Welcome to GOA.HU Psychedelic Trance Community Mark forums read | View Forum Leaders
GOA.HU Psychedelic Trance Community

A fórum használata Segítség a fórum használatához, felhasználói szabályzat (avagy mit szabad és mit nem, MINDENKÉPP olvasd el!)

Válaszol
Téma eszközök Megjelenítési módok
Kérdések a használatról

Régi 2009-10-27, 23:03
oldal logója
oldal oldal nem elérhető
Öreg róka

Összes hozzászólás: 4.059
oldal a fórum leghíresebb embereoldal a fórum leghíresebb embereoldal a fórum leghíresebb embereoldal a fórum leghíresebb embereoldal a fórum leghíresebb embereoldal a fórum leghíresebb embereoldal a fórum leghíresebb embereoldal a fórum leghíresebb embereoldal a fórum leghíresebb embereoldal a fórum leghíresebb embereoldal a fórum leghíresebb embere
Alapbeállítás re: Kérdések a használatról

Idézet:
atis604 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Kérdés: Nem lehet valahogy megoldani, hogy ne lépjen ki egy idő után az egész, ne keljen újra bejelentkezni, mert a régi fórumnál egyszer beléptem és ha ki is kapcsoltam a gépet, vagy bár mi, az adott gépen mindig bevoltam jelentkezve utánna is már, most meg van, hogy egy hosszab írásnál is ledob és újra be kell jelentkezni. és ha esetleg van valami beállítás, hoyg ezt ne csinálja nekem azt megköszönöm
Név,és jelszó (ne nyomjál Entert!) mellett pipa, majd klikk a go-ra.
Válaszol idézettel
Régi 2009-10-27, 23:09
atis604 logója
atis604 atis604 nem elérhető
Ősfórumos

Összes hozzászólás: 7.226
atis604 a fórum leghíresebb embereatis604 a fórum leghíresebb embereatis604 a fórum leghíresebb embereatis604 a fórum leghíresebb embereatis604 a fórum leghíresebb embereatis604 a fórum leghíresebb embereatis604 a fórum leghíresebb embereatis604 a fórum leghíresebb embereatis604 a fórum leghíresebb embereatis604 a fórum leghíresebb embereatis604 a fórum leghíresebb embere

Idézet:
oldal eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Név,és jelszó (ne nyomjál Entert!) mellett pipa, majd klikk a go-ra.
akkor is ez történt
Edit: már müködik

Utoljára módosítva: atis604 által : 2009-10-29 15:27
Válaszol idézettel
Régi 2010-01-08, 09:32
BpiMarcsi BpiMarcsi nem elérhető
Seggemen a tojáshéj

Összes hozzászólás: 5
BpiMarcsi még híres is lehet

Idézet:
toxin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Ide lehet irni, minden kérdést vagy új felfedezést a használattal kapcsolatosan.

Pl.: Tudjatok mik azok a Megbecsülési pontok?
Hogyan szerezhetôk es adhatók?
Használjátok?
Sziasztok!

LÉGYSZI SEGITSETEK , MIRE KELL KATINTANI HA A TÉMÁHOZ HOZZÁ AKAROK SZÓLNI AZ ADOTT
SZOBÁBA.
A VÁLASZT ELŐRE IS KÖSZÖNÖM.
Válaszol idézettel
Régi 2010-01-08, 09:43
BpiMarcsi BpiMarcsi nem elérhető
Seggemen a tojáshéj

Összes hozzászólás: 5
BpiMarcsi még híres is lehet

Sziasztok!
Miért van a nevek allatt az a pár szó?
Válaszol idézettel
Régi 2010-01-08, 10:33
névtelen logója
névtelen névtelen nem elérhető
Megrögzött fórumozó

