Welcome to GOA.HU Psychedelic Trance Community Mark forums read | View Forum Leaders
GOA.HU Psychedelic Trance Community

Duma Kötetlen beszélgetés...

Válaszol

Régi 2006-08-07, 07:01
mry logója
mry mry nem elérhető
Megrögzött fórumozó

Összes hozzászólás: 2.635
mry jó irányba halad
Alapbeállítás re: Filmek I.

Idézet:
Dhamma eredeti hozzászólása
kapcsolódó anyag:
"Die Hippie, Die" c. South Park rész

"Van egy elmélet, miszerint, ha egyszer kiderülne, hogy mi is valójában az Univerzum, és mit keres itt egyáltalán,
akkor azon nyomban megszűnne létezni, és valami más, még bizarrabb, még megmagyarázhatatlanabb dolog foglalná el a helyét.

Van egy másik elmélet, amely szerint ez már be is következett."
42
Válaszol idézettel
Régi 2006-08-09, 16:54
Maris logója
Maris Maris nem elérhető
Feeling good

Hely: Mopszfarm
Összes hozzászólás: 22.353
Blog Entries: 14
Maris a fórum leghíresebb embereMaris a fórum leghíresebb embereMaris a fórum leghíresebb embereMaris a fórum leghíresebb embereMaris a fórum leghíresebb embereMaris a fórum leghíresebb embereMaris a fórum leghíresebb embereMaris a fórum leghíresebb embereMaris a fórum leghíresebb embereMaris a fórum leghíresebb embereMaris a fórum leghíresebb embere
Üzenetküldés MSN-en keresztül Maris részére

Idézet:
Szasza eredeti hozzászólása
nem tudom volt-e már de akkora fész vagyok megemlítem megint ha már tettem volna,hogy a legkircsibb film a Mechanikus Narancs
megnéztem a filmet...a story ötletes volt,de nem estem hasra.persze nem rossz film,sőt...de azért a "legkircsibbnek" nem nevezném.

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban. - Tolsztoj
Válaszol idézettel
Régi 2006-08-09, 18:41
Faun logója
Faun Faun nem elérhető
Megrögzött fórumozó

Hely: lásd fent
Összes hozzászólás: 3.763
Faun is a splendid one to beholdFaun is a splendid one to beholdFaun is a splendid one to beholdFaun is a splendid one to beholdFaun is a splendid one to beholdFaun is a splendid one to beholdFaun is a splendid one to behold
Thumbs up re: Filmek I.

a Human Trafficet látta már vki rajtam kívül??? akárkinek mondom,mindenki hülyén néz rám h "te miről beszélsz,mi ez a film"...kb olyan mintha a Trendet,meg a Trainspottingot kevernéd.egy rakás psytrance számba is vannak szövegek belőle olyan hitelesen mutatja be a partyzók életét h vmi hihetetlen...még ma szerezzétek be
"Surrender means standing naked before God, oozing and dripping out of every bodily orifice knowing full well that you are disgusting, pitiful, pathetic- and laughing with the sheer joy of being alive."
Válaszol idézettel
Régi 2006-08-09, 21:16
Maris logója
Maris Maris nem elérhető
Feeling good

Maris a fórum leghíresebb embereMaris a fórum leghíresebb embereMaris a fórum leghíresebb embereMaris a fórum leghíresebb embereMaris a fórum leghíresebb embereMaris a fórum leghíresebb embereMaris a fórum leghíresebb embereMaris a fórum leghíresebb embereMaris a fórum leghíresebb embereMaris a fórum leghíresebb embereMaris a fórum leghíresebb embere

most fejeztem be a Roncsfilm című nagysikerű alkotást...ez is vicces solt,mint a legtöbb olyan magyar film ami a "bunkóságra" épít,mint humorforrásra...azonban én kb olyan 1óráig bírom,aztán már nem köt le Szőke András amint makogva egy csákánnyal rohangál...stb.itt sem volt másképp...a repülő disznó viszont aranyos volt

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban. - Tolsztoj
Válaszol idézettel
Régi 2006-08-09, 22:09
AlterEgo logója
AlterEgo AlterEgo nem elérhető
Adeptus

Hely: hegyen-völgyben
Összes hozzászólás: 19.097
AlterEgo a fórum leghíresebb embereAlterEgo a fórum leghíresebb embereAlterEgo a fórum leghíresebb embereAlterEgo a fórum leghíresebb embereAlterEgo a fórum leghíresebb embereAlterEgo a fórum leghíresebb embereAlterEgo a fórum leghíresebb embereAlterEgo a fórum leghíresebb embereAlterEgo a fórum leghíresebb embereAlterEgo a fórum leghíresebb embereAlterEgo a fórum leghíresebb embere

Idézet:
Maris eredeti hozzászólása
most fejeztem be a Roncsfilm című nagysikerű alkotást...ez is vicces solt,mint a legtöbb olyan magyar film ami a "bunkóságra" épít,mint humorforrásra...azonban én kb olyan 1óráig bírom,aztán már nem köt le Szőke András amint makogva egy csákánnyal rohangál...stb.itt sem volt másképp...a repülő disznó viszont aranyos volt
Nekem ez a film benne van a legjobb 100-ban.
A sánta rozi+mosógép.

