Welcome to GOA.HU Psychedelic Trance Community Mark forums read | View Forum Leaders
GOA.HU Psychedelic Trance Community

Party Minden, ami psy...

Lezárt téma
Téma eszközök Megjelenítési módok
Fesztivál 2012.08.07-12. O.Z.O.R.A. Festival 2012 @ Ozora

Régi 2011-10-23, 22:36
O.Z.O.R.A. Festival logója
O.Z.O.R.A. Festival O.Z.O.R.A. Festival nem elérhető
Van véleményem

Összes hozzászólás: 102
O.Z.O.R.A. Festival a fórum leghíresebb embereO.Z.O.R.A. Festival a fórum leghíresebb embereO.Z.O.R.A. Festival a fórum leghíresebb embereO.Z.O.R.A. Festival a fórum leghíresebb embereO.Z.O.R.A. Festival a fórum leghíresebb embereO.Z.O.R.A. Festival a fórum leghíresebb embereO.Z.O.R.A. Festival a fórum leghíresebb embereO.Z.O.R.A. Festival a fórum leghíresebb embereO.Z.O.R.A. Festival a fórum leghíresebb embereO.Z.O.R.A. Festival a fórum leghíresebb embereO.Z.O.R.A. Festival a fórum leghíresebb embere
Alapbeállítás 2012.08.07-12. O.Z.O.R.A. Festival 2012 @ Ozora

O.Z.O.R.A. Festival – psychedelic tribal gathering – 2012. augusztus 7-12. Dádpuszta

Line-up:

Main Stage
Chill Out Stage

Jegyek kaphatók Budapesten a Deep Recordsban (VI. Aradi u. 22., az Oktogontól 3 percre a Kodály körönd felé).
Online jegyvásárlás a weboldalon keresztül itt.

Utoljára módosítva: O.Z.O.R.A. Festival által : 2012-04-07 18:32
Régi 2011-10-23, 23:05
MANGEKYU logója
MANGEKYU MANGEKYU nem elérhető
Halhatatlan

Hely: Denevérország
Összes hozzászólás: 13.371
MANGEKYU a fórum leghíresebb embereMANGEKYU a fórum leghíresebb embereMANGEKYU a fórum leghíresebb embereMANGEKYU a fórum leghíresebb embereMANGEKYU a fórum leghíresebb embereMANGEKYU a fórum leghíresebb embereMANGEKYU a fórum leghíresebb embereMANGEKYU a fórum leghíresebb embereMANGEKYU a fórum leghíresebb embereMANGEKYU a fórum leghíresebb embereMANGEKYU a fórum leghíresebb embere
Üzenetküldés MSN-en keresztül MANGEKYU részére Üzenetküldés Skype™-on keresztül MANGEKYU részére
Alapbeállítás re: O.Z.O.R.A. Festival 2012

kik szervezik? biztos sok embert érdekel
Régi 2011-10-23, 23:11
Comsat logója
Comsat Comsat nem elérhető
Van véleményem

Összes hozzászólás: 437
Comsat a fórum leghíresebb embereComsat a fórum leghíresebb embereComsat a fórum leghíresebb embereComsat a fórum leghíresebb embereComsat a fórum leghíresebb embereComsat a fórum leghíresebb embereComsat a fórum leghíresebb embereComsat a fórum leghíresebb embereComsat a fórum leghíresebb embereComsat a fórum leghíresebb embereComsat a fórum leghíresebb embere

Engem annál jobban mire számíthatunk az új csapattól! Gondolok itt a változásokra, mert ugyanolyan már nem lesz...
Régi 2011-10-24, 00:23
Popszi logója
Popszi Popszi nem elérhető
Megrögzött fórumozó

Hely: pezsegőbár
Összes hozzászólás: 3.450
Popszi a fórum leghíresebb emberePopszi a fórum leghíresebb emberePopszi a fórum leghíresebb emberePopszi a fórum leghíresebb emberePopszi a fórum leghíresebb emberePopszi a fórum leghíresebb emberePopszi a fórum leghíresebb emberePopszi a fórum leghíresebb emberePopszi a fórum leghíresebb emberePopszi a fórum leghíresebb emberePopszi a fórum leghíresebb embere
Üzenetküldés MSN-en keresztül Popszi részére

Nem tudom miért kell basztatni ezt a másik szervezö csapatot, facebookon is egyenesen szánalmas már a sok szedett vedett pletyka meg rémhír terjesztés.

