Welcome to GOA.HU Psychedelic Trance Community Mark forums read | View Forum Leaders
GOA.HU Psychedelic Trance Community

Duma Kötetlen beszélgetés...

Szavazás eredménye: Milyen könyveket olvasol?(többet is jelölhetsz!)
Szépirodalom: regény 87 51,79%
Szépirodalom: dráma 31 18,45%
Szépirdalom: versek 38 22,62%
Romantikus irodalom 11 6,55%
Sci-fi 67 39,88%
Történelmi regény 42 25,00%
Krimi,deketívregény 42 25,00%
Filozófikus,spirilituális,önfejlesztő irodalom 110 65,48%
Életrajzok 30 17,86%
Nem olvasok 5 2,98%
Több válaszra voksolható szavazás Szavazók: 168. Ezen a szavazáson nem szavazhatsz

Válaszol

Régi 2008-09-01, 16:16
Maris logója
Maris Maris nem elérhető
Feeling good

Hely: Mopszfarm
Összes hozzászólás: 22.353
Blog Entries: 14
Maris a fórum leghíresebb embereMaris a fórum leghíresebb embereMaris a fórum leghíresebb embereMaris a fórum leghíresebb embereMaris a fórum leghíresebb embereMaris a fórum leghíresebb embereMaris a fórum leghíresebb embereMaris a fórum leghíresebb embereMaris a fórum leghíresebb embereMaris a fórum leghíresebb embereMaris a fórum leghíresebb embere
Üzenetküldés MSN-en keresztül Maris részére
Alapbeállítás re: Könyvek

Idézet:
Calli eredeti hozzászólása
csodálatos egyébként sok helyen eléggé evidenciákat ír le... de talán, mert nem manapság írták...
jaja,főleg egy társadalompszichó kurzus után,de azért vannak érdekes dolgok,csak nem mind

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban. - Tolsztoj
Válaszol idézettel
Régi 2008-09-01, 23:05
Calli logója
Calli Calli nem elérhető
Ősfórumos

Hely: Budapest
Összes hozzászólás: 6.611
Calli a fórum leghíresebb embereCalli a fórum leghíresebb embereCalli a fórum leghíresebb embereCalli a fórum leghíresebb embereCalli a fórum leghíresebb embereCalli a fórum leghíresebb embereCalli a fórum leghíresebb embereCalli a fórum leghíresebb embereCalli a fórum leghíresebb embereCalli a fórum leghíresebb embereCalli a fórum leghíresebb embere

Idézet:
Maris eredeti hozzászólása
jaja,főleg egy társadalompszichó kurzus után,de azért vannak érdekes dolgok,csak nem mind
1ébként nem tudom, ti hogy vagytok vele.... de nekem az a tapasztalatom h az amerikai szerzőktől származó tankönyvek annyira közérthetőek, "le vannak butítva" h minden könnyen érthetővé válik... meg emiatt nyílvánvaló dolgokat is tényként taglalnak oldalakon keresztül rengeteg példával...
Régi 2008-09-01, 23:09
fufala logója
fufala fufala nem elérhető
Halhatatlan

Hely: london
Összes hozzászólás: 13.468
fufala a fórum leghíresebb emberefufala a fórum leghíresebb emberefufala a fórum leghíresebb emberefufala a fórum leghíresebb emberefufala a fórum leghíresebb emberefufala a fórum leghíresebb emberefufala a fórum leghíresebb emberefufala a fórum leghíresebb emberefufala a fórum leghíresebb emberefufala a fórum leghíresebb emberefufala a fórum leghíresebb embere

Idézet:
Calli eredeti hozzászólása
ööö... mert a balkánon nehéz internethez jutni
még csak most jöttél vissza?? történt valami izgalmas?? megkergettek a tatárok v ilyesmi?
Régi 2008-09-02, 12:25
Maris logója
Maris Maris nem elérhető
Feeling good

Maris a fórum leghíresebb embereMaris a fórum leghíresebb embereMaris a fórum leghíresebb embereMaris a fórum leghíresebb embereMaris a fórum leghíresebb embereMaris a fórum leghíresebb embereMaris a fórum leghíresebb embereMaris a fórum leghíresebb embereMaris a fórum leghíresebb embereMaris a fórum leghíresebb embereMaris a fórum leghíresebb embere

kevés könyv volt,amit abbahagytam,egyik Paszternaktól a Zsivágó Doktor,most újra elkezdtem idősebb fej kellett hozzá úgy tűnik

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban. - Tolsztoj
Válaszol idézettel
Régi 2008-09-04, 15:46
Calli logója
Calli Calli nem elérhető
Ősfórumos

Calli a fórum leghíresebb embereCalli a fórum leghíresebb embereCalli a fórum leghíresebb embereCalli a fórum leghíresebb embereCalli a fórum leghíresebb embereCalli a fórum leghíresebb embereCalli a fórum leghíresebb embereCalli a fórum leghíresebb embereCalli a fórum leghíresebb embereCalli a fórum leghíresebb embereCalli a fórum leghíresebb embere

