Welcome to GOA.HU Psychedelic Trance Community Mark forums read | View Forum Leaders
GOA.HU Psychedelic Trance Community

Duma Kötetlen beszélgetés...

Szavazás eredménye: Milyen könyveket olvasol?(többet is jelölhetsz!)
Szépirodalom: regény 87 51,79%
Szépirodalom: dráma 31 18,45%
Szépirdalom: versek 38 22,62%
Romantikus irodalom 11 6,55%
Sci-fi 67 39,88%
Történelmi regény 42 25,00%
Krimi,deketívregény 42 25,00%
Filozófikus,spirilituális,önfejlesztő irodalom 110 65,48%
Életrajzok 30 17,86%
Nem olvasok 5 2,98%
Több válaszra voksolható szavazás Szavazók: 168. Ezen a szavazáson nem szavazhatsz

Válaszol

Régi 2012-10-11, 15:08
fufala logója
fufala fufala nem elérhető
Halhatatlan

Hely: london
Összes hozzászólás: 13.469
fufala a fórum leghíresebb emberefufala a fórum leghíresebb emberefufala a fórum leghíresebb emberefufala a fórum leghíresebb emberefufala a fórum leghíresebb emberefufala a fórum leghíresebb emberefufala a fórum leghíresebb emberefufala a fórum leghíresebb emberefufala a fórum leghíresebb emberefufala a fórum leghíresebb emberefufala a fórum leghíresebb embere
Alapbeállítás re: Könyvek

Idézet:
costa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
erről jut eszembe:

http://indavideo.hu/video/Az_ehes_sz...k_birodalmaban

on:

Open - Önéletrajz André Agassi
Könyvmolyképző Kiadó, 2010

jaja, tegnap vagy mikor beraktam én is a pszichos topicba
Régi 2012-10-11, 16:25
costa logója
costa costa nem elérhető
Nem viccelek

Összes hozzászólás: 1.799
costa a fórum leghíresebb emberecosta a fórum leghíresebb emberecosta a fórum leghíresebb emberecosta a fórum leghíresebb emberecosta a fórum leghíresebb emberecosta a fórum leghíresebb emberecosta a fórum leghíresebb emberecosta a fórum leghíresebb emberecosta a fórum leghíresebb emberecosta a fórum leghíresebb emberecosta a fórum leghíresebb embere

Idézet:
fufala eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
jaja, tegnap vagy mikor beraktam én is a pszichos topicba
bocs, nem láttam
Válaszol idézettel
Régi 2012-10-11, 17:13
fufala logója
Halhatatlan

fufala a fórum leghíresebb emberefufala a fórum leghíresebb emberefufala a fórum leghíresebb emberefufala a fórum leghíresebb emberefufala a fórum leghíresebb emberefufala a fórum leghíresebb emberefufala a fórum leghíresebb emberefufala a fórum leghíresebb emberefufala a fórum leghíresebb emberefufala a fórum leghíresebb emberefufala a fórum leghíresebb embere

Idézet:
costa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
bocs, nem láttam
fent lesz a hétfő akváriumos előadásáról is a video elvileg, majd belinkelem
Régi 2012-10-11, 18:12
fufala logója
Halhatatlan

ezt bűnöztem ma, mert sikerült eladnom az anatómia könyveimet

mert úgy érzem, egy kis csögyam trungpa most jót tenne ...

http://www.ursuslibris.hu/content.php?content=568
Csatolt kicsinyítések
Kattints a képre a nagyításhoz

Cím:  NKeleti.jpg
Megnézték: 89
Méret:  33,5 KB
Azonosító:  30423  
Régi 2012-10-11, 22:23
énvagyok logója
énvagyok énvagyok nem elérhető
Félisten

