Welcome to GOA.HU Psychedelic Trance Community Mark forums read | View Forum Leaders
GOA.HU Psychedelic Trance Community

Eszmecsere Filozófiai mélységektől az érzelmi magaslatokig

Szavazás eredménye: Boldog vagy?
Boldog vagyok, és elégedett 18 36,73%
Nem vagyok boldog, de teszek azért, hogy az legyek 21 42,86%
Nem vagyok boldog, és nem tudom, hogyan lehetnék az 10 20,41%
Szavazók: 49. Ezen a szavazáson nem szavazhatsz

Válaszol

Régi 2007-02-08, 19:24
FoX logója
FoX FoX nem elérhető
Adeptus

Hely: behind the beyond
Összes hozzászólás: 17.321
FoX a fórum leghíresebb embereFoX a fórum leghíresebb embereFoX a fórum leghíresebb embereFoX a fórum leghíresebb embereFoX a fórum leghíresebb embereFoX a fórum leghíresebb embereFoX a fórum leghíresebb embereFoX a fórum leghíresebb embereFoX a fórum leghíresebb embereFoX a fórum leghíresebb embereFoX a fórum leghíresebb embere
Üzenetküldés MSN-en keresztül FoX részére
Alapbeállítás Boldog vagy?

Azért indítom ezt a topicot, mert kíváncsi vagyok, hányan érzik magukat boldognak. Minap beszélgettem erről egyik barátnőmmel, és úgy gondoltam, kiderítem hányan vannak, akik úgy érzik, az életük jó úgy, ahogy van.
Szóval az általános közérzet lenne a lényeg. Nem az, hogy épp akkor boldog vagy-e, amikor ajándékot kapsz a párodtól, vagy a kedvenc előadódat hallgatod, hanem átlabában.
Ha nem vagy teljesen boldog, akkor miért nem vagy az, és mit teszel azért, hogy ezen változtass? Ha abszolút boldog vagy, hogyan érted el ezt?
Nem akarok hosszú életű topicot, meg vitákat a boldogságról, szóval a szavazás lezárta után akár az egész topicot is be lehet zárni
Szerintem durván egy hét alatt úgyis mindenki szavazni fog, aki akar

2 éve nyitottam kb, lehet töprengeni, azóta jobb, vagy rosszabb lett a helyzet. közelebb kerültünk-e az isteni harmómiához , vagy az álmunk megvalósításához, megváltoztattuk-e ami zavart, stb, stb.

Unatkozik? Vásároljon mosómedvét!

Utoljára módosítva: FoX által : 2009-10-07 19:03
Válaszol idézettel
Régi 2007-02-08, 19:33
zwana logója
zwana zwana nem elérhető
Megrögzött fórumozó

Összes hozzászólás: 3.515
zwana is a splendid one to beholdzwana is a splendid one to beholdzwana is a splendid one to beholdzwana is a splendid one to beholdzwana is a splendid one to beholdzwana is a splendid one to beholdzwana is a splendid one to behold
Alapbeállítás re: Boldog vagy?

igen, bolond vagyok
Válaszol idézettel
Régi 2007-02-08, 19:36
FoX logója
FoX FoX nem elérhető
Adeptus

Hely: behind the beyond
Összes hozzászólás: 17.321
FoX a fórum leghíresebb embereFoX a fórum leghíresebb embereFoX a fórum leghíresebb embereFoX a fórum leghíresebb embereFoX a fórum leghíresebb embereFoX a fórum leghíresebb embereFoX a fórum leghíresebb embereFoX a fórum leghíresebb embereFoX a fórum leghíresebb embereFoX a fórum leghíresebb embereFoX a fórum leghíresebb embere
Üzenetküldés MSN-en keresztül FoX részére

Idézet:
zwana eredeti hozzászólása
igen, bolond vagyok
akko szavazzal

Unatkozik? Vásároljon mosómedvét!
Válaszol idézettel
Régi 2007-02-08, 19:38
heliosphere logója
heliosphere heliosphere nem elérhető
Halhatatlan

Hely: Délegyháza
Összes hozzászólás: 10.553
heliosphere még híres is lehet
Üzenetküldés MSN-en keresztül heliosphere részére

Én azt hiszem elmondhatom h boldog vagyok... alapvetően próbálok mindent a pozitív oldalról nézni, minden helyzetben megtalálni azt aminek lehet örülni, vagy amivel az aktuális bánatomat enyhíthetem. Igazából úgy érzem nem hiányzik semmi extra az életemből, egy átmeneti hullámvölgyet az utóbbi időszakban, az életem sínen van, sőt úgy érzem mindig is sínen volt, mindenből sikerült úgy kijönnöm a legroszabb szituációból is h a végén (ha nem is akkor de 1-2 évvel később már biztosan) rájöttem, hogy így jobban jártam végülis... Mindig úgy alakultak a dolgok, ahogy azt elterveztem, ha nem is azonnal, de előbb-utóbb mindenképpen. Szerencsés vagyok ezt tudom magamról, nem tudom ugyan minek köszönhetem, de mindenesetre úgy érzem minden a legjobban van... a rossz dolgok is csak azért vannak, hogy a jókat tudjuk megfelelően értékelni. Szerencsére azért sok rossz nincs is

