Welcome to GOA.HU Psychedelic Trance Community Mark forums read | View Forum Leaders
GOA.HU Psychedelic Trance Community

Duma Kötetlen beszélgetés...

Szavazás eredménye: Milyen könyveket olvasol?(többet is jelölhetsz!)
Szépirodalom: regény 87 51,79%
Szépirodalom: dráma 31 18,45%
Szépirdalom: versek 38 22,62%
Romantikus irodalom 11 6,55%
Sci-fi 67 39,88%
Történelmi regény 42 25,00%
Krimi,deketívregény 42 25,00%
Filozófikus,spirilituális,önfejlesztő irodalom 110 65,48%
Életrajzok 30 17,86%
Nem olvasok 5 2,98%
Több válaszra voksolható szavazás Szavazók: 168. Ezen a szavazáson nem szavazhatsz

Válaszol

Régi 2008-07-16, 21:35
fufala logója
fufala fufala nem elérhető
Halhatatlan

Hely: london
Összes hozzászólás: 13.469
fufala a fórum leghíresebb emberefufala a fórum leghíresebb emberefufala a fórum leghíresebb emberefufala a fórum leghíresebb emberefufala a fórum leghíresebb emberefufala a fórum leghíresebb emberefufala a fórum leghíresebb emberefufala a fórum leghíresebb emberefufala a fórum leghíresebb emberefufala a fórum leghíresebb emberefufala a fórum leghíresebb embere
Alapbeállítás re: Könyvek

ajar: előttem az élet
elég őszinte és érdekes, ma kezdtem.
http://www.mek.oszk.hu/01300/01352/01352.htm
Régi 2008-07-16, 22:40
FoX logója
FoX FoX nem elérhető
Adeptus

Hely: behind the beyond
Összes hozzászólás: 17.321
FoX a fórum leghíresebb embereFoX a fórum leghíresebb embereFoX a fórum leghíresebb embereFoX a fórum leghíresebb embereFoX a fórum leghíresebb embereFoX a fórum leghíresebb embereFoX a fórum leghíresebb embereFoX a fórum leghíresebb embereFoX a fórum leghíresebb embereFoX a fórum leghíresebb embereFoX a fórum leghíresebb embere
Üzenetküldés MSN-en keresztül FoX részére

Idézet:
fufala eredeti hozzászólása
beleolvastam. asszem csatlakozom Mondjuk monitoron rühellek olvasni, de csak kibírom valahogy

Unatkozik? Vásároljon mosómedvét!
Válaszol idézettel
Régi 2008-07-17, 08:53
fufala logója
fufala fufala nem elérhető
Halhatatlan

Hely: london
Összes hozzászólás: 13.469
fufala a fórum leghíresebb emberefufala a fórum leghíresebb emberefufala a fórum leghíresebb emberefufala a fórum leghíresebb emberefufala a fórum leghíresebb emberefufala a fórum leghíresebb emberefufala a fórum leghíresebb emberefufala a fórum leghíresebb emberefufala a fórum leghíresebb emberefufala a fórum leghíresebb emberefufala a fórum leghíresebb embere

Idézet:
FoX eredeti hozzászólása
beleolvastam. asszem csatlakozom Mondjuk monitoron rühellek olvasni, de csak kibírom valahogy
fúú az eddigiek alapján ez lesz az egyik kedvencem
Régi 2008-07-21, 13:35
énvagyok logója
énvagyok énvagyok nem elérhető
Félisten

Hely: huszonegy
Összes hozzászólás: 9.546
Blog Entries: 17
énvagyok a fórum leghíresebb embereénvagyok a fórum leghíresebb embereénvagyok a fórum leghíresebb embereénvagyok a fórum leghíresebb embereénvagyok a fórum leghíresebb embereénvagyok a fórum leghíresebb embereénvagyok a fórum leghíresebb embereénvagyok a fórum leghíresebb embereénvagyok a fórum leghíresebb embereénvagyok a fórum leghíresebb embereénvagyok a fórum leghíresebb embere
Üzenetküldés MSN-en keresztül énvagyok részére

ajánlom mindenkinek H.P. Lovecraftot:-)
Régi 2008-07-22, 14:44
Maris logója
Maris Maris nem elérhető
Feeling good