Hely: huszonegy
Összes hozzászólás: 9.546
Blog Entries: 17
énvagyok a fórum leghíresebb embereénvagyok a fórum leghíresebb embereénvagyok a fórum leghíresebb embereénvagyok a fórum leghíresebb embereénvagyok a fórum leghíresebb embereénvagyok a fórum leghíresebb embereénvagyok a fórum leghíresebb embereénvagyok a fórum leghíresebb embereénvagyok a fórum leghíresebb embereénvagyok a fórum leghíresebb embereénvagyok a fórum leghíresebb embere
Üzenetküldés MSN-en keresztül énvagyok részére
Thumbs up re: Könyvek

Ha valaki elovas egy Sántha-szöveget, azt mondja: ez az ember hülye. Aki elolvas ötöt, azt mondja: ez az ember faszra vesz minket. Aki elolvassa mind, így szól: ez az ember faszra vesz minket – de milyen jól!(Orbán János Dénes)Mi ez a könyv? Talán verseskötet. Amelya tétovának GOND a szépléleknek KIHÍVÁSaz elitnek POFONa kritikusnak LECKEaz értőnek KACSINTÁSa szabadnak IGÉZETAz igazi kérdés azonban, hogy neked mit jelent majd ez a könyv. Hogy a polcra temeted, vagy inkább kéznél tartod. Reméljük, eljut hozzád.
Régi 2012-10-11, 23:35
Mantra logója
Mantra Mantra nem elérhető
Nem viccelek

Hely: Budapest
Összes hozzászólás: 1.363
Mantra a fórum leghíresebb embereMantra a fórum leghíresebb embereMantra a fórum leghíresebb embereMantra a fórum leghíresebb embereMantra a fórum leghíresebb embereMantra a fórum leghíresebb embereMantra a fórum leghíresebb embereMantra a fórum leghíresebb embereMantra a fórum leghíresebb embereMantra a fórum leghíresebb embereMantra a fórum leghíresebb embere
Smile re: Könyvek

A csúcson (2003)

Írta : Michel Houellebecq

T: A szerző a könyvvel és nyilatkozataival magára haragította az iszlám világot. A csúcson már megjelenése előtt nagy vihart kavart Franciaországban. Főhőse Michel, minisztériumi alkalmazott, aki megtakarított pénzét a thaiföldi szex paradicsomban tékozolja el... Élete során arra jut, hogy a szexturizmusé a jövő.

Eszembe jutott ez a könyv,hátha érdekel valakit.. Jó könyv volt, az író Bret Easton Ellis követőjének vallja magát, ami alapján mindenki belőheti a stílust Mély gondolatok szexel és erőszakkal nyakonöntve.. jó páros..

Olvastam még tőle az Elemi Részecskéket ami szintén jó volt.
Viszont a 3. könyve az "Egy sziget lehetősége" az nagyon unalmas és rossz volt szvsz..nem ajánlom.. (úgy tudom 3 könyve van összesen)

még egy utolsó idézet:
""Tehát az egyik oldalon ott van többszáz millió nyugati, akinek mindene megvan, amit akar, de képtelen elérni a szexuális kielégülést: másra sem vágynak, megállás nélkül keresik, de nem találják, és a csontjuk velejéig boldogtalanok. A másik oldalon ott van több milliárdnyi ember, akik nincstelenek, egészségtelen körülmények között élnek, majdnem éhen halnak, fiatalon elpusztulnak, és csak a testüket és az érintetlen szexualitásukat tudják áruba bocsátani. Nagyon, nagyon egyszerű megérteni: ez az ideális cserehelyzet."
Válaszol idézettel
Régi 2012-10-12, 14:47
Somazoid logója
Somazoid Somazoid nem elérhető
Ősfórumos

Hely: Szöged
Összes hozzászólás: 6.003
Somazoid a fórum leghíresebb embereSomazoid a fórum leghíresebb embereSomazoid a fórum leghíresebb embereSomazoid a fórum leghíresebb embereSomazoid a fórum leghíresebb embereSomazoid a fórum leghíresebb embereSomazoid a fórum leghíresebb embereSomazoid a fórum leghíresebb embereSomazoid a fórum leghíresebb embereSomazoid a fórum leghíresebb embereSomazoid a fórum leghíresebb embere

Idézet:
Mantra eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
A csúcson (2003)

Írta : Michel Houellebecq

T: A szerző a könyvvel és nyilatkozataival magára haragította az iszlám világot. A csúcson már megjelenése előtt nagy vihart kavart Franciaországban. Főhőse Michel, minisztériumi alkalmazott, aki megtakarított pénzét a thaiföldi szex paradicsomban tékozolja el... Élete során arra jut, hogy a szexturizmusé a jövő.

