Welcome to GOA.HU Psychedelic Trance Community Mark forums read | View Forum Leaders
GOA.HU Psychedelic Trance Community

Trip to ... Ez a tripstoryk helye és ideje

Válaszol

Régi 2012-06-06, 14:30
Sövi logója
Sövi Sövi nem elérhető
Megrögzött fórumozó

Hely: Vienna
Összes hozzászólás: 3.600
Sövi a fórum leghíresebb embereSövi a fórum leghíresebb embereSövi a fórum leghíresebb embereSövi a fórum leghíresebb embereSövi a fórum leghíresebb embereSövi a fórum leghíresebb embereSövi a fórum leghíresebb embereSövi a fórum leghíresebb embereSövi a fórum leghíresebb embereSövi a fórum leghíresebb embereSövi a fórum leghíresebb embere
Üzenetküldés Skype™-on keresztül Sövi részére
Alapbeállítás re: Álmodás

friss elmeny, gyorsan le irom mielott elfelejtem
koncerten voltunk, backstage.. aztan egyik pillanatrol a masikra Hobo berangatott a szinpadra, belenyomott a kezembe egy ketnyaku Gibsont, aztan elkezdtek jatszani a Mesel az erdot en meg tok termeszetesen (kicsit zavarban) vegig gitaroztam pedig almomban sem tudtam rendesen gitarozni, minden gond nelkul lezavartuk a szamot, es a vegen odajott Hobo es megolelt emg megdicsert a vegere el is hittem hogy nem alom.. es ez utan fel is ebredtem
Régi 2012-06-13, 11:31
Josephine logója
Josephine Josephine nem elérhető
Van véleményem

Összes hozzászólás: 248
Josephine has much to be proud ofJosephine has much to be proud ofJosephine has much to be proud ofJosephine has much to be proud ofJosephine has much to be proud ofJosephine has much to be proud ofJosephine has much to be proud ofJosephine has much to be proud ofJosephine has much to be proud ofJosephine has much to be proud of

Egész évben nem álmodtam olyan rosszat,mint az éjszaka
A Bakonyba voltunk,és egy nagyon jó barátom nem akart velem szóbaállni,de szar volt,telesírtam a kispárnát.
Talán legközelebb nem kéne sokat enni vacsorára?
Válaszol idézettel
Régi 2012-08-05, 05:45
LOCO logója
LOCO LOCO nem elérhető
Halhatatlan

Összes hozzászólás: 11.817
LOCO a fórum leghíresebb embereLOCO a fórum leghíresebb embereLOCO a fórum leghíresebb embereLOCO a fórum leghíresebb embereLOCO a fórum leghíresebb embereLOCO a fórum leghíresebb embereLOCO a fórum leghíresebb embereLOCO a fórum leghíresebb embereLOCO a fórum leghíresebb embereLOCO a fórum leghíresebb embereLOCO a fórum leghíresebb embere
Üzenetküldés MSN-en keresztül LOCO részére

tínédzserkoromban voltam a körényken,a régi haverokkal,de jó is volt,szar így hajnalban belegondolni hogy ez már már a mult,és kevesebb van hátra mint ami elmúlt.
Régi 2012-08-07, 17:34
trancemaster logója
trancemaster trancemaster nem elérhető
Öreg róka

Hely: Debrecen/H
Összes hozzászólás: 4.371
trancemaster has a brilliant futuretrancemaster has a brilliant futuretrancemaster has a brilliant futuretrancemaster has a brilliant futuretrancemaster has a brilliant futuretrancemaster has a brilliant futuretrancemaster has a brilliant futuretrancemaster has a brilliant futuretrancemaster has a brilliant futuretrancemaster has a brilliant futuretrancemaster has a brilliant future
Üzenetküldés MSN-en keresztül trancemaster részére Üzenetküldés Skype™-on keresztül trancemaster részére

