Welcome to GOA.HU Psychedelic Trance Community Mark forums read | View Forum Leaders
GOA.HU Psychedelic Trance Community

Közérdekű információk Talált, elveszett tárgyak, stb...

Válaszol

Régi 2005-07-27, 14:53
PeeKaBoo logója
PeeKaBoo PeeKaBoo nem elérhető
Adeptus

Hely: hULLáM-vÖlGyBeN AvAgY cSePeL
Összes hozzászólás: 17.487
PeeKaBoo a fórum leghíresebb emberePeeKaBoo a fórum leghíresebb emberePeeKaBoo a fórum leghíresebb emberePeeKaBoo a fórum leghíresebb emberePeeKaBoo a fórum leghíresebb emberePeeKaBoo a fórum leghíresebb emberePeeKaBoo a fórum leghíresebb emberePeeKaBoo a fórum leghíresebb emberePeeKaBoo a fórum leghíresebb emberePeeKaBoo a fórum leghíresebb emberePeeKaBoo a fórum leghíresebb embere
Üzenetküldés MSN-en keresztül PeeKaBoo részére
Alapbeállítás Munka

Szerintem ez is egy hasznos topic lehetne....

...mert így rengetegen keresnek melót.... (lassan és is Jesszus...)

Szóval halmozzuk el egymást olyan melókkal, amiket láttunk, olvastunk, ismerős ajánlotta fel vagy ilyenek...

...segítsünk a másikon!
Válaszol idézettel
Régi 2005-07-27, 14:55
manake logója
manake manake nem elérhető
Megrögzött fórumozó

Hely: Manga-land
Összes hozzászólás: 2.954
manake jó irányba halad
Üzenetküldés MSN-en keresztül manake részére
Wink

Persze, persze....

Nagyon konkrétnak tartanám én is. Helyes ez a hozáállás!!!!
Régi 2005-07-27, 15:10
manake logója
manake manake nem elérhető
Megrögzött fórumozó

Hely: Manga-land
Összes hozzászólás: 2.954
manake jó irányba halad
Üzenetküldés MSN-en keresztül manake részére
Wink

U.I. Én TURKÁLÓBAN szertenék dolgozni......... Infozzatok, kösi
Régi 2005-08-01, 12:36
Seri logója
Seri Seri nem elérhető
Nem viccelek

Hely: London, Holloway
Összes hozzászólás: 1.100
Seri fényesen világító üstökösSeri fényesen világító üstökösSeri fényesen világító üstökösSeri fényesen világító üstökösSeri fényesen világító üstökösSeri fényesen világító üstökös
Üzenetküldés ICQ-n keresztül Seri részére Üzenetküldés MSN-en keresztül Seri részére
Alapbeállítás

(11:05:46) shitface: most az van, hogy kellene 2 programmer arc teljes munkaidore
(11:08:54) shitface: a projekten kb. 5 honapot kellene dolgozni
(11:09:26) shitface: es 80 ropi lenne kezdober es ezt emelnenk 130 havi 10e emelessel. 6 orat kell dolgozni per nap
(11:09:27) seri: milyen környezetben?
(11:09:33) shitface: kajajegy+berlet fizetve
(11:09:38) shitface: legkodnis lakas
(11:09:50) shitface: a kalvin vagy a nyugati kornyeken
(11:10:11) seri: php?
(11:10:15) shitface: igen

Namost a srác régen elég megbízhatalan volt, ha lehet ilyet mondani, de lehet, hogy az utóbbi pár évben összeszedte magát, régen volt közös melónk. Ha valakit érdekel, össze tudom hozni vele.
Válaszol idézettel
Régi 2005-08-01, 16:38
Psy L logója
Psy L Psy L nem elérhető
Megrögzött fórumozó

Hely: d"^-^"b
Összes hozzászólás: 3.962
Psy L egyszerűen csodálatosPsy L egyszerűen csodálatosPsy L egyszerűen csodálatosPsy L egyszerűen csodálatos
Üzenetküldés MSN-en keresztül Psy L részére
Unhappy

Én most sulit keresek... felsőfokúút...de rohadt kevés pontom van... 64...
Régi 2005-08-01, 18:03
freeman logója
freeman freeman nem elérhető
Megrögzött fórumozó

