Welcome to GOA.HU Psychedelic Trance Community Mark forums read | View Forum Leaders
GOA.HU Psychedelic Trance Community

Trip to ... Ez a tripstoryk helye és ideje

Válaszol

Régi 2007-05-14, 21:01
naba logója
naba naba nem elérhető
Megrögzött fórumozó

Összes hozzászólás: 3.382
naba fényesen világító üstökösnaba fényesen világító üstökösnaba fényesen világító üstökösnaba fényesen világító üstökösnaba fényesen világító üstökösnaba fényesen világító üstökös
Alapbeállítás re: Kirándulás

Idézet:
mouss eredeti hozzászólása
én most szervezem a kirándulásunkat. sikeres 3 napos bükki túrázásunk eredményeként nagyobb fába fágtam kis fejszémet, és Évivel úgy döntöttünk, elutazunk Marokkóba.
Most szervezem

Kis Tangier, ahol fürcsi, kaja és vásárlás, kis Fez ahol pont lesz szufitáncos fesztivál, amúgypedig az egyik legrégebbi élő város, kis Marrakes, ami egy külön világ. Kis Ouzouz vízesés, tevék, kuszkusz és tajine. végtelen gyümölcs, étel és teaáradat. Pipázás és naplemente háztetőről. Piac, alkudozás és olcsóság. Földközi tenger, delfinek és Atlanti-óceán szétázásig. Costa del Sol és a végén újra megnézzük a felhők tetejét.
+ami még belefér 10 napba
marokko kiraly hely
fezben nehagyjatok ki a cserzőműhelyt
Régi 2007-05-14, 22:32
Dhamma logója
Dhamma Dhamma nem elérhető
Banned

Összes hozzászólás: 8.506
Dhamma has a brilliant futureDhamma has a brilliant futureDhamma has a brilliant futureDhamma has a brilliant futureDhamma has a brilliant futureDhamma has a brilliant futureDhamma has a brilliant futureDhamma has a brilliant futureDhamma has a brilliant futureDhamma has a brilliant futureDhamma has a brilliant future

Idézet:
Maracuja eredeti hozzászólása
Hát bizony nagyon jó lesz!!
Már csak 3 hét, és repülünk! (Most előszőr!!!)
Ha mouss nem fogadja el az ajánlatot, akkor nagyon rossz üzletember.. a teve haszosabb állat mint én vagyok!
huhh majd meseljetek,dejo nektek mennyi egy ien kiruccanas?
Válaszol idézettel
Régi 2007-05-14, 23:00
Maracuja logója
Maracuja Maracuja nem elérhető
Ősfórumos

Hely: Intimszféra
Összes hozzászólás: 6.780
Maracuja a fórum leghíresebb embereMaracuja a fórum leghíresebb embereMaracuja a fórum leghíresebb embereMaracuja a fórum leghíresebb embereMaracuja a fórum leghíresebb embereMaracuja a fórum leghíresebb embereMaracuja a fórum leghíresebb embereMaracuja a fórum leghíresebb embereMaracuja a fórum leghíresebb embereMaracuja a fórum leghíresebb embereMaracuja a fórum leghíresebb embere
Üzenetküldés MSN-en keresztül Maracuja részére

Idézet:
Dhamma eredeti hozzászólása
huhh majd meseljetek,dejo nektek mennyi egy ien kiruccanas?
73 000 a repcsijegy Malagába
+ 8 000 cca a komp
+ további utazgatások
+ Rezsi

Vadista Szandál
Válaszol idézettel
Régi 2007-05-29, 17:07
yi_H logója
yi_H yi_H nem elérhető
Félisten

Összes hozzászólás: 8.912
yi_H a fórum leghíresebb embereyi_H a fórum leghíresebb embereyi_H a fórum leghíresebb embereyi_H a fórum leghíresebb embereyi_H a fórum leghíresebb embereyi_H a fórum leghíresebb embereyi_H a fórum leghíresebb embereyi_H a fórum leghíresebb embereyi_H a fórum leghíresebb embereyi_H a fórum leghíresebb embereyi_H a fórum leghíresebb embere

