Welcome to GOA.HU Psychedelic Trance Community Mark forums read | View Forum Leaders
GOA.HU Psychedelic Trance Community

Eszmecsere Filozófiai mélységektől az érzelmi magaslatokig

Válaszol

Régi 2009-01-17, 03:36
Calli logója
Calli Calli nem elérhető
Ősfórumos

Hely: Budapest
Összes hozzászólás: 6.611
Calli a fórum leghíresebb embereCalli a fórum leghíresebb embereCalli a fórum leghíresebb embereCalli a fórum leghíresebb embereCalli a fórum leghíresebb embereCalli a fórum leghíresebb embereCalli a fórum leghíresebb embereCalli a fórum leghíresebb embereCalli a fórum leghíresebb embereCalli a fórum leghíresebb embereCalli a fórum leghíresebb embere
Alapbeállítás re: Hírek

Idézet:
FoX eredeti hozzászólása
számomra megszokott és ismert tény az ilyen figyelemfelketlés, ezért figyelmen kívül hagyom. és remélem, hogy sokak így vannak ezzel.
de vajon van-e időnk leellenőrizni az információ hitelességét? és ha igen, mitől lesz az hiteles?

mondjuk a neten is kialakulóban van egy információs hierarchia. ami sokszor lefedi a valóságot, főleg tudományos téren..
Régi 2009-01-17, 15:59
droid droid nem elérhető
Banned

Összes hozzászólás: 2.625
droid has much to be proud ofdroid has much to be proud ofdroid has much to be proud ofdroid has much to be proud ofdroid has much to be proud ofdroid has much to be proud ofdroid has much to be proud ofdroid has much to be proud of

egy masik topicos temat atteleportalom ide

Idézet:
Maris eredeti hozzászólása
én ebben sem vagyok biztos,mert láttam már nagy magyarországos matricát 20milliós kocsin.nem csak az gondolkodik így aki ennek hangot is ad(vagy így vagy úgy ebbe ne menjünk bele), hanem ott van egy lappangó réteg,akik hha az eszközök (haderő,pénz...stb) meglennének akkor támogatnák az ügyet.
gondolj csak bele, h szinte az összes szomszédunkat semmibe vesszük, ausztriát kivéve. "románia a sötétség birodalma, szlovákia szintúgy,a szerbek erőszakos, gusztustalan emberek az ukránok meg mint az oroszok"...sajnos ez van
maris folosleges egy-egy szubjektiv peldat kiragadnod hogy milyen kocsin mit lattal, ez nem is ertem hogy jon ide
a valasztasok eredmenyei szerint a szelsojobb itthon EDDIG ca 2-3%, egyszer jutottak be a parlamentbe es ott is csak magukat jarattak le a csurkaval, az a part azota meg is szunt .... tehat ne hasonlitgassuk mar ezt a 2-3%os aranyt a masik orszaghoz, amirol a béketuntetes topicban szo volt .... ha ott 2-5%os tamogatottsaga lenne a haborunak akkor nem lenne haboru
szinten folosleges az ilyen mi lenne ha magyarorszag izrael lenne talalgatasokba belemenni, ez mind fikcio es mese, mint a mi lenne ha en lennek goa gil

ez a lappango reteg amirol te beszelsz, pont akkora mint amekkoranak te latni szeretned, lehet 0 vagy akar 10mio
ezert inkabb maradjunk a tenyeknel, ezek szerint 2-3-4-5% max

"gondolj csak bele, h szinte az összes szomszédunkat semmibe vesszük
románia a sötétség birodalma, szlovákia szintúgy,a szerbek erőszakos, gusztustalan emberek az ukránok meg mint az oroszok"...sajnos ez van

ezzel szinten nem tudok egyeterteni, mert inkabb hogy ok vesznek minket semmibe: szlovak, romaniaban a magyar kisebbseg helyzete, szerbeknel a magyarveresek, slota, fico .... es ez meg csak nagyon feluletes, lehetne sorolni napestig .... keress mar nekem erre forditott peldakat az elmult 20evben amikor a magyarok csinaltak ugyanezt a
szomszedaikkal, az orosz/ukran meg talan 40 ev kommunista diktatura utan vhol ertheto vagy szted nem?

a szerbekrol a delszlav haboru utan mond mar hogy egy kedves, megerto es segitokesz nep, de latod most mar ugy fogalmazok mint te ... általánositok es ezt nem szabad
nekem is van szerb haverom es nagyon is jo arc, de o is megerti, hogy barki aki azt a haborut latta, atelte, hallot vagy olvasott rola nem fogja ettol jobban szeretni a szerb nepet, de mit ad isten most mar gazt is adunk nekik ergo annyira meg sem vagyunk gonoszak es megbocsajtottunk mident, szoval tulajdonkeppen te mire is alapozod ezen kijelenteseidet?

