Welcome to GOA.HU Psychedelic Trance Community Mark forums read | View Forum Leaders
GOA.HU Psychedelic Trance Community

A fórum használata Segítség a fórum használatához, felhasználói szabályzat (avagy mit szabad és mit nem, MINDENKÉPP olvasd el!)

Válaszol
Téma eszközök Megjelenítési módok
Kérdések a használatról

Régi 2010-02-04, 22:39
MANGEKYU logója
MANGEKYU MANGEKYU nem elérhető
Halhatatlan

Hely: Denevérország
Összes hozzászólás: 13.370
MANGEKYU a fórum leghíresebb embereMANGEKYU a fórum leghíresebb embereMANGEKYU a fórum leghíresebb embereMANGEKYU a fórum leghíresebb embereMANGEKYU a fórum leghíresebb embereMANGEKYU a fórum leghíresebb embereMANGEKYU a fórum leghíresebb embereMANGEKYU a fórum leghíresebb embereMANGEKYU a fórum leghíresebb embereMANGEKYU a fórum leghíresebb embereMANGEKYU a fórum leghíresebb embere
Üzenetküldés MSN-en keresztül MANGEKYU részére Üzenetküldés Skype™-on keresztül MANGEKYU részére
Alapbeállítás re: Kérdések a használatról

Idézet:
AlterEgo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
[ioutube][/youtube] i helyett y van csak úgy nem jelenik meg

ez a kód

a youtube linkről pedig bemásolod a zárójelek közé az egyenlőség jel utáni részt.
tehát:

http://www.youtube.com/watch?v=FCzj-sQ1EbE

és

párámm
köszönöm szépen, jó tett helyébe jót várj
Régi 2010-02-19, 11:01
Süti logója
Süti Süti nem elérhető
Nihilista hippina

Hely: Minél távolabb Pesttől
Összes hozzászólás: 10.626
Süti a fórum leghíresebb embereSüti a fórum leghíresebb embereSüti a fórum leghíresebb embereSüti a fórum leghíresebb embereSüti a fórum leghíresebb embereSüti a fórum leghíresebb embereSüti a fórum leghíresebb embereSüti a fórum leghíresebb embereSüti a fórum leghíresebb embereSüti a fórum leghíresebb embereSüti a fórum leghíresebb embere

Idézet:
névtelen eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
quote---ha erre kattintasz, akkor válaszolsz egy adott ember kérdésére válaszára
post reply-- hozzászólsz egy témához
a nevünk alatt meg a celeb értékelésink vannak...minél nagyobb arc vagy,annál ételmesebb szöveg van a neved alatt...
lehet felveszünk moderátornak

Egészségem jól szolgál, csakráim nyitottak, aurám fényes.
Válaszol idézettel
Régi 2010-02-20, 08:21
oldal logója
oldal oldal nem elérhető
Öreg róka

Összes hozzászólás: 4.059
oldal a fórum leghíresebb embereoldal a fórum leghíresebb embereoldal a fórum leghíresebb embereoldal a fórum leghíresebb embereoldal a fórum leghíresebb embereoldal a fórum leghíresebb embereoldal a fórum leghíresebb embereoldal a fórum leghíresebb embereoldal a fórum leghíresebb embereoldal a fórum leghíresebb embereoldal a fórum leghíresebb embere

kaptam egy ilyen színű pontot:http://forum.goa.hu/images/totallypr...on_balance.gif
ez mit jelent? valami büntetésre számíthatok?

ja, és erre a hozzászólásra kaptam:http://forum.goa.hu/showpost.php?p=8...ostcount=11641

Utoljára módosítva: oldal által : 2010-02-20 08:26
Válaszol idézettel
Régi 2010-02-20, 09:38
Maris logója
Maris Maris nem elérhető
Feeling good

Hely: Mopszfarm
Összes hozzászólás: 22.353
Blog Entries: 14
Maris a fórum leghíresebb embereMaris a fórum leghíresebb embereMaris a fórum leghíresebb embereMaris a fórum leghíresebb embereMaris a fórum leghíresebb embereMaris a fórum leghíresebb embereMaris a fórum leghíresebb embereMaris a fórum leghíresebb embereMaris a fórum leghíresebb embereMaris a fórum leghíresebb embereMaris a fórum leghíresebb embere
Üzenetküldés MSN-en keresztül Maris részére