Én már legtöbbször nem merek emlékezni az álmaimra...
Volt már olyan rossz is, ami szinte beleéget a valómba és az érzést nem tudom kitörölni...sehogy sem...
Régi 2012-11-20, 21:46
Stela'N'Dark logója
Stela'N'Dark Stela'N'Dark nem elérhető
Megrögzött fórumozó

Hely: Wonderland
Összes hozzászólás: 2.186
Stela'N'Dark a fórum leghíresebb embereStela'N'Dark a fórum leghíresebb embereStela'N'Dark a fórum leghíresebb embereStela'N'Dark a fórum leghíresebb embereStela'N'Dark a fórum leghíresebb embereStela'N'Dark a fórum leghíresebb embereStela'N'Dark a fórum leghíresebb embereStela'N'Dark a fórum leghíresebb embereStela'N'Dark a fórum leghíresebb embereStela'N'Dark a fórum leghíresebb embereStela'N'Dark a fórum leghíresebb embere
Üzenetküldés ICQ-n keresztül Stela'N'Dark részére Üzenetküldés AIM-en keresztül Stela'N'Dark részére Üzenetküldés MSN-en keresztül Stela'N'Dark részére Üzenetküldés Yahoo-n keresztül Stela'N'Dark részére

Hatalmas buli volt a repülőtéren, afterrel meg 3 tonna földönheverő szeméttel, meg mindenféle napszemüveges arccal
Régi 2013-01-11, 10:17
pálinkata logója
pálinkata pálinkata nem elérhető
Megrögzött fórumozó

Hely: a kűtűl balra
Összes hozzászólás: 2.459
pálinkata a fórum leghíresebb emberepálinkata a fórum leghíresebb emberepálinkata a fórum leghíresebb emberepálinkata a fórum leghíresebb emberepálinkata a fórum leghíresebb emberepálinkata a fórum leghíresebb emberepálinkata a fórum leghíresebb emberepálinkata a fórum leghíresebb emberepálinkata a fórum leghíresebb emberepálinkata a fórum leghíresebb emberepálinkata a fórum leghíresebb embere

Na!... éccaka a Dzsekob vérfarkassal álmodtam.. rámkacsintott!!
Régi 2013-01-12, 15:42
MANGEKYU logója
MANGEKYU MANGEKYU nem elérhető
Halhatatlan

Hely: Denevérország
Összes hozzászólás: 13.369
MANGEKYU a fórum leghíresebb embereMANGEKYU a fórum leghíresebb embereMANGEKYU a fórum leghíresebb embereMANGEKYU a fórum leghíresebb embereMANGEKYU a fórum leghíresebb embereMANGEKYU a fórum leghíresebb embereMANGEKYU a fórum leghíresebb embereMANGEKYU a fórum leghíresebb embereMANGEKYU a fórum leghíresebb embereMANGEKYU a fórum leghíresebb embereMANGEKYU a fórum leghíresebb embere
Üzenetküldés MSN-en keresztül MANGEKYU részére Üzenetküldés Skype™-on keresztül MANGEKYU részére

azt álmodtam, hogy ott vagyok pápuán egy biciklivel, lefényképezem magam, és van vele megy plusz bicikli, a képen az üres bringára rajzolok egy nagy kérdőjelet fekete filccel és elküldöm Csillának, és ezt írtam a kép hátuljára: azért még most is sokszor gondolok rád. viszlek magammal így is úgy is
Régi 2013-01-30, 22:47
szandi logója
szandi szandi nem elérhető
Van véleményem

Összes hozzászólás: 173
szandi mindenki által ismertszandi mindenki által ismertszandi mindenki által ismertszandi mindenki által ismertszandi mindenki által ismertszandi mindenki által ismert
Red face re: Álmodás

Nos..

