Welcome to GOA.HU Psychedelic Trance Community Mark forums read | View Forum Leaders
GOA.HU Psychedelic Trance Community

Duma Kötetlen beszélgetés...

Válaszol

Régi 2007-03-13, 12:22
MadMushroom logója
MadMushroom MadMushroom nem elérhető
Megrögzött fórumozó

Hely: Dabas
Összes hozzászólás: 2.081
MadMushroom egyszerűen csodálatosMadMushroom egyszerűen csodálatosMadMushroom egyszerűen csodálatosMadMushroom egyszerűen csodálatos
Alapbeállítás re: ...Tv-Sorozatok...

a sliders volt régen az egyetlen sorozat amit rendszeresen néztem.Aztán tavaly elkezdtem nézni a South PArkot..azóta láttam mind a 10 évedot....amúgy meg csak sportot nézek tv-ben!
"Kérlek, törd össze ezt a poharat - és szabadíts meg bennünket az átkozott előítéleteinktől, és a hülye mániától, hogy mindent meg kell magyarázni, és hogy csak azt merjük megtenni, amit a többiek helyeselnek."
Válaszol idézettel
Régi 2007-03-13, 13:38
szylu logója
szylu szylu nem elérhető
Öreg róka

Hely: Budapest
Összes hozzászólás: 4.096
szylu a fórum leghíresebb embereszylu a fórum leghíresebb embereszylu a fórum leghíresebb embereszylu a fórum leghíresebb embereszylu a fórum leghíresebb embereszylu a fórum leghíresebb embereszylu a fórum leghíresebb embereszylu a fórum leghíresebb embereszylu a fórum leghíresebb embereszylu a fórum leghíresebb embereszylu a fórum leghíresebb embere
Üzenetküldés Skype™-on keresztül szylu részére

South Park-alap
Régi 2007-03-13, 18:17
Calli logója
Calli Calli nem elérhető
Ősfórumos

Összes hozzászólás: 6.611
Calli a fórum leghíresebb embereCalli a fórum leghíresebb embereCalli a fórum leghíresebb embereCalli a fórum leghíresebb embereCalli a fórum leghíresebb embereCalli a fórum leghíresebb embereCalli a fórum leghíresebb embereCalli a fórum leghíresebb embereCalli a fórum leghíresebb embereCalli a fórum leghíresebb embereCalli a fórum leghíresebb embere

Láttam a Született feleségek első részét, elhatároztam h nézni fogom és többet nem láttam belőle..

A SZex és New Yorkból idáig két részt láttam de mindkettő olyan szintű rinya és fos volt h nem avgyok hajlandó nézni. Persze, tudom, sok nőnek ez a vágyott élet... Szar a kapcsolatod? Vegyél egy új bugyit meg egy cipőt, király lesz minden... Ha meg nem fizeti a számlát a pasid a legdrágább étteremben, természetes h otthagyod... ehh.
Régi 2007-03-13, 18:49
zozoSpirit zozoSpirit nem elérhető
Nem viccelek

Összes hozzászólás: 1.280
zozoSpirit fényesen világító üstököszozoSpirit fényesen világító üstököszozoSpirit fényesen világító üstököszozoSpirit fényesen világító üstököszozoSpirit fényesen világító üstököszozoSpirit fényesen világító üstökös

Idézet:
Calli eredeti hozzászólása
Csillagkapunak régen nagy fanatikusa voltam, meg a Rex felügyelőnek. Meg az összes ilyen idióta sorozatnak.

Nem vagy valami xpimpatikus ezen hozzászólásod miatt!!!! Csillagkaput említeni egy lapon rexfelügyelővel!!!!!

Válaszol idézettel
Régi 2007-03-13, 18:55
AlterEgo logója
AlterEgo AlterEgo nem elérhető
Adeptus

Hely: hegyen-völgyben
Összes hozzászólás: 19.097
AlterEgo a fórum leghíresebb embereAlterEgo a fórum leghíresebb embereAlterEgo a fórum leghíresebb embereAlterEgo a fórum leghíresebb embereAlterEgo a fórum leghíresebb embereAlterEgo a fórum leghíresebb embereAlterEgo a fórum leghíresebb embereAlterEgo a fórum leghíresebb embereAlterEgo a fórum leghíresebb embereAlterEgo a fórum leghíresebb embereAlterEgo a fórum leghíresebb embere

Idézet:
Pszivárványleány eredeti hozzászólása
ízlések és pofonok... én szeretem, mert néhol gátlástalan, megdöbbentő és eltér a többi sorozat-sémától
sőt régen néztem a Sírhant műveket is
A Sírhant művek tényleg nagyon jó!

Széles világba, fut a szél magába.
Nyakában a lába, sosem érsz a nyomába!
Válaszol idézettel
Régi 2007-03-13, 18:59
Calli logója
Calli Calli nem elérhető
Ősfórumos

Összes hozzászólás: 6.611
Calli a fórum leghíresebb embereCalli a fórum leghíresebb embereCalli a fórum leghíresebb embereCalli a fórum leghíresebb embereCalli a fórum leghíresebb embereCalli a fórum leghíresebb embereCalli a fórum leghíresebb embereCalli a fórum leghíresebb embereCalli a fórum leghíresebb embereCalli a fórum leghíresebb embereCalli a fórum leghíresebb embere

Idézet:
zozoSpirit eredeti hozzászólása
Nem vagy valami xpimpatikus ezen hozzászólásod miatt!!!! Csillagkaput említeni egy lapon rexfelügyelővel!!!!!
Mi bajod?
Régi 2007-03-13, 19:25
Kata logója
Kata Kata nem elérhető
Van véleményem

Hely: Felsőpakony :)
Összes hozzászólás: 267
Kata jó irányba halad

Én nem voltam hajlandó sorozatokat nézni.
Aztán jött a Lost.
Most volt néhány hét szünet az Amcsiknál, de most újra jönnek a részek!
ÁÁÁÁÁÁ Zseniálisan összerakott sztori.
Régi 2007-03-13, 19:30
AlterEgo logója
Adeptus

AlterEgo a fórum leghíresebb embereAlterEgo a fórum leghíresebb embereAlterEgo a fórum leghíresebb embereAlterEgo a fórum leghíresebb embereAlterEgo a fórum leghíresebb embereAlterEgo a fórum leghíresebb embereAlterEgo a fórum leghíresebb embereAlterEgo a fórum leghíresebb embereAlterEgo a fórum leghíresebb embereAlterEgo a fórum leghíresebb embereAlterEgo a fórum leghíresebb embere

Idézet:
Kata eredeti hozzászólása
Én nem voltam hajlandó sorozatokat nézni.
Aztán jött a Lost.
Most volt néhány hét szünet az Amcsiknál, de most újra jönnek a részek!
ÁÁÁÁÁÁ Zseniálisan összerakott sztori.
Szerintem kezd szar lenni. Túlhúzzák már a sztorit, egy csomó hatalmas hiba van már benne...
Amúgy én is Lost fan vagyok.

Válaszol idézettel
Régi 2007-03-13, 19:33
Kata logója
Kata Kata nem elérhető
Van véleményem

Hely: Felsőpakony :)
Összes hozzászólás: 267
Kata jó irányba halad

Idézet:
érezd a zenét és táncolj eredeti hozzászólása
egy csomó hatalmas hiba van már benne...
Várd ki a végét!
De a túlzásokkal egyetértek, de a hatásvadász jelenetek nélkül sokan le sem ülnének megnézni.
Régi 2007-03-13, 20:03
Danee logója
Danee Danee nem elérhető
愛しています

Hely: Budapest/Hungary
Összes hozzászólás: 1.508
Blog Entries: 2
Danee egy kincsDanee egy kincsDanee egy kincs
Üzenetküldés MSN-en keresztül Danee részére

Futurama roxxx

Válaszol idézettel
Régi 2007-03-13, 20:38
PlaZ logója
PlaZ PlaZ nem elérhető
Megrögzött fórumozó

Összes hozzászólás: 2.121
PlaZ has much to be proud ofPlaZ has much to be proud ofPlaZ has much to be proud ofPlaZ has much to be proud ofPlaZ has much to be proud ofPlaZ has much to be proud ofPlaZ has much to be proud ofPlaZ has much to be proud ofPlaZ has much to be proud of
Üzenetküldés MSN-en keresztül PlaZ részére

igaz is el is felejtettem
Régi 2007-03-13, 20:58
Heavy logója
Heavy Heavy nem elérhető
Megrögzött fórumozó