Összes hozzászólás: 2.656
freeman elismerésnek örvendfreeman elismerésnek örvend
Alapbeállítás

Idézet:
Seri eredeti hozzászólása
(11:05:46) shitface: most az van, hogy kellene 2 programmer arc teljes munkaidore
(11:08:54) shitface: a projekten kb. 5 honapot kellene dolgozni
(11:09:26) shitface: es 80 ropi lenne kezdober es ezt emelnenk 130 havi 10e emelessel. 6 orat kell dolgozni per nap
(11:09:27) seri: milyen környezetben?
(11:09:33) shitface: kajajegy+berlet fizetve
(11:09:38) shitface: legkodnis lakas
(11:09:50) shitface: a kalvin vagy a nyugati kornyeken
(11:10:11) seri: php?
(11:10:15) shitface: igen
bizalomgerjesztő neve van
Válaszol idézettel
Régi 2005-08-01, 18:18
Seri logója
Seri Seri nem elérhető
Nem viccelek

Seri fényesen világító üstökösSeri fényesen világító üstökösSeri fényesen világító üstökösSeri fényesen világító üstökösSeri fényesen világító üstökösSeri fényesen világító üstökös
Üzenetküldés ICQ-n keresztül Seri részére Üzenetküldés MSN-en keresztül Seri részére
Alapbeállítás

Idézet:
freeman eredeti hozzászólása
bizalomgerjesztő neve van
Amúgy jó srác, s mint látod, az önkritikája is rendben van.
Válaszol idézettel
Régi 2005-08-03, 02:54
sivaa logója
sivaa sivaa nem elérhető
Van véleményem

Hely: itt valahol rengeteg kávéval
Összes hozzászólás: 345
sivaa jó irányba halad
Üzenetküldés MSN-en keresztül sivaa részére
Alapbeállítás

én meg munkát keresnék,de leginkább művészeti téren.már ha vkinek számít
hogy kívülről fújom az őskortól a témát....
vagy ha tud vki belvárosban vmit:bébiknek pótmama az nagyon jól megy,és némi vendéglátói tapasztalattal,angol beszéd.
a baj hogy csak suli után szeptembertől....majdnem minden érdekel
Régi 2005-08-03, 14:14
killkuk@c logója
killkuk@c killkuk@c nem elérhető
Banned

Hely: KOZMOPOLITA
Összes hozzászólás: 514
killkuk@c jó irányba halad
Üzenetküldés ICQ-n keresztül killkuk@c részére Üzenetküldés AIM-en keresztül killkuk@c részére Üzenetküldés MSN-en keresztül killkuk@c részére Üzenetküldés Yahoo-n keresztül killkuk@c részére
Talking

SzáMít biztosan
Én pedig légiirányitó szeretnék lenni és itt fórUmon biztos segit valaki, nagyon bizom benne, Hogy összejön és teljesülhet az álmom vAgy esetleg még szivesen lennék érsebész is, Ha valaki tud ilyen melót Akkor szóljon plíz
Válaszol idézettel
Régi 2005-08-03, 14:19
deto
Guest

Összes hozzászólás: n/a
Alapbeállítás

hantes még lehecc
rokonszakma
főleg a mai orvosokat tekintve
Válaszol idézettel
Régi 2005-08-03, 14:28
D@vid logója
D@vid D@vid nem elérhető
Komoly arc

Hely: bp
Összes hozzászólás: 752
D@vid jó irányba halad
Üzenetküldés MSN-en keresztül D@vid részére
Alapbeállítás

Idézet:
Psy L eredeti hozzászólása
Én most sulit keresek... felsőfokúút...de rohadt kevés pontom van... 64...
én ide megyek szeptembertől, még lehet jelentkezni, nincs felvételi, a lap b lap szuttyogás, ilyesmi...:

http://www.szamalk.hu/szakkepzes/default.htm
Régi 2005-08-03, 15:05
pompeia logója
pompeia pompeia nem elérhető
Komoly arc

Hely: Bp
Összes hozzászólás: 677
pompeia még híres is lehet
Üzenetküldés MSN-en keresztül pompeia részére
Alapbeállítás

Idézet:
D@vid eredeti hozzászólása
én ide megyek szeptembertől, még lehet jelentkezni, nincs felvételi, a lap b lap szuttyogás, ilyesmi...:

"Minden új hallgatónk elhozhatja egyik szülőjét, nagyszülőjét a Szörfölj, Nagyi! vagy a Szupernagyi című internettanfolyamunkra."