Idézet:
oldal eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
kaptam egy ilyen színű pontot:http://forum.goa.hu/images/totallypr...on_balance.gif

ja, és erre a hozzászólásra kaptam:http://forum.goa.hu/showpost.php?p=8...ostcount=11641
olyan adott pontot,akinek még nem elég értékes a zöld pöttye...kevés hozzászólás,friss reg...stb,így ez nem ér pontot

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban. - Tolsztoj
Válaszol idézettel
Régi 2010-02-20, 09:58
oldal logója
oldal oldal nem elérhető
Öreg róka

Összes hozzászólás: 4.059
oldal a fórum leghíresebb embereoldal a fórum leghíresebb embereoldal a fórum leghíresebb embereoldal a fórum leghíresebb embereoldal a fórum leghíresebb embereoldal a fórum leghíresebb embereoldal a fórum leghíresebb embereoldal a fórum leghíresebb embereoldal a fórum leghíresebb embereoldal a fórum leghíresebb embereoldal a fórum leghíresebb embere

Idézet:
Maris eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
olyan adott pontot,akinek még nem elég értékes a zöld pöttye...kevés hozzászólás,friss reg...stb,így ez nem ér pontot
Köszönöm szépen!
Régi 2010-02-20, 10:06
Dió Dió nem elérhető
Öreg róka

Hely: Gondolat és képzelet. A legtökéletesebb hely.
Összes hozzászólás: 5.054
Dió a fórum leghíresebb embereDió a fórum leghíresebb embereDió a fórum leghíresebb embereDió a fórum leghíresebb embereDió a fórum leghíresebb embereDió a fórum leghíresebb embereDió a fórum leghíresebb embereDió a fórum leghíresebb embereDió a fórum leghíresebb embereDió a fórum leghíresebb embereDió a fórum leghíresebb embere

Ha már így a pontoknál tartunk. Hogy jöhet valakinek össze nyoc-tíz pirosa?? Mert láttam volt olyan felhasználó.
Nekem már van egy...
Válaszol idézettel
Régi 2010-02-20, 14:33
senseOFwonder logója
senseOFwonder senseOFwonder nem elérhető
nikaragua

Hely: bp belvaros belseje
Összes hozzászólás: 738
senseOFwonder is a splendid one to beholdsenseOFwonder is a splendid one to beholdsenseOFwonder is a splendid one to beholdsenseOFwonder is a splendid one to beholdsenseOFwonder is a splendid one to beholdsenseOFwonder is a splendid one to beholdsenseOFwonder is a splendid one to behold

csal a gep
Válaszol idézettel
Régi 2010-02-21, 09:58
Panadero logója
Panadero Panadero nem elérhető
Halhatatlan

Összes hozzászólás: 12.580
Blog Entries: 5
Panadero a fórum leghíresebb emberePanadero a fórum leghíresebb emberePanadero a fórum leghíresebb emberePanadero a fórum leghíresebb emberePanadero a fórum leghíresebb emberePanadero a fórum leghíresebb emberePanadero a fórum leghíresebb emberePanadero a fórum leghíresebb emberePanadero a fórum leghíresebb emberePanadero a fórum leghíresebb emberePanadero a fórum leghíresebb embere

Idézet:
Dió eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Ha már így a pontoknál tartunk. Hogy jöhet valakinek össze nyoc-tíz pirosa?? Mert láttam volt olyan felhasználó.
Nekem már van egy...
csak egy?

és mikre jók a pontok? szoktam adni ezerrel, meg kapom is őket, de még mindig nem értem

Idézet:
oldal eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
egyből erre gondolsz?
Régi 2010-02-21, 11:28
atis604 logója
atis604 atis604 nem elérhető
Ősfórumos

Összes hozzászólás: 7.226
atis604 a fórum leghíresebb embereatis604 a fórum leghíresebb embereatis604 a fórum leghíresebb embereatis604 a fórum leghíresebb embereatis604 a fórum leghíresebb embereatis604 a fórum leghíresebb embereatis604 a fórum leghíresebb embereatis604 a fórum leghíresebb embereatis604 a fórum leghíresebb embereatis604 a fórum leghíresebb embereatis604 a fórum leghíresebb embere

