Welcome to GOA.HU Psychedelic Trance Community Mark forums read | View Forum Leaders
GOA.HU Psychedelic Trance Community

Üzenet az adminoknak Itt tudtok üzenni az adminoknak, moderátoroknak, ha valami óhaj vagy sóhaj van :)

Válaszol
Téma eszközök Megjelenítési módok
Moderációval kapcsolatos észrevételek

Régi 2006-08-10, 20:33
senseOFwonder logója
senseOFwonder senseOFwonder nem elérhető
nikaragua

Hely: bp belvaros belseje
Összes hozzászólás: 738
senseOFwonder is a splendid one to beholdsenseOFwonder is a splendid one to beholdsenseOFwonder is a splendid one to beholdsenseOFwonder is a splendid one to beholdsenseOFwonder is a splendid one to beholdsenseOFwonder is a splendid one to beholdsenseOFwonder is a splendid one to behold
Arrow Re: Moderációval kapcsolatos észrevételek

asszem nem kell hozzaa csak paar nap ees a meelyentisztelt
s overkvalifikaalt szellemi szintek vetuletei eredmeenyekeent
a moderaaciooval kapcsolatos eesztreveeteleket is kezdhetjuk
lassan moderaalni.. olckul grafiti: gondolkoztaal ma maar?

Válaszol idézettel
Régi 2006-08-10, 20:38
zsbácsi logója
zsbácsi zsbácsi nem elérhető
aránylag

Hely: Butapest
Összes hozzászólás: 961
zsbácsi egy kincszsbácsi egy kincszsbácsi egy kincs
Alapbeállítás re: Moderációval kapcsolatos észrevételek

Nyilván nem lesz minden hozzászólás kimoderálva, azon kivül hogy a buli hánytól kezdődik, és hogy X és Y játszik majd.
Viszont valószínű ki lesz törölve, ha valakik mondjuk elkezdenek arról irogatni egy party topicban hogy mit reggeliztek aznap, vagy ilyesmi..

Szóval nem kell félni, ezentúl is használható lesz a fórum, csak valahogy az adott témához szeretnénk ha közeledne a témán belüli hozzászólások tartalma is.

Ennek természetesen örülnénk ha ti is látnátok értelmét, és nem úgy vennétek, hogy "na ezek megint jól kitaláltak valamit, hogy baszogassanak"..

Remélem ebben a felhasználók többsége segítségünkre is lesz, ha látja a dolog előnyét..

Válaszol idézettel
Régi 2006-08-10, 21:12
_psymon_ logója
_psymon_ _psymon_ nem elérhető
Komoly arc

Hely: Hartyán Sziti :p
Összes hozzászólás: 685
_psymon_ még híres is lehet
Üzenetküldés MSN-en keresztül _psymon_ részére

Nos, én a magam részéről nem szándékozom kötekedni a továbbiakban. Azt hiszem, kicsit túlreagáltam a dolgot. Én is remélem, hogy értelmesebb lesz ezentúl az eszmecsere a fórumon... de azért remélem, hogy a jó hangulat is megmarad! Szóval... Keep It Real Admins!

PEACE!
Régi 2006-08-10, 23:24
Szandra logója
Szandra Szandra nem elérhető
Megrögzött fórumozó

Hely: Dabas
Összes hozzászólás: 3.452
Szandra még híres is lehet
Üzenetküldés MSN-en keresztül Szandra részére

Én sok hülyeséget írtam, de teljesen megértem a dolgot és igazat is adok!!!!
Szóval ezentúl jó kislány leszek!

Élek és haldoklom,
ahogy eddig is.
Válaszol idézettel
Régi 2006-08-10, 23:36
Psy_Buddha logója
Psy_Buddha Psy_Buddha nem elérhető
Banned

Hely: Bp xvi
Összes hozzászólás: 1.122
Psy_Buddha elismerésnek örvendPsy_Buddha elismerésnek örvendPsy_Buddha elismerésnek örvend
Üzenetküldés ICQ-n keresztül Psy_Buddha részére Üzenetküldés MSN-en keresztül Psy_Buddha részére
Alapbeállítás Re: Moderációval kapcsolatos észrevételek

Idézet:
_psymon_ eredeti hozzászólása
Azzal egyetértek, hogy egyesek nem úgy használják a fórumot, ahogy kéne és a durva beszólásokat le kéne szorítani, de szerintem ezért nem az egész fórumközösséget kéne moderálni, hanem mondjuk azt, aki folyamatosan olyan dolgokat postol, ami más ittlévő emberre nézve is sértő.
De nem csak a durva beszólásokkal van a baj, sokkal inkább az egyszavas semmitmondó hozzáfűznivalókkal, amiket a " közösségi szellem" nevében beírnak. Ha valaki beszélgetni akar valakivel akkor privát üzenetben msn-en vagy akárhogy beszélje meg vele, de ne egy party infó topicba...
Válaszol idézettel
Régi 2006-08-11, 09:12
Danee logója
Danee Danee nem elérhető
愛しています

Hely: Budapest/Hungary
Összes hozzászólás: 1.508
Blog Entries: 2
Danee egy kincsDanee egy kincsDanee egy kincs
Üzenetküldés MSN-en keresztül Danee részére

Idézet:
_psymon_ eredeti hozzászólása
Azzal egyetértek, hogy egyesek nem úgy használják a fórumot, ahogy kéne és a durva beszólásokat le kéne szorítani, de szerintem ezért nem az egész fórumközösséget kéne moderálni, hanem mondjuk azt, aki folyamatosan olyan dolgokat postol, ami más ittlévő emberre nézve is sértő. Mondjuk le lehetne tiltani, hogy az adott topicban írhasson, ha egyszer elejt ott egy értelmetlen anyázást. Adni az ilyeneknek egy 'gumiszoba' topicot, ahol kedvükre kianyázhatják magukat és kész. Bár nem tudom, hogy ez megoldható-e vajon ezen a fórumon. De szerintem sokkal humánusabb valakit utólag szankcionálni azért, amit rosszul csinál, mint eleve meggátolni, hogy úgy fejtse ki a véleményét, ahogy éppen akarja, vagy azt tegyen hozzá egy beszélgetéshez, ami éppen az eszébe jut.
Te komolyan nem érted miről beszélünk...Nem a vélemény nyilvánítást szankcionáljuk, moderáljuk...Mindent meglehet szalonképesen, érvekkel alátámasztva magyarázni, és ha ezzel nincs is semmi baj... Ha valaki idejön, és idehányja, hogy az XXX szervezőcsapat szar, és a buli szar lesz, az számítson rá, hogy esetleg moderálva lesz, mert ez nem túl szalonképes érv, és nem igazán van szükségünk ilyen arcokra a fórumon...
A másik dolog pedig a flame, ami nem vélemény nyilvánítás, hanem eccerű csetelés, és mint ilyen a Party, hangsúlyozom csak a Party topikban moderálva lesz, és mindezt azzal a nem titkolt céllal, hogy megpróbáljuk kicsit kordába tartani a dolgokat...Amint már mondtam, mindennek megvan a helye, ahogy ezt eddig is tudtátok, tehát a Duma topikban annyi topikot nyitcs csetelni amennyit nem szégyellsz....

Válaszol idézettel
Régi 2006-08-11, 18:33
Addict logója
Addict Addict nem elérhető
Megrögzött fórumozó

Hely: http://noisefreaks.com
Összes hozzászólás: 2.084
Addict a fórum leghíresebb embereAddict a fórum leghíresebb embereAddict a fórum leghíresebb embereAddict a fórum leghíresebb embereAddict a fórum leghíresebb embereAddict a fórum leghíresebb embereAddict a fórum leghíresebb embereAddict a fórum leghíresebb embereAddict a fórum leghíresebb embereAddict a fórum leghíresebb embereAddict a fórum leghíresebb embere

Idézet:
Danee eredeti hozzászólása
Te komolyan nem érted miről beszélünk...Nem a vélemény nyilvánítást szankcionáljuk, moderáljuk...Mindent meglehet szalonképesen, érvekkel alátámasztva magyarázni, és ha ezzel nincs is semmi baj... Ha valaki idejön, és idehányja, hogy az XXX szervezőcsapat szar, és a buli szar lesz, az számítson rá, hogy esetleg moderálva lesz, mert ez nem túl szalonképes érv, és nem igazán van szükségünk ilyen arcokra a fórumon...
A másik dolog pedig a flame, ami nem vélemény nyilvánítás, hanem eccerű csetelés, és mint ilyen a Party, hangsúlyozom csak a Party topikban moderálva lesz, és mindezt azzal a nem titkolt céllal, hogy megpróbáljuk kicsit kordába tartani a dolgokat...Amint már mondtam, mindennek megvan a helye, ahogy ezt eddig is tudtátok, tehát a Duma topikban annyi topikot nyitcs csetelni amennyit nem szégyellsz....
Teljesen 1et értek én is, mint szervező ezzel a moderálással, bár gondolom ez nem +lepő.

Rengetegszer van az h beírok 1 friss információt (kész lett a flyer, helyszínváltozás, stb) és elveszik a post a chat miatt. Én úgy látom h átlagfelhasználók nem szoktak nagyon visszalapozni a fórumon, ezért aztán tele van a topik olyan postokkal, h "nincs kedvem visszalapozni vki mondja + h kell odajutni" stb.

Válaszol idézettel
Régi 2006-08-11, 22:02
futurefolk logója
futurefolk futurefolk nem elérhető
Megrögzött fórumozó

Hely: Budapest
Összes hozzászólás: 3.485
futurefolk has a brilliant futurefuturefolk has a brilliant futurefuturefolk has a brilliant futurefuturefolk has a brilliant futurefuturefolk has a brilliant futurefuturefolk has a brilliant futurefuturefolk has a brilliant futurefuturefolk has a brilliant futurefuturefolk has a brilliant futurefuturefolk has a brilliant futurefuturefolk has a brilliant future
Üzenetküldés Skype™-on keresztül futurefolk részére

szerintem tök korrekt ez, ez itt nem kocsma.
Régi 2006-08-12, 12:37
franyo logója
franyo franyo nem elérhető
Nem viccelek

Hely: kkl
Összes hozzászólás: 1.214
franyo a fórum leghíresebb emberefranyo a fórum leghíresebb emberefranyo a fórum leghíresebb emberefranyo a fórum leghíresebb emberefranyo a fórum leghíresebb emberefranyo a fórum leghíresebb emberefranyo a fórum leghíresebb emberefranyo a fórum leghíresebb emberefranyo a fórum leghíresebb emberefranyo a fórum leghíresebb emberefranyo a fórum leghíresebb embere
Üzenetküldés MSN-en keresztül franyo részére
Thumbs up re: Moderációval kapcsolatos észrevételek

legyen csak moderáció, mert a több oldalnyi 'hehe... höööhöö... hihi... ja.. persze...' csöppet fárasztó.
más fórumokon működik, itt is fog... csetre meg tényleg ott a duma, vagy az msn. vagy mindenkinek látni kell hogy ki mit csetel, mert az olyan kúúúl és ettől a csetelők is kúúlak lesznek? mert szerintem nem...
moderálásnak +1 pont tőlem.
Régi 2006-08-12, 13:32
sue logója
sue sue nem elérhető
Megrögzött fórumozó

Hely: www.psylife.net
Összes hozzászólás: 2.323
sue has much to be proud ofsue has much to be proud ofsue has much to be proud ofsue has much to be proud ofsue has much to be proud ofsue has much to be proud ofsue has much to be proud ofsue has much to be proud ofsue has much to be proud ofsue has much to be proud of

Idézet:
franyo eredeti hozzászólása
vagy mindenkinek látni kell hogy ki mit csetel, mert az olyan kúúúl és ettől a csetelők is kúúlak lesznek? mert szerintem nem...
moderálásnak +1 pont tőlem.
naigen, epp ezert kell sztem is a rendszeres torles, ez az egy bolond szazat csinal dolog igy elkerulheto ... talan.
es a party topikokban nem kell a maganelet se, meg h ki mikor kivel es milyen szinu poloban megy majd a bulira ..
szerintem.
+1
Régi 2006-08-12, 22:40
xyz logója
xyz xyz nem elérhető
Megrögzött fórumozó

