Welcome to GOA.HU Psychedelic Trance Community Mark forums read | View Forum Leaders
GOA.HU Psychedelic Trance Community

Duma Kötetlen beszélgetés...

Szavazás eredménye: Milyen könyveket olvasol?(többet is jelölhetsz!)
Szépirodalom: regény 87 51,79%
Szépirodalom: dráma 31 18,45%
Szépirdalom: versek 38 22,62%
Romantikus irodalom 11 6,55%
Sci-fi 67 39,88%
Történelmi regény 42 25,00%
Krimi,deketívregény 42 25,00%
Filozófikus,spirilituális,önfejlesztő irodalom 110 65,48%
Életrajzok 30 17,86%
Nem olvasok 5 2,98%
Több válaszra voksolható szavazás Szavazók: 168. Ezen a szavazáson nem szavazhatsz

Válaszol

Régi 2005-05-17, 18:49
Maris logója
Maris Maris nem elérhető
Feeling good

Hely: Mopszfarm
Összes hozzászólás: 22.353
Blog Entries: 14
Maris a fórum leghíresebb embereMaris a fórum leghíresebb embereMaris a fórum leghíresebb embereMaris a fórum leghíresebb embereMaris a fórum leghíresebb embereMaris a fórum leghíresebb embereMaris a fórum leghíresebb embereMaris a fórum leghíresebb embereMaris a fórum leghíresebb embereMaris a fórum leghíresebb embereMaris a fórum leghíresebb embere
Üzenetküldés MSN-en keresztül Maris részére
Exclamation Könyvek

Nagyon hiányoltam ezt a topicot...

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban. - Tolsztoj
Válaszol idézettel
Régi 2005-05-17, 18:50
robci logója
robci robci nem elérhető
Öreg róka

Hely: on the 7th floor :)
Összes hozzászólás: 4.043
robci is a splendid one to beholdrobci is a splendid one to beholdrobci is a splendid one to beholdrobci is a splendid one to beholdrobci is a splendid one to beholdrobci is a splendid one to beholdrobci is a splendid one to behold
én a zelhagyott Stephen King könyvemet hiányolom
még jó, hogy vki köcsönadta nekem a zAlapítvány 4-5ik részét
"We don’t need no education. We don’t need no thought control. No dark sarcasm in the classroom. Teachers, leave those kids alone. Hey, teacher, leave those kids alone! All in all you’re just another brick in the wall. All in all you’re just another brick in the wall."

"Bármely tömeg átlagos intelligenciája mélyen alatta marad legostobább tagja intelligenciájának."

Napszövetség
Válaszol idézettel
Régi 2005-05-17, 19:00
Maris logója
Maris Maris nem elérhető
Feeling good

Maris a fórum leghíresebb embereMaris a fórum leghíresebb embereMaris a fórum leghíresebb embereMaris a fórum leghíresebb embereMaris a fórum leghíresebb embereMaris a fórum leghíresebb embereMaris a fórum leghíresebb embereMaris a fórum leghíresebb embereMaris a fórum leghíresebb embereMaris a fórum leghíresebb embereMaris a fórum leghíresebb embere
Smile

Apunak az összes "Alapítvány"-os könyv ott sorakozik a polcán...Lehet,h beléjük kéne kukkantanom.
Én még mindig Clavell-Sógun könyvével bírkózom...imádom a japán kultúrát

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban. - Tolsztoj
Válaszol idézettel
Régi 2005-05-17, 19:02
robci logója
robci robci nem elérhető
Öreg róka

Hely: on the 7th floor :)
Összes hozzászólás: 4.043
robci is a splendid one to beholdrobci is a splendid one to beholdrobci is a splendid one to beholdrobci is a splendid one to beholdrobci is a splendid one to beholdrobci is a splendid one to beholdrobci is a splendid one to behold
sztem simán megéri elolvasni őket, ha érdekel ez a műfaj vagymi
persze elébb fejezd bé a Sógurt vagy Sógunt vagy ilyesmi
"We don’t need no education. We don’t need no thought control. No dark sarcasm in the classroom. Teachers, leave those kids alone. Hey, teacher, leave those kids alone! All in all you’re just another brick in the wall. All in all you’re just another brick in the wall."

"Bármely tömeg átlagos intelligenciája mélyen alatta marad legostobább tagja intelligenciájának."

Napszövetség
Válaszol idézettel
Régi 2005-05-17, 19:14
biteplz logója
biteplz biteplz nem elérhető
Van véleményem

Összes hozzászólás: 375
biteplz jó irányba halad
Üzenetküldés ICQ-n keresztül biteplz részére
Alapbeállítás

Újabban:
Uj Péter:Hatalmas álkérész
Cserna-Szabó András:Levin-körút
Nemolyan régebben:
Polcz Alaine:Kit szeretttem,mit szerettem
Válaszol idézettel
Régi 2005-05-17, 19:31
K2 logója
K2 K2 nem elérhető
Van véleményem

Hely: nevermind
Összes hozzászólás: 219
K2 jelentéktelen személyiség jelenleg
Alapbeállítás