Eszembe jutott ez a könyv,hátha érdekel valakit.. Jó könyv volt, az író Bret Easton Ellis követőjének vallja magát, ami alapján mindenki belőheti a stílust Mély gondolatok szexel és erőszakkal nyakonöntve.. jó páros..

Olvastam még tőle az Elemi Részecskéket ami szintén jó volt.
Viszont a 3. könyve az "Egy sziget lehetősége" az nagyon unalmas és rossz volt szvsz..nem ajánlom.. (úgy tudom 3 könyve van összesen)

még egy utolsó idézet:
""Tehát az egyik oldalon ott van többszáz millió nyugati, akinek mindene megvan, amit akar, de képtelen elérni a szexuális kielégülést: másra sem vágynak, megállás nélkül keresik, de nem találják, és a csontjuk velejéig boldogtalanok. A másik oldalon ott van több milliárdnyi ember, akik nincstelenek, egészségtelen körülmények között élnek, majdnem éhen halnak, fiatalon elpusztulnak, és csak a testüket és az érintetlen szexualitásukat tudják áruba bocsátani. Nagyon, nagyon egyszerű megérteni: ez az ideális cserehelyzet."
Épp a Kálmán ajánlotta múltkor Houellebecq-et. Összeérnek itt a szálak.
Régi 2012-11-10, 11:17
Somazoid logója
Ősfórumos

Somazoid a fórum leghíresebb embereSomazoid a fórum leghíresebb embereSomazoid a fórum leghíresebb embereSomazoid a fórum leghíresebb embereSomazoid a fórum leghíresebb embereSomazoid a fórum leghíresebb embereSomazoid a fórum leghíresebb embereSomazoid a fórum leghíresebb embereSomazoid a fórum leghíresebb embereSomazoid a fórum leghíresebb embereSomazoid a fórum leghíresebb embere

Háhá, ma reggel kaptam egy telefont az egyik kedves ismerősömtől, hogy meg tudja nekem szerezni a Nyugati utazást, ha még érdekel, mondtam, persze. Már régóta vágytam rá fizikálisan is.

Utoljára módosítva: Somazoid által : 2012-11-15 19:14
Válaszol idézettel
Régi 2012-11-12, 22:01
fufala logója
Halhatatlan

ez egy érdekes könyv....

le bon- a tömegek lélektana

http://www.scribd.com/doc/26282114/L...egek-Lelektana
Régi 2012-11-14, 18:53
Somazoid logója
Ősfórumos

Egy orosz írónő disztópikus kisregénye egy végtelenül kollektivista társadalomról a "szokásos" lázadó figurával, aki nem hajlandó elfogadni a dolgok menetét és változtatni akar a sorsán. Korrekt kis történet, nem olyan kidolgozott világgal, mint egy Szép új világ vagy 1984, de azért elég élvezetes.

"Második, rövid regényét Himnusz (Anthem) címmel Angliában adták ki 1938-ban, Amerikában hét évvel később. A könyv egy feltételezett jövőbeli világ víziója, ahol a kollektivizmus annyira elhatalmasodott, hogy már az egyes szám első személye, az „Én” is eltűnt nemcsak a nyelvből, hanem az emberek emlékezetéből is. Bár a történet Rand világnézetét tükrözi, stílusa Nietzsche Így szólt Zarathusztra című művére emlékezteti az olvasót, tartalma pedig egy híres orosz regény visszhangjának tűnik, melyet Jevgenyij Zamjatyin írt Mi címmel. Arra viszont, hogy Rand olvasta volna a könyvet, vagy egyáltalán tudott volna a létezéséről, nincs bizonyíték."

