Welcome to GOA.HU Psychedelic Trance Community Mark forums read | View Forum Leaders
GOA.HU Psychedelic Trance Community

Eszmecsere Filozófiai mélységektől az érzelmi magaslatokig

Válaszol
Téma eszközök Megjelenítési módok
Versek, novellák, dalszövegek, stb tőletek :)

Régi 2008-04-28, 19:52
Júlia logója
Júlia Júlia nem elérhető
Lelkes kezdő

Összes hozzászólás: 89
Júlia még híres is lehet
Alapbeállítás Versek, novellák, dalszövegek, stb tőletek :)

Sziasztok! =)

Gondoltam csinálok egy ilyen topicot, mert én szoktam írogatni, biztos vannak még errefelé ilyen lelkek, és esetleg megoszthatnánk egymással a műveinket...
What would life be?
Without a song or a dance what are we?
So I say thank you for the music
For giving it to me

Régebben azt hittem, nem érhetlek el
Most elkaptál, tiéd vagyok
De ha már nem létezem, mert beléd vesztem, az sem érdekel.
Túl régóta kellett már valami, ami körülölel.
Válaszol idézettel
Régi 2008-04-28, 20:34
Gery Garcya Gery Garcya nem elérhető
Megrögzött fórumozó

Hely: csillagokalatt...
Összes hozzászólás: 2.958
Gery Garcya is a splendid one to beholdGery Garcya is a splendid one to beholdGery Garcya is a splendid one to beholdGery Garcya is a splendid one to beholdGery Garcya is a splendid one to beholdGery Garcya is a splendid one to beholdGery Garcya is a splendid one to behold
Üzenetküldés MSN-en keresztül Gery Garcya részére
Alapbeállítás re: Versek, novellák, dalszövegek, stb tőletek :)

elemeiben vannak ien topikok, de asszem nem saját irományokra specializálódva, szal jujeji
s ha akkormár ménem indítottad a topikot vmeik sajét irományoddal? énnetmom hol vannak enimek meg sztem má postoltam is őket vhova, meg elég betegek is...
Régi 2008-04-28, 22:12
fufala logója
fufala fufala nem elérhető
Halhatatlan

Hely: redhill, surrey
Összes hozzászólás: 13.425
fufala a fórum leghíresebb emberefufala a fórum leghíresebb emberefufala a fórum leghíresebb emberefufala a fórum leghíresebb emberefufala a fórum leghíresebb emberefufala a fórum leghíresebb emberefufala a fórum leghíresebb emberefufala a fórum leghíresebb emberefufala a fórum leghíresebb emberefufala a fórum leghíresebb emberefufala a fórum leghíresebb embere

Idézet:
Júlia eredeti hozzászólása
Sziasztok! =)

Gondoltam csinálok egy ilyen topicot, mert én szoktam írogatni, biztos vannak még errefelé ilyen lelkek, és esetleg megoszthatnánk egymással a műveinket...
na akkor postolj csak szépen
ne kéresd magad
Régi 2008-04-28, 22:18
Orsika logója
Orsika Orsika nem elérhető
Ősfórumos

Hely: LennASivárFöldön
Összes hozzászólás: 7.403
Orsika a fórum leghíresebb embereOrsika a fórum leghíresebb embereOrsika a fórum leghíresebb embereOrsika a fórum leghíresebb embereOrsika a fórum leghíresebb embereOrsika a fórum leghíresebb embereOrsika a fórum leghíresebb embereOrsika a fórum leghíresebb embereOrsika a fórum leghíresebb embereOrsika a fórum leghíresebb embereOrsika a fórum leghíresebb embere
Üzenetküldés MSN-en keresztül Orsika részére

