Welcome to GOA.HU Psychedelic Trance Community Mark forums read | View Forum Leaders
GOA.HU Psychedelic Trance Community

Egyéb rendezvények Minden, ami nem psy

Válaszol

Régi 2009-03-03, 21:47
hopax logója
hopax hopax nem elérhető
Nem viccelek

Összes hozzászólás: 1.225
hopax a fórum leghíresebb emberehopax a fórum leghíresebb emberehopax a fórum leghíresebb emberehopax a fórum leghíresebb emberehopax a fórum leghíresebb emberehopax a fórum leghíresebb emberehopax a fórum leghíresebb emberehopax a fórum leghíresebb emberehopax a fórum leghíresebb emberehopax a fórum leghíresebb emberehopax a fórum leghíresebb embere
Alapbeállítás re: Darkangels Gathering - Gyár ( Soroksári út 160.)

Idézet:
niume eredeti hozzászólása
na ó basszus meg köllene jelenni mostanis
de eddig ugy fest, csak hajnalfelé, addig van par ugyes bajos dolog, illetve mashol megjelenes, ha minden igaz

meddig huzodik majd a buláj? bar gondolom erdemes kesobb is beesni
zenél a Borisz, emiatt jön is
Addigra legyetek ott!
Régi 2009-03-03, 21:53
niume logója
niume niume nem elérhető
Van véleményem

Hely: budapest
Összes hozzászólás: 111
niume jó irányba halad
Üzenetküldés MSN-en keresztül niume részére

hat ha tudnam mikor ki zenebonal, az konnyitene a helyzeten vagy csak atsiklottam felette?

na monnyátokmega frankot

boriszt tenyleg latnihallaniakarom
Válaszol idézettel
Régi 2009-03-03, 22:06
Nemaa logója
Nemaa Nemaa nem elérhető
Nem viccelek

Hely: itt vagyok
Összes hozzászólás: 1.040
Nemaa has much to be proud ofNemaa has much to be proud ofNemaa has much to be proud ofNemaa has much to be proud ofNemaa has much to be proud ofNemaa has much to be proud ofNemaa has much to be proud ofNemaa has much to be proud of
Üzenetküldés MSN-en keresztül Nemaa részére

Így néz ki a nagyterem:
22-23 Aesyd
23-0:00 Nasgul
0:00-1:00 Erebos
1:00-2:00 Acid Goblins Live
2:00-3:00 Ork Monk Live
3:00-X Psy_Buddha

A kicsiben is van 6 előadó, a 4. a Borisz, lehet silabizálni
De nekem mindegy, az egészet elejétől hallani akarom!
Válaszol idézettel
Régi 2009-03-03, 22:13
narny logója
narny narny nem elérhető
Ősfórumos

Hely: ..where worlds collide..
Összes hozzászólás: 7.045
narny a fórum leghíresebb emberenarny a fórum leghíresebb emberenarny a fórum leghíresebb emberenarny a fórum leghíresebb emberenarny a fórum leghíresebb emberenarny a fórum leghíresebb emberenarny a fórum leghíresebb emberenarny a fórum leghíresebb emberenarny a fórum leghíresebb emberenarny a fórum leghíresebb emberenarny a fórum leghíresebb embere
Üzenetküldés MSN-en keresztül narny részére

Idézet:
hopax eredeti hozzászólása
zenél a Borisz, emiatt jön is
Addigra legyetek ott!
tévedés ne essék amugy , ő nem Borix hanem egy debrecsenyi arcz, csak mert már kérdezték is..

amugy 3-X a vége, multkor fél7kor a tánctér még nem igazán akart hazamenni..
Régi 2009-03-03, 22:21
Orsika logója
Orsika Orsika nem elérhető
Ősfórumos

Hely: LennASivárFöldön
Összes hozzászólás: 7.403
Orsika a fórum leghíresebb embereOrsika a fórum leghíresebb embereOrsika a fórum leghíresebb embereOrsika a fórum leghíresebb embereOrsika a fórum leghíresebb embereOrsika a fórum leghíresebb embereOrsika a fórum leghíresebb embereOrsika a fórum leghíresebb embereOrsika a fórum leghíresebb embereOrsika a fórum leghíresebb embereOrsika a fórum leghíresebb embere
Üzenetküldés MSN-en keresztül Orsika részére

Idézet:
narny eredeti hozzászólása
tévedés ne essék amugy , ő nem Borix hanem egy debrecsenyi arcz, csak mert már kérdezték is..

