Welcome to GOA.HU Psychedelic Trance Community Mark forums read | View Forum Leaders
GOA.HU Psychedelic Trance Community

Trip to ... Ez a tripstoryk helye és ideje

Válaszol

Régi 2005-05-17, 23:57
Thomato logója
Thomato Thomato nem elérhető
Komoly arc

Hely: Budipest/Alfélfeelföld
Összes hozzászólás: 614
Thomato elismerésnek örvendThomato elismerésnek örvend
Üzenetküldés MSN-en keresztül Thomato részére
Smile Álmodás

Minap álomvilágban jártam...tangagatyákat próbáltam...s az volt reggel a fless, hogy nem volt rajtam a gatya reggel...
Régi 2005-05-17, 23:59
robci logója
robci robci nem elérhető
Öreg róka

Hely: on the 7th floor :)
Összes hozzászólás: 4.043
robci is a splendid one to beholdrobci is a splendid one to beholdrobci is a splendid one to beholdrobci is a splendid one to beholdrobci is a splendid one to beholdrobci is a splendid one to beholdrobci is a splendid one to behold
Unhappy

huhh, megint vmi rosszat álmodtam, vagyis jó vót, csak a vége nem...
"We don’t need no education. We don’t need no thought control. No dark sarcasm in the classroom. Teachers, leave those kids alone. Hey, teacher, leave those kids alone! All in all you’re just another brick in the wall. All in all you’re just another brick in the wall."

"Bármely tömeg átlagos intelligenciája mélyen alatta marad legostobább tagja intelligenciájának."

Napszövetség
Válaszol idézettel
Régi 2005-05-18, 00:07
Psy L logója
Psy L Psy L nem elérhető
Megrögzött fórumozó

Hely: d"^-^"b
Összes hozzászólás: 3.962
Psy L egyszerűen csodálatosPsy L egyszerűen csodálatosPsy L egyszerűen csodálatosPsy L egyszerűen csodálatos
Üzenetküldés MSN-en keresztül Psy L részére
Red face

Tegnap éjjel haverom barátnőjével álmodtam... tusoltunk... mindíg azt mondja ha lesz elég pénze férfivé operáltatja magát.... álmomban nagyobb farka volt mint nekem s a neve Béla volt
Régi 2005-05-18, 00:14
robci logója
robci robci nem elérhető
Öreg róka

Hely: on the 7th floor :)
Összes hozzászólás: 4.043
robci is a splendid one to beholdrobci is a splendid one to beholdrobci is a splendid one to beholdrobci is a splendid one to beholdrobci is a splendid one to beholdrobci is a splendid one to beholdrobci is a splendid one to behold
Talking

"We don’t need no education. We don’t need no thought control. No dark sarcasm in the classroom. Teachers, leave those kids alone. Hey, teacher, leave those kids alone! All in all you’re just another brick in the wall. All in all you’re just another brick in the wall."

"Bármely tömeg átlagos intelligenciája mélyen alatta marad legostobább tagja intelligenciájának."

Napszövetség
Válaszol idézettel
Régi 2005-05-18, 01:26
Thomato logója
Komoly arc

Alapbeállítás

Idézet:
Psy L eredeti hozzászólása
Tegnap éjjel haverom barátnőjével álmodtam... tusoltunk... mindíg azt mondja ha lesz elég pénze férfivé operáltatja magát.... álmomban nagyobb farka volt mint nekem s a neve Béla volt

Hát igen, nem tesz jót az a sok elfojtás, L...
Régi 2005-05-18, 01:41
Pearl-gem logója
Pearl-gem Pearl-gem nem elérhető
Van véleményem

Hely: B.-A.-Z. megye (a világ legvégén)
Összes hozzászólás: 343
Pearl-gem jó irányba halad
Üzenetküldés ICQ-n keresztül Pearl-gem részére Üzenetküldés MSN-en keresztül Pearl-gem részére
Alapbeállítás

mostanában énis elég elmebeteg dolgokat álmodok..

és nem tudom miért..
tudatalattiba ha tényleg benne vannak ezek a dolgok akkor az nem jó.. mert így nem tudtam amgamról pl, hogy ennyire fáj ha pl egy barátom álmomban azt mondja haraxik s én csk leülök tűz mellé és ordítok úgy bőgök...

remélem ien "rílben" sosem fog megesni.. sem az, hogy megbántok esetleg egy jóbarátot, sem az hogy sírok ennyire, mint akkor.