Amik eddig kész állapotban sajátok, sztem már a többi topicba mind beraktam
Ha lesznek újak postolim őket
Régi 2008-04-28, 22:22
fufala logója
Halhatatlan

fufala a fórum leghíresebb emberefufala a fórum leghíresebb emberefufala a fórum leghíresebb emberefufala a fórum leghíresebb emberefufala a fórum leghíresebb emberefufala a fórum leghíresebb emberefufala a fórum leghíresebb emberefufala a fórum leghíresebb emberefufala a fórum leghíresebb emberefufala a fórum leghíresebb emberefufala a fórum leghíresebb embere

ez a tudatlanság hiábavalósága honnan van?
4 napja ezen agyalok, mer kb 2 hete olvastam valahol, csak nemtom hol...
nos?
Régi 2008-04-29, 07:30
Orsika logója
Ősfórumos

Orsika a fórum leghíresebb embereOrsika a fórum leghíresebb embereOrsika a fórum leghíresebb embereOrsika a fórum leghíresebb embereOrsika a fórum leghíresebb embereOrsika a fórum leghíresebb embereOrsika a fórum leghíresebb embereOrsika a fórum leghíresebb embereOrsika a fórum leghíresebb embereOrsika a fórum leghíresebb embereOrsika a fórum leghíresebb embere

Idézet:
fufala eredeti hozzászólása
ez a tudatlanság hiábavalósága honnan van?
4 napja ezen agyalok, mer kb 2 hete olvastam valahol, csak nemtom hol...
nos?

Kurt Vonnegut---Hókuszpókusz

Olvastad Te is?

Utoljára módosítva: Orsika által : 2008-06-10 17:45
Válaszol idézettel
Régi 2008-04-29, 17:01
Júlia logója
Júlia Júlia nem elérhető
Lelkes kezdő

Júlia még híres is lehet

ááá gondolhattam volna, hogy ezlesz XD jó majd teszek fel még a héten. de azért ne várjatok nagy csodát =)
és többiember akik már raktak fel, megmondhatnátok hol vannak vagy bemásolhatnátok mert kíváncsi vagyok ám
What would life be?
For giving it to me

Válaszol idézettel
Régi 2008-04-29, 17:03
Orsika logója
Ősfórumos

Idézet:
Júlia eredeti hozzászólása
ááá gondolhattam volna, hogy ezlesz XD jó majd teszek fel még a héten. de azért ne várjatok nagy csodát =)
és többiember akik már raktak fel, megmondhatnátok hol vannak vagy bemásolhatnátok mert kíváncsi vagyok ám

Na,akkor majd megkeresem őket, hogy szépen egy helyen legyenek az eddigiek
Aztán a jegyzeteket-vázlatokat próbálom majd rendszerezni, és ha azokból sikerült valami értelmeset összehozni, azokat is
Régi 2008-04-29, 17:05
Orsika logója
Ősfórumos