Széles világba, fut a szél magába.
Nyakában a lába, sosem érsz a nyomába!
Válaszol idézettel
Régi 2006-08-09, 22:17
Maris logója
Maris Maris nem elérhető
Feeling good

Idézet:
érezd a zenét és táncolj eredeti hozzászólása
A sánta rozi+mosógép.
nekem akkor inkább már a jancsó filmek

a zsigulit még nem láttam,de hamarosan megpróbálkozom vele...h ezen a vonalon maradjak

Válaszol idézettel
Régi 2006-08-09, 23:15
mry logója
mry mry nem elérhető
Megrögzött fórumozó

mry jó irányba halad

Broken Flowers

'Jót tesz a szívnek.'

"Van egy elmélet, miszerint, ha egyszer kiderülne, hogy mi is valójában az Univerzum, és mit keres itt egyáltalán,
akkor azon nyomban megszűnne létezni, és valami más, még bizarrabb, még megmagyarázhatatlanabb dolog foglalná el a helyét.

42
Válaszol idézettel
Régi 2006-08-10, 11:16
Eric logója
Eric Eric nem elérhető
Öreg róka

Hely: Pest city
Összes hozzászólás: 5.707
Eric has a brilliant futureEric has a brilliant futureEric has a brilliant futureEric has a brilliant futureEric has a brilliant futureEric has a brilliant futureEric has a brilliant futureEric has a brilliant futureEric has a brilliant futureEric has a brilliant futureEric has a brilliant future
Üzenetküldés MSN-en keresztül Eric részére

Idézet:
A sánta rozi+mosógép.
azért a top 100ba rengeteg minden belefér mesélj inkább a top 10edről
Régi 2006-08-10, 11:30
XtROpA logója
XtROpA XtROpA nem elérhető
Adeptus

Hely: Mocsár...:D:D
Összes hozzászólás: 17.368
XtROpA a fórum leghíresebb embereXtROpA a fórum leghíresebb embereXtROpA a fórum leghíresebb embereXtROpA a fórum leghíresebb embereXtROpA a fórum leghíresebb embereXtROpA a fórum leghíresebb embereXtROpA a fórum leghíresebb embereXtROpA a fórum leghíresebb embereXtROpA a fórum leghíresebb embereXtROpA a fórum leghíresebb embereXtROpA a fórum leghíresebb embere
Üzenetküldés ICQ-n keresztül XtROpA részére Üzenetküldés MSN-en keresztül XtROpA részére

Idézet:
Faun eredeti hozzászólása
a Human Trafficet látta már vki rajtam kívül??? akárkinek mondom,mindenki hülyén néz rám h "te miről beszélsz,mi ez a film"...kb olyan mintha a Trendet,meg a Trainspottingot kevernéd.egy rakás psytrance számba is vannak szövegek belőle olyan hitelesen mutatja be a partyzók életét h vmi hihetetlen...még ma szerezzétek be
Abxolut Lső oxtályú film!
Régi 2006-08-10, 11:31
Faun logója
Faun Faun nem elérhető
Megrögzött fórumozó

Hely: lásd fent
Összes hozzászólás: 3.763
Faun is a splendid one to beholdFaun is a splendid one to beholdFaun is a splendid one to beholdFaun is a splendid one to beholdFaun is a splendid one to beholdFaun is a splendid one to beholdFaun is a splendid one to behold

Idézet:
XtROpA eredeti hozzászólása
Abxolut Lső oxtályú film!
nah végre vki!!!! akkor erre is iszunk Ozorán
"Surrender means standing naked before God, oozing and dripping out of every bodily orifice knowing full well that you are disgusting, pitiful, pathetic- and laughing with the sheer joy of being alive."
Válaszol idézettel
Régi 2006-08-10, 17:53
AlterEgo logója
Adeptus

AlterEgo a fórum leghíresebb embereAlterEgo a fórum leghíresebb embereAlterEgo a fórum leghíresebb embereAlterEgo a fórum leghíresebb embereAlterEgo a fórum leghíresebb embereAlterEgo a fórum leghíresebb embereAlterEgo a fórum leghíresebb embereAlterEgo a fórum leghíresebb embereAlterEgo a fórum leghíresebb embereAlterEgo a fórum leghíresebb embereAlterEgo a fórum leghíresebb embere

