Welcome to GOA.HU Psychedelic Trance Community Mark forums read | View Forum Leaders
GOA.HU Psychedelic Trance Community

Duma Kötetlen beszélgetés...

Válaszol
Téma eszközök Megjelenítési módok
Helyzetjelentés V. évad

Régi 2018-06-27, 20:23
prézli prézli nem elérhető
Komoly arc

Összes hozzászólás: 685
prézli a fórum leghíresebb embereprézli a fórum leghíresebb embereprézli a fórum leghíresebb embereprézli a fórum leghíresebb embereprézli a fórum leghíresebb embereprézli a fórum leghíresebb embereprézli a fórum leghíresebb embereprézli a fórum leghíresebb embereprézli a fórum leghíresebb embereprézli a fórum leghíresebb embereprézli a fórum leghíresebb embere
Alapbeállítás re: Helyzetjelentés V. évad

Idézet:
didyman eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Nem tudom. Miért zavar ennyire? Nem természetellenes, nem csúnya, mindenki így néz ki, és szerintem nem azért járkál így, mert szatírkodni akar és amíg nem erre "használja" a ruhátlanságát, engem nem zavar. :-)
Ha full tripbe vagyok, én nem szeretnék meztelen nőket látni. Én nem vagyok leszbikus, nem tetszik a meztelen nők látványa. Ez engem zavar, és én nem hiszem hogy csak engem zavar, csak más nem beszél róla .
Én úgy gondolom kéne csináni egy külön "meztelen nők sátrát", és akit ez érdekel az menjen be. De akit meg nem érdekel annak ne tolják már az arcába őket, nem hiszem hogy jó ötlet hogy mindenhol szanaszét meztelen nők vannak. Fogok csinálni egy fotóriportot erről, és mindenhol publikálni fogom a világsajtóban.
Válaszol idézettel
Válaszol

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 10 (0 tag és 10 látogató)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
Új témákat nem hozhatsz létre
Válaszokat nem küldhetsz
Fájlokat nem csatolhatsz
A hozzászólásaidat nem módosíthatod

BB code : bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva

Fórum ugrás

Hasonló témák
Téma Téma szerzője Fórum Válaszok Utolsó hozzászólás
Helyzetjelentés IV. Süti Duma 46552 2009-12-14 16:18
Helyzetjelentés III. S.O.L.O. Duma 51757 2008-12-16 19:05
Helyzetjelentés II. Edit22 Duma 35306 2008-01-22 23:08
Helyzetjelentés I. Maharashtra Duma 17078 2006-06-06 10:21

A pontos idő 13:59 , a GMT +2 időzóna szerint.