Welcome to GOA.HU Psychedelic Trance Community Mark forums read | View Forum Leaders
GOA.HU Psychedelic Trance Community

Duma Kötetlen beszélgetés...

Válaszol
Téma eszközök Megjelenítési módok
Testékszerek, tetoválások

Régi 2006-06-12, 13:15
Calli logója
Calli Calli nem elérhető
Ősfórumos

Hely: Budapest
Összes hozzászólás: 6.611
Calli a fórum leghíresebb embereCalli a fórum leghíresebb embereCalli a fórum leghíresebb embereCalli a fórum leghíresebb embereCalli a fórum leghíresebb embereCalli a fórum leghíresebb embereCalli a fórum leghíresebb embereCalli a fórum leghíresebb embereCalli a fórum leghíresebb embereCalli a fórum leghíresebb embereCalli a fórum leghíresebb embere
Alapbeállítás Testékszerek, tetoválások

Sokaknak van, sokak szeretnének. Ezért gondolom lenne mit elmondanunk egymásnak.

Nektek milyen van? Mit szeretnétek? Mit tanácsoltok?
Régi 2006-06-12, 13:20
Calli logója
Calli Calli nem elérhető
Ősfórumos

Calli a fórum leghíresebb embereCalli a fórum leghíresebb embereCalli a fórum leghíresebb embereCalli a fórum leghíresebb embereCalli a fórum leghíresebb embereCalli a fórum leghíresebb embereCalli a fórum leghíresebb embereCalli a fórum leghíresebb embereCalli a fórum leghíresebb embereCalli a fórum leghíresebb embereCalli a fórum leghíresebb embere
Alapbeállítás re: Testékszerek, tetoválások

Kezdem is.

Én jelenleg fültágítót csinálok magamnak. Legegyszerűbb házilag megoldani a dolgot, vagyis egy meglévő dolgot vmi kütyüvel (fogpiszkáló, tollkupak, szívószál,stb) feltágítani.

Vigyázznuk nagyon a tisztaságra! Ha vmit a fülünkbe rakunk, az legyen megmosva, lehetőleg ázzon egy órát alkoholban. Fém nem túl jó, mert oxidálódni kezd a sebben. Ilyenkor a szövetek sérülnek, nyílt seb keletkezik, ami nem feltétlenül vérzik, de könnyen el tud fertőződni. Legjobb tehát vmi szervetlen anyagot raknunk a fülünkbe. Ha a seb begyógyult, onnantól kezdve már lehet rakni bármilyen ékszert a lukba: 5mm-től akármeddig.

Van vkinek rajtam kívül? Akinek van, hol vette bele az ékszert?
Régi 2006-06-12, 13:35
Ath-htA logója
Ath-htA Ath-htA nem elérhető
Megrögzött fórumozó

Hely: 2840--hole in hell
Összes hozzászólás: 2.017
Ath-htA jó irányba halad
Üzenetküldés MSN-en keresztül Ath-htA részére

Idézet:
Calli eredeti hozzászólása
...Legjobb tehát vmi szervetlen anyagot raknunk a fülünkbe.....
a fémek szervetlenek,a fogpiszkáló például szerves

amugy én is szeretnék valamit majd rakatni magamra,de még nem határotam el magam,hogy mi legyen....
Régi 2006-06-12, 13:39
LOCO logója
LOCO LOCO nem elérhető
Halhatatlan

Összes hozzászólás: 11.817
LOCO a fórum leghíresebb embereLOCO a fórum leghíresebb embereLOCO a fórum leghíresebb embereLOCO a fórum leghíresebb embereLOCO a fórum leghíresebb embereLOCO a fórum leghíresebb embereLOCO a fórum leghíresebb embereLOCO a fórum leghíresebb embereLOCO a fórum leghíresebb embereLOCO a fórum leghíresebb embereLOCO a fórum leghíresebb embere
Üzenetküldés MSN-en keresztül LOCO részére

Idézet:
Calli eredeti hozzászólása
Kezdem is.