Összes hozzászólás: 3.735
névtelen a fórum leghíresebb emberenévtelen a fórum leghíresebb emberenévtelen a fórum leghíresebb emberenévtelen a fórum leghíresebb emberenévtelen a fórum leghíresebb emberenévtelen a fórum leghíresebb emberenévtelen a fórum leghíresebb emberenévtelen a fórum leghíresebb emberenévtelen a fórum leghíresebb emberenévtelen a fórum leghíresebb emberenévtelen a fórum leghíresebb embere

Idézet:
BpiMarcsi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Sziasztok!
Miért van a nevek allatt az a pár szó?
quote---ha erre kattintasz, akkor válaszolsz egy adott ember kérdésére válaszára
post reply-- hozzászólsz egy témához
a nevünk alatt meg a celeb értékelésink vannak...minél nagyobb arc vagy,annál ételmesebb szöveg van a neved alatt...

Válaszol idézettel
Régi 2010-01-17, 23:04
robci logója
robci robci nem elérhető
Öreg róka

Hely: on the 7th floor :)
Összes hozzászólás: 4.043
robci is a splendid one to beholdrobci is a splendid one to beholdrobci is a splendid one to beholdrobci is a splendid one to beholdrobci is a splendid one to beholdrobci is a splendid one to beholdrobci is a splendid one to behold
Question re: Kérdések a használatról

hali

vmelyik nap beszélgettünk egyik broval, és óriási meglepetésként ért, hogy a kezelőpultnál a kapottt hírnévpont(ok)nál nem csak az üzenetet, topicot lehet látni, hanem azt is, hogy ki adta
hát öö, én sosem láttam igazából mindig is kíváncsi voltam, hogy kitől kaptam, amit, de azt hittem ez direkt így van
namost, beállításokat oda-vissza átkurkásztuktam, néztem safari, és fájörfoksz alatt is, de nem.
közben xtropa megmutatta, ugyanezzel a safari-firefox kombóval Ő júzerénél simán látszik, nálam továbbra se.

tipp?
"We don’t need no education. We don’t need no thought control. No dark sarcasm in the classroom. Teachers, leave those kids alone. Hey, teacher, leave those kids alone! All in all you’re just another brick in the wall. All in all you’re just another brick in the wall."

"Bármely tömeg átlagos intelligenciája mélyen alatta marad legostobább tagja intelligenciájának."

Napszövetség
Válaszol idézettel
Régi 2010-01-18, 17:35
narny logója
narny narny nem elérhető
Ősfórumos

Hely: ..where worlds collide..
Összes hozzászólás: 7.046
narny a fórum leghíresebb emberenarny a fórum leghíresebb emberenarny a fórum leghíresebb emberenarny a fórum leghíresebb emberenarny a fórum leghíresebb emberenarny a fórum leghíresebb emberenarny a fórum leghíresebb emberenarny a fórum leghíresebb emberenarny a fórum leghíresebb emberenarny a fórum leghíresebb emberenarny a fórum leghíresebb embere
Üzenetküldés MSN-en keresztül narny részére

Idézet:
robci eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
tipp?
ha mégsem akkor change skin hátha..
Csatolt kicsinyítések
Kattints a képre a nagyításhoz

Cím:  Névtelen.jpg
Megnézték: 136
Méret:  131,9 KB
Azonosító:  21134  
Régi 2010-01-18, 19:27
robci logója
robci robci nem elérhető
Öreg róka

robci is a splendid one to beholdrobci is a splendid one to beholdrobci is a splendid one to beholdrobci is a splendid one to beholdrobci is a splendid one to beholdrobci is a splendid one to beholdrobci is a splendid one to behold
Question Re: Kérdések a használatról

Idézet:
narny eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
ha mégsem akkor change skin hátha..
hehe
hát azért ennyire nem vagyok kuka
látom a pontokat, meg minden, a hiba ott van, hogy a négy oszlopból egy (a usernév) nálam hiányzik
de és akkor hogy most még fokozzam a dolgot: hol lehet skint váltani? DD
mer emlékszem, hogy 2005ben még megtaláltam a menüt, de most neeem
áh, kééésssz D
"We don’t need no education. We don’t need no thought control. No dark sarcasm in the classroom. Teachers, leave those kids alone. Hey, teacher, leave those kids alone! All in all you’re just another brick in the wall. All in all you’re just another brick in the wall."

