Welcome to GOA.HU Psychedelic Trance Community Mark forums read | View Forum Leaders
GOA.HU Psychedelic Trance Community

Eszmecsere Filozófiai mélységektől az érzelmi magaslatokig

Válaszol
Téma eszközök Megjelenítési módok
Társadalom,pszichológia,emberek...

Régi 2007-01-05, 15:48
fufala logója
fufala fufala nem elérhető
Halhatatlan

Hely: redhill, surrey
Összes hozzászólás: 13.425
fufala a fórum leghíresebb emberefufala a fórum leghíresebb emberefufala a fórum leghíresebb emberefufala a fórum leghíresebb emberefufala a fórum leghíresebb emberefufala a fórum leghíresebb emberefufala a fórum leghíresebb emberefufala a fórum leghíresebb emberefufala a fórum leghíresebb emberefufala a fórum leghíresebb emberefufala a fórum leghíresebb embere
Alapbeállítás re: Társadalom,pszichológia,emberek...

a másik meg az, h szerintem ez a depresszió dolog is olyan, ami ma tök divatos és rásütik minden szenvedő emberre
csak egy buta cimke, így szépen fel lehet neki írni egy gyógyszert, be lehet tenni őt egy fiókba és nincs gond
ezzel a felfogással az a gond, h pont azt cáfolja meg ami a pszichológia létének értelmét adja, azt h az emberek fejlődhetnek és változhatnak
szerintem válságok vannak, amiket meg lehet és meg kéne oldani
nem vagyok gyógyszerellenes, de sok esetben nem értek egyet a gyógyszerezéssel, főképp akkor nem, ha csak tüneti kezelésre jó
sajnos láttam már antidepresszáns függő embert, ő is csak úgy járt h felírtak neki egy gyógyszert
Válaszol idézettel
Régi 2007-01-05, 16:18
Maris logója
Maris Maris nem elérhető
Feeling good

Hely: Mopszfarm
Összes hozzászólás: 22.351
Blog Entries: 14
Maris a fórum leghíresebb embereMaris a fórum leghíresebb embereMaris a fórum leghíresebb embereMaris a fórum leghíresebb embereMaris a fórum leghíresebb embereMaris a fórum leghíresebb embereMaris a fórum leghíresebb embereMaris a fórum leghíresebb embereMaris a fórum leghíresebb embereMaris a fórum leghíresebb embereMaris a fórum leghíresebb embere
Üzenetküldés MSN-en keresztül Maris részére

Idézet:
fufala eredeti hozzászólása
ezzel a felfogással az a gond, h pont azt cáfolja meg ami a pszichológia létének értelmét adja, azt h az emberek fejlődhetnek és változhatnak
én ebben nem igazán hiszek, h változhat...pl több év szenvedést nem tudunk magunkból kitörölni...semmit nem tudunk magunkból kitörölni,max tudatosítjuk magunkban és megtanuljuk irányítani.
ettől függetlenül egy frusztrációt jelentő szituációban ugyanúgy kitörhet belőlünk...

a gyógyszerek meg szarok.pl amit a figyelemhiányos gyerekeknek írnak fel...Már nem emlékszem pontosan,de azok a gyógyszerek stimulálják az agyműködést...felpörgetik az agyat és ezálltal nyugtatják le őket.na majd pontosan utána nézek...Hatásos meg minden...egy ideig...utána nem elég h függő lesz egyre nagyobb adagokban kell kapnia...
láttam egy műsort a spektrumon és ott a nő az egyetlen legtutibb megoldásként kampányolt ezek mellett a gyógyszerek mellett.(ilyen szülőknek szóló műsor volt)azt hittem beleverek az arcába
valószínű ugyanez igaz az összes ilyen gyógyszerre...leszedelják őket aztán nincs sok baj vele

