Welcome to GOA.HU Psychedelic Trance Community Mark forums read | View Forum Leaders
GOA.HU Psychedelic Trance Community

Eszmecsere Filozófiai mélységektől az érzelmi magaslatokig

Válaszol

Régi 2008-05-11, 17:34
Akpoh Akpoh nem elérhető
Lelkes kezdő

Összes hozzászólás: 81
Akpoh elismerésnek örvendAkpoh elismerésnek örvend
Üzenetküldés MSN-en keresztül Akpoh részére
Alapbeállítás Love Peace Freedom

Sziasztok!

Egy blogot ajánlok mindenkinek szíves figyelmébe:

http://lovepeacefreedom.blogter.hu

Ha van időtök és kedvetek, akkor olvassátok el, nagyon érdekes. Szerintem érdemes róla beszélgetni
Várom a hozzászólásotokat.
További szép napot

Akpoh
Válaszol idézettel
Régi 2008-05-11, 20:20
zwana logója
zwana zwana nem elérhető
Megrögzött fórumozó

Összes hozzászólás: 3.515
zwana is a splendid one to beholdzwana is a splendid one to beholdzwana is a splendid one to beholdzwana is a splendid one to beholdzwana is a splendid one to beholdzwana is a splendid one to beholdzwana is a splendid one to behold
Alapbeállítás re: Love Peace Freedom

wow... pont erre van szükségem. ugyanis én is egyedül érzem magam,pedig még bulizni se járok
hogy lehet ez???
no, de tényleg, nem akarlak elkedvetleníteni kedves Akpoh, de csak ugyanazt tudom mondani, mint mindenkinek, aki a "régi szép időket" sirajta. azoknak vége, most most van és nem akkor. próbáld meglátni mi a szép az éppenmostban. ami egyébként egyszer, nem is olyan sokára szintén "régi szép idők"-nek számít majd
Válaszol idézettel
Régi 2008-05-11, 22:27
gege logója
gege gege nem elérhető
Nem viccelek

Hely: észak észak
Összes hozzászólás: 1.400
gege is a splendid one to beholdgege is a splendid one to beholdgege is a splendid one to beholdgege is a splendid one to beholdgege is a splendid one to beholdgege is a splendid one to beholdgege is a splendid one to behold

Idézet:
zwana eredeti hozzászólása
no, de tényleg, nem akarlak elkedvetleníteni kedves Akpoh, de csak ugyanazt tudom mondani, mint mindenkinek, aki a "régi szép időket" sirajta. azoknak vége, most most van és nem akkor. próbáld meglátni mi a szép az éppenmostban. ami egyébként egyszer, nem is olyan sokára szintén "régi szép idők"-nek számít majd
teljesen igazad van zwana! becsülettel végigolvastam a blogbejegyzést, és hát... nem látom olyan sötéten a helyzetet, mint mondjuk akpoh. mivel az egész világ és benne mi is folyamatosan változunk, ezért a múltat siratni totál fölös, visszajönni nem fog, ha mégis, akkor már nem ugyanazzal a szemmel tekintenénk rá, szóval semmiképp nem lenne ugyanolyan jó kis hippi életérzés. lehet jobb, rosszab, de ugyanaz sose.
sziszifuszi küzdelmekbe meg még egy vérgoás hippikommunista sem megy bele. mert okos.
nem csak a leírt világ van goapartin. lehet találni szpiriteset is
dont vörri, bí hepi!
Régi 2008-05-12, 11:37
Akpoh Akpoh nem elérhető
Lelkes kezdő

csupán pár dolog.
Higgyjétek el, én se jókedvemben vagy unalmamban írtam ezeket; egytől egyig személyesen tapasztaltam meg, amiket a blogban leírtam, és egy jottányit sem túloztam, Psylo megmondja. Meg "munkám" során (zenélés) kapcsolatba léptem a magasabb körökkel is, és hallottam ezt-azt erről-arról...
ja még azt, hogy nem a régi szép időket akarom visszahozni, nem, nem. A régi értékekért harcolok, amik örök érvényűek (kellene hogy legyenek). Mert ami mostanában van... Néha úgy érzem magam, mint vmi fura Hyperspace-en.
csak ennyi.
Válaszol idézettel
Régi 2008-05-12, 12:28
NasCa logója
NasCa NasCa nem elérhető
4.49 crew

