Welcome to GOA.HU Psychedelic Trance Community Mark forums read | View Forum Leaders
GOA.HU Psychedelic Trance Community

Közérdekű információk Talált, elveszett tárgyak, stb...

Válaszol
Téma eszközök Megjelenítési módok
Mindenféle , amit elénk tesznek hogy megegyük.

Régi 2006-12-05, 11:20
psy69 logója
psy69 psy69 nem elérhető
Ősfórumos

Hely: Márklár
Összes hozzászólás: 6.022
psy69 a fórum leghíresebb emberepsy69 a fórum leghíresebb emberepsy69 a fórum leghíresebb emberepsy69 a fórum leghíresebb emberepsy69 a fórum leghíresebb emberepsy69 a fórum leghíresebb emberepsy69 a fórum leghíresebb emberepsy69 a fórum leghíresebb emberepsy69 a fórum leghíresebb emberepsy69 a fórum leghíresebb emberepsy69 a fórum leghíresebb embere
Üzenetküldés Skype™-on keresztül psy69 részére
Alapbeállítás re: Mindenféle , amit elénk tesznek hogy megegyük.

"génmódositott mesterséges édesitőszer"
kegyetlen mennyi faszságot kitalálnak mióta van a fenil-alanin molekulának génjei? még megfogalmazni se tudják rendesen, innen látszik hogy asse' tudják miröl beszélnek...
amúgy meg tanulság: nem kell inni a sok diétás szarságot, hagyományos coca-cola forrevör!
Régi 2006-12-05, 11:47
psy69 logója
psy69 psy69 nem elérhető
Ősfórumos

psy69 a fórum leghíresebb emberepsy69 a fórum leghíresebb emberepsy69 a fórum leghíresebb emberepsy69 a fórum leghíresebb emberepsy69 a fórum leghíresebb emberepsy69 a fórum leghíresebb emberepsy69 a fórum leghíresebb emberepsy69 a fórum leghíresebb emberepsy69 a fórum leghíresebb emberepsy69 a fórum leghíresebb emberepsy69 a fórum leghíresebb embere

birom ezeket a "minden szart megetetnek velünk" szövegeket... most is megveheted a bioizét.. jó drágán... mert az emberek töbségének 2 jókis mekis sajtburger 370ért jobban esik mint enyniért vmi száritott babcsiradarafőzelék anyum amikor hozott nagyimtol házikenyeret, ott száradt meg mert se hugom, se én nem ettük meg azt a szikkadt bioszart és értitek, kinek kell a csomós só meg a 2nap alatt megrohadó joghurt? persze jó lenne friss tejet inni minden nap de ez nem lehetséges és nemis lesz az... akinek van pénze meg igénye rá az tolja a magokat meg a 600ftos almát, de nem kő eröltetni ezt a "ha e-t eszel meghalsz" dolgot... ez pont olyan hogy ha valaki nem szereti a húst az ne egyen de sztem betegesek azok aki vmi elméletet is gyártanak hozzá és győzködni próbálják az embereket hogy "meghaaasz a hústol"... az eészséges étrend sztem teljesen megvalósitható akkor ha tényleg eszel húst is, zöldséget is, gyümölcsöt is, halat, sajtot tejet.. minden ami kell... nem a magoktol leszel egészséges meg a bioizétöl hanem attol hogy minden elemet és katalizátort bejuttatsz a szervezetedbe... változatos étrend, ilyesmi... nah mind1
Régi 2006-12-05, 16:39
ACIDEX logója
ACIDEX ACIDEX nem elérhető
Van véleményem