Utoljára módosítva: Somazoid által : 2012-11-14 18:56
Válaszol idézettel
Régi 2012-11-15, 13:36
Mantra logója
Nem viccelek

Mantra a fórum leghíresebb embereMantra a fórum leghíresebb embereMantra a fórum leghíresebb embereMantra a fórum leghíresebb embereMantra a fórum leghíresebb embereMantra a fórum leghíresebb embereMantra a fórum leghíresebb embereMantra a fórum leghíresebb embereMantra a fórum leghíresebb embereMantra a fórum leghíresebb embereMantra a fórum leghíresebb embere
Smile re: Könyvek

Idézet:
fufala eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
ez egy érdekes könyv....

le bon- a tömegek lélektana

http://www.scribd.com/doc/26282114/L...egek-Lelektana
Jah , a diktátorok kézikönyve .. valahogy így nevezik..

Már rég el akartam olvasni, úgyhogy nagy köszönet érte !
Régi 2012-11-15, 14:33
fufala logója
Halhatatlan

már megint az ajánlott olvasmánnyal haladok, nyilván de nagyon király:

clarissa pinkola estés: farkasokkal futó asszonyok
Régi 2012-11-15, 18:45
Mantra logója
Nem viccelek

Idézet:
Somazoid eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Jónak tűnik, köszi... de sajnos magyarul nem jelent meg(jgaz??) 250 oldal kicsit sok, hogy nekiálljak szótárral :/

Egyébként a fentebbi Le bon könyv is ilyen jövőt vízionál, (van egy rész benne) K*rvajó volt , ki is végeztem ma ~5 óra alatt (mondjuk Freud sztem kicsit érthetőbben kifejti ezt a témát(a Tömegpszihológia-ban 1995/Cserépfalvi kiadó) , de óriási könyv..)
Régi 2012-11-15, 19:07
Somazoid logója
Ősfórumos

Idézet:
Mantra eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Jónak tűnik, köszi... de sajnos magyarul nem jelent meg(jgaz??) 250 oldal kicsit sok, hogy nekiálljak szótárral :/

Egyébként a fentebbi Le bon könyv is ilyen jövőt vízionál, (van egy rész benne) K*rvajó volt , ki is végeztem ma ~5 óra alatt (mondjuk Freud sztem kicsit érthetőbben kifejti ezt a témát(a Tömegpszihológia-ban 1995/Cserépfalvi kiadó) , de óriási könyv..)
Ez a könyve pont nem jelent meg magyarul, én angolul olvastam. Egy másik orosz író, Jevgenyij Zamjatyin Mi című könyve lesz majd a következő, ha be tudom szerezni, azt magyarul is kiadták az átkosban. Érdekesség, hogy megelőzte a Szép új világot és az 1984-et is, viszont közel sem annyira ismert, pedig állítólag nagyon jó.

Utoljára módosítva: Somazoid által : 2012-11-15 19:10
Válaszol idézettel
Régi 2012-11-15, 19:15
Somazoid logója
Ősfórumos

Idézet:
Háhá, ma reggel kaptam egy telefont az egyik kedves ismerősömtől, hogy meg tudja nekem szerezni a Nyugati utazást, ha még érdekel, mondtam, persze. Már régóta vágytam rá fizikálisan is.
Ma markoltam fel az ismerősömtől, 2 vaskos és 1 vékonyabb kötet mindössze 1000 pénzért!
Régi 2012-11-15, 23:39
MANGEKYU logója
MANGEKYU MANGEKYU nem elérhető
Halhatatlan