Hely: Budapest
Összes hozzászólás: 2.876
xyz has much to be proud ofxyz has much to be proud ofxyz has much to be proud ofxyz has much to be proud ofxyz has much to be proud ofxyz has much to be proud ofxyz has much to be proud ofxyz has much to be proud of
Alapbeállítás Re: Moderációval kapcsolatos észrevételek

szellemi melléktermék tömeg helyett inkább moderátori "túlkapások" l1enek!
vannak elegen akik a véleménnyilvánítás szabaságát összekevereik a szabados véleménnyivánítással....
moderálás>jobb későn mint soha itt volt már nagyon az ideje....
Régi 2006-08-13, 13:01
PlaZ logója
PlaZ PlaZ nem elérhető
Megrögzött fórumozó

Összes hozzászólás: 2.121
PlaZ has much to be proud ofPlaZ has much to be proud ofPlaZ has much to be proud ofPlaZ has much to be proud ofPlaZ has much to be proud ofPlaZ has much to be proud ofPlaZ has much to be proud ofPlaZ has much to be proud ofPlaZ has much to be proud of
Üzenetküldés MSN-en keresztül PlaZ részére

jó de akkor meg a multkori bomlo topikom miert is lett torolve? elkezdtem bomlani valami partitopikban de eszrevettem magam es attakarodtam a dumaba...namost ott senincsen a topik...az miér????
Nem gáz csak kérdem
Régi 2006-08-13, 17:09
sue logója
sue sue nem elérhető
Megrögzött fórumozó

Hely: www.psylife.net
Összes hozzászólás: 2.323
sue has much to be proud ofsue has much to be proud ofsue has much to be proud ofsue has much to be proud ofsue has much to be proud ofsue has much to be proud ofsue has much to be proud ofsue has much to be proud ofsue has much to be proud ofsue has much to be proud of

Idézet:
PlaZmeg eredeti hozzászólása
jó de akkor meg a multkori bomlo topikom miert is lett torolve? elkezdtem bomlani valami partitopikban de eszrevettem magam es attakarodtam a dumaba...namost ott senincsen a topik...az miér????
Nem gáz csak kérdem
kotekedel?
amugy most mar nem torolnek sztem, mert most mar ez a kisebbik rossz. akkor meg simancsak rossz volt
de azis lehet, h csak azert nincs mar meg mert beszoltunk a Veszelynek mohoho
Régi 2006-08-14, 06:40
scoofy logója
scoofy scoofy nem elérhető
Van véleményem

Összes hozzászólás: 104
scoofy jó irányba halad

Idézet:
toxin eredeti hozzászólása
Regen a buliba indulas elott felment az ember a forumra, megnezte az odavágó topicot, es egybol tudta, hogyan kell odajutni, kik fognak fellepni, mi mennyibe fog kerulni...stb.
Erre lenne ma is szukseg.
Ma pedig erre kéne, hogy legyen a partyinfó, és azt kéne frissíteni, vagy lehetőséget adni a szervezőknek hogy oda rakhassák ki az infókat, változásokat, menetrendeket vagy bármit!

A fórumokat arra találták ki, hogy az emberek cseveghessenek rajta egymással többé-kevésbé egy témához tartozó dologról, és nagyjából erre is használják. Engem úgy általában ezeken a fórumkon az nem zavar h megbeszélik az emberek a buli előtt hogy hogyan mennek le, mert azt egyszerűen átscrollozom és kész, az viszont eléggé zavar, hogy gyakran előkerülnek olyan emberkék akik azt gondolják, okosabbak mindenkinél, és jól megmondják mindenkinek, illetve hogy az egyes szervezőcsapatok és érdekeltségeik fikázzák meg anyázzák egymást. Ez borzasztó, én ezért nem jövök ide szívesen.