Hely: buddhapest
Összes hozzászólás: 4.812
Blog Entries: 26
NasCa a fórum leghíresebb embereNasCa a fórum leghíresebb embereNasCa a fórum leghíresebb embereNasCa a fórum leghíresebb embereNasCa a fórum leghíresebb embereNasCa a fórum leghíresebb embereNasCa a fórum leghíresebb embereNasCa a fórum leghíresebb embereNasCa a fórum leghíresebb embereNasCa a fórum leghíresebb embereNasCa a fórum leghíresebb embere
Üzenetküldés MSN-en keresztül NasCa részére Üzenetküldés Skype™-on keresztül NasCa részére

Idézet:
Akpoh eredeti hozzászólása
csupán pár dolog.
Higgyjétek el, én se jókedvemben vagy unalmamban írtam ezeket; egytől egyig személyesen tapasztaltam meg, amiket a blogban leírtam, és egy jottányit sem túloztam, Psylo megmondja. Meg "munkám" során (zenélés) kapcsolatba léptem a magasabb körökkel is, és hallottam ezt-azt erről-arról...
ja még azt, hogy nem a régi szép időket akarom visszahozni, nem, nem. A régi értékekért harcolok, amik örök érvényűek (kellene hogy legyenek). Mert ami mostanában van... Néha úgy érzem magam, mint vmi fura Hyperspace-en.
csak ennyi.
énis hallottam ezt-azt erről-arról.

tehát már ketten vagyunk.

playblog
Válaszol idézettel
Régi 2008-05-13, 01:03
Akpoh Akpoh nem elérhető
Lelkes kezdő

na ugye NAsCa
de úgy tudom, hogy te is ismerősei között vagy iwiwen
Peace!!
Válaszol idézettel
Régi 2008-05-15, 23:41
oxtox logója
oxtox oxtox nem elérhető
Banned

Hely: everywhere & nowhere
Összes hozzászólás: 1.574
oxtox még híres is lehetoxtox még híres is lehet

"légy te magad a változás, amit látni szeretnél" vagy vmi ilyesmi...
Válaszol idézettel
Régi 2008-05-18, 18:03
Ryaren logója
Ryaren Ryaren nem elérhető
Félisten

Hely: Land of Freedom
Összes hozzászólás: 10.293
Ryaren a fórum leghíresebb embereRyaren a fórum leghíresebb embereRyaren a fórum leghíresebb embereRyaren a fórum leghíresebb embereRyaren a fórum leghíresebb embereRyaren a fórum leghíresebb embereRyaren a fórum leghíresebb embereRyaren a fórum leghíresebb embereRyaren a fórum leghíresebb embereRyaren a fórum leghíresebb embereRyaren a fórum leghíresebb embere
Üzenetküldés MSN-en keresztül Ryaren részére

"Együtt-léttel harcoltak az elidegenedés ellen."

Na ez nagyon tetszik!

http://www.youtube.com/watch?v=chXsLtHqfdM
Válaszol idézettel
Régi 2008-05-20, 10:48
csuccser logója
csuccser csuccser nem elérhető
Banned

Hely: ..::wHerE dArk anD Light don'T DifFer::.. /XI. ker/
Összes hozzászólás: 5.301
csuccser has a brilliant futurecsuccser has a brilliant futurecsuccser has a brilliant futurecsuccser has a brilliant futurecsuccser has a brilliant futurecsuccser has a brilliant futurecsuccser has a brilliant futurecsuccser has a brilliant futurecsuccser has a brilliant futurecsuccser has a brilliant futurecsuccser has a brilliant future
Üzenetküldés MSN-en keresztül csuccser részére

jó az iromány tetszik. sztem a legtöbb változást kiváltó ok a goa zene gyökeres átváltozásában kell keresni. és emiatt a közönség is lecserélődött/megváltozott.
Válaszol idézettel
Régi 2008-05-25, 19:06
masoma69 logója
masoma69 masoma69 nem elérhető
Ősfórumos

