Welcome to GOA.HU Psychedelic Trance Community Mark forums read | View Forum Leaders
GOA.HU Psychedelic Trance Community

Közérdekű információk Talált, elveszett tárgyak, stb...

Válaszol

Régi 2005-08-09, 11:48
zozoSpirit zozoSpirit nem elérhető
Nem viccelek

Összes hozzászólás: 1.280
zozoSpirit fényesen világító üstököszozoSpirit fényesen világító üstököszozoSpirit fényesen világító üstököszozoSpirit fényesen világító üstököszozoSpirit fényesen világító üstököszozoSpirit fényesen világító üstökös
Alapbeállítás

Idézet:
Psy L eredeti hozzászólása
nekem még ECDL-em sincs... csak 4 évig informatikai műszerésznek tanultam...

zozoSpirit: szerintem jó az amid van. (számalk milyen szak?)
Rettenet Informatikai Statisztikus és Gazdaság Tervező!!! De legalább felsőfokú.....
Info gyakorlatom meg van sok kisker szervízeskedésben, meg kiszállásos hibaelhárításban meg amúgy amiben nincs az meg meg lehet tanulni pikkpakk!

Válaszol idézettel
Régi 2005-08-25, 17:24
Psy L logója
Psy L Psy L nem elérhető
Megrögzött fórumozó

Hely: d"^-^"b
Összes hozzászólás: 3.962
Psy L egyszerűen csodálatosPsy L egyszerűen csodálatosPsy L egyszerűen csodálatosPsy L egyszerűen csodálatos
Üzenetküldés MSN-en keresztül Psy L részére
Alapbeállítás

Idézet:
zozoSpirit eredeti hozzászólása
Rettenet Informatikai Statisztikus és Gazdaság Tervező!!! De legalább felsőfokú.....
Info gyakorlatom meg van sok kisker szervízeskedésben, meg kiszállásos hibaelhárításban meg amúgy amiben nincs az meg meg lehet tanulni pikkpakk!
zsírkány!
tudsz nekem mesélni erről a számalk suliról? csak mert felvettek oszt tudjak má róla valamit.... THX

(meg megemlítem a főnöknek, hogy van a helyemre jelentkező egyén és nállam még képzettebb meg gyakorlottabb is )
Régi 2005-09-05, 11:46
pukiface logója
pukiface pukiface nem elérhető
Van véleményem

Hely: itt, de nem otthon
Összes hozzászólás: 377
pukiface jó irányba halad
Üzenetküldés MSN-en keresztül pukiface részére
Alapbeállítás Re: Munka

Idézet:
háháhá
épp ilyen melóhelyem van... igaz a többszörösen fedezés az nem éppen igaz, mer havi bruttó 75,000, de augusztus 26-al szabadul a helyem
na ezaz.. enis csillezek, de nemis fizetnek erte..
Régi 2005-09-22, 00:19
LOCO logója
LOCO LOCO nem elérhető
Halhatatlan

Összes hozzászólás: 11.817
LOCO a fórum leghíresebb embereLOCO a fórum leghíresebb embereLOCO a fórum leghíresebb embereLOCO a fórum leghíresebb embereLOCO a fórum leghíresebb embereLOCO a fórum leghíresebb embereLOCO a fórum leghíresebb embereLOCO a fórum leghíresebb embereLOCO a fórum leghíresebb embereLOCO a fórum leghíresebb embereLOCO a fórum leghíresebb embere
Üzenetküldés MSN-en keresztül LOCO részére
Alapbeállítás re: Munka

kubai vendégmunkás lányokat alkalmaznék(sex mentes munkára)
Régi 2005-09-22, 00:36
Chi logója
Chi Chi nem elérhető
Van véleményem

Hely: Galgamácsa
Összes hozzászólás: 246
Chi jó irányba halad

Én pedig távolkeletieket
Régi 2005-09-22, 11:21
zozoSpirit zozoSpirit nem elérhető
Nem viccelek

Összes hozzászólás: 1.280
zozoSpirit fényesen világító üstököszozoSpirit fényesen világító üstököszozoSpirit fényesen világító üstököszozoSpirit fényesen világító üstököszozoSpirit fényesen világító üstököszozoSpirit fényesen világító üstökös

Idézet:
zsírkány!
tudsz nekem mesélni erről a számalk suliról? csak mert felvettek oszt tudjak má róla valamit.... THX