Idézet:
tintahalacska eredeti hozzászólása
ok..kirándulás áttéve június 2-re!!!!!!(szombat)
no.. lesz ebbol valami?
Régi 2007-05-29, 17:09
tintahalacska logója
tintahalacska tintahalacska nem elérhető
Halhatatlan

Összes hozzászólás: 11.696
tintahalacska a fórum leghíresebb emberetintahalacska a fórum leghíresebb emberetintahalacska a fórum leghíresebb emberetintahalacska a fórum leghíresebb emberetintahalacska a fórum leghíresebb emberetintahalacska a fórum leghíresebb emberetintahalacska a fórum leghíresebb emberetintahalacska a fórum leghíresebb emberetintahalacska a fórum leghíresebb emberetintahalacska a fórum leghíresebb emberetintahalacska a fórum leghíresebb embere
Üzenetküldés MSN-en keresztül tintahalacska részére Üzenetküldés Skype™-on keresztül tintahalacska részére

Idézet:
yi_H eredeti hozzászólása
no.. lesz ebbol valami?
hát énis ezen gondolkozom..szerintem át kéne tenni egy olyan hétvégére,amikor már nincs suli...ami pedig 15-ig van.szerintem tegyük át.bocsi.
Régi 2007-05-29, 17:28
AlterEgo logója
AlterEgo AlterEgo nem elérhető
Adeptus

Hely: hegyen-völgyben
Összes hozzászólás: 19.097
AlterEgo a fórum leghíresebb embereAlterEgo a fórum leghíresebb embereAlterEgo a fórum leghíresebb embereAlterEgo a fórum leghíresebb embereAlterEgo a fórum leghíresebb embereAlterEgo a fórum leghíresebb embereAlterEgo a fórum leghíresebb embereAlterEgo a fórum leghíresebb embereAlterEgo a fórum leghíresebb embereAlterEgo a fórum leghíresebb embereAlterEgo a fórum leghíresebb embere

Idézet:
73 000 a repcsijegy Malagába
+ 8 000 cca a komp
+ további utazgatások
+ Rezsi
tudok jegyet 38-ért oda-vissza,illetékekkel.
11.én oda, 18. vissza.

Széles világba, fut a szél magába.
Nyakában a lába, sosem érsz a nyomába!
Válaszol idézettel
Régi 2007-05-29, 18:15
yi_H logója
yi_H yi_H nem elérhető
Félisten

Összes hozzászólás: 8.912
yi_H a fórum leghíresebb embereyi_H a fórum leghíresebb embereyi_H a fórum leghíresebb embereyi_H a fórum leghíresebb embereyi_H a fórum leghíresebb embereyi_H a fórum leghíresebb embereyi_H a fórum leghíresebb embereyi_H a fórum leghíresebb embereyi_H a fórum leghíresebb embereyi_H a fórum leghíresebb embereyi_H a fórum leghíresebb embere

Idézet:
tintahalacska eredeti hozzászólása
hát énis ezen gondolkozom..szerintem át kéne tenni egy olyan hétvégére,amikor már nincs suli...ami pedig 15-ig van.szerintem tegyük át.bocsi.
semmi gond, azert kerdeztem ra mert lenne mas program is...
akkor 15!
Régi 2007-05-29, 18:46
Funkbwoy logója
Funkbwoy Funkbwoy nem elérhető
Megrögzött fórumozó

Hely: Earth
Összes hozzászólás: 2.120
Funkbwoy a fórum leghíresebb embereFunkbwoy a fórum leghíresebb embereFunkbwoy a fórum leghíresebb embereFunkbwoy a fórum leghíresebb embereFunkbwoy a fórum leghíresebb embereFunkbwoy a fórum leghíresebb embereFunkbwoy a fórum leghíresebb embereFunkbwoy a fórum leghíresebb embereFunkbwoy a fórum leghíresebb embereFunkbwoy a fórum leghíresebb embereFunkbwoy a fórum leghíresebb embere
Üzenetküldés MSN-en keresztül Funkbwoy részére

Idézet:
yi_H eredeti hozzászólása
semmi gond, azert kerdeztem ra mert lenne mas program is...
akkor 15!
ez az a rámszakadék?
Régi 2007-05-29, 19:10
tintahalacska logója
tintahalacska tintahalacska nem elérhető
Halhatatlan