Én jelenleg fültágítót csinálok magamnak. Legegyszerűbb házilag megoldani a dolgot, vagyis egy meglévő dolgot vmi kütyüvel (fogpiszkáló, tollkupak, szívószál,stb) feltágítani.

Vigyázznuk nagyon a tisztaságra! Ha vmit a fülünkbe rakunk, az legyen megmosva, lehetőleg ázzon egy órát alkoholban. Fém nem túl jó, mert oxidálódni kezd a sebben. Ilyenkor a szövetek sérülnek, nyílt seb keletkezik, ami nem feltétlenül vérzik, de könnyen el tud fertőződni. Legjobb tehát vmi szervetlen anyagot raknunk a fülünkbe. Ha a seb begyógyult, onnantól kezdve már lehet rakni bármilyen ékszert a lukba: 5mm-től akármeddig.

Van vkinek rajtam kívül? Akinek van, hol vette bele az ékszert?
nekem van,spirál alaku fehér csont,fényesitve,törökben vettem soulclipse-n,
ha már itt tartunk,van 1 kb 4-5 cm hosszú (áll) fültágitós éxerem eladó,agyar alakú,fehér,fényezett és csont,szintén soulclipsen vettem,ára 5rudi,itthon kb 10ért lehet beszerezni,holnap rakok róla képet.
amit most raktam az az enyém.

1ébként örülök a topiknak,arégi fórumon én is csináltam ilyet.
Csatolt képek
Fájl típus: jpg konyvfülbe.jpg (18,0 KB, 3397 letöltés)
Régi 2006-06-12, 13:40
szylu logója
szylu szylu nem elérhető
Öreg róka

Összes hozzászólás: 4.096
szylu a fórum leghíresebb embereszylu a fórum leghíresebb embereszylu a fórum leghíresebb embereszylu a fórum leghíresebb embereszylu a fórum leghíresebb embereszylu a fórum leghíresebb embereszylu a fórum leghíresebb embereszylu a fórum leghíresebb embereszylu a fórum leghíresebb embereszylu a fórum leghíresebb embereszylu a fórum leghíresebb embere
Üzenetküldés Skype™-on keresztül szylu részére

nekem van tattoom is meg testékszerem is vagyis az utobbi(koldok piercing)perpill. nincs a helyén,mert a boromnek nem tetszett annyira az otlet,mint nekem sajna ugyhogy ki kellett venni,de hamarosan megint a helyére kerul egyébként szerintem jo dolog a tetovalas is csak az a fontos,hogy a megfelelo minta keruljon rank,mert elég maceras eltuntetni
-fultagitot lehet kapni tetovalo szalonban is...szerintem
Régi 2006-06-12, 13:43
Calli logója
Calli Calli nem elérhető
Ősfórumos

Idézet:
Ath-htA eredeti hozzászólása
a fémek szervetlenek,a fogpiszkáló például szerves
Nem mondod?! Aztaaaa

De pl én műanyag fülpiszkálóval kezdtem a tágítást. Jelenleg 6 mm-s ékalakú fa van a fülemben, de eddig ez volt a legjobb. Ugyanis, amikor beleraktam egy fém kupakot, akkor úgy begyulladt a fülem h ihaj. Mivel folyamatosa nnedves közegben volt, elkezdett oxidálódni és gondolom ez a nyílt sebnek nem tetszett. Ennek ellenére jobb a szervetlen anyag, mert azon kevésbé tenyésznek el a baktériumok, ill. könnyebb frtőtleníteni.
Régi 2006-06-12, 13:45
Calli logója
Calli Calli nem elérhető
Ősfórumos

Idézet:
szylu eredeti hozzászólása
-fultagitot lehet kapni tetovalo szalonban is...szerintem
Jaja, Tattoo de Sade pl a Jókain, ahol a Mülner Csaba is dolgozik.