Herman Hesse - Pusztai Farkas! ajánlóm minden kedves acidheadeknek!
Régi 2005-05-18, 01:35
Thomato logója
Thomato Thomato nem elérhető
Komoly arc

Hely: Budipest/Alfélfeelföld
Összes hozzászólás: 614
Thomato elismerésnek örvendThomato elismerésnek örvend
Üzenetküldés MSN-en keresztül Thomato részére
Alapbeállítás

Az alapítvány sorozatot végigolvastam...kár, hogy gyerekként nem sokat értettem belőle. De jóvót a szifi... A Dűne sorozatot is elkezdtem, csak nincs meg magyarul az összes...annyi időm meg nincs, hogy fordítgassak... Pedig nagyon jó gondolatok vannak benne, igazából a film csqak egy részét adja vissza. Ti is több könyvet olvastok egyszerre? Mert most Bakos Attila: A Duna Evangéliuma, H.P. Blavatsky: Titkos Tanítás - Antropogenézis meg D.Singh: Titkok Titka fut nálam parallel....ki is tartanak jó sokáig
Régi 2005-05-19, 18:25
PunkCsiga PunkCsiga nem elérhető
Lelkes kezdő

Hely: Kecskemet, HU
Összes hozzászólás: 43
PunkCsiga egy kincsPunkCsiga egy kincsPunkCsiga egy kincsPunkCsiga egy kincs
Üzenetküldés ICQ-n keresztül PunkCsiga részére Üzenetküldés MSN-en keresztül PunkCsiga részére
Alapbeállítás

Konyvek, okossagok:

www.infected.hu

ARE YOU INFECTED?

Matyko

PS: amugy sok okossag es olvasnivalo megy eppen folfele a napokban, de mar most van pl teljes magyar nyelvu Felelem es Reszketes Las Vegasban, ami alapmunek tekintheto.
Válaszol idézettel
Régi 2005-06-03, 10:58
tio tio nem elérhető
Seggemen a tojáshéj

Összes hozzászólás: 8
tio jó irányba halad
Wink

Fliegauf Benedek: Van-e élet a halál előtt (interjú Feldmár Andrással)

ha valaki ezt még nem, akkor nagyon gyorsan, mer mindenki megérdemli.
(nem hosszú, nyugi)
Válaszol idézettel
Régi 2005-06-03, 11:02
tio tio nem elérhető
Seggemen a tojáshéj

Összes hozzászólás: 8
tio jó irányba halad
Arrow

Maris! aszongyák az Alkimista is jó

azt is olvassuk el!
Válaszol idézettel
Régi 2005-06-03, 12:29
Maris logója
Maris Maris nem elérhető
Feeling good

Smile

Idézet:
tio eredeti hozzászólása
Maris! aszongyák az Alkimista is jó

azt is olvassuk el!
Meg meg meg a Zahír...elmegyek hétvégén dolgozni és utána úgy meglepem magam egy könyvvel mint a hmmmmmm...szóval nagyonlehet h kettő is lesz belőle.
A Feldmár jóóóó...A tudatállapotok szivárványait olvastam,okos bácsi
Amit mindenképp érdemes még....Krishnamurti tanításaiból már MOn is lehet pár könyvet kapni(Az élet könyve,Gondolkozz ezeken...).

Válaszol idézettel
Régi 2005-06-04, 16:38
Vadember logója
Vadember Vadember nem elérhető
Ősfórumos

Összes hozzászólás: 6.342
Vadember a fórum leghíresebb embereVadember a fórum leghíresebb embereVadember a fórum leghíresebb embereVadember a fórum leghíresebb embereVadember a fórum leghíresebb embereVadember a fórum leghíresebb embereVadember a fórum leghíresebb embereVadember a fórum leghíresebb embereVadember a fórum leghíresebb embereVadember a fórum leghíresebb embereVadember a fórum leghíresebb embere
Üzenetküldés MSN-en keresztül Vadember részére
Question

Olvasott valaki Choprat?

...ha igen mi a velemenyetek az feltetel nelkuli szeretetrol amirol ir tobbek kozott. Lehetseges vagy sem? Jo-e vagy csalodasokhoz vezet?

"Azt akarom, kacagj, szemed
ne árnyékolja bánat,
s ajkadról bár egyetlenegy
csók üdvözítse számat."
Téged is vár a Vágykoztársaság Fizetoezkozeink az álmok, alkotmányunk a sóhaj szelíd lebbenése.
Válaszol idézettel
Régi 2005-06-05, 18:53
sivaa logója
sivaa sivaa nem elérhető
Van véleményem

Hely: itt valahol rengeteg kávéval
Összes hozzászólás: 345
sivaa jó irányba halad
Üzenetküldés MSN-en keresztül sivaa részére
sztem nincs feltétel nélküli szeretet,ahhoz az ember túl egoista.ha jót cselekszik,vagy feltétel nélkül szeret valakit,akkor se fog soha akkorát hibázni hogy azzal csak magát bántsa.e.from szerint van,de az is az anyától csak.szóval ezzel se értek egyet.max a legjobban szeret a legkevesebb feltétellel.de az meg már az apa is lehet.
Régi 2005-06-06, 14:37
pukiface logója
pukiface pukiface nem elérhető
Van véleményem

Hely: itt, de nem otthon
Összes hozzászólás: 377
pukiface jó irányba halad
Üzenetküldés MSN-en keresztül pukiface részére
Alapbeállítás

Idézet:
Vadember eredeti hozzászólása
Olvasott valaki Choprat?