Válaszol idézettel
Régi 2005-08-03, 15:07
Seri logója
Seri Seri nem elérhető
Nem viccelek

Alapbeállítás

Idézet:
pompeia eredeti hozzászólása
"Minden új hallgatónk elhozhatja egyik szülőjét, nagyszülőjét a Szörfölj, Nagyi! vagy a Szupernagyi című internettanfolyamunkra."

Mész erre anyu?
Válaszol idézettel
Régi 2005-08-03, 15:16
pompeia logója
pompeia pompeia nem elérhető
Komoly arc

Hely: Bp
Összes hozzászólás: 677
pompeia még híres is lehet
Üzenetküldés MSN-en keresztül pompeia részére
Alapbeállítás

Idézet:
Seri eredeti hozzászólása
Mész erre anyu?
ha rá tudom venni a kisonokámat, hogy beiratkozzon, máris repesztek az oldalkocsis csopperemmel az oktatás helyszínére.
Válaszol idézettel
Régi 2005-08-03, 23:39
Krisz logója
Krisz Krisz nem elérhető
Komoly arc

Összes hozzászólás: 551
Krisz jó irányba halad
Üzenetküldés MSN-en keresztül Krisz részére
Alapbeállítás

Idézet:
killkuk@c eredeti hozzászólása
SzáMít biztosan
Én pedig légiirányitó szeretnék lenni és itt fórUmon biztos segit valaki, nagyon bizom benne, Hogy összejön és teljesülhet az álmom vAgy esetleg még szivesen lennék érsebész is, Ha valaki tud ilyen melót Akkor szóljon plíz
Annak idején én is nagyon rá voltam kattanva erre a légiirányítós témára. Úgy 2003. szeptember tájékán láttam a hirdetést a Népszabiban. Úgytom, kétévente indul tanfolyam a HungaroControl-nál (www.hungarocontrol.hu).
A felvételi procedúra elég komoly volt: nyilván először CV alapján szűrnek.
Utána behívnak egy ilyen tesztre, ahol egy számítógép képernyőjén kell navigálnod öt különböző színű gépet egy cikkcakkos légifolyosóban, de ezt úgy, mintha Te ülnél a gépben (vagyis a pilóta szemszögéből).
Eközben magnóról végig számtanfeladatok mennek, melyek eredményét fejszámolás után be kell írnod egy táblázatba egy papírlapon. Plusz még eközben időnként felvillan a képernyő kis sarkában egy-egy szám, amit 5 másodpercen belül meg kell nyomnod a számbillentyűzeten.
Ez így elsőre nagyon durván hangzik, de én átmentem, beee... Azt mondták, hogy átlagos az eredményem, vagyis ez alapján már lehetnék irányító.
Ezután egy nagyon kemény nyelvtani angol teszt, majd hallás utáni feladatok ultrarohadtszar minőségű felvételekkel. Mikor sokan panaszkodtak a felvételek minőségére, azt mondták direkt ilyen, hiszen a freki (<<<<<< ez irányítós szleng, hogy én miket tudok) sem hi-fi minőségben szól majd neked, és mondhatod majd a pilótának, hogy "cleared to land"...
Ha mindez megvan, orvosira küldenek, ahol az agyhullám-vizsgálattól kezdve mindenre kíváncsiak. Na jó, azért gumikesztyűs témára nem kell gondolni... :-)))
Én speciell a hallásvizsgálaton buktam ki, mert veleszületett jobb oldali halláskárosodásom van, ami a mindennapi életben nem tűnik fel senkinek, meg engem sem zavar, de a törvény betűi világosan kimondják, hogy max. hány decibel lehet a károsodás mértéke. Szal így jártam.
Ez akkor elég nagy trauma volt számomra, mert nagyon szupi a munka, legalábbis a régi munkarend úgy volt, hogy 12 óra munka-12 óra szabad-12 óra munka, utána 3 nap szabad, és ez ismétlődik ciklikusan. A 12 óra munka is úgy van, hogy ketten vagytok, egyik ténylegesen irányít, másik koordinátázik, és kétóránként váltjátok egymást (ez nem TMA-s munka, hanem magaslégtéri, a ferihegyi megközelítéses meló asszem máshogy megy). Mindezért úgy havi 5-600 ezer pénz jár, ami jól hangzik, de ha elkúrsz valamit, mész a sittre.
Szal két éve még így nézett ki a dolog, de ha jól tudom, azóta a cég is elköltözött az 1-esről, meg más a munkarend is, meg állítólag nagyban fortyog a szar a HungaroControl-nál (bécsiek bekavarása, ferihegyi TMA átszabása, stb.)
Ha jobban érdekel a téma, az index-en nézd meg a fórumjukat...
Válaszol idézettel
Régi 2005-08-04, 11:17
Psy L logója
Psy L Psy L nem elérhető
Megrögzött fórumozó

