Welcome to GOA.HU Psychedelic Trance Community Mark forums read | View Forum Leaders
GOA.HU Psychedelic Trance Community

Duma Kötetlen beszélgetés...

Válaszol

Régi 2013-09-01, 16:57
FoX logója
FoX FoX nem elérhető
Adeptus

Hely: behind the beyond
Összes hozzászólás: 17.321
FoX a fórum leghíresebb embereFoX a fórum leghíresebb embereFoX a fórum leghíresebb embereFoX a fórum leghíresebb embereFoX a fórum leghíresebb embereFoX a fórum leghíresebb embereFoX a fórum leghíresebb embereFoX a fórum leghíresebb embereFoX a fórum leghíresebb embereFoX a fórum leghíresebb embereFoX a fórum leghíresebb embere
Üzenetküldés MSN-en keresztül FoX részére
Alapbeállítás re: ...Tv-Sorozatok...

az az évad már végképp a legalja szerencsétlen sorozatnak.

edit: ja, összekevertem a skins-szel. ennek már a 3. évadját se néztem

Unatkozik? Vásároljon mosómedvét!

Utoljára módosítva: FoX által : 2013-09-01 16:59
Válaszol idézettel
Régi 2013-09-02, 15:25
Sövi logója
Sövi Sövi nem elérhető
Megrögzött fórumozó

Hely: Vienna
Összes hozzászólás: 3.600
Sövi a fórum leghíresebb embereSövi a fórum leghíresebb embereSövi a fórum leghíresebb embereSövi a fórum leghíresebb embereSövi a fórum leghíresebb embereSövi a fórum leghíresebb embereSövi a fórum leghíresebb embereSövi a fórum leghíresebb embereSövi a fórum leghíresebb embereSövi a fórum leghíresebb embereSövi a fórum leghíresebb embere
Üzenetküldés Skype™-on keresztül Sövi részére

en nemreg leszedtem a 3. evadjat a Misfits-nek de nem jutottam meg el odaig hogy megnezzem. azt tudom hogy a Nathan mar nincs benn.

es egy eleg jo kritikat kapott sorozatnak is neki allok valamelyik nap: Les Revenants. nemtudok rola sokat, batyam ajanlotta
Régi 2013-09-02, 18:07
Popszi logója
Popszi Popszi nem elérhető
Megrögzött fórumozó

Hely: pezsegőbár
Összes hozzászólás: 3.450
Popszi a fórum leghíresebb emberePopszi a fórum leghíresebb emberePopszi a fórum leghíresebb emberePopszi a fórum leghíresebb emberePopszi a fórum leghíresebb emberePopszi a fórum leghíresebb emberePopszi a fórum leghíresebb emberePopszi a fórum leghíresebb emberePopszi a fórum leghíresebb emberePopszi a fórum leghíresebb emberePopszi a fórum leghíresebb embere
Üzenetküldés MSN-en keresztül Popszi részére

Én néztem azt, szerintem elég jó.
Régi 2013-09-03, 15:08
Sövi logója
Sövi Sövi nem elérhető
Megrögzött fórumozó

Sövi a fórum leghíresebb embereSövi a fórum leghíresebb embereSövi a fórum leghíresebb embereSövi a fórum leghíresebb embereSövi a fórum leghíresebb embereSövi a fórum leghíresebb embereSövi a fórum leghíresebb embereSövi a fórum leghíresebb embereSövi a fórum leghíresebb embereSövi a fórum leghíresebb embereSövi a fórum leghíresebb embere

akkor ma belekezdek
Régi 2013-09-12, 13:38
Somazoid logója
Somazoid Somazoid nem elérhető
Ősfórumos

Hely: Szöged
Összes hozzászólás: 6.003
Somazoid a fórum leghíresebb embereSomazoid a fórum leghíresebb embereSomazoid a fórum leghíresebb embereSomazoid a fórum leghíresebb embereSomazoid a fórum leghíresebb embereSomazoid a fórum leghíresebb embereSomazoid a fórum leghíresebb embereSomazoid a fórum leghíresebb embereSomazoid a fórum leghíresebb embereSomazoid a fórum leghíresebb embereSomazoid a fórum leghíresebb embere

A teljes Vikings évadot most hétvégén fogja nyomni a Viasat, akit érdekel szinkronosan és van tévéje.

