Welcome to GOA.HU Psychedelic Trance Community Mark forums read | View Forum Leaders
GOA.HU Psychedelic Trance Community

Party Minden, ami psy...

Válaszol
Téma eszközök Megjelenítési módok
Fesztivál O.Z.O.R.A. Fesztivál 2015

Régi 2014-11-26, 13:31
yury logója
yury yury nem elérhető
Komoly arc

Hely: Rákócity
Összes hozzászólás: 685
yury is a splendid one to beholdyury is a splendid one to beholdyury is a splendid one to beholdyury is a splendid one to beholdyury is a splendid one to beholdyury is a splendid one to behold
Üzenetküldés MSN-en keresztül yury részére
Alapbeállítás re: Jegyek stb.

Idézet:
O.Z.O.R.A. Festival eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Szevasztok!

Szóval, a jegyárak a tavalyihoz és a tavaly előttihez (!!!) képest NEM változnak, azaz:

– early bird jegyek (limitált számban) €80+kezelési költség,
– július 15-ig €110+kezelési költség,
– a kapuban €130,
– hétvégi jegy € 110.

Az AKT RECORDS december 6-án rendkívüli nyitvatartással (12-18 óráig) vár minden jegyvásárlót. FIGYELEM! Ahogy tavaly, idén sem darabszámban limitáljuk az ott kapható early bird jegyeket, tehát most is két napig (dec. 6. szombat és dec. 8. hétfőn) vehettek €80+kezelési költségért belépőt az Ó utcai lemezboltban. A jegyvásárláshoz szükséges adatok: név és útlevél- v. személyi igazolványszám, e-mail cím.

LINE-UP Alább a frissített flyer, melyen két fontos változást emelnénk ki. Az első, hogy a Mindszent-Szeged-Szolnok vonal domináns csapata az Rf-Crew alapító duója, Yury & Adam leszerződtek egy nagyszínpad-fellépésre.

A másik hír kapcsán inkább idéznénk a goa.hu és az OzorianProphet múlt hétvégi ajánlóját:

”már hivatalos, hogy a Chill Dome-ban hallhatunk egy exkluzív Mathew Jonson vs. Minilogue live act-et, amivel a fiúk eddig olyan helyeken kényeztették a közönséget, mint a malmői Inkonst vagy a londoni Fabric.”

Legyen szép a napotok!

wáwáwáwááááá
Régi 2014-11-27, 13:08
MANGEKYU logója
MANGEKYU MANGEKYU nem elérhető
Halhatatlan

Hely: Denevérország
Összes hozzászólás: 13.371
MANGEKYU a fórum leghíresebb embereMANGEKYU a fórum leghíresebb embereMANGEKYU a fórum leghíresebb embereMANGEKYU a fórum leghíresebb embereMANGEKYU a fórum leghíresebb embereMANGEKYU a fórum leghíresebb embereMANGEKYU a fórum leghíresebb embereMANGEKYU a fórum leghíresebb embereMANGEKYU a fórum leghíresebb embereMANGEKYU a fórum leghíresebb embereMANGEKYU a fórum leghíresebb embere
Üzenetküldés MSN-en keresztül MANGEKYU részére Üzenetküldés Skype™-on keresztül MANGEKYU részére
Alapbeállítás re: O.Z.O.R.A. Fesztivál 2015

Oké, de posztert lehet e szerezni?
80€ bakker kicsit hirtelen, de valahogy megoldom!
Régi 2014-11-30, 10:55
PaYko logója
PaYko PaYko nem elérhető
Lelkes kezdő

Összes hozzászólás: 88
PaYko elismerésnek örvendPaYko elismerésnek örvend

Perfect line up! Köszönjük szépen hogy végre hivtatok olyanokat, akiket szerintem sokunk hiányolt a tavalyi felhozatalból! Zárónapra ne az atomcsapatást légyszi, hanem szállósabb, dallamosabb szetteket! Úgy nézem Pumpuiban is sok idöt töltünk majd jövőre! Ha már Thatha, lehetne Altruism is...nagyon csípem a csajszit Burn in Noise -t meg csakis estére a tábortűzhöz! https://www.youtube.com/watch?v=fqzSO2O4IsM
Válaszol idézettel
Régi 2014-12-01, 20:12
MANGEKYU logója
Halhatatlan