"Ez a világ a világok legjobbika, ahol minden a legeslegjobban van." Ez akár lehetne egy filozófia is... hozzállás kérdése az egész és úgy gondolom ha az ember megfelelően "programozza" az életét, megfelelően áll a dolgokhoz, akkor minden történhet úgy, ahogy azt ő elképzelte... ha pedig valami mégse, akkor azt a saját hasznára tudja fordítani, amivel végülis ellensúlyozza az általa okozott kárt... én így látom bocs, ha túl hosszú lett..
Régi 2007-02-08, 19:49
manócska logója
manócska manócska nem elérhető
Komoly arc

Hely: Tápiószele
Összes hozzászólás: 761
manócska jelentéktelen személyiség jelenleg
Üzenetküldés MSN-en keresztül manócska részére

én nem vagyok boldog vagyis végülis....de mostanában sokszor nem...mert hirtelen sok mindenen kell törni az agyamat, sokat kell tanulni, még nem tudom mik a céljaim...ezek a dolgok még csak most kezdenek körvonalazódni. azt sem tudom,hogy hova kapjak...jó lenne egy társ, akit magam mellett tudhatnék...akiről tudm,hogy segít! jó lenne egy igazi legjobbbarát...akivel tényleg mindent meg tudok beszélni és itt lenne a közelembe! mert van ismerősöm nagyon sok..de mégsem érzem azt,hogy ők olyan igazi barátok lennének, nekik fontosabb a mindennapos kilevés...bár velük járok bulizni meg jól érzem magam velük...viszont a 7köznapokban nem lehet velük értelmes témákról beszélgetni és itt a környéken nem találom a helyemet ilyen téren..mert egyre jobban úgymond igényelném azt,hogy ne csak a partykról beszélgessek valakivel, hanem más értelmesebb dolgokról is...erre mondta egy ismerősöm,hogy az értelmet ki kell várni! nekem nem az az életcélom,hogy állandóan partyzzak meg kilegyek...mert vannak ettől fontosabb dolgok..de a többieken meg azt látom,hogy kezdenek egyre lejjeb csúszni...és nekem ezt amúgy nagyon rossz ám látni de hiába beszélek nekik.. ahhh ezért várom,hogy elmenjek innen...mert olyan lapos mostanában minden próbálnék amúgy ellene tenni...de nem nagyon megy...lehet,hogy nem jó úton járok!? de mindegy most már ezt a kicsit kibírom itt....aztán lesz ami lesz! De mindezek mellett mindennap van egy kis dolog ami felvidít...pl ha süt a nap...vagy kedvesek velem a boltban...vagy valakitől kapok egy szép szót...
Válaszol idézettel
Régi 2007-02-08, 19:55
uszidzsinga logója
uszidzsinga uszidzsinga nem elérhető
Megrögzött fórumozó

Hely: Az Óperencian innen, az uveghegyeken túl
Összes hozzászólás: 2.454
uszidzsinga has much to be proud ofuszidzsinga has much to be proud ofuszidzsinga has much to be proud ofuszidzsinga has much to be proud ofuszidzsinga has much to be proud ofuszidzsinga has much to be proud ofuszidzsinga has much to be proud ofuszidzsinga has much to be proud ofuszidzsinga has much to be proud of

En nem vagyok boldog, most eppen Amikor tudom mivel tehetek erte, hogy az legyek, megteszem, amugy nincs nagy gaz, csak kisse ures az eletem. Alapavetoen pozitivan nezek en is mindent, mint Helios forumpajtas, tudok orulni aprosagoknak, de az igazi boldogsagot ez nem hozta meg. Halvany lila gozom sincs,hogy mi a fenenek szulettem meg, es ez kisse frusztral Az elet a Fold nevu bolygon kb. ugyan olyan lenne nelkulem, mint velem... Amikor ugy erzem, sikerult tennem valami hasznosat akkor boldog vagyok egy ideig
Válaszol idézettel
Régi 2007-02-08, 20:03
gege logója
gege gege nem elérhető
Nem viccelek