"Bármely tömeg átlagos intelligenciája mélyen alatta marad legostobább tagja intelligenciájának."

Napszövetség
Válaszol idézettel
Régi 2010-01-18, 19:49
narny logója
narny narny nem elérhető
Ősfórumos

narny a fórum leghíresebb emberenarny a fórum leghíresebb emberenarny a fórum leghíresebb emberenarny a fórum leghíresebb emberenarny a fórum leghíresebb emberenarny a fórum leghíresebb emberenarny a fórum leghíresebb emberenarny a fórum leghíresebb emberenarny a fórum leghíresebb emberenarny a fórum leghíresebb emberenarny a fórum leghíresebb embere

nem kukaság, én egyszer véletlen becsuktam aztán hetekig nem tudtam hova tűnt , viszont most benéztem mert ez az egy skin van, pont.
(nekem hiányzik a kék opció v legalább vmi mélyebb pihentetőbb szín )

te meg bro sry de annyira régi arc vagy h a rendszer a fejlesztések után már képtelen kezelni a fórumos létedet , nem ért téged , próbálj meg vmi másik böngészőt ha az sem akkor

(nekem néha hozzáférhetetlenek a smiley-k.. szal bármi böngészdés para lehetség..)
Régi 2010-01-19, 15:59
robci logója
robci robci nem elérhető
Öreg róka

Cool re: Kérdések a használatról

Idézet:
narny eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
nem kukaság, én egyszer véletlen becsuktam aztán hetekig nem tudtam hova tűnt , viszont most benéztem mert ez az egy skin van, pont.
(nekem hiányzik a kék opció v legalább vmi mélyebb pihentetőbb szín )

te meg bro sry de annyira régi arc vagy h a rendszer a fejlesztések után már képtelen kezelni a fórumos létedet , nem ért téged , próbálj meg vmi másik böngészőt ha az sem akkor

(nekem néha hozzáférhetetlenek a smiley-k.. szal bármi böngészdés para lehetség..)
hát akkor ennyi, mert direkt kipróbáltuk két böngészővel, de hogy tutira menjünk, xtropa bejelentkezett az én gépemen, és az Ő userénél látszik
szal ez vmi user related para lesz, úgyhogy bukó
igazából mostmár kibírom nélküle, a smileyból is milyen jól levettem, hogy Te írtad

Napszövetség
Válaszol idézettel
Régi 2010-01-20, 12:01
narny logója
narny narny nem elérhető
Ősfórumos

Idézet:
szal ez vmi user related para lesz, úgyhogy bukó

igazából mostmár kibírom nélküle, a smileyból is milyen jól levettem, hogy Te írtad
digitális diszkrimináció, fuck you database & codewriter

am
Régi 2010-01-29, 16:29
yi_H logója
yi_H yi_H nem elérhető
Félisten

Összes hozzászólás: 8.912
yi_H a fórum leghíresebb embereyi_H a fórum leghíresebb embereyi_H a fórum leghíresebb embereyi_H a fórum leghíresebb embereyi_H a fórum leghíresebb embereyi_H a fórum leghíresebb embereyi_H a fórum leghíresebb embereyi_H a fórum leghíresebb embereyi_H a fórum leghíresebb embereyi_H a fórum leghíresebb embereyi_H a fórum leghíresebb embere

user fuggo? lehet hogy bongeszo ad/imageblock?
Régi 2010-02-02, 02:47
robci logója
robci robci nem elérhető
Öreg róka