Mi ezt tudjuk
És amúgy nem is debreceni
Régi 2009-03-03, 22:23
Nemaa logója
Nemaa Nemaa nem elérhető
Nem viccelek

Nemaa has much to be proud ofNemaa has much to be proud ofNemaa has much to be proud ofNemaa has much to be proud ofNemaa has much to be proud ofNemaa has much to be proud ofNemaa has much to be proud ofNemaa has much to be proud of

Én akkor annyi BPM-et kaptam az arcomba, hogy hamar elfáradtam és haza kellett menni, nehogy végelgyengülésben odahaljak a tánctérre. Most rákészülök Legrosszabb esetben gyönyörű halálom lesz a végén a kisteremben dark ambient alatt
Válaszol idézettel
Régi 2009-03-03, 22:25
Orsika logója
Ősfórumos

Orsika a fórum leghíresebb embereOrsika a fórum leghíresebb embereOrsika a fórum leghíresebb embereOrsika a fórum leghíresebb embereOrsika a fórum leghíresebb embereOrsika a fórum leghíresebb embereOrsika a fórum leghíresebb embereOrsika a fórum leghíresebb embereOrsika a fórum leghíresebb embereOrsika a fórum leghíresebb embereOrsika a fórum leghíresebb embere

Idézet:
Nemaa eredeti hozzászólása
Én akkor annyi BPM-et kaptam az arcomba, hogy hamar elfáradtam és haza kellett menni, nehogy végelgyengülésben odahaljak a tánctérre. Most rákészülök Legrosszabb esetben gyönyörű halálom lesz a végén a kisteremben dark ambient alatt

Aztán az épületen kívül eltemetünk sátánvérbuddhista szertartás keretében
Régi 2009-03-03, 22:26
Nemaa logója
Nemaa Nemaa nem elérhető
Nem viccelek

Idézet:
Orsika eredeti hozzászólása
Aztán az épületen kívül eltemetünk sátánvérbuddhista szertartás keretében
Engem elég, ha elvisz a narancssárga spirites kocsi... múltkor 3-mat láttunk az épület előtt
Válaszol idézettel
Régi 2009-03-03, 22:28
Orsika logója
Ősfórumos

Idézet:
Engem elég, ha elvisz a narancssárga spirites kocsi... múltkor 3-mat láttunk az épület előtt

Csak szép sorjában mindent
Régi 2009-03-03, 22:32
niume logója
niume niume nem elérhető
Van véleményem

niume jó irányba halad

boriszamaha
kisbiologus.

najo mindent megteszek, de azt nem igerem, hogy vallalhato allapotban erkezem dajdaj
Válaszol idézettel
Régi 2009-03-03, 23:36
hopax logója
hopax hopax nem elérhető
Nem viccelek

Összes hozzászólás: 1.225
hopax a fórum leghíresebb emberehopax a fórum leghíresebb emberehopax a fórum leghíresebb emberehopax a fórum leghíresebb emberehopax a fórum leghíresebb emberehopax a fórum leghíresebb emberehopax a fórum leghíresebb emberehopax a fórum leghíresebb emberehopax a fórum leghíresebb emberehopax a fórum leghíresebb emberehopax a fórum leghíresebb embere

Idézet:
narny eredeti hozzászólása

Nem esünk tévedésbe, mindent tudunk róla Pl. fél évet lakott velem
Régi 2009-03-03, 23:46
Orsika logója
Ősfórumos

Idézet:

De aztán jöttem én, és rájöttél hogy mégis a lányokat szereted
Régi 2009-03-03, 23:53
narny logója
narny narny nem elérhető
Ősfórumos

narny a fórum leghíresebb emberenarny a fórum leghíresebb emberenarny a fórum leghíresebb emberenarny a fórum leghíresebb emberenarny a fórum leghíresebb emberenarny a fórum leghíresebb emberenarny a fórum leghíresebb emberenarny a fórum leghíresebb emberenarny a fórum leghíresebb emberenarny a fórum leghíresebb emberenarny a fórum leghíresebb embere

Idézet:
Engem elég, ha elvisz a narancssárga spirites kocsi...
LOOL!

