Welcome to GOA.HU Psychedelic Trance Community Mark forums read | View Forum Leaders
GOA.HU Psychedelic Trance Community

Eszmecsere Filozófiai mélységektől az érzelmi magaslatokig

Válaszol
Téma eszközök Megjelenítési módok
Versek, novellák, dalszövegek, stb tőletek :)

Régi 2013-08-23, 15:12
Zsolo logója
Zsolo Zsolo nem elérhető
Nem viccelek

Hely: Wien
Összes hozzászólás: 1.258
Zsolo fényesen világító üstökösZsolo fényesen világító üstökösZsolo fényesen világító üstökösZsolo fényesen világító üstökösZsolo fényesen világító üstökösZsolo fényesen világító üstökös
Üzenetküldés MSN-en keresztül Zsolo részére
Alapbeállítás re: Versek, novellák, dalszövegek, stb tőletek :)

Szőnyegem vörös szálaiban kúszó lila csavar a levegőben szárnyát bontogatva menekül el a huzatba kapaszkodva, mint a pókhálóm a sarokban. Lepedőmben támaszkodom, hátam a falat nyomja. Minden magától történik, repül keresztül a gondolat az űrben faltól falig. A végtelen gondolat most egy bumm és a levegőbe szárnyát bontogatva a hideg fagy. Repül keresztül a gondolat óvatlanul, a forgalomtól mentes utcák árkai mentén a tücsök ciripelés. Hátam a falat nyomja és hallgatom, ahogy repülők zúgnak füstöt fújva melyből kúszó lila csavar a levegőben szárnyát bontogatva menekül. Az űrben faltól falig kattognak a percek és én csak szállok önmagam karolom ölemben óvva zuhanok szőnyegem vörös szálaiban. Idegen szavak csapkodják halántékom a szemem meztelen csiga módjára nyújtózik és zuhanok, az órák medencéjében fejest ugrom és lelkem a levegőben szárnyát bontogatva menekül. Szénsavas életem eme röpke párhuzama a csillagos ég örök ragyogásával csupán ábránd és a végtelen gondolat most egy bumm. A parafa dugók emlékének a hullámaiban fekszem egy kagylót szorítok a homokos tenger parton a teli hold velem szemben nevet, csak nevet rám mint a pókhálóm a sarokban. Lepedőmben támaszkodom, félek, az erem lüktető látványa elvarázsolja az elmém, kékre festve a gondolatok vakító ragyogását és szemem elveszik szőnyegem vörös szálaiban.
Régi 2013-11-19, 22:40
warriorhun warriorhun nem elérhető
Seggemen a tojáshéj

Összes hozzászólás: 25
warriorhun egy kincswarriorhun egy kincswarriorhun egy kincswarriorhun egy kincs

Kis goás lány

Ahogy táncolsz, csak azt láttam
Egyedül az éjszakában
Körülöttünk ezer ember
Felettünk a csillagtenger
Ahogy táncolsz, csak azt néztem,
Nem kell más gyönyör, már érzem,
Sem gomba varázs-világa,
Bélyeg savas csillogása,
Sem ganja szelíd békéje,
Csak két karod ölelése,
Csak lássam, hogy a szemed ragyog
Most, amikor benned vagyok
Ez a legnagyobb örömöm
Bőröd illata a bőrömön
Ajkad íze még a számban
Érzem, mindig terád vártam.
Válaszol idézettel
Régi 2014-01-03, 19:25
popsmoke23 logója
popsmoke23 popsmoke23 nem elérhető
Van véleményem

Hely: Csodaország
Összes hozzászólás: 148
Blog Entries: 1
popsmoke23 has a brilliant futurepopsmoke23 has a brilliant futurepopsmoke23 has a brilliant futurepopsmoke23 has a brilliant futurepopsmoke23 has a brilliant futurepopsmoke23 has a brilliant futurepopsmoke23 has a brilliant futurepopsmoke23 has a brilliant futurepopsmoke23 has a brilliant futurepopsmoke23 has a brilliant futurepopsmoke23 has a brilliant future

A szívedbe már senki se szív

Az élet mit ér
Ha tűtől
Szétszúrt ér
A késtől
Tocsogó vér
Szívedbe ér
A cigi még ég
Elég!
Él még?
Ítél
Fekete
Fél
Ne
Élj
Égj
Válaszol

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1 (0 tag és 1 látogató)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
Új témákat nem hozhatsz létre
Válaszokat nem küldhetsz
Fájlokat nem csatolhatsz
A hozzászólásaidat nem módosíthatod

BB code : bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva

Fórum ugrás

A pontos idő 09:02 , a GMT +2 időzóna szerint.