MANGEKYU a fórum leghíresebb embereMANGEKYU a fórum leghíresebb embereMANGEKYU a fórum leghíresebb embereMANGEKYU a fórum leghíresebb embereMANGEKYU a fórum leghíresebb embereMANGEKYU a fórum leghíresebb embereMANGEKYU a fórum leghíresebb embereMANGEKYU a fórum leghíresebb embereMANGEKYU a fórum leghíresebb embereMANGEKYU a fórum leghíresebb embereMANGEKYU a fórum leghíresebb embere
Üzenetküldés MSN-en keresztül MANGEKYU részére Üzenetküldés Skype™-on keresztül MANGEKYU részére

BiN akár Atriohm előtt is jöhetne. Elég komoly lett néhol az újalbum.

POSZTERT SZERETNÉK!
Régi 2014-12-03, 18:11
Mercurius logója
Mercurius Mercurius nem elérhető
Megrögzött fórumozó

Hely: UK
Összes hozzászólás: 2.331
Mercurius a fórum leghíresebb embereMercurius a fórum leghíresebb embereMercurius a fórum leghíresebb embereMercurius a fórum leghíresebb embereMercurius a fórum leghíresebb embereMercurius a fórum leghíresebb embereMercurius a fórum leghíresebb embereMercurius a fórum leghíresebb embereMercurius a fórum leghíresebb embereMercurius a fórum leghíresebb embereMercurius a fórum leghíresebb embere

Nagyon kiraly a Ozora logo

https://ozorafestival.eu/new
Régi 2014-12-06, 22:24
poltergeist logója
poltergeist poltergeist nem elérhető
Lelkes kezdő

Összes hozzászólás: 41
poltergeist jó irányba halad

Elindult az elővétel az Aktrecordsban

Nekünk már megvan, első ozoraélményünk lesz
Válaszol idézettel
Régi 2014-12-08, 13:52
Phorce logója
Phorce Phorce nem elérhető
Van véleményem

Összes hozzászólás: 141
Phorce has much to be proud ofPhorce has much to be proud ofPhorce has much to be proud ofPhorce has much to be proud ofPhorce has much to be proud ofPhorce has much to be proud ofPhorce has much to be proud ofPhorce has much to be proud ofPhorce has much to be proud of
Üzenetküldés MSN-en keresztül Phorce részére

Első két jegy a miénk itt UK-ben! 3 év után ismét O.Z.O.R.A.!
Válaszol idézettel
Régi 2014-12-10, 00:16
MANGEKYU logója
Halhatatlan

Támadt egy ötletem. Nem tudom mennyire lenne rá igény..
Értékmegörző szekrény
Elég sok lopás van a fesztiválon, és jövőre én is tervezek levinni egy minidrónt, meg fényképezőt stb, és valószínüleg ismét vonat/stopp kombóval érkezünk kedvesemmel. Nem tudom hova és hány szekrény kéne, de szerintem 1000, kis iskolai öltözőszekrény szerű cucc elég lenne (vagy kezdetben csak 500)
Én vagy a main környékére raknám vagy a pumpui környékére valahova. Jó lenne az értékeimet biztonságban tudni, és biztos sok mezitlábas gyalogos fesztiválózó örülne neki. Akar még napi 1€t is elkérhetnétek érte, bár ingyenesen jobb lenne. Ami gondolom plusz költség lenne ebben az az hogy kéne pár biztiőr aki a szekrényekre vigyáz.
Nekem jó ötletnek tűnik
Régi 2014-12-10, 00:52
pétör logója
pétör pétör nem elérhető
Megrögzött fórumozó

Összes hozzászólás: 3.606
pétör a fórum leghíresebb emberepétör a fórum leghíresebb emberepétör a fórum leghíresebb emberepétör a fórum leghíresebb emberepétör a fórum leghíresebb emberepétör a fórum leghíresebb emberepétör a fórum leghíresebb emberepétör a fórum leghíresebb emberepétör a fórum leghíresebb emberepétör a fórum leghíresebb emberepétör a fórum leghíresebb embere
Üzenetküldés MSN-en keresztül pétör részére