Utoljára módosítva: droid által : 2009-01-17 16:10
Válaszol idézettel
Régi 2009-01-17, 16:37
Maris logója
Maris Maris nem elérhető
Feeling good

Hely: Mopszfarm
Összes hozzászólás: 22.351
Blog Entries: 14
Maris a fórum leghíresebb embereMaris a fórum leghíresebb embereMaris a fórum leghíresebb embereMaris a fórum leghíresebb embereMaris a fórum leghíresebb embereMaris a fórum leghíresebb embereMaris a fórum leghíresebb embereMaris a fórum leghíresebb embereMaris a fórum leghíresebb embereMaris a fórum leghíresebb embereMaris a fórum leghíresebb embere
Üzenetküldés MSN-en keresztül Maris részére

Idézet:
droid eredeti hozzászólása
egy masik topicos temat atteleportalom ide

1.maris folosleges egy-egy szubjektiv peldat kiragadnod hogy milyen kocsin mit lattal, ez nem is ertem hogy jon ide
a valasztasok eredmenyei szerint a szelsojobb itthon EDDIG ca 2-3%, egyszer jutottak be a parlamentbe es ott is csak magukat jarattak le a csurkaval, az a part azota meg is szunt .... tehat ne hasonlitgassuk mar ezt a 2-3%os aranyt a masik orszaghoz, amirol a béketuntetes topicban szo volt .... ha ott 2-5%os tamogatottsaga lenne a haborunak akkor nem lenne haboru
szinten folosleges az ilyen mi lenne ha magyarorszag izrael lenne talalgatasokba belemenni, ez mind fikcio es mese, mint a mi lenne ha en lennek goa gil

2.ez a lappango reteg amirol te beszelsz, pont akkora mint amekkoranak te latni szeretned, lehet 0 vagy akar 10mio
ezert inkabb maradjunk a tenyeknel, ezek szerint 2-3-4-5% max

"gondolj csak bele, h szinte az összes szomszédunkat semmibe vesszük
románia a sötétség birodalma, szlovákia szintúgy,a szerbek erőszakos, gusztustalan emberek az ukránok meg mint az oroszok"...sajnos ez van

3.ezzel szinten nem tudok egyeterteni, mert inkabb hogy ok vesznek minket semmibe: szlovak, romaniaban a magyar kisebbseg helyzete, szerbeknel a magyarveresek, slota, fico .... es ez meg csak nagyon feluletes, lehetne sorolni napestig .... keress mar nekem erre forditott peldakat az elmult 20evben amikor a magyarok csinaltak ugyanezt a
szomszedaikkal, az orosz/ukran meg talan 40 ev kommunista diktatura utan vhol ertheto vagy szted nem?

4.a szerbekrol a delszlav haboru utan mond mar hogy egy kedves, megerto es segitokesz nep, de latod most mar ugy fogalmazok mint te ... általánositok es ezt nem szabad
nekem is van szerb haverom es nagyon is jo arc, de o is megerti, hogy barki aki azt a haborut latta, atelte, hallot vagy olvasott rola nem fogja ettol jobban szeretni a szerb nepet, de mit ad isten most mar gazt is adunk nekik ergo annyira meg sem vagyunk gonoszak es megbocsajtottunk mident, szoval tulajdonkeppen te mire is alapozod ezen kijelenteseidet?
látom kicsit elbeszéltünk egymás mellett...
1. a kocsis példa értelme az volt,nem csak a tanulatlan megvezethető emberek tartoznak ehhez a kisebbségnek,tehát ha a skinheadek megszámolásával akarsz reális képet kapni a csoport méreteiről becsapd magad (sarkítás)
régi választások eredményeivel a jelen helyzetre következtni nem lehet...csak nézd meg h a magyar gárdának mekkora szimpatizáns tábora van...