Thumbs up re: Kérdések a használatról

Idézet:
yi_H eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
user fuggo? lehet hogy bongeszo ad/imageblock?
nemnem, ahogy írtam fentebb is, kipróbáltuk xtropa userével, és Nála megjelent, de azóta Ryaren megoldotta nekem, szal mostmár én is látom

Napszövetség
Válaszol idézettel
Régi 2010-02-02, 13:53
Ryaren logója
Ryaren Ryaren nem elérhető
Félisten

Hely: Land of Freedom
Összes hozzászólás: 10.293
Ryaren a fórum leghíresebb embereRyaren a fórum leghíresebb embereRyaren a fórum leghíresebb embereRyaren a fórum leghíresebb embereRyaren a fórum leghíresebb embereRyaren a fórum leghíresebb embereRyaren a fórum leghíresebb embereRyaren a fórum leghíresebb embereRyaren a fórum leghíresebb embereRyaren a fórum leghíresebb embereRyaren a fórum leghíresebb embere
Üzenetküldés MSN-en keresztül Ryaren részére

Idézet:
nemnem, ahogy írtam fentebb is, kipróbáltuk xtropa userével, és Nála megjelent, de azóta Ryaren megoldotta nekem, szal mostmár én is látom
a danger volt

http://www.youtube.com/watch?v=chXsLtHqfdM
Válaszol idézettel
Régi 2010-02-03, 22:14
MANGEKYU logója
MANGEKYU MANGEKYU nem elérhető
Halhatatlan

Hely: Denevérország
Összes hozzászólás: 13.370
MANGEKYU a fórum leghíresebb embereMANGEKYU a fórum leghíresebb embereMANGEKYU a fórum leghíresebb embereMANGEKYU a fórum leghíresebb embereMANGEKYU a fórum leghíresebb embereMANGEKYU a fórum leghíresebb embereMANGEKYU a fórum leghíresebb embereMANGEKYU a fórum leghíresebb embereMANGEKYU a fórum leghíresebb embereMANGEKYU a fórum leghíresebb embereMANGEKYU a fórum leghíresebb embere
Üzenetküldés MSN-en keresztül MANGEKYU részére Üzenetküldés Skype™-on keresztül MANGEKYU részére
Question re: Kérdések a használatról

biztos kérdezték már, de nemolvastam végig a 30oldalt:
hogytudok videót ugy linkelni youtuberol h a videó megtekinthető legyen már a hozzáoszlásomban?
Régi 2010-02-04, 11:28
Ryaren logója
Ryaren Ryaren nem elérhető
Félisten

Hely: Land of Freedom
Összes hozzászólás: 10.293
Ryaren a fórum leghíresebb embereRyaren a fórum leghíresebb embereRyaren a fórum leghíresebb embereRyaren a fórum leghíresebb embereRyaren a fórum leghíresebb embereRyaren a fórum leghíresebb embereRyaren a fórum leghíresebb embereRyaren a fórum leghíresebb embereRyaren a fórum leghíresebb embereRyaren a fórum leghíresebb embereRyaren a fórum leghíresebb embere
Üzenetküldés MSN-en keresztül Ryaren részére

Idézet:
MANGEKYU eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
hogytudok videót ugy linkelni youtuberol h a videó megtekinthető legyen már a hozzáoszlásomban?
használd a "keresés ebben a témában" eszközt. a kulcsszó: youtube.

http://www.youtube.com/watch?v=chXsLtHqfdM
Válaszol idézettel
Régi 2010-02-04, 12:11
AlterEgo logója
AlterEgo AlterEgo nem elérhető
Adeptus

Hely: hegyen-völgyben
Összes hozzászólás: 19.097
AlterEgo a fórum leghíresebb embereAlterEgo a fórum leghíresebb embereAlterEgo a fórum leghíresebb embereAlterEgo a fórum leghíresebb embereAlterEgo a fórum leghíresebb embereAlterEgo a fórum leghíresebb embereAlterEgo a fórum leghíresebb embereAlterEgo a fórum leghíresebb embereAlterEgo a fórum leghíresebb embereAlterEgo a fórum leghíresebb embereAlterEgo a fórum leghíresebb embere