De ott csak egyfajtát árulnak. És ott nincs olyan méretben az a fajta, amit én szeretnék. Igazából nem is tudom h mit szeretnék Már, amikor meg se volt még a lu ka fülemben, kértem 3 különbözőt a kedvesemtől
Régi 2006-06-12, 14:04
LOCO logója
LOCO LOCO nem elérhető
Halhatatlan

LOCO a fórum leghíresebb embereLOCO a fórum leghíresebb embereLOCO a fórum leghíresebb embereLOCO a fórum leghíresebb embereLOCO a fórum leghíresebb embereLOCO a fórum leghíresebb embereLOCO a fórum leghíresebb embereLOCO a fórum leghíresebb embereLOCO a fórum leghíresebb embereLOCO a fórum leghíresebb embereLOCO a fórum leghíresebb embere

biomechanika,csillag,klasszikus párduc.
melóban vagyok,nem vetkőzöm tovább
Csatolt képek
Fájl típus: jpg bióm.jpg (18,1 KB, 579 letöltés)
Fájl típus: jpg csillag.jpg (24,5 KB, 542 letöltés)
Fájl típus: jpg klasszik.jpg (16,5 KB, 532 letöltés)
Régi 2006-06-12, 17:51
PeeKaBoo logója
PeeKaBoo PeeKaBoo nem elérhető
Adeptus

Hely: hULLáM-vÖlGyBeN AvAgY cSePeL
Összes hozzászólás: 17.487
PeeKaBoo a fórum leghíresebb emberePeeKaBoo a fórum leghíresebb emberePeeKaBoo a fórum leghíresebb emberePeeKaBoo a fórum leghíresebb emberePeeKaBoo a fórum leghíresebb emberePeeKaBoo a fórum leghíresebb emberePeeKaBoo a fórum leghíresebb emberePeeKaBoo a fórum leghíresebb emberePeeKaBoo a fórum leghíresebb emberePeeKaBoo a fórum leghíresebb emberePeeKaBoo a fórum leghíresebb embere
Üzenetküldés MSN-en keresztül PeeKaBoo részére
Cool re: Testékszerek, tetoválások

...hát... már elég sok ilyesfajta fájdalmon túl vagyok... van ameikkel nem szenvedtem sokat, de van amivel egy évet is szenvedtem...

Összesen 4 piercingem van... ez volt a legfájdalmasabb... majdnemhogy 1 év kellett míg tejjesen meggyúgyult...
A másikre még keresek képet...

...lepkefing...
Válaszol idézettel
Régi 2006-06-12, 17:55
PeeKaBoo logója
Adeptus

PeeKaBoo a fórum leghíresebb emberePeeKaBoo a fórum leghíresebb emberePeeKaBoo a fórum leghíresebb emberePeeKaBoo a fórum leghíresebb emberePeeKaBoo a fórum leghíresebb emberePeeKaBoo a fórum leghíresebb emberePeeKaBoo a fórum leghíresebb emberePeeKaBoo a fórum leghíresebb emberePeeKaBoo a fórum leghíresebb emberePeeKaBoo a fórum leghíresebb emberePeeKaBoo a fórum leghíresebb embere

Meg egy ienem is van... kb fél éve... hát vele is vannak problémák.. már a 2. nekifutás, mert az elsőt kegyetlenül kidobta a szervezetem.