Hely: Mopszfarm
Összes hozzászólás: 22.353
Blog Entries: 14
Maris a fórum leghíresebb embereMaris a fórum leghíresebb embereMaris a fórum leghíresebb embereMaris a fórum leghíresebb embereMaris a fórum leghíresebb embereMaris a fórum leghíresebb embereMaris a fórum leghíresebb embereMaris a fórum leghíresebb embereMaris a fórum leghíresebb embereMaris a fórum leghíresebb embereMaris a fórum leghíresebb embere
Üzenetküldés MSN-en keresztül Maris részére

én most Tolsztoj-Anna Karenina
ez sem fogom befalni egy hét alatt

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban. - Tolsztoj
Válaszol idézettel
Régi 2008-07-22, 16:54
happy_harry logója
happy_harry happy_harry nem elérhető
Megrögzött fórumozó

Összes hozzászólás: 2.034
happy_harry has a brilliant futurehappy_harry has a brilliant futurehappy_harry has a brilliant futurehappy_harry has a brilliant futurehappy_harry has a brilliant futurehappy_harry has a brilliant futurehappy_harry has a brilliant futurehappy_harry has a brilliant futurehappy_harry has a brilliant futurehappy_harry has a brilliant futurehappy_harry has a brilliant future

Idézet:
Maris eredeti hozzászólása
én most Tolsztoj-Anna Karenina
ez sem fogom befalni egy hét alatt
rescept!
Válaszol idézettel
Régi 2008-07-22, 16:55
tintahalacska logója
tintahalacska tintahalacska nem elérhető
Halhatatlan

Összes hozzászólás: 11.696
tintahalacska a fórum leghíresebb emberetintahalacska a fórum leghíresebb emberetintahalacska a fórum leghíresebb emberetintahalacska a fórum leghíresebb emberetintahalacska a fórum leghíresebb emberetintahalacska a fórum leghíresebb emberetintahalacska a fórum leghíresebb emberetintahalacska a fórum leghíresebb emberetintahalacska a fórum leghíresebb emberetintahalacska a fórum leghíresebb emberetintahalacska a fórum leghíresebb embere
Üzenetküldés MSN-en keresztül tintahalacska részére Üzenetküldés Skype™-on keresztül tintahalacska részére

Idézet:
nézd meg ,mit irtam a 83.oldal közepénél
Régi 2008-07-22, 16:58
PeeKaBoo logója
PeeKaBoo PeeKaBoo nem elérhető
Adeptus

Hely: hULLáM-vÖlGyBeN AvAgY cSePeL
Összes hozzászólás: 17.487
PeeKaBoo a fórum leghíresebb emberePeeKaBoo a fórum leghíresebb emberePeeKaBoo a fórum leghíresebb emberePeeKaBoo a fórum leghíresebb emberePeeKaBoo a fórum leghíresebb emberePeeKaBoo a fórum leghíresebb emberePeeKaBoo a fórum leghíresebb emberePeeKaBoo a fórum leghíresebb emberePeeKaBoo a fórum leghíresebb emberePeeKaBoo a fórum leghíresebb emberePeeKaBoo a fórum leghíresebb embere
Üzenetküldés MSN-en keresztül PeeKaBoo részére
Cool re: Könyvek

Idézet:
névtelen eredeti hozzászólása
na de azt a könyvet amit kérnék,nem adod oda nekem,mert nem olvastad ki az első részt olvasd ki az első részt és add oda nekem
sztem ma kivégzem de legkésőbb holnap...

...lepkefing...
Válaszol idézettel
Régi 2008-07-25, 01:44
PeeKaBoo logója
Adeptus

PeeKaBoo a fórum leghíresebb emberePeeKaBoo a fórum leghíresebb emberePeeKaBoo a fórum leghíresebb emberePeeKaBoo a fórum leghíresebb emberePeeKaBoo a fórum leghíresebb emberePeeKaBoo a fórum leghíresebb emberePeeKaBoo a fórum leghíresebb emberePeeKaBoo a fórum leghíresebb emberePeeKaBoo a fórum leghíresebb emberePeeKaBoo a fórum leghíresebb emberePeeKaBoo a fórum leghíresebb embere