Ez a szpirit?

Amugy meghallgattam az interjut Buborékkal és abban kimondja világosan, hogy ők maguk akartak több pénzt, mert ugy érezték nem kapnak eleget, valamint hogy nem tudták megvalositani az elképzeléseiket és ezért inkább szétváltak.

Nekem fontos, hogy legyen ozora ott ahol eddig volt, mert imádom azt a helyet, és ha lesznek nekem tetsző fellépők, el fogok menni függetlenül attól ki szervezi.
Ugyanígy elmennék arra a fesztre is amit Buborékék csinálnak.
Nem értem miért kéne csak az egyiket választani, illetve miért kell szítani az embereket, hogy nehogy elmerjenek menni a másikra mert onnan eltünt a szpirit.

Várjuk meg amig lesznek konkrétumok, aztán majd utána lehet tovább okoskodni.

peace&love booom
Régi 2011-10-24, 00:24
Drooll logója
Drooll Drooll nem elérhető
Halhatatlan

Hely: kamcsatka
Összes hozzászólás: 12.755
Drooll a fórum leghíresebb embereDrooll a fórum leghíresebb embereDrooll a fórum leghíresebb embereDrooll a fórum leghíresebb embereDrooll a fórum leghíresebb embereDrooll a fórum leghíresebb embereDrooll a fórum leghíresebb embereDrooll a fórum leghíresebb embereDrooll a fórum leghíresebb embereDrooll a fórum leghíresebb embereDrooll a fórum leghíresebb embere
Üzenetküldés MSN-en keresztül Drooll részére

Idézet:
MANGEKYU eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
kik szervezik? biztos sok embert érdekel
Én úgylátom, h a végrepéntek crew azaz Wegha és a bitbusterék vannak benne.. de ezt csak az eventjükből kiindulva irom...
Régi 2011-10-24, 00:26
Drooll logója
Halhatatlan

Drooll a fórum leghíresebb embereDrooll a fórum leghíresebb embereDrooll a fórum leghíresebb embereDrooll a fórum leghíresebb embereDrooll a fórum leghíresebb embereDrooll a fórum leghíresebb embereDrooll a fórum leghíresebb embereDrooll a fórum leghíresebb embereDrooll a fórum leghíresebb embereDrooll a fórum leghíresebb embereDrooll a fórum leghíresebb embere

Idézet:
Popszi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Nem tudom miért kell basztatni ezt a másik szervezö csapatot, facebookon is egyenesen szánalmas már a sok szedett vedett pletyka meg rémhír terjesztés.

Ez a szpirit?

Amugy meghallgattam az interjut Buborékkal és abban kimondja világosan, hogy ők maguk akartak több pénzt, mert ugy érezték nem kapnak eleget, valamint hogy nem tudták megvalositani az elképzeléseiket és ezért inkább szétváltak.

Nekem fontos, hogy legyen ozora ott ahol eddig volt, mert imádom azt a helyet, és ha lesznek nekem tetsző fellépők, el fogok menni függetlenül attól ki szervezi.
Nem értem miért kéne csak az egyiket választani, illetve miért kell szítani az embereket, hogy nehogy elmerjenek menni a másikra mert onnan eltünt a szpirit.

peace&love booom
épp ez az senki nem szitott senkit ezek a csoportok mind privátok egyiket se a volt se az ujszervezők csinálták, szal így nem is értem honnan szedted..
amugy meg sokaknak így volt kerek az egész történet és valljuk be valahol így is van.. volt a hely és volt a szervezés a kettő együtt volt egész... és ne feledjük honnan indult és hová jutott, nyílván sokan így együtt szerették meg ezt az egészet és joguk van megbotránkozni.. de én remélem azért nem lesz itt ebből háború..

