Welcome to GOA.HU Psychedelic Trance Community Mark forums read | View Forum Leaders
GOA.HU Psychedelic Trance Community

Üzenet az adminoknak Itt tudtok üzenni az adminoknak, moderátoroknak, ha valami óhaj vagy sóhaj van :)

Válaszol
Téma eszközök Megjelenítési módok
vissza a régi fehér skint

Régi 2012-08-19, 11:45
pétör logója
pétör pétör nem elérhető
Megrögzött fórumozó

Összes hozzászólás: 3.606
pétör a fórum leghíresebb emberepétör a fórum leghíresebb emberepétör a fórum leghíresebb emberepétör a fórum leghíresebb emberepétör a fórum leghíresebb emberepétör a fórum leghíresebb emberepétör a fórum leghíresebb emberepétör a fórum leghíresebb emberepétör a fórum leghíresebb emberepétör a fórum leghíresebb emberepétör a fórum leghíresebb embere
Üzenetküldés MSN-en keresztül pétör részére
Alapbeállítás vissza a régi fehér skint

sziasztok, lehet hogy csak én vagyok így vele egyedül, de nem lehetne visszacsinálni azt a régi elegáns és ízléses fehér dizájnt a régi és kurvajó szmájlikkal?

nagyon rossz hogy anno az átalakításkor ez is át lett variálva, régen jobb volt feljönni jobban nézett ki az egész

lehet hogy pusztába kiáltott szó de ennyit megért
Régi 2012-08-20, 13:28
didyman logója
didyman didyman nem elérhető
Komoly arc

Hely: A Természet lágy öle
Összes hozzászólás: 613
didyman has a brilliant futuredidyman has a brilliant futuredidyman has a brilliant futuredidyman has a brilliant futuredidyman has a brilliant futuredidyman has a brilliant futuredidyman has a brilliant futuredidyman has a brilliant futuredidyman has a brilliant futuredidyman has a brilliant futuredidyman has a brilliant future
Üzenetküldés ICQ-n keresztül didyman részére Üzenetküldés MSN-en keresztül didyman részére
Alapbeállítás re: vissza a régi fehér skint

Idézet:
pétör eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
sziasztok, lehet hogy csak én vagyok így vele egyedül, de nem lehetne visszacsinálni azt a régi elegáns és ízléses fehér dizájnt a régi és kurvajó szmájlikkal?

nagyon rossz hogy anno az átalakításkor ez is át lett variálva, régen jobb volt feljönni jobban nézett ki az egész

lehet hogy pusztába kiáltott szó de ennyit megért
+1! Szerintem is.
Régi 2012-08-22, 10:54
Panadero logója
Panadero Panadero nem elérhető
Halhatatlan

Összes hozzászólás: 12.580
Blog Entries: 5
Panadero a fórum leghíresebb emberePanadero a fórum leghíresebb emberePanadero a fórum leghíresebb emberePanadero a fórum leghíresebb emberePanadero a fórum leghíresebb emberePanadero a fórum leghíresebb emberePanadero a fórum leghíresebb emberePanadero a fórum leghíresebb emberePanadero a fórum leghíresebb emberePanadero a fórum leghíresebb emberePanadero a fórum leghíresebb embere

a régi smileyk már tényleg kurva régiek. 97ben már azokkal forumoztam

nekem sírós smiley hiányzik
inkább többet és újat!

a skin csere jöhet, ez elég gyász
Régi 2012-08-22, 12:38
pétör logója
pétör pétör nem elérhető
Megrögzött fórumozó

pétör a fórum leghíresebb emberepétör a fórum leghíresebb emberepétör a fórum leghíresebb emberepétör a fórum leghíresebb emberepétör a fórum leghíresebb emberepétör a fórum leghíresebb emberepétör a fórum leghíresebb emberepétör a fórum leghíresebb emberepétör a fórum leghíresebb emberepétör a fórum leghíresebb emberepétör a fórum leghíresebb embere

Idézet:
Panadero eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
a skin csere jöhet, ez elég gyász
rossz ránézni esküszöm
Régi 2012-08-29, 21:11
psy69 logója
psy69 psy69 nem elérhető
Ősfórumos

Hely: Márklár
Összes hozzászólás: 6.022
psy69 a fórum leghíresebb emberepsy69 a fórum leghíresebb emberepsy69 a fórum leghíresebb emberepsy69 a fórum leghíresebb emberepsy69 a fórum leghíresebb emberepsy69 a fórum leghíresebb emberepsy69 a fórum leghíresebb emberepsy69 a fórum leghíresebb emberepsy69 a fórum leghíresebb emberepsy69 a fórum leghíresebb emberepsy69 a fórum leghíresebb embere
Üzenetküldés Skype™-on keresztül psy69 részére

ti amúgy most miröl beszéltek? amióta jött ez az új fórum cirka 8 éve, azóta ugyan azt a világos skint használom ugyan azzal a smileikkal történt vmi változás amit nem vettem észre?
Régi 2012-08-30, 12:17
Tulip logója
Tulip Tulip nem elérhető
Nem viccelek

Összes hozzászólás: 1.859
Tulip a fórum leghíresebb embereTulip a fórum leghíresebb embereTulip a fórum leghíresebb embereTulip a fórum leghíresebb embereTulip a fórum leghíresebb embereTulip a fórum leghíresebb embereTulip a fórum leghíresebb embereTulip a fórum leghíresebb embereTulip a fórum leghíresebb embereTulip a fórum leghíresebb embereTulip a fórum leghíresebb embere
Üzenetküldés MSN-en keresztül Tulip részére

nekem is fehér..
Régi 2012-08-30, 14:04
Susu logója
Susu Susu nem elérhető
Félisten