...ha igen mi a velemenyetek az feltetel nelkuli szeretetrol amirol ir tobbek kozott. Lehetseges vagy sem? Jo-e vagy csalodasokhoz vezet?
en ereztem mar feltetlen es kifogyhatatlan szeretetet a szuleimtol, ismerve a multamat, es tarsadalmilag kevesse elfogadott cselekedeteim aranyat, igencsak kitettek magukert a szuleim, amikor ezredszer is kihuztak a csavabol, es mindig volt egy mosoly, vagy egy szeretettel teli erintes ami jelezte a hatalmas lelki bekejuket.. meg most lassan 30evesen eds' anyamhoz megyek lelki megtisztulasra, es eds'apamhoz technikai, es kozeleti vitakra..

szerintem egyre kevesebb ember az, aki meg torodik effele dolgokkal, sajna a prioritasok a mediak hatasara valtoznak, de egy sosem fog.. a tarsadalom alapegysege a CSALAD, es a zene alapegysege a 4/4
Régi 2005-07-05, 10:53
!nfëctëdM@nn !nfëctëdM@nn nem elérhető
Seggemen a tojáshéj

Összes hozzászólás: 1
!nfëctëdM@nn jó irányba halad
Exclamation

Én Tolkien-től olvasom A Szilmarilok-at ami sztem nagyon yoo könyv azoknak akik szeretik A Gyűrűk Ura világát !
Válaszol idézettel
Régi 2005-07-05, 12:38
Maris logója
Maris Maris nem elérhető
Feeling good

Alapbeállítás

Idézet:
!nfëctëdM@nn eredeti hozzászólása
Én Tolkien-től olvasom A Szilmarilok-at ami sztem nagyon yoo könyv azoknak akik szeretik A Gyűrűk Ura világát !
Én nem vagyok annyira lelkes....én csak a Gyűrűk uráig jutottam....ami tetszett,de annyira nem fogott meg a fantasy világ.persze ez inkább azon múlt h engem alapvetően nem vonzz....Sose olvastam pl ilyen fantasy sorozatokat.Fúúúú nem is erre akartam kilyukadni....
tehát a barátnőm aki rengeteg ilyet olvasott azt mondta h a Szilmarilok kínszenvedés volt és tényleg csak nagyon nagyon nagyon elvakult rajongóknak ajánlja...én bele se kezdjek
A Babó viszont nem lehet rossz....azt majd beszerezem

Válaszol idézettel
Régi 2005-07-05, 20:56
kIwICiBiN logója
kIwICiBiN kIwICiBiN nem elérhető
Komoly arc

Hely: "i have to go home... You are home.."
Összes hozzászólás: 787
kIwICiBiN még híres is lehet
Alapbeállítás

a diadalív árnyékábant én is csak ajánlani tudom elvontabb és más vizekre evező küldetés ugyan... uggyan viszont ez a gyűrűk ura és társai téma nekem sem fekszik annyira. kedvelem ha egy olvasmány kellőképpen leterheli az agyamat vagy mit
Válaszol idézettel
Régi 2005-07-13, 13:15
Maris logója
Maris Maris nem elérhető
Feeling good

Alapbeállítás

[QUOTE=kIwICiBiN]a diadalív árnyékábant én is csak ajánlani tudom elvontabb és más vizekre evező küldetés ugyan...
most olvastam el....engem nagyon megfogott a jellemábrázolás,meg a ahogyan leírja az érzéseit Ravicnak,mégis objektív tud maradni....
szerinted mi a könyv alap üzenete?

Válaszol idézettel
Régi 2005-07-13, 13:41
Sick24h logója
Sick24h Sick24h nem elérhető
Banned

Hely: EU
Összes hozzászólás: 496
Sick24h jó irányba halad
Alapbeállítás Érdemes olvasgatni

Marcus Aurelius - Elmélkedések
Válaszol idézettel
Régi 2005-09-24, 18:19
killkuk@c logója
killkuk@c killkuk@c nem elérhető
Banned

Hely: KOZMOPOLITA
Összes hozzászólás: 514
killkuk@c jó irányba halad
Üzenetküldés ICQ-n keresztül killkuk@c részére Üzenetküldés AIM-en keresztül killkuk@c részére Üzenetküldés MSN-en keresztül killkuk@c részére Üzenetküldés Yahoo-n keresztül killkuk@c részére
Alapbeállítás re: Könyvek

ajánljatok valami sznobkönyvet olvasni akarok
Válaszol idézettel
Válaszol

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1 (0 tag és 1 látogató)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
Új témákat nem hozhatsz létre
Válaszokat nem küldhetsz
Fájlokat nem csatolhatsz
A hozzászólásaidat nem módosíthatod

BB code : bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva

Fórum ugrás

A pontos idő 23:56 , a GMT +2 időzóna szerint.