Idézet:
PeeKaBoo eredeti hozzászólása
sztem ma kivégzem de legkésőbb holnap...
Sikerült is... most meg Vonnegut - Bajnokok reggelije

...lepkefing...
Válaszol idézettel
Régi 2008-07-25, 01:59
Faun logója
Faun Faun nem elérhető
Megrögzött fórumozó

Hely: lásd fent
Összes hozzászólás: 3.763
Faun is a splendid one to beholdFaun is a splendid one to beholdFaun is a splendid one to beholdFaun is a splendid one to beholdFaun is a splendid one to beholdFaun is a splendid one to beholdFaun is a splendid one to behold

Mircea Eliade - Képek és jelképek...anyaggyűjtés folyik a szakdolgozatomhoz...nem mintha nem imádnám ezt a témát egyébként is...
"Surrender means standing naked before God, oozing and dripping out of every bodily orifice knowing full well that you are disgusting, pitiful, pathetic- and laughing with the sheer joy of being alive."
Válaszol idézettel
Régi 2008-07-25, 16:02
Maris logója
Maris Maris nem elérhető
Feeling good

Hely: Mopszfarm
Összes hozzászólás: 22.353
Blog Entries: 14
Maris a fórum leghíresebb embereMaris a fórum leghíresebb embereMaris a fórum leghíresebb embereMaris a fórum leghíresebb embereMaris a fórum leghíresebb embereMaris a fórum leghíresebb embereMaris a fórum leghíresebb embereMaris a fórum leghíresebb embereMaris a fórum leghíresebb embereMaris a fórum leghíresebb embereMaris a fórum leghíresebb embere
Üzenetküldés MSN-en keresztül Maris részére

Idézet:
Maris eredeti hozzászólása
az orosz irodalom a leggyilkosabb
de akkor már sokkal inkább dosztojevszkij vagy Gogol...mint Tolsztoj.Én Paszternak Zsivágó doktorát kezdtem el....de nem értem a végére....sőt a közepére se

viszont Bulgakov nagyon jóés most nem csak a Mester és Margaritára gondolok....
örülok,hogy 3 év alatt sikerült egy kicsit felnőnöm könyvek terén(is)...A Zsivago doktornak is neki kéne futni majd újra,sztem már az is menne
(2005ös hozzászólásom)

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban. - Tolsztoj
Válaszol idézettel
Régi 2008-07-25, 22:58
tintahalacska logója
Halhatatlan

tintahalacska a fórum leghíresebb emberetintahalacska a fórum leghíresebb emberetintahalacska a fórum leghíresebb emberetintahalacska a fórum leghíresebb emberetintahalacska a fórum leghíresebb emberetintahalacska a fórum leghíresebb emberetintahalacska a fórum leghíresebb emberetintahalacska a fórum leghíresebb emberetintahalacska a fórum leghíresebb emberetintahalacska a fórum leghíresebb emberetintahalacska a fórum leghíresebb embere
Üzenetküldés MSN-en keresztül tintahalacska részére Üzenetküldés Skype™-on keresztül tintahalacska részére

Idézet:
Sikerült is... most meg Vonnegut - Bajnokok reggelije
wáááaz jóóó kb két hónapja olvastam el
Régi 2008-07-25, 23:00
tintahalacska logója
Halhatatlan

Idézet:
nnna..én most végeztem vele,háát nekem nagyon tetszett
Régi 2008-07-25, 23:58
PeeKaBoo logója
Adeptus

Idézet:
tintahalacska eredeti hozzászólása
wáááaz jóóó kb két hónapja olvastam el
én most szüneteltetem picit, bár tetszik, de zsoltinak ígértem a békés harcos útjának a folytatását, az elveszett éveket... szal gyorsan elolvasom azt, oszt utána folytatom a vonnegut sorozattal

...lepkefing...
Válaszol idézettel
Régi 2008-07-26, 10:38
névtelen logója
névtelen névtelen nem elérhető
Megrögzött fórumozó