Hely: Az életben,bent a szívében.
Összes hozzászólás: 6.169
masoma69 a fórum leghíresebb emberemasoma69 a fórum leghíresebb emberemasoma69 a fórum leghíresebb emberemasoma69 a fórum leghíresebb emberemasoma69 a fórum leghíresebb emberemasoma69 a fórum leghíresebb emberemasoma69 a fórum leghíresebb emberemasoma69 a fórum leghíresebb emberemasoma69 a fórum leghíresebb emberemasoma69 a fórum leghíresebb emberemasoma69 a fórum leghíresebb embere
Üzenetküldés MSN-en keresztül masoma69 részére

hi!Szerintem nagy igazságok vannak ide leirva.Van ugy hogy egy tiszta kultura,amely elindul,ugymond kicsit elgazosodik.De ha megnézzük,hogy szinte minden ami fejlödik,időközönként hanyatlásba is fordul.Ez tökre természetes.Naturista.Szerintem azért van mindennek ez a körfolyamat mutatoja,mert a következő új generácionak is adott egy kis lökési lehetösége.Azaz,ha ez nem igy történne,nem lenne lehetöség az újkori lendületre.Egy a fontos,:az "a"lapokat/ász lapok/nem szabad elfelejteni.Helyzetünkben azt amiböl indult. Illetöleg az az irány ahova tart.-s-
Válaszol idézettel
Régi 2008-05-26, 01:13
FantasyLandia logója
FantasyLandia FantasyLandia nem elérhető
Nem viccelek

Hely: . . : : My world : : . .
Összes hozzászólás: 1.187
FantasyLandia egyszerűen csodálatosFantasyLandia egyszerűen csodálatosFantasyLandia egyszerűen csodálatosFantasyLandia egyszerűen csodálatos

Érdekes kis blog..., tetszik a filozofálgatás benne, remélem lesz folytatás!
Semmi furi nincs abban , hogy változnak a dolgok. Persze, nekem is jobban tetszettek a bulik 10-12 évvel ezelőtt , az emberek öszintébbek és igazi "goás arcok" voltak, de nem szabad visszasírni és akarni a múltat, mert azért nem olyan vészes a helyzet ahogy látod.
Az idő az nem áll meg, minden változik, arról nem is beszélve hogy más generáció van most a "központban"...
Igaza van csuccsernek, hogy a zene és a közönség nagyon megváltozott..., és gege is valósat írt: nem csak a leírt világ van goapartin. Lehet találni szpiriteset is!

"A Jelenben élni nehéz, a Jövőben értelmetlen, a Múltban lehetetlen..." /II.Leto Atreides/

Parányi része vagyunk az univerzumnak, de hatalmas kincsünk van..., "innen belülről" nézhetjük galaxisunk tündöklő csillagait!
Válaszol idézettel
Régi 2008-06-01, 16:29
Akpoh Akpoh nem elérhető
Lelkes kezdő

Csuccsernek igazat adok, megváltozott a goa zene tartalma, mondanivalója, és ez az emberek hozzáállásában is változást idézett elő - szerencsére azért nem mindenkiben...
Masoma, abban igazad van, amit írtál, h egy idő után minden hanyatlásba fordul... - ha nem ápoljuk, és nem teszünk érte semmit!
FantasyLandia, ismét elmondom, hogy nem a régi időket akarom visszahozni, csupán a régi hozzáállást és értékeket - ami egy kicsit azért mást jelent... És megnyugtatlak, lesz még folytatása!
Had meséljek el ezzel kapcsolatban egy személyes élményemet, ami tanulságos és példaértékű.
2006 szeptemberében vagyunk a halászteleki partin. Éppen pihizgetek az asztalnál, amikor leült mellém egy srác, megkínált cigivel, sörrel stb. mint ahogy ez lenni szokás beszélgettünk arról ki honnan jött stb. A lényeg, h valahogyan szóba került, h nekem féltestvérem van. Ekkor a srác kicsit megrémült, elgondolkodott, majd óvatosan megkérdezte, h szabad-e nekem alkoholt innom.
Csak pár másodperc múlva esett le nekem is, hogy ezt miért kérdezte: abból, h azt elmondtam neki, h féltestvérem van, egyből tudta, hogy szüleim között valami történt, és emiatt depresszióm is lehet, esetleg nyugtatót is szedek...
Kommentárt nem nagyon fűznék hozzá, csak annyit, hogy a figyelmesség valahol itt kezdődik.
Válaszol idézettel
Régi 2008-06-01, 17:40
hopax logója
hopax hopax nem elérhető
Nem viccelek

Összes hozzászólás: 1.226
hopax a fórum leghíresebb emberehopax a fórum leghíresebb emberehopax a fórum leghíresebb emberehopax a fórum leghíresebb emberehopax a fórum leghíresebb emberehopax a fórum leghíresebb emberehopax a fórum leghíresebb emberehopax a fórum leghíresebb emberehopax a fórum leghíresebb emberehopax a fórum leghíresebb emberehopax a fórum leghíresebb embere

"Szomorú igazság, hogy sok ember szemében a goa-kultúra egyenesen a drog köré felépített kultúrát jelenti, ami szintén nem kíván kommentárt."