ISHQ is lesz a chillben most látom
minilóg túladagolásért meg nagy köszönet a son kite is sokkal jobb ötlet lenne a chillbe de nem szólok bele, adni fogja
Régi 2014-12-10, 16:17
NasCa logója
NasCa NasCa nem elérhető
4.49 crew

Hely: buddhapest
Összes hozzászólás: 4.812
Blog Entries: 26
NasCa a fórum leghíresebb embereNasCa a fórum leghíresebb embereNasCa a fórum leghíresebb embereNasCa a fórum leghíresebb embereNasCa a fórum leghíresebb embereNasCa a fórum leghíresebb embereNasCa a fórum leghíresebb embereNasCa a fórum leghíresebb embereNasCa a fórum leghíresebb embereNasCa a fórum leghíresebb embereNasCa a fórum leghíresebb embere
Üzenetküldés MSN-en keresztül NasCa részére Üzenetküldés Skype™-on keresztül NasCa részére

Idézet:
MANGEKYU eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Támadt egy ötletem. Nem tudom mennyire lenne rá igény..
Értékmegörző szekrény
Elég sok lopás van a fesztiválon, és jövőre én is tervezek levinni egy minidrónt, meg fényképezőt stb, és valószínüleg ismét vonat/stopp kombóval érkezünk kedvesemmel. Nem tudom hova és hány szekrény kéne, de szerintem 1000, kis iskolai öltözőszekrény szerű cucc elég lenne (vagy kezdetben csak 500)
Én vagy a main környékére raknám vagy a pumpui környékére valahova. Jó lenne az értékeimet biztonságban tudni, és biztos sok mezitlábas gyalogos fesztiválózó örülne neki. Akar még napi 1€t is elkérhetnétek érte, bár ingyenesen jobb lenne. Ami gondolom plusz költség lenne ebben az az hogy kéne pár biztiőr aki a szekrényekre vigyáz.
Nekem jó ötletnek tűnik
Chill büfénél elvileg már évek óta működik.

playblog
Válaszol idézettel
Régi 2014-12-11, 01:20
MANGEKYU logója
Halhatatlan

Idézet:
NasCa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Chill büfénél elvileg már évek óta működik.
WTF? Ingyenes? Ott ahol a pólókat árulják? Valami rémlik..
Régi 2014-12-11, 10:42
cantor cantor nem elérhető
Seggemen a tojáshéj

Összes hozzászólás: 3
cantor jó irányba halad

Idézet:
WTF? Ingyenes? Ott ahol a pólókat árulják? Valami rémlik..
Gyakorlatilag is így van, és talán pont egy euró / nap.
Válaszol idézettel
Régi 2014-12-14, 07:50
zs00lt zs00lt nem elérhető
Lelkes kezdő

Összes hozzászólás: 54
Blog Entries: 2
zs00lt jó irányba halad

Sziasztok!Első ozoránk lenne a feleségemmel, de nincs lehetőségünk, csak egy 24 órát ott tölteni,ami 3.árol 4.e lenne(házassági évforduló :-) ) Nézegettem a jegyárakat, és abban reménykedem hogy hátha csak én nem láttam sehol, hogy van e valami "napijegy" féleség. Reménykedem de ...:-)
Válaszol idézettel
Régi 2014-12-14, 09:52
Benny logója
Benny Benny nem elérhető
Van véleményem

Hely: Halufalva
Összes hozzászólás: 149
Benny a fórum leghíresebb embereBenny a fórum leghíresebb embereBenny a fórum leghíresebb embereBenny a fórum leghíresebb embereBenny a fórum leghíresebb embereBenny a fórum leghíresebb embereBenny a fórum leghíresebb embereBenny a fórum leghíresebb embereBenny a fórum leghíresebb embereBenny a fórum leghíresebb embereBenny a fórum leghíresebb embere

Nincs napijegy és nem is lesz (szerencsére) hétvégi jegyet lehet venni ha nem szeretnétek teljes árut.
Régi 2014-12-14, 12:41
Lelkes kezdő

zs00lt jó irányba halad

Hát akkor teljes árú jegy lesz belőle.De ott leszünk:-)
És akkor teljes áruval ha kinegyünk, gondolom visszamehetünk..
Válaszol idézettel
Régi 2014-12-14, 23:59
MANGEKYU logója
Halhatatlan