Volt egy kisebb konfliktus egy nővel.. ok, gondoltam lerendezem.. nem volt kíméletes egy küzdelem.. majd hátulról is betalál egy nő.. akkor egy üvegpoharat (egy fasza sörös korsót inkább..) törtem szét a fején. kicsit elvesztette az eszméletét, addig volt időm átgondolni, h mi a szar van. Majd magához tért, s jött rám a csávója is, meg az a másik nő is.. valahogy végül kihúztam magam az egészből..
Válaszol idézettel
Régi 2013-01-31, 00:13
wing logója
wing wing nem elérhető
Nem viccelek

Összes hozzászólás: 1.481
wing a fórum leghíresebb emberewing a fórum leghíresebb emberewing a fórum leghíresebb emberewing a fórum leghíresebb emberewing a fórum leghíresebb emberewing a fórum leghíresebb emberewing a fórum leghíresebb emberewing a fórum leghíresebb emberewing a fórum leghíresebb emberewing a fórum leghíresebb emberewing a fórum leghíresebb embere

terhes voltam,szültem
Válaszol idézettel
Régi 2013-01-31, 15:57
MANGEKYU logója
Halhatatlan

MANGEKYU a fórum leghíresebb embereMANGEKYU a fórum leghíresebb embereMANGEKYU a fórum leghíresebb embereMANGEKYU a fórum leghíresebb embereMANGEKYU a fórum leghíresebb embereMANGEKYU a fórum leghíresebb embereMANGEKYU a fórum leghíresebb embereMANGEKYU a fórum leghíresebb embereMANGEKYU a fórum leghíresebb embereMANGEKYU a fórum leghíresebb embereMANGEKYU a fórum leghíresebb embere
Üzenetküldés MSN-en keresztül MANGEKYU részére Üzenetküldés Skype™-on keresztül MANGEKYU részére

baz-_-''értelmes és szervezett zombis álom. a főnököt főszerkesztőnek hívták, és betörés/lerohanás helyett a zárral babráltak, én vettem észre és kellett erővel rátartani a kulcsra hogy ne jussanak be. a család nagy része nem is tud róluk, nagyim fél mer, nem látott még ilyet. elmében legyőzhetőek, de én se értettem hogyan. mielőtt felriadtam a wc ablakon keresztül beszéltem az egyikkel ami a képembe nevetett és tovább babrálta a zárat, világító tompa babakék szembogara volt. nem is zombik hanem ghoulok voltak(talán egy ember értheti h ezek miért rosszabbak) úgy beleizzadtam az álomba és annyi időt megéltem közben, hogy a 3óra alvást 10nek érzem. végül is vizsga előtt aludjon is az ember vagy rosszul mondom?^^
..piszkos bákemonó! ééémen!!
Régi 2013-02-10, 11:40
szandi logója
Van véleményem

szandi mindenki által ismertszandi mindenki által ismertszandi mindenki által ismertszandi mindenki által ismertszandi mindenki által ismertszandi mindenki által ismert

Azt álmodtam, h..

Egy goa buli volt egy szép fedett helyen a természetben, már délután 6-tól. Ott mászkálgattam, s gondolkoztam, békével az arcomon, nézelődtem. Találkoztam rég nem látott ismerősökkel, kik nagyon megváltoztak, pozitív irányba. Mandyékkel, kik azon gondolkoztak, h inkább elmennek vásárolni ..ruhákat, meg ilyenek. Bnőm húgával, ki olyan nagyon örült nekem. Tudtam, h nem maradhatok, reggel mennem kell dolgozni. Volt nálam egy kisebb ciginyíííí, így hát el is indultam szökdécselve, ki a part felé, a gyönyörű utakon. Sütött a nap, zöld volt minden, s harmónia volt bennem. Mosolyogtam. Elindultam lefele egy ösvényen, majd egy nagy sziklába ütköztem, alatta a tó. Lemásztam szépen a szikla oldalán, a homokos partra. Majd láttam, h közeledik errefelé egy szép nő, s felém tart. Köszöntünk egymásnak. A szikla másik oldalát közelítve próbáltam felmászni hozzá. Eközben észrevettem egy nagyon szép piros szívecske alakú követ bevésődve a nagy szikla oldalába. Nem tudtam felmászni, kitartotta a kezét, s mondtam, h nem megy, körbemegyek. Aztán elkezdte közben mondani, h pedig ő úgy ismer, h nem hátrálok meg, h előttem nincsen akadály.. Felértem hozzá végül, nagyon tetszett nekem, s ő is szimpatizált. Majd elindultunk egymás mellett, mindegy volt , h merre. Egymásra néztünk, mosolyogtunk, s átkaroltuk egymást, szorosan. Kívántam. Úgy hívták, h Lara.
Válaszol idézettel
Régi 2013-02-15, 16:40
szandi logója
Van véleményem