Összes hozzászólás: 8.458
Susu a fórum leghíresebb embereSusu a fórum leghíresebb embereSusu a fórum leghíresebb embereSusu a fórum leghíresebb embereSusu a fórum leghíresebb embereSusu a fórum leghíresebb embereSusu a fórum leghíresebb embereSusu a fórum leghíresebb embereSusu a fórum leghíresebb embereSusu a fórum leghíresebb embereSusu a fórum leghíresebb embere

Idézet:
psy69 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
ti amúgy most miröl beszéltek? amióta jött ez az új fórum cirka 8 éve, azóta ugyan azt a világos skint használom ugyan azzal a smileikkal történt vmi változás amit nem vettem észre?
...detto
Régi 2012-08-30, 21:45
pétör logója
pétör pétör nem elérhető
Megrögzött fórumozó

de a régi fehér sokkal jobb volt, volt kedve az embernek feljönni szétnézni stb, ez így most ilyen....szar

tudom hogy idő pénz energia új cuccokat fabrikálni, meg kb pont leszarja mindenki de nem is kell, mert a régi tökéletes, ki kéne venni a kukából és berakni alulra mint választási opció és ennyi :P
Régi 2012-08-31, 19:11
costa logója
costa costa nem elérhető
Nem viccelek

Összes hozzászólás: 1.799
costa a fórum leghíresebb emberecosta a fórum leghíresebb emberecosta a fórum leghíresebb emberecosta a fórum leghíresebb emberecosta a fórum leghíresebb emberecosta a fórum leghíresebb emberecosta a fórum leghíresebb emberecosta a fórum leghíresebb emberecosta a fórum leghíresebb emberecosta a fórum leghíresebb emberecosta a fórum leghíresebb embere

nekem is fehér van, mióta az eszemet tudom. ti miről beszétek?
Válaszol idézettel
Régi 2012-08-31, 19:34
Panadero logója
Halhatatlan

Panadero a fórum leghíresebb emberePanadero a fórum leghíresebb emberePanadero a fórum leghíresebb emberePanadero a fórum leghíresebb emberePanadero a fórum leghíresebb emberePanadero a fórum leghíresebb emberePanadero a fórum leghíresebb emberePanadero a fórum leghíresebb emberePanadero a fórum leghíresebb emberePanadero a fórum leghíresebb emberePanadero a fórum leghíresebb embere

ti mirol beszéltek!?

van az olckúl meg van a barna. mi barnán, sötét barnán meg szürkén látjuk a dolgokat.

es a mozgo smiley? : respect : meg ezek?
Régi 2012-08-31, 19:40
Sövi logója
Sövi Sövi nem elérhető
Megrögzött fórumozó

Hely: Vienna
Összes hozzászólás: 3.601
Sövi a fórum leghíresebb embereSövi a fórum leghíresebb embereSövi a fórum leghíresebb embereSövi a fórum leghíresebb embereSövi a fórum leghíresebb embereSövi a fórum leghíresebb embereSövi a fórum leghíresebb embereSövi a fórum leghíresebb embereSövi a fórum leghíresebb embereSövi a fórum leghíresebb embereSövi a fórum leghíresebb embere
Üzenetküldés Skype™-on keresztül Sövi részére

nekem is valami barna-narancssagra-fekete skinem van, de valaki megmondhatna hol lehet skint valtani, ha leehtseges
Régi 2012-08-31, 19:55
costa logója
costa costa nem elérhető
Nem viccelek

Összes hozzászólás: 1.799
costa a fórum leghíresebb emberecosta a fórum leghíresebb emberecosta a fórum leghíresebb emberecosta a fórum leghíresebb emberecosta a fórum leghíresebb emberecosta a fórum leghíresebb emberecosta a fórum leghíresebb emberecosta a fórum leghíresebb emberecosta a fórum leghíresebb emberecosta a fórum leghíresebb emberecosta a fórum leghíresebb embere

Idézet:
Panadero eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
ti mirol beszéltek!?

van az olckúl meg van a barna. mi barnán, sötét barnán meg szürkén látjuk a dolgokat.

es a mozgo smiley? : respect : meg ezek?
fehér, de a smiley-k azok mozognak
Válaszol idézettel
Régi 2012-08-31, 21:54
Panadero logója
Halhatatlan

most hogy tudom hogy nekik meg mindig az unalmas feher van, orulok, hogy nekem szines

barna rulez

amugy az hogy lehet, hogy akarhonnan nyitom meg forumot (legyen az balatonon egy internet kavezo, pesti keresztanyam gepe, vagy holland androidos tab, akkor is barna, ti meg meg nem is hallottatok rola? )

Utoljára módosítva: Panadero által : 2012-08-31 21:58
Válaszol idézettel
Válaszol

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1 (0 tag és 1 látogató)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
Új témákat nem hozhatsz létre
Válaszokat nem küldhetsz
Fájlokat nem csatolhatsz
A hozzászólásaidat nem módosíthatod

BB code : bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva

Fórum ugrás

Hasonló témák
Téma Téma szerzője Fórum Válaszok Utolsó hozzászólás
Régi (2005 május előtti) fórum ELÉRHETŐ, ha érdekel valakit robci A fórum használata 36 2009-04-26 08:24
hol vannak a régi goa-dj-k???!!! phobiomuller Duma 37 2005-11-17 22:36

A pontos idő 16:34 , a GMT +2 időzóna szerint.