Összes hozzászólás: 226
ACIDEX jó irányba halad

ez tényleg felhábórító hogy miket etetnek meg az emberrel...
nem is beszélve a már megromlott élelmiszerek. egyszerűen már nem is lehet tudni hogy hol vásároljon az ember.
Mert a multi az multi az azért szar mert piszkos otvar romlott stb mert úgy is bejönnek és megveszik.
a kisbolt azért gagyizik mert nincs elég pénze és nem akarja hgogy rárohadjon az áru. De akkor kitől vásároljak... Őszintén én úgy vagyok ezzel hogy már inkább ne is mondják be a hírekben hogy hol mit találtak mert úgyis meg kell vennem és szerintem nem lehet tudni mikor veszek szart tehát csak bosszant. (ugyanis volt már hogy gyönyörű húst vettem multiban is és volt hogy nem mertem megvenni a hentesnél sem)
Az pedig hogy a vegyszerekhez már színte hozzászoktunk azzal teljesen egyetértek. Nem is nagyon szokott érdekelni hogy pl amit iszok udítő stb azok nagyrészben kémiai anyagok - ez van hozzászokik a szervezet és kész ellenálló lesz velük szemben...

Húst meg igen is enni kell
Régi 2006-12-05, 16:53
Ritus logója
Ritus Ritus nem elérhető
Megrögzött fórumozó

Hely: Tatabánya
Összes hozzászólás: 2.986
Ritus jó irányba halad
Üzenetküldés MSN-en keresztül Ritus részére

Én próbálok mindig friss dolgokból főzni és nem a félkész, por és tartósított alakban kapható élelmiszerekből. Képtelenség vegyszermentesen étkezni, amit tudok megteszek, de én nem fogok azon görcsölni h számolgassam miben hány vegyszer van...lehet h a piaci almában többet találnék
Válaszol idézettel
Régi 2006-12-06, 08:21
psy69 logója
psy69 psy69 nem elérhető
Ősfórumos

na most nemazért de ráadásul naponta kenegetjük meg befujjuk meg stb magunkat egy valag vegyszerrel és ebben egy bioharcos sem kivétel
Régi 2006-12-06, 13:22
Faun logója
Faun Faun nem elérhető
Megrögzött fórumozó

Hely: lásd fent
Összes hozzászólás: 3.763
Faun is a splendid one to beholdFaun is a splendid one to beholdFaun is a splendid one to beholdFaun is a splendid one to beholdFaun is a splendid one to beholdFaun is a splendid one to beholdFaun is a splendid one to behold

hús nélkül nem élet az élet...
"Surrender means standing naked before God, oozing and dripping out of every bodily orifice knowing full well that you are disgusting, pitiful, pathetic- and laughing with the sheer joy of being alive."
Válaszol idézettel
Régi 2006-12-08, 09:26
Süsü logója
Süsü Süsü nem elérhető
Komoly arc

Hely: Vadkörtézni mentem :)
Összes hozzászólás: 505
Süsü egy kincsSüsü egy kincsSüsü egy kincsSüsü egy kincs
Alapbeállítás Mindenféle , amit elénk tesznek hogy megegyük.

MEGHÍVÓ

A kétezeregy kiadó ezúton tisztelettel meghívja Önt Eva Kapfelsperger / Udo Pollmer : Halál a konyhában
Gyógyszerek és vegyszerek a táplálékunkban című könyvének bemutatójára.

A könyvet bemutatják: Benda Judit (gyógyszerész, egészség-tanácsadó)
dr. Farkas Ilona (A rák ellen az emberért a holnapért alapítvány)
Johann Brunen (kiadóvezető)

A bemutató ideje: 2006 december 11-én este 7 óra
helye: a Károly körúti Alexandra Könyvesház elõadóterme

„Egy krimit parancsolnak? Tessék: Aflatoxinok a paprikában, tisztítószer a tojásban, higany a tonhalban, rákkeltő anyagok a kolbászban, dioxin a tejben, DDT az anyatejben — a modern élelmiszer-termelés és élelmiszer-feldolgozás árnyoldalai.

