Welcome to GOA.HU Psychedelic Trance Community Mark forums read | View Forum Leaders
GOA.HU Psychedelic Trance Community

Zenekészítés minden, amivel hang, zene, zaj, zörej csinálható

Válaszol
Téma eszközök Megjelenítési módok
DEMO számok MÁS stílusban

Régi 2005-05-14, 20:02
Gabrillo logója
Gabrillo Gabrillo nem elérhető
Komoly arc

Hely: így
Összes hozzászólás: 925
Gabrillo jelentéktelen személyiség jelenleg
Üzenetküldés ICQ-n keresztül Gabrillo részére Üzenetküldés MSN-en keresztül Gabrillo részére
Arrow DEMO számok MÁS stílusban

mert nem csak "a goa" körül forog a világ...

Válaszol idézettel
Régi 2005-05-14, 23:03
psy69 logója
psy69 psy69 nem elérhető
Ősfórumos

Hely: Márklár
Összes hozzászólás: 6.022
psy69 a fórum leghíresebb emberepsy69 a fórum leghíresebb emberepsy69 a fórum leghíresebb emberepsy69 a fórum leghíresebb emberepsy69 a fórum leghíresebb emberepsy69 a fórum leghíresebb emberepsy69 a fórum leghíresebb emberepsy69 a fórum leghíresebb emberepsy69 a fórum leghíresebb emberepsy69 a fórum leghíresebb emberepsy69 a fórum leghíresebb embere
Üzenetküldés Skype™-on keresztül psy69 részére
Alapbeállítás

fruity loops 5.0+ultraszar gép+integrált hangkártya+unalom+2,5 óra ráfordítás= psy69.uw.hu/tucturuclala.mp3
Régi 2005-05-15, 08:41
Gabrillo logója
Komoly arc

Üzenetküldés ICQ-n keresztül Gabrillo részére Üzenetküldés MSN-en keresztül Gabrillo részére
Exclamation

ezt ne nagyon mutogasd

eleg regies hangzas...
nameg a hatterben hallhato, fel oktavot 5 masodpercenkent valtozo sav 2 percen keresztul eleg kimerito...

2:50 korul vegre hallhato normalis cin mily meglepo

3:48nal eleg erdekes a hirtelen hangszinvaltas

...

Válaszol idézettel
Régi 2005-05-16, 15:25
psy69 logója
psy69 psy69 nem elérhető
Ősfórumos

psy69 a fórum leghíresebb emberepsy69 a fórum leghíresebb emberepsy69 a fórum leghíresebb emberepsy69 a fórum leghíresebb emberepsy69 a fórum leghíresebb emberepsy69 a fórum leghíresebb emberepsy69 a fórum leghíresebb emberepsy69 a fórum leghíresebb emberepsy69 a fórum leghíresebb emberepsy69 a fórum leghíresebb emberepsy69 a fórum leghíresebb embere
Alapbeállítás

köszönöm kimerítő okításodat óh híresneves profimeiszter előadóművészúr akit a világ csodál, nemvéletlenül írtam oda a körülményeket, okokat és azt is hozzáteszem most hogy qrvára nemhallgatok törtzenét soha, kivéve egyetlen előadót(omni trio) így nemis nagyon vágom hogy mit hogyafaszba kell ott működni... egyébként a hirtelen váltásrol teeljesen igazad van, az sztem sem túl jó a régies hangzás viszont kicsit "direkt".. ha vmit 2 óra alatt összedobok poénbol azt nyem kéne íly nagy gőggel fikázni, nem állítottam hogy ezzel akarok betörni a siker kapuján
Régi 2005-05-16, 15:30
Sziadam logója
Sziadam Sziadam nem elérhető
Komoly arc

Hely: Budapest
Összes hozzászólás: 754
Sziadam elismerésnek örvendSziadam elismerésnek örvend
Üzenetküldés MSN-en keresztül Sziadam részére
Alapbeállítás

hehe laci
Válaszol idézettel
Régi 2005-05-17, 15:00
K2 logója
K2 K2 nem elérhető
Van véleményem