Idézet:
Eric eredeti hozzászólása
azért a top 100ba rengeteg minden belefér mesélj inkább a top 10edről
Transpotting
Galaxis útikalauz...
Félelem és reszketés Las Vegasban
Vándormadarak/Microkozmosz(döntetlen)
Harcosok klubja
Csillagok Háborúja összes
Gyűrűk Ura összes
Üvegtigris 1
2001 űrodüsszeia és a 2010 is

Válaszol idézettel
Régi 2006-08-10, 18:42
AlterEgo logója
Adeptus

Idézet:
Transpotting
Galaxis útikalauz...
Harcosok klubja
Gyűrűk Ura összes
Üvegtigris 1
Kifelejtettem!:
Hair
Nyugaton a helyzet változatlan(és még sok háborús film)
Matrix összes

Válaszol idézettel
Régi 2006-08-10, 22:00
mry logója
mry mry nem elérhető
Megrögzött fórumozó

mry jó irányba halad

épp aktuális kedvenceim (most sikerült végre megnéznem őket)

16 utca (16 Blocks)
Hervadó virágok (Broken Flowers)
A holtak útja (Bringing Out The Dead)
Éjszaka a Földön (Night on Earth)
Millió dolláros bébi (Million Dollar Baby)
A nyughatatlan (Walk the Line)

42
Válaszol idézettel
Régi 2006-08-11, 13:55
Eric logója
Eric Eric nem elérhető
Öreg róka

Eric has a brilliant futureEric has a brilliant futureEric has a brilliant futureEric has a brilliant futureEric has a brilliant futureEric has a brilliant futureEric has a brilliant futureEric has a brilliant futureEric has a brilliant futureEric has a brilliant futureEric has a brilliant future

Idézet:
Transpotting
Galaxis útikalauz...
Harcosok klubja
Gyűrűk Ura összes
Üvegtigris 1
Galaxis utikalauz nem annyira tetszett...humoros volt, de nem volt igazán story...csak mentek a srácok és történtek velük a dolgok Az űrodüsszeian meg 3szor aludtam el
De a Harcosok klubja és a Star wars-ok nálam is benne vannak
+ még memeto, hetedik, xmen filmek, Halálhajó, Pár dollárral többért, Matrix 1
+ Lost és Dr House ...igaz ezek sorozatok, meg a szinkronjuk is kiba szar, de eredeti hangal lerakhatatlanok
Régi 2006-08-11, 15:33
inhumaani logója
inhumaani inhumaani nem elérhető
Nem viccelek

Hely: macondo
Összes hozzászólás: 1.678
inhumaani még híres is lehetinhumaani még híres is lehet
Üzenetküldés ICQ-n keresztül inhumaani részére Üzenetküldés MSN-en keresztül inhumaani részére

Full Metal Jacket, Shining, Clockwork Orange, Dr. Strangelove, Lolita, 2001: A Space Odyssey, One Flew Over the Cuckoos Nest, Hair, Easy Rider, Pulp Fiction, Reservoir Dogs, Le Charme discret de la bourgeoisie, Fantom de la Liberte, The Adventures of Picasso, Godfather I-III, Apocalypse Now, Requiem for a Dream, Night on Earth, Down by Law, Stranger than Paradise, Deconstructing Harry, Annie Hall, Casablanca, Citizen Kane, Taxi Driver, La Vita e Bella, Der Himmel Über Berlin, Eternal Sunshine of a Spotless Mind, Monthy Python: The Meaning of Life, Snatch, Hair, L'Argent, Stalker, 7th steal, Fanny och Alexander, The Loneliness of the Long Distance Runner, Birds, Vertigo, Psycho, Rear Window, Chinatown, A Women under Influence, Metropolis, Maria Braun Házassága, Jules et Jim, Tirez sur le Pianiste, Eldorádó, Megáll az Idő, A Kis Valentinó, Szegenylegenyek. Zsotem, Korhinta, Nárcisz és Psyché.....

http://nvc.hu
Válaszol idézettel
Régi 2006-08-11, 15:37
Eric logója
Eric Eric nem elérhető
Öreg róka