Összes hozzászólás: 11.696
tintahalacska a fórum leghíresebb emberetintahalacska a fórum leghíresebb emberetintahalacska a fórum leghíresebb emberetintahalacska a fórum leghíresebb emberetintahalacska a fórum leghíresebb emberetintahalacska a fórum leghíresebb emberetintahalacska a fórum leghíresebb emberetintahalacska a fórum leghíresebb emberetintahalacska a fórum leghíresebb emberetintahalacska a fórum leghíresebb emberetintahalacska a fórum leghíresebb embere
Üzenetküldés MSN-en keresztül tintahalacska részére Üzenetküldés Skype™-on keresztül tintahalacska részére

Idézet:
Funkbwoy eredeti hozzászólása
ez az a rámszakadék?
igen.
Régi 2007-05-30, 16:17
mouss logója
mouss mouss nem elérhető
Öreg róka

Összes hozzászólás: 4.865
Blog Entries: 5
mouss a fórum leghíresebb emberemouss a fórum leghíresebb emberemouss a fórum leghíresebb emberemouss a fórum leghíresebb emberemouss a fórum leghíresebb emberemouss a fórum leghíresebb emberemouss a fórum leghíresebb emberemouss a fórum leghíresebb emberemouss a fórum leghíresebb emberemouss a fórum leghíresebb emberemouss a fórum leghíresebb embere

Idézet:
érezd a zenét és táncolj eredeti hozzászólása
tudok jegyet 38-ért oda-vissza,illetékekkel.
11.én oda, 18. vissza.

köszi, de a 10 nap is ultrakevés
több viszont nem nagyon megy..

de tényleg kösz!

Naba! most olvastam csak.. hehe.. meg kell azt is, persze, de Mara lelkes állatvédő.. nembaj, majd azt mondom Neki, h az igazából szövet.. csak akkor mi lesz olyan rohadt büdös??
Régi 2007-05-30, 21:44
Maracuja logója
Ősfórumos

Maracuja a fórum leghíresebb embereMaracuja a fórum leghíresebb embereMaracuja a fórum leghíresebb embereMaracuja a fórum leghíresebb embereMaracuja a fórum leghíresebb embereMaracuja a fórum leghíresebb embereMaracuja a fórum leghíresebb embereMaracuja a fórum leghíresebb embereMaracuja a fórum leghíresebb embereMaracuja a fórum leghíresebb embereMaracuja a fórum leghíresebb embere
Talking re: Kirándulás

Na! Ezt most jólmegláttam!!

Vadista Szandál
Válaszol idézettel
Régi 2007-05-30, 22:00
AlterEgo logója
Adeptus

AlterEgo a fórum leghíresebb embereAlterEgo a fórum leghíresebb embereAlterEgo a fórum leghíresebb embereAlterEgo a fórum leghíresebb embereAlterEgo a fórum leghíresebb embereAlterEgo a fórum leghíresebb embereAlterEgo a fórum leghíresebb embereAlterEgo a fórum leghíresebb embereAlterEgo a fórum leghíresebb embereAlterEgo a fórum leghíresebb embereAlterEgo a fórum leghíresebb embere

Idézet:
Na! Ezt most jólmegláttam!!

Válaszol idézettel
Régi 2007-05-31, 09:03
mouss logója
mouss mouss nem elérhető
Öreg róka

mouss a fórum leghíresebb emberemouss a fórum leghíresebb emberemouss a fórum leghíresebb emberemouss a fórum leghíresebb emberemouss a fórum leghíresebb emberemouss a fórum leghíresebb emberemouss a fórum leghíresebb emberemouss a fórum leghíresebb emberemouss a fórum leghíresebb emberemouss a fórum leghíresebb emberemouss a fórum leghíresebb embere

uppszika lebuktam nabasszus..

de amúgy, csináltam egy oldalt, ahová a kirándulásokat fogom felpakolni. idő hiányában kicist lassan haladok, de felkerült egy Soulclipse és egy Lillafüred.