Ha egy békát forró vízzel teli fazékba tesznek, az rohanvást igyekszik menekülni az edényből. Ha azonban hideg vízbe helyezik, amelyet csak lassan melegítenek fel, az állat hagyja magát halálra főzni, anélkül, hogy különösképen védekezne ellene. A megfőzött békáról szóló hasonlat találóan jellemzi a napról napra mindinkább szennyezett környezetben élő , civilizált ember helyzetét.

Sokunk számára annyira természetessé vált a normális és egészséges tápláléktól való igen nagyforkú eltávolodás, hogy időközben a mesterséges termékek számítanak élelmiszernek, és ezek fogyasztását tekintjük normálisnak.

A béka problémája a következő: egyszerűen nem akarja észrevenni, hogy a hőmérséklet egészen lassan emelkedik. Ezért elmulasztja, hogy még idejében cselekedjen.

A Der Spiegel szerint a könyv "riasztólövés" ételeink és környezetünk szennyezettségére vonatkozóan.

Utoljára módosítva: Süsü által : 2006-12-08 15:26
Válaszol idézettel
Régi 2006-12-08, 13:18
holahulla logója
holahulla holahulla nem elérhető
Komoly arc

Összes hozzászólás: 591
holahulla jelentéktelen személyiség jelenleg

Idézet:
ACIDEX eredeti hozzászólása
nem is beszélve a már megromlott élelmiszerek. egyszerűen már nem is lehet tudni hogy hol vásároljon az ember.
Mert a multi az multi az azért szar mert piszkos otvar romlott stb mert úgy is bejönnek és megveszik.
a kisbolt azért gagyizik mert nincs elég pénze és nem akarja hgogy rárohadjon az áru. De akkor kitől vásároljak... Őszintén én úgy vagyok ezzel hogy már inkább ne is mondják be a hírekben hogy hol mit találtak mert úgyis meg kell vennem és szerintem nem lehet tudni mikor veszek szart tehát csak bosszant. (ugyanis volt már hogy gyönyörű húst vettem multiban is és volt hogy nem mertem megvenni a hentesnél sem)
Az pedig hogy a vegyszerekhez már színte hozzászoktunk azzal teljesen egyetértek. Nem is nagyon szokott érdekelni hogy pl amit iszok udítő stb azok nagyrészben kémiai anyagok - ez van hozzászokik a szervezet és kész ellenálló lesz velük szemben...

most olyat hallottam, hogy a boltban az előrecsomagolt szalámikat, miután megromlottak, kibontogatták és eladták ahol szeletelni szokták a cuccost.. lehet,h ez nem is új, csak nekem
Válaszol idézettel
Régi 2006-12-08, 13:22
holahulla logója
Komoly arc

Idézet:
Süsü eredeti hozzászólása
MEGHÍVÓ

A kétezeregy kiadó ezúton tisztelettel meghívja Önt Eva Kapfelsperger / Udo Pollmer : Halál a konyhában

A bemutató ideje: 2005 december 11-én este 7 óra

„Egy krimit parancsolnak? Tessék: Aflatoxinok a paprikában, tisztítószer a tojásban, higany a tonhalban, rákkeltő anyagok a kolbászban, dioxin a tejben, DDT az anyatejben — a modern élelmiszer-termelés és élelmiszer-feldolgozás árnyoldalai.

Ha egy békát forró vízzel teli fazékba tesznek, az rohanvást igyekszik menekülni az edényből. Ha azonban hideg vízbe helyezik, amelyet csak lassan melegítenek fel, az állat hagyja magát halálra főzni, anélkül, hogy különösképen védekezne ellene. A megfőzött békáról szóló hasonlat találóan jellemzi a napról napra mindinkább szennyezett környezetben élő , civilizált ember helyzetét.

Sokunk számára annyira természetessé vált a normális és egészséges tápláléktól való igen nagyforkú eltávolodás, hogy időközben a mesterséges termékek számítanak élelmiszernek, és ezek fogyasztását tekintjük normálisnak.

A béka problémája a következő: egyszerűen nem akarja észrevenni, hogy a hőmérséklet egészen lassan emelkedik. Ezért elmulasztja, hogy még idejében cselekedjen.