2. tényeket és a közvélemény kutatási adatokat én azért nem keverném..."ön szélsőjobboldali nézeteket vall?" hátha már így kérdezi... meg azért ne felejtsük el,h a szélsőjobb se azonos a csurka féle boóckodással,amire legyintett az ember jóvan hülye.

3.amilyen az adjon isten, olyan a fogadj isten, ebbe ne menjünk bele h ki kezdte,mind2félnek van a rovásán

4.ez politika, én meg az emberek hozzállásáról beszéltem.

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban. - Tolsztoj
Válaszol idézettel
Régi 2009-01-17, 16:42
AlterEgo logója
AlterEgo AlterEgo nem elérhető
Adeptus

Hely: hegyen-völgyben
Összes hozzászólás: 19.097
AlterEgo a fórum leghíresebb embereAlterEgo a fórum leghíresebb embereAlterEgo a fórum leghíresebb embereAlterEgo a fórum leghíresebb embereAlterEgo a fórum leghíresebb embereAlterEgo a fórum leghíresebb embereAlterEgo a fórum leghíresebb embereAlterEgo a fórum leghíresebb embereAlterEgo a fórum leghíresebb embereAlterEgo a fórum leghíresebb embereAlterEgo a fórum leghíresebb embere

Idézet:
Gabro eredeti hozzászólása
de Alter, ha ezt igy gondolod, akkor miert akartad annyira hogy mehessen ez a musor?
az elveim

Széles világba, fut a szél magába.
Nyakában a lába, sosem érsz a nyomába!
Válaszol idézettel
Régi 2009-01-17, 16:43
AlterEgo logója
Adeptus

AlterEgo a fórum leghíresebb embereAlterEgo a fórum leghíresebb embereAlterEgo a fórum leghíresebb embereAlterEgo a fórum leghíresebb embereAlterEgo a fórum leghíresebb embereAlterEgo a fórum leghíresebb embereAlterEgo a fórum leghíresebb embereAlterEgo a fórum leghíresebb embereAlterEgo a fórum leghíresebb embereAlterEgo a fórum leghíresebb embereAlterEgo a fórum leghíresebb embere

"gondolj csak bele, h szinte az összes szomszédunkat semmibe vesszük, ausztriát kivéve. "románia a sötétség birodalma, szlovákia szintúgy,a szerbek erőszakos, gusztustalan emberek az ukránok meg mint az oroszok"...sajnos ez van"

Ausztria meg ugyan úgy semmibe vesz minket, mint mi a többit. Gondoljatok csak a Rába habzásos sztorira...fordított helyzetben gondolhatjátok mit műveltek volna...

Válaszol idézettel
Régi 2009-01-17, 16:52
FoX logója
FoX FoX nem elérhető
Adeptus

Hely: behind the beyond
Összes hozzászólás: 17.321
FoX a fórum leghíresebb embereFoX a fórum leghíresebb embereFoX a fórum leghíresebb embereFoX a fórum leghíresebb embereFoX a fórum leghíresebb embereFoX a fórum leghíresebb embereFoX a fórum leghíresebb embereFoX a fórum leghíresebb embereFoX a fórum leghíresebb embereFoX a fórum leghíresebb embereFoX a fórum leghíresebb embere
Üzenetküldés MSN-en keresztül FoX részére

Idézet:
Calli eredeti hozzászólása
de vajon van-e időnk leellenőrizni az információ hitelességét? és ha igen, mitől lesz az hiteles?

mondjuk a neten is kialakulóban van egy információs hierarchia. ami sokszor lefedi a valóságot, főleg tudományos téren..
nekem azt mesélte egy haverom aki járt valamiféle médiával kapcsolatos szakra, hogy a hírek lényege nem az, hogy igazak legyenek, hanem hogy hitelesek. szóval szerintem ez úgy működik, hogy azt hiszel el, amit akarsz. meg van amiről kiderül, hogy igaz, mert mondjuk valamiképpen tapasztalod.
a tudományról szerintem szakkönyvet érdemes olvasni, nem national geographicot nézni, meg az indexben olvasgatni a tudomány rovatot. Tudod, a szokásos szöveg: "Brit tudósok felfedezték..." Gondolom lehet ott is találni olyat amit nem 100 éve fedeztek fel, és tálalnak most mint újdonságot... a kivétel erősíti a szabályt