(meg megemlítem a főnöknek, hogy van a helyemre jelentkező egyén és nállam még képzettebb meg gyakorlottabb is )
upps, bocsi, kicsit elkalandoztam!
Tehát, SZámalk:
Az egy külön állatfaj! Én a 13. keriben jártam! Annyit kell tudni, hogy van a Kupcsikné mittoménki, az egy matek-adatbázis szakos tanár! (HALÁL)
Aztán meg azt, hogy ha még mindíg a 2 drága hölgy van a büfében, meg a Zoli, akkor náluk lehet kérni reggeli menüt (kávé + szendvics minden reggel, pontosan amire beérsz). Nagyon jó fejek!
Aztán van egy brutálisan nagy dohányzó a 3.on asszem, de erre pontosan már nem emléxem. de jó naon, mert ott megtalálnak a tanárok, ha véletlen kezdődne az óra.
Szgép teremben nincsenek csúcs gépek, viszont mind1iken van CS!!!!!!! Ha jó véfolyam lesz idén is, akkor profi szintre fejlesztheted cs tudásod!!!!
Környék:
Mivel szemben van a Unix, olcsó autóalkatrészt bármikor vehetsz, de oda be nem parkolhatsz, mert elzavarnak.
Az utcák még nem fizető parkolók, kivéve az a kis merőleges utca. (van egy nagyker a közelben, a Ramiris, oda viszont tuti be lehet parkolni. Ez még Honda volt, amikor én oda jártam)
A Katica söröző jó kis hely, főleg nyáron, mert akkor ki lehet űlni! Van egy söröző még egy sarokkal arrébb a békén, de oda csak tömegével menjetek, mert úgy biztonságos!
Ha viszont elitebb helyre mennétek, akkor egy villamosmegállóval újpest felé, van egy kis ivó, ahol szép minden, és még a postással is talizhatsz.

Hát, szóval kb ennyi röviden amit el tudtam mondani! Ha véletlen nem találnál vmit a környéken szólj !

Válaszol idézettel
Régi 2005-09-25, 11:01
Angel:) logója
Angel:) Angel:) nem elérhető
Seggemen a tojáshéj

Összes hozzászólás: 10
Angel:) jó irányba halad
Red face re: Munka

Idézet:
PeeKaBoo eredeti hozzászólása
Szerintem ez is egy hasznos topic lehetne....

...mert így rengetegen keresnek melót.... (lassan és is Jesszus...)

Szóval halmozzuk el egymást olyan melókkal, amiket láttunk, olvastunk, ismerős ajánlotta fel vagy ilyenek...

...segítsünk a másikon!
Ez nagyon jó ötlet
Akkor nem tud valaki olyan munkahelyet ahova akkor megyek be amikor akarok, és akkor jövök el amikor akarok, és annyit dolgozom amennyit akarok
Nagyon nagy arcok a kollégák, és a főnök is !
szal ha tudtok ilyet akkor szeretettel várom, mert nem nagyon találtam még, pedig oda szivesen bejárnék!
Válaszol idézettel
Régi 2005-10-20, 10:22
freedom24 logója
freedom24 freedom24 nem elérhető
Nem viccelek

Hely: Nagykanizsa,Budapest
Összes hozzászólás: 1.899
freedom24 a fórum leghíresebb emberefreedom24 a fórum leghíresebb emberefreedom24 a fórum leghíresebb emberefreedom24 a fórum leghíresebb emberefreedom24 a fórum leghíresebb emberefreedom24 a fórum leghíresebb emberefreedom24 a fórum leghíresebb emberefreedom24 a fórum leghíresebb emberefreedom24 a fórum leghíresebb emberefreedom24 a fórum leghíresebb emberefreedom24 a fórum leghíresebb embere
Üzenetküldés MSN-en keresztül freedom24 részére
Talking re: Munka

Hi mindenki!
Novembertől nincs melóm,esetleg ha valaki tudna segíteni,nagyon örülnék.
Kereskedelmi végzettségem van bár nem dolgoztam eddig a szekmámban, jelenleg recepciózom,szal valami ilyesmit.
Köszi előre is.
Régi 2005-10-23, 22:11
D-warf logója
D-warf D-warf nem elérhető
Van véleményem

Hely: Fűzfaváros :-)
Összes hozzászólás: 348
D-warf jó irányba halad
Üzenetküldés MSN-en keresztül D-warf részére

HA ESETLEG VALAKIT ÉRDEKEENE AZ AZ ESET AMI EGY ELEKTRONIKAI ROBOTGYÁR MINDENNAPJAIT ÉRINTHETI ÉS SZÍVESEN DOLGOZNA LOT AKKOOOOO JELEZZZZZZ

hangeffektek: katkatkatkatkatkatkatkat.......................... .......
Válaszol idézettel
Régi 2005-10-25, 00:27
LOCO logója
LOCO LOCO nem elérhető
Halhatatlan

LOCO a fórum leghíresebb embereLOCO a fórum leghíresebb embereLOCO a fórum leghíresebb embereLOCO a fórum leghíresebb embereLOCO a fórum leghíresebb embereLOCO a fórum leghíresebb embereLOCO a fórum leghíresebb embereLOCO a fórum leghíresebb embereLOCO a fórum leghíresebb embereLOCO a fórum leghíresebb embereLOCO a fórum leghíresebb embere
Wink re: Munka