Utoljára módosítva: Drooll által : 2011-10-24 00:29
Régi 2011-10-24, 00:27
Popszi logója
Popszi Popszi nem elérhető
Megrögzött fórumozó

Hely: pezsegőbár
Összes hozzászólás: 3.450
Popszi a fórum leghíresebb emberePopszi a fórum leghíresebb emberePopszi a fórum leghíresebb emberePopszi a fórum leghíresebb emberePopszi a fórum leghíresebb emberePopszi a fórum leghíresebb emberePopszi a fórum leghíresebb emberePopszi a fórum leghíresebb emberePopszi a fórum leghíresebb emberePopszi a fórum leghíresebb emberePopszi a fórum leghíresebb embere
Üzenetküldés MSN-en keresztül Popszi részére

elolvastam a kommenteket onnan veszem.

kezdve onnan hogy itt is az elsö két komment már fikázás...
Régi 2011-10-24, 00:30
Drooll logója
Halhatatlan

Idézet:

és a régit nem fikázták elegen???
nehogy ezen akadjál már fenn..
jaa azt lehetett
Régi 2011-10-24, 00:33
FoX logója
FoX FoX nem elérhető
Adeptus

Hely: behind the beyond
Összes hozzászólás: 17.321
FoX a fórum leghíresebb embereFoX a fórum leghíresebb embereFoX a fórum leghíresebb embereFoX a fórum leghíresebb embereFoX a fórum leghíresebb embereFoX a fórum leghíresebb embereFoX a fórum leghíresebb embereFoX a fórum leghíresebb embereFoX a fórum leghíresebb embereFoX a fórum leghíresebb embereFoX a fórum leghíresebb embere
Üzenetküldés MSN-en keresztül FoX részére

Idézet:
peace&love booom
love&light bazmeg sose tanulsz meg szpiritül

Unatkozik? Vásároljon mosómedvét!
Régi 2011-10-24, 00:36
Drooll logója
Halhatatlan

Idézet:

az első két komment miért??
egy kérdés ami tényleg érdekelheti az embert a másik meg egy tény...
Régi 2011-10-24, 00:45
FoX logója
FoX FoX nem elérhető
Adeptus

Hely: behind the beyond
Összes hozzászólás: 17.321
FoX a fórum leghíresebb embereFoX a fórum leghíresebb embereFoX a fórum leghíresebb embereFoX a fórum leghíresebb embereFoX a fórum leghíresebb embereFoX a fórum leghíresebb embereFoX a fórum leghíresebb embereFoX a fórum leghíresebb embereFoX a fórum leghíresebb embereFoX a fórum leghíresebb embereFoX a fórum leghíresebb embere
Üzenetküldés MSN-en keresztül FoX részére

én egy dolgot szeretnék: világbékét
meg lineupot karácsonyra

Unatkozik? Vásároljon mosómedvét!
Régi 2011-10-24, 01:02
MANGEKYU logója
Halhatatlan

MANGEKYU a fórum leghíresebb embereMANGEKYU a fórum leghíresebb embereMANGEKYU a fórum leghíresebb embereMANGEKYU a fórum leghíresebb embereMANGEKYU a fórum leghíresebb embereMANGEKYU a fórum leghíresebb embereMANGEKYU a fórum leghíresebb embereMANGEKYU a fórum leghíresebb embereMANGEKYU a fórum leghíresebb embereMANGEKYU a fórum leghíresebb embereMANGEKYU a fórum leghíresebb embere
Üzenetküldés MSN-en keresztül MANGEKYU részére Üzenetküldés Skype™-on keresztül MANGEKYU részére