Hely: észak észak
Összes hozzászólás: 1.400
gege is a splendid one to beholdgege is a splendid one to beholdgege is a splendid one to beholdgege is a splendid one to beholdgege is a splendid one to beholdgege is a splendid one to beholdgege is a splendid one to behold

igen is,meg nem is... most épp eléggé mélyen vagyok, de boldoggá tud tenni a tudat, hogy ez nem marad így örökre. teszek is ezért, meg nem is. néha hagyni kell a dolgokat maguktól változni, és ebből nem feltétlenül következik, hogy rossz irányba fognak változni/alakulni. szóval fel a fejjel mindenki! egyszer úgyis boldogok leszünk, ha akarjuk, ha nem - de ki ne akarná?
Válaszol idézettel
Régi 2007-02-08, 20:29
manócska logója
manócska manócska nem elérhető
Komoly arc

Hely: Tápiószele
Összes hozzászólás: 761
manócska jelentéktelen személyiség jelenleg
Üzenetküldés MSN-en keresztül manócska részére

azért megnyugtató a dolog,hogy nem vagyok egyedül
Válaszol idézettel
Régi 2007-02-08, 20:42
S.O.L.O. logója
S.O.L.O. S.O.L.O. nem elérhető
Ősfórumos

Hely: Micronesia
Összes hozzászólás: 7.901
S.O.L.O. a fórum leghíresebb embereS.O.L.O. a fórum leghíresebb embereS.O.L.O. a fórum leghíresebb embereS.O.L.O. a fórum leghíresebb embereS.O.L.O. a fórum leghíresebb embereS.O.L.O. a fórum leghíresebb embereS.O.L.O. a fórum leghíresebb embereS.O.L.O. a fórum leghíresebb embereS.O.L.O. a fórum leghíresebb embereS.O.L.O. a fórum leghíresebb embereS.O.L.O. a fórum leghíresebb embere
Üzenetküldés MSN-en keresztül S.O.L.O. részére

nem vagyok bódog és kész
Régi 2007-02-08, 20:43
ádi ádi nem elérhető
Van véleményem

Összes hozzászólás: 453
ádi egyszerűen csodálatosádi egyszerűen csodálatosádi egyszerűen csodálatosádi egyszerűen csodálatos

..nem..
Válaszol idézettel
Régi 2007-02-08, 21:24
dorothy logója
dorothy dorothy nem elérhető
Nem viccelek

Hely: Naprendszer
Összes hozzászólás: 1.808
dorothy has much to be proud ofdorothy has much to be proud ofdorothy has much to be proud ofdorothy has much to be proud ofdorothy has much to be proud ofdorothy has much to be proud ofdorothy has much to be proud ofdorothy has much to be proud of

...de
Régi 2007-02-08, 21:34
Heavy logója
Heavy Heavy nem elérhető
Megrögzött fórumozó

Hely: érintem annak a zónának a szegélyét,ahol felettébb ritkán történnek normális dolgok.
Összes hozzászólás: 2.196
Heavy is a splendid one to beholdHeavy is a splendid one to beholdHeavy is a splendid one to beholdHeavy is a splendid one to beholdHeavy is a splendid one to beholdHeavy is a splendid one to behold

azaz,,teljesen bódottá van
Régi 2007-02-08, 21:45
Dhamma logója
Dhamma Dhamma nem elérhető
Banned

Összes hozzászólás: 8.506
Dhamma has a brilliant futureDhamma has a brilliant futureDhamma has a brilliant futureDhamma has a brilliant futureDhamma has a brilliant futureDhamma has a brilliant futureDhamma has a brilliant futureDhamma has a brilliant futureDhamma has a brilliant futureDhamma has a brilliant futureDhamma has a brilliant future

néha igen néha kevésbé,de én az akarok lenni!!!!! tulajdonképpen,nincs is semmi okom rá,hogy ne legyek az...van egykét bajom mint mindenkinek,de ennyi. Amíg vannak akiket szerethetsz mindenképp!!!nah hát és vannak kis és nagy állatok murccc
Válaszol idézettel
Régi 2007-02-08, 21:47
AlterEgo logója
AlterEgo AlterEgo nem elérhető
Adeptus

Hely: hegyen-völgyben
Összes hozzászólás: 19.097
AlterEgo a fórum leghíresebb embereAlterEgo a fórum leghíresebb embereAlterEgo a fórum leghíresebb embereAlterEgo a fórum leghíresebb embereAlterEgo a fórum leghíresebb embereAlterEgo a fórum leghíresebb embereAlterEgo a fórum leghíresebb embereAlterEgo a fórum leghíresebb embereAlterEgo a fórum leghíresebb embereAlterEgo a fórum leghíresebb embereAlterEgo a fórum leghíresebb embere

100% boldog vagyok.
Ha már meglenne az új kamerám akkor 101%

Széles világba, fut a szél magába.
Nyakában a lába, sosem érsz a nyomába!
Válaszol idézettel
Régi 2007-02-08, 21:48
Enrico logója
Enrico Enrico nem elérhető
Félisten