"a munka éltet és erőt ad"az sem volt normális aki ezt mondta!!!
Régi 2006-02-10, 13:35
Psy L logója
Psy L Psy L nem elérhető
Megrögzött fórumozó

Psy L egyszerűen csodálatosPsy L egyszerűen csodálatosPsy L egyszerűen csodálatosPsy L egyszerűen csodálatos

Idézet:
zozoSpirit eredeti hozzászólása
upps, bocsi, kicsit elkalandoztam!
Tehát, SZámalk:
Az egy külön állatfaj! Én a 13. keriben jártam! Annyit kell tudni, hogy van a Kupcsikné mittoménki, az egy matek-adatbázis szakos tanár! (HALÁL)
Aztán meg azt, hogy ha még mindíg a 2 drága hölgy van a büfében, meg a Zoli, akkor náluk lehet kérni reggeli menüt (kávé + szendvics minden reggel, pontosan amire beérsz). Nagyon jó fejek!
Aztán van egy brutálisan nagy dohányzó a 3.on asszem, de erre pontosan már nem emléxem. de jó naon, mert ott megtalálnak a tanárok, ha véletlen kezdődne az óra.
Szgép teremben nincsenek csúcs gépek, viszont mind1iken van CS!!!!!!! Ha jó véfolyam lesz idén is, akkor profi szintre fejlesztheted cs tudásod!!!!
Környék:
Mivel szemben van a Unix, olcsó autóalkatrészt bármikor vehetsz, de oda be nem parkolhatsz, mert elzavarnak.
Az utcák még nem fizető parkolók, kivéve az a kis merőleges utca. (van egy nagyker a közelben, a Ramiris, oda viszont tuti be lehet parkolni. Ez még Honda volt, amikor én oda jártam)
A Katica söröző jó kis hely, főleg nyáron, mert akkor ki lehet űlni! Van egy söröző még egy sarokkal arrébb a békén, de oda csak tömegével menjetek, mert úgy biztonságos!
Ha viszont elitebb helyre mennétek, akkor egy villamosmegállóval újpest felé, van egy kis ivó, ahol szép minden, és még a postással is talizhatsz.

Hát, szóval kb ennyi röviden amit el tudtam mondani! Ha véletlen nem találnál vmit a környéken szólj !
Nah bocsi, kissé elkalandoztam én is... így sikerült 1 félévet kihúznom, de asszem most kiíratkozom, amugy mostmár a 11. kerben van a suli a kelenföldi pályaudvarral szemben lévő etele úton, kocsma nincs a közelben 1 db-sem kivéve a pályaudvariakat, nah szal az a lényeg, hogy munkát keresek, mert a C valahogy nem nekem való :S
Régi 2006-02-10, 13:41
Psy L logója
Psy L Psy L nem elérhető
Megrögzött fórumozó

Egyébként informatikai szakközepes érettségim van, úgyhogy valami számítástechnikával kapcsolatos munkára gondoltam. Hardverekkel sincs problémám, úgyhogy szervizes témakör is jöhet.
Régi 2006-03-09, 17:57
LOCO logója
LOCO LOCO nem elérhető
Halhatatlan

ismét kolégát keresek a könyves boltba!!! heti 2nap laza meló,munkanapok megbeszélés szerint.HIVJATOK IRJATOK,
TEL:06202048110,VAGY MSG.
Régi 2006-05-17, 10:16
PeeKaBoo logója
PeeKaBoo PeeKaBoo nem elérhető
Adeptus

Hely: hULLáM-vÖlGyBeN AvAgY cSePeL
Összes hozzászólás: 17.487
PeeKaBoo a fórum leghíresebb emberePeeKaBoo a fórum leghíresebb emberePeeKaBoo a fórum leghíresebb emberePeeKaBoo a fórum leghíresebb emberePeeKaBoo a fórum leghíresebb emberePeeKaBoo a fórum leghíresebb emberePeeKaBoo a fórum leghíresebb emberePeeKaBoo a fórum leghíresebb emberePeeKaBoo a fórum leghíresebb emberePeeKaBoo a fórum leghíresebb emberePeeKaBoo a fórum leghíresebb embere
Üzenetküldés MSN-en keresztül PeeKaBoo részére
Cool re: Munka

Hotelünkben felvételt hírdetünk szakács és felszolgáló munkakörben.
Érdeklődni 20-374-1516 vagy msg

...lepkefing...
Válaszol idézettel
Régi 2006-05-29, 18:55
PeeKaBoo logója
PeeKaBoo PeeKaBoo nem elérhető
Adeptus