Unatkozik? Vásároljon mosómedvét!
Válaszol idézettel
Régi 2009-01-17, 16:58
AlterEgo logója
Adeptus

Idézet:
FoX eredeti hozzászólása
nekem azt mesélte egy haverom aki járt valamiféle médiával kapcsolatos szakra, hogy a hírek lényege nem az, hogy igazak legyenek, hanem hogy hitelesek. szóval szerintem ez úgy működik, hogy azt hiszel el, amit akarsz. meg van amiről kiderül, hogy igaz, mert mondjuk valamiképpen tapasztalod.
a tudományról szerintem szakkönyvet érdemes olvasni, nem national geographicot nézni, meg az indexben olvasgatni a tudomány rovatot. Tudod, a szokásos szöveg: "Brit tudósok felfedezték..." Gondolom lehet ott is találni olyat amit nem 100 éve fedeztek fel, és tálalnak most mint újdonságot... a kivétel erősíti a szabályt
Az attól függ...blikknél lehet így van.

igényesebb sajtóban nem. Egy -egy hírt mielőtt leközlik 2-3 külön helyről is le kell informálni mielőtt akár a netes lapra is kirakják. (népszabinál volt egy fasz nemrégen aki az internetes oldalra kibaszta a hoax hírt, hogy meghalt horn gyula...ki is rúgták a főszerkesztőt)

Még a gyász rovatba sem lehet berakni gyászjelentést, csak ha bemutatod a halott anyakönyvi kivonatot.

Válaszol idézettel
Régi 2009-01-17, 17:03
Maris logója
Maris Maris nem elérhető
Feeling good

Maris a fórum leghíresebb embereMaris a fórum leghíresebb embereMaris a fórum leghíresebb embereMaris a fórum leghíresebb embereMaris a fórum leghíresebb embereMaris a fórum leghíresebb embereMaris a fórum leghíresebb embereMaris a fórum leghíresebb embereMaris a fórum leghíresebb embereMaris a fórum leghíresebb embereMaris a fórum leghíresebb embere

Idézet:
AlterEgo eredeti hozzászólása
Még a gyász rovatba sem lehet berakni gyászjelentést, csak ha bemutatod a halott anyakönyvi kivonatot.
régen lehetett,de voltak belőle balhék

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban. - Tolsztoj
Válaszol idézettel
Régi 2009-01-17, 17:11
FoX logója
FoX FoX nem elérhető
Adeptus

Hely: behind the beyond
Összes hozzászólás: 17.321
FoX a fórum leghíresebb embereFoX a fórum leghíresebb embereFoX a fórum leghíresebb embereFoX a fórum leghíresebb embereFoX a fórum leghíresebb embereFoX a fórum leghíresebb embereFoX a fórum leghíresebb embereFoX a fórum leghíresebb embereFoX a fórum leghíresebb embereFoX a fórum leghíresebb embereFoX a fórum leghíresebb embere
Üzenetküldés MSN-en keresztül FoX részére

Idézet:
Az attól függ...blikknél lehet így van.

igényesebb sajtóban nem. Egy -egy hírt mielőtt leközlik 2-3 külön helyről is le kell informálni mielőtt akár a netes lapra is kirakják. (népszabinál volt egy fasz nemrégen aki az internetes oldalra kibaszta a hoax hírt, hogy meghalt horn gyula...ki is rúgták a főszerkesztőt)

ha valakiről azt terjesztik, hogy meghalt, elég könnyen kiderül, ha nem igaz pláne ha az illető ismert személy.
de ahogy írtam is előzőleg, azt hiszel el, amit el akarsz. ha te hinni akarsz a hírek igaz mivoltában, akkor úgyis hinni fogsz benne.

Unatkozik? Vásároljon mosómedvét!
Válaszol idézettel
Régi 2009-01-17, 17:13
droid droid nem elérhető
Banned

droid has much to be proud ofdroid has much to be proud ofdroid has much to be proud ofdroid has much to be proud ofdroid has much to be proud ofdroid has much to be proud ofdroid has much to be proud ofdroid has much to be proud of

Idézet:
látom kicsit elbeszéltünk egymás mellett...
1. a kocsis példa értelme az volt,nem csak a tanulatlan megvezethető emberek tartoznak ehhez a kisebbségnek,tehát ha a skinheadek megszámolásával akarsz reális képet kapni a csoport méreteiről becsapd magad (sarkítás)
régi választások eredményeivel a jelen helyzetre következtni nem lehet...csak nézd meg h a magyar gárdának mekkora szimpatizáns tábora van...