A Der Spiegel szerint a könyv "riasztólövés" ételeink és környezetünk szennyezettségére vonatkozóan.

gondolom ez idén lesz..
Válaszol idézettel
Régi 2006-12-08, 15:27
Süsü logója
Süsü Süsü nem elérhető
Komoly arc

Hely: Vadkörtézni mentem :)
Összes hozzászólás: 505
Süsü egy kincsSüsü egy kincsSüsü egy kincsSüsü egy kincs
Alapbeállítás Mindenféle , amit elénk tesznek hogy megegyük.

Na igen.
Régi 2006-12-09, 13:22
psy69 logója
psy69 psy69 nem elérhető
Ősfórumos

Idézet:
Süsü eredeti hozzászólása
MEGHÍVÓ

A bemutató ideje: 2006 december 11-én este 7 óra

HALÁÁÁÁL MEGHAAAALSZ.. HIGAAANY.. CIÁÁÁÁN... ATOOOOMOK AZ ÉTELBEEEEN... IONFERTŐZÖTT MINDEN... NEM TUDSZ ELMENEKÜLNI.. BENNED VAN...
ÉS KÖRÜLÖTTED...
POKOOOL...
SÁTÁÁÁN...

VILÁGVÉGE MIEGYMÁS
Régi 2006-12-11, 01:19
NasCa logója
NasCa NasCa nem elérhető
4.49 crew

Hely: buddhapest
Összes hozzászólás: 4.811
Blog Entries: 26
NasCa a fórum leghíresebb embereNasCa a fórum leghíresebb embereNasCa a fórum leghíresebb embereNasCa a fórum leghíresebb embereNasCa a fórum leghíresebb embereNasCa a fórum leghíresebb embereNasCa a fórum leghíresebb embereNasCa a fórum leghíresebb embereNasCa a fórum leghíresebb embereNasCa a fórum leghíresebb embereNasCa a fórum leghíresebb embere
Üzenetküldés MSN-en keresztül NasCa részére Üzenetküldés Skype™-on keresztül NasCa részére

Az emberek mikor táplálkoztak 100%-osan egészségesen?

playblog
Válaszol idézettel
Régi 2006-12-11, 01:25
uszidzsinga logója
uszidzsinga uszidzsinga nem elérhető
Megrögzött fórumozó

Hely: Az Óperencian innen, az uveghegyeken túl
Összes hozzászólás: 2.454
uszidzsinga has much to be proud ofuszidzsinga has much to be proud ofuszidzsinga has much to be proud ofuszidzsinga has much to be proud ofuszidzsinga has much to be proud ofuszidzsinga has much to be proud ofuszidzsinga has much to be proud ofuszidzsinga has much to be proud ofuszidzsinga has much to be proud of

Idézet:
holahulla eredeti hozzászólása
most olyat hallottam, hogy a boltban az előrecsomagolt szalámikat, miután megromlottak, kibontogatták és eladták ahol szeletelni szokták a cuccost.. lehet,h ez nem is új, csak nekem
ez normal lehet. Mikor hamburgergyarban dolgoztam , ami lejart szavatossagu aru volt a raktarban, azt egyszeruen ujra csomagoltuk,hogy mas datum keruljon a dobzkakra. Igy a legegyszerubb meghosszabitani valaminek a szav. idejet
Válaszol idézettel
Régi 2006-12-11, 01:26
NasCa logója
NasCa NasCa nem elérhető
4.49 crew

Hely: buddhapest
Összes hozzászólás: 4.811
Blog Entries: 26
NasCa a fórum leghíresebb embereNasCa a fórum leghíresebb embereNasCa a fórum leghíresebb embereNasCa a fórum leghíresebb embereNasCa a fórum leghíresebb embereNasCa a fórum leghíresebb embereNasCa a fórum leghíresebb embereNasCa a fórum leghíresebb embereNasCa a fórum leghíresebb embereNasCa a fórum leghíresebb embereNasCa a fórum leghíresebb embere
Üzenetküldés MSN-en keresztül NasCa részére Üzenetküldés Skype™-on keresztül NasCa részére