Hely: Őserdőben
Összes hozzászólás: 9.387
Enrico has a brilliant futureEnrico has a brilliant futureEnrico has a brilliant futureEnrico has a brilliant futureEnrico has a brilliant futureEnrico has a brilliant futureEnrico has a brilliant futureEnrico has a brilliant futureEnrico has a brilliant futureEnrico has a brilliant futureEnrico has a brilliant future
Üzenetküldés MSN-en keresztül Enrico részére

Én se vagyok boldog! Azért nem mert egyedül érzem magam! De tetszek azért hogy ne legyek egyedül vagyis megpróbálok!
Régi 2007-02-08, 21:57
Süti logója
Süti Süti nem elérhető
Nihilista hippina

Hely: Minél távolabb Pesttől
Összes hozzászólás: 10.626
Süti a fórum leghíresebb embereSüti a fórum leghíresebb embereSüti a fórum leghíresebb embereSüti a fórum leghíresebb embereSüti a fórum leghíresebb embereSüti a fórum leghíresebb embereSüti a fórum leghíresebb embereSüti a fórum leghíresebb embereSüti a fórum leghíresebb embereSüti a fórum leghíresebb embereSüti a fórum leghíresebb embere

Jó topik... (elvégre te indítottad Fox.)

most épp nem vagyok boldog, mert meghalt egy barátom, és nehéz feldolgoznom. volt már haláleset az életemben de barátot még nem vesztettem el.
Egyébként boldog vagyok, ahogy boldog tudok lenni.
Mindig hullámzik az ember ezen a téren szerintem, egyszer fent, egyszer lent.
most lent.
szavazni nem tudok, mert nincs rám illő alternatíva.
R.I.P.

Egészségem jól szolgál, csakráim nyitottak, aurám fényes.
Válaszol idézettel
Régi 2007-02-08, 22:04
Heavy logója
Heavy Heavy nem elérhető
Megrögzött fórumozó

Hely: érintem annak a zónának a szegélyét,ahol felettébb ritkán történnek normális dolgok.
Heavy is a splendid one to beholdHeavy is a splendid one to beholdHeavy is a splendid one to beholdHeavy is a splendid one to beholdHeavy is a splendid one to beholdHeavy is a splendid one to behold

"Jól,csak a szivével lát az ember,,ami igazán érdekes,az a szemnek láthatatlan,"
Régi 2007-02-08, 22:12
Calli logója
Calli Calli nem elérhető
Ősfórumos

Hely: Budapest
Összes hozzászólás: 6.611
Calli a fórum leghíresebb embereCalli a fórum leghíresebb embereCalli a fórum leghíresebb embereCalli a fórum leghíresebb embereCalli a fórum leghíresebb embereCalli a fórum leghíresebb embereCalli a fórum leghíresebb embereCalli a fórum leghíresebb embereCalli a fórum leghíresebb embereCalli a fórum leghíresebb embereCalli a fórum leghíresebb embere

Én boldog vagyok és elégedett. De ezt az illetékes úgyis tudja
Régi 2007-02-09, 07:21
Heavy logója
Heavy Heavy nem elérhető
Megrögzött fórumozó

nem dolgozok most 2 napig,úgyhogy most így aránylag boldogság van,,
hú de jó
Régi 2007-02-09, 07:34
Szandra logója
Szandra Szandra nem elérhető
Megrögzött fórumozó

Hely: Dabas
Összes hozzászólás: 3.452
Szandra még híres is lehet
Üzenetküldés MSN-en keresztül Szandra részére

Olyanok boldoggá teszik az egész napomat ha valakit mondjuk megnevettetek vagy tudok neki valamiben segíteni.....és az is boldoggá tesz ha máson látom, hogy segítőkész vagy jó ember
De az ember gyarló és én is, szóval ennél boldogabb akarok lenni.....és teszek ellenelehet,h mikor legközelebb írok ie azt mondom, hogy tökéletesen boldog vagyokmajd meglátjuk mit hoz a ma

Élek és haldoklom,
ahogy eddig is.
Válaszol idézettel
Válaszol

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1 (0 tag és 1 látogató)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
Új témákat nem hozhatsz létre
Válaszokat nem küldhetsz
Fájlokat nem csatolhatsz
A hozzászólásaidat nem módosíthatod

BB code : bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva

Fórum ugrás

Hasonló témák
Téma Téma szerzője Fórum Válaszok Utolsó hozzászólás
elezsdé :] kritikus Trip to ... 2775 2014-05-10 10:02
Parti arcok archetipusai freeman Eszmecsere 95 2010-04-21 19:49
Szeretet roller Eszmecsere 1056 2009-02-12 18:27
2006.10.31. Kedd: Őszi szüneti múlatság, vagy bármi más...a MÁV-SPN sakti Party 157 2006-11-02 23:15
Protoneon Mesék... LOBOT Duma 61 2005-05-26 04:28

A pontos idő 13:51 , a GMT +2 időzóna szerint.