Welcome to GOA.HU Psychedelic Trance Community Mark forums read | View Forum Leaders
GOA.HU Psychedelic Trance Community

Egyéb rendezvények Minden, ami nem psy

Válaszol

Régi 2010-11-10, 11:54
Elma_MAn logója
Elma_MAn Elma_MAn nem elérhető
Van véleményem

Hely: Semmi_szellemes_nem_jut_az_eszembe
Összes hozzászólás: 296
Elma_MAn has a brilliant futureElma_MAn has a brilliant futureElma_MAn has a brilliant futureElma_MAn has a brilliant futureElma_MAn has a brilliant futureElma_MAn has a brilliant futureElma_MAn has a brilliant futureElma_MAn has a brilliant futureElma_MAn has a brilliant futureElma_MAn has a brilliant futureElma_MAn has a brilliant future
Alapbeállítás re: Darkangels Gathering - Gyár ( Soroksári út 160.)

Az itteni kisterem mennyire lesz kicsi? Mondjuk a gyár pici szobályához képest?

Az előző témához szólva annyit, hogy nekem ugyan úgy bejött a régi "igénytelen" gyár mint a mostani. Nem a hely miatt mentem, hanem a buli miatt. A hang is nagyon szépen meg lett oldva habár ezzel sem volt sose bajom. A vizuálok nagyon szépek voltak, szépen zenére-ritmusra adagolva. Narny téged ott bent sose merlek megszólítani mert mindig nagyon elfoglalt vagy úgyhogy itt köszönöm meg, hogy még mindig sikerül hozni a Darkangels "feelinget". Egyetlen negatívum a mostani bulival kapcsolatban a sör volt. Biztos a gyors hűtés miatt a mélyhűtőben tárolták a sört amit csak vásárlás után vettem észre. Úgyhogy a kis jégkásás sörtől 1 hetes brutális torokgyulladást kaptam :\. (tudom tudom, meg kellett vona várni hogy megmelegedjen).
Régi 2010-11-10, 14:32
NINth logója
NINth NINth nem elérhető
crossover

Hely: Butapest
Összes hozzászólás: 1.398
NINth a fórum leghíresebb embereNINth a fórum leghíresebb embereNINth a fórum leghíresebb embereNINth a fórum leghíresebb embereNINth a fórum leghíresebb embereNINth a fórum leghíresebb embereNINth a fórum leghíresebb embereNINth a fórum leghíresebb embereNINth a fórum leghíresebb embereNINth a fórum leghíresebb embereNINth a fórum leghíresebb embere

Idézet:
Elma_MAn eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Az itteni kisterem mennyire lesz kicsi? Mondjuk a gyár pici szobályához képest?
kb kétszer akkora
Régi 2010-11-10, 16:24
goq logója
goq goq nem elérhető
Van véleményem

Hely: BPsy
Összes hozzászólás: 146
goq fényesen világító üstökösgoq fényesen világító üstökösgoq fényesen világító üstökösgoq fényesen világító üstökösgoq fényesen világító üstökösgoq fényesen világító üstökös

Idézet:
DeltaThePsycho eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
így konkrét trekklista nem volt, próbálom összekaparni fejben miket is játszottam.
Tökéletes lesz
Válaszol idézettel
Régi 2010-11-12, 18:16
NINth logója
NINth NINth nem elérhető
crossover

Hely: Butapest
Összes hozzászólás: 1.398
NINth a fórum leghíresebb embereNINth a fórum leghíresebb embereNINth a fórum leghíresebb embereNINth a fórum leghíresebb embereNINth a fórum leghíresebb embereNINth a fórum leghíresebb embereNINth a fórum leghíresebb embereNINth a fórum leghíresebb embereNINth a fórum leghíresebb embereNINth a fórum leghíresebb embereNINth a fórum leghíresebb embere

és íme a flyer:
Régi 2010-11-13, 06:38
zólyom zólyom nem elérhető
Lelkes kezdő

Összes hozzászólás: 79
zólyom is a splendid one to beholdzólyom is a splendid one to beholdzólyom is a splendid one to beholdzólyom is a splendid one to beholdzólyom is a splendid one to beholdzólyom is a splendid one to behold

Idézet:
full cap eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
December 26dikára vettem repjegyet és csak utána láttam, hogy 29dikén buli Valószínű módosítattni fogom az időpontot 30dikára. Ha így lesz akkor benne vagyok
decemberben vendégem vagy egy sörre! (ott vagyunk már??)
Válaszol idézettel
Régi 2010-11-16, 11:27
full cap full cap nem elérhető
Seggemen a tojáshéj

Összes hozzászólás: 5
full cap jó irányba halad

Idézet:
zólyom eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
decemberben vendégem vagy egy sörre! (ott vagyunk már??)
Átszerveztem jan 3dikáról dec 29dikére a visszaérkezést a buli miatt

Lehet egyedül megyek. Jó lenne ismerni valakit ( valakiket ).