Idézet:
MANGEKYU eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
[ioutube][/youtube] i helyett y van csak úgy nem jelenik meg

ez a kód

a youtube linkről pedig bemásolod a zárójelek közé az egyenlőség jel utáni részt.
tehát:

http://www.youtube.com/watch?v=FCzj-sQ1EbE

és

párámm

Széles világba, fut a szél magába.
Nyakában a lába, sosem érsz a nyomába!

Utoljára módosítva: AlterEgo által : 2010-02-04 12:13
Válaszol idézettel
Régi 2010-02-04, 12:23
Popszi logója
Popszi Popszi nem elérhető
Megrögzött fórumozó

Hely: pezsegőbár
Összes hozzászólás: 3.450
Popszi a fórum leghíresebb emberePopszi a fórum leghíresebb emberePopszi a fórum leghíresebb emberePopszi a fórum leghíresebb emberePopszi a fórum leghíresebb emberePopszi a fórum leghíresebb emberePopszi a fórum leghíresebb emberePopszi a fórum leghíresebb emberePopszi a fórum leghíresebb emberePopszi a fórum leghíresebb emberePopszi a fórum leghíresebb embere
Üzenetküldés MSN-en keresztül Popszi részére

Idézet:
AlterEgo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

párámm
honnan van ez a kép? nagyon menő
Régi 2010-02-04, 16:09
AlterEgo logója
AlterEgo AlterEgo nem elérhető
Adeptus

Hely: hegyen-völgyben
Összes hozzászólás: 19.097
AlterEgo a fórum leghíresebb embereAlterEgo a fórum leghíresebb embereAlterEgo a fórum leghíresebb embereAlterEgo a fórum leghíresebb embereAlterEgo a fórum leghíresebb embereAlterEgo a fórum leghíresebb embereAlterEgo a fórum leghíresebb embereAlterEgo a fórum leghíresebb embereAlterEgo a fórum leghíresebb embereAlterEgo a fórum leghíresebb embereAlterEgo a fórum leghíresebb embere

Idézet:
Popszi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
honnan van ez a kép? nagyon menő
Én fotóztam.
Amúgy a Mumus fiú wc-jében van a fal ilyen zsír képekkel teleragasztva. scifi és robot téma.

Széles világba, fut a szél magába.
Nyakában a lába, sosem érsz a nyomába!
Válaszol idézettel
Régi 2010-02-04, 22:38
MANGEKYU logója
MANGEKYU MANGEKYU nem elérhető
Halhatatlan

Hely: Denevérország
Összes hozzászólás: 13.370
MANGEKYU a fórum leghíresebb embereMANGEKYU a fórum leghíresebb embereMANGEKYU a fórum leghíresebb embereMANGEKYU a fórum leghíresebb embereMANGEKYU a fórum leghíresebb embereMANGEKYU a fórum leghíresebb embereMANGEKYU a fórum leghíresebb embereMANGEKYU a fórum leghíresebb embereMANGEKYU a fórum leghíresebb embereMANGEKYU a fórum leghíresebb embereMANGEKYU a fórum leghíresebb embere
Üzenetküldés MSN-en keresztül MANGEKYU részére Üzenetküldés Skype™-on keresztül MANGEKYU részére

Idézet:
Ryaren eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
használd a "keresés ebben a témában" eszközt. a kulcsszó: youtube.
lol kösz nem is tudtam h lehet keresni
Válaszol

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1 (0 tag és 1 látogató)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
Új témákat nem hozhatsz létre
Válaszokat nem küldhetsz
Fájlokat nem csatolhatsz
A hozzászólásaidat nem módosíthatod

BB code : bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva

Fórum ugrás

A pontos idő 08:43 , a GMT +2 időzóna szerint.