Welcome to GOA.HU Psychedelic Trance Community Mark forums read | View Forum Leaders
GOA.HU Psychedelic Trance Community

Trip to ... Ez a tripstoryk helye és ideje

Válaszol

Régi 2005-05-19, 22:56
gaia logója
gaia gaia nem elérhető
Lelkes kezdő

Összes hozzászólás: 39
gaia jó irányba halad
Alapbeállítás

Én például régebben rendszeresen álmodtam azt,hogy repülni tudok.Lehet, hogy ez azért volt, mert megfosztottak a szabadságérzetemtől,vagy szimplán szeretek szárnyalni a végtelen térben
Válaszol idézettel
Régi 2005-05-19, 23:10
xyz logója
xyz xyz nem elérhető
Megrögzött fórumozó

Hely: Budapest
Összes hozzászólás: 2.876
xyz has much to be proud ofxyz has much to be proud ofxyz has much to be proud ofxyz has much to be proud ofxyz has much to be proud ofxyz has much to be proud ofxyz has much to be proud ofxyz has much to be proud of
Alapbeállítás

A legszebb álom:amikor úgy érzem,h dombos vidék felett repülök

Annyira plasztikus minden és utána mindíg felébredek.Csalódás nélkül, örömmel mert álmomban +éltem a repülést.Lehet rajta nevetni ,de akinek volt hasonló az ikább +borzong most ha visszaemléxik rá.
Ja, álmaink kis töredékére emléxünk csak vissza.
A legdurvább az amikor eccer csak napközben jön elő,h mit álmodtam éjjel,na az is nagyon cool.
Régi 2005-05-19, 23:10
Thomato logója
Thomato Thomato nem elérhető
Komoly arc

Hely: Budipest/Alfélfeelföld
Összes hozzászólás: 614
Thomato elismerésnek örvendThomato elismerésnek örvend
Üzenetküldés MSN-en keresztül Thomato részére
Alapbeállítás

ilyet én is álmodtam párszor, tök jó érzés... látni alul a földeket, távvezetékeket, falvakat...bár néha zenehallgatásra is fel tudok idézni efféléket...
Régi 2005-05-19, 23:14
xyz logója
xyz xyz nem elérhető
Megrögzött fórumozó

xyz has much to be proud ofxyz has much to be proud ofxyz has much to be proud ofxyz has much to be proud ofxyz has much to be proud ofxyz has much to be proud ofxyz has much to be proud ofxyz has much to be proud of
Alapbeállítás

van 1 szám ami nekem ije repülős:Atmos KNS
Régi 2005-05-19, 23:34
Thomato logója
Thomato Thomato nem elérhető
Komoly arc

Hely: Budipest/Alfélfeelföld
Összes hozzászólás: 614
Thomato elismerésnek örvendThomato elismerésnek örvend
Üzenetküldés MSN-en keresztül Thomato részére
Alapbeállítás

Azt vágom, de számomra inkább Carbon Based Lifeforms: Silent Running (carbonator rmx) lágy hajlításai adnak szárnyakat...mikor meghallottam, egyből az ugrott be, hogy sas vagyok, és a sivatag fölött repülök a kék égben... Alattam pálmafák, földházak, és olyan jó a simogató meleg napsugár...
Régi 2005-05-19, 23:44
mry logója
mry mry nem elérhető
Megrögzött fórumozó

Összes hozzászólás: 2.635
mry jó irányba halad
Alapbeállítás

Idézet:
xyz eredeti hozzászólása
A legdurvább az amikor eccer csak napközben jön elő,h mit álmodtam éjjel,na az is nagyon cool.
néha szoktam meditáció közben théta hullámokat hallgatni (ez olyan 4-8HZ) (pl. a brain wave generator nevü progi segítségével (http://www.bwgen.com/)) (ez egy nagyon jó preset erre http://www.bwgen.com/presets/desc162.htm)
és közben valóban jutnak eszembe sorra az álmok, sőt van hogy régebbi álmok ugranak be, holott eltelt azóta kb 1 hónap is. érdekes.

Feldmár jól elmagyarázza miért is van ez: az emlékezés tudatállapot specifikus.
ha pl. valaki kijózanodik egy részegségből de nem emlékszik, mit csinált amikor részeg volt; és újra annyit iszik mint az előző alkalommal, nagy valószínűséggel ismét emlékezni fog.

így van ez az álmokkal is mert olyankor az agyhullámok théta frekvencián mozognak.

mikor álomnaplót vezettem (ébredéskor leírtam részletesen E/1-ben mindent amire csak emlékeztem) kb 1 hét alatt olyan szintre tudtam turbózni a "dream recallt" hogy 8-9 hosszú történetre is emlékeztem, színekre, anyagokra, illatokra egyaránt.

lefekvés előtti banán és/vagy tej elfogyasztása is javítja az álmok minőségét, színesebbek, élethűbbek lesznek. (a legtöbb embernél a B6 vitamin is ezt csinálja (sajnos nálam pont nem)).