és így álmomból zokogva ébredtem és már a párnám is totál szét volt sírva..
fel voltam zaklatva és nagyon-nagyon rossz volt..
Régi 2005-05-18, 02:04
Thomato logója
Komoly arc

Arrow no akkor az izgi

http://www.extra.hu/tudatos
Régi 2005-05-18, 10:36
Eric logója
Eric Eric nem elérhető
Öreg róka

Hely: Pest city
Összes hozzászólás: 5.707
Eric has a brilliant futureEric has a brilliant futureEric has a brilliant futureEric has a brilliant futureEric has a brilliant futureEric has a brilliant futureEric has a brilliant futureEric has a brilliant futureEric has a brilliant futureEric has a brilliant futureEric has a brilliant future
Üzenetküldés MSN-en keresztül Eric részére
Alapbeállítás

Én mindíg óriási baromságokat álmodok

A múltkor én voltam Neo Repkedtem a városban mikor a gépek elrabolták Trinityt...azt mondták megölik ha nem ölöm meg magam... De nem tettem, inkább kinyírtam minden embert a matrixban, hogy ne legyen elemük
Régi 2005-05-18, 10:49
ryood logója
ryood ryood nem elérhető
Van véleményem

Hely: planete sauvage
Összes hozzászólás: 200
ryood jelentéktelen személyiség jelenleg
Alapbeállítás

kb 3-4 éves koromban megálmodtam 2x majdnem total ugyanazt, tömören a sztori:

egy téren allok, nincsenek nagyon emberek. megindulok egy haz felé, kopogtatok az ajtajan, majd eccercsak kinyitjak az ajtot, erzem h mar vmi nem stimmel...bevisznek es békává változtatnak.
mikor masoccor almodtam, annyi volt a differencia, hogy mikor ott alltam az ajtoban, mar tudtam h mi fog kovetkezni, de nem tudtam ellene semmitse tenni, mert a kezem raragadt az ajtora, vagy csengore, nem emléxem pontosan.
es ugyanugy bevittek es békává valtoztattak.
Válaszol idézettel
Régi 2005-05-18, 13:20
Zahiella Zahiella nem elérhető
Lelkes kezdő

Hely: Budapest
Összes hozzászólás: 31
Zahiella jó irányba halad
Alapbeállítás

Nekem is elég sok fura álmom volt. De 2 azóta is mélyen bennem van és tisztán emlékszem az érzésre. színekre...

1. Egy nagy téren állok, sok ember van. Nagyon meleg van, süt a nap.
Tehát nappal van, de a hold is fennt van az égen. Egyzser csak a hold átváltozik nappá, így 2 napja lesz a Földnek. Mindenki beparázik, érzem az emberek kétségbeesését. De én teljesen nyugodt vagyok, mert tudom, hogy ez jó lesz.
Régi 2005-05-18, 16:59
rokker logója
rokker rokker nem elérhető
Van véleményem

Hely: UNIVERZUM
Összes hozzászólás: 259
rokker jó irányba halad
Alapbeállítás

tiszta solaris
Válaszol idézettel
Régi 2005-05-19, 07:57
mry logója
mry mry nem elérhető
Megrögzött fórumozó

Összes hozzászólás: 2.635
mry jó irányba halad
Idézet:
Thomato eredeti hozzászólása

a neten fellelhető legjobb fórumok tudatos álmodás témában:
http://forum.ld4all.com
http://www.dreamviews.com/forum/

FAQ-k:
http://www.lucidity.com/LucidDreamingFAQ2.html
http://www.faqs.org/faqs/dreams-faq/lucid-dreaming-faq/

a legjobb tudatos álom könyv magyarul:
http://www.tarot.hu/bolt.phtml?rovat=73

angolul:
Exploring The World Of Lucid Dreaming
http://www.melbournecarsales.com/ahm...idDreaming.pdf

"Van egy elmélet, miszerint, ha egyszer kiderülne, hogy mi is valójában az Univerzum, és mit keres itt egyáltalán,
akkor azon nyomban megszűnne létezni, és valami más, még bizarrabb, még megmagyarázhatatlanabb dolog foglalná el a helyét.

Van egy másik elmélet, amely szerint ez már be is következett."
42
Válaszol idézettel
Régi 2005-05-19, 09:16
ryood logója
ryood ryood nem elérhető
Van véleményem

Hely: planete sauvage
Összes hozzászólás: 200
ryood jelentéktelen személyiség jelenleg
Alapbeállítás

volt 3 évvel ezelőtt a m2-esen minden heten eccer, ejjel egy alomfejtős tv musor Zelki Jánossal...es betelefonalok altal elmesélt almok 90%-át vagy megtobbet szexulalis dolgokra vezette vizzsa, és ami meg ratesz, hogy a betelozok nagy resze ijen 60-70 év körüli mammer/papper volt, akik ijen 20 féle gyocceren... szal mokas kis musor volt, még mi is, beteloztunk haverokkal...
Régi 2005-05-19, 10:17
Lelkes kezdő

Alapbeállítás

Gyerekek ma ku...va szar álmom volt.