Psy L egyszerűen csodálatosPsy L egyszerűen csodálatosPsy L egyszerűen csodálatosPsy L egyszerűen csodálatos
Alapbeállítás

Idézet:
D@vid eredeti hozzászólása

teljesen függetlenül ettől az üzidtől, de magam is rátaláltam a sulira éss kb 90%-h fel vagyok véve te mire jelentkeztél? én Multimédia-fejlesztőre.
Régi 2005-08-04, 11:18
Psy L logója
Psy L Psy L nem elérhető
Megrögzött fórumozó

Alapbeállítás

Idézet:
killkuk@c eredeti hozzászólása
SzáMít biztosan
beszélj 100-al. ő légiirányító, ha minden igaz.
Régi 2005-08-04, 19:12
duzbujz logója
duzbujz duzbujz nem elérhető
Van véleményem

Összes hozzászólás: 459
duzbujz jó irányba halad
Alapbeállítás

Idézet:
Psy L eredeti hozzászólása
beszélj 100-al. ő légiirányító, ha minden igaz.
nyilvanvalo h komolyan modta.
Régi 2005-08-04, 19:19
duzbujz logója
duzbujz duzbujz nem elérhető
Van véleményem

Összes hozzászólás: 459
duzbujz jó irányba halad
Alapbeállítás

egyebirant enis szeretnek munkat.lehetoleg olyat, ahova akkor megyek amikor eppen nincs jobb dolgom, annyit fizetnek ami a jovobeli terveimet, rateveseket tobbszorosen fedezi, es persze alig kell dolgozni, lehetoleg csak ugy tenni mintha, ehelyett sunyiban netezni es msn ezni kellene. ha tud valaki ilyen munkat szoljon!
Régi 2005-08-04, 20:10
robci logója
robci robci nem elérhető
Öreg róka

Hely: on the 7th floor :)
Összes hozzászólás: 4.043
robci is a splendid one to beholdrobci is a splendid one to beholdrobci is a splendid one to beholdrobci is a splendid one to beholdrobci is a splendid one to beholdrobci is a splendid one to beholdrobci is a splendid one to behold
Wink

Idézet:
duzbujz eredeti hozzászólása
egyebirant enis szeretnek munkat.lehetoleg olyat, ahova akkor megyek amikor eppen nincs jobb dolgom, annyit fizetnek ami a jovobeli terveimet, rateveseket tobbszorosen fedezi, es persze alig kell dolgozni, lehetoleg csak ugy tenni mintha, ehelyett sunyiban netezni es msn ezni kellene. ha tud valaki ilyen munkat szoljon!
töltögess lottószelvényeket
mondjuk kell egy kis indulótőke
"We don’t need no education. We don’t need no thought control. No dark sarcasm in the classroom. Teachers, leave those kids alone. Hey, teacher, leave those kids alone! All in all you’re just another brick in the wall. All in all you’re just another brick in the wall."

"Bármely tömeg átlagos intelligenciája mélyen alatta marad legostobább tagja intelligenciájának."

Napszövetség
Válaszol idézettel
Válaszol

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1 (0 tag és 1 látogató)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
Új témákat nem hozhatsz létre
Válaszokat nem küldhetsz
Fájlokat nem csatolhatsz
A hozzászólásaidat nem módosíthatod

BB code : bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva

Fórum ugrás

A pontos idő 22:18 , a GMT +2 időzóna szerint.