Idézet:
Dió eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Nekem már van egy...
nekem még moderátor sértegetésért is van négy meg valami pecs is adott egyet zöldből meg van 2650 de ez amúgy én sem tom mire jó
Régi 2010-02-21, 20:52
AlterEgo logója
AlterEgo AlterEgo nem elérhető
Adeptus

Hely: hegyen-völgyben
Összes hozzászólás: 19.097
AlterEgo a fórum leghíresebb embereAlterEgo a fórum leghíresebb embereAlterEgo a fórum leghíresebb embereAlterEgo a fórum leghíresebb embereAlterEgo a fórum leghíresebb embereAlterEgo a fórum leghíresebb embereAlterEgo a fórum leghíresebb embereAlterEgo a fórum leghíresebb embereAlterEgo a fórum leghíresebb embereAlterEgo a fórum leghíresebb embereAlterEgo a fórum leghíresebb embere

be lehet váltani lufira

Széles világba, fut a szél magába.
Nyakában a lába, sosem érsz a nyomába!
Válaszol idézettel
Régi 2010-02-21, 23:35
Maris logója
Maris Maris nem elérhető
Feeling good

Hely: Mopszfarm
Összes hozzászólás: 22.353
Blog Entries: 14
Maris a fórum leghíresebb embereMaris a fórum leghíresebb embereMaris a fórum leghíresebb embereMaris a fórum leghíresebb embereMaris a fórum leghíresebb embereMaris a fórum leghíresebb embereMaris a fórum leghíresebb embereMaris a fórum leghíresebb embereMaris a fórum leghíresebb embereMaris a fórum leghíresebb embereMaris a fórum leghíresebb embere
Üzenetküldés MSN-en keresztül Maris részére

Idézet:
atis604 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
nekem még moderátor sértegetésért is van négy meg valami pecs is adott egyet zöldből meg van 2650 de ez amúgy én sem tom mire jó
egy hírnévpont miért kéne hogy bármi másra jó legyen,mint ami...nem is értem?!

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban. - Tolsztoj
Válaszol idézettel
Régi 2010-02-21, 23:39
atis604 logója
Ősfórumos

atis604 a fórum leghíresebb embereatis604 a fórum leghíresebb embereatis604 a fórum leghíresebb embereatis604 a fórum leghíresebb embereatis604 a fórum leghíresebb embereatis604 a fórum leghíresebb embereatis604 a fórum leghíresebb embereatis604 a fórum leghíresebb embereatis604 a fórum leghíresebb embereatis604 a fórum leghíresebb embereatis604 a fórum leghíresebb embere

Idézet:
AlterEgo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
be lehet váltani lufira
ez jobb ötlet mint marisé valaki szervezhete egy fórum bulit ahol a hírnévpontot lufira lehet váltani
Régi 2010-02-22, 01:19
Ryaren logója
Ryaren Ryaren nem elérhető
Félisten

Hely: Land of Freedom
Összes hozzászólás: 10.293
Ryaren a fórum leghíresebb embereRyaren a fórum leghíresebb embereRyaren a fórum leghíresebb embereRyaren a fórum leghíresebb embereRyaren a fórum leghíresebb embereRyaren a fórum leghíresebb embereRyaren a fórum leghíresebb embereRyaren a fórum leghíresebb embereRyaren a fórum leghíresebb embereRyaren a fórum leghíresebb embereRyaren a fórum leghíresebb embere
Üzenetküldés MSN-en keresztül Ryaren részére

Idézet:
atis604 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
ez jobb ötlet mint marisé valaki szervezhete egy fórum bulit ahol a hírnévpontot lufira lehet váltani
akkor tuti mindenki megszeretné a modikat, mivel nekik lenne a legtöbb lufiuk. végre béke lenne a fórumon.

http://www.youtube.com/watch?v=chXsLtHqfdM
Válaszol idézettel
Régi 2010-02-22, 19:48
Süti logója
Süti Süti nem elérhető
Nihilista hippina

