Welcome to GOA.HU Psychedelic Trance Community Mark forums read | View Forum Leaders
GOA.HU Psychedelic Trance Community

Duma Kötetlen beszélgetés...

Válaszol

Régi 2005-05-17, 22:42
Eric logója
Eric Eric nem elérhető
Öreg róka

Hely: Pest city
Összes hozzászólás: 5.707
Eric has a brilliant futureEric has a brilliant futureEric has a brilliant futureEric has a brilliant futureEric has a brilliant futureEric has a brilliant futureEric has a brilliant futureEric has a brilliant futureEric has a brilliant futureEric has a brilliant futureEric has a brilliant future
Üzenetküldés MSN-en keresztül Eric részére
Alapbeállítás

fiaim....nincs jobb mint a south park cvagy a pia beszél belőlem?
Régi 2005-05-18, 13:43
Maris logója
Maris Maris nem elérhető
Feeling good

Hely: Mopszfarm
Összes hozzászólás: 22.351
Blog Entries: 14
Maris a fórum leghíresebb embereMaris a fórum leghíresebb embereMaris a fórum leghíresebb embereMaris a fórum leghíresebb embereMaris a fórum leghíresebb embereMaris a fórum leghíresebb embereMaris a fórum leghíresebb embereMaris a fórum leghíresebb embereMaris a fórum leghíresebb embereMaris a fórum leghíresebb embereMaris a fórum leghíresebb embere
Üzenetküldés MSN-en keresztül Maris részére
Talking

Idézet:
Eric eredeti hozzászólása
fiaim....nincs jobb mint a south park cvagy a pia beszél belőlem?
Hüpp-hüpp-hüpp...Korn trükk
Azért az utána lévő Stripperella se volt semmi...rajzfilm,Pamela Anderson,mint Erotica...az álruhás szupernő...aki napjait egy sztriptízbárban tengeti.A tegnapi konfliktus helyzet...elhíztak a modellek...ennek kellett a végére járnia

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban. - Tolsztoj
Válaszol idézettel
Régi 2005-05-18, 13:46
robci logója
robci robci nem elérhető
Öreg róka

Hely: on the 7th floor :)
Összes hozzászólás: 4.043
robci is a splendid one to beholdrobci is a splendid one to beholdrobci is a splendid one to beholdrobci is a splendid one to beholdrobci is a splendid one to beholdrobci is a splendid one to beholdrobci is a splendid one to behold
Talking

jah, durv, láttam 2x vagy 3x, mármint így félszemmel figyeltem, de ehehehehehehe
"We don’t need no education. We don’t need no thought control. No dark sarcasm in the classroom. Teachers, leave those kids alone. Hey, teacher, leave those kids alone! All in all you’re just another brick in the wall. All in all you’re just another brick in the wall."

"Bármely tömeg átlagos intelligenciája mélyen alatta marad legostobább tagja intelligenciájának."

Napszövetség
Válaszol idézettel
Régi 2005-05-18, 13:53
Maris logója
Maris Maris nem elérhető
Feeling good

Maris a fórum leghíresebb embereMaris a fórum leghíresebb embereMaris a fórum leghíresebb embereMaris a fórum leghíresebb embereMaris a fórum leghíresebb embereMaris a fórum leghíresebb embereMaris a fórum leghíresebb embereMaris a fórum leghíresebb embereMaris a fórum leghíresebb embereMaris a fórum leghíresebb embereMaris a fórum leghíresebb embere
Red face

Valami érdembeli hozzászólást is produkáljak...nagyon szeretem a vámpíros filmeketInterjú a vámpírral,stb...a Pengéket is láttam,de maradok gótikus vámpír ábrázolás párti

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban. - Tolsztoj
Válaszol idézettel
Régi 2005-05-18, 13:58
deto
Guest

Összes hozzászólás: n/a
Alapbeállítás

coppola draculaját nézd akkor, ha nem ismered. az eddigi legjobb. előtte olvastam a könyvet és utána nagyon komoj volt, hogy a film kb ugyanaz amit és ahogy én elképzeltem
Válaszol idézettel
Régi 2005-05-18, 14:03
Eric logója
Eric Eric nem elérhető
Öreg róka

Eric has a brilliant futureEric has a brilliant futureEric has a brilliant futureEric has a brilliant futureEric has a brilliant futureEric has a brilliant futureEric has a brilliant futureEric has a brilliant futureEric has a brilliant futureEric has a brilliant futureEric has a brilliant future
Alapbeállítás

Idézet:
deto eredeti hozzászólása
coppola draculaját nézd akkor, ha nem ismered. az eddigi legjobb. előtte olvastam a könyvet és utána nagyon komoj volt, hogy a film kb ugyanaz amit és ahogy én elképzeltem
igen igen....az tényleg a legjobb vámpíros film