Ezen nem kell csodálkozni, a baj az, hogy ez sokaknak negatív. Felesleges szerintem lelkület-visszahozási szándékkal "kikaparni" belőle a drogot, mint jelenséget - hogy befogadhatóbb és természetesebb legyen. Eleve pszichedelikumok nélkül nem létezne ez a zene, nem létezne pszichedelikus kultúra, és ez nem az elektronikával kezdődött, nem is a hippi-korszakkal. Mióta az ember tudatában van saját tudatállapotának megváltoztatásának képességével, azóta foglalkoztatja a hétköznapok valóság kiterjesztése, és ennek másokkal való megosztása. Az, hogy most a partikon ilyenek az emberek, az egy természetes oszcilláló folyamat része. Régen a törzsek alkottak egységeket, kollektívtudat-galaxisokat, az egyre nagyobb szeparáció folytán (népességnövekedés, országok létrejötte - mini törzsek->klikkek) ez hasadt és hasadt, majd mára elérkeztünk arra a szintre, hogy az egyénnek saját világa, saját tudatgalaxisa van. A mai világ az egyénről szól, a party részben ez ellen szól, ekkora ellenerő mellett nem csoda, ha "gyengén muzsikál". Nem kell keresni a régit, ha egyszer egy folyamat részeként most ez van. A huszadik és huszonegyedik század mindenféle társadalmi és spirituális vonatkozásban nyomasztó az egyénre, nem csoda, ha az egyén száll el a saját realitását megkeresve, nem a közösség.

A kollektív-elidegenedés témájához pedig idéznék Hortobágyi László Alien-paradigma c. művéből:

"Tehát ebben a következő hullámban, melyben a társadalom "krémje", azaz irányító közegének (parlament, rendőrség, katonaság) 30-40 százaléka merül a besült "forradalmak" napi gyakorlataként és eredményeként - a vegyszerek bódulatába, nos e világ eme kicsiny, az 1968, New Wave, Acid-Techno utáni negyedik zenei hullámában az élő koncertek az egyéni rutális öngyilkosságok eksztatikus szertartásaivá válnak, mind a színpadon, mind a hívők soraiban, aktusukkal szimbolizálva a felszabadulás, megváltás - megvilágosodás e mi kis világunkban egyedül lehetséges módját."

Utoljára módosítva: hopax által : 2008-06-01 17:43
Válaszol idézettel
Régi 2008-06-01, 18:54
gege logója
gege gege nem elérhető
Nem viccelek

gege is a splendid one to beholdgege is a splendid one to beholdgege is a splendid one to beholdgege is a splendid one to beholdgege is a splendid one to beholdgege is a splendid one to beholdgege is a splendid one to behold

Idézet:
Éppen pihizgetek az asztalnál, amikor leült mellém egy srác, megkínált cigivel, sörrel stb. mint ahogy ez lenni szokás beszélgettünk arról ki honnan jött stb. A lényeg, h valahogyan szóba került, h nekem féltestvérem van. Ekkor a srác kicsit megrémült, elgondolkodott, majd óvatosan megkérdezte, h szabad-e nekem alkoholt innom.
Csak pár másodperc múlva esett le nekem is, hogy ezt miért kérdezte: abból, h azt elmondtam neki, h féltestvérem van, egyből tudta, hogy szüleim között valami történt, és emiatt depresszióm is lehet, esetleg nyugtatót is szedek...
Kommentárt nem nagyon fűznék hozzá, csak annyit, hogy a figyelmesség valahol itt kezdődik.
tényleg nagyon figyelmes volt a sráctól ez a dolog, de azért azt nem kellene kifelejteni, hogy esetleg a te első reakciód az lett volna a kínálgatásra, hogy "kösz, de nem lehet, mert nyugtatót szedek..." vagy ha meg már nem tudod ezt mondani, akkor úgyis mindegy, mert már megittad a méregre a mérget.
ez nem offenz, csak annyit akartam belőle kihozni, hogy a szpiritet ne másba keresd, mert amíg benned el nem kezdődik, addig szart se ér a másé. és addig csak fikázás lesz, hogy így nincs meg úgy nincs. ha magadban találsz egy kicsit, akkor az biztosan elég lesz másnak is, aki hajlik rá. a kicsi olykor igen sok tud lenni és a kicsi mindig elég kell, hogy legyen, mert ha nem az akkor nincs is valójában.
Régi 2008-06-04, 19:18
Akpoh Akpoh nem elérhető
Lelkes kezdő