Mega Burger

playblog
Válaszol idézettel
Régi 2006-12-11, 01:31
Dhamma logója
Dhamma Dhamma nem elérhető
Banned

Összes hozzászólás: 8.506
Dhamma has a brilliant futureDhamma has a brilliant futureDhamma has a brilliant futureDhamma has a brilliant futureDhamma has a brilliant futureDhamma has a brilliant futureDhamma has a brilliant futureDhamma has a brilliant futureDhamma has a brilliant futureDhamma has a brilliant futureDhamma has a brilliant future

blah.mindenki egye ami jolesik csak aztan ne panaszkodjon!!! én is azt eszem,de ha körülnézünk télleg megmérgeznek minket!nekem is kell a finomság.vega vagy nem vega tökmindegy.mindent lehet modjával sztm,szokás kérdése.csak télleg azé oda kéne figyelni h mit eszünk meg.és akko legalább tudod és választhatsz.amugy meg pásztortarhonyát eszem nyammm
Válaszol idézettel
Régi 2006-12-11, 02:02
oxtox logója
oxtox oxtox nem elérhető
Banned

Hely: everywhere & nowhere
Összes hozzászólás: 1.574
oxtox még híres is lehetoxtox még híres is lehet

ja és különben is miért nincs a füveseknek fogyasztóvédelem mi?
Válaszol idézettel
Régi 2006-12-11, 07:40
PeeKaBoo logója
PeeKaBoo PeeKaBoo nem elérhető
Adeptus

Hely: hULLáM-vÖlGyBeN AvAgY cSePeL
Összes hozzászólás: 17.487
PeeKaBoo a fórum leghíresebb emberePeeKaBoo a fórum leghíresebb emberePeeKaBoo a fórum leghíresebb emberePeeKaBoo a fórum leghíresebb emberePeeKaBoo a fórum leghíresebb emberePeeKaBoo a fórum leghíresebb emberePeeKaBoo a fórum leghíresebb emberePeeKaBoo a fórum leghíresebb emberePeeKaBoo a fórum leghíresebb emberePeeKaBoo a fórum leghíresebb emberePeeKaBoo a fórum leghíresebb embere
Üzenetküldés MSN-en keresztül PeeKaBoo részére
Cool re: Mindenféle , amit elénk tesznek hogy megegyük.

Idézet:
ACIDEX eredeti hozzászólása

...és kiskorunktól ezt kapjuk...
Minap láttam egy ismerősnél, akinek a kis mucóka kiskanállal cuppogja befele a cocacolát... sztem ez télleg nem egészséges egy 2-2,5 éves szervezetnek. Ő igenis iszogassa a hörpiszörpiét, teácskáját vagy mittomén...
Mondjuk én annyira nem értek ehhez, de tudom, h a levegő amit belélegzünk egy csomó olyan anyagot tartalmaz ami káros a szervezetünkre, olyan ételeket, italokat eszünk-iszunk, ami úgyszintén, azh életmódunk sem a legjobbnak mondható... és sztem többekközt ez a rákos betegségek előszobája.
Minden amihez nekünk közünkvan nem egészséges... és mindent tönkre is teszünk.
Most őszintén: ki figyel oda, h amikor nyáron egy tónál napozik, h a napolaj egy dolog h megvédi a testünket a nap káros hatásaitól... de ha úgy bemegyünk a tóba, az nagyon nem tesz a tónak jót... hiszen egy vékony olajréteg képződik körülöttünk... (aminek a hatására oligotróf tó lesz...) és... áá... nemis írom tovább... de lényeg az h nem figyelünk oda, és ennek nagyon nem lesz jó vége

...lepkefing...