Visszajöhettek, és gyakorlatilag bármit behozhattok amit a rendőrök hagynak.
Mi van, hogy kistoppolunk Simontornyára a Tulipánétteremhez, kajálni meg angol wc-t használni Néha jól esik
Sört vagy kaját-piát amennyit elbírtok behozhattok.
Legalább is eddig így volt és szerintem így is marad mert a benti árak és választék egyre versenyképesebb. Csak a sör amitért igazán megéri kimenni.
Bent van zöldséges, minimarket, dohánybolt, persze kajáldák és sörpultok is.
Ja és idén már új wc-k is voltak Ezt el is felejtettem, de ha nem lenne, be lehet lopózné néha a dragonsnest mögötti crews wc-be. Este meg minden wc ami nem tábor
A hétvégi jegy (ezt lehet rosszul tudom) de tavaly talán annyi volt mint a 2nd phase jegy, de a legolcsóbban is 80€ szerintem.
Ha megveszed a hetit lejöttök, leléptek összeházasodni, és a végére visszajöhettek
Régi 2014-12-15, 12:06
Lelkes kezdő

zs00lt jó irányba halad

Köszi az infot. Házasság már volt. Akkor lesz a 2.évforduló. Azt szeretnénk a megfelelő módon megünnepelni:-)Sajnos egy két nap lesz maximum de ha nincs más hátra, akkor marad a teljes. Hátha záróestre visszamegyünk. Bár nem tudom hogy hogy fogok tudni hazamenni 1 éjszaka után a paradicsomból!?:-)
Válaszol idézettel
Régi 2014-12-15, 20:49
Panadero logója
Panadero Panadero nem elérhető
Halhatatlan

Összes hozzászólás: 12.580
Blog Entries: 5
Panadero a fórum leghíresebb emberePanadero a fórum leghíresebb emberePanadero a fórum leghíresebb emberePanadero a fórum leghíresebb emberePanadero a fórum leghíresebb emberePanadero a fórum leghíresebb emberePanadero a fórum leghíresebb emberePanadero a fórum leghíresebb emberePanadero a fórum leghíresebb emberePanadero a fórum leghíresebb emberePanadero a fórum leghíresebb embere

Idézet:
Ha megveszed a hetit lejöttök, leléptek összeházasodni, és a végére visszajöhettek
...de a lényeg, hogy előtte szarjatok simontornyán
Régi 2014-12-15, 23:19
Lelkes kezdő

zs00lt jó irányba halad

Idézet:
Panadero eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
...de a lényeg, hogy előtte szarjatok simontornyán
Mindenképp! Ezt nem hagyhatjuk kiXD
Válaszol idézettel
Régi 2014-12-16, 02:01
Lelkes kezdő

zs00lt jó irányba halad

A környé ken esetleg nem tudnátok olyan helyet, szállodát, wellnes központot vagy hasonlókat? Mondjuk olyan 30 km-es távolságig.
Válaszol idézettel
Válaszol

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1 (0 tag és 1 látogató)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
Új témákat nem hozhatsz létre
Válaszokat nem küldhetsz
Fájlokat nem csatolhatsz
A hozzászólásaidat nem módosíthatod

BB code : bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva

Fórum ugrás

Hasonló témák
Téma Téma szerzője Fórum Válaszok Utolsó hozzászólás
Fesztivál 2016.03.07-11 @ Eclipse Fesztivál 2016, Sulawesi, Indonézia Panadero Party 9 2015-09-11 20:10
2014.06.12-15. Satori Fesztivál @ Románia, Barsov-hoz közel Panadero Party 2 2014-06-05 17:20
2010.08.03-10. O.z.o.r.a. Festival 2010 @ Ozora buborek Party 3720 2010-09-26 11:40
Belvárosi Fesztivál PeeKaBoo Egyéb rendezvények 10 2008-06-13 14:26
Budapesti Pálinka Fesztivál Dhamma Egyéb rendezvények 25 2008-05-20 01:25

A pontos idő 02:42 , a GMT +2 időzóna szerint.