és még azt mondják beltérre nem lehet igazi psyritet vinni..
Régi 2009-03-03, 23:57
frustral4111 logója
frustral4111 frustral4111 nem elérhető
Nem viccelek

Hely: bp
Összes hozzászólás: 1.701
frustral4111 a fórum leghíresebb emberefrustral4111 a fórum leghíresebb emberefrustral4111 a fórum leghíresebb emberefrustral4111 a fórum leghíresebb emberefrustral4111 a fórum leghíresebb emberefrustral4111 a fórum leghíresebb emberefrustral4111 a fórum leghíresebb emberefrustral4111 a fórum leghíresebb emberefrustral4111 a fórum leghíresebb emberefrustral4111 a fórum leghíresebb emberefrustral4111 a fórum leghíresebb embere
Üzenetküldés Skype™-on keresztül frustral4111 részére

Idézet:
ha a mentőre gondolsz azzal mi jöttünkmentünk, alterpeti hozott vele hazafelé már stílszerűnek is éreztem

Válaszol idézettel
Régi 2009-03-04, 00:17
narny logója
narny narny nem elérhető
Ősfórumos

Idézet:
frustral4111 eredeti hozzászólása
ha a mentőre gondolsz azzal mi jöttünkmentünk, alterpeti hozott vele hazafelé már stílszerűnek is éreztem
nemnem , ennek a cégnek a haszongépjárműveiről, illetve azok festéséről van szó:

Régi 2009-03-04, 02:51
Orion. logója
Orion. Orion. nem elérhető
Van véleményem

Összes hozzászólás: 310
Orion. még híres is lehetOrion. még híres is lehet

Idézet:
Oh h arról a Boriszról van szó, én azt hittem csak vendégként jön a bulira. Igyekszem odaérni rá.
Válaszol idézettel
Régi 2009-03-04, 04:39
cukorszalto logója
cukorszalto cukorszalto nem elérhető
Megrögzött fórumozó

Hely: mézeskalácsházban
Összes hozzászólás: 2.497
cukorszalto has much to be proud ofcukorszalto has much to be proud ofcukorszalto has much to be proud ofcukorszalto has much to be proud ofcukorszalto has much to be proud ofcukorszalto has much to be proud ofcukorszalto has much to be proud ofcukorszalto has much to be proud ofcukorszalto has much to be proud ofcukorszalto has much to be proud of

bümmmmmmmmmbüüüümmmmmmmm dürrrrrrrrrrrrrrrdiiiiiiiiiiirrrrrrrrrrrr duuuuuuuuurrrrrr durrognak az ágyúk...... Gábor Áron rézágyúja.............. sájlálájááá
Régi 2009-03-04, 19:32
NINth logója
NINth NINth nem elérhető
crossover

Hely: Butapest
Összes hozzászólás: 1.398
NINth a fórum leghíresebb embereNINth a fórum leghíresebb embereNINth a fórum leghíresebb embereNINth a fórum leghíresebb embereNINth a fórum leghíresebb embereNINth a fórum leghíresebb embereNINth a fórum leghíresebb embereNINth a fórum leghíresebb embereNINth a fórum leghíresebb embereNINth a fórum leghíresebb embereNINth a fórum leghíresebb embere

eszembe jutott, h volt anno egy Alarm magazin, amiben a volt egy 6 oldalas LD50 melléklet a DARK-ról meg a vámpírokról meg faszom, (itt van amugy ), hátha érdekel valakit, szal pofátlanul idekopizom az ide vonatkozó részt

The Darkside
DJ NINth és Hatemachina ajánlásával

Rövid áttekintés az ismert és kevésbé ismert zenei stílusok sötétebbik oldaláról, megelőzendő-tisztázandó az általános félreértést, miszerint a metal szárnyai alatt fejlődött műfajok merítik ki a dark kifejezést A dark yűjtőnév megtalálható szinte minden zenei körben, goától akár a folkig, csak éppen felcserélődtek, átalakultak a jelzők, hallhatunk deepet, killert, blacket és másokat, ízlés szerint. Ami egyértelműen felismerhetővé teszi, az a hangulat, az üzenet, az életszemlélet, legfontosabban a hangzásvilág. Mélyre hangolt gitárok vagy éppen basszusok, sejtelmes háttérzaj, különös zörejek, mély mondanivaló, sötét eklektika, negatív jövőkép, fekete szemfesték és szögecses övek. Lássuk, konkrétan miről is beszélünk.