Hely: érintem annak a zónának a szegélyét,ahol felettébb ritkán történnek normális dolgok.
Összes hozzászólás: 2.196
Heavy is a splendid one to beholdHeavy is a splendid one to beholdHeavy is a splendid one to beholdHeavy is a splendid one to beholdHeavy is a splendid one to beholdHeavy is a splendid one to behold

Al Bundi a legnagyobb,ja és a családja,ja és a szomszédjai......
őket mindig nézem
Régi 2007-03-13, 21:00
monga logója
monga monga nem elérhető
homo alcoholicus

Hely: Röfi Klub
Összes hozzászólás: 5.093
monga a fórum leghíresebb emberemonga a fórum leghíresebb emberemonga a fórum leghíresebb emberemonga a fórum leghíresebb emberemonga a fórum leghíresebb emberemonga a fórum leghíresebb emberemonga a fórum leghíresebb emberemonga a fórum leghíresebb emberemonga a fórum leghíresebb emberemonga a fórum leghíresebb emberemonga a fórum leghíresebb embere

Idézet:
Eric eredeti hozzászólása
komolyan még az is jobb mikor a Fiuk a klubból-ban 3 pasi vonatozik

Főleg,mert ez tetszik is,mi?

Egyébként Lost az élen,24 a második,heroesból csak 3 részt láttam eddig,de rajta vagyok,meg a 4400 is érdekesnek tűnik,de majd egyben szeretném azt is.

Sorozatot(főleg az újabbakat) nem érdemes tévében nézni,mert kínhalál időnként kivárni egy hetet,hogy megtudd,hogy mi lesz a mi lesz

11:15, restate my assumptions: 1. Mathematics is the language of nature. 2. Everything around us can be represented and understood through numbers. 3. If you graph these numbers, patterns emerge. Therefore: There are patterns everywhere in nature.

(PI)

A Pókmalac,a Pókmalac,ha akar hát a plafonon halad....

Vigyáááz,ha jön a Pókmalac
Válaszol idézettel
Régi 2007-03-13, 21:01
monga logója
monga monga nem elérhető
homo alcoholicus

Hely: Röfi Klub
Összes hozzászólás: 5.093
monga a fórum leghíresebb emberemonga a fórum leghíresebb emberemonga a fórum leghíresebb emberemonga a fórum leghíresebb emberemonga a fórum leghíresebb emberemonga a fórum leghíresebb emberemonga a fórum leghíresebb emberemonga a fórum leghíresebb emberemonga a fórum leghíresebb emberemonga a fórum leghíresebb emberemonga a fórum leghíresebb embere

Idézet:
érezd a zenét és táncolj eredeti hozzászólása
Szerintem kezd szar lenni. Túlhúzzák már a sztorit, egy csomó hatalmas hiba van már benne...
Amúgy én is Lost fan vagyok.

lostról lehetne nyitni egy topicot isÉszrevettétek,hogy a számok amikkel pölö hurley megnyerte a lottót mindenhol ott vannak a visszaemlékezéseknél meg mindenhol?

11:15, restate my assumptions: 1. Mathematics is the language of nature. 2. Everything around us can be represented and understood through numbers. 3. If you graph these numbers, patterns emerge. Therefore: There are patterns everywhere in nature.

(PI)

A Pókmalac,a Pókmalac,ha akar hát a plafonon halad....

Vigyáááz,ha jön a Pókmalac
Válaszol idézettel
Régi 2007-03-13, 21:16
Maris logója
Maris Maris nem elérhető
Feeling good

Hely: Mopszfarm
Összes hozzászólás: 22.351
Blog Entries: 14
Maris a fórum leghíresebb embereMaris a fórum leghíresebb embereMaris a fórum leghíresebb embereMaris a fórum leghíresebb embereMaris a fórum leghíresebb embereMaris a fórum leghíresebb embereMaris a fórum leghíresebb embereMaris a fórum leghíresebb embereMaris a fórum leghíresebb embereMaris a fórum leghíresebb embereMaris a fórum leghíresebb embere
Üzenetküldés MSN-en keresztül Maris részére

Idézet:
Calli eredeti hozzászólása
A SZex és New Yorkból idáig két részt láttam de mindkettő olyan szintű rinya és fos volt h nem avgyok hajlandó nézni. Persze, tudom, sok nőnek ez a vágyott élet... Szar a kapcsolatod? Vegyél egy új bugyit meg egy cipőt, király lesz minden... Ha meg nem fizeti a számlát a pasid a legdrágább étteremben, természetes h otthagyod... ehh.
sztem nem ugyanarról beszélünk
rengeteg tipikus női dolog van benne sarkítva,kifigurázva,felnagyítva,ami ellen hiába tiltakozunk belénk van kódolva és ehhez nem feltétlenül kell hülye picsának lenned(mondjuk a szereplők sem azok)...ha nem ismersz magadra sehol lehet nem is vagy nő

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban. - Tolsztoj
Válaszol idézettel
Régi 2007-03-13, 21:17
PeeKaBoo logója
PeeKaBoo PeeKaBoo nem elérhető
Adeptus

Hely: hULLáM-vÖlGyBeN AvAgY cSePeL
Összes hozzászólás: 17.487
PeeKaBoo a fórum leghíresebb emberePeeKaBoo a fórum leghíresebb emberePeeKaBoo a fórum leghíresebb emberePeeKaBoo a fórum leghíresebb emberePeeKaBoo a fórum leghíresebb emberePeeKaBoo a fórum leghíresebb emberePeeKaBoo a fórum leghíresebb emberePeeKaBoo a fórum leghíresebb emberePeeKaBoo a fórum leghíresebb emberePeeKaBoo a fórum leghíresebb emberePeeKaBoo a fórum leghíresebb embere
Üzenetküldés MSN-en keresztül PeeKaBoo részére
Cool re: ...Tv-Sorozatok...

http://www.lost.hu/tartalmak.php?index=9

...lepkefing...
Válaszol idézettel
Régi 2007-03-13, 22:39
Psyvíz logója
Psyvíz Psyvíz nem elérhető
Nem viccelek

Hely: walley
Összes hozzászólás: 1.250
Psyvíz egyszerűen csodálatosPsyvíz egyszerűen csodálatosPsyvíz egyszerűen csodálatosPsyvíz egyszerűen csodálatosPsyvíz egyszerűen csodálatos

áhh...lófaszok vagytok...

maffiozók a legjobb akárki akármit
Válaszol idézettel
Régi 2007-03-13, 22:44
vnoémi logója
vnoémi vnoémi nem elérhető
Megrögzött fórumozó

Összes hozzászólás: 3.407
vnoémi jó irányba halad
Üzenetküldés MSN-en keresztül vnoémi részére

Louie élete, Bátor, a gyáva kutya,

Barátok Közt, Bűbájos Boszorkák , Született feleségek, és természetesen Fiúk a klubból-hehe
Régi 2007-03-13, 22:44
Psyvíz logója
Psyvíz Psyvíz nem elérhető
Nem viccelek

Hely: walley
Összes hozzászólás: 1.250
Psyvíz egyszerűen csodálatosPsyvíz egyszerűen csodálatosPsyvíz egyszerűen csodálatosPsyvíz egyszerűen csodálatosPsyvíz egyszerűen csodálatos

Idézet:
Eric eredeti hozzászólása

MAffiózóknak vége már? Ha igen mi lett Tonyval?

semmi...jolvan...5. évadig adták..pedig már tavaj leadták a tengerentulon a 6.évadot,most erre vár mindenki..
most amugy nemkéső ha vki elkezdi a kúlon megy a 3. évad...
a legjobb,áhh zseniális
Válaszol idézettel
Régi 2007-03-13, 23:07
AlterEgo logója
Adeptus

Párom nézi a Grész klinikát. Én fülessel zenét hallgatok közben és fotózgatom.
Gondoljátok mennyire szeretem a sorozatot...

Válaszol idézettel
Válaszol

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1 (0 tag és 1 látogató)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
Új témákat nem hozhatsz létre
Válaszokat nem küldhetsz
Fájlokat nem csatolhatsz
A hozzászólásaidat nem módosíthatod

BB code : bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva

Fórum ugrás

A pontos idő 14:22 , a GMT +2 időzóna szerint.