Nnnna, ez már lassan két éves.......el se merem olvasni

Villanások

Egy szürke panziószobában ültem az ablak előtt, az ágy melletti éjjeliszekrényen az ebéd maradványai. Felhozattam, nem volt kedvem kimozdulni a szobából. A vén falakról néhány keresztespók nézett rám egykedvűen, mintha csak biztosítani akarnának arról, hogy bár külsejük közel sem kellemes, sőt, nevezhetnénk undorítónak is, ők egyáltalán nem akarnak engem megzavarni hétvégi pihenésemben.
Igazából aktív tevékenységekre készültem…….szétnézni a poros kisvárosban, sétálgatni a közeli erdőben. Péntek reggel érkeztem, ehhez képest már szombat délután volt, és egyszer sem tettem még ki a lábamat a szobából. Rágyújtottam egy cigarettára, és egykedvűen bámultam az ablakon keresztül az utcát. Az utcasarkon épp befordult egy szürke taxi, a szemközti kocsma fényreklámja pont akkor gyulladt ki, a villanyóra mellett, egy lány ácsorgott izgatottan. Két perc múlva megjelent egy fiú, kézen fogta a lányt, és kisétáltak a látókörömből.
„Délután fél hat…….igazán kimozdulhatnék”, gondoltam. Komótosan elkezdtem készülődni, majd amikor már végképp nem tudtam mit magamra aggatni, és a sminkkészletem összes színét felkentem majd letöröltem, kiléptem az ajtón. Lementem a lépcsőn, odaintettem a portásnak, és máris kint álltam a járdán. Kellemes őszvégi idő volt, az utat szegélyező fácskák levelei már pirosak, barnák, sárgák, sötétlilák és kitudja még milyenek voltak…..magába kerített az a furcsa édes-bús őszi hangulat és halvány mosollyal az ajkamon megindultam, hogy feltérképezzem, miket rejt a városka.
Úgy döntöttem, hogy kirándulásomat egy kávéházban kezdem, amit valaki, valamikor a távoli múltban megemlített, és most valahogy az eszembe jutott.
Nagy talány, hogy az emberek miért nevezik kávéháznak a kávéházakat…..én személy szerint még egy embert sem láttam egyetlen kávéházban sem, aki kávét ivott volna, de még csak cappuchinot sem. Talán régebben máshogy volt, ki tudja, mindenesetre azt gondoltam, hogy én se fogok kávét inni, had gondolkozzon még utánam is sok-sok ember ezen a rejtélyes névadáson. Rendeltem egy gin-tonicot, és vártam hogy történjen valami.
Ebben a pillanatban a tárgyak hirtelen aranyszínűvé és képlékennyé váltak, ez emberek szintén, és minden hullámzott…..nem akartam hinni a szememnek, és megkérdeztem a szomszéd asztalnál ülő nőt, hogy ő is látja-e, amit én, de ő csak tátogott, és hangja valami furcsa zaj-csönd keverékben tűnt el.
Kirohantam a kávéházból, de az utca, a házak, a többi utca, az emberek, a fák, a virágok, minden de minden ugyanazt az állapotot vette fel. És a legrémisztőbb az volt, lenézve a kezeimre, azt láttam, hogy én is aranylok, hullámzok, kavargok, és valami zaj-csönd keverék elnyeli azt, amit mondanék, kiáltanék, ordítanék, akárkinek, akárminek, csak válthassak néhány értelmes nyugodt, valóságközeli szót, mindegy kivel. A gondolataim is hullámoztak, egyik a másik után, örvénylettek, kavarogtak, és nem értettem.
Leültem egy fa alá…….valóság és álom között lebegtem…..hirtelen mintha belezuhantam volna egy lyukba, szédültem, forogtam, és amikor kinyitottam a szememet, egy szobában voltam. A szobában emberek álltak, nekem háttal. A falak málladoztak, sárgultak, a repedésekben megnevezhetetlen bogarak mozgolódtak. Fojtogató szag terjengett, valami a rothadt padlizsán és a pacal között. Nem voltak bútorok, csak egy szék amin ültem, és egy asztal, ami előtt az emberek álltak, szám szerint öten. Hosszú percekig nem történt semmi.

Aztán az emberek megfordultak.

Az ájulás kerülgetett, könny szökött a szemembe és pánik fogott el. Az embereknek nem volt arca. Azon a helyen, ahol a szemüknek, az orruknak és a szájuknak kellett volna elhelyezkedni minden normális esetben, nem volt semmi…..egy lapos valami volt, hiányos, rendellenes, maga után rémisztő űrt hagyó.
Lassan közeledtek, kirázott a hideg…..közeledtek, közeledtek………….