Hely: nevermind
Összes hozzászólás: 219
K2 jelentéktelen személyiség jelenleg
Alapbeállítás

Idézet:
psy69 eredeti hozzászólása
köszönöm kimerítő okításodat óh híresneves profimeiszter előadóművészúr akit a világ csodál, nemvéletlenül írtam oda a körülményeket, okokat és azt is hozzáteszem most hogy qrvára nemhallgatok törtzenét soha, kivéve egyetlen előadót(omni trio) így nemis nagyon vágom hogy mit hogyafaszba kell ott működni... egyébként a hirtelen váltásrol teeljesen igazad van, az sztem sem túl jó a régies hangzás viszont kicsit "direkt".. ha vmit 2 óra alatt összedobok poénbol azt nyem kéne íly nagy gőggel fikázni, nem állítottam hogy ezzel akarok betörni a siker kapuján
Gyakorolni, gyakorolni, gyakorolni! A kritikát meg elfogadni!
Régi 2005-05-17, 15:26
Gabrillo logója
Komoly arc

Alapbeállítás

Idézet:
psy69...adod a szokasos formad latom

"ezt ne nagyon mutogasd" nem veletlen volt ott a 'sámli'...remeltem h igy nem veszed komolyan

a cinre valo utalas meg csak azert volt olyaamilyen, mert addig hianyzott... es igy johallani a fulnek

szoval ne vegyel mindent naon fel, nem sertegetni akarlak (azt meghagyom Neked)

Válaszol idézettel
Régi 2005-05-17, 15:27
Gabrillo logója
Komoly arc

Exclamation egyebkentmeg

http://gabrillo.uw.hu/mymusic/smoothernoon.mp3

Válaszol idézettel
Régi 2005-12-11, 23:47
Crep logója
Crep Crep nem elérhető
Lelkes kezdő

Összes hozzászólás: 43
Crep jó irányba halad
Alapbeállítás re: DEMO számok MÁS stílusban

Idézet:
fruity loops 5.0+ultraszar gép+integrált hangkártya+unalom+2,5 óra ráfordítás= psy69.uw.hu/tucturuclala.mp3
Ahoj Psy69!

Figyu van egy jó tanácsom lehet, hogy segít a "zenésztársam" hasonló problemákkal küzd, mint te. Magyarul qrva szar a technikai háttere (egy fos a Pc-je) meg minden. Úgy oldotta meg a problémáját, hogy ne akadjon a FLP-je,és hogy és fasza zenéket tudjon csinálni. Hogy azokat a hangokat melyeket már jónak talált kiírta WAV-ba, és visszatöltötte öket, így a procit nem zabálta agyon. Ennyi!
Válaszol idézettel
Régi 2005-12-12, 19:21
K2 logója
K2 K2 nem elérhető
Van véleményem

Idézet:
Crep eredeti hozzászólása
Ahoj Psy69!

Figyu van egy jó tanácsom lehet, hogy segít a "zenésztársam" hasonló problemákkal küzd, mint te. Magyarul qrva szar a technikai háttere (egy fos a Pc-je) meg minden. Úgy oldotta meg a problémáját, hogy ne akadjon a FLP-je,és hogy és fasza zenéket tudjon csinálni. Hogy azokat a hangokat melyeket már jónak talált kiírta WAV-ba, és visszatöltötte öket, így a procit nem zabálta agyon. Ennyi!
Miért nem vesz inkább egy jobb gépet, vagy memóriát?
Régi 2005-12-12, 19:36
Crep logója
Crep Crep nem elérhető
Lelkes kezdő

Crep jó irányba halad

Idézet:
K2 eredeti hozzászólása
Miért nem vesz inkább egy jobb gépet, vagy memóriát?
Azt mondod, hogy a memória megoldaná? Nem proci függő inkább?
Válaszol idézettel
Régi 2005-12-13, 15:22
K2 logója
K2 K2 nem elérhető
Van véleményem