Idézet:
az első két komment az enyém. elmagyarázod mit véltél fikázásnak?
az interview és a tájékoztató szöveg is ide való, nem az avatar topikba.
ez az ozora topik, most konkrétan ON voltam
ráadásul látszólag pártatlanul
Idézet:
Ez a szpirit?
peace&love booom
magánvélemény, de ha jól tudom 2-6 kilókért dolgoztak 10hónapot.
ozora évente több 100milliós üzlet. nem tudom miért kelltt pár 100ezren esetleg 1-2millión vacakolni. bár ezt csak én feltételezem h nem lehetett ennél többről szó, mert ha eddig ennyiért dolgoztak ők se lehettek telhetetlenek/OFF/

ez így korrekt: én is azt tervezem h személyesen hasonlítom majd össze a két új fesztivált. ha jó lesz a lineup és nem lesz drágább akkor mindenféleképpen. pl a labirintusban még nem voltam soha, ezt meg be akarnám pótolni.
Idézet:
Drooll eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Én úgylátom, h a végrepéntek crew azaz Wegha és a bitbusterék vannak benne.. de ezt csak az eventjükből kiindulva irom...
én is úgy hallottam h a Wegha, ő elv régen jó zenéket játszott. én mostanában(idén) 2x is hallottam és mind kétszer borzalmasnak találtam, minimál volt és lassú. csillagközicharter openairen majdnem elaludtunk rá aztán utána jött era és mindenki fellélegzett. szóval én csak azt remélem h nem olyan előadókat hív/hívnak amik a mixeiben vannak

Utoljára módosítva: MANGEKYU által : 2011-10-24 01:04
Régi 2011-10-24, 01:03
MANGEKYU logója
Halhatatlan

Idézet:
FoX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
én egy dolgot szeretnék: világbékét
meg lineupot karácsonyra
meg az előző ozoráról a videót
Régi 2011-10-24, 01:33
oleg oleg nem elérhető
GOA.HU Crew

Összes hozzászólás: 274
oleg has a brilliant futureoleg has a brilliant futureoleg has a brilliant futureoleg has a brilliant futureoleg has a brilliant futureoleg has a brilliant futureoleg has a brilliant futureoleg has a brilliant futureoleg has a brilliant futureoleg has a brilliant futureoleg has a brilliant future

Ne haragudjatok az eddigi hallgatásomért, pedig már napok óta szeretném elmondani a mi oldalunkról az okokat, és eloszlatni pár téves gondolatot, ami az elhamarkodottan kitett szöveg miatt születhetett.

Sajnálom már, hogy a világ számára ilyen durván lett közölve döntésünk, és tiszta szívvel kívánok az új csapatnak sikereket a nehéz helyzet ellenére. Tudom hogy elég tré kezdőhangulatot adtunk most a dolognak, de mentségünkre szóljon hogy mi is gyermekünkként szerettük Ozorát, ezért kétségbeesést és fájdalmat hozott első reakcióként a szakítás.

De most már béke van, és ezúton is bocsánatot kérek a félreérthető üzenetért, ami kikerült a weboldalra. Birkást és családját tiszteljük a rengeteg kemény munkáért amit ők is beletettek az egészbe, és amit sokan nem látnak igazán.

Az ok ami miatt felálltunk, nem pusztán Buborék kvázi "kirúgása" és nem is anyagi okok, hanem mert a csapat tagjai úgy érezték, egyoldalú lett az egykor kreatív viszony. De Balázs leváltását sem értettük, hiszen az eddigi legsikeresebb fesztivál volt az idei...

Mindenesetre távozásunk nem jelenti mindennek a végét, és egy új csapat új lendületet is adhat a dolgoknak. Ozora hírneve nagy, és sokakat jobban érdekel a zene meg a helyszín, sem mint a belső szervezői ellentétek. Nekünk még homályosabb a jövő, semmikép nem lesz "ellen-ozora", de talán összehozunk egy kisebb családias közösség-szerűt, a Magic Garden és a Pumpui hagyományait követve.

Szóval megbocsátás és béke!

Utoljára módosítva: oleg által : 2011-10-24 02:11
Régi 2011-10-24, 01:44
MANGEKYU logója
Halhatatlan

[ki is törölted a topikból, pedig ide való volt nem? nem feltétlenül volt rosszindulatú, csak heves]

Utoljára módosítva: MANGEKYU által : 2011-10-24 01:46
Régi 2011-10-24, 01:48
oleg oleg nem elérhető
GOA.HU Crew

Összes hozzászólás: 274
oleg has a brilliant futureoleg has a brilliant futureoleg has a brilliant futureoleg has a brilliant futureoleg has a brilliant futureoleg has a brilliant futureoleg has a brilliant futureoleg has a brilliant futureoleg has a brilliant futureoleg has a brilliant futureoleg has a brilliant future

Több emailből lett összeollózva, és nem fejezi 100%-ban mindenki véleményét, ezért vesszük le ahonnan tudjuk..
Elhamarkodott döntés volt hogy kikerült, ami nem lett mindenkivel megbeszélve.