Ezeken kívül a nyelvembe, meg a fülem legtetejébe van még egy befeleforduló...
Egyenlőre ennyi

...lepkefing...
Válaszol idézettel
Régi 2006-06-12, 17:55
manócska logója
manócska manócska nem elérhető
Komoly arc

Hely: Tápiószele
Összes hozzászólás: 761
manócska jelentéktelen személyiség jelenleg
Üzenetküldés MSN-en keresztül manócska részére

nekem van egy tetoválásom a hátamon...emlékezetes, mert ozora után csináltattam és pedig én nagyon félek a tűtől, mégis egy nyikkanást sem lehetett tőlem hallani! én csak annyit mondanék, hohy szalonba csináltassátok a tetoválást, mert sosem tudhatod, mi van a festékben! meg ott tudod, hogy sterilek a körülmények! amúgy minden komlikáció nélkül, nekem 1hét meggyógyult! vagyis nem száradt ki, mert feszt kentem körömvirág krémmel(ez a legjobb) igaz drágább szalonban, de én személyszerint úgy voltam/vagyok vele, hogy inkább egy fizetek többet, de tudom, hogy szép, meg normális körülmények között van megalkotva! nekem cegléden egy srác csinálta, aki nagyon ügyes, művész, tetováló srác! nagyon szép! meg is próbálok majd csatolni egy képet ha sikerül! viszont, a fekete színű festékben állítólag vannak vmi olyan anyagok(részecskék) amik ööööö most nem jut eszembe milyen orvosi vizsgálatnál, de olyankor ezek a kis részecskék úgy viselkednek, mintha ki akarnának jönni a bőrből és felhólyagosodik a tetoválás, és nagyon fáj utána (állítólag) szerncsére nekem nem volt benne részem, meg sztem nem is lesz, mert kék színű a tetkóm! piercingem is van a köldökömbe elég régóta, vele voltak gondok, de nem kellett kivennem szerencsére!Meg majd akarok az ajkamba is!csak még nem mertem rávenni magam! Végülis mind a kettőnek vannak hátrányai, de ha egyszer jól néznek ki, és tényleg akarja az ember akkor..........
Csatolt képek
Fájl típus: jpg user_8040182_1140522147821_tn2.jpg (2,7 KB, 3687 letöltés)
Válaszol idézettel
Régi 2006-06-12, 18:05
Dhamma logója
Dhamma Dhamma nem elérhető
Banned

Összes hozzászólás: 8.506
Dhamma has a brilliant futureDhamma has a brilliant futureDhamma has a brilliant futureDhamma has a brilliant futureDhamma has a brilliant futureDhamma has a brilliant futureDhamma has a brilliant futureDhamma has a brilliant futureDhamma has a brilliant futureDhamma has a brilliant futureDhamma has a brilliant future

én szeretnék egy pillangót a hátamra,egy oat amien még senkinek sincs
Válaszol idézettel
Régi 2006-06-12, 18:11
PeeKaBoo logója
Adeptus

...én egy ideig szárnyakat akartat tetováltatnia hátamra... Strobee állítólag meg is rajzolta nekem... de nem jutok el addig

...lepkefing...
Válaszol idézettel
Régi 2006-06-12, 18:14
Dhamma logója
Banned

Dhamma has a brilliant futureDhamma has a brilliant futureDhamma has a brilliant futureDhamma has a brilliant futureDhamma has a brilliant futureDhamma has a brilliant futureDhamma has a brilliant futureDhamma has a brilliant futureDhamma has a brilliant futureDhamma has a brilliant futureDhamma has a brilliant future

tényleg mi van strobival?ezer éve nem láttam.utolso info amit tudok rola hogy becsajozott
rajzolhatna nekem pillangot
Válaszol idézettel
Régi 2006-06-12, 18:17
PeeKaBoo logója
Adeptus

Idézet:
Dhamma eredeti hozzászólása
tényleg mi van strobival?ezer éve nem láttam.utolso info amit tudok rola hogy becsajozott
rajzolhatna nekem pillangot
...hát sztem én még régeben láttam mint te Semmi hírem róla...