Szerintem legyen a partyinfó jól megcsinálva, szervezők által frissíthetővé téve, és akkor onnan megszerezhető az információ. (Mellékesen jegyzem meg, hogy ha felhívnátok a figyelmét a szerzvezőknek arra, hogy tudják a hozzászólásaikat módosítani, akkor a legelső, témaindító hozzászólásban minden esetleges változást vagy plusz információt be tudnának írni, és akkor ha vki megnyitja a topikot, nem kel scrollozni, hanem ott van rögtön minden infó. De úgy látszik, ennek nincs itt kultúrája vmiért, vagy egyszerűen nem tudnak róla.)
Ha így lenne, akkor a fórumokon nyugodtan lehetne csevegni az aktuális partyról (ami szerintem nem offtopik). Az anyázást meg fikázást meg moderálni kéne.
Válaszol idézettel
Régi 2006-08-14, 09:27
Danee logója
Danee Danee nem elérhető
愛しています

Hely: Budapest/Hungary
Összes hozzászólás: 1.508
Blog Entries: 2
Danee egy kincsDanee egy kincsDanee egy kincs
Üzenetküldés MSN-en keresztül Danee részére

Idézet:
scoofy eredeti hozzászólása
Ma pedig erre kéne, hogy legyen a partyinfó, és azt kéne frissíteni, vagy lehetőséget adni a szervezőknek hogy oda rakhassák ki az infókat, változásokat, menetrendeket vagy bármit!

A fórumokat arra találták ki, hogy az emberek cseveghessenek rajta egymással többé-kevésbé egy témához tartozó dologról, és nagyjából erre is használják. Engem úgy általában ezeken a fórumkon az nem zavar h megbeszélik az emberek a buli előtt hogy hogyan mennek le, mert azt egyszerűen átscrollozom és kész, az viszont eléggé zavar, hogy gyakran előkerülnek olyan emberkék akik azt gondolják, okosabbak mindenkinél, és jól megmondják mindenkinek, illetve hogy az egyes szervezőcsapatok és érdekeltségeik fikázzák meg anyázzák egymást. Ez borzasztó, én ezért nem jövök ide szívesen.

Szerintem legyen a partyinfó jól megcsinálva, szervezők által frissíthetővé téve, és akkor onnan megszerezhető az információ. (Mellékesen jegyzem meg, hogy ha felhívnátok a figyelmét a szerzvezőknek arra, hogy tudják a hozzászólásaikat módosítani, akkor a legelső, témaindító hozzászólásban minden esetleges változást vagy plusz információt be tudnának írni, és akkor ha vki megnyitja a topikot, nem kel scrollozni, hanem ott van rögtön minden infó. De úgy látszik, ennek nincs itt kultúrája vmiért, vagy egyszerűen nem tudnak róla.)
Ha így lenne, akkor a fórumokon nyugodtan lehetne csevegni az aktuális partyról (ami szerintem nem offtopik). Az anyázást meg fikázást meg moderálni kéne.
Komolyan mondom, nem értem...Hányszor mondjam még el, hogy ha a partyrol beszélnek, nem lesz moderálva...
Nem ezzel van a baj...De nem fogom elmondani mégeccer, kicsit lentebb le van írva....

Válaszol idézettel
Régi 2006-08-14, 14:13
kisnyuul::. logója
kisnyuul::. kisnyuul::. nem elérhető
Nem viccelek

Összes hozzászólás: 1.635
kisnyuul::. egy kincskisnyuul::. egy kincskisnyuul::. egy kincskisnyuul::. egy kincs