"Van egy elmélet, miszerint, ha egyszer kiderülne, hogy mi is valójában az Univerzum, és mit keres itt egyáltalán,
akkor azon nyomban megszűnne létezni, és valami más, még bizarrabb, még megmagyarázhatatlanabb dolog foglalná el a helyét.

Van egy másik elmélet, amely szerint ez már be is következett."
42

Utoljára módosítva: mry által : 2005-05-20 00:06
Válaszol idézettel
Régi 2005-05-19, 23:48
xyz logója
xyz xyz nem elérhető
Megrögzött fórumozó

Alapbeállítás

+ van nekem is /thx zsbacsi/ minnyá +hallgatom és alszomrá 1et
Régi 2005-05-19, 23:57
freeman logója
freeman freeman nem elérhető
Megrögzött fórumozó

Összes hozzászólás: 2.656
freeman elismerésnek örvendfreeman elismerésnek örvend
Alapbeállítás

Nekem visszatérö álmom, hogy a tengerparton vagyok és olyan érzésem van mint a tündéknek a gyürük urában

a motívum ismétlödik csak a helyszín mindig más, eléggé változatosak amúgy...

ez az álom mindig megnyugvással tölt el, nem tudom miért... tisztára leszedál

olyan mintha.... nem is tudom. Képtelen vagyok kifejezni szavakkal, ezt csak zenével tudom.
Válaszol idézettel
Régi 2005-05-20, 00:36
kritikus logója
kritikus kritikus nem elérhető
Van véleményem

Összes hozzászólás: 201
kritikus jó irányba halad
Alapbeállítás

volteccer egy álmom:

aludtam és azt álmodtam h álmodok és az álom beli álomban flashback-em van (nem pontosan, de valami ahhoz hasonló.. így hirtelen elég érdekesek voltak a dolgok)... megilyedtem és felébredtem.. de kiderült, hogy még mindíg az álomban vagyok és csak álmodtam h felébredtem.... ekkok mégegyszer felébredtem de még mindíg csak az álomba "ébredtem bele".. vagy 10szer "felébredtem" amikor el kezdtem parázni, hogy soha nem tudok kiszabadulni az álmomból, és nem térhetek vissza a valóságba és hogy minden amit megálmodok, az valósággá válik, mert mostmár az álmom a valóság... (persze közben továbbra is kb mintha egy trinyo közepén lettem volna)... aztán elkezdtem gondolkodni, hogy már álmodtam korábban h meghaltak a szeretteim meg ez is meghalt meg az is.. és beszartam h akkor most ez mind igazzá válik.. aztán egyszercsak felébredtem (ténylegesen)... hehe, kb 4 liter vizetkiizzadtam+remegett midnen végtagom.... akkor éjszaka nem csuktam le többet a szemem... viszont másnap jót aludtam:]:]
Válaszol idézettel
Régi 2005-05-20, 08:47
ryood logója
ryood ryood nem elérhető
Van véleményem

Hely: planete sauvage
Összes hozzászólás: 200
ryood jelentéktelen személyiség jelenleg
Alapbeállítás

álmomban véletlenül megöltem vmi kisállatot, nem emléxem pontosan mien volt, lehet nem is valosagban létező kisállat volt, szal nemtudom pontosan.
de a lényeg h nem szandekos volt, és huhhh nagyon nagyon rossz erzes volt mikor meghalt...jajj megijedtem tole h méralmodok ijet, de aztan higgadtan sikerult mar asszem helyretennia dolgot
Régi 2005-05-20, 10:03
Psy L logója
Psy L Psy L nem elérhető
Megrögzött fórumozó

Hely: d"^-^"b
Összes hozzászólás: 3.962
Psy L egyszerűen csodálatosPsy L egyszerűen csodálatosPsy L egyszerűen csodálatosPsy L egyszerűen csodálatos
Üzenetküldés MSN-en keresztül Psy L részére
Red face

Idézet:
ryood eredeti hozzászólása
álmomban véletlenül megöltem vmi kisállatot, nem emléxem pontosan mien volt, lehet nem is valosagban létező kisállat volt, szal nemtudom pontosan.
de a lényeg h nem szandekos volt, és huhhh nagyon nagyon rossz erzes volt mikor meghalt...jajj megijedtem tole h méralmodok ijet, de aztan higgadtan sikerult mar asszem helyretennia dolgot
Én azon szoktam parázni, h mi van akkor ha azoknak van igazuk akik seprik maguk előtt az utat... már nemtudom mi a nevük...szal h még egy hangyát se tapossanak el... én meg jövök haza este estőben vagy eső után s az úton legalább 3 csigát széttaposok...persze nem direkt úgyhogy azért mondom nekik h "bocsi". Habár ez már az ő lelkükön nem segít .
Régi 2005-05-21, 05:35
daylight logója
daylight daylight nem elérhető
Nem viccelek