Hely: Denevérország
Összes hozzászólás: 13.371
MANGEKYU a fórum leghíresebb embereMANGEKYU a fórum leghíresebb embereMANGEKYU a fórum leghíresebb embereMANGEKYU a fórum leghíresebb embereMANGEKYU a fórum leghíresebb embereMANGEKYU a fórum leghíresebb embereMANGEKYU a fórum leghíresebb embereMANGEKYU a fórum leghíresebb embereMANGEKYU a fórum leghíresebb embereMANGEKYU a fórum leghíresebb embereMANGEKYU a fórum leghíresebb embere
Üzenetküldés MSN-en keresztül MANGEKYU részére Üzenetküldés Skype™-on keresztül MANGEKYU részére

Idézet:
Nyugati utazás
szóval ez nem beszerezhető? akkor megpróbálom letölteni
http://konyves.blog.hu/2009/01/31/na...raly_tortenete
jó könyvnek tűnik
http://terebess.hu/keletkultinfo/vu_...i_utazas_1.pdf
bár könyvben biztos jobb nem tudnál 2t szerezni? ha nem kerül sokba, az első adandó alkalommal átvenném valahol! v szerezzek egy ebookot?

Utoljára módosítva: MANGEKYU által : 2012-11-15 23:45
Válaszol idézettel
Régi 2012-11-16, 00:36
husáng logója
husáng husáng nem elérhető
Komoly arc

Hely: Havanna ltp
Összes hozzászólás: 746
husáng a fórum leghíresebb emberehusáng a fórum leghíresebb emberehusáng a fórum leghíresebb emberehusáng a fórum leghíresebb emberehusáng a fórum leghíresebb emberehusáng a fórum leghíresebb emberehusáng a fórum leghíresebb emberehusáng a fórum leghíresebb emberehusáng a fórum leghíresebb emberehusáng a fórum leghíresebb emberehusáng a fórum leghíresebb embere
Üzenetküldés Skype™-on keresztül husáng részére

Stalker – Piknik az árokparton

A mű egy képzelt világba repít minket, egy olyan helyre, ahová egyszer nem is olyan régen földön kívüliek érkeztek vagy ahogy Dr. Valentin Pilman említi a Marmonti rádiónak adott interjújában: piknikeztek egyet a Világegyetem egyik útjának árokpartján. Egy kisváros – Marmont – életét gyökeresen megváltoztatja a látogatás és többé már semmi sem lehet a régi. Nem ők azonban az elsők, akik ezt átélik: több leszállási Zóna is van már a Földön ekkorra. Minden szörnyűség ellenére azonban az itt lakók kiválóan alkalmazkodtak a helyzethez és pár év alatt hozzászoknak ahhoz, hogy egy olyan helynek a szomszédságában élnek, ami halálos veszélyeket hordoz magában. Megjelennek az első Stalkerek is, akik igyekeznek kijátszani az ENSZ által a Zóna köré emelt katonai kordont. A történet elején Redrick Schuchart 23 éves marmonti lakos kettős életét ismerjük meg: nappal a kutatóintézetben dolgozik, mint laboráns és engedéllyel hatol be időről időre a Zónába éjszaka viszont stalkerré válik és saját szakállára dolgozik. Személyes drámája kiváló példa arra, milyen is a kincsvadászok élete. Ahogy halad előre a cselekmény, többször börtönbe is kerül főhősünk és a végére már a Zónában tett látogatások nélkül is kiválóan élhetne lányával és feleségével ennek ellenére újra és újra elindul az ismeretlenbe. Rajta keresztül tapasztaljuk meg, mennyire sokféle embert is takar a stalker szó: nem egyszerűen pénzéhes és merész fickókról van szó; többségük családos ember. Vannak köztük, akik szívtelenek és ügyet sem vetnek bajtársaikra és vannak, akik jó emberek, csak még nem tudják magukról. Utóbbi kategóriába tartozik Redrick is vagy ahogy a stalkerek emlegetik, Róka.
A hihetetlenül izgalmas regényben többször is behatolunk a tiltott területre és mivel elég tág időintervallumot ölel fel a cselekmény, jól tapasztaljuk a váltózásokat is. Ha összehasonlítjuk az első és az utolsó fejezetet, mint ha nem is egy műről lenne szó: a stalkerek első nemzedéke már rég halott vagy rokkant, a kutatók helyett már robotok hatolnak be a Zónába és már csak kevesen laknak itt az eredeti lakók közül. Redrick az utolsó tapasztalt stalker, aki még vállal utakat. Végső kalandján éppen annak a Barbridge-nek a fiát viszi be, akit annak idején nem kis küzdelmek árán mentett ki a halál torkából, igaz ez akkor az öregnek a lábaiba került. Most a fia, Arthur kísérti a sorsot és próbálja megtalálni azt a rejtélyes tárgyat, amit előtte csak apja látott: az aranygömböt.
Igazából senki sem tudja, létezik-e, de akik keresik, azok ezt a kérdést nem szívesen hallják. Mikor pedig végül megtalálják, a mohó Barbridge fiú a Zóna legfélelmetesebb csapdájának, a húsdarálónak esik áldozatul. Redrick pedig annak ellenére, hogy egész életében arra várt, hogy a gömb teljesítse a kívánságait, nélküle is rájön az élet nagy igazságaira: mindenki mindenkit kihasznál és talán az egésznek semmi értelme, mindent ki kéne “cserélni” a világban. Ezek utolsó értelmes gondolatai mert ekkorra lelkileg összeomlik. Végső kívánsága: “Boldogság mindenkinek ingyen és senki ne maradjon elégedetlen!”. Gyermetegnek tűnő gondolatok de egy egész élet és a Zóna kellett hozzá, hogy ezekre jusson. Hogy teljesülnek-e valaha kívánságai? Ezt már sosem tudjuk meg.
Régi 2012-11-16, 10:59
Somazoid logója
Ősfórumos