Utoljára módosítva: full cap által : 2010-11-16 11:29
Válaszol idézettel
Régi 2010-11-19, 18:56
Nasgul logója
Nasgul Nasgul nem elérhető
Van véleményem

Hely: Minas Morgul
Összes hozzászólás: 326
Nasgul elismerésnek örvendNasgul elismerésnek örvend
Talking re: Darkangels Gathering - Gyár ( Soroksári út 160.)

Idézet:
Dasein eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
igen jó volt, K H minden várakozáson felül, a Nasgul psycore-ja nekem már túl durva volt reggelre, valami mélyebben döngölő killerre jobban ellettem volna.
Sajnálom ha nem adta én is próbálkoztam már egy két nagyobb hypeolás után ilyen lassab ráérzősebb Sator koblod trekkeket jáccani de ezt pl gyár nyitón bejátszottam és majdnem megköveztek hogy mi ez a lassulás DD

Egyébként a jövőben is be fogom ezt próbálni mert nagyon szeretem a lassab mélyebb killert igazából már jobban mint a nintendotrenszt majd meglátjuk a tapasztalatokat.
Válaszol idézettel
Régi 2010-11-19, 19:14
Nasgul logója
Van véleményem

Lightbulb re: Darkangels Gathering - Gyár ( Soroksári út 160.)

A jövőben én is szeretném magamat tartani ahhoz a stílushoz amiben alkotni is igyekszem és ez nem a psycore!! mindenképp a tempósabb mélyebb Sator Arepo és Kobold Instinct és a hozzájuk hasonló előadók meg nyílván a saját zenéimmel operálni és természetesen a végén átvinni ilyen psycore tribal psycore témába átvinni és egy jóval átfogóbb képet adni a darkpsyről mint eddig.

Eddig úgy éreztem hogy tőlem mindig az ilyen súlytó psycoret várják és amikor lassab ráérzősebb muzsikákat raktam eléggé visszavettek a partyfacek az energyből és ezért tértem vissza mindig a gyorsabb core-osabb muzsikákhoz az Ld50es bulin mindenképp igyekeznék erre a vonalra összpontosítani és levonni a tapasztalatokat. Természetesen jóval könyebb dolgom lenne ha több visszajelzést kapnék és ebben csakis a ti segítségeteket tudom kérni minden építő jellegű kritikát szívesen fogadok az annak megfelelő formában!

Peace!
Válaszol idézettel
Régi 2010-11-19, 20:36
Edit22 logója
Edit22 Edit22 nem elérhető
Megrögzött fórumozó

Összes hozzászólás: 2.018
Edit22 a fórum leghíresebb embereEdit22 a fórum leghíresebb embereEdit22 a fórum leghíresebb embereEdit22 a fórum leghíresebb embereEdit22 a fórum leghíresebb embereEdit22 a fórum leghíresebb embereEdit22 a fórum leghíresebb embereEdit22 a fórum leghíresebb embereEdit22 a fórum leghíresebb embereEdit22 a fórum leghíresebb embereEdit22 a fórum leghíresebb embere
Üzenetküldés MSN-en keresztül Edit22 részére

Ezeket a bulikat hol hirdetitek még?
Válaszol idézettel
Régi 2010-11-19, 21:42
narny logója
narny narny nem elérhető
Ősfórumos

Hely: ..where worlds collide..
Összes hozzászólás: 7.046
narny a fórum leghíresebb emberenarny a fórum leghíresebb emberenarny a fórum leghíresebb emberenarny a fórum leghíresebb emberenarny a fórum leghíresebb emberenarny a fórum leghíresebb emberenarny a fórum leghíresebb emberenarny a fórum leghíresebb emberenarny a fórum leghíresebb emberenarny a fórum leghíresebb emberenarny a fórum leghíresebb embere
Üzenetküldés MSN-en keresztül narny részére
Smile re: Darkangels Gathering - Gyár ( Soroksári út 160.)