Idézet:
fufala eredeti hozzászólása
még csak most jöttél vissza?? történt valami izgalmas?? megkergettek a tatárok v ilyesmi?
háát, hazajöttem egy hónap után, de nem volt semmi itthon úh egy hét után kimentem barátnőmmel Horvátországba, ahova eljött egy hét után kedvesem meglátogatni, mert közel voltak a cirkusszal Splithez... én meg aznap, amikorra már megvolt a helyjegyem a vonatra, fogtam magam és visszamentem velük Boszniába. Úh utána még egy hetet voltam a cirkusszal és múlthét ilyenkor jöttem haza kocsival, mert visszavittek Horvátországba, ahol az ismerősök még kint nyaraltak és pont másnap jöttek haza, hazahoztak
Szóval ez volt a nagy történet a nyáron...

Témánál maradva miután elintéztem 628 telefont, ledőlök befejezem az utolsó 60 oldalt a Száll a kakukk fészkéről c regényből (sokkal sokkal jobb, mint a film meg a színdarab!!!!), majd elkezdem Csíkszentmihályi Mihály A FLOW - A tökéletes élmény pszichológiája c könyvet.
Régi 2008-09-04, 15:49
Calli logója
Calli Calli nem elérhető
Ősfórumos

Idézet:
kevés könyv volt,amit abbahagytam,egyik Paszternaktól a Zsivágó Doktor,most újra elkezdtem idősebb fej kellett hozzá úgy tűnik
Azt én is elkezdtem régen, kb 15 éves korom táján és 50 oldal után abbahagytam...

De így voltam a Virágot Algernonnak c könyvvel is. Pár oldal után letettem h nem értem. Most nyáron meg olyan nagy élvezettel olvastam... Szenzációs regény.
Régi 2008-09-05, 18:59
tintahalacska logója
tintahalacska tintahalacska nem elérhető
Halhatatlan

Összes hozzászólás: 11.696
tintahalacska a fórum leghíresebb emberetintahalacska a fórum leghíresebb emberetintahalacska a fórum leghíresebb emberetintahalacska a fórum leghíresebb emberetintahalacska a fórum leghíresebb emberetintahalacska a fórum leghíresebb emberetintahalacska a fórum leghíresebb emberetintahalacska a fórum leghíresebb emberetintahalacska a fórum leghíresebb emberetintahalacska a fórum leghíresebb emberetintahalacska a fórum leghíresebb embere
Üzenetküldés MSN-en keresztül tintahalacska részére Üzenetküldés Skype™-on keresztül tintahalacska részére

kivettem a könyvtárból,hogy hétvégén elolvassam:
márai sándor:a gyertyák csonkig égnek
Régi 2008-09-06, 17:37
tintahalacska logója
Halhatatlan

tintahalacska a fórum leghíresebb emberetintahalacska a fórum leghíresebb emberetintahalacska a fórum leghíresebb emberetintahalacska a fórum leghíresebb emberetintahalacska a fórum leghíresebb emberetintahalacska a fórum leghíresebb emberetintahalacska a fórum leghíresebb emberetintahalacska a fórum leghíresebb emberetintahalacska a fórum leghíresebb emberetintahalacska a fórum leghíresebb emberetintahalacska a fórum leghíresebb embere
Üzenetküldés MSN-en keresztül tintahalacska részére Üzenetküldés Skype™-on keresztül tintahalacska részére

ma olvastam el:
agatha christie:gyilkosság mezopotámiában

utoljára kb két éve olvastam agathát,és a héten ez eszembe jutott,úgyhogy most el kellett olvasnom egy könyvét
tetszett
Régi 2008-09-09, 06:55
istu82 istu82 nem elérhető
Seggemen a tojáshéj

Összes hozzászólás: 11
istu82 jó irányba halad

Idézet:
Pearl-gem eredeti hozzászólása
valaki ajánlana nekem egy nagyon-nagoyn jó könyvet????
plíz
rámjött az olvashatnék
Feldmár András: Tudatállapotok Szivárványa
Válaszol idézettel
Régi 2008-09-09, 08:06
fufala logója
Halhatatlan

fufala a fórum leghíresebb emberefufala a fórum leghíresebb emberefufala a fórum leghíresebb emberefufala a fórum leghíresebb emberefufala a fórum leghíresebb emberefufala a fórum leghíresebb emberefufala a fórum leghíresebb emberefufala a fórum leghíresebb emberefufala a fórum leghíresebb emberefufala a fórum leghíresebb emberefufala a fórum leghíresebb embere

Idézet:
istu82 eredeti hozzászólása
Feldmár András: Tudatállapotok Szivárványa
Régi 2008-09-09, 08:16
Vadember logója
Vadember Vadember nem elérhető
Ősfórumos

Összes hozzászólás: 6.342
Vadember a fórum leghíresebb embereVadember a fórum leghíresebb embereVadember a fórum leghíresebb embereVadember a fórum leghíresebb embereVadember a fórum leghíresebb embereVadember a fórum leghíresebb embereVadember a fórum leghíresebb embereVadember a fórum leghíresebb embereVadember a fórum leghíresebb embereVadember a fórum leghíresebb embereVadember a fórum leghíresebb embere
Üzenetküldés MSN-en keresztül Vadember részére