Idézet:
MANGEKYU eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
ezek szerint azt a szöveget nem is ti írtátok? [ki is törölted a topikból, pedig ide való volt nem?]
abból kiindulva h a honlapon volt először azt lehetne gondolni.
Régi 2011-10-24, 02:00
MANGEKYU logója
Halhatatlan

elég higgadtak és példamutatóak vagytok
Régi 2011-10-24, 02:04
buborek logója
buborek buborek nem elérhető
Nem viccelek

Összes hozzászólás: 1.931
buborek a fórum leghíresebb emberebuborek a fórum leghíresebb emberebuborek a fórum leghíresebb emberebuborek a fórum leghíresebb emberebuborek a fórum leghíresebb emberebuborek a fórum leghíresebb emberebuborek a fórum leghíresebb emberebuborek a fórum leghíresebb emberebuborek a fórum leghíresebb emberebuborek a fórum leghíresebb emberebuborek a fórum leghíresebb embere

Kedves Mindenki,

Nem konnyu beszelni egy olyan dologrol amit egykor sajatodnak ereztel .Igen 8 ev sok ido ,de nem is ez a lenyeg .
A lenyeg hogy egyben szomoruan de nagyon buszken nezunk vissza az elmult idokre.

En csak azt szeretnem mondani hogy buszke vagyok a csapatra akikkel egyutt dolgoztam es hiszek az emberi meltosagban es az emberi kapcsolatokban .
Mindenki tudja hogy ki mit tett le az asztalra es ezt senki nem tudja elvenni tolunk.
Egyszer majd veszek egy mely levegot es elmeselem mi is tortent itt !(uncensored)

En megkonyebulve irom ezeket a sorokat mert szabadnak erzem magam.Nincsenek elvarasok,nincsenek vitak !

Wegha biztos a legjobbat probalja majd nyujtani es hogy sikerul vagy sem az mar csak rajta mulik .Bar kapcsolatunk nem mindig volt felhotlen mindig jot dumaltunk ha osszefutottunk az utcan.

Kivanom neki a legjobbakat !

peace

b
Régi 2011-10-24, 02:37
Zoolika logója
Zoolika Zoolika nem elérhető
Komoly arc

Hely: kkl :)
Összes hozzászólás: 860
Zoolika a fórum leghíresebb embereZoolika a fórum leghíresebb embereZoolika a fórum leghíresebb embereZoolika a fórum leghíresebb embereZoolika a fórum leghíresebb embereZoolika a fórum leghíresebb embereZoolika a fórum leghíresebb embereZoolika a fórum leghíresebb embereZoolika a fórum leghíresebb embereZoolika a fórum leghíresebb embereZoolika a fórum leghíresebb embere

Idézet:
buborek eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Egyszer majd veszek egy mely levegot es elmeselem mi is tortent itt !(uncensored)
Szerintem sokak nevében mondom, hogy nagyon megköszönnénk...!!!