Egyébbként én is imádom őket...nézd csak meg az avatarom Viszont manapság egyre több gagyi készül(dracula 2000)

hoppp...beugrott még 1 klasszikus...Az elveszett fiúk(Lost Boys)
Régi 2005-05-19, 09:37
Eric logója
Eric Eric nem elérhető
Öreg róka

Alapbeállítás

Idézet:
ryood eredeti hozzászólása
ajánlom nézzed meg a filmtörténet első "vámpiros" filmjét, asszem 1922-ben készült, nosferatu, német ha jol tudom, de az biztos hogy a legjobb az összes valaha keszult vampirfilm kozul
Hmmm....miért is az a legjobb? nem kötekedés csak kiváncsi vagyok a véleményedre...légyszi fejtsd ki, hogy mivel több/jobb az mint a mai vámpírfilmek!
Régi 2005-05-19, 09:49
ryood logója
ryood ryood nem elérhető
Van véleményem

Hely: planete sauvage
Összes hozzászólás: 200
ryood jelentéktelen személyiség jelenleg
Alapbeállítás

hát...
először is, zenét raktak alá utolag, vmikjor később, ijen elektronikusat, ambienteset, meg ijeneket...es iszony tripszerű az egész, nagyon illik hozzá.
ami teccik benne még, az egyszerűsége,, hogy dialogusok nélkül (igaz feliratok vannak a film kozben, de az más) mutatja be az egeszet.
fekete feher termeszetesen,amiknek a hangulatat imadom. hitelesek a szineszi alakitasok, egyedi kamerabeallitasok, .persze az utodok kozt is van jol sikerult, de azok nekem mesterkeltebbek, eroltetettebbek ehhez kéest.
Régi 2005-05-19, 17:29
inhumaani logója
inhumaani inhumaani nem elérhető
Nem viccelek

Hely: macondo
Összes hozzászólás: 1.678
inhumaani még híres is lehetinhumaani még híres is lehet
Üzenetküldés ICQ-n keresztül inhumaani részére Üzenetküldés MSN-en keresztül inhumaani részére
Alapbeállítás

vampiros filmek kozul a kedvencem a polanskinak a "vampirok balja"...

nagyon jo az a film...

a magyar filmek kozul pedig (szerintem) a legjobb a gothar petertol a "megall az ido", bar ezt mar sztem elmondtam egy parszor...

http://nvc.hu
Válaszol idézettel
Régi 2005-05-19, 17:59
Maris logója
Maris Maris nem elérhető
Feeling good

Wink

Idézet:
inhumaani eredeti hozzászólása

nagyon jo az a film...

a magyar filmek kozul pedig (szerintem) a legjobb a gothar petertol a "megall az ido", bar ezt mar sztem elmondtam egy parszor...
a sulim igazgatója szerepelt abban a filmben...ő volt az a kis szemüveges akitől elkobozzák a képeket

Tegnap láttam egy nagyon jó kis filmet az HBOn...A nyelvtanárnő.Gyönyörű helyszínek,egy adag romantika de ugyanakkor mély mondanivaló...nekem legalábbis most ez nagyon jókor jött.Éjjel egykor lett vége...de utána úgy ültem még az ágyamban,h te jóóó ég

Válaszol idézettel
Régi 2005-05-20, 07:55
monga logója
monga monga nem elérhető
homo alcoholicus

Hely: Röfi Klub
Összes hozzászólás: 5.093
monga a fórum leghíresebb emberemonga a fórum leghíresebb emberemonga a fórum leghíresebb emberemonga a fórum leghíresebb emberemonga a fórum leghíresebb emberemonga a fórum leghíresebb emberemonga a fórum leghíresebb emberemonga a fórum leghíresebb emberemonga a fórum leghíresebb emberemonga a fórum leghíresebb emberemonga a fórum leghíresebb embere
Alapbeállítás

Idézet:
inhumaani eredeti hozzászólása

nagyon jo az a film...

Nekem a nagy kedvenc ilyen vámpíros témába(lehet kövezni meg savazni) akkor is az interjú a vámpírral,ami könyvben még jobb,mint a film...A folytatása(Kárhozottak Királynője) viszont kalap sz*r,de könyvben talán még jobb,mint az Interjú a Vámpírral...

11:15, restate my assumptions: 1. Mathematics is the language of nature. 2. Everything around us can be represented and understood through numbers. 3. If you graph these numbers, patterns emerge. Therefore: There are patterns everywhere in nature.

(PI)

A Pókmalac,a Pókmalac,ha akar hát a plafonon halad....