Dark-metal/Gothic
The Cure, Tool, Paradise Lost, F.O.System, Anathema, The Sisters of Mercy. Nem mintha Liszt egyes darabjaitól nem kezdene el hideg borzongás futkorászni az ereinkben, de ebből a gitáros hangzásvilágból érdemes indítani a darkot, mint olyat. Muzsikás Péter is megmondta, a dúr a boldog, a moll a szomorú. Aztán mi lett belőle? Ez lett belőle.
Industrial dark-electro
Combichrist, Psyclon Nine, Suicide Commando, Hocico. 130-150 BPM, némileg torzított hangzás, a vokál garantáltan effektezett, óriási a splatter, a pergődob többet csörömpöl, vagy üt, mint egy dühös szomszéd. Partyzásra hatalmas dolog, boldogabb nem lesz tőle az ember, bár egyes slágereknél (Combichrist: Lying Sack of Shit, Hocico: Instincts of Perversion) még ezt sem merjük mondani.
Dark psy
Dark Soho, Xenomorph, Penta, Ghreg on Earth. A marsi hangeffektekkel megtűzdelt goa trance áldásos hatása mindenki számára ismert. A dark
psy onnan ismerszik meg, hogy más tudatállapotban hallgatva remeg az emberfia-lánya, valamint party közben ha kicsit kitisztul a kép, feltűnik az, hogy háromezer ember egymás mellett roggyantott lábbal, derékmagasságban szeletel. A DJ eközben azzal szórakozik, hogy emeli a magasfrekvenciát, amire az emberek is kezdenek felemelkedni, aztán visszacsúsztatja, mire azok visszamennek a padlóba. Gonosz egy dolog ez.
Hardstyle, hardcore
Darkot ajánlani abból a műfajból, amely kezdete óta koponyákat, múmiákat és pókokat
pakol a borítóira az erőszak egyéb megnyilvánulásaival együtt, embertpróbáló. A 160 BPM feletti vicsorgós elektronikából Angerfist és a ragyogó Day-Már az, akit ajánlunk (főleg az utóbbit, a Masters of Hardcore DJ-lánya rengeteg embert hozott be kívülről a színtérre Embrace the Night c. slágerével). Aki még jobban vadulni akar, fusson neki a darkcore stílusnak, ami gyors, könyörtelen, agymosó és buta. Manga Corps, Goetia, Drokz, Tieum ismertebb nevek innen.
Techno, trance
Warmduscher, Igor S, Terence Fixmer / Asys, Marcel Woods, Shokk, Hypertraxx Hidegebb, lélekmozgatóbb anyagokat találni ám a minimaltechno és a dallamos trance környékén is. Ha igazán a lelkünket akarjuk tépni, átfuthatunk a japán trance-be is, ahol a Schwartz Stein vagy Hora énekel falsettoban, zongorára, ütemre. Kevésbé erős lelkűek maradjanak az európai verzióknál.
Mainstream
Végezetül nem kell meglepődnünk azon sem, hogy Britney Spears koponyákkal díszíti magát, a korábban napfényt asszimiláló kaliforniai punkzene a Green Day és a Blink 182 vezetésével átfordult feketébe, a tévéből meg dől az új Korn, az Evanescence, a 69 Eyes meg az Afi, az emók pedig az új évezred meg nem értett túlérzékeny tinédzserei, akik régen a gótok voltak, de valahol a történet mindig ugyanaz.
Régi 2009-03-04, 19:47
dr gonzo logója
dr gonzo dr gonzo nem elérhető
Van véleményem

Hely: butapest
Összes hozzászólás: 148
dr gonzo még híres is lehetdr gonzo még híres is lehet

hát egyenlőre úgy néz ki hogy a 4 napos fesztiválból,amit terveztem ez lesz az egyetlen buli ahova elnézek...
Régi 2009-03-04, 20:19
niume logója
niume niume nem elérhető
Van véleményem

niume jó irányba halad

ekkora divat ez a bulihalmozas?

badabimmm badabommmmm suruhetvege
Válaszol idézettel
Válaszol

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 2 (0 tag és 2 látogató)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
Új témákat nem hozhatsz létre
Válaszokat nem küldhetsz
Fájlokat nem csatolhatsz
A hozzászólásaidat nem módosíthatod

BB code : bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva

Fórum ugrás

Hasonló témák
Téma Téma szerzője Fórum Válaszok Utolsó hozzászólás
Fesztivál KUNA YALA FULL MOON GATHERING Crystal Monkey & Entheogenic geoparadise Party 2 2011-10-19 21:11
Fesztivál YAGA GATHERING :: July 21-25, Lithuania shoom Party 2 2011-05-17 22:57
Yaga Gathering :: Lithuania, 23-27 July, 2009 shoom Party 0 2009-06-15 08:32
YAGA :: Trancesoteric Gathering :: JULY 19-22+ :: Lithuania shoom Party 1 2007-05-25 00:49
Samothraki Gathering 26-27-28 August - Greece Samothraki Gathering General Chat 48 2005-09-27 11:42

A pontos idő 22:21 , a GMT +2 időzóna szerint.