Régi 2013-09-17, 13:29
yi_H logója
yi_H yi_H nem elérhető
Félisten

Összes hozzászólás: 8.912
yi_H a fórum leghíresebb embereyi_H a fórum leghíresebb embereyi_H a fórum leghíresebb embereyi_H a fórum leghíresebb embereyi_H a fórum leghíresebb embereyi_H a fórum leghíresebb embereyi_H a fórum leghíresebb embereyi_H a fórum leghíresebb embereyi_H a fórum leghíresebb embereyi_H a fórum leghíresebb embereyi_H a fórum leghíresebb embere
Alapbeállítás Re: ...Tv-Sorozatok...

Régi 2013-10-21, 23:14
wing logója
wing wing nem elérhető
Nem viccelek

Összes hozzászólás: 1.481
wing a fórum leghíresebb emberewing a fórum leghíresebb emberewing a fórum leghíresebb emberewing a fórum leghíresebb emberewing a fórum leghíresebb emberewing a fórum leghíresebb emberewing a fórum leghíresebb emberewing a fórum leghíresebb emberewing a fórum leghíresebb emberewing a fórum leghíresebb emberewing a fórum leghíresebb embere

szörnyű, de elkezdtem Survivor-t nézni !
Válaszol idézettel
Régi 2014-03-07, 18:06
yi_H logója
yi_H yi_H nem elérhető
Félisten

yi_H a fórum leghíresebb embereyi_H a fórum leghíresebb embereyi_H a fórum leghíresebb embereyi_H a fórum leghíresebb embereyi_H a fórum leghíresebb embereyi_H a fórum leghíresebb embereyi_H a fórum leghíresebb embereyi_H a fórum leghíresebb embereyi_H a fórum leghíresebb embereyi_H a fórum leghíresebb embereyi_H a fórum leghíresebb embere

oveket becsatolni, utolso reszt adjak a hetvegen

True Detective - http://www.imdb.com/title/tt2356777/

az ev sorozatanak nez ki, pedig meg csak marcius van
Régi 2014-03-08, 22:07
Sövi logója
Sövi Sövi nem elérhető
Megrögzött fórumozó

uj fuggoseg: House of Cards
kevin spacey-t eddig is nagyon csiptem, de ez a sorozat nagyon pofatlan
van benn egy kis Newsroom, es kis Suits, nekem ez igy mar alapbol nyero vonal

es vegre van uj Vikings es Walking Dead
Régi 2014-04-13, 10:46
FoX logója
FoX FoX nem elérhető
Adeptus

Hely: behind the beyond
Összes hozzászólás: 17.321
FoX a fórum leghíresebb embereFoX a fórum leghíresebb embereFoX a fórum leghíresebb embereFoX a fórum leghíresebb embereFoX a fórum leghíresebb embereFoX a fórum leghíresebb embereFoX a fórum leghíresebb embereFoX a fórum leghíresebb embereFoX a fórum leghíresebb embereFoX a fórum leghíresebb embereFoX a fórum leghíresebb embere
Üzenetküldés MSN-en keresztül FoX részére

Én is elkezdtem a House of Cardst, de nekem nem jött be, olyan üres mint a szobák benne, nem éreztem mögötte a hatalmat, tömeget, a manipulációt, azt, hogy itt politikáról van szó, ami emberek életét érinti, csak pár ember trécselt meg dugott.

Unatkozik? Vásároljon mosómedvét!
Válaszol idézettel
Régi 2014-04-22, 10:36
yi_H logója
yi_H yi_H nem elérhető
Félisten

Idézet:
FoX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Én is elkezdtem a House of Cardst, de nekem nem jött be, olyan üres mint a szobák benne, nem éreztem mögötte a hatalmat, tömeget, a manipulációt, azt, hogy itt politikáról van szó, ami emberek életét érinti, csak pár ember trécselt meg dugott.
gondolom igy megy a valo eletben is....
Régi 2014-04-22, 19:51
Sövi logója
Sövi Sövi nem elérhető
Megrögzött fórumozó

