Welcome to GOA.HU Psychedelic Trance Community Mark forums read | View Forum Leaders
GOA.HU Psychedelic Trance Community

Duma Kötetlen beszélgetés...

Válaszol

Régi 2011-11-25, 20:58
Calli logója
Calli Calli nem elérhető
Ősfórumos

Hely: Budapest
Összes hozzászólás: 6.611
Calli a fórum leghíresebb embereCalli a fórum leghíresebb embereCalli a fórum leghíresebb embereCalli a fórum leghíresebb embereCalli a fórum leghíresebb embereCalli a fórum leghíresebb embereCalli a fórum leghíresebb embereCalli a fórum leghíresebb embereCalli a fórum leghíresebb embereCalli a fórum leghíresebb embereCalli a fórum leghíresebb embere
Alapbeállítás re: Filmek I.

a melankolia végére az lett volna a legjobb csattano ha jack bauer megmenti a világot
Régi 2011-11-25, 21:50
KoXi logója
KoXi KoXi nem elérhető
Komoly arc

Összes hozzászólás: 741
KoXi a fórum leghíresebb embereKoXi a fórum leghíresebb embereKoXi a fórum leghíresebb embereKoXi a fórum leghíresebb embereKoXi a fórum leghíresebb embereKoXi a fórum leghíresebb embereKoXi a fórum leghíresebb embereKoXi a fórum leghíresebb embereKoXi a fórum leghíresebb embereKoXi a fórum leghíresebb embereKoXi a fórum leghíresebb embere
Smile re: Filmek I.

Nagy mozizást rendeztem ma.Még úgy sem moziztam az új házimozi szerzeménnyel.
Transformers dark of the moon.
-Eléggé jól sikerült a harmadik rész is.

Barátság extrákkal.
-Igaz már láttam de nem tudok vele betelni.
-Ha valaki röhögni akar, nézze meg.

Sajna egyedül néztem ma délután a filmeket,de mindennek meg van a varázsa....
Előtte gyúrtam egy kis pizza tésztát azt sütőbe vele.Film mellé kiváló.
Válaszol idézettel
Régi 2011-11-26, 09:04
fufala logója
fufala fufala nem elérhető
Halhatatlan

Hely: london
Összes hozzászólás: 13.458
fufala a fórum leghíresebb emberefufala a fórum leghíresebb emberefufala a fórum leghíresebb emberefufala a fórum leghíresebb emberefufala a fórum leghíresebb emberefufala a fórum leghíresebb emberefufala a fórum leghíresebb emberefufala a fórum leghíresebb emberefufala a fórum leghíresebb emberefufala a fórum leghíresebb emberefufala a fórum leghíresebb embere

ma éjjel a Filmmúzeumon Hitchcock: Gyilkosság telefonhívásra lesz

fél 1-től..
Régi 2011-11-26, 18:33
Somazoid logója
Somazoid Somazoid nem elérhető
Ősfórumos

Hely: Szöged
Összes hozzászólás: 6.003
Somazoid a fórum leghíresebb embereSomazoid a fórum leghíresebb embereSomazoid a fórum leghíresebb embereSomazoid a fórum leghíresebb embereSomazoid a fórum leghíresebb embereSomazoid a fórum leghíresebb embereSomazoid a fórum leghíresebb embereSomazoid a fórum leghíresebb embereSomazoid a fórum leghíresebb embereSomazoid a fórum leghíresebb embereSomazoid a fórum leghíresebb embere

Idézet:
fufala eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
ma éjjel a Filmmúzeumon Hitchcock: Gyilkosság telefonhívásra lesz

fél 1-től..
Grace Kelly... Nagy kedvencem, ahogy először felbukkan a Hátsó ablakban.

Utoljára módosítva: Somazoid által : 2011-11-26 18:36
Válaszol idézettel
Régi 2011-11-26, 18:47
FoX logója
FoX FoX nem elérhető
Adeptus

Hely: behind the beyond
Összes hozzászólás: 17.321
FoX a fórum leghíresebb embereFoX a fórum leghíresebb embereFoX a fórum leghíresebb embereFoX a fórum leghíresebb embereFoX a fórum leghíresebb embereFoX a fórum leghíresebb embereFoX a fórum leghíresebb embereFoX a fórum leghíresebb embereFoX a fórum leghíresebb embereFoX a fórum leghíresebb embereFoX a fórum leghíresebb embere
Üzenetküldés MSN-en keresztül FoX részére

de rég láttam Hitchcockot... sajnos túl kiskoromban akadtam össze a madarakkal tévében, és annyira rossz élmény volt, hogy azóta nem is néztem semmit tőle. de már nagy vagyok, úgyhogy kedvet kaptam

Unatkozik? Vásároljon mosómedvét!
Válaszol idézettel
Régi 2011-11-26, 21:14
Somazoid logója
Ősfórumos

Somazoid a fórum leghíresebb embereSomazoid a fórum leghíresebb embereSomazoid a fórum leghíresebb embereSomazoid a fórum leghíresebb embereSomazoid a fórum leghíresebb embereSomazoid a fórum leghíresebb embereSomazoid a fórum leghíresebb embereSomazoid a fórum leghíresebb embereSomazoid a fórum leghíresebb embereSomazoid a fórum leghíresebb embereSomazoid a fórum leghíresebb embere

Idézet:
FoX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
de rég láttam Hitchcockot... sajnos túl kiskoromban akadtam össze a madarakkal tévében, és annyira rossz élmény volt, hogy azóta nem is néztem semmit tőle. de már nagy vagyok, úgyhogy kedvet kaptam
Dettó. Azt hiszem, hogy én is a Madarakat láttam először; becsokizás közeli állapotban néztem végig. Azóta jópár filmet kipipáltam tőle, és egy sem volt, ami ne tetszett volna. Egy ilyen filmográfiával, ami neki van, kész röhej, hogy az öreg sosem kapott rendezői Oscar-díjat. A későbbiekben, ha úgy alakul, ajánlom az alábbi könyvet: Hitchcock saját cikkeit, esszéit is tartalmazza a vele készült interjúk mellett. A szakmai fortélyok, tapasztalatok és elemzések átadásán túl nagyon olvasmányos, szórakoztató is. Mondjuk van az egyik írásában egy eléggé megmosolyogtató fejtegetés, hogy a horrorfilmeknek természetüknél fogva miért kell kihalniuk idővel, meg mennyire degeneratív, kártékony ez a műfaj. Na ja, neki is megvoltak a maga korlátai.

Sidney Gottlieb: Alfred Hitchcock - írások, beszélgetések

Utoljára módosítva: Somazoid által : 2011-11-26 21:16
Válaszol idézettel
Régi 2011-11-26, 22:46
nut logója
nut nut nem elérhető
Ősfórumos

Összes hozzászólás: 6.518
nut a fórum leghíresebb emberenut a fórum leghíresebb emberenut a fórum leghíresebb emberenut a fórum leghíresebb emberenut a fórum leghíresebb emberenut a fórum leghíresebb emberenut a fórum leghíresebb emberenut a fórum leghíresebb emberenut a fórum leghíresebb emberenut a fórum leghíresebb emberenut a fórum leghíresebb embere

Lopott idő
amerikai sci-fi

A nem túl távoli jövőben az idő lesz az új pénznem. Az emberek 25 éves koruk után nem öregszenek tovább, így a gazdagok akár örökké élhetnek, míg a szegények minden percért harcolnak.
Az egymástól jól elválasztott világok egyikében a huszonötnek kinéző, mindenre ráérő gazdagok múlatják végtelen fiatalságuk napjait, a másik oldalon, a gettóban pedig kétségbeesett, kapkodó harc folyik a minden percért. Itt nincsenek szabályok, és idejétmúltak az erkölcsök: csak a következő pillanat számít.
A múló időt a karba épített óra jelzi, egy különleges, a két csuklót összeérintő kézrázással viszont aki akarja, átadhatja másnak a saját perceit. Akinek eltelik az utolsó pillanata, és nem szerez még időt, annak megáll a szíve.
Egy gettóbeli srác (Justin Timberlake) váratlanul rengeteg időt kap egy ismeretlen időmilliomostól, ezért gyilkossággal gyanúsítják, és ő kénytelen menekülni. Túszul ejt egy fiatal, jómódú lányt (Amanda Seyfried), és magával cipeli. Az egyik percről a másikra élnek, de egymásba szeretnek: és ez felforgathatja a rendszer működését.

A sztori izgi lehetne, ha nem adnák emésztésre készen a filmet. Jóaz, ha kicsit megdolgoztatja egy film az agyunkat.
Csatolt kicsinyítések
Kattints a képre a nagyításhoz

Cím:  Lopott%20ido%20-%20kepeslap004.jpg
Megnézték: 60
Méret:  87,3 KB
Azonosító:  28893   Kattints a képre a nagyításhoz

Cím:  216378_galeria_lopott_ido2.jpg
Megnézték: 52
Méret:  33,0 KB
Azonosító:  28894   Kattints a képre a nagyításhoz

Cím:  Lopott-ido-poszter.jpg
Megnézték: 66
Méret:  112,7 KB
Azonosító:  28895  
Régi 2011-11-26, 22:54
Somazoid logója
Ősfórumos

Idézet:
nut eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Lopott idő
amerikai sci-fi

...

A sztori izgi lehetne, ha nem adnák emésztésre készen a filmet. Jóaz, ha kicsit megdolgoztatja egy film az agyunkat.
Erre én is kíváncsi voltam a Niccol előző munkái miatt, de már önmagában a Timberlake-Seyfried párosítás is rosszat ígért.
Régi 2011-11-27, 04:46
MANGEKYU logója
MANGEKYU MANGEKYU nem elérhető
Halhatatlan

Hely: Denevérország
Összes hozzászólás: 13.370
MANGEKYU a fórum leghíresebb embereMANGEKYU a fórum leghíresebb embereMANGEKYU a fórum leghíresebb embereMANGEKYU a fórum leghíresebb embereMANGEKYU a fórum leghíresebb embereMANGEKYU a fórum leghíresebb embereMANGEKYU a fórum leghíresebb embereMANGEKYU a fórum leghíresebb embereMANGEKYU a fórum leghíresebb embereMANGEKYU a fórum leghíresebb embereMANGEKYU a fórum leghíresebb embere
Üzenetküldés MSN-en keresztül MANGEKYU részére Üzenetküldés Skype™-on keresztül MANGEKYU részére

http://index.hu/kultur/cinematrix/hi...osabb_filmjei/
Kedvenc sztárjaink leggyalázatosabb filmjei

http://www.imdb.com/title/tt0065832/ D
Herkules New Yorkban (1969)

Hercules (Schwarzenegger) is sent to Earth where he finds true love and starts a promising career in the bodybuilder business.
Régi 2011-11-27, 08:02
Somazoid logója
Ősfórumos

Idézet:
MANGEKYU eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
http://index.hu/kultur/cinematrix/hi...osabb_filmjei/
Kedvenc sztárjaink leggyalázatosabb filmjei
Bár nem tartozik a kedvenc "sztár"-jaim közé, ami igazán gyalázatos Clooney-től, az a Batman és Robin (), és nem a Gyilkos paradicsomok támadása 2, ami egy igenis jó film. Példának okáért mint folytatás sokkal jobb a Keresztapa 2-nél.

Utoljára módosítva: Somazoid által : 2011-11-27 08:05
Válaszol idézettel
Régi 2011-11-28, 11:27
Voyi logója
Voyi Voyi nem elérhető
Megrögzött fórumozó

Hely: Föld nevű bolygó
Összes hozzászólás: 3.866
Voyi a fórum leghíresebb embereVoyi a fórum leghíresebb embereVoyi a fórum leghíresebb embereVoyi a fórum leghíresebb embereVoyi a fórum leghíresebb embereVoyi a fórum leghíresebb embereVoyi a fórum leghíresebb embereVoyi a fórum leghíresebb embereVoyi a fórum leghíresebb embereVoyi a fórum leghíresebb embereVoyi a fórum leghíresebb embere
Üzenetküldés Skype™-on keresztül Voyi részére

Régi 2011-11-28, 11:41
Somazoid logója
Ősfórumos

Idézet:
Voyi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Surf Nazis Must Die trailer
Troma power!

Régi 2011-11-28, 21:04
Somazoid logója
Ősfórumos

Ma meghalt az egyik kedvenc rendezőm, Ken Russell. Jópár felejthetetlen, felkavaró alkotást készített az öreg, ezért nyugodjék békében!

Utoljára módosítva: Somazoid által : 2011-11-28 21:15
Válaszol idézettel
Régi 2011-11-30, 10:55
Nicoo logója
Nicoo Nicoo nem elérhető
Öreg róka

Összes hozzászólás: 4.281
Nicoo a fórum leghíresebb embereNicoo a fórum leghíresebb embereNicoo a fórum leghíresebb embereNicoo a fórum leghíresebb embereNicoo a fórum leghíresebb embereNicoo a fórum leghíresebb embereNicoo a fórum leghíresebb embereNicoo a fórum leghíresebb embereNicoo a fórum leghíresebb embereNicoo a fórum leghíresebb embereNicoo a fórum leghíresebb embere
Üzenetküldés Skype™-on keresztül Nicoo részére

Idézet:
FoX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Nemar Foxi,ne feljel Hitchcock isteni,nekunk megvan az osszes filmje es olyan 80%at lattuk is. Nincs is jobb,mint ilyen idoben bevackolni egy pleddel es Hitchcockot nezni meg kakaos tejbegrizt enni..