Azt álmodtam, h..

Egy nagyon magas épületre másztunk fel, a vízleeresztőn, esős, borús időben. Az épület kb. 15 emelet magas lehetett. Mikor felértünk leültünk egy kis peremre, s lógattuk a lábunkat. Meggyújtottunk egy cigit, s csak szívtuk, szívtuk.. Majd a vége felé érkezve, elgondolkoztam, h , h a pics*ba jutunk le innen, mivel roha*t magasan vagyunk.. meg is kellett kapaszkodnom a gondolat után.. nagyon féltem. Majd kikerülve a problémát, felébredtem.
Válaszol idézettel
Régi 2013-02-24, 10:59
szandi logója
Van véleményem

tádátádááám..:

Egy zavaros furcsa házban voltam, ahol mindenki sürgött -forgott. Underground érzete volt az egész helynek. Csináltam popcornt, magamnak , s egy másik személynek, egy nyugisabb helyen. Nem volt semmi amibe belerakhatnám, így hát egy félig papír, félig pamut anyagból összeraktam egy "popcornos poharat". Válra akasztható lett , mint egy szövet váltáska, s az elején volt egy szempár gombokból, meg egy mosolygós fej. Ott volt a rés is, melyen keresztül beleraktam a sok popcornt. Az állati fej teteje csúcsos volt, s háromszögben végződött. A popcorn meg finom , sárgás, sós.. Leraktam a földre, majd elkezdtem egy másikat készíteni, ugye. Aztán felfigyeltem rá, h közben elvitte valaki az egészet.. így hát vége szakadt a műveletnek.
Válaszol idézettel
Régi 2013-03-13, 18:51
szandi logója
Van véleményem

már megint a menekülés..

szóval egy bnőmmel voltam, s volt egy férfi, akitől féltem, s menekülnöm kellett, vagy ha jelen volt, akkor féltem nagyon, s próbáltam nem létezni. nemtudom, h a francba, de fent voltunk a lakásán..az asztal alatt gubbasztottam, úgy, h a terítő rendesen eltakarjon, bnőm előttem a földön, úgy általánosságban a tv-t nézték a szobában lévők. néha kidugtam a fejem, láttam az arcát, láttam a düht, láttam mire képes, s tudta, h ott vagyok, mégsem engedett az indulatának. mikor elment valahova, valakivel, s ottmaradt az anyja,meg bnőm, meg kitudja még kik, gyorsan mondtam, h menjünk!! elindultunk. futottunk. nagyon gyorsan, ahogy bírtunk. én irányítottam, h merre menjünk, h kerüljük a boltokat, s mindegy merre csak távolodjunk! nagyon magasan voltunk végül, házak tetején, s nemtudni, h min, s hogyan , de a sötétben lecsúsztunk valamilyen hulladékokon, s egy korlátba kapaszkodtunk csak. bármelyik pillanatban felvoltunk készülve egy iszonyat nagy zuhanásra, egy belénk hasító fájdalomra..bármire.. végül leértünk. futottunk tovább..közben kicsit lazult a feszültség. óbudán voltunk. s végül egy kis vidámparkot láttunk magunk előtt..annyira meglepett, h Óbudán vidámpark van, hogy elkezdtem kántálni, h "Óbudának van vidámparkjaa, iáá iáá óóóó... " s közben egyet tapsoltam fent, egyet meg guggolva a betonra..teljesen hülyének néztek így futás közben. majd észrevettük, h ez csak egy uszoda, aminek a teteje világít, s hullámvasút van a tetején díszként, ami megy körbe-körbe, s mire ezt megállapítottuk, hirtelen megtorpantunk, mert nem tudtunk tovább menni, ugyanis virslik melegedtek előttünk nyárson, az uszoda büféje lehetett.alig pár centire volt a fejünktől.. következő kép már a metrónál van, s nagypapám is jelen van. mondtam neki, h a városban így lehet a leggyorsabban menekülni, s , h minden rendben lesz. lent vártuk a metrót, s nagyon furcsa érzés volt megint a levegőben.. hirtelen egy késsel futott el mellettünk egy ember, s pont előttünk megragadott egy embert , s az alkarját elkezdte felvágni..elmebeteg tekintete volt. azonnal elfordítottam a fejem, ráhajtottam nagypapám mellkasára, s a fülébe súgtam, h : szeretlek..
majd mire odanéztem, bele volt vágva mélyen , h boszorkány. s ilyenkor az a kellemetlen feszültség a levegőben elérte tetőpontját.
Válaszol idézettel
Régi 2013-10-02, 08:56
pálinkata logója
pálinkata pálinkata nem elérhető
Megrögzött fórumozó