Idézet:
FoX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
pedig pont hogy az egesz azt mutatja be, hogy mi mennyire van manipulalva, az embereken, es a sajat erdekeiken keresztul. Kevin Spacey ugy mozgatja az embereket, mint mas a marionett babukat.
azert tortennek benn eleg erdekes dolgok, en sem gondoltam volna hogy engem ennyire le fog kotni
Régi 2014-05-27, 23:17
Sövi logója
Sövi Sövi nem elérhető
Megrögzött fórumozó

Bates Motel - ezuton is koszi Zoolika-nak a tippet, nagyon beteg sorozat mondjuk a Norma egy kicsit idegesito
True Detective - kicsit ledobbentem mikor meglattam ki a 2 foszereplo, en errol eddig miert nem tudtam? remelem a 2. evadot tenyleg megkapja Brad Pitt
uj Californication - kicsit kezd uncsi lenni, de elvan vele az ember, vannak poenos reszek
uj GoT - ehhez szerintem nem kell semmit se hozza fuzni, olyan, amilyennek lennie kell
Régi 2015-01-13, 09:08
Czellux logója
Czellux Czellux nem elérhető
Megrögzött fórumozó

Hely: Budapest
Összes hozzászólás: 3.171
Czellux a fórum leghíresebb embereCzellux a fórum leghíresebb embereCzellux a fórum leghíresebb embereCzellux a fórum leghíresebb embereCzellux a fórum leghíresebb embereCzellux a fórum leghíresebb embereCzellux a fórum leghíresebb embereCzellux a fórum leghíresebb embereCzellux a fórum leghíresebb embereCzellux a fórum leghíresebb embereCzellux a fórum leghíresebb embere

nem tudom hogy maradhatott ki nekem éppen egy ilyen sorozat, de jobb később, mint soha

sci-fi rajongóknak kötelező darab

Doctor Who / Ki vagy, doki?

"egy hosszú ideje műsoron levő, a BBC által készített brit televíziós sci-fi sorozat. A sorozat egy rejtélyes, Doctor nevű időutazó kalandjairól szól. TARDIS nevű időgépével tett utazásai során kísérőivel együtt bejárja az időt és a teret, különféle problémákat megoldva és kalandokba keveredve.

A sorozat szerepel a Guinness Rekordok Könyvében is, mint a világ leghosszabb ideig műsoron levő sci-fi sorozata,"

http://soundcloud.com/jis
Válaszol idézettel
Régi 2015-01-21, 22:17
Sövi logója
Sövi Sövi nem elérhető
Megrögzött fórumozó

amiket nezek mostanaban:
Homeland
Agents of SHIELD (Marvel)
Agent Carter (Marvel)
Arrow (DC)
The Flash (DC)
Gotham
Sleepy Hollow

ezek kozul a Sleepy Hollow talan az egyetlen gyenge, csak a regi film es a kepi vilag miatt nezem, a tobbire siman adom a 7.5-8 pontot
American Horror Story 4. evad nagyon gyenge lett, nehany resz utan abba is hagytam
meg amik nagyon jok, House of Cards es Hannibal
egy ideig ennyi
Régi 2016-02-06, 01:49
prézli prézli nem elérhető
Nem viccelek

Összes hozzászólás: 1.344
prézli a fórum leghíresebb embereprézli a fórum leghíresebb embereprézli a fórum leghíresebb embereprézli a fórum leghíresebb embereprézli a fórum leghíresebb embereprézli a fórum leghíresebb embereprézli a fórum leghíresebb embereprézli a fórum leghíresebb embereprézli a fórum leghíresebb embereprézli a fórum leghíresebb embereprézli a fórum leghíresebb embere

en is rákattantam most egy sorozatra
Bizarr foods Andrew Zimmernnel
imádom, ott ülök minden délután a tv előtt, vicces de tényleg így van
az összes évad összes részét meg fogom nézni, ez van
gasztroműsoroknak nagy rajongója vagyok egyébként is, de ez a legjobb
Válaszol idézettel
Válaszol

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1 (0 tag és 1 látogató)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
Új témákat nem hozhatsz létre
Válaszokat nem küldhetsz
Fájlokat nem csatolhatsz
A hozzászólásaidat nem módosíthatod

BB code : bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva

Fórum ugrás

A pontos idő 09:05 , a GMT +2 időzóna szerint.