Idézet:
Azt mondod, hogy a memória megoldaná? Nem proci függő inkább?
Proci is memória is! Memória a kevésbé drága megoldás! Láttam én már egy pentium kettest 1536 mb-vel elég jól működni. De persze a legjobb megoldás egy jó erős gép. Még mindig olcsóbb mintha nem csak számítógéppel készítennél zenét. Sajnos csóró magyarok vagyunk, de egy jó gépért érdemes dolgozni! Aztán már csak még jobb zenéket kell írni. Ez a mi specialításunk, szarral jót készíteni....
Régi 2005-12-13, 12:10
..:: nd ::.. logója
..:: nd ::.. ..:: nd ::.. nem elérhető
Seggemen a tojáshéj

Összes hozzászólás: 5
..:: nd ::.. jó irányba halad
Talking re: DEMO számok MÁS stílusban

Idézet:
Ahoj Psy69!

Először azt hittem, Psy69 hozzászólása nekem szól, de most már látom, hogy nem, hiszen májusban írta.
A zenéim egyébként tényleg nem tökéletesek, nem is ez volt a cél, hanem inkább azt akartam kipróbálni, hogy jó-e a hangzásvilág, a hangulat. Biztos feltűnt, hogy néhány zenéből is hiányoznak az átvezető effektek, vagy nem elég dinamikusak a dobok, stb. Nem akarom itt a saját zenémet fikázni, és nem akartam azt se kiírni, hogy "félkész kisérleti zenék", mert akkor nem tölti le senki.

A "szar gép, szar hangkártya, kevés memória" hogy befolyásolja a zene minőségét, ha a FruityLoops legnagyobb render felbontáson a vinyóra dolgozik? (Lehet, hogy én vagyok a hülye, de szvsz "szar gépen, kevés memóriával", sőt hangkártya nélkül is ugyanazt rendereli a Fruity, max lassabban. A szar hangkártya miatt max. nem hallom, hogy jó-e a zene vagy sem.)

Ja és többnyire csak a dobok hangminták, a többi hang Fruity szinti.

Utoljára módosítva: ..:: nd ::.. által : 2005-12-13 12:12
Válaszol idézettel
Régi 2005-12-13, 23:13
Crep logója
Crep Crep nem elérhető
Lelkes kezdő

Crep jó irányba halad

Idézet:
..:: nd ::.. eredeti hozzászólása
Először azt hittem, Psy69 hozzászólása nekem szól, de most már látom, hogy nem, hiszen májusban írta.
A zenéim egyébként tényleg nem tökéletesek, nem is ez volt a cél, hanem inkább azt akartam kipróbálni, hogy jó-e a hangzásvilág, a hangulat. Biztos feltűnt, hogy néhány zenéből is hiányoznak az átvezető effektek, vagy nem elég dinamikusak a dobok, stb. Nem akarom itt a saját zenémet fikázni, és nem akartam azt se kiírni, hogy "félkész kisérleti zenék", mert akkor nem tölti le senki.

A "szar gép, szar hangkártya, kevés memória" hogy befolyásolja a zene minőségét, ha a FruityLoops legnagyobb render felbontáson a vinyóra dolgozik? (Lehet, hogy én vagyok a hülye, de szvsz "szar gépen, kevés memóriával", sőt hangkártya nélkül is ugyanazt rendereli a Fruity, max lassabban. A szar hangkártya miatt max. nem hallom, hogy jó-e a zene vagy sem.)

Ja és többnyire csak a dobok hangminták, a többi hang Fruity szinti.
Drága Nd! Nem vagy hüje, csak félre értettél, én a renderelésre gondoltam, hanem arra, hogy mikor dolgozol pl.: FLP-ben, hogyan tudod azt elkerülni, hogy ne akadjon,recsegjen... Választ lásd Nasca üzenete!

