Welcome to GOA.HU Psychedelic Trance Community Mark forums read | View Forum Leaders
GOA.HU Psychedelic Trance Community

Trip to ... Ez a tripstoryk helye és ideje

Válaszol

Régi 2006-01-20, 19:28
Mawa logója
Mawa Mawa nem elérhető
Van véleményem

Összes hozzászólás: 292
Mawa jó irányba halad
Alapbeállítás re: Álmodás

Idézet:
zwana eredeti hozzászólása
na, nekem olyanok nincsenek
Neked csak horror van?
Válaszol idézettel
Régi 2006-01-20, 19:33
Mawa logója
Mawa Mawa nem elérhető
Van véleményem

Összes hozzászólás: 292
Mawa jó irányba halad

Idézet:
itna eredeti hozzászólása
szerinted ő mit álmodhat? csak ügyesen
http://www.winterrowd.com/maze.swf
uh ez nagyon durva, most már biztosan rosszat fogok almodni ma

rájottem, hogy itt van még vmi aztán meg dobbenet
Válaszol idézettel
Régi 2006-01-20, 21:48
zwana logója
zwana zwana nem elérhető
Megrögzött fórumozó

Összes hozzászólás: 3.515
zwana is a splendid one to beholdzwana is a splendid one to beholdzwana is a splendid one to beholdzwana is a splendid one to beholdzwana is a splendid one to beholdzwana is a splendid one to beholdzwana is a splendid one to behold

Idézet:
Mawa eredeti hozzászólása
Neked csak horror van?
nem, csak úgy 90%ban.
a maradék meg valami egetverő zagyvaság.
és van szerencsém minden éjjel álmodni.
Válaszol idézettel
Régi 2006-01-21, 21:44
Ritus logója
Ritus Ritus nem elérhető
Megrögzött fórumozó

Hely: Tatabánya
Összes hozzászólás: 2.986
Ritus jó irányba halad
Üzenetküldés MSN-en keresztül Ritus részére

Idézet:
nem, csak úgy 90%ban.
a maradék meg valami egetverő zagyvaság.
és van szerencsém minden éjjel álmodni.
Én szoktam egész horrorosokat álmodni - nagyon durva, mert álmomban végigélem a rettegést és amikor felriadok mindenre tisztán emlékszem és az esetek többségében mikor visszaalszok folytatódik. Nem tudom, miért van de már nem merek horrorfilmeket nézni.
Válaszol idézettel
Régi 2006-01-23, 03:07
Psycohol logója
Psycohol Psycohol nem elérhető
Van véleményem

Hely: Mucsaröcsöge
Összes hozzászólás: 105
Psycohol jó irányba halad
Üzenetküldés MSN-en keresztül Psycohol részére