Hely: danCeFlooR
Összes hozzászólás: 1.710
daylight has much to be proud ofdaylight has much to be proud ofdaylight has much to be proud ofdaylight has much to be proud ofdaylight has much to be proud ofdaylight has much to be proud ofdaylight has much to be proud ofdaylight has much to be proud ofdaylight has much to be proud of
Alapbeállítás

téNYleg leHet vmi abban a közhelyben,h álMUnCkban a tudatALATTIlép mŰcködésBE...

...meRT neCkem tegnap volt eGYnagyon fuRCSa álMOm.ÁlmombAN újRAéltem az
éLETEmneck egy iDőszakát.
Olyan apRó mOZZanatoCk, szavaK,piLLantásOck voltak jeLen.....amIkre éBer állapoTban
már nemISH emléXem...
annYIra inTENzív, annyIRA kézzelfogHATó,annyIra eleven, és fRISS vOlt...teLE érZésekkel,aMikre már rÉg nem
emLÉkezhETTEm,h akkOR mit ish éREZtem..............megRémülve éBRedtem fel.
Régi 2005-05-21, 09:34
Little logója
Little Little nem elérhető
Nem viccelek

Összes hozzászólás: 1.114
Little még híres is lehetLittle még híres is lehet
Üzenetküldés MSN-en keresztül Little részére
Exclamation

Idézet:
daylight eredeti hozzászólása
téNYleg leHet vmi abban a közhelyben,h álMUnCkban a tudatALATTIlép mŰcködésBE...

...meRT neCkem tegnap volt eGYnagyon fuRCSa álMOm.ÁlmombAN újRAéltem az
éLETEmneck egy iDőszakát.
Olyan apRó mOZZanatoCk, szavaK,piLLantásOck voltak jeLen.....amIkre éBer állapoTban
már nemISH emléXem...
annYIra inTENzív, annyIRA kézzelfogHATó,annyIra eleven, és fRISS vOlt...teLE érZésekkel,aMikre már rÉg nem
emLÉkezhETTEm,h akkOR mit ish éREZtem..............megRémülve éBRedtem fel.
na és semmi sex??????

ohhhh......

és a mosoly..??

Régi 2005-05-21, 09:52
monga logója
monga monga nem elérhető
homo alcoholicus

Hely: Röfi Klub
Összes hozzászólás: 5.093
monga a fórum leghíresebb emberemonga a fórum leghíresebb emberemonga a fórum leghíresebb emberemonga a fórum leghíresebb emberemonga a fórum leghíresebb emberemonga a fórum leghíresebb emberemonga a fórum leghíresebb emberemonga a fórum leghíresebb emberemonga a fórum leghíresebb emberemonga a fórum leghíresebb emberemonga a fórum leghíresebb embere
Alapbeállítás

rosszat álmodta...

11:15, restate my assumptions: 1. Mathematics is the language of nature. 2. Everything around us can be represented and understood through numbers. 3. If you graph these numbers, patterns emerge. Therefore: There are patterns everywhere in nature.

(PI)

A Pókmalac,a Pókmalac,ha akar hát a plafonon halad....

Vigyáááz,ha jön a Pókmalac
Válaszol idézettel
Régi 2005-05-21, 09:53
robci logója
robci robci nem elérhető
Öreg róka

Hely: on the 7th floor :)
Összes hozzászólás: 4.043
robci is a splendid one to beholdrobci is a splendid one to beholdrobci is a splendid one to beholdrobci is a splendid one to beholdrobci is a splendid one to beholdrobci is a splendid one to beholdrobci is a splendid one to behold
Question

Idézet:
monga eredeti hozzászólása
rosszat álmodta...
jöttek a zönpuszítók?
"We don’t need no education. We don’t need no thought control. No dark sarcasm in the classroom. Teachers, leave those kids alone. Hey, teacher, leave those kids alone! All in all you’re just another brick in the wall. All in all you’re just another brick in the wall."

"Bármely tömeg átlagos intelligenciája mélyen alatta marad legostobább tagja intelligenciájának."