Idézet:
Komolyan mondom, nem értem...Hányszor mondjam még el, hogy ha a partyrol beszélnek, nem lesz moderálva...
Nem ezzel van a baj...De nem fogom elmondani mégeccer, kicsit lentebb le van írva....
én az elejétől értem..és én is utálom,ha már (mostanában egyre ritkábban...) feljövök a fórumra,van hogy 10 oldalt kell átlapoznom mert csak felesleges dolgokról van szó,ami lehet annak aki írja izgalmas(lásd. mézespálinkás témák és hasonlók,meg tegyééérá,bár elhiszem h van akinek ez az élete értelme) de a többieknek kicsit uncsi..szóval én örülök neki és a másik haszna,hogy ha valaki nagy indulatában belehány egy témába,legalább nem kell hogy hónapokig bárki elolvashassa ez azért sok mindenkinek jól fog jönni
Válaszol idézettel
Régi 2006-08-14, 14:47
scoofy logója
Van véleményem

scoofy jó irányba halad

Idézet:
Addict eredeti hozzászólása
Rengetegszer van az h beírok 1 friss információt (kész lett a flyer, helyszínváltozás, stb) és elveszik a post a chat miatt. Én úgy látom h átlagfelhasználók nem szoktak nagyon visszalapozni a fórumon, ezért aztán tele van a topik olyan postokkal, h "nincs kedvem visszalapozni vki mondja + h kell odajutni" stb.
Ha te nyitottad a fórumot, akkor a legelső hozzászólást tudod módosítani, hogy a friss információkat tartalmazza a topikindító hozzászólás.
Válaszol idézettel
Régi 2006-08-14, 14:50
scoofy logója
Van véleményem

scoofy jó irányba halad

Idézet:
OK, az offtopik hozzászólások szűrésével egyetértek, mert növeli a fórum használhatóságát. Egy közösségnek egy kis kordában tartás általában csak használ, szóval hajrá
Válaszol idézettel
Régi 2006-08-14, 20:16
D@vid logója
D@vid D@vid nem elérhető
Komoly arc

Hely: bp
Összes hozzászólás: 752
D@vid jó irányba halad
Üzenetküldés MSN-en keresztül D@vid részére

navégre
az utóbbi időben(1-2év) egyáltalán nem fórumoztam, pont az ilyen hihihihöhöhö típusú chatelések miatt, amik valójában irdatlan fárasztóak egy idő után, de ezekszerint van még remény ezek elkerülésére
csodálom hogy ha van valakinek ideje és energiája ezzel is foglalkozni...de tényleg
Régi 2006-08-15, 16:29
naba logója
naba naba nem elérhető
Megrögzött fórumozó

Összes hozzászólás: 3.382
naba fényesen világító üstökösnaba fényesen világító üstökösnaba fényesen világító üstökösnaba fényesen világító üstökösnaba fényesen világító üstökösnaba fényesen világító üstökös

mondjuk azt nem értem miért a forumba kell a partival kapcsolatos előzetes infokat kutatni. a partiinfo-szolgáltatást kéne lehet picit átgondolni, de legalábbis általában igénybe venni a szervezőknek, és ott updatelni a dolgokat, akár kötöttebb formában, vagyis rendezettebben, áttekinthetőbben. a forumba eleve csak a forumozók néznek be. pl. az ozora lineup miért a foumba van berakva, és miért nem a partiinfoba? Van ismerősöm aki nem forumozik, megy ozorára és kurvára nem vágta hol kéne keresnie a lineupot. Na de mind1 is.
A fórum meg arra való hogy pörögjenek a dolgok. Persze vannak offolások ( ), de nem hiszem, hogy egy portálnak szarul jön a forum pörgéséből adódó többlet pagehit, meg letöltés, meg mittomén mi. Ja de hogy a dolog gazdasági oldala nincs kihasználva. Bocs és pisz. hehe .
Ja és indulatok. Meg ienek, meg vélemények. Hát. Azoknak előbb-utóbb felszínre kell törniük. És ez pl. egy jó hely. Na persze anyázni buzizni leütni iesmi nyilván parasztság. De az iet a közösség ki is küszöböli magától előbb-utóbb.
Mi csinálunk más portált, ahol hasonló közösség van. És igazából leszarjuk ki mit irogat. Pedig ott aztán szoktak még viccesebb dolgok menni. hehe

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1 (0 tag és 1 látogató)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
Új témákat nem hozhatsz létre
Válaszokat nem küldhetsz
Fájlokat nem csatolhatsz
A hozzászólásaidat nem módosíthatod

BB code : bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva

Fórum ugrás

A pontos idő 20:45 , a GMT +2 időzóna szerint.