Idézet:
inhumaani eredeti hozzászólása
Full Metal Jacket, Shining, Clockwork Orange, Dr. Strangelove, Lolita, 2001: A Space Odyssey, One Flew Over the Cuckoos Nest, Hair, Easy Rider, Pulp Fiction, Reservoir Dogs, Le Charme discret de la bourgeoisie, Fantom de la Liberte, The Adventures of Picasso, Godfather I-III, Apocalypse Now, Requiem for a Dream, Night on Earth, Down by Law, Stranger than Paradise, Deconstructing Harry, Annie Hall, Casablanca, Citizen Kane, Taxi Driver, La Vita e Bella, Der Himmel Über Berlin, Eternal Sunshine of a Spotless Mind, Monthy Python: The Meaning of Life, Snatch, Hair, L'Argent, Stalker, 7th steal, Fanny och Alexander, The Loneliness of the Long Distance Runner, Birds, Vertigo, Psycho, Rear Window, Chinatown, A Women under Influence, Metropolis, Maria Braun Házassága, Jules et Jim, Tirez sur le Pianiste, Eldorádó, Megáll az Idő, A Kis Valentinó, Szegenylegenyek. Zsotem, Korhinta, Nárcisz és Psyché.....
Igazán tudhatnád a magyar cimeit a kedvenc filmjeidnek
Régi 2006-08-11, 15:39
inhumaani logója
inhumaani inhumaani nem elérhető
Nem viccelek

Hely: macondo
Összes hozzászólás: 1.678
inhumaani még híres is lehetinhumaani még híres is lehet
Üzenetküldés ICQ-n keresztül inhumaani részére Üzenetküldés MSN-en keresztül inhumaani részére

valahol levannak mar egyszer irva igy, es nem volt kedvem atforditgatni...

http://nvc.hu
Válaszol idézettel
Régi 2006-08-11, 22:29
sue logója
sue sue nem elérhető
Megrögzött fórumozó

Hely: www.psylife.net
Összes hozzászólás: 2.323
sue has much to be proud ofsue has much to be proud ofsue has much to be proud ofsue has much to be proud ofsue has much to be proud ofsue has much to be proud ofsue has much to be proud ofsue has much to be proud ofsue has much to be proud ofsue has much to be proud of

Idézet:
inhumaani eredeti hozzászólása
valahol levannak mar egyszer irva igy, es nem volt kedvem atforditgatni...
nemkell a rossz duma, tudjuk, hogy csak fel akarsz vagni.

amugy ezek a filmek neked meg is vannak..? van par ami erdekelne elegge
Régi 2006-08-11, 23:57
Gery Garcya Gery Garcya nem elérhető
Megrögzött fórumozó

Hely: csillagokalatt...
Összes hozzászólás: 2.958
Gery Garcya is a splendid one to beholdGery Garcya is a splendid one to beholdGery Garcya is a splendid one to beholdGery Garcya is a splendid one to beholdGery Garcya is a splendid one to beholdGery Garcya is a splendid one to beholdGery Garcya is a splendid one to behold
Üzenetküldés MSN-en keresztül Gery Garcya részére

hát rangsorolni nem tunnám őket, sztem még sorolni is csak ami épp eszembe jut,de bla...:
Hair, Doors, Félelem és reszketés, Pulp Fiction (+általában a Tarantino filmek), Harcosok klubbjeeee, Menyei királyság, Keresztapa és Apokalipszis most, Ford Fairlane kalandjai, Requiem egy álomért, Amerikai história x, (Az?) Utolsó Szamuráj, Gyűrűk ura-i (inkább könyv...), Pink Floyd The Wall+még stb...amik nost nem jutnak eszembe és még amiket szeretek de leginkább ezek?
Régi 2006-08-12, 02:23
naba logója
naba naba nem elérhető
Megrögzött fórumozó

Összes hozzászólás: 3.382
naba fényesen világító üstökösnaba fényesen világító üstökösnaba fényesen világító üstökösnaba fényesen világító üstökösnaba fényesen világító üstökösnaba fényesen világító üstökös

Idézet:
Eric eredeti hozzászólása
Igazán tudhatnád a magyar cimeit a kedvenc filmjeidnek
ja vonatkoztass el a magyartól szerintem igazából általában minden jobb eredetiben
meg balfaszul is fordittyak néha

nekem például 1ik kedvenc filmem a "The Cell"
http://www.imdb.com/title/tt0209958/

jókis trippelős tudatalattis parádé
főleg akkor húúúú

na

szal okosan magyarul

"Sejt"nek fordították

amihez semmi köze nem volt persze, mivel
egy cella (vasszerkezet) játszik fő szerepet a filmben

nem is értettem

dehát a cell ugye sejt-et is jelent magyarul, nagyszótárban első fordítása: sejt

szal nem vágom direkt volt-e, vagy csak ekkora benézés

meg mégcsak nem is sejtem

Utoljára módosítva: naba által : 2006-08-12 02:33
Válaszol idézettel
Válaszol

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 2 (0 tag és 2 látogató)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
Új témákat nem hozhatsz létre
Válaszokat nem küldhetsz
Fájlokat nem csatolhatsz
A hozzászólásaidat nem módosíthatod

BB code : bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva

Fórum ugrás

A pontos idő 05:30 , a GMT +2 időzóna szerint.