Idézet:
Edit22 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Ezeket a bulikat hol hirdetitek még?
ld50, onnan kimenő egyéb csatornák, meg persze az olyan helyeken, ahol nem akarjuk, de vkit fizetnek a tartalomvadászatért , emellett FB ultimate felület , flyerezés meg beats és hasonló nyomúlás nem tartozik a profilhoz (nem véletlen itt sem a partyk között van az infó...)

megjegyzem, akit érdekel, emberektől tudni lehet róla, nem kell a hype.

Idézet:
zólyom eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Na bumm, nem megyek legközelebb ingyen bulira, amúgy se nagyon teszem.

Mindenesetre továbbra is kedvenc indoor buli a DA, elismerés, hogy ezt így összehoztátok, a decemberihez sok sikert, illetve narny, az államvizsgádhoz is!

ja és figyelemreméltó, hogy a mosdóban van szappan! ... meg amúgyis elég korrekt lett a Gyár,sokkal korrektebb más igényesebbnek kikiáltott helyeknél.
azért ajánlom a decemberi mókát ;] , kvázi ingyenes lesz, avagy: minimális behopp, amiért welcome igyál már hamár itt vagy jár

az elismerésért és a jókívánságért külön köszi ^^ , működik

a gyár pedig _folyamatosan_ fejlődik, sose lesz tökéletes, ahogy egy hely sem, de durván rátesznek a srácok a minőségfejlesztésre, odafigyelés van.

Idézet:
full cap eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Szimpatikus volt, hogy nem nagyon volt bent dohányzás.

Esetleg tudja valaki hogy hova lettek felrakva a képek(ha fel lettek rakva valahova) ?!

Átszerveztem jan 3dikáról dec 29dikére a visszaérkezést a buli miatt
dohányzás ezen túl sem, nyugisan kedvesen ha szólunk az embereknek h ez a stájsz senki nem fog értetlenkedni ;]

képeket am FB-on láttam leginkább, résztvevők galériái, nem szeretnék rendszeres allin gyűjteményt, egyszer talán lesz egy epic válogatás

am nem vagy semmi , nagyon örülök h ennyire megéri , én köszi! \M/
Régi 2010-11-19, 23:00
hopax logója
hopax hopax nem elérhető
Nem viccelek

Összes hozzászólás: 1.226
hopax a fórum leghíresebb emberehopax a fórum leghíresebb emberehopax a fórum leghíresebb emberehopax a fórum leghíresebb emberehopax a fórum leghíresebb emberehopax a fórum leghíresebb emberehopax a fórum leghíresebb emberehopax a fórum leghíresebb emberehopax a fórum leghíresebb emberehopax a fórum leghíresebb emberehopax a fórum leghíresebb embere

Idézet:
Nasgul eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
A jövőben én is szeretném magamat tartani ahhoz a stílushoz amiben alkotni is igyekszem és ez nem a psycore!! mindenképp a tempósabb mélyebb Sator Arepo és Kobold Instinct és a hozzájuk hasonló előadók meg nyílván a saját zenéimmel operálni és természetesen a végén átvinni ilyen psycore tribal psycore témába átvinni és egy jóval átfogóbb képet adni a darkpsyről mint eddig.

Eddig úgy éreztem hogy tőlem mindig az ilyen súlytó psycoret várják és amikor lassab ráérzősebb muzsikákat raktam eléggé visszavettek a partyfacek az energyből és ezért tértem vissza mindig a gyorsabb core-osabb muzsikákhoz az Ld50es bulin mindenképp igyekeznék erre a vonalra összpontosítani és levonni a tapasztalatokat. Természetesen jóval könyebb dolgom lenne ha több visszajelzést kapnék és ebben csakis a ti segítségeteket tudom kérni minden építő jellegű kritikát szívesen fogadok az annak megfelelő formában!

Peace!
Hát számomra a psycore, az core de semmiképp sem psy. Valami utaztató, sztoris, többrétegű cselekmény (és maga a zeneiség) egyszerűen kivész az ilyen gyorsaságú zenék 90%-ból. Ütősnek ütős, odarakós, energiabombázós, de valahol szerintem meta-tartalom nélküli. A minőségi dark meg mély psytrance zenék viszont már annál inkább pszichedelikusabbak és tartalmasabbak.
Csak sajnos minden új zenei stílus ebben a világban (főleg így az új évezred környékén) eljut arra a szintre, hogy kipörgetik belőlük a maximumot, utána meg már nehéz jót alkotni.