2. tényeket és a közvélemény kutatási adatokat én azért nem keverném..."ön szélsőjobboldali nézeteket vall?" hátha már így kérdezi... meg azért ne felejtsük el,h a szélsőjobb se azonos a csurka féle boóckodással,amire legyintett az ember jóvan hülye.

3.amilyen az adjon isten, olyan a fogadj isten, ebbe ne menjünk bele h ki kezdte,mind2félnek van a rovásán

4.ez politika, én meg az emberek hozzállásáról beszéltem.
maris, tenyleg elbeszelunk egymas mellett, de nem baj addig probaljuk amig ossze nem jon vegre

1.) ertem en amugy a kocsis peldat de ezzel most mit akarsz bizonyitani? itt 10 mio emberrol beszelunk nem 1 rol
es a valasztasoknal jobb es objektivebb velemenynyilvanitasi lehetoseg nincsen, minden mas csak talalgatas lenne, ez nem regi valasztas hanem az elmult 20 ev es utoljara 2006ban voltak valasztasok ergo 2 eves adatokrol beszelunk ... mi lenne megis relevans ha nem ez? az hogy mariska neni hany acelbetetest latott a koruton? talan igy mar erted amit mondani akarok, ha egy orszagrol beszelsz akkor ne a szemelyes benyomasaid alapjan altalanosits, foleg ha vannak erre objektiv adatok

jah es a magyar garda: hat igen, mekkora is az a szimpatizans tabor? 1000-2000-5000-10000? majd a kovetkezo valasztasokon eldol, hanyan is szavaznak rajuk a 8 millio valasztasra jogosultbol, ha 2 mional tobb akkor en is elkezdek aggodni, me isten ments hogy kormanypart legyen a jobbik, ellenzek lehet ha muszaj
szinten erdekes lenne analizalni, miert is "sikeres" a MG, foleg videken ahol sajnos tenyleg nagyon rossz korulmenyek kozott elnek az emberek, mit tesz a rendorseg es a politika annak erdekeben, hogy az ottaniak problemait megoldja??? semmit hiszen nekik elemi erdekuk, hogy legyen kivel riogatni a nepet es gyengiteni a fideszt, azert latod egesz nap ezt a tvben es az ujsagban, mert igy nem kell beszelni a nyugdijrendszer, tarsadalombiztositas, adorendszeri, gazdasagi reformokrol vagy arrol hogy 2000 milliardal kellene kevesebbet koltenie az allamnak mint pl a szlovakoknal, igaz errol mindket oldalon mely kuss van

en nem akartam ebbe az iranyba nagyon elmenni, de idovel ugyis kikerulhetetlen ha politikarol van szo, a lenyeg hogy a teljes kepet nezzuk ne csak 1 reszet ill. a problema okat, ne csak a tuneteket

2.) ezt rohadjak meg nem ertem a kozvelemenykutatasok nem sokat ernek, mint eddig is lattuk a valasztasokon mulik minden, kozvelemenykutatast csinalhat barmelyik oldal ... es mig ha vki pl rasszista es szelsojobb, ezt a kozvelemenykutatason sose vallja be, mig szavazni viszont oda fog ... a tobbit tenyleg nem ertem

3.) tenyleg ne menjunk bele maris, de ebben nagyon nincs igazad. milyen adjon isten? ki kezdte? talan mi vonultunk be az oroszokhoz? vertek mar itthon szerbet vagy szlovakot? mindket felnek van a rovasan csak nem mindegy hogy mennyi es ezt ugy mondom hogy nem vagyok se nacionalista se melymagyar
de ha nem akarsz ne menjunk bele, itt mas a velemenyunk es kesz

4.) az emberek hozzaallasat eleg nehez merni, csak kiragadni lehet par poz vagy negativ peldat eppen izlesnek megfeleloen .... a politikai hovatartozast tokeletesen mutatja azonban a valasztasi eredmeny

Utoljára módosítva: droid által : 2009-01-17 17:38
Válaszol idézettel
Régi 2009-01-17, 17:25
droid droid nem elérhető
Banned

