Welcome to GOA.HU Psychedelic Trance Community Mark forums read | View Forum Leaders
GOA.HU Psychedelic Trance Community

Eszmecsere Filozófiai mélységektől az érzelmi magaslatokig

Válaszol
Téma eszközök Megjelenítési módok
bé üt a ménykűűűűű

Régi 2005-10-18, 02:15
psy69 logója
psy69 psy69 nem elérhető
Ősfórumos

Hely: Márklár
Összes hozzászólás: 6.022
psy69 a fórum leghíresebb emberepsy69 a fórum leghíresebb emberepsy69 a fórum leghíresebb emberepsy69 a fórum leghíresebb emberepsy69 a fórum leghíresebb emberepsy69 a fórum leghíresebb emberepsy69 a fórum leghíresebb emberepsy69 a fórum leghíresebb emberepsy69 a fórum leghíresebb emberepsy69 a fórum leghíresebb emberepsy69 a fórum leghíresebb embere
Üzenetküldés Skype™-on keresztül psy69 részére
Alapbeállítás bé üt a ménykűűűűű

ha netán némileg rendeződnének a dolgok másnál is mindíg beüt a krahh és teljes off vagy csak felém történik ez mindíg így?? most pl a diákhitelt nem akarják utalni... a tandíj 120ropi.. multszombatig... hátafszomkivanmá'... siránkozzatok ti is, ez egy ilyen topic
Régi 2005-10-18, 02:24
Balzac logója
Balzac Balzac nem elérhető
Nem viccelek

Hely: bp
Összes hozzászólás: 1.332
Balzac még híres is lehet
Alapbeállítás re: bé üt a ménykűűűűű

Idézet:
psy69 eredeti hozzászólása
ha netán némileg rendeződnének a dolgok másnál is mindíg beüt a krahh és teljes off vagy csak felém történik ez mindíg így?? most pl a diákhitelt nem akarják utalni... a tandíj 120ropi.. multszombatig... hátafszomkivanmá'... siránkozzatok ti is, ez egy ilyen topic
Ez a remek gondolat nálam az elmúlt pár hét eredménye - gondolom már sokan rájöttek erre, én csak mostanában jutottam el ide: Para mindig van. Egyik megoldódik, jön a másik. Ezért asszem a parákat globálisan le kéne szarni, úgy ahogy vannak. Hogy ez kinek hogyan sikerül, az megint más kérdés. Ami elgondolkodtat, az az, hogy ha télleg teljesen paramentessé válnék, az annyira szokatlan lenne, hogy az már szabályosan ijesztő...
Válaszol idézettel
Régi 2005-10-18, 03:00
robci logója
robci robci nem elérhető
Öreg róka

Hely: on the 7th floor :)
Összes hozzászólás: 4.043
robci is a splendid one to beholdrobci is a splendid one to beholdrobci is a splendid one to beholdrobci is a splendid one to beholdrobci is a splendid one to beholdrobci is a splendid one to beholdrobci is a splendid one to behold
Thumbs up re: bé üt a ménykűűűűű

legalább nem unatkozunk
"We don’t need no education. We don’t need no thought control. No dark sarcasm in the classroom. Teachers, leave those kids alone. Hey, teacher, leave those kids alone! All in all you’re just another brick in the wall. All in all you’re just another brick in the wall."

"Bármely tömeg átlagos intelligenciája mélyen alatta marad legostobább tagja intelligenciájának."

Napszövetség
Válaszol idézettel
Régi 2005-10-18, 09:58
bOYLEr logója
bOYLEr bOYLEr nem elérhető
Megrögzött fórumozó

Hely: Protoplazma
Összes hozzászólás: 3.474
bOYLEr has a brilliant futurebOYLEr has a brilliant futurebOYLEr has a brilliant futurebOYLEr has a brilliant futurebOYLEr has a brilliant futurebOYLEr has a brilliant futurebOYLEr has a brilliant futurebOYLEr has a brilliant futurebOYLEr has a brilliant futurebOYLEr has a brilliant futurebOYLEr has a brilliant future

...én azé' néha szívesen unatkoznék...

Aki folyton a csorda után megy, mindig szaros füvet fog legelni.
http://www.myspace.com/doktorzoidberg
http://www.myspace.com/multieffectprofessor
Válaszol idézettel
Régi 2005-10-18, 10:08
Eric logója
Eric Eric nem elérhető
Öreg róka

Hely: Pest city
Összes hozzászólás: 5.707
Eric has a brilliant futureEric has a brilliant futureEric has a brilliant futureEric has a brilliant futureEric has a brilliant futureEric has a brilliant futureEric has a brilliant futureEric has a brilliant futureEric has a brilliant futureEric has a brilliant futureEric has a brilliant future
Üzenetküldés MSN-en keresztül Eric részére

fáj a fogam, stresszes a meló, ritkán jár a busz, hideg van, drága a mc-i, lassú a PC-m, szar a Fradi...
huh...most már jobb
Régi 2005-10-18, 10:20
PeeKaBoo logója
PeeKaBoo PeeKaBoo nem elérhető
Adeptus

Hely: hULLáM-vÖlGyBeN AvAgY cSePeL
Összes hozzászólás: 17.487
PeeKaBoo a fórum leghíresebb emberePeeKaBoo a fórum leghíresebb emberePeeKaBoo a fórum leghíresebb emberePeeKaBoo a fórum leghíresebb emberePeeKaBoo a fórum leghíresebb emberePeeKaBoo a fórum leghíresebb emberePeeKaBoo a fórum leghíresebb emberePeeKaBoo a fórum leghíresebb emberePeeKaBoo a fórum leghíresebb emberePeeKaBoo a fórum leghíresebb emberePeeKaBoo a fórum leghíresebb embere
Üzenetküldés MSN-en keresztül PeeKaBoo részére

Idézet:
Balzac eredeti hozzászólása
Ez a remek gondolat nálam az elmúlt pár hét eredménye - gondolom már sokan rájöttek erre, én csak mostanában jutottam el ide: Para mindig van. Egyik megoldódik, jön a másik. Ezért asszem a parákat globálisan le kéne szarni, úgy ahogy vannak. Hogy ez kinek hogyan sikerül, az megint más kérdés. Ami elgondolkodtat, az az, hogy ha télleg teljesen paramentessé válnék, az annyira szokatlan lenne, hogy az már szabályosan ijesztő...
...nálad az utóbbi pár hét... nálam asszem az egész eddigi év... hullámvölgyekben.... mikor éppen-hogy...
Hátígy most nagyon várom már a múlthavi fizum meg így már a mostanit is... fáj a fogam... kialvatlan vagyok... nyűűgös... kedvtelenség... szomorúság... elégedetlenség... magányosság... (boldogtalanság)...
És nekem nem lett jobb... szal akkor megyek vissza dolgozni...

...lepkefing...
Válaszol idézettel
Régi 2005-10-18, 11:30
freedom24 logója
freedom24 freedom24 nem elérhető
Nem viccelek

Hely: Nagykanizsa,Budapest
Összes hozzászólás: 1.899
freedom24 a fórum leghíresebb emberefreedom24 a fórum leghíresebb emberefreedom24 a fórum leghíresebb emberefreedom24 a fórum leghíresebb emberefreedom24 a fórum leghíresebb emberefreedom24 a fórum leghíresebb emberefreedom24 a fórum leghíresebb emberefreedom24 a fórum leghíresebb emberefreedom24 a fórum leghíresebb emberefreedom24 a fórum leghíresebb emberefreedom24 a fórum leghíresebb embere
Üzenetküldés MSN-en keresztül freedom24 részére
Talking re: bé üt a ménykűűűűű

Had álljak be én is a sorba(bár ne tudnék),szóval:nincs pénz,csak tarozás ami csak gyülik,nincs kéró, melóhelyen a felmondási időm töltöm,új meló még nincs, egyfolytában beteg vagyok,egyre szarabb az idő-téli ruhabevásárlás! és még mindig szar a Fradi.
És amikor már az ember azt gondolja hogy ennél rosszabb már nem lehet,akkor jön a legrosszabb.
ami még nem jött el,de már "nagyon" várom.
Régi 2005-10-18, 11:38
PeeKaBoo logója
Adeptus

PeeKaBoo a fórum leghíresebb emberePeeKaBoo a fórum leghíresebb emberePeeKaBoo a fórum leghíresebb emberePeeKaBoo a fórum leghíresebb emberePeeKaBoo a fórum leghíresebb emberePeeKaBoo a fórum leghíresebb emberePeeKaBoo a fórum leghíresebb emberePeeKaBoo a fórum leghíresebb emberePeeKaBoo a fórum leghíresebb emberePeeKaBoo a fórum leghíresebb emberePeeKaBoo a fórum leghíresebb embere

...hááát... nekem most így már rettenetesen fáj a fogam... sztem így még sose fájt... k*rv*ra elegem van így mindenből...

...lepkefing...
Válaszol idézettel
Régi 2005-10-18, 12:12
mry logója
mry mry nem elérhető
Megrögzött fórumozó

Összes hozzászólás: 2.635
mry jó irányba halad

Idézet:
PeeKaBoo eredeti hozzászólása
...hááát... nekem most így már rettenetesen fáj a fogam... sztem így még sose fájt... k*rv*ra elegem van így mindenből...
részvétem... vmi erős alkoholikával próbáltad múlasztani?

"Van egy elmélet, miszerint, ha egyszer kiderülne, hogy mi is valójában az Univerzum, és mit keres itt egyáltalán,
akkor azon nyomban megszűnne létezni, és valami más, még bizarrabb, még megmagyarázhatatlanabb dolog foglalná el a helyét.

Van egy másik elmélet, amely szerint ez már be is következett."
42
Válaszol idézettel
Régi 2005-10-18, 12:17
freedom24 logója
Nem viccelek

freedom24 a fórum leghíresebb emberefreedom24 a fórum leghíresebb emberefreedom24 a fórum leghíresebb emberefreedom24 a fórum leghíresebb emberefreedom24 a fórum leghíresebb emberefreedom24 a fórum leghíresebb emberefreedom24 a fórum leghíresebb emberefreedom24 a fórum leghíresebb emberefreedom24 a fórum leghíresebb emberefreedom24 a fórum leghíresebb emberefreedom24 a fórum leghíresebb embere

Idézet:
PeeKaBoo eredeti hozzászólása
fokhagymát rakjál rá és harapj rá!szerintem ennél jobb nincs.
Régi 2005-10-18, 12:18
robci logója
robci robci nem elérhető
Öreg róka

Hely: on the 7th floor :)
Összes hozzászólás: 4.043
robci is a splendid one to beholdrobci is a splendid one to beholdrobci is a splendid one to beholdrobci is a splendid one to beholdrobci is a splendid one to beholdrobci is a splendid one to beholdrobci is a splendid one to behold

Idézet:
mry eredeti hozzászólása
részvétem... vmi erős alkoholikával próbáltad múlasztani?
én is eztet javalltam, de aszondja, meló közben nem előnyös
"We don’t need no education. We don’t need no thought control. No dark sarcasm in the classroom. Teachers, leave those kids alone. Hey, teacher, leave those kids alone! All in all you’re just another brick in the wall. All in all you’re just another brick in the wall."

"Bármely tömeg átlagos intelligenciája mélyen alatta marad legostobább tagja intelligenciájának."

Napszövetség
Válaszol idézettel
Régi 2005-10-18, 12:18
mry logója
mry mry nem elérhető
Megrögzött fórumozó

Összes hozzászólás: 2.635
mry jó irányba halad

Idézet:
freedom24 eredeti hozzászólása
fokhagymát rakjál rá és harapj rá!szerintem ennél jobb nincs.
öööö.. fogorvos...? (bár ez nálam a legutolsó lehetőség szokott lenni...)

"Van egy elmélet, miszerint, ha egyszer kiderülne, hogy mi is valójában az Univerzum, és mit keres itt egyáltalán,
akkor azon nyomban megszűnne létezni, és valami más, még bizarrabb, még megmagyarázhatatlanabb dolog foglalná el a helyét.

Van egy másik elmélet, amely szerint ez már be is következett."
42
Válaszol idézettel
Régi 2005-10-18, 12:21
PeeKaBoo logója
Adeptus

..amint lesz fizu... az első utam a fogorvos lesz... (de... így kb 2 hónapja csúszik a fizu folyamatosan...)
Mi lenne ha kifejleszteném a fokhagymapálinkát? Az tuti siker lene ilyen fájdalmakra... és a szájszag is győztes lehetne

...lepkefing...
Válaszol idézettel
Régi 2005-10-18, 13:17
morgo morgo nem elérhető
Van véleményem

Hely: berlin
Összes hozzászólás: 189
morgo jó irányba halad
Unhappy re: bé üt a ménykűűűűű

Nekem 16 év utän meghalt a kiskutyäm. Tök tré mert tudom , hogy utäl egyedül lenni és attol félek , hogy most egyedül van. Ö volt a legjobb arc a földön. Ha sirtam megvigasztalt , ha ettem kunyerält és sosem mondta azt , hogy vegyem halkabra a zenét!
Régi 2005-10-18, 13:24
PoffPoffPoff PoffPoffPoff nem elérhető
Komoly arc

Összes hozzászólás: 588
PoffPoffPoff jó irányba halad

Akartam irni valamit, de nem ment. Bena vagyok. :P
Válaszol idézettel
Régi 2005-10-18, 13:40
psychic logója
psychic psychic nem elérhető
Megrögzött fórumozó

Hely: planet b-612
Összes hozzászólás: 2.515
psychic elismerésnek örvendpsychic elismerésnek örvendpsychic elismerésnek örvend
Üzenetküldés MSN-en keresztül psychic részére

panaszkodos topik ??? ide lehet nyafogni, jajjveszékelni, hisztizni, nyuglodni ?

Just me, no simile, never flow simpily, cause it was meant to be, the truth, the truth, and nothing but the truth, I tell it to the youth, propelling with the proof, in the puddin', wouldn't you like to know? Oh, no you didn't, my flows never quittin', and that's the truth, the mothephfuckin' truth my man.
Válaszol idézettel
Régi 2005-10-18, 13:41
PeeKaBoo logója
Adeptus

Idézet:
morgo eredeti hozzászólása
Nekem 16 év utän meghalt a kiskutyäm. Tök tré mert tudom , hogy utäl egyedül lenni és attol félek , hogy most egyedül van. Ö volt a legjobb arc a földön. Ha sirtam megvigasztalt , ha ettem kunyerält és sosem mondta azt , hogy vegyem halkabra a zenét!
óóó... átérzem...
...az én első kutyim (aki velem nőtt fel... vigyázott rám, mikor még babakocsis voltam még a verebeket is elüldözte...) szóval Ő pont a szülinapomon hunyt el... és felfogtam akkor, h ennek jelentősége van... h mért pont azon a napon, ami "vhogy" mégis fontos az életemben...
...szal részvétem...

...lepkefing...
Válaszol idézettel
Régi 2005-10-18, 13:53
imPAct logója
imPAct imPAct nem elérhető
Megrögzött fórumozó

Hely: tizenhárom
Összes hozzászólás: 2.806
imPAct jó irányba halad
Üzenetküldés MSN-en keresztül imPAct részére
Alapbeállítás Re: bé üt a ménykűűűűű

Idézet:
morgo eredeti hozzászólása

Részvétem!! Nekem is pont 16 éves korában hallt meg a kutyám,és tényleg tök szar érzés,mert ennyi idő múlva már olyan mint egy családtag
Régi 2005-10-18, 14:10
freedom24 logója
Nem viccelek

Unhappy re: bé üt a ménykűűűűű

Nekem sosem volt kutyám,viszont a barátnőmnek van és fél év alatt kezdek rájönni hogy mennyire lehet szeretni őket,szóval részvétem
Régi 2005-10-18, 14:28
Eric logója
Eric Eric nem elérhető
Öreg róka

Hely: Pest city
Összes hozzászólás: 5.707
Eric has a brilliant futureEric has a brilliant futureEric has a brilliant futureEric has a brilliant futureEric has a brilliant futureEric has a brilliant futureEric has a brilliant futureEric has a brilliant futureEric has a brilliant futureEric has a brilliant futureEric has a brilliant future
Üzenetküldés MSN-en keresztül Eric részére

húúúú, de kiba lehúzós topic lett ez...

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1 (0 tag és 1 látogató)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
Új témákat nem hozhatsz létre
Válaszokat nem küldhetsz
Fájlokat nem csatolhatsz
A hozzászólásaidat nem módosíthatod

BB code : bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva

Fórum ugrás

A pontos idő 06:02 , a GMT +2 időzóna szerint.