Két nap múlva irány Marokkó, szal hamarosan az is, illetve amiről vannak jobb képek.

http:\\mouss.extra.hu

Az oldal nem hibátlan, de csak beta verzió. Most írom a rendeset.

Utoljára módosítva: mouss által : 2007-05-31 09:28
Válaszol idézettel
Régi 2007-05-31, 10:16
AlterEgo logója
Adeptus

Idézet:
mouss eredeti hozzászólása
uppszika lebuktam nabasszus..

de amúgy, csináltam egy oldalt, ahová a kirándulásokat fogom felpakolni. idő hiányában kicist lassan haladok, de felkerült egy Soulclipse és egy Lillafüred.

Két nap múlva irány Marokkó, szal hamarosan az is, illetve amiről vannak jobb képek.

http:\\mouss.extra.hu

Az oldal nem hibátlan, de csak beta verzió. Most írom a rendeset.
Jó utat. Vigyázni egymásra!

Válaszol idézettel
Régi 2007-05-31, 10:56
mouss logója
mouss mouss nem elérhető
Öreg róka

Köszi Fogunk
Régi 2007-06-12, 16:00
AlterEgo logója
Adeptus

Na vajon gazdagabb már Mouss egy teve csordával?

Válaszol idézettel
Régi 2007-06-13, 19:47
mouss logója
mouss mouss nem elérhető
Öreg róka

egymilliót kaphattam volna érte.. most nagyon jól kell viselkedjen, mert megtartottam

szal Marokkó.. annyira furcsa képem van még róla, hogy azt el sem hiszitek. Pont az volt amit vártam, csak sűrűn.. ami viszont nagyon zavart, az a szemét. Annyi, hogy egy érzékeny lelkű greínpíszes idegösszeroppanást kapott volna, de mikor az atlanti óceánba 3 km hosszan beletolt szeméthegyeket láttam Asilahban, az északi üdülővárosok gyöngyében, mindezt 50 m-re az óvárostól és a régi bástyafaltol.. hát nekem is összeszorult a szívem. Amúgy fasza, de majd írok róla többet.
A kaja valami fenségesnél is istentelenül csodálatosabb.. és olcsó!!

Éljen Mohamed, a portás és Ali, a boltos!

pksörz szún
Régi 2007-06-13, 20:04
Maracuja logója
Ősfórumos

Ha választhattál volna, biztos Mohamedet hoztad volna haza szuvenírnek

Igyekszem jó bogyónak álcázódni!

Vadista Szandál
Válaszol idézettel
Régi 2007-06-13, 20:41
mouss logója
mouss mouss nem elérhető
Öreg róka

A legjobb bogyó vagy!
Régi 2007-07-10, 16:27
S.O.L.O. logója
S.O.L.O. S.O.L.O. nem elérhető
Ősfórumos

Hely: Micronesia
Összes hozzászólás: 7.901
S.O.L.O. a fórum leghíresebb embereS.O.L.O. a fórum leghíresebb embereS.O.L.O. a fórum leghíresebb embereS.O.L.O. a fórum leghíresebb embereS.O.L.O. a fórum leghíresebb embereS.O.L.O. a fórum leghíresebb embereS.O.L.O. a fórum leghíresebb embereS.O.L.O. a fórum leghíresebb embereS.O.L.O. a fórum leghíresebb embereS.O.L.O. a fórum leghíresebb embereS.O.L.O. a fórum leghíresebb embere
Üzenetküldés MSN-en keresztül S.O.L.O. részére

Kirándulás Erdélyországban,

2007. Augusztus 13-19

Érdeklődni és jelentkezni, Forró Magdinál a 06-20-9266466 telefonszámon, ill.a magdi@tarskozvetites.hu vagy Balázs Lászlónál lehet a 06-70-7014639-es telefonszámon, ill. az ekopark@freemail.hu e-mail címen.

Nagy szeretettel várjuk az érdeklődőket, jelentkezőket!!!

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 3 (0 tag és 3 látogató)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
Új témákat nem hozhatsz létre
Válaszokat nem küldhetsz
Fájlokat nem csatolhatsz
A hozzászólásaidat nem módosíthatod

BB code : bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva

Fórum ugrás

A pontos idő 19:37 , a GMT +2 időzóna szerint.