Vigyáááz,ha jön a Pókmalac
Válaszol idézettel
Régi 2005-05-20, 10:18
Maharashtra logója
Maharashtra Maharashtra nem elérhető
Van véleményem

Hely: Pécs
Összes hozzászólás: 316
Maharashtra jó irányba halad
Alapbeállítás

Egy régi nagy vágyam fog valóraválni...most töltöm: A lét elviselhetetlen könnyűsége c. filmet - majd jól megnézem oszt beszámolok
Régi 2005-05-20, 13:09
Maris logója
Maris Maris nem elérhető
Feeling good

Cool

Kapcsolgattam a Tvt és pont elcsíptem a Spektrumon egy sorozat második részét.A titokzatos india...vagy valami hasonlós címen fut.4db 10-15perces blokkban ad ízelítőt az ország kultúrájából,életéből...mindenképpen érdemes belekukkantani.

Válaszol idézettel
Régi 2005-05-20, 15:20
wak logója
wak wak nem elérhető
Lelkes kezdő

Hely: azt nem úgy hívják
Összes hozzászólás: 65
wak jó irányba halad
Alapbeállítás

Maharashtra: én is épp azt töltöm, má kivi vagyok rá... még könyvben sem olvastam.

amúgy Last Hippie Standing...
Régi 2005-05-20, 16:13
inhumaani logója
inhumaani inhumaani nem elérhető
Nem viccelek

Hely: macondo
Összes hozzászólás: 1.678
inhumaani még híres is lehetinhumaani még híres is lehet
Üzenetküldés ICQ-n keresztül inhumaani részére Üzenetküldés MSN-en keresztül inhumaani részére
Alapbeállítás

Idézet:
Maharashtra eredeti hozzászólása
Egy régi nagy vágyam fog valóraválni...most töltöm: A lét elviselhetetlen könnyűsége c. filmet - majd jól megnézem oszt beszámolok
en meg nem lattam a filmet de van egy olyan erzesem, h a konyv jobb...

http://nvc.hu
Válaszol idézettel
Régi 2005-05-20, 16:16
toxin logója
toxin toxin nem elérhető
Admin

Összes hozzászólás: 1.790
toxin egyszerűen csodálatostoxin egyszerűen csodálatostoxin egyszerűen csodálatostoxin egyszerűen csodálatos
Alapbeállítás

Idézet:
Maharashtra eredeti hozzászólása
Khmmm. Ugye nem ugy toltod ahogy gondolom? Ejnye!
Régi 2005-05-20, 16:21
Salamandra logója
Salamandra Salamandra nem elérhető
Seggemen a tojáshéj

Összes hozzászólás: 18
Salamandra jó irányba halad
Alapbeállítás

Mindenkinek ajánlom a STARWARS III-mat. Óriási csihi-puhi. Okádék magyar szinkronnal. Ime, ezt is el lehet b...ni. De azért tényleg. Nézzétek meg.
Régi 2005-05-20, 16:38
janka logója
janka janka nem elérhető
Lelkes kezdő

Hely: Buda+Pest
Összes hozzászólás: 42
janka jó irányba halad
Alapbeállítás

tegnap este volt az mtv 1-en A szakítás c. francia film.

Még eddig nem láttam olyan filmet, ami ennyire életszerűen és hihetően ábrázolja a szerelmet és a hozzá kapcsolódó érzéseket. Végre nem egy bárgyúság a mély érzésekről és egy másik emberhez való kötődésről.

Nálam bekerült az első tízbe! Ajánlom mindenki figyelmébe.
Válaszol idézettel
Régi 2005-05-20, 16:41
janka logója
janka janka nem elérhető
Lelkes kezdő

Hely: Buda+Pest
Összes hozzászólás: 42
janka jó irányba halad
Alapbeállítás

Idézet:
Salamandra eredeti hozzászólása
Mindenkinek ajánlom a STARWARS III-mat. Óriási csihi-puhi. Okádék magyar szinkronnal. Ime, ezt is el lehet b...ni. De azért tényleg. Nézzétek meg.
ez annyira tipikusan magyar szokás.... van egy jó film és a szinkront összecsapják. És ez le tud húzni egy filmet.
Válaszol idézettel
Régi 2005-05-20, 17:46
V!V!Lyen logója
V!V!Lyen V!V!Lyen nem elérhető
Lelkes kezdő

Hely: Halásztelek
Összes hozzászólás: 56
V!V!Lyen jó irányba halad
Alapbeállítás

Aki vmi nagyon durvát akar látni, keresgéljen a japán filmek között!
Azok eléggé brutálisak. IRON MAN, OLD BOY
Ja, és még a Salvador Dalí filmek...

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 4 (0 tag és 4 látogató)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
Új témákat nem hozhatsz létre
Válaszokat nem küldhetsz
Fájlokat nem csatolhatsz
A hozzászólásaidat nem módosíthatod

BB code : bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva

Fórum ugrás

A pontos idő 09:05 , a GMT +2 időzóna szerint.