Utoljára módosítva: PeeKaBoo által : 2006-12-11 07:52
Válaszol idézettel
Régi 2006-12-11, 07:42
PeeKaBoo logója
Adeptus

PeeKaBoo a fórum leghíresebb emberePeeKaBoo a fórum leghíresebb emberePeeKaBoo a fórum leghíresebb emberePeeKaBoo a fórum leghíresebb emberePeeKaBoo a fórum leghíresebb emberePeeKaBoo a fórum leghíresebb emberePeeKaBoo a fórum leghíresebb emberePeeKaBoo a fórum leghíresebb emberePeeKaBoo a fórum leghíresebb emberePeeKaBoo a fórum leghíresebb emberePeeKaBoo a fórum leghíresebb embere

Idézet:
psy69 eredeti hozzászólása
birom ezeket a "minden szart megetetnek velünk" szövegeket... most is megveheted a bioizét.. jó drágán... mert az emberek töbségének 2 jókis mekis sajtburger 370ért jobban esik mint enyniért vmi száritott babcsiradarafőzelék anyum amikor hozott nagyimtol házikenyeret, ott száradt meg mert se hugom, se én nem ettük meg azt a szikkadt bioszart és értitek, kinek kell a csomós só meg a 2nap alatt megrohadó joghurt? persze jó lenne friss tejet inni minden nap de ez nem lehetséges és nemis lesz az... akinek van pénze meg igénye rá az tolja a magokat meg a 600ftos almát, de nem kő eröltetni ezt a "ha e-t eszel meghalsz" dolgot... ez pont olyan hogy ha valaki nem szereti a húst az ne egyen de sztem betegesek azok aki vmi elméletet is gyártanak hozzá és győzködni próbálják az embereket hogy "meghaaasz a hústol"... az eészséges étrend sztem teljesen megvalósitható akkor ha tényleg eszel húst is, zöldséget is, gyümölcsöt is, halat, sajtot tejet.. minden ami kell... nem a magoktol leszel egészséges meg a bioizétöl hanem attol hogy minden elemet és katalizátort bejuttatsz a szervezetedbe... változatos étrend, ilyesmi... nah mind1
...szóval ha odafigyelek, és sohasem eszem EEEE-t akkor örökké élni fogok?

...lepkefing...
Válaszol idézettel
Régi 2006-12-11, 07:47
PeeKaBoo logója
Adeptus

Idézet:
Goriot eredeti hozzászólása
Most is éppen párizsit eszek....
El sem merem olvasni h mi van benne
...nyugi... nem írják rá

...lepkefing...
Válaszol idézettel
Régi 2006-12-11, 10:40
holahulla logója
Komoly arc

Idézet:
PeeKaBoo eredeti hozzászólása
...nyugi... nem írják rá
egyszer dolgoztam egy faszival, aki értett hozzá állítólag és ő azt mondta,h a párizsi, meg a virsli is csontpuhító anyagot (is), vagy mit tartalmaz, sokat én nem tudom,h igaz-e de nem kívánom azóta nagyon az iesmit..
Válaszol idézettel
Válaszol

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1 (0 tag és 1 látogató)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
Új témákat nem hozhatsz létre
Válaszokat nem küldhetsz
Fájlokat nem csatolhatsz
A hozzászólásaidat nem módosíthatod

BB code : bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva

Fórum ugrás

Hasonló témák
Téma Téma szerzője Fórum Válaszok Utolsó hozzászólás
idézetek, szólások, közmondások... ;) ?? Eszmecsere 5817 2015-01-22 14:28
elezsdé :] kritikus Trip to ... 2775 2014-05-10 11:02
Parti arcok archetipusai freeman Eszmecsere 95 2010-04-21 20:49
TrancePort Labelparty @ MÁV 2006 10 07 Addict Party 269 2006-10-20 14:14
Protoneon Mesék... LOBOT Duma 61 2005-05-26 05:28

A pontos idő 21:03 , a GMT +2 időzóna szerint.