Ekkor fordult egyet a szoba, és egy virágokkal teli réten találtam magam. Nem is ősz volt már, nyári nap sütötte a virágokat. Lepkék kergetőztek, sárga, lila, kék zöld, rózsaszín, ezerszín, ragyogás, tündöklés. Megérintettem az egyik virág szirmát…….és…….a virág hervadni kezdett……először csak az egyik szirma vált szürkévé, barnává, elmondhatatlanul szomorúvá….majd a többi is, a szára, a levele, és ahogy körbenéztem, a fűszálak kiszáradtak, a fák levelei lehullottak, törzsük lángra lobbant. A pillangók élettelenül hulltak a földre, perceken belül egy kihalt, kopár, élettelen föld közepén találtam magam.
Mozdulni akartam, de a lábaim nem engedelmeskedtek, sikítani akartam, de hangszálaimat mintha elvágták volna. Egy könnycsepp buggyant ki a szememből. Tehetetlen voltam, körülöttem minden elpusztult.
Hirtelen egy repedés jelent meg előttem a földön…..a repedés nőni kezdett, már nagyobb volt mint a lábfejem, már nagyobb egy labdánál, nőtt-nőtt…..és én beleestem…..

Egy börtönbe kerültem. Régi fajta börtön volt, rozsdás rácsain át egy kihalt, koszos, földalatti folyosót láttam. Rázott a hideg, a kezeim vörösödtek, a lelkemet üresség töltötte el.
Egy nyöszörgő hang ütötte meg a fülemet. Mögülem jött. Nem akartam hátranézni, a fejem mégis önkéntelenül abba az irányba fordult. Egy láncra vert rab terült el a földön, bőre vékonyan tapadt csontjaira. A szemében könyörgés és reménytelenség tükröződött.
Felém nyújtotta a kezét, amiből vér tört elő, egyenesen rám, a szemembe, a ruhámra, a cipőmre. Éreztem a rab kezének szorítását, ahogy a lábaimba kapaszkodik. Éles fájdalom hasított belém, és ekkor…………..

A szürke panziószobában találtam magam. Ültem az ablak előtt, az éjjeliszekrényen ott voltak az ebéd maradványai. A vén falakról a keresztespókok néztek rám barátságosan. Bámultam az utcát, kezemben égett a cigaretta, a sarkon befordult a szürke taxi, egy lány sétálni indult egy fiúval.
Kellemes édes-bús őszvégi délután volt, az utat szegélyező fácskák levelei, sárgálltak, barnállottak, piroslottak, pompáztak, egy pillangó elrepült az ablak előtt, fel az égbe, apró fénycsíkocskákat hagyva maga után.
Válaszol idézettel
Régi 2008-04-29, 17:08
Orsika logója
Ősfórumos

Nnnna, és itt a legújabb, bár...már ez se új
Asszem tényleg nekikéne állni összekaparászni a jegyzeteket

http://www.darkcorners.hu/iroasztal/...rke_por/1.html
Régi 2008-04-29, 17:09
Megrögzött fórumozó

Gery Garcya is a splendid one to beholdGery Garcya is a splendid one to beholdGery Garcya is a splendid one to beholdGery Garcya is a splendid one to beholdGery Garcya is a splendid one to beholdGery Garcya is a splendid one to beholdGery Garcya is a splendid one to behold

ezt már tuti postoltam de nemtom hova, ha... ha nem akkor ittvan.. még valahol van 1-2 valahova kiírva ha rájuk akadok még másolgatok:

Ébredés

Képfoltok. Félig érthető hangok a rohadt nagy statikus zajban. Élesedő érzékek. Nedves massza. Elmosódó sziluettek. Erős fájdalom, majd egy tompa de nagyon gyorsan közeledő sötét valami. Agyszaggató vibrációs zaj. Gyorsan növekvő stöétség, majd minden megszűnik ahogy elér, csak egy fájdalmas rángás. Csend, eufórikus béke érzete, semmi. Azaz majdnem semmi, a semmiben valahol elveszve van 1 folt. Nem lehet meghatározni mi az, mintha semmi se lenne, de mégis ott van. Az a valami… Vagy valaki? Nem hagy nyugodni ezért el kell érni. Nem tudni, hogy ez mit jelent, nem tudni, hogy végzel-e fizikai mozgást. Nem. Tévedés, az is csak semmi a semmiben. Vagy talán mégis.. 1 folt ami nem semmi és közelítesz felé, bár nem tudod, hogy magad mész-e felé vagy fordítva vagy egy külső erő hatása. Kezd kialakulni egy forma, kezd homályosan derengeni valami. Egy érzés kezd úrrá rajtad. A szavakat, bár nem tudod mik azok, ahogy azt sem amit eddig tapasztalni véltél kezdenek megfogalmazódni benned. Emlék foszlányok kezdenek derengeni, nevetés, két
kezű és lábú élőlények, emberek, 1 épület 1ház, ahol születtél. Majd újból hallod az erős statikus zajt és görcsbe rándul mindened, emberi nevetés villan az elmédbe mint 1 régi emlékkép, egy sikoly, majd áramütés szalad végig a testeden, egy férfi és egy nő néznek le rád, ragadós massza, majd kisgyerekek akkorák mint te vagy, elviselhetetlen fájdalom, tizenéves kamaszok akkorák mit te vagy ismét elmosódott foltok. Majd egy újabb erős fájdalom és visszatérsz a semmibe. De már nem ugyan abba az ürességbe mint eddig, bár a testedet nem érzékeled, észreveszed, hogy több sötét folt van, életek, bár passzívak, kivéve 1et, ami felé még azóta is közeledsz, önszántadon kívül. Az érzések közül amiket megtapasztaltál, egy kezd erőt venni rajtad, s ha meg kéne fogalmaznod, nem tudod miért, de félelemnek mondanád. Ez az érzés 1re csak fokozódik ahogy közelebb érsz a furcsa valamihez míg végül eléred. Most már képes vagy irányítani az akaratoddal valamelyest s megállsz a valami előtt nem sokkal. A félelemérzeted nem szűnik meg, de már 1 másik érzéssel vegyül, az izgatottsággal. Továbbindulsz és érzed, hogy a valami hatáskörébe érsz, ha ez a fizikai valós tested lenne ha egyáltalán van olyanod és tudod mi az akkor megérintenéd, s ekkor elmúlik a félelem és az izgatottság és ezzel együtt tudatosul benned a feltoluló fájdalom, ami újra visszazökkent a elektromos zajba, az elviselhetetlen fájdalomba, ami átjárj a tested, érzel, látsz, hallasz, tapintasz, magad körül mindent, és ordítanál a fájdalomtól, de a nyálkás folyadék ami körülvesz megakadályoz ebben, de még mielőtt újra elkezdődtek volna ezek a lidércnyomásos eszmélések s elérted volna a valamit s megérintetted volna, felvillant egy arc, a valami arca, rád csodálkozott és beléd pillantott mint aki életében először lát valami különleges dologra ártatlan bizalommal. Annyira rövid volt ez a jelenség, mit időben ki sem lehetne fejezni, mert ha ezzel foglalkoznánk fel sem fogtuk volna mi történt. De történt és ezt nem vehetik el tőled, bár érzed, hogy ezt akarják, akikről nem tudsz semmit, s különösképp nem is érdekel. A kínzó fájdalom már szinte felemészti a tested, és a gyilkos folyadékban nem tehetsz semmit, csak bámulod a folyadékon túl lévő
köpenyes arcokat, akik téged figyelnek elmosódott arcukon az unott 1kedvűség félreérthetetlen jelei mutatkoznak, mögöttük az elmosódott szürkeségben újabb alakok mozdulatlanul és élettelenül a technikába és ugyanabba az undorító löttyben ágyazva mint te. Ekkor veszed észre, hogy kábelek állnak ki belőled mindenhonnan, megpróbálod kitörni őket magadból kétségbe esésedben, de a fájdalom ami széthasítja az elmédet iszonyú mértékben növekedni kezd a fejedben a statikus zajjal és az áramütésekkel együtt, s majd végül 1 csapásra tompulni kezd, az érzékszerveid rövid működése is vele 1ütt zuhannak a feneketlen sötétség felé, elmosódik minden zaj 1re távolodik, a köpenyesek 1 amőbatestbe olvadva a szürkeséggel távoznak, a folyadék nagymértékben ürülni kezd körülötted, míg teljesen el nem tűnik, a kábelek leválnak rólad, a zaj is abbamarad és a földre zuhansz és onnan tovább a mély elemésztő sötétségbe, s már megint nincs fizikai tested, de már az a valami sincs meg amit eddig magadnak tartottál. Még utoljára beugrik 1 villámkép, amit látni véltél az arc, mielőtt végleg elnyelne a feketeség…