Hely: a kűtűl balra
Összes hozzászólás: 2.459
pálinkata a fórum leghíresebb emberepálinkata a fórum leghíresebb emberepálinkata a fórum leghíresebb emberepálinkata a fórum leghíresebb emberepálinkata a fórum leghíresebb emberepálinkata a fórum leghíresebb emberepálinkata a fórum leghíresebb emberepálinkata a fórum leghíresebb emberepálinkata a fórum leghíresebb emberepálinkata a fórum leghíresebb emberepálinkata a fórum leghíresebb embere

Húúú zavaros! De a lényeg, hogy "semmi" nem volt nálam..., mégis lebuktam, méghozzá egy GOA felíratú klubkártyát találtak a tárcámban, és gyanúús lettem....... ráadásul határőrök... pffúúúú...... de rossz volt!!!
Régi 2013-10-09, 20:33
MANGEKYU logója
Halhatatlan

nem is tudom miért hittem igaznak.
egy erdőben voltunk kempingházak voltak mindenhol.
véletlenül megláttam és körberajongtam örömömben.
félve, de vágytunk egymásra.
az álom nagy részében végig szeretkeztünk, főleg én tettem meg mindent, tudásom legjavát adtam, hogy ő élvezzen, és minél tovább minél jobban.
erről részleteket nem írnék, de olyan szép volt és valóságos.
..bár ne keltem volna fel.
..bár tudnék ilyen odaadással és figyelemmel más nőket is kényeztetni.
megőrjít
pedig lassan már másfél éve vége
Régi 2015-10-07, 10:58
szandi logója
Van véleményem

Red face Álmodás.

Hello!

Szinte meghalt már a fórum, ehhj.
Hogy ma este mit álmodtam , már nemtudom, de az a sok idő alatt míg nem írtam, sokat repültem, veszekedtem, felfedeztem, menekültem, jártam kristálypalotán innen, s azon túl. Volt happy end, s csúf vég, s mostan ott vagyok, h a tudatos álmodást gyakorlom, s szeretném elsajátítani, erről valakinek valami tecnikája van-e esetleg, vagy tapasztalatok?

Köszi, puszi, pá.
Válaszol idézettel
Válaszol

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1 (0 tag és 1 látogató)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
Új témákat nem hozhatsz létre
Válaszokat nem küldhetsz
Fájlokat nem csatolhatsz
A hozzászólásaidat nem módosíthatod

BB code : bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva

Fórum ugrás

A pontos idő 10:34 , a GMT +2 időzóna szerint.