Minden esetre köszönjük szépen Nektek az eddigieket!!! Akármit csináltok a folytatásban, Veletek tartunk (egyelőre a 4 AVATARON 100% a megjelenés)!!! Sok sikert!
Sajna 2004-től nem tudtam ott lenni, mert még kis "hugyos" voltam, ezért nem vitt magával bátyó, így csak 2008-tól vált számomra kötelező programmá...
Köszönöm Nektek életem legszebb 4 hetét!!!
A folytatást illetően pedig nem tom... Először is a lájnápra leszek nagyon kíváncsi, majd a jegyárra, és aztán az egyéb infókra...
Egy k*rva nagy pofon volt ez a csütörtök Nekünk is (nekem pláne, amilyen cefet szar hetek vannak a hátam mögött, ez volt a tetőpont), úgyhogy rágódtam/tunk rajta egy kicsit... Szívem szerint (és ha úgy alakulnak a dolgaim) el szeretnék menni jövőre a Paradicsomba, és a saját bőrömön szeretném megtapasztalni, hogy milyen irányba sikerül változnia Ozorának, és ha nem tetszik, akkor legalább az esélyt megadtam... Egyszerűen nem tok elszakadni attól a helytől...
Viszont ahogy már írtam fentebb, Bubiékat is támogatni fogjuk, mert ez a csapat számunkra összefonódott a minőséggel (persze, még így is volt, amibe belekötöttem, de messze a legtöbbet kapom Tőlük)!!! Remélem, hogy sikerül megvalósítanotok a folytatásban, amit elképzeltetek! Persze 0-ról elindulni nem könnyű, de szorítunk!

Az új brigádnak Sok Sikert Kívánok!

(el ne b*sszátok!!!)
Régi 2011-10-24, 03:09
O.Z.O.R.A. Festival logója
O.Z.O.R.A. Festival O.Z.O.R.A. Festival nem elérhető
Van véleményem

Összes hozzászólás: 102
O.Z.O.R.A. Festival a fórum leghíresebb embereO.Z.O.R.A. Festival a fórum leghíresebb embereO.Z.O.R.A. Festival a fórum leghíresebb embereO.Z.O.R.A. Festival a fórum leghíresebb embereO.Z.O.R.A. Festival a fórum leghíresebb embereO.Z.O.R.A. Festival a fórum leghíresebb embereO.Z.O.R.A. Festival a fórum leghíresebb embereO.Z.O.R.A. Festival a fórum leghíresebb embereO.Z.O.R.A. Festival a fórum leghíresebb embereO.Z.O.R.A. Festival a fórum leghíresebb embereO.Z.O.R.A. Festival a fórum leghíresebb embere

Sziasztok!

Nem igazán értjük kinek és miért áll érdekében megbolygatni nemcsak Ozorát, hanem egy évtizedek óta összetartó közösséget. A nehéz kezdés ellenére pozitívan állunk a mostmár nem egyszerű feladat elébe. Az ex-szervező és a tulajdonos között kialakult személyes és anyagi jellegű problémákkal most sem foglalkozunk, mert számunkra a zene és Ozora jövője fontosabb! Hiszen ennél ideálisabb helyszínt és körülményeket nehezen találnánk a fesztiválnak.
Az „új” szervező csapat több, mint 15 éve nőtt fel a hazai trance szcénával és azóta is őrzi összetartó tüzét. Hiszünk az együttműködésben, az összefogásban, a változásban és a megújulásban. Ha valaki úgy dönt, hogy nem tart velünk ezen az úton, tiszteletben tartjuk, mert szerintünk a spirit nem sétál, nem tűnik el és nem pukkan ki, mint egy buborék! A 2012-es fesztivál valóban nem lesz az előzőekhez hasonlítható, hiszen a változás a fejlődés mozgató rugója.

Ozora team

Utoljára módosítva: O.Z.O.R.A. Festival által : 2011-10-24 11:12
Lezárt téma

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1 (0 tag és 1 látogató)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
Új témákat nem hozhatsz létre
Válaszokat nem küldhetsz
Fájlokat nem csatolhatsz
A hozzászólásaidat nem módosíthatod

BB code : bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva

Fórum ugrás

Hasonló témák
Téma Téma szerzője Fórum Válaszok Utolsó hozzászólás
Party képek, videók. AlterEgo Party 382 2012-09-01 15:39
Party Tree Of Life festival @Izmir (Turkey) 28 June - 03 July 2012 pierrebosz91 Party 34 2012-07-16 20:28
Fesztivál Körkép benyovics Party 45 2008-12-02 13:38
O.Z.O.R.A. Festival 2008 - Aug 6-10,2008 buborek Party 7096 2008-08-25 11:15
Ozora Festival 2006 - photos & videos v.i.k.i. Party 171 2006-10-29 19:48

A pontos idő 02:47 , a GMT +2 időzóna szerint.