2007.01.01
Régi 2008-04-29, 17:12
Megrögzött fórumozó

itt még1:

Életbe zárva…

Lassan csúszott biztosan éberen minden rezdülést pontosan átgondolva, kielemezve, analizálva. Nem fenyegette közvetlen veszély a szokásost eltekintve, ennek ellenére is benne volt minden mozdulatában az ösztönös rezdülés minden apró neszre, mozgásra, változásra. Bezárva a hat fal közé, ami percről percre napról napra évről évre 1re kisebb lett, számára hidegben, a foglalkozást is támadásnak élte már meg ha egyáltalán kapott. Élelem is 1re ritkábban akadt, ha néha-néha bedobtak valami élő húsdarabot, amiből a pillanat törtrésze alatt hidegvérrel kinyomta a lelket, s az áldozat szájából az életével együtt a még meleg vére is kiszökött. S ezek után minden marad a régiben. Újra elbújik a hideg elől valami sötét zugba, összehúzva egyre növekvő testét, hogy minél kisseb helyen érje a kontinentális időjárás kemény hidege, miközben álmokat sző olyan helyekről, amiket soha nem látott, s lehet nem is tud róluk s csak a képzeletében élnek vagy olyannyira eldugva mélyen a tudatában ami csak nehezen közelíthető meg, s csak reménykedik bennük hogy léteznek. Fizikai valóságát legszívesebben levetkőzné, hogy teste börtönéből kiszabadulva szabadon szárnyalhasson a gondolatokon és földi dolgokon túli világ mesés szárnyain. De álmodozása nem folyhat büntetlenül, folyton folyvást megzavarják külső tényezők, melyek monoton dübörgésükkel nem hagyják kibontakozni, s bezárva tartják átlátszó falak mögött egy életbe melyből tiltott a kilátás, különben büntetés a jutalom. A jövőt már valószínűleg nagyon sokszor nagyon sokféleképp elképzelte, eltervezte, hogy-s mint lenne jó, de töprengése magányos merengése egyre arra a végkövetkeztetésre juttatta, hogy számára az ideális élet nem létezik, továbbra is maradnak az átlátszó szűk falak amit életnek hívnak, s maradnak az emlékek ha vannak, amikbe kapaszkodhat…

2007.01.21.
ekkoriban voltam termékeny
Régi 2008-04-29, 17:32
Orsika logója
Ősfórumos

Geri, az Ébredés tetszik
Szeretemaz ilyen "kissé" kaotikus irományokat. Ahogy felvillannak a gondolatok, amikor olvassa az ember, ugrálnak fel a szeme előtt a képek.....
Régi 2008-04-29, 18:29
fufala logója
Halhatatlan

Idézet:
Orsika eredeti hozzászólása
Kurt Vonnegut---Kókuszpókusz

Olvastad Te is?
anyámaddelaházat!!!
ja, olvasása folymatban
kössz.
Régi 2008-04-30, 17:53
Júlia logója
Júlia Júlia nem elérhető
Lelkes kezdő