Idézet:
MANGEKYU eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
szóval ez nem beszerezhető? akkor megpróbálom letölteni
http://konyves.blog.hu/2009/01/31/na...raly_tortenete
jó könyvnek tűnik
http://terebess.hu/keletkultinfo/vu_...i_utazas_1.pdf
bár könyvben biztos jobb nem tudnál 2t szerezni? ha nem kerül sokba, az első adandó alkalommal átvenném valahol! v szerezzek egy ebookot?
Nekem egy makói antikváriumból szerválták, megkérdezhetem az illetőt, hogy látott-e még ott belőle, ha komolyan érdekel. Anno kerestem online is, de nem volt sehol raktáron belőle, viszont most rákerestem, és látom, hogy a 3 könyvet együtt 2840-ért árulják online. 1000-ért csak jobb üzlet.

http://www.antikvarium.hu/ant/book.p...aradt&ID=49676

Jaja, én is a Terebessről olvastam, de mivel utálok hosszabb dolgokat képernyőn olvasni, ezért mindenképp könyvben is meg akartam szerezni. Nézz azért bele, hogy egyáltalán tetszik-e, mert amúgy nem mindennapi olvasmány. Ázsiában a mai napig nagyon népszerű, tucatnyi tévésorozat-, játékfilm-, animációs cuccban dolgozták már fel, pl. a Dragon Ballt is ez a mű ihlette.

Utoljára módosítva: Somazoid által : 2012-11-16 11:05
Válaszol idézettel
Régi 2012-11-16, 22:20
Sunshine logója
Sunshine Sunshine nem elérhető
Komoly arc

Összes hozzászólás: 789
Sunshine a fórum leghíresebb embereSunshine a fórum leghíresebb embereSunshine a fórum leghíresebb embereSunshine a fórum leghíresebb embereSunshine a fórum leghíresebb embereSunshine a fórum leghíresebb embereSunshine a fórum leghíresebb embereSunshine a fórum leghíresebb embereSunshine a fórum leghíresebb embereSunshine a fórum leghíresebb embereSunshine a fórum leghíresebb embere