Napszövetség
Válaszol idézettel
Régi 2005-05-21, 10:17
xyz logója
xyz xyz nem elérhető
Megrögzött fórumozó

Alapbeállítás

Én is rosszat:100 Attival jöttünk haza vmi partyról ami vidéken vót.Szesszel tettünk rá és én vezettem.1 kanyarban kisodródtam,de nem törtem + az autót ami Attiláé volt.Aztán már csak lépésben mertem menni nagyon lassan értünk haza.addígra regge lett. A valóságban is
Régi 2005-05-21, 11:08
Zahiella Zahiella nem elérhető
Lelkes kezdő

Összes hozzászólás: 31
Zahiella jó irányba halad
Alapbeállítás

XYZ légy nagyon óvatos az elkövetkezendő időben! Vigyázz magadra!
Régi 2005-05-23, 05:40
Krisz logója
Krisz Krisz nem elérhető
Komoly arc

Összes hozzászólás: 551
Krisz jó irányba halad
Üzenetküldés MSN-en keresztül Krisz részére
Alapbeállítás

Chill@! Most akkor ez vagy Te, vagy most hárman vagy, vagy most mi a neved?
Vagy hangulatfüggő?
Válaszol idézettel
Régi 2005-05-23, 05:57
Krisz logója
Krisz Krisz nem elérhető
Komoly arc

Krisz jó irányba halad
Alapbeállítás

Volt már pár álmom (ilyen apró mindennapi teendőkkel, elintézendő dolgokkal kapcsolatos), ami valóra is vált. Emiatt rendesen beparáztam az egyik álmom után (kb. fél éve volt), ezért aztán ki is írom magamból, hogy ne legyen a gondolataimban, így talán nem kap erőt a megvalósuláshoz.
Mindent leírok amire emlékszem, vannak "pontosabb" adatok is, ne röhögjetek:

Annyit tudok, hogy valamikor a jövőben játszódik.
Egy tavaszi, vagy nyári délelőtt, valamelyik hétköznap (kedd, vagy csütörtök) állok egy város egyik terén egy barátommal. Annyit tudok, hogy ez a város külföldön van (talán Németország déli része), ahol már az álmom szerint jó pár éve lakom, de a nevére nem emlékszem.
Délelőtt 10 óra lehet, beszélgetünk, magyarul. Ő is kiköltözött. Az időre azért emlékszem, mert álmomban az órámra nézve azt látom, hogy az megállt, pedig biztosan tudom, hogy jó az elem benne. Egyszer csak különös érzésünk van, valahogy mindenhol síri csend van, mintha minden megállt volna. Hirtelen nagyon halk repülőgépzúgást hallunk fentről. Felnézünk az égre: egy apró felhőfoszlány van csak, meg egy nagyon magasan repülő lomha gép. Távol van, de látszik, hogy nagyon nagy, nehéz gép lehet. Látjuk a kondenzcsíkját is mögötte. Mivel szikrázó napsütés van, azt is tisztán látjuk, hogy a gép elenged valami apróbb, fényesen csillogó dolgot.
Ezt látva, én teljesen nyugodtan csak annyit mondok a barátomnak: "B*zdmeg."
Ezután qrva nagy fény, de valami iszonyat erős, nem látni mást, csak fényt mindenütt. Mintha belépnél egy fényterembe. De mindez teljes csendben történik.
Ekkor már tudjuk mind a ketten, hogy a földre kell buknunk, nem mintha használna valamit. Az a legszarabb az egészben, hogy tudjuk, hiába csinálnánk is bármit.
Ekkor valamit iszonyat nagy robbanás, amit még életemben nem hallottam, süvítés, csattogás, nyikorgás, fémes hangok, morajlás... A fény elmúlik, de helyette mindenfajta színeket látunk. Az a legborzasztóbb az egészben, hogy gyönyörködünk a színekben, olyan csodálatosan tiszták, szépek. A szívárvány minden színe egymást váltva felvillan. Ilyen szép színeket még életemben nem láttam.
Miközben a földön kuporgunk, azt veszem észre, hogy nincsen rajtam ruha, és hogy ég rólam le a hús..... Na, itt ébredtem fel.

Utoljára módosítva: Krisz által : 2005-05-23 06:05
Válaszol idézettel
Régi 2005-05-24, 01:42
Krisz logója
Krisz Krisz nem elérhető
Komoly arc

Krisz jó irányba halad
Alapbeállítás

Idézet:
chillqk@c eredeti hozzászólása
a killkuk@cért fellelösséget nem vállalok, de én vagyok Chill@jé a másik fórum
Samu legyek, ha ezt értem... (Ide most egy szmájli került volna, de nem kerülhetett, mert már túl sok lett volna...)
Válaszol idézettel
Válaszol

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1 (0 tag és 1 látogató)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
Új témákat nem hozhatsz létre
Válaszokat nem küldhetsz
Fájlokat nem csatolhatsz
A hozzászólásaidat nem módosíthatod

BB code : bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva

Fórum ugrás

A pontos idő 03:50 , a GMT +2 időzóna szerint.