Idézet:
"gondolj csak bele, h szinte az összes szomszédunkat semmibe vesszük, ausztriát kivéve. "románia a sötétség birodalma, szlovákia szintúgy,a szerbek erőszakos, gusztustalan emberek az ukránok meg mint az oroszok"...sajnos ez van"

Ausztria meg ugyan úgy semmibe vesz minket, mint mi a többit. Gondoljatok csak a Rába habzásos sztorira...fordított helyzetben gondolhatjátok mit műveltek volna...
naigen
bar en eu parti vagyok, ez tenyleg nagyon fura volt szamomra amit akkor muveltek
Válaszol idézettel
Régi 2009-01-17, 17:40
AlterEgo logója
Adeptus

Idézet:
régen lehetett,de voltak belőle balhék
jaja, azért lett ez a rendszer.

Válaszol idézettel
Régi 2009-01-18, 03:46
Calli logója
Calli Calli nem elérhető
Ősfórumos

Hely: Budapest
Összes hozzászólás: 6.611
Calli a fórum leghíresebb embereCalli a fórum leghíresebb embereCalli a fórum leghíresebb embereCalli a fórum leghíresebb embereCalli a fórum leghíresebb embereCalli a fórum leghíresebb embereCalli a fórum leghíresebb embereCalli a fórum leghíresebb embereCalli a fórum leghíresebb embereCalli a fórum leghíresebb embereCalli a fórum leghíresebb embere

Nagyon sok mindent tudnék mesélni most ami lehet h személyeskedés lesz, mert a saját tapasztalataim... néhányat..

az elmúlt fél évben többszer egyedül végigmentem montenegroba vonattal, kint voltam egy hónapot + bosznia 1 hét, szabadkán lekéstem a vonatom úh ott éjszakáztam.. én nem mondom h nincsenek gázok, félre ne értéstek.. develem annyira barátságosak és segítőkészek voltak a szerbek... el se akartam hinni. mindenki tökjó fej volt. hálókocsiban mindig befoglaltak ekem egy üreset (még csak nem is nőkkel raktak össze), a kaller jött többször megnézni h jól vagyok-e, stb.

1-etlen cigány srácot ismerek személyesen, eltöltöttünk együtt egy kis időt: teljesen jofej, dolgozik, szakmája van, ad haza pénzt, amellett nagyon jo breakes..

Skinheadek: ez most emgint ugyanaz amikor engem egy kalap alá vesznek a kommunistákkal, stb. a bal oldal ugyanúgy elvéti ezt a hibát... ne keverjük a fogalmakat, ha már használjuk őket. bonehead, skinhead, neonáci, hungarista... ezek nem ugyanazok a csoportok -> ajánlom nektek, nagyon jó ska szám, egy feka raszta énekli, szám címe Skinhead (asszem, az előadó se jut eszembe, de belinkelem, ha meglesz)... Magyarországon is jártak régen skinek PASO koncetre, csak aztán ki lettek tiltva. berlinben meg 4skins után az arcok ska-ra nyomták (énekese szintén feka volt). a török büféstől kaptunk csokit, teát hajnalban, pedig a társaság kinézete alapján minimum baseball ütővel kellett volna elkergetnie minket...

Na, sztem, menni kell erre-arra a világban, nyitottan, megismerni mindenféle-fajta embereket (vagy egyszerre olvasni Magyar Nemzetet és Népszabadságot) és akkor talán...

na most tökmind1, nem is kellett volan ezt leírnom.. mindenki azt gondol amit akar csak legyen tisztelet (na ez most úgy hangzott mint vmi bőgatyás szöveg, respekt van ecsém, respekt, vágod? )
Régi 2009-01-18, 13:13
droid droid nem elérhető
Banned

semmi gond mert reszben igazad van
ezek az ellentetek: legyen szlovak-magyar, szerb-magyar, roma-magyar etc 80%ban csak allami es media szinten tortennek meg, egyes befolyasos csoportok szitjak oket teljesen egyertelmu szandekkal:

1.problemakrol valo figyelem elterelese
2. mesterseges konfliktusok generalasa, emberek osszeugratasa
3. sajat pecsenyejenek sutogetese