Segítsetek nekem! Most történt meg velem ez az eset kb. pár perce,mikor aludnom kéne ezért visszanyomtam a gépet mert nemtudok aludni.Igy amint akartam aludni,és még amikor nem is alszok álomba zuhanok. Trippjeim vannak pedig nem csinálam vagy ettem semmit. Igy nagyon elnyomott az álom és becsuktam a szemem és amint becsuktam álombol álomba jutok és van hogy álmomba felébredek azt hiszem ébren vagyok de azmég álom. Kiabáltam szüleimnek eltorzult a hangom olyan mély volt mint valami lassított felvétel. Mély hangom volt közbe éreztem hogy egykét magas hangot kiadok de mintha regasztó lett volna a számon és aztán azt hittem felkeltem de nem,nem jutottam ki az álmombol. Most remélem télleg itt vagyok. Nagyon leizzadtam. És mindez 1 óra alatt történt. Nemtudok aludni. Rámálombol rémálomba csöppenek amint becsukom a szemem. Amit elképzelek rögtön megjelenik az álmomba. Ha semmit nem képzelek akkor magátol jelennek meg dolgok. Pl. képzeltem hogy dobozokat tépnek fel és hallottam a másik szobábol a hangokat aminnt tépik fel a dobozokat. Annyira megvagyok most rémülve. Szemem is be könnyezett. Ez most felért egy horror trippel. Aztán meg olyan is volt álmomba de ezek egymás után voltak. Mint ha utaztam volna az álmok világába. De közbe fel ébredtem és gondoltam csak rossz álom visszaalszok. Igy másodpercekre felébredtem. Aztán amint becsuktam a szemem máris jött az álom. Volt hogy eltorzult arcokat láttam.Piros szemekkel fekete arcokat. Embereknek hirtelen bajusza nött. És aztán meg álmomba nemértettem mifolyik itt. Mintha valami belémköltözött volna ugy éreztem. És aztis éreztem álmomba mikor megyek,de általába nemis mentem hanem helyszinröl helyszinre bejöttek a képek. Mikor meg éreztem hogy megyek hirtelen pillanatra felébredtem és azt viszont éreztem és tudatomnál is voltam akkor hogy a lábam visszazuhant kb 20cm magasbol az ágyra. Miez? De télleg mostmár orvoshoz fogok fordulni mitörtént velem. Mert régebben is voltak durva dolgok. Félek el aludni. Mitöl lehet szerintetek ilyen durvánálmodni? Mert az hogy egy éjszaka álmodok 1 álmot rendben van,de az hogy másodpercenként egy álom és rádásul mind arrol szol. Eltorzult arcok,hangok,és mikor felkelek kiver a víz. Tegnap mondjuk eléggé berugtam mameg másnapos vagyok. Nemtom ennek közelehet? Az alkoholnak.Másik dolog meg ami érdekes volt hogy amint el akartam aludni igymég nemvolt de olyan volt hogy nagyon megnyugodtam és már szinte a szivverésem se éreztem annyira mint ha egy csendes üvegedénybe aludnál semmi zaj. Aztán meg jöttek ezek az álmok. Aki tud álmot fejteni megfejtené nekem miért voltak ezek? Vissza nem alszom az biztos. Peace

------------------------------------------------------------

:::A legszebb öröm,a söröm::: -->>::Psycohol_Webpage::<<--
Válaszol idézettel
Régi 2006-01-23, 03:55
Vadember logója
Vadember Vadember nem elérhető
Ősfórumos

Összes hozzászólás: 6.342
Vadember a fórum leghíresebb embereVadember a fórum leghíresebb embereVadember a fórum leghíresebb embereVadember a fórum leghíresebb embereVadember a fórum leghíresebb embereVadember a fórum leghíresebb embereVadember a fórum leghíresebb embereVadember a fórum leghíresebb embereVadember a fórum leghíresebb embereVadember a fórum leghíresebb embereVadember a fórum leghíresebb embere
Üzenetküldés MSN-en keresztül Vadember részére
Alapbeállítás Re: Álmodás

Idézet:
Psycohol eredeti hozzászólása
Az alkoholnak.Másik dolog meg ami érdekes volt hogy amint el akartam aludni igymég nemvolt de olyan volt hogy nagyon megnyugodtam és már szinte a szivverésem se éreztem annyira mint ha egy csendes üvegedénybe aludnál semmi zaj. Aztán meg jöttek ezek az álmok. Aki tud álmot fejteni megfejtené nekem miért voltak ezek? Vissza nem alszom az biztos. Peace

huuu ez durva , ijjenrol meg nem is hallottam, szedsz valami gyogyszert, volt valmi muteted akarmi mostanaban?

"Azt akarom, kacagj, szemed
ne árnyékolja bánat,
s ajkadról bár egyetlenegy
csók üdvözítse számat."
Téged is vár a Vágykoztársaság Fizetoezkozeink az álmok, alkotmányunk a sóhaj szelíd lebbenése.
Válaszol idézettel
Régi 2006-01-23, 04:30
Psycohol logója
Van véleményem

Idézet:
Vadember eredeti hozzászólása
huuu ez durva , ijjenrol meg nem is hallottam, szedsz valami gyogyszert, volt valmi muteted akarmi mostanaban?
Semmit nem szedek,igaz ma ittam energiaitalt,de máskor is ittam már attol tuti nem lehetett. És érdekes azis hogy egyik pillanatba nemvagyok álmos aztán hirtelen igy itt ülve leragad a szemem. Mindjárt megpróbálok ujra elaludni,aztán remélem már sikerül. Elég durva volt ez a dolog. Olyan létezik hogy nagyon régi lsd tripp hatása igy visszaüt? De gyógyszert már régen nem szedtem semmit. Régebben volt velem egy másik álom amiröl mