Welcome to GOA.HU Psychedelic Trance Community Mark forums read | View Forum Leaders
GOA.HU Psychedelic Trance Community

Duma Kötetlen beszélgetés...

Válaszol

Régi 2006-05-17, 18:45
AlterEgo logója
AlterEgo AlterEgo nem elérhető
Adeptus

Hely: hegyen-völgyben
Összes hozzászólás: 19.097
AlterEgo a fórum leghíresebb embereAlterEgo a fórum leghíresebb embereAlterEgo a fórum leghíresebb embereAlterEgo a fórum leghíresebb embereAlterEgo a fórum leghíresebb embereAlterEgo a fórum leghíresebb embereAlterEgo a fórum leghíresebb embereAlterEgo a fórum leghíresebb embereAlterEgo a fórum leghíresebb embereAlterEgo a fórum leghíresebb embereAlterEgo a fórum leghíresebb embere
Smile Illatok

Kinek milyen illat tetzsik a legjobban?
Eszembe jutott,hogy milyen fontos az illatok varázsa.Új kutatások eredmélye kimutatta,hogy a legtöbb ember tudat alatt az illat alapján válszt párt is.(nemcsoda elvégre mi is állatok vagyunk )Legszívesebben egy parfümériát tartanék otthon.Ami a kedvencem azt megveszem magamnak és a páromnak is,mert nem tudok ellenállni
Női illat:C.H.-212Sexy,fehér Puma,Escada-rockin rio,Escada- magnetik beat,Moschino
Férfi(ebből a két elsőt ma kaptam):Chanel-allure,C.H. -Chic,C.H.-212,Armani-black code,Chanel-egoist,meg egy pár boss

Széles világba, fut a szél magába.
Nyakában a lába, sosem érsz a nyomába!
Válaszol idézettel
Régi 2006-05-17, 18:58
nils logója
nils nils nem elérhető
Félisten

Összes hozzászólás: 8.990
nils a fórum leghíresebb emberenils a fórum leghíresebb emberenils a fórum leghíresebb emberenils a fórum leghíresebb emberenils a fórum leghíresebb emberenils a fórum leghíresebb emberenils a fórum leghíresebb emberenils a fórum leghíresebb emberenils a fórum leghíresebb emberenils a fórum leghíresebb emberenils a fórum leghíresebb embere
Üzenetküldés MSN-en keresztül nils részére
Alapbeállítás re: Illatok

mióta bebeszéltem magamnak, hogy alegriás vagyok azóta sajnos alig érzek valami illatot!
Válaszol idézettel
Régi 2006-05-17, 18:59
AlterEgo logója
Adeptus

AlterEgo a fórum leghíresebb embereAlterEgo a fórum leghíresebb embereAlterEgo a fórum leghíresebb embereAlterEgo a fórum leghíresebb embereAlterEgo a fórum leghíresebb embereAlterEgo a fórum leghíresebb embereAlterEgo a fórum leghíresebb embereAlterEgo a fórum leghíresebb embereAlterEgo a fórum leghíresebb embereAlterEgo a fórum leghíresebb embereAlterEgo a fórum leghíresebb embere

Idézet:
nils eredeti hozzászólása
mióta bebeszéltem magamnak, hogy alegriás vagyok azóta sajnos alig érzek valami illatot!
te is hipohonder vagy?a párom szerint én is

Válaszol idézettel
Régi 2006-05-17, 19:00
Maracuja logója
Maracuja Maracuja nem elérhető
Ősfórumos

Hely: Intimszféra
Összes hozzászólás: 6.781
Maracuja a fórum leghíresebb embereMaracuja a fórum leghíresebb embereMaracuja a fórum leghíresebb embereMaracuja a fórum leghíresebb embereMaracuja a fórum leghíresebb embereMaracuja a fórum leghíresebb embereMaracuja a fórum leghíresebb embereMaracuja a fórum leghíresebb embereMaracuja a fórum leghíresebb embereMaracuja a fórum leghíresebb embereMaracuja a fórum leghíresebb embere
Üzenetküldés MSN-en keresztül Maracuja részére
Smile re: Illatok

Nekem pl illóolajból, és füstölőből a vaníliát szeretem
Női illatból pedíg : Cacharel - amor amor
Imádom!
Válaszol idézettel
Régi 2006-05-17, 19:04
AlterEgo logója
Adeptus

füstölőböl nekem a szantál a nyerő

Válaszol idézettel
Régi 2006-05-17, 19:58
tatar logója
tatar tatar nem elérhető
Komoly arc

Összes hozzászólás: 660
tatar jó irányba halad

technokol
Régi 2006-05-17, 20:18
zwana logója
zwana zwana nem elérhető
Megrögzött fórumozó

Összes hozzászólás: 3.515
zwana is a splendid one to beholdzwana is a splendid one to beholdzwana is a splendid one to beholdzwana is a splendid one to beholdzwana is a splendid one to beholdzwana is a splendid one to beholdzwana is a splendid one to behold

mmmm.... szantál......
most kaptam egy szantál-ezüst kombinációjú nyakláncot, nagyon szeretem

parfümök terén nem vagyok túl művelt, mivel a női illatok közül még egyet sem találtam, amit magamhoz illőnek éreznék. mind mesterkéltnek tűnik.
férfiillatokból azért van egy, amit szeretek: best of chevignon

amúgy azt, hogy illat alapján választunk, nem egészen a parfümökre kell érteni, inkább a feromonokról van szó. bár állítólag a parfümök egy része tartalmaz hasonlóan hívogató illatanyagokat, ami sztem elég szemétség.
a feromonok elárulják, hogy egy személy illik e hozzánk vagy nem. ha becsapunk valakit egy parfümmel, abból semmi jó nem sül ki szerintem. max egy dugás, de hát kinek mi kell, ugyebár...
Válaszol idézettel
Régi 2006-05-17, 21:22
100 logója
100 100 nem elérhető
Megrögzött fórumozó

Összes hozzászólás: 3.262
100 még híres is lehet

nekem a chanel egoist nagyon tetszett, piszkosul eltalált illat, de mégis már legalább 10 éve issey miyake-t használok lehet életem végéig? imádom...
Válaszol idézettel
Régi 2006-05-17, 22:27
sanyi logója
sanyi sanyi nem elérhető
Megrögzött fórumozó

Hely: Devon & Cornwall
Összes hozzászólás: 2.751
sanyi has much to be proud ofsanyi has much to be proud ofsanyi has much to be proud ofsanyi has much to be proud ofsanyi has much to be proud ofsanyi has much to be proud ofsanyi has much to be proud ofsanyi has much to be proud ofsanyi has much to be proud ofsanyi has much to be proud of

en a jeger illatat szeretem,.. de egy jo kis utos kevert ke'tdeka's illata sem rossz
Régi 2006-05-17, 22:29
AlterEgo logója
Adeptus

Idézet:
100 eredeti hozzászólása
nekem a chanel egoist nagyon tetszett, piszkosul eltalált illat, de mégis már legalább 10 éve issey miyake-t használok lehet életem végéig? imádom...
nekem van egoist.Én is imádom,de szerintem a neve nagyon találó.Én akkor szoktam ahsználni ha egyedül alszom és éppen jó kedvem van.

Válaszol idézettel
Régi 2006-05-17, 22:48
zwana logója
zwana zwana nem elérhető
Megrögzött fórumozó

zwana is a splendid one to beholdzwana is a splendid one to beholdzwana is a splendid one to beholdzwana is a splendid one to beholdzwana is a splendid one to beholdzwana is a splendid one to beholdzwana is a splendid one to behold

Idézet:
100 eredeti hozzászólása

aszongyák, franszia körökben, hogy igazán elegáns személy csak 1 illatot használ és kitart mellette
Válaszol idézettel
Régi 2006-05-17, 22:50
heliosphere logója
heliosphere heliosphere nem elérhető
Halhatatlan

Hely: Délegyháza
Összes hozzászólás: 10.553
heliosphere még híres is lehet
Üzenetküldés MSN-en keresztül heliosphere részére

sztem az ember kedvesének az illatánál nem kell jobb.. persze a parfümökkel sincs baj.. én ajándékba kaptam régebben mexx pure lifeot és sztem ez elég jó, legalábbis akitől kaptam odavolt érte, de én is szeretem...
Régi 2006-05-17, 22:56
zwana logója
zwana zwana nem elérhető
Megrögzött fórumozó

igen, a kedves bőrének illata....
semmi sem jobb annál, az biztos. már ha az embernek van kedvese
na.
viszont ha megismersz valakit, és esetlen odáig leszel érte, akkor ha ő valami jellegzetes illatot visel, azzal nagyon könnyen azonosítod a személyt a későbbiekben, mivel az illatok nagyon mélyen beépülnek az emlékezetbe.
de nem csak személyt, élethelyzeteket vagy helyeket is megidézhetnek illatok ugyanilyen könnyen. nekem a gyerekkoromból nagyon sok illat maradt meg, amiket csak itt, vagy csak ott lehetett érezni, pl dédimamám padlása.
ha valami hasonlót érzek, azonnal feltör bennem egy csomó emlék
Válaszol idézettel
Régi 2006-05-17, 23:32
vnoémi logója
vnoémi vnoémi nem elérhető
Megrögzött fórumozó

Összes hozzászólás: 3.407
vnoémi jó irányba halad
Üzenetküldés MSN-en keresztül vnoémi részére

betty barclay(kék)--->legjobb... puma... isabella rosselini... salvador dali... kenzo... Domingo Dolce and Stefano Gabana-szintén blue...
Régi 2006-05-18, 00:24
LOCO logója
LOCO LOCO nem elérhető
Halhatatlan

Összes hozzászólás: 11.817
LOCO a fórum leghíresebb embereLOCO a fórum leghíresebb embereLOCO a fórum leghíresebb embereLOCO a fórum leghíresebb embereLOCO a fórum leghíresebb embereLOCO a fórum leghíresebb embereLOCO a fórum leghíresebb embereLOCO a fórum leghíresebb embereLOCO a fórum leghíresebb embereLOCO a fórum leghíresebb embereLOCO a fórum leghíresebb embere
Üzenetküldés MSN-en keresztül LOCO részére

fahéj 1értelműen,csajokon pedig az angel prfüm
Régi 2006-05-18, 00:36
hobynity logója
hobynity hobynity nem elérhető
Komoly arc

Hely: present
Összes hozzászólás: 612
hobynity még híres is lehet

Kenzo-Jungle....no comment...
...Mi készül itt e tenger ragyogásból?Ha lehunyom is, süti a szemem;mi kívül izzott, belül a pupillán,itt izzít csak igazán, idebenn!A világ is csak vele fényesűl,az örömtől, aminek neve sincsen.Mint vesztőhelyen, olyan vakitó és olyan édes. Úgy igazi minden....
Válaszol idézettel
Régi 2006-05-18, 00:37
Psy L logója
Psy L Psy L nem elérhető
Megrögzött fórumozó

Hely: d"^-^"b
Összes hozzászólás: 3.962
Psy L egyszerűen csodálatosPsy L egyszerűen csodálatosPsy L egyszerűen csodálatosPsy L egyszerűen csodálatos
Üzenetküldés MSN-en keresztül Psy L részére

női illat: jázmin
füstölő: Satya Milan Agarbatti [Nag Champa kutyafüle hozzá ]
http://www.vaishnav.ru/pictures/1541.jpg

egyébként meg itt falun, egy hosszabb eső után az az illat amit a hűvös nyári szél hoz... az nem hasonlítható össze semmivel...
Régi 2006-05-18, 00:39
LOCO logója
LOCO LOCO nem elérhető
Halhatatlan

Összes hozzászólás: 11.817
LOCO a fórum leghíresebb embereLOCO a fórum leghíresebb embereLOCO a fórum leghíresebb embereLOCO a fórum leghíresebb embereLOCO a fórum leghíresebb embereLOCO a fórum leghíresebb embereLOCO a fórum leghíresebb embereLOCO a fórum leghíresebb embereLOCO a fórum leghíresebb embereLOCO a fórum leghíresebb embereLOCO a fórum leghíresebb embere
Üzenetküldés MSN-en keresztül LOCO részére

ja és imádom a frissen nyirt fű illatát
Régi 2006-05-18, 02:05
Vadember logója
Vadember Vadember nem elérhető
Ősfórumos

Összes hozzászólás: 6.342
Vadember a fórum leghíresebb embereVadember a fórum leghíresebb embereVadember a fórum leghíresebb embereVadember a fórum leghíresebb embereVadember a fórum leghíresebb embereVadember a fórum leghíresebb embereVadember a fórum leghíresebb embereVadember a fórum leghíresebb embereVadember a fórum leghíresebb embereVadember a fórum leghíresebb embereVadember a fórum leghíresebb embere
Üzenetküldés MSN-en keresztül Vadember részére

Idézet:
sanyi eredeti hozzászólása
en a jeger illatat szeretem,.. de egy jo kis utos kevert ke'tdeka's illata sem rossz

ezaaaaz folleg ha a szajbol arad ez az illat

"Azt akarom, kacagj, szemed
ne árnyékolja bánat,
s ajkadról bár egyetlenegy
csók üdvözítse számat."
Téged is vár a Vágykoztársaság Fizetoezkozeink az álmok, alkotmányunk a sóhaj szelíd lebbenése.
Válaszol idézettel
Régi 2006-05-18, 09:01
zwana logója
zwana zwana nem elérhető
Megrögzött fórumozó

Idézet:
LOCO eredeti hozzászólása
ja és imádom a frissen nyirt fű illatát
és a rothadó avart
viccen kívül

jah, hogy illatokról beszélünk???
hát hétvégén olyan illat élményem volt hogy csak na!!!
jeli arborétumban most virágoznak a rododentronok
milliónyi virág, eszeveszett színekben és fél ház méretű bokrok formájában, amiken levél szinte nem is volt, csak virág, töményen. elképesztő látvány, színorgia, és az illat, ami áradt mindenfelől.... mmmm.......
komolyan mondom, hogy már szédültem tőle. sávokban hozta a szél minden irányból, 5 lépésenként álltam meg ámuldozni.
aki teheti, most hétvégén még szaladjon el oda és nézze meg, mert életreszóló élmény
Válaszol idézettel
Válaszol

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1 (0 tag és 1 látogató)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
Új témákat nem hozhatsz létre
Válaszokat nem küldhetsz
Fájlokat nem csatolhatsz
A hozzászólásaidat nem módosíthatod

BB code : bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva

Fórum ugrás

A pontos idő 03:03 , a GMT +2 időzóna szerint.