úgy látom, hogy hiába mondom el már ezredszerre is, hogy nem a régi időket hanem a régi filozófiát és normákat akartam újjáéleszteni, mindinkább süket fülekre találok. Nyilván könnyebb apróságokba belekötni, minthogy érdemben reagálni a leírtakra.
Azt hadd tegyem hozzá, hogy nem szedtem semmi nyugtatót. csak azért, mert felmerült az, h esetleg elfelejtettem mondani. nos, félreértés tisztázva.
a pszichedelikumokról pedig csak annyit, h noha hozzátartozik, nem kötelező, és azzal nagyon sokan egyetértenek, hogy a goa szelleme nem merül ki a drogozásban (vagyis nem kellene)... Viszont most már arra épül az egész, a beszélgetés, bratyizás csak afféle partikellékké vált. Legalábbis én ezeket tapasztaltam, továbbá nem tettem volna ezt szóvá nyilvános blogban, ha azok az emberek, akikkel megismerkedtem bulikon, úton-útfélen szintén ilyen dolgokról számolnak be nekem. tehát ez tőlem függetlenül is létezik.
Én a Love Peace Freedommal csupán egy olyan folyamatot indítottam el, ami már régóta esedékes volt.
Válaszol idézettel
Régi 2008-06-04, 20:46
tony logója
tony tony nem elérhető
Nem viccelek

Hely: Complex
Összes hozzászólás: 1.351
tony is a splendid one to beholdtony is a splendid one to beholdtony is a splendid one to beholdtony is a splendid one to beholdtony is a splendid one to beholdtony is a splendid one to beholdtony is a splendid one to behold
Üzenetküldés MSN-en keresztül tony részére

Idézet:
csupán pár dolog.
csak ennyi.
az volt RÉGEN a legspiritebb , hogy miért az más de ott sose láttam parát...
de igen abban van valami hogy az ún. "régi érétkek" (állandónak kéne lenniük ) megőrzlse , újra köztudatba hozása segíthet a helyzeten, meg nem kéne ennyit pampogni/unk . ezt ,eg sztem csak példamutatással lehet jól csinálni...
(> < )<---this is acidbunny he like to take some pot into his carrotpancake

Válaszol idézettel
Régi 2008-06-04, 20:50
Psyvíz logója
Psyvíz Psyvíz nem elérhető
Nem viccelek

Hely: walley
Összes hozzászólás: 1.250
Psyvíz egyszerűen csodálatosPsyvíz egyszerűen csodálatosPsyvíz egyszerűen csodálatosPsyvíz egyszerűen csodálatosPsyvíz egyszerűen csodálatos

Idézet:
zwana eredeti hozzászólása
wow... pont erre van szükségem. ugyanis én is egyedül érzem magam,pedig még bulizni se járok
hogy lehet ez???
Mien régi szép idők?régen se vot semmi csak akkor még ti voltatok fiatalabbak és asszitétek van ,ahogy a mostani fiatalok hiszik h van vmi de mossincs... sose vot semmi
Válaszol idézettel
Régi 2008-06-05, 08:59
mokusmali mokusmali nem elérhető
Megrögzött fórumozó

Összes hozzászólás: 2.320
mokusmali egy kincsmokusmali egy kincsmokusmali egy kincs

Nekem nagyon tetszett az írás, tök nem az jött le, hogy siratja a régi időket meg siránkozik hanem pont ellenkezőleg. Inkább úgy tűnt keresi a lehetőségeket, hogy hogy lehetne a régi időkhöz hasonlóvá tenni ma is ezt a "szubkultúrát".
Nekem nagyon szimpatikus amiket írt.
Szerintem ki lehet alakítani (sőt talán már van is) olyan közösséget amiről írsz, amellett, hogy megmarad az a vonal is, ami ellen küzdesz. Mert én azt is megértem, hogy nem mindenkinek van igénye olyan bulikra, amik régen voltak. Szerintem meg kell hagyni a lehetőséget, hogy akiknek arra van igénye azok szórakozzanak úgy, ahogy most.
Viszont nekem nagyon régi álmom egy ilyen közösséghez tartozni mint amiről írsz... nem csak egy-egy bulin hanem úgy amúgy is...