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban. - Tolsztoj
Válaszol idézettel
Régi 2007-01-05, 18:31
fufala logója
Halhatatlan

fufala a fórum leghíresebb emberefufala a fórum leghíresebb emberefufala a fórum leghíresebb emberefufala a fórum leghíresebb emberefufala a fórum leghíresebb emberefufala a fórum leghíresebb emberefufala a fórum leghíresebb emberefufala a fórum leghíresebb emberefufala a fórum leghíresebb emberefufala a fórum leghíresebb emberefufala a fórum leghíresebb embere

persze semmit se lehet kitörölni, csak tudatosítani lehet, átértékelni, tanulni belőle, elengedni, megbocsátani
a szenvedésből lehet építkezni is, engem sokat alakított, és egyáltalán nem sajnálom, néha nagyon szar az biztos
most is van olyan problémám, amit már értek, h mért van, tudom h mit kéne csinálni vele nagyjából, csak még csinálni nem tudom túl jól

igen ez nagyon gááz, amit a figyelemhiányos meg az autista egyerekekkel csinálnak Mo-n
ismerek egy 5 éves kislányt, aki autista és felírtak neki egy olyan gyógyszert, amiről kiderült, h felnőtt skizofrén férfiak szedhetik csak, és amikor az anyuka azt mondta az orvosnak h nem adja be a gyerekének, akkor megmondták neki, h -anyuka a maga felelőssége! akkor minek jön ide!
jó mi?

pedig az autizmus gyógyítható biz esetekben, de fejleszthető mindenképpen, csak ezt még csak amerikában ismerik el
itthon meg megtanítják őket "viselkedni"
Válaszol idézettel
Régi 2007-01-05, 18:42
fufala logója
Halhatatlan

fóbiák kezelésében van némi értelme biz gyógyszereknek, pont azért, h a beteg nyugodtabban tudjon szembesülni a fóbia tárgyával, ha megtapasztalja,h nincs oka a rettegésre, ellenkondicionálják, akkor már nem kell
utána nem fog félni
Válaszol idézettel
Régi 2007-01-05, 19:41
FoX logója
FoX FoX nem elérhető
Adeptus

Hely: behind the beyond
Összes hozzászólás: 17.321
FoX a fórum leghíresebb embereFoX a fórum leghíresebb embereFoX a fórum leghíresebb embereFoX a fórum leghíresebb embereFoX a fórum leghíresebb embereFoX a fórum leghíresebb embereFoX a fórum leghíresebb embereFoX a fórum leghíresebb embereFoX a fórum leghíresebb embereFoX a fórum leghíresebb embereFoX a fórum leghíresebb embere
Üzenetküldés MSN-en keresztül FoX részére

Idézet:
Maris eredeti hozzászólása
igazad van,de mi van akkor amikor pl egy heves veszekedés közben a másik fejéhez vágunk dolgokat...abban a pillanatban akartuk h szenvedjen,akartuk h fájjon neki...de amint elmúlik a gomolyfelhő az agyunkból átértékeljük a dolgokat és azt mondjuk "ne haragudj,nem úgy gondoltam...nem akartalak megbántani".akkor most hol az igazság?az indulat szülte mondatokat a második pillanatban már megbánjuk...Persze h van benne igazság...és zavar minket az a dolog,de az érzelmi részt elnyomtuk magunkba...megmagyaráztuk,h igen ez nem kéne h fájjon nekünk...a tudatalattinkban viszont még mindig ott van a fájdalom és az ilyen frusztrált szituációkan tör elő.tehát tiszta fejjel tudjuk h hülyeség elborult aggyal viszont támadó fegyver amivel magunknak nagyobb fájdalmat okozunk mint a másiknak akinek mondtuk...Ő meg csodálkozik,azt hiszi h ezt már megbeszéltétek...stb na ilyenkor mi van ?
szerintem az, ha olyan ideges leszek, hogy azt sem tudom, mit beszelek, gondokra utal. ismerem amit irsz, hogyne. azt gondolom, hogy nem mentesit a felelosseg alol az, hogy en most eppen hulyet kaptam... aqmit mondtam, mondtam, es akkor ugy is gondoltam. nem a szomszed gondolta, es mondta ki, hanem en.
epp arra jo egy cihologus, meg a cihologia, hogy a tudatalattimbol elokotrom azokat a dolgokat, amik miatt fajok, meg amik miatt ideges vagyok, es leuvoltom a masikat, utana meg nem gyozok bocsanatot kerni... es meg szarabbul erzem magam. aztan szepen feldolgozom ami szar nekem, es megoldom a problemat.

az, hogy en eldontom valamirol, hogy az nem kene, hogy fajjon... hat attol meg faj. szerintem nincs, olyan, hogy nem kene... ha nekem valami szarul esik, az szarul esik. annak valami oka van. es hiaba gondolom, hogy nem kene, az semmit nem er. pl. nekem rosszul esik, hogyha a masik figyelmetlen. es azt tanacsoltak tobben, hogy ne foglalkozzak vele. hat ez telleg egy nagyon jo otlet... ha valami zavar, ne foglalkozz vele ez olyan mintha leszarna egy galamb, es azt mondom, eh, nem is szart le, es buszken vonulok az utcan szaros fejjel
szalmindentegybevetve... ami miatt a zember kinlodik, amiatt kinlodik, es ez nem szunik meg sem az idotol, sem a korral, stb. csak ha rajon, hogy mitol kinlodik, es azt feldolgozza.
az igassag ott van, hogy en szarul vagyok, ezer olykor odabaszok neked egyet... es te eldontod, hogy toleralod, vagy nem. en monnyuk nem szeretnem ezt csinalni mig elek, es azt sem szeretnem, ha velem ezt csinalnak.

Unatkozik? Vásároljon mosómedvét!
Válaszol idézettel
Régi 2007-01-05, 19:54
FoX logója
FoX FoX nem elérhető
Adeptus

FoX a fórum leghíresebb embereFoX a fórum leghíresebb embereFoX a fórum leghíresebb embereFoX a fórum leghíresebb embereFoX a fórum leghíresebb embereFoX a fórum leghíresebb embereFoX a fórum leghíresebb embereFoX a fórum leghíresebb embereFoX a fórum leghíresebb embereFoX a fórum leghíresebb embereFoX a fórum leghíresebb embere

Idézet:
fufala eredeti hozzászólása
most meg kell mondjam irigyellek
te előbb gondolkodsz utána beszélsz
ezzel én nem mindig vagyok így
és nem akarok bántani senkit, minek bántsak
az lenne a legjobb ha leperegnének rólam mások bántalmai, mert néha én is magamra veszek dolgokat
olyan emberektől, akik közel állnak hozzám, néha igazuk van, csak az se mind1, hogy az ember milyen formában közli a kritikát
nagyon nem mind1
bosszút állni meg kicsinyes dolog az én felfogásom szerint
lofasz, en is utok akkorakat neha... magamra is, masokra is... irasban konnyu okosnak lenni, meg szoban is.

Válaszol idézettel
Régi 2007-01-05, 20:04
FoX logója
FoX FoX nem elérhető
Adeptus

Idézet:
Maris eredeti hozzászólása
én ebben nem igazán hiszek, h változhat...pl több év szenvedést nem tudunk magunkból kitörölni...semmit nem tudunk magunkból kitörölni,max tudatosítjuk magunkban és megtanuljuk irányítani.
ettől függetlenül egy frusztrációt jelentő szituációban ugyanúgy kitörhet belőlünk...

a gyógyszerek meg szarok.pl amit a figyelemhiányos gyerekeknek írnak fel...Már nem emlékszem pontosan,de azok a gyógyszerek stimulálják az agyműködést...felpörgetik az agyat és ezálltal nyugtatják le őket.na majd pontosan utána nézek...Hatásos meg minden...egy ideig...utána nem elég h függő lesz egyre nagyobb adagokban kell kapnia...
láttam egy műsort a spektrumon és ott a nő az egyetlen legtutibb megoldásként kampányolt ezek mellett a gyógyszerek mellett.(ilyen szülőknek szóló műsor volt)azt hittem beleverek az arcába
valószínű ugyanez igaz az összes ilyen gyógyszerre...leszedelják őket aztán nincs sok baj vele
a gyoccerek sztem is szarok. es ilyenen amit irtal enis rettento mod fel tudom bszni magam... nyomjak a szuloknek, es a sok szulo meg elhiszi... es mennyi ilyen van... hogy kiakadok en ezen...

Válaszol idézettel
Régi 2007-01-05, 20:44
naba logója
naba naba nem elérhető
Megrögzött fórumozó

Összes hozzászólás: 3.382
naba fényesen világító üstökösnaba fényesen világító üstökösnaba fényesen világító üstökösnaba fényesen világító üstökösnaba fényesen világító üstökösnaba fényesen világító üstökös

en is minding figyelemhianyos voltam
meg fegyelemhianyos is
altiba se akartak engedni bakker
sot asszem pszichologushoz is vitt anyam egy idobe de nemtommminek, a tanitoeneni mondta neki, de nem derult kis semmi
tablettat remelem nem adtak

amugy egyebkent vannak tellleg kemiai zavarbol eredo idegrendszeri problemak, amit csak kemiai stabilitas bevitellel torteno visszallitasaval lehet orvosolni

legalabb is multko volt 1 faszi mindenttudas egyeteme az ilyen tabletta arus volt kb.
mindenre lithiumot, ezt, azt, amazt
hat kurvara balfasz volt szerinem 1ebkent

Utoljára módosítva: naba által : 2007-01-05 20:46
Válaszol idézettel
Régi 2007-01-05, 21:23
pétör logója
pétör pétör nem elérhető
Megrögzött fórumozó

Összes hozzászólás: 3.606
pétör a fórum leghíresebb emberepétör a fórum leghíresebb emberepétör a fórum leghíresebb emberepétör a fórum leghíresebb emberepétör a fórum leghíresebb emberepétör a fórum leghíresebb emberepétör a fórum leghíresebb emberepétör a fórum leghíresebb emberepétör a fórum leghíresebb emberepétör a fórum leghíresebb emberepétör a fórum leghíresebb embere
Üzenetküldés MSN-en keresztül pétör részére

gyerekek ne haragudjatok ha megsértek pár érzést

ha primitivnek tünök ezért ( netán primitivebbnek)

de nagyon fel vagyok kavarva

előszőr is : elolvastam az interjut az olaszliszkán cigányok által meglincselt férfi kislányával

én komoyan fel vagyok dulva

iyenek hogy : " a hugom mellettem sirt és kiabált , probáltam nyugtatni de nem ment , közben kifelé is probaltam kiabálni hogy ne bántsátok aput , nem tehet rola , kérlek ne bántsátok és az egyik azt mondta nekem : ha nem tetszik valami majd minket is megvernek és megerőszakolnak ( !!!! ) "

namost indult egy iyen oldal hogy :

http://ciganybunozes.com/

szerintem jo

habár elhatárolodok a jobboldaltol ( orbán viktor populista fassága , magyar zászló meggyalázása , erőszakhoz valo felhasználása satöbbi meg a jobbik hüyeségeitől is ) EZ egy jo oldal

végre bazdmeg ki merik mondani hogy az egy dolog hogy mi tartjuk el a mocskokat , de az azért tulzás hogy IGENIS cigányterrorban kell élnünk ( főleg itt az alföldön ) és hogy ha valaki netalántán visszaüt , vagy beszól

akkor ő egy rasszista köcsög

de ha rám mondják az utcán ( megtörtént eset de ez a leggyengébb ) :

hogy mivan magyar köcsög ? akkor ők a jofejek

AKIK KESERÜSÉGET ÉREZNEK HOGY NEM SZERETIK ŐKET A CSUNYA MAGYAROK

tényleg mekkora gecik vagyunk

AZ ESZEM MEGÁLL

meg hogy nem lehetnek a fehér osztályokban mert mi állatok vagyunk és fasisztoidok

hát bazdmeg nem is adnám a gyerekem oyan suliba ahol cigányokkal kéne egy osztályban lenniük

ahol elveszik a körzöjét , megütik , rasszista megjegyzéseket tesznek rá ( nem vicc ! ) és ha nem ad neki egy szál cigit akkor megkéselik

KÉREM SENKI NE MONDJA NEKEM EZEKET A FASSÁGOKAT HOGY BENNÜNK VAN A HIBA

mert ha 600 év alatt nem tanulták meg hogy legyenek emberek most se fogják és attol meg pláne nem hogy mégjobban alájuk rakunk mindent

segély bazdmeg ugyvan köszönjük

zárszó : nem tartom magam rossz embernek és életem egyik célkitüzése hogy bölcs legyek

ugy érzem hogy össze egyeztethetetlen a bölcsességgel hogyha rasszista vagy szüklátokörü vagyok

DE EZT NEM TUDOM FELDOLGOZNI

hu

köszönöm hogy elmondhattam és bocs tényleg ha most beleronditottam a topikba

Utoljára módosítva: pétör által : 2007-01-05 21:40
Válaszol idézettel
Régi 2007-01-05, 21:27
FoX logója
FoX FoX nem elérhető
Adeptus

A kiszolgáló nem található

A Firefox nem találja a kiszolgálót a(z) www.ciganybunozes.com helyen.

Válaszol idézettel
Régi 2007-01-05, 21:29
Faun logója
Faun Faun nem elérhető
Megrögzött fórumozó

Hely: lásd fent
Összes hozzászólás: 3.763
Faun is a splendid one to beholdFaun is a splendid one to beholdFaun is a splendid one to beholdFaun is a splendid one to beholdFaun is a splendid one to beholdFaun is a splendid one to beholdFaun is a splendid one to behold
Thumbs up re: Társadalom,pszichológia,emberek...

én megértelek,de ez itt kényes kérdés lesz,mert a sok uvaktívnebáncsvirág majd veri a nyálát meg nagyokat hallgat,pedig belül tudják ők is h mi a pálya,de inkább nem szólnak semmit,vagy lesütik a szemüket,vagy rasszistának mondanak...
de sztem megérne egy külön topikot ez a téma...erről biztos h mindenkinek van véleménye.
"Surrender means standing naked before God, oozing and dripping out of every bodily orifice knowing full well that you are disgusting, pitiful, pathetic- and laughing with the sheer joy of being alive."
Válaszol idézettel
Régi 2007-01-05, 21:32
naba logója
naba naba nem elérhető
Megrögzött fórumozó

naba fényesen világító üstökösnaba fényesen világító üstökösnaba fényesen világító üstökösnaba fényesen világító üstökösnaba fényesen világító üstökösnaba fényesen világító üstökös

Idézet:
pétör eredeti hozzászólása
hát bazdmeg nem is adnám a gyerekem oyan suliba ahol cigányokkal kéne egy osztályban lenniük
ahol elveszik a körzöjét , megütik , rasszista megjegyzéseket tesznek rá ( nem vicc ! ) és ha nem ad neki egy szál cigit akkor megkéselik
hat nemtom
nem kellenek az ilyenhez cigok
az en osztalyomba is jartak ilyen arcok, szep nagy okos feher emberek lettek beloluk

ja bots cigany vagyok en is
ien szoke
cseszlovakroma na
Régi 2007-01-05, 21:39
pétör logója
pétör pétör nem elérhető
Megrögzött fórumozó

pétör a fórum leghíresebb emberepétör a fórum leghíresebb emberepétör a fórum leghíresebb emberepétör a fórum leghíresebb emberepétör a fórum leghíresebb emberepétör a fórum leghíresebb emberepétör a fórum leghíresebb emberepétör a fórum leghíresebb emberepétör a fórum leghíresebb emberepétör a fórum leghíresebb emberepétör a fórum leghíresebb embere

Idézet:
naba eredeti hozzászólása
hat nemtom
nem kellenek az ilyenhez cigok
az en osztalyomba is jartak ilyen arcok, szep nagy okos feher emberek lettek beloluk

ja bots cigany vagyok en is
ien szoke
cseszlovakroma na

de érted

roma meg cigány

az nem ugyanaz : )
Régi 2007-01-05, 21:41
pétör logója
pétör pétör nem elérhető
Megrögzött fórumozó

Idézet:
FoX eredeti hozzászólása
A kiszolgáló nem található

A Firefox nem találja a kiszolgálót a(z) www.ciganybunozes.com helyen.

nem akarok indulatokat gerjeszteni

csak feldult nagyon

ez a kisgyerekes téma

el tudjátok képzelni ?

kislány vagy , a kishugod melletted sir hogy ne bántsák aput

és körbeállnak a démonok bazdmeg

oyanok a cigányok mint a gyürükurában az orkok

de ott az emberek összefogtak

nem mondták hogy FRODO , TE ROHADT RASSZISTA
Régi 2007-01-05, 21:44
uszidzsinga logója
uszidzsinga uszidzsinga nem elérhető
Megrögzött fórumozó

Hely: Az Óperencian innen, az uveghegyeken túl
Összes hozzászólás: 2.454
uszidzsinga has much to be proud ofuszidzsinga has much to be proud ofuszidzsinga has much to be proud ofuszidzsinga has much to be proud ofuszidzsinga has much to be proud ofuszidzsinga has much to be proud ofuszidzsinga has much to be proud ofuszidzsinga has much to be proud ofuszidzsinga has much to be proud of

Idézet:
FoX eredeti hozzászólása
a gyoccerek sztem is szarok. es ilyenen amit irtal enis rettento mod fel tudom bszni magam... nyomjak a szuloknek, es a sok szulo meg elhiszi... es mennyi ilyen van... hogy kiakadok en ezen...
Ami nagyon nagy baj a gyogyszerekkel manapsag, a szemleletmod amiben gyartjak oket. Gyogyszert gyartani biznisz, ha meggyogyulsz tole, az meg annyira nem nagy biznisz,mintha fuggove valnal... A masik nagy gebasz meg a gyogyszeripar befolyasa az oktatasban. Az orvos olyan gyogymodot fog ajanlani,amit ismer.
Válaszol idézettel
Régi 2007-01-05, 21:50
naba logója
naba naba nem elérhető
Megrögzött fórumozó

Idézet:
de érted

roma meg cigány

az nem ugyanaz : )
nemertem mertnemretek hozza
megtokmind1
megasse ertem szelsojobbos demagog baltapolitikaval minek foglalkoznak az emberek
de eloszoris mindeki foglalkozzon a sajat szarsagaval, ugyhogy enis most megyek es szetoffolok inkabb valami mast
ehehe
Régi 2007-01-05, 21:51
Faun logója
Faun Faun nem elérhető
Megrögzött fórumozó

Faun is a splendid one to beholdFaun is a splendid one to beholdFaun is a splendid one to beholdFaun is a splendid one to beholdFaun is a splendid one to beholdFaun is a splendid one to beholdFaun is a splendid one to behold

Idézet:

nem akarok indulatokat gerjeszteni

csak feldult nagyon

ez a kisgyerekes téma

el tudjátok képzelni ?

kislány vagy , a kishugod melletted sir hogy ne bántsák aput

és körbeállnak a démonok bazdmeg

oyanok a cigányok mint a gyürükurában az orkok

de ott az emberek összefogtak

nem mondták hogy FRODO , TE ROHADT RASSZISTA
pedig frodó rasszista volt a legszkinhedebb szkinhed akit látott középfölde
"Surrender means standing naked before God, oozing and dripping out of every bodily orifice knowing full well that you are disgusting, pitiful, pathetic- and laughing with the sheer joy of being alive."
Válaszol idézettel
Régi 2007-01-05, 21:57
uszidzsinga logója
uszidzsinga uszidzsinga nem elérhető
Megrögzött fórumozó

Hely: Az Óperencian innen, az uveghegyeken túl
Összes hozzászólás: 2.454
uszidzsinga has much to be proud ofuszidzsinga has much to be proud ofuszidzsinga has much to be proud ofuszidzsinga has much to be proud ofuszidzsinga has much to be proud ofuszidzsinga has much to be proud ofuszidzsinga has much to be proud ofuszidzsinga has much to be proud ofuszidzsinga has much to be proud of

Idézet:
Faun eredeti hozzászólása
pedig frodó rasszista volt a legszkinhedebb szkinhed akit látott középfölde
En ugy tudtam, Frodo kisebbseg volt...
Válaszol idézettel
Régi 2007-01-05, 21:58
pétör logója
pétör pétör nem elérhető
Megrögzött fórumozó

Idézet:
naba eredeti hozzászólása
megasse ertem szelsojobbos demagog baltapolitikaval minek foglalkoznak az emberek
demagogia az gyökérség

én a jobbikot pl ugy utálom ahogy van

sőt a politikát is

" a politikai döntések egyszerüen értelmetlenek " ( timothy leary )

de nem tudok micsinálni ezzel mert ezt tapasztalom

ez nem oyan szöveg amit hallottam egy podiumrol

ez nem hitler demagog szövegelése és uszitása

ez nem egy kitalált fasság

ez az a köpés ami az arcomra csattan

ez az ütés ami a tarkómra zudul

ez az a könnycsepp amit a tanár kislánya ejt

miyen demagogia ? nézz ki az ablakon
Régi 2007-01-05, 22:03
Faun logója
Faun Faun nem elérhető
Megrögzött fórumozó

Idézet:
uszidzsinga eredeti hozzászólása
En ugy tudtam, Frodo kisebbseg volt...
az csak álca
Válaszol idézettel
Válaszol

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1 (0 tag és 1 látogató)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
Új témákat nem hozhatsz létre
Válaszokat nem küldhetsz
Fájlokat nem csatolhatsz
A hozzászólásaidat nem módosíthatod

BB code : bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva

Fórum ugrás

A pontos idő 20:59 , a GMT +2 időzóna szerint.