Az 1ik húgom hajókirándulásra ment és azt a hírt kaptuk, hogy ráesett valami a fejére és meghalt. Iszonyú érzés volt. Tehetetlennek éreztem magam...

Tudom, hogy ennek a jelentése nem rossz, mert a halál változást jelent.

Aztán jött 1 másik álom. Ahol lakom van 1 kis erdő. Beléptem az erdőbe, de más volt a klíma, mintha őserdőben jártam volna. Egyszer csak megjelent 1 feketepárduc család. Féltem tőlük, de engem nem bántottak, mikor erre rájöttem a félelem is eltűnt. De egyszer csak megjelent 1 férfi, akit viszont nem kíméltek.

Na ezt fejtsétek meg nekem
Régi 2005-05-19, 10:22
freeman logója
freeman freeman nem elérhető
Megrögzött fórumozó

Összes hozzászólás: 2.656
freeman elismerésnek örvendfreeman elismerésnek örvend
Alapbeállítás

szerintem próbáld meg felidézni a férfit akit láttál: ismered-e, vagy, éreztél e valamit amikor megláttad. pl. lehet hogy a párducok meg akartak védeni
Válaszol idézettel
Régi 2005-05-19, 10:25
Eric logója
Eric Eric nem elérhető
Öreg róka

Eric has a brilliant futureEric has a brilliant futureEric has a brilliant futureEric has a brilliant futureEric has a brilliant futureEric has a brilliant futureEric has a brilliant futureEric has a brilliant futureEric has a brilliant futureEric has a brilliant futureEric has a brilliant future
Alapbeállítás

Idézet:
Zahiella eredeti hozzászólása
Gyerekek ma ku...va szar álmom volt.

Az 1ik húgom hajókirándulásra ment és azt a hírt kaptuk, hogy ráesett valami a fejére és meghalt. Iszonyú érzés volt. Tehetetlennek éreztem magam...

Tudom, hogy ennek a jelentése nem rossz, mert a halál változást jelent.

Aztán jött 1 másik álom. Ahol lakom van 1 kis erdő. Beléptem az erdőbe, de más volt a klíma, mintha őserdőben jártam volna. Egyszer csak megjelent 1 feketepárduc család. Féltem tőlük, de engem nem bántottak, mikor erre rájöttem a félelem is eltűnt. De egyszer csak megjelent 1 férfi, akit viszont nem kíméltek.

Na ezt fejtsétek meg nekem
Te vagy a dzsumgel királynője!
Régi 2005-05-19, 10:59
Psy L logója
Psy L Psy L nem elérhető
Megrögzött fórumozó

Psy L egyszerűen csodálatosPsy L egyszerűen csodálatosPsy L egyszerűen csodálatosPsy L egyszerűen csodálatos
Red face

Régebben volt egy heteken át tartó visszatérő álmom... egy régi vár romjain keresztül, dühömben falakat áttörve üldöztem valakit, de talán 1 hét is eltelt mire rájöttem, hogy én vagyok az üldöző, sokáig nem értem a végére az álomnak. Amikor a végére értem kiderült, hogy egy hatalmas kövel a kezemben épp az egyik barátomat üldöztem s meg akartam ölni, de amikor kiderült, hogy őt üldözöm, akkor csak annyit mondtam neki, hogy "csak vicceltem" és eldobtam a követ, majd felállítottam a földről Azóta nem álmodtam ezt.
Régi 2005-05-19, 11:16
Lelkes kezdő

Alapbeállítás

Álmomban tudtam, hogy a férfi ismeretlen, ezért nem tudom mi jlentősége volt
Régi 2005-05-19, 11:21
Eric logója
Eric Eric nem elérhető
Öreg róka

Alapbeállítás

Szerintem ehhez a témához kapcsolódik a deja vu érzés...mikor úgy érzed ez a dolog már egyszer megtörtént veled vagy megálmodtad!

Valahol azt olvastam erről, hogy ilyenkor az agy "jelenközpontja" kis időre felmondja a szolgálatot és a helyát az emlékekért felelős rész veszi át...érdekes!
Régi 2005-05-19, 11:39
Psy L logója
Psy L Psy L nem elérhető
Megrögzött fórumozó

Hát ebben van valami Mr. Vampire The Masquaerade Redemption

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1 (0 tag és 1 látogató)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
Új témákat nem hozhatsz létre
Válaszokat nem küldhetsz
Fájlokat nem csatolhatsz
A hozzászólásaidat nem módosíthatod

BB code : bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva

Fórum ugrás

A pontos idő 07:05 , a GMT +2 időzóna szerint.