Júlia még híres is lehet

Nosss a nagy helyzet, hogy van egy barátnőm, aki hihetetlenül jól rajzol. De tényleg fantasztikusan le tudja rajzolni az érzéseket, bár elég beteg, leginkább szürrealista alkotások. Engem mindig megihletnek a képei, ő meg az írásaimat érzi nagyon át, és társultunk. ez most mondjuk annyira komolyan hangzik =) Inkább abbahagyom, meilőtt túl sokat vártok A lényeg, hogy én írok az ő képeiről, ő meg lerajzolja a verseimet. Ma is rajzolt egy furcsa lényt, ami nagyon megfogott, és az eredmény.:

Ott, ott fenn a hegyekben, hová a hegymászó ér zihálva
Ott él ő egyedül eltemetve a világba
De nem magányos. Az más, mint egyedül lenni
Úgy ahogy más megérkezni,vagy csak menni, menni

Van, hogy csak belekapaszkodik a szélbe
Van, hogy elfekszik a földön, és mondja "Meghalok, vége."
És talán még azt is tényleg nyugodtan mondja
Mert neki nincs semmi, de semmi gondja.

Irígylem. Mennyire szeretnék beleszakadni az égbe
Betörni, mint egy robbanás, és üvölteni a fénybe
Befeküdni egy szikla vájatába, aminek olyan a formája mint nekem
Ő megteheti, de én nem találom a sziklám, csak keresem, keresem...

Ő pedig reménykedik, beleveszve a világba
Hogy egyszer mindenkinek meg lesz a maga sziklája
És addig a napsütésben, az igazi világban arra vár,
Hogy megtudjuk mi az élet, és a nyár, az örök, forró nyár...

Orsi nagyon tetszettek a Villanásaid. Imádom a keretes szerkezeteket...mág pár helyen úgy... megborzongtam
Az Ébredés pedig külön emlékeztet egy esetre, nagyon alacsony vérnyomásos vagyok és egyszer elájultam..mondjuk ok nem voltam teljesen tiszta ...és akkor éltem át hasonlókat. Mondjuk úgy elég para volt, de visszagondolva talán örülök is neki nagyon durva vízióim voltak mialatt nem voltam magamnál..
What would life be?
For giving it to me

Válaszol idézettel
Régi 2008-04-30, 21:32
Zsolo logója
Zsolo Zsolo nem elérhető
Nem viccelek

Hely: Wien
Összes hozzászólás: 1.258
Zsolo fényesen világító üstökösZsolo fényesen világító üstökösZsolo fényesen világító üstökösZsolo fényesen világító üstökösZsolo fényesen világító üstökösZsolo fényesen világító üstökös
Üzenetküldés MSN-en keresztül Zsolo részére

Égig érő véget nem érő fák,
Világot átölelő ágak,
Vhogy csoda most ez a világ,
És a csodák most mind rám várnak!

Egy vitorlás siklik a felhőkön
És mintha a Holdra menne.
Recsegve eltűnik a fény mögött,
Valyon én mért nem mentem vele?

Véget nem érő örök utazás,
Ennyi erről szól ez az élet,
Varázslat, színek, furcsa emberek,
Mesebeli, őrűlt, vad képek.
Válaszol idézettel
Régi 2008-05-02, 10:22
szivarv logója
szivarv szivarv nem elérhető
Öreg róka

Hely: In my personal story....
Összes hozzászólás: 5.145
szivarv a fórum leghíresebb embereszivarv a fórum leghíresebb embereszivarv a fórum leghíresebb embereszivarv a fórum leghíresebb embereszivarv a fórum leghíresebb embereszivarv a fórum leghíresebb embereszivarv a fórum leghíresebb embereszivarv a fórum leghíresebb embereszivarv a fórum leghíresebb embereszivarv a fórum leghíresebb embereszivarv a fórum leghíresebb embere
Üzenetküldés MSN-en keresztül szivarv részére

An old man turned ninety-eight
He won the lottery and died the next day
It's a black fly in your Chardonnay
It's a death row pardon two minutes too late
And isn't it ironic...dontcha think

It's like rain on your wedding day
It's a free ride when you've already paid
It's the good advice that you just didn't take
Who would've thought...it figures

Mr. Play It Safe was afraid to fly
He packed his suitcase and kissed his kids goodbye
He waited his whole damn life to take that flight
And as the plane crashed down he thought
"Well isn't this nice..."