Egy kicsit a zenédről! Ne fikázd agyon sztem qrva jó! Az Overcharge különösen tetszik, ahogy kezdődik parádé! Egy két dolgot azonban át állítanék! Pl.: Az elején hallható snare dob reverb effektjén, és még kiemelném a középtartományát is (a snare dobnak)parametric eq-val, ettől olyan csattanos lenne, és kib@szott jól szólna. A másik és ezzel be is fejezném kb. 1:47 mp -től, de lehet hogy később a magas frekvencia tartományban lévő hangok kicsit szétzilálják a zénéd, ha oszcilloszkóp alatt végig hallgatod te is láthatod! Ezeket a hangokat lekompresszálnám, s még talán meg is szűrném őket, de csak ovatósan!!!! Ennyi! Remélem tudtam vmit segíteni! Amúgy CONGRATULATIONS!
Válaszol idézettel
Régi 2005-12-29, 22:50
psy69 logója
psy69 psy69 nem elérhető
Ősfórumos

Idézet:
Ahoj Psy69!

háthát, lehet megpróbálkozok vele
Régi 2006-01-09, 11:25
BCR lány logója
BCR lány BCR lány nem elérhető
Seggemen a tojáshéj

Összes hozzászólás: 10
BCR lány jó irányba halad

Na ez nem goa.
Kiváncsi vagyok mit szóltok hozzá ... én írtam.

http://technowar.hu/modules/Upload/U...elektrosan.mp3

www.cacaotrek.uw.hu
Válaszol idézettel
Régi 2006-01-09, 11:29
BCR lány logója
BCR lány BCR lány nem elérhető
Seggemen a tojáshéj

Összes hozzászólás: 10
BCR lány jó irányba halad

Kicsit megakad az elején, de utána lemegy, igaz ritka rossz minőségben

www.cacaotrek.uw.hu
Válaszol idézettel
Régi 2006-01-09, 16:11
inhumaani logója
inhumaani inhumaani nem elérhető
Nem viccelek

Hely: macondo
Összes hozzászólás: 1.678
inhumaani még híres is lehetinhumaani még híres is lehet
Üzenetküldés ICQ-n keresztül inhumaani részére Üzenetküldés MSN-en keresztül inhumaani részére
Alapbeállítás Re: DEMO számok MÁS stílusban

Idézet:
BCR lány eredeti hozzászólása
Na ez nem goa.

vicces... kicsit olyan mint a t.raumschmiere...

nekem bejon..

http://nvc.hu
Válaszol idézettel
Régi 2006-01-09, 17:36
FoX logója
FoX FoX nem elérhető
Adeptus

Hely: behind the beyond
Összes hozzászólás: 17.321
FoX a fórum leghíresebb embereFoX a fórum leghíresebb embereFoX a fórum leghíresebb embereFoX a fórum leghíresebb embereFoX a fórum leghíresebb embereFoX a fórum leghíresebb embereFoX a fórum leghíresebb embereFoX a fórum leghíresebb embereFoX a fórum leghíresebb embereFoX a fórum leghíresebb embereFoX a fórum leghíresebb embere
Üzenetküldés MSN-en keresztül FoX részére

Idézet:
Na ez nem goa.

valamire nagyon hasonlit... meg kicsit diszharmonikus, meg zavaros. Viszont ismerek olyat aki vagy 5 eve csinal zenet es meg ilyet se tud

Unatkozik? Vásároljon mosómedvét!
Válaszol idézettel
Régi 2006-01-09, 18:24
mark logója
mark mark nem elérhető
Komoly arc

Hely: Buddhaquest
Összes hozzászólás: 513
mark még híres is lehet

Idézet:
Na ez nem goa.

jeah állat!!!!

chicken on the speed

Utoljára módosítva: mark által : 2006-01-09 18:35
Válaszol idézettel
Válaszol

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1 (0 tag és 1 látogató)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
Új témákat nem hozhatsz létre
Válaszokat nem küldhetsz
Fájlokat nem csatolhatsz
A hozzászólásaidat nem módosíthatod

BB code : bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva

Fórum ugrás

A pontos idő 09:23 , a GMT +2 időzóna szerint.