ELADÓ!
női nadrág M/L méret 3000.- Ft

http://noiruhak.dalcine.fotoalbum.hu...tureid/2528854
Válaszol idézettel
Régi 2008-06-05, 09:56
gege logója
gege gege nem elérhető
Nem viccelek

Idézet:
úgy látom, hogy hiába mondom el már ezredszerre is, hogy nem a régi időket hanem a régi filozófiát és normákat akartam újjáéleszteni, mindinkább süket fülekre találok. Nyilván könnyebb apróságokba belekötni, minthogy érdemben reagálni a leírtakra.
úgy látom hiába mondjuk el mi többiek az álláspontunkat, mert aki nem úgy gondolkodik, mint te, azt nem is hallgatod meg, vagy gyakorlatilag annyit reagálsz rá, hogy nem erről van szó. értjük mi, hogy amit te vágysz, az nemes és szép, de ettől még lehet saját kialakult véleményünk és az első postodban azt írtad, hogy érdekel kinek mi a véleménye erről. aztán leírtuk. aztán inkább mégse érdekel, mert nem nyáladzunk egy olyan álomkép után, ami régen volt, mert már van annyi eszünk, hogy el tudjuk választani a filozófiát a síránkozástól. sztem te is felnőttél, max ez neked annyira nem tetszik. figyelj. bratyizz. nem kerül semmibe! akár velem is megvitathatod ezt, nem zárkózom el semmilyen fórumon. sör mellett, csáj mellett, ami mellett csak akarod.
Régi 2008-06-09, 10:51
Akpoh Akpoh nem elérhető
Lelkes kezdő

gege, se veled se mással nincs semmi bajom, csak arról va szó, h mindenki azt mondja, h én a "régi időket" akarom visszahozni. Tisztában vagyok azzal, h az idő kerekét visszafordítani egyszerűen lehetetlenség; lehet, h a blogban nem fogalmaztam elég pontosan. Mókusmali rátapintott a lényegre, amire én is gondoltam: újat, szebbet, jobbat! nem azt mondom, h egyáltalán nincsenek mostanában sem jó bulik, sem normális emberek (hisz nemrég pont ilyenről számoltam be itt), de elég sok ember, köztük vannak elég régi arcok, akik alátámasztották észrevételeimet.
soha nem akartam megbántani semmit, és sejtettem, hogy szerencsétlen mondat volt az, amit gege kiemelt. ha ilyen történt is, sajnálom, bocsánat.
természetesen benne vagyok a bratyizásba, valamikor össze kellene futnunk,mondjuk egy (vagy két) sör mellett Higgyétek el, én senkinek sem akarok rosszat!
Válaszol idézettel
Válaszol

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1 (0 tag és 1 látogató)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
Új témákat nem hozhatsz létre
Válaszokat nem küldhetsz
Fájlokat nem csatolhatsz
A hozzászólásaidat nem módosíthatod

BB code : bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva

Fórum ugrás

Hasonló témák
Téma Téma szerzője Fórum Válaszok Utolsó hozzászólás
Peace and Love van vazze..... :) szivarv Duma 137 2007-02-12 15:08
Rhythms Of Peace Festival, Morocco sue Party 22 2006-04-29 13:43
RHYTHMS OF PEACE FESTIVAL - MOROCCO - 17/22 aug 2006 Rhythms of Peace Party 5 2006-04-29 13:41
Flower Powder - Let Love Rule (Progressive/Dec2005) flower powder Hang 2 2005-12-25 23:54
FREEDOM FESTIVAL 2005 PORTUGAL 18,19,20 and 21 of AUGUST(Full-Moon) csucsu Party 1 2005-08-07 01:06

A pontos idő 02:13 , a GMT +2 időzóna szerint.