Hely: hULLáM-vÖlGyBeN AvAgY cSePeL
Összes hozzászólás: 17.487
PeeKaBoo a fórum leghíresebb emberePeeKaBoo a fórum leghíresebb emberePeeKaBoo a fórum leghíresebb emberePeeKaBoo a fórum leghíresebb emberePeeKaBoo a fórum leghíresebb emberePeeKaBoo a fórum leghíresebb emberePeeKaBoo a fórum leghíresebb emberePeeKaBoo a fórum leghíresebb emberePeeKaBoo a fórum leghíresebb emberePeeKaBoo a fórum leghíresebb emberePeeKaBoo a fórum leghíresebb embere
Üzenetküldés MSN-en keresztül PeeKaBoo részére
Cool re: Munka

Idézet:
PeeKaBoo eredeti hozzászólása
Hotelünkben felvételt hírdetünk szakács és felszolgáló munkakörben.
Érdeklődni 20-374-1516 vagy msg
...még mindig!!

...lepkefing...
Válaszol idézettel
Régi 2006-05-29, 19:27
Zsucsi logója
Zsucsi Zsucsi nem elérhető
Lelkes kezdő

Összes hozzászólás: 67
Zsucsi jó irányba halad

Idézet:
LOCO eredeti hozzászólása
ismét kolégát keresek a könyves boltba!!! heti 2nap laza meló,munkanapok megbeszélés szerint.HIVJATOK IRJATOK,
TEL:06202048110,VAGY MSG.

MSG megy asszem!
Válaszol idézettel
Régi 2006-07-28, 17:14
Psy L logója
Psy L Psy L nem elérhető
Megrögzött fórumozó

hahaó hahó...
láttam valamit gondoltam megosztom veletek...

http://bushdoctor.hu/htm/job.htm
Régi 2006-08-01, 16:12
Calli logója
Calli Calli nem elérhető
Ősfórumos

Hely: Budapest
Összes hozzászólás: 6.611
Calli a fórum leghíresebb embereCalli a fórum leghíresebb embereCalli a fórum leghíresebb embereCalli a fórum leghíresebb embereCalli a fórum leghíresebb embereCalli a fórum leghíresebb embereCalli a fórum leghíresebb embereCalli a fórum leghíresebb embereCalli a fórum leghíresebb embereCalli a fórum leghíresebb embereCalli a fórum leghíresebb embere

Angoltanítást vállalok kezdőtől középfokú nyelvvizsga előkészítőig.

Jelentkezés: MSG v e-mail: lorincz.orsolya@gmail.com
Régi 2006-08-06, 23:55
manócska logója
manócska manócska nem elérhető
Komoly arc

Hely: Tápiószele
Összes hozzászólás: 761
manócska jelentéktelen személyiség jelenleg
Üzenetküldés MSN-en keresztül manócska részére

helló helló! ha esetleg vki tudna vmilyen fodrász állást vmi igényes jó helyen és ahova inkább extrém fodrász(fiú az unokatesóm) kellene aki természetesen extrém hajakat kreál az szóljon már légyszííííí, mert a srác most fejezte be a sulit és muszáj neki melózni, de eddig nem találta meg a megfelelő helyet. amúgy ügyes "gyerek"ááááám meg hát van némi gyakorlata, pesten a Gödöny Istvánnál volt gyakorlaton 2évig ... ha esetleg vki nézte 1-2éve mittom én az Átalakítás c. műsort a Tv2-n akkor, nahhh abban a fodrász....de nem is ez a lényeg, hanem,h kéne munka!szal ha vki tud vmit akkor szóljon, írjon plz! thx!!!
Válaszol idézettel
Régi 2006-08-07, 20:51
Maracuja logója
Maracuja Maracuja nem elérhető
Ősfórumos

Hely: Intimszféra
Összes hozzászólás: 6.780
Maracuja a fórum leghíresebb embereMaracuja a fórum leghíresebb embereMaracuja a fórum leghíresebb embereMaracuja a fórum leghíresebb embereMaracuja a fórum leghíresebb embereMaracuja a fórum leghíresebb embereMaracuja a fórum leghíresebb embereMaracuja a fórum leghíresebb embereMaracuja a fórum leghíresebb embereMaracuja a fórum leghíresebb embereMaracuja a fórum leghíresebb embere
Üzenetküldés MSN-en keresztül Maracuja részére

Adjatok munkát szegény munkanélkülinek!!
Adjatok munkát nekem!!
Válaszol idézettel
Válaszol

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1 (0 tag és 1 látogató)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
Új témákat nem hozhatsz létre
Válaszokat nem küldhetsz
Fájlokat nem csatolhatsz
A hozzászólásaidat nem módosíthatod

BB code : bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva

Fórum ugrás

A pontos idő 21:04 , a GMT +2 időzóna szerint.