Hely: Minél távolabb Pesttől
Összes hozzászólás: 10.626
Süti a fórum leghíresebb embereSüti a fórum leghíresebb embereSüti a fórum leghíresebb embereSüti a fórum leghíresebb embereSüti a fórum leghíresebb embereSüti a fórum leghíresebb embereSüti a fórum leghíresebb embereSüti a fórum leghíresebb embereSüti a fórum leghíresebb embereSüti a fórum leghíresebb embereSüti a fórum leghíresebb embere

Idézet:
Ryaren eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
akkor tuti mindenki megszeretné a modikat, mivel nekik lenne a legtöbb lufiuk. végre béke lenne a fórumon.
lüktet a szpirit

Egészségem jól szolgál, csakráim nyitottak, aurám fényes.
Válaszol idézettel
Régi 2010-02-22, 23:29
atis604 logója
Ősfórumos

Idézet:
Ryaren eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Én eddig is szerettem mindnekit:P
Régi 2010-03-04, 04:33
Panadero logója
Halhatatlan

Panadero a fórum leghíresebb emberePanadero a fórum leghíresebb emberePanadero a fórum leghíresebb emberePanadero a fórum leghíresebb emberePanadero a fórum leghíresebb emberePanadero a fórum leghíresebb emberePanadero a fórum leghíresebb emberePanadero a fórum leghíresebb emberePanadero a fórum leghíresebb emberePanadero a fórum leghíresebb emberePanadero a fórum leghíresebb embere

be tudom állítani, hogy a blog bejegyzéseim fordítva jelenjenek meg?

tehát az első legyen fölül, és a legfrissebb alul...

Régi 2010-03-04, 04:35
Panadero logója
Halhatatlan

....ja meg ki akartam törölni egy blogot (a legelsőt) mert már nem érvényes (találtam útitársat) de csak ilyen "puha törlés" opciót találtam, és még mindig ott ficeg, csak kicsiben... én kőkeményen ki akarom törölni
Régi 2010-03-11, 11:32
psyti logója
psyti psyti nem elérhető
Öreg róka

Összes hozzászólás: 5.296
psyti a fórum leghíresebb emberepsyti a fórum leghíresebb emberepsyti a fórum leghíresebb emberepsyti a fórum leghíresebb emberepsyti a fórum leghíresebb emberepsyti a fórum leghíresebb emberepsyti a fórum leghíresebb emberepsyti a fórum leghíresebb emberepsyti a fórum leghíresebb emberepsyti a fórum leghíresebb emberepsyti a fórum leghíresebb embere

hogy tudom beállitani, hogy valakinek a hozzászólásait ne lássam?
Válaszol idézettel
Régi 2010-03-11, 13:22
Ryaren logója
Ryaren Ryaren nem elérhető
Félisten

Hely: Land of Freedom
Összes hozzászólás: 10.293
Ryaren a fórum leghíresebb embereRyaren a fórum leghíresebb embereRyaren a fórum leghíresebb embereRyaren a fórum leghíresebb embereRyaren a fórum leghíresebb embereRyaren a fórum leghíresebb embereRyaren a fórum leghíresebb embereRyaren a fórum leghíresebb embereRyaren a fórum leghíresebb embereRyaren a fórum leghíresebb embereRyaren a fórum leghíresebb embere
Üzenetküldés MSN-en keresztül Ryaren részére

Idézet:
psyti eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
hogy tudom beállitani, hogy valakinek a hozzászólásait ne lássam?
klikk a nevére-->publikus profil-->taglisták-->hozzáadás a mellőzött listához.

http://www.youtube.com/watch?v=chXsLtHqfdM
Válaszol idézettel
Régi 2010-03-22, 00:39
Panadero logója
Halhatatlan

Idézet:
robi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
be tudom állítani, hogy a blog bejegyzéseim fordítva jelenjenek meg?

tehát az első legyen fölül, és a legfrissebb alul...

"vajon jóra vagy rosszra használjam a láthatatlanságomat!?"

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 2 (0 tag és 2 látogató)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
Új témákat nem hozhatsz létre
Válaszokat nem küldhetsz
Fájlokat nem csatolhatsz
A hozzászólásaidat nem módosíthatod

BB code : bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva

Fórum ugrás

A pontos idő 03:17 , a GMT +2 időzóna szerint.