ENNYI, ezert kapok agyfaszt amikor vki a "c...ny" szo egyszeri olvasasa utan "c...nyozas-t" kialt, ugyanez a zs..ó es stb .... EZ FASZSÁG, SZAVAK KIFORGATÁSA MESTERSÉGES KONFLIKTUSKELTÉS
masik kedvencem a "c...nybunozes" (LE NE IRJA NEKEM VKI !!!)

van az a szep magyar szo: fiatalkoru bunozes, na mit is jelent??? NEM AZT HOGY MINDEN FIATALKORU BUNOZO
hanem a fiatalkoru bunozok halmazat irja le
minden mas nyelvben is pl nemeteknek "drogenkriminalitaet" ... nem azt jelentki hogy minden drogos bunozo

NA ERRE JOTT EGY NAGYOKOS itt mo-n es kitalalta hogy matol ez nem ugy van, picit csurt csavart es maris letrejott egy akkor adu asz, amit barhol be lehet venni, a fel internet errol szol hogy emiatt egymasnak esnek az emberek es ez felhaborito, hogy ennyire hulyek es nem latjak at a mogottes szandekot

sokszor nem is tudjak, veszik eszre hiszen igy latjak a tvben, olvassak az ujsagban es par ev mulva mar ez lesz a koztudatban

aki ennel tovabb nem lat, az jobb ha nem is olvassa ezt a topicot tovabb, mert csak megsertve erzi majd magat, es nincs szukseg a folosleges konfliktusokra, van abbol igy is eppen eleg, de azert teljesen hulyenek se nezzuk mar egymast, hiszen csak az nem veszi eszre aki nem is akarja

Utoljára módosítva: droid által : 2009-01-18 13:15
Válaszol idézettel
Régi 2009-01-18, 13:32
droid droid nem elérhető
Banned

termeszetesen ez csakis erre a forumra vonatkozik, mert az is teny hogy sok sok olyan forum is van, ahol vastagon megy a c....ozas, zs....ozas EZT EN ALAIROM 100%osan

de azt se szeretem, ha engem pl ezekkel ossze akarnak mosni, mert ugy erzem oriasi kulonbseg van 1 szo egyszeri hasznalata es a szelsojobb sajto retorikaja kozt

kolcsonosen kellene disztingvalni, ahogy nekem nem szabad altalanositanom, ugy elvileg masnak se szabadna, mert ez az egesz amugy sehova sem vezet, nincs benefitje nulla zero
nem megy elore az orszag, nem lesz nagyobb a gdp

akkor kinek jo ez??? csakis a politikanak es a csatlosaiknak
ugynaez vonatkozik a nagy jobb bal ellentetre is, igaz mo nem svajc es a rendszervaltasnal sok sok mindekit el kellett volna zavarni ahhoz hogy tarsadalmi beke legyen, de konyorgom mikor lesz ennek vege? 10-20-50 ev mulva?
mar igy is lekorozott minket europa, meddig varunk meg? mindegyik oldal nagyon is saros, ki jobban ki megjobban ... teny hogy vannak kulonbsegek, de mikor lesz ez vegre megoldva? 30 ev mulva is ugyanitt lesz leragadva mindenki, mig a szlovakok, csehek, szlovenok stb szarra alaznak minket barmilyen gazdasagi mutato teren

es valljuk be, itt azert az elmult 20 evben nem volt haboru, nem oltek meg senkit ... szoval nem kell ugy belelnunk magunkat ebbe mint egy polgarhaborus orszag, megha retorika teren mar most ubereljuk oket

Utoljára módosítva: droid által : 2009-01-18 13:40
Válaszol idézettel
Régi 2009-01-18, 14:37
narny logója
narny narny nem elérhető
Ősfórumos

Hely: ..where worlds collide..
Összes hozzászólás: 7.045
narny a fórum leghíresebb emberenarny a fórum leghíresebb emberenarny a fórum leghíresebb emberenarny a fórum leghíresebb emberenarny a fórum leghíresebb emberenarny a fórum leghíresebb emberenarny a fórum leghíresebb emberenarny a fórum leghíresebb emberenarny a fórum leghíresebb emberenarny a fórum leghíresebb emberenarny a fórum leghíresebb embere
Üzenetküldés MSN-en keresztül narny részére

http://hvg.hu/vilag/20090118_barack_...eiktatasa.aspx
Régi 2009-01-18, 14:52
droid droid nem elérhető
Banned