Összes hozzászólás: 3.735
névtelen a fórum leghíresebb emberenévtelen a fórum leghíresebb emberenévtelen a fórum leghíresebb emberenévtelen a fórum leghíresebb emberenévtelen a fórum leghíresebb emberenévtelen a fórum leghíresebb emberenévtelen a fórum leghíresebb emberenévtelen a fórum leghíresebb emberenévtelen a fórum leghíresebb emberenévtelen a fórum leghíresebb emberenévtelen a fórum leghíresebb embere

Idézet:
én most szüneteltetem picit, bár tetszik, de zsoltinak ígértem a békés harcos útjának a folytatását, az elveszett éveket... szal gyorsan elolvasom azt, oszt utána folytatom a vonnegut sorozattal
óóóó,köszönöm szépen

Válaszol idézettel
Régi 2008-07-26, 18:00
Hey(Jude) logója
Hey(Jude) Hey(Jude) nem elérhető
Megrögzött fórumozó

Hely: az üveghegyen túl..
Összes hozzászólás: 2.290
Hey(Jude) a fórum leghíresebb embereHey(Jude) a fórum leghíresebb embereHey(Jude) a fórum leghíresebb embereHey(Jude) a fórum leghíresebb embereHey(Jude) a fórum leghíresebb embereHey(Jude) a fórum leghíresebb embereHey(Jude) a fórum leghíresebb embereHey(Jude) a fórum leghíresebb embereHey(Jude) a fórum leghíresebb embereHey(Jude) a fórum leghíresebb embereHey(Jude) a fórum leghíresebb embere
Üzenetküldés MSN-en keresztül Hey(Jude) részére

Kurt Vonnegut-A titán szirénjei

..more is never enough..
Válaszol idézettel
Régi 2008-07-26, 18:41
PeeKaBoo logója
Adeptus

Idézet:
Hey(Jude) eredeti hozzászólása
Kurt Vonnegut-A titán szirénjei
munka után veszem meg
kiváncsi vagyok nagyon hogy milyen

...lepkefing...
Válaszol idézettel
Régi 2008-07-26, 18:42
PeeKaBoo logója
Adeptus

Idézet:
névtelen eredeti hozzászólása
óóóó,köszönöm szépen
már a felénél tartok
igyexem

...lepkefing...
Válaszol idézettel
Régi 2008-07-27, 18:02
Hey(Jude) logója
Hey(Jude) Hey(Jude) nem elérhető
Megrögzött fórumozó

Hely: az üveghegyen túl..
Összes hozzászólás: 2.290
Hey(Jude) a fórum leghíresebb embereHey(Jude) a fórum leghíresebb embereHey(Jude) a fórum leghíresebb embereHey(Jude) a fórum leghíresebb embereHey(Jude) a fórum leghíresebb embereHey(Jude) a fórum leghíresebb embereHey(Jude) a fórum leghíresebb embereHey(Jude) a fórum leghíresebb embereHey(Jude) a fórum leghíresebb embereHey(Jude) a fórum leghíresebb embereHey(Jude) a fórum leghíresebb embere
Üzenetküldés MSN-en keresztül Hey(Jude) részére

Idézet:
munka után veszem meg
kiváncsi vagyok nagyon hogy milyen

eddig elég jó..tetszik

..more is never enough..
Válaszol idézettel
Régi 2008-07-27, 18:25
FoX logója
FoX FoX nem elérhető
Adeptus

Hely: behind the beyond
Összes hozzászólás: 17.321
FoX a fórum leghíresebb embereFoX a fórum leghíresebb embereFoX a fórum leghíresebb embereFoX a fórum leghíresebb embereFoX a fórum leghíresebb embereFoX a fórum leghíresebb embereFoX a fórum leghíresebb embereFoX a fórum leghíresebb embereFoX a fórum leghíresebb embereFoX a fórum leghíresebb embereFoX a fórum leghíresebb embere
Üzenetküldés MSN-en keresztül FoX részére

nekem nagyon bejött anno

Unatkozik? Vásároljon mosómedvét!
Válaszol idézettel
Válaszol

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1 (0 tag és 1 látogató)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
Új témákat nem hozhatsz létre
Válaszokat nem küldhetsz
Fájlokat nem csatolhatsz
A hozzászólásaidat nem módosíthatod

BB code : bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva

Fórum ugrás

A pontos idő 00:34 , a GMT +2 időzóna szerint.