Surayana élo szobrai... Killah egy darab az biztos.Szepesi Mária odarak

"Azt akarom, kacagj, szemed
ne árnyékolja bánat,
s ajkadról bár egyetlenegy
csók üdvözítse számat."
Téged is vár a Vágykoztársaság Fizetoezkozeink az álmok, alkotmányunk a sóhaj szelíd lebbenése.
Válaszol idézettel
Régi 2008-09-11, 19:22
Dr. Opout logója
Dr. Opout Dr. Opout nem elérhető
Megrögzött fórumozó

Hely: Terra Incognita
Összes hozzászólás: 3.047
Dr. Opout a fórum leghíresebb embereDr. Opout a fórum leghíresebb embereDr. Opout a fórum leghíresebb embereDr. Opout a fórum leghíresebb embereDr. Opout a fórum leghíresebb embereDr. Opout a fórum leghíresebb embereDr. Opout a fórum leghíresebb embereDr. Opout a fórum leghíresebb embereDr. Opout a fórum leghíresebb embereDr. Opout a fórum leghíresebb embereDr. Opout a fórum leghíresebb embere
Üzenetküldés MSN-en keresztül Dr. Opout részére

Péhá Dick- A Halál Útvesztője
Atyaég, mennyi film koppintotta az alapötletet, lásd eXisTenCe...
In heaven I am a wild ox. On earth I am a lion. A jester from hell, and the shadows allmighty. The scientist of darkness, older than the constellations. The mysterious jinx and the error in heavens masterplan.
Válaszol idézettel
Régi 2008-09-18, 14:04
Maris logója
Maris Maris nem elérhető
Feeling good

végére értem a Zsivago doktornak...jó nagy vállalás volt,de nem lesz a kedvenceim közt irodalmi nobel ide vagy oda

Válaszol idézettel
Régi 2008-09-20, 01:45
fufala logója
Halhatatlan

most vettem meg, full jó: barbara somers-ian gorgon-brown:a gyógyító utazás: transzperszonális pszichoterápia
http://www.eotvoskiado.hu/kiadvanyok/?item_Id=903
+megint lesz transzperszonális előadássorozat nálunk egy hónap múlva
Régi 2008-09-23, 19:08
Dhamma logója
Dhamma Dhamma nem elérhető
Banned

Összes hozzászólás: 8.506
Dhamma has a brilliant futureDhamma has a brilliant futureDhamma has a brilliant futureDhamma has a brilliant futureDhamma has a brilliant futureDhamma has a brilliant futureDhamma has a brilliant futureDhamma has a brilliant futureDhamma has a brilliant futureDhamma has a brilliant futureDhamma has a brilliant future

Weöres Sándor-A teljesség felé
Válaszol idézettel
Régi 2008-09-23, 19:19
tintahalacska logója
Halhatatlan

tegnap találtam a könyvtárban nyírő gyula: psychiatria
közben pedig charlotte bronte:villete
Régi 2008-09-23, 23:15
Gery Garcya Gery Garcya nem elérhető
Megrögzött fórumozó

Hely: csillagokalatt...
Összes hozzászólás: 2.958
Gery Garcya is a splendid one to beholdGery Garcya is a splendid one to beholdGery Garcya is a splendid one to beholdGery Garcya is a splendid one to beholdGery Garcya is a splendid one to beholdGery Garcya is a splendid one to beholdGery Garcya is a splendid one to behold
Üzenetküldés MSN-en keresztül Gery Garcya részére

találni is szokták a könyveket? könyvtárban rengeteg van tálalva, nemnehéz
teljesség felé ien biblia szerű...
most épp: jack london - ádám előtt
Régi 2008-09-24, 10:39
Maris logója
Maris Maris nem elérhető
Feeling good

Idézet:
tintahalacska eredeti hozzászólása
közben pedig charlotte bronte:villete
én meg a Shirley-t

Válaszol idézettel
Régi 2008-09-24, 17:19
tintahalacska logója
Halhatatlan

Idézet:
én meg a Shirley-t
én nagyon szeretem a bronte lányok könyveit
Régi 2008-09-24, 19:20
Maris logója
Maris Maris nem elérhető
Feeling good

Idézet:
tintahalacska eredeti hozzászólása
én nagyon szeretem a bronte lányok könyveit
én eddig az Üvöltő szeleket és a Jane Eyer-t olvastam+most a Shirley-t.A Villette és a Wildfell asszonya áll még a polcon.Előbbiről mik a benyomásaid?

Válaszol idézettel
Válaszol

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1 (0 tag és 1 látogató)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
Új témákat nem hozhatsz létre
Válaszokat nem küldhetsz
Fájlokat nem csatolhatsz
A hozzászólásaidat nem módosíthatod

BB code : bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva

Fórum ugrás

A pontos idő 03:10 , a GMT +2 időzóna szerint.