ja es mielott barki feltenne a kerdest, miert is irtam az elozo ket postot: sajnos 99%ban itt lyukad ki az osszes vita es zarodik be a topic, lehet 1 nap lehet 1 het de jo magyar szokas szerint ugyis itt lyukadtak volna ki egyesek
ezt megelozendo es egyben kizarando szandek motivalt, aki csak ebben tud es akar gondolkodni az ne irjon ide
ha barkit barmi esetleg sertene, azt meg lehet beszelni normalisan e legelejen, ha van egy minimalis konszenzus akkor kesobb nem lesz sertodes

to barack: milyen meglepo hogy a kiraly amerikaban is ugyanugy meztelen, mint andersennel
amerikaban tobb mint 70% az allamadossag gdphez mert aranya, kipukkadt a hitelbol fogyasztasra alapulo amerikai alom, a vilag osszes penzet elkoltottek irakra/afganisztanra es nem ertek el vele az eg vilagon semmit

jo pelda lehet ez itthon is, amikor majd a valasztasok elotti kampanybeszedeket halljuk, gondoljunk csak arra mit is mondtak 4-8-12 eve ill. lsd obama peldaja

manapsag mar nincs szuvenir kormanyfo, mindenkit kotnek a lobbik, erdekek, penzek vhova, nem lesz mar soha igazsagos matyas kiraly .... majd egyszer az amcsik is felnonek ehhez
Válaszol idézettel
Régi 2009-01-18, 14:56
Maris logója
Maris Maris nem elérhető
Feeling good

Idézet:
es valljuk be, itt azert az elmult 20 evben nem volt haboru, nem oltek meg senkit ... szoval nem kell ugy belelnunk magunkat ebbe mint egy polgarhaborus orszag, megha retorika teren mar most ubereljuk oket
az a baj,h amikor kijelentem,h liberálisnak tartom magam, közlik,h sose szavaznának az szdszre
tehát mszp=bal, fidesz:jobb, szdsz=liberális...és ez nevetséges csak sokak gondolkodását erősen befolyásolja a választott párt,így nagyon csúnya és értelmetlen viták alakulhatanak ki sok ilyet láttam már

Válaszol idézettel
Régi 2009-01-18, 15:00
Maris logója
Maris Maris nem elérhető
Feeling good

Idézet:
manapsag mar nincs szuvenir kormanyfo, mindenkit kotnek a lobbik, erdekek, penzek vhova, nem lesz mar soha igazsagos matyas kiraly .... majd egyszer az amcsik is felnonek ehhez
http://www.thedailyshow.com/video/in...---Hungary-Man

ennyi

Válaszol idézettel
Régi 2009-01-18, 15:05
Psy_Buddha logója
Psy_Buddha Psy_Buddha nem elérhető
Banned

Hely: Bp xvi
Összes hozzászólás: 1.122
Psy_Buddha elismerésnek örvendPsy_Buddha elismerésnek örvendPsy_Buddha elismerésnek örvend
Üzenetküldés ICQ-n keresztül Psy_Buddha részére Üzenetküldés MSN-en keresztül Psy_Buddha részére

Idézet:
Ez milyen durva Amúgy szerintem fölösleges fennakadni a politika hálóján és azon vitázni hogy most melyik a jobb meg hasonlók. Badarság azt hinni, hogy pl a Bush irányított egy akkora birodalmat...
Válaszol idézettel
Válaszol

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1 (0 tag és 1 látogató)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
Új témákat nem hozhatsz létre
Válaszokat nem küldhetsz
Fájlokat nem csatolhatsz
A hozzászólásaidat nem módosíthatod

BB code : bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva

Fórum ugrás

Hasonló témák
Téma Téma szerzője Fórum Válaszok Utolsó hozzászólás
Hírek (politikamentesen) Ádám Eszmecsere 2522 2013-05-03 20:32
Zöld Pont xyz Közérdekű információk 1083 2011-11-21 10:18
Zenei hírek, linkek, videók NasCa Zenekészítés 123 2011-01-18 22:25
mindenféle közérdekű hírek zwana Közérdekű információk 4 2006-06-15 13:54
Hírek Ádám Duma 6 2005-08-17 22:18

A pontos idő 08:59 , a GMT +2 időzóna szerint.