...lepkefing...
Válaszol idézettel
Régi 2006-06-12, 19:04
*ToAzT* logója
*ToAzT* *ToAzT* nem elérhető
Lelkes kezdő

Hely: -Bp.City-
Összes hozzászólás: 30
*ToAzT* jó irányba halad

hi mindenki! egy kis segítség kéne nekem...uv-s ékszerek (karkötő,nyaklánc,piercing stb) kéne vennem egy ballagó ismerősnek de sajnos astrixon lemaradtam róla pls segítsen aki tud hogy hol tudnék ilyesmiket venni ..előre is köszi
Válaszol idézettel
Régi 2006-06-12, 19:07
Süti logója
Süti Süti nem elérhető
Nihilista hippina

Hely: Minél távolabb Pesttől
Összes hozzászólás: 10.626
Süti a fórum leghíresebb embereSüti a fórum leghíresebb embereSüti a fórum leghíresebb embereSüti a fórum leghíresebb embereSüti a fórum leghíresebb embereSüti a fórum leghíresebb embereSüti a fórum leghíresebb embereSüti a fórum leghíresebb embereSüti a fórum leghíresebb embereSüti a fórum leghíresebb embereSüti a fórum leghíresebb embere

Hát nekem van egy köldök piercingem, az kb 6 éve, és ingyen csináltattam, szalonban egy haverom segítségével.
egy éve ki kellett újból lukasztani, mert összenőtt fél óra alatt!!!!! ugy hogy azért már benne volt 5 évig.
van egy orr piercingem is, az is ingyen volt, egy haverom segítségével, () és az fájt mind közül a legjobban.
érzéstelenítés nélkül, és mondta a srác, hogy soha senkinek nem volt ilyen kemény nózija mint nekem. meg is szenvedtem vele.
na és van még egy tetoválásom, a bal lábamon vádli és bokacsont tájékon, zöld, fekete, narancssárga pillangó. nagyon goás
minden nagyon hamar gyógyult, semmivel nem volt bajom, ugyhogy valószínüleg nem fogok itt megállni.

ja és Hruscsov nélkül a tatoo nem jöhetett volna létre. köszi

Egészségem jól szolgál, csakráim nyitottak, aurám fényes.
Válaszol idézettel
Régi 2006-06-12, 19:18
Gery Garcya Gery Garcya nem elérhető
Megrögzött fórumozó

Hely: csillagokalatt...
Összes hozzászólás: 2.958
Gery Garcya is a splendid one to beholdGery Garcya is a splendid one to beholdGery Garcya is a splendid one to beholdGery Garcya is a splendid one to beholdGery Garcya is a splendid one to beholdGery Garcya is a splendid one to beholdGery Garcya is a splendid one to behold
Üzenetküldés MSN-en keresztül Gery Garcya részére

pírszingek:3 a nyelvemben 5 az orromban nemtommennyi a fülem helyén (fantom peaceingek) a seggemen 1 szív van kirakva karikákból a fanszőröm be van már rastázva és 1 lánc köti össze a hónaljkutyámmal ami néha eltépi a láncot és rohatdul tud fájni..
1 rohadt nagy fakk van a farkamra tetoválva amit még vietnámban égettek oda a rohadékok, mert tripen voltunk békethirdetni
Régi 2006-06-12, 19:22
LOCO logója
LOCO LOCO nem elérhető
Halhatatlan

Idézet:
*ToAzT* eredeti hozzászólása
hi mindenki! egy kis segítség kéne nekem...uv-s ékszerek (karkötő,nyaklánc,piercing stb) kéne vennem egy ballagó ismerősnek de sajnos astrixon lemaradtam róla pls segítsen aki tud hogy hol tudnék ilyesmiket venni ..előre is köszi
kisnyúlnál érdeklődj!!!
Régi 2006-06-12, 19:22
Dhamma logója
Banned

geryde idiota vagy
Válaszol idézettel
Válaszol

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 2 (0 tag és 2 látogató)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
Új témákat nem hozhatsz létre
Válaszokat nem küldhetsz
Fájlokat nem csatolhatsz
A hozzászólásaidat nem módosíthatod

BB code : bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva

Fórum ugrás

A pontos idő 00:08 , a GMT +2 időzóna szerint.