Well life has a funny way of sneaking up on you
When you think everything's okay and everything's going right
And life has a funny way of helping you out when
You think everything's gone wrong and everything blows up
In your face

A traffic jam when you're already late
A no-smoking sign on your cigarette break
It's like ten thousand spoons when all you need is a knife
It's meeting the man of my dreams
And then meeting his beautiful wife
A little too ironic...and yeah I really do think...

Life has a funny way of sneaking up on you
Life has a funny, funny way of helping you out
Helping you out
Válaszol idézettel
Régi 2008-05-02, 11:17
szivarv logója
szivarv szivarv nem elérhető
Öreg róka

Hely: In my personal story....
Összes hozzászólás: 5.145
szivarv a fórum leghíresebb embereszivarv a fórum leghíresebb embereszivarv a fórum leghíresebb embereszivarv a fórum leghíresebb embereszivarv a fórum leghíresebb embereszivarv a fórum leghíresebb embereszivarv a fórum leghíresebb embereszivarv a fórum leghíresebb embereszivarv a fórum leghíresebb embereszivarv a fórum leghíresebb embereszivarv a fórum leghíresebb embere
Üzenetküldés MSN-en keresztül szivarv részére

Electricity, eye to eye
Hey don't I know you
I can't speak

Stripped my senses
On the spot
I've never been defenseless
I can't even make sense of this
You speak and I don't hear a word

What would happen if we kissed
Would your tongue slip past my lips
Would you run away, would you stay
Or would I melt into you
Mouth to mouth, lust to lust
Spontaneously combust

The room is spinning out of control
Act like you didn't notice
Brushed my hand

Forbidden fruit
Ring on my finger
You're such a moral, moral man
You throw it away, no question
Will I pretend I'm innocent

I struggle with myself again
Quickly the walls are crumbling
Don't know if I can turn away

Válaszol idézettel
Régi 2008-05-11, 20:28
Zsolo logója
Zsolo Zsolo nem elérhető
Nem viccelek

Hely: Wien
Összes hozzászólás: 1.258
Zsolo fényesen világító üstökösZsolo fényesen világító üstökösZsolo fényesen világító üstökösZsolo fényesen világító üstökösZsolo fényesen világító üstökösZsolo fényesen világító üstökös
Üzenetküldés MSN-en keresztül Zsolo részére
Smile re: Versek, novellák, dalszövegek, stb tőletek :)

Az élet 1 tánctér ahol az Isten a DJ. , és ha nem érzed az ütemet ideje, hogy elmenjél!
Régi 2008-05-16, 02:49
pétör logója
pétör pétör nem elérhető
Megrögzött fórumozó

Összes hozzászólás: 3.606
pétör a fórum leghíresebb emberepétör a fórum leghíresebb emberepétör a fórum leghíresebb emberepétör a fórum leghíresebb emberepétör a fórum leghíresebb emberepétör a fórum leghíresebb emberepétör a fórum leghíresebb emberepétör a fórum leghíresebb emberepétör a fórum leghíresebb emberepétör a fórum leghíresebb emberepétör a fórum leghíresebb embere
Üzenetküldés MSN-en keresztül pétör részére

Mihály , egy közeli ismerősöm verse , 2006ból :

" Ez nem helyesirási hiba bazdmeg,
Ez költői szabadság bazdmeg "

engem megfogott

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1 (0 tag és 1 látogató)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
Új témákat nem hozhatsz létre
Válaszokat nem küldhetsz
Fájlokat nem csatolhatsz
A hozzászólásaidat nem módosíthatod

BB code : bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva

Fórum ugrás

A pontos idő 19:30 , a GMT +2 időzóna szerint.