Osho - Tantra, a végső megértés
Osho magyarázata Tilopa mahámudrá énekéhez

"… A szavak nem használnak, a jelképek nem segítenek, az elméletek és a tanítások teljességgel haszontalanok.
A megismerés – természetéből adódóan – inkább hasonlít a megismerési folyamatra, mint magára a megismerés után állapotra. Ez egy folyamat; elkezdődik, de soha nem ér véget. Átadod neki magad, de sohasem birtokolhatod. Olyan ez, mint amikor egy csepp az óceánba hullik, vagy amikor maga az óceán hullik bele a cseppbe. Egy mélységes összeolvadás, egység; beleolvadsz és eltűnsz benne. Semmi nem marad utána, nyoma sem marad; ki fog hát beszélni? Ki fog visszatérni ebbe a siralomvölgybe? Ki jön vissza ebbe a sötét éjszakába, hogy elmondja? Az ismeretlen egy darabja behatol az ismertbe, a túlvilág egy része eljön a Földre – mi mást tehetnél? Eltáncolhatod, elénekedheted. Ez a mahámudrá éneke."
Csatolt képek

Régi 2012-11-16, 23:41
MANGEKYU logója
MANGEKYU MANGEKYU nem elérhető
Halhatatlan

Hely: Denevérország
Összes hozzászólás: 13.371
MANGEKYU a fórum leghíresebb embereMANGEKYU a fórum leghíresebb embereMANGEKYU a fórum leghíresebb embereMANGEKYU a fórum leghíresebb embereMANGEKYU a fórum leghíresebb embereMANGEKYU a fórum leghíresebb embereMANGEKYU a fórum leghíresebb embereMANGEKYU a fórum leghíresebb embereMANGEKYU a fórum leghíresebb embereMANGEKYU a fórum leghíresebb embereMANGEKYU a fórum leghíresebb embere
Üzenetküldés MSN-en keresztül MANGEKYU részére Üzenetküldés Skype™-on keresztül MANGEKYU részére

Idézet:
Nekem egy makói antikváriumból szerválták, megkérdezhetem az illetőt, hogy látott-e még ott belőle, ha komolyan érdekel. Anno kerestem online is, de nem volt sehol raktáron belőle, viszont most rákerestem, és látom, hogy a 3 könyvet együtt 2840-ért árulják online. 1000-ért csak jobb üzlet.

http://www.antikvarium.hu/ant/book.p...aradt&ID=49676

Jaja, én is a Terebessről olvastam, de mivel utálok hosszabb dolgokat képernyőn olvasni, ezért mindenképp könyvben is meg akartam szerezni. Nézz azért bele, hogy egyáltalán tetszik-e, mert amúgy nem mindennapi olvasmány. Ázsiában a mai napig nagyon népszerű, tucatnyi tévésorozat-, játékfilm-, animációs cuccban dolgozták már fel, pl. a Dragon Ballt is ez a mű ihlette.
ideje már h olvassak valamit ami nem csak hamvas v tao v zen de még is ázsia. és ha ez ihlette a dragonballt akkor 100% h nekem való
már elég rég óta a Tao of Physics-et olvasom és elég lassan haladok vele mert elég töményen jön az információ, már csak az újabb és újabb angol szavak megtanulásával mondatról mondatra
hosszú dolgokat én sem szeretek kijelzőn. az ebookolvasó elvileg élvezhető.
meg is rendelem, és szerintem mire hazaérek a közelben át is vehetem. köszönöm!

Utoljára módosítva: MANGEKYU által : 2012-11-17 01:18
Válaszol idézettel
Válaszol

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 2 (0 tag és 2 látogató)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
Új témákat nem hozhatsz létre
Válaszokat nem küldhetsz
Fájlokat nem csatolhatsz
A hozzászólásaidat nem módosíthatod

BB code : bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva

Fórum ugrás

A pontos idő 00:32 , a GMT +2 időzóna szerint.