A melankolias 'filmszakertoknek' pedig ennyit mondanek: „.. akiknek ez a jelenet zavaro stilustores, azok szamara ugyis ertelmezhetetlen az egesz film.”
Régi 2011-11-30, 11:09
Voyi logója
Voyi Voyi nem elérhető
Megrögzött fórumozó

Hely: Föld nevű bolygó
Összes hozzászólás: 3.866
Voyi a fórum leghíresebb embereVoyi a fórum leghíresebb embereVoyi a fórum leghíresebb embereVoyi a fórum leghíresebb embereVoyi a fórum leghíresebb embereVoyi a fórum leghíresebb embereVoyi a fórum leghíresebb embereVoyi a fórum leghíresebb embereVoyi a fórum leghíresebb embereVoyi a fórum leghíresebb embereVoyi a fórum leghíresebb embere
Üzenetküldés Skype™-on keresztül Voyi részére

"walking tank for a walking shark"
Régi 2011-11-30, 14:12
MANGEKYU logója
MANGEKYU MANGEKYU nem elérhető
Halhatatlan

Hely: Denevérország
Összes hozzászólás: 13.370
MANGEKYU a fórum leghíresebb embereMANGEKYU a fórum leghíresebb embereMANGEKYU a fórum leghíresebb embereMANGEKYU a fórum leghíresebb embereMANGEKYU a fórum leghíresebb embereMANGEKYU a fórum leghíresebb embereMANGEKYU a fórum leghíresebb embereMANGEKYU a fórum leghíresebb embereMANGEKYU a fórum leghíresebb embereMANGEKYU a fórum leghíresebb embereMANGEKYU a fórum leghíresebb embere
Üzenetküldés MSN-en keresztül MANGEKYU részére Üzenetküldés Skype™-on keresztül MANGEKYU részére

thats one big ass shark
Régi 2011-11-30, 23:23
Somazoid logója
Ősfórumos

Idézet:
Nicoo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Nincs is jobb,mint ilyen idoben bevackolni egy pleddel es Hitchcockot nezni meg kakaos tejbegrizt enni..
Istenem, ha minden nő így gondolkodna...

Utoljára módosítva: Somazoid által : 2011-11-30 23:33
Válaszol idézettel
Régi 2011-11-30, 23:27
Somazoid logója
Ősfórumos

Idézet:
Voyi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
"walking tank for a walking shark"

Ezt egyszerűen muszáj lesz megnézni!

Idézet:
MANGEKYU eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
thats one big ass shark
Ezek az "alkotások" teli vannak egy csomó jól idézhető, általában ostoba szövegeléssel. Az egyik kedvencem (Shark Attack 3: Megalodon):

Utoljára módosítva: Somazoid által : 2011-11-30 23:43
Válaszol idézettel
Régi 2011-12-01, 15:56
Nicoo logója
Nicoo Nicoo nem elérhető
Öreg róka

Összes hozzászólás: 4.281
Nicoo a fórum leghíresebb embereNicoo a fórum leghíresebb embereNicoo a fórum leghíresebb embereNicoo a fórum leghíresebb embereNicoo a fórum leghíresebb embereNicoo a fórum leghíresebb embereNicoo a fórum leghíresebb embereNicoo a fórum leghíresebb embereNicoo a fórum leghíresebb embereNicoo a fórum leghíresebb embereNicoo a fórum leghíresebb embere
Üzenetküldés Skype™-on keresztül Nicoo részére

Idézet:
Somazoid eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Istenem, ha minden nő így gondolkodna...
awww
de azert jol gondold meg mit kivansz
Régi 2011-12-01, 16:22
Mantra logója
Mantra Mantra nem elérhető
Nem viccelek

Összes hozzászólás: 1.363
Mantra a fórum leghíresebb embereMantra a fórum leghíresebb embereMantra a fórum leghíresebb embereMantra a fórum leghíresebb embereMantra a fórum leghíresebb embereMantra a fórum leghíresebb embereMantra a fórum leghíresebb embereMantra a fórum leghíresebb embereMantra a fórum leghíresebb embereMantra a fórum leghíresebb embereMantra a fórum leghíresebb embere

Félelemben élni / Wake in Fright - Outback 1971

R: Ted Kotcheff

Felirat nincs, nem jelent meg M.o-on..

Story: A fiatal, kissé naiv ausztrál tanárt tragikusan felkészületlenül éri az az állapot, amelyet új megbízatása helyszínén, az isten háta mögötti közösségben tapasztal és amely zülléséhez vezet. A primitív, szabályok nélkül élő közösséget a kenguruk legyilkolása és a szexuális fertő jobban érdekli, mint az illem és az ismeretek elsajátítása.

http://www.youtube.com/watch?v=aiz7sx0fD7E

Utoljára módosítva: Mantra által : 2011-12-01 16:29
Válaszol idézettel
Válaszol

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1 (0 tag és 1 látogató)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
Új témákat nem hozhatsz létre
Válaszokat nem küldhetsz
Fájlokat nem csatolhatsz
A hozzászólásaidat nem módosíthatod

BB code : bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva

Fórum ugrás

A pontos idő 14:39 , a GMT +2 időzóna szerint.