De ez csak egyéni vélemény, nyilván manapság a bulizók nagy többsége nem deeptrippelni jár bulikra, kemény bulizenének meg teljesen jó.
Régi 2010-11-20, 16:01
Elma_MAn logója
Van véleményem

Elma_MAn has a brilliant futureElma_MAn has a brilliant futureElma_MAn has a brilliant futureElma_MAn has a brilliant futureElma_MAn has a brilliant futureElma_MAn has a brilliant futureElma_MAn has a brilliant futureElma_MAn has a brilliant futureElma_MAn has a brilliant futureElma_MAn has a brilliant futureElma_MAn has a brilliant future

Amikor csak tehettük, mi mingig téged vártunk Nasgul . Ha egyedül játszol mindig hozod a szinvonalat amit "elvárunk" tőled. Pörgős, bulizós és egyben mosolyrafaksztós. Csak azt bánom, hogy sokszor reggel játszol. Általában akkor szoktam indulni haza:\
Régi 2010-11-20, 21:15
Dasein Dasein nem elérhető
Nem viccelek

Összes hozzászólás: 1.309
Dasein a fórum leghíresebb embereDasein a fórum leghíresebb embereDasein a fórum leghíresebb embereDasein a fórum leghíresebb embereDasein a fórum leghíresebb embereDasein a fórum leghíresebb embereDasein a fórum leghíresebb embereDasein a fórum leghíresebb embereDasein a fórum leghíresebb embereDasein a fórum leghíresebb embereDasein a fórum leghíresebb embere

Idézet:
hopax eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Hát számomra a psycore, az core de semmiképp sem psy. Valami utaztató, sztoris, többrétegű cselekmény (és maga a zeneiség) egyszerűen kivész az ilyen gyorsaságú zenék 90%-ból. Ütősnek ütős, odarakós, energiabombázós, de valahol szerintem meta-tartalom nélküli. A minőségi dark meg mély psytrance zenék viszont már annál inkább pszichedelikusabbak és tartalmasabbak.
Csak sajnos minden új zenei stílus ebben a világban (főleg így az új évezred környékén) eljut arra a szintre, hogy kipörgetik belőlük a maximumot, utána meg már nehéz jót alkotni.

De ez csak egyéni vélemény, nyilván manapság a bulizók nagy többsége nem deeptrippelni jár bulikra, kemény bulizenének meg teljesen jó.
na pont így.
Válaszol idézettel
Régi 2010-11-21, 13:32
MoRc logója
MoRc MoRc nem elérhető
Öreg róka

Hely: Bp.
Összes hozzászólás: 5.576
MoRc fényesen világító üstökösMoRc fényesen világító üstökösMoRc fényesen világító üstökösMoRc fényesen világító üstökösMoRc fényesen világító üstökösMoRc fényesen világító üstökös
Üzenetküldés MSN-en keresztül MoRc részére

lenézős valszeg

"Élj gyorsan halj meg fiatalon!!!"

"Egy rossz szó,vagy tett mit ellenem cselekszel, én visszajövök bosszút állni, hiába temetsz el....

NABUKODONOZOR
Válaszol idézettel
Régi 2010-11-21, 16:24
Nasgul logója
Van véleményem

Idézet:
Amikor csak tehettük, mi mingig téged vártunk Nasgul . Ha egyedül játszol mindig hozod a szinvonalat amit "elvárunk" tőled. Pörgős, bulizós és egyben mosolyrafaksztós. Csak azt bánom, hogy sokszor reggel játszol. Általában akkor szoktam indulni haza:\

Köszönöm! és örülök hogy eddig nem okoztam csalódást! ))

Ízlések és pofonok én a darkpsy minden ágazatában otthon érzem magam akár gyors akár lassú megfelelő témaválasztással minden sebességen lehet tartalmas psy zenét alkotni.

Azt még hozzátenném hogy amiről elmentetek az közel sem volt Psycore ugyanis a saját zenéimet játszottam amit egyáltalán nem tartok psycorenak (kivéve amit a végén játszottam) és senkivel sem találkoztam aki annak gondolta volna 165 bpm-el kezdtem ami azért még messze nem psycore...

De szót se többet nem lehet mindenkinek a kedvére tenni.

Peace!
Válaszol idézettel
Régi 2010-11-21, 21:03
Dasein Dasein nem elérhető
Nem viccelek

Összes hozzászólás: 1.309
Dasein a fórum leghíresebb embereDasein a fórum leghíresebb embereDasein a fórum leghíresebb embereDasein a fórum leghíresebb embereDasein a fórum leghíresebb embereDasein a fórum leghíresebb embereDasein a fórum leghíresebb embereDasein a fórum leghíresebb embereDasein a fórum leghíresebb embereDasein a fórum leghíresebb embereDasein a fórum leghíresebb embere

persze, nem gáz, ha nem bírja az ember az iramot, lelép. ((ilyen killer vs psycore definíciókban nem vagyok jó))) Viszont tegnap a cöxben nagyon a kedvemre tettél a chillben, a te produkciód alatt hemperegtem ott vagy egy órát.
Válaszol idézettel
Régi 2010-11-22, 09:24
Nasgul logója
Van véleményem

Smile re: Darkangels Gathering - Gyár ( Soroksári út 160.)

Örülök ha jól érezted Magad!
Válaszol idézettel
Régi 2010-12-19, 15:13
Elma_MAn logója
Van véleményem

Hi.
Úgy hallottam lesz gyáros buli 27.én. Ez igaz?
Régi 2010-12-19, 15:17
narny logója
narny narny nem elérhető
Ősfórumos

narny a fórum leghíresebb emberenarny a fórum leghíresebb emberenarny a fórum leghíresebb emberenarny a fórum leghíresebb emberenarny a fórum leghíresebb emberenarny a fórum leghíresebb emberenarny a fórum leghíresebb emberenarny a fórum leghíresebb emberenarny a fórum leghíresebb emberenarny a fórum leghíresebb emberenarny a fórum leghíresebb embere

Idézet:
Hi.
Úgy hallottam lesz gyáros buli 27.én. Ez igaz?
oooops, tudtam h vhova nem raktam ki , szita az agyam Oo , így:

http://www.facebook.com/event.php?eid=131830093544770

első posztot máris átírom!
Régi 2010-12-19, 15:26
narny logója
narny narny nem elérhető
Ősfórumos

Darkangels Gathering presents: Peace Before Hells Gates - 10.12.29. @ Gyár

Elnézést kell kérnem újfent a kései infóért, remélem a maradék szűk két hét alatt minden érdeklődőhöz eljut a móka híre, miszerint s amelyre teljesen rendet nem hagyó módon egy szerdai napon kerül sor.

Mitöbb, az év uccsó szerdáján, nem könnyű benézni, pláne annak, aki tervez némileg ráhangolódni a szilveszter estére, a Gyárban a party alatt a chill, azután pedig a 30.-a biztosít mindenkinek lehetőséget, hogy kifújja magát, mielőtt szembenéz a kapu őrzőjével!

Mindenkit várunk szokásos sercegő seretettel!

Nagyterem: nightpsy/darkpsy/psycore

22:00 - 23:30 - Narny
23:30 - 01:30 - Zegotha vs. Monga
01:30 - 03:00 - Nasgul
03:00 - 04:30 - Zahir
04:30 - 06:30 - Acyde vs. Ero Sennin

Chill out:

22:00 - 00:00 Ninth
00:00 - 02:00 Hopax
02:00 - 04:00 Joke
04:00 - 06:30 Pálmester

Behopp: Free

Dohányzás kizárólag a lépcsőházban és az udvaron!!!

Helyszín: Gyár - Soroksári út 160.

odajutás:

http://maps.google.com/maps/place?ci...spn=0%2C0&z=12

Borárosról a 23-as busszal

http://www.bkv.hu/hu/terkep/22/A/1

a Soroksári út. 150. (Timót utca) megállóig, azzal szemben kivilágított bazi nagy parkoló, attól jobbra pedig sorompós bejárat, menjetek a fületek után! ;]p

Utoljára módosítva: narny által : 2010-12-19 23:36
Válaszol idézettel
Válaszol

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1 (0 tag és 1 látogató)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
Új témákat nem hozhatsz létre
Válaszokat nem küldhetsz
Fájlokat nem csatolhatsz
A hozzászólásaidat nem módosíthatod

BB code : bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva

Fórum ugrás

Hasonló témák
Téma Téma szerzője Fórum Válaszok Utolsó hozzászólás
Fesztivál KUNA YALA FULL MOON GATHERING Crystal Monkey & Entheogenic geoparadise Party 2 2011-10-19 20:11
Fesztivál YAGA GATHERING :: July 21-25, Lithuania shoom Party 2 2011-05-17 21:57
Yaga Gathering :: Lithuania, 23-27 July, 2009 shoom Party 0 2009-06-15 07:32
YAGA :: Trancesoteric Gathering :: JULY 19-22+ :: Lithuania shoom Party 1 2007-05-24 23:49
Samothraki Gathering 26-27-28 August - Greece Samothraki Gathering General Chat 48 2005-09-27 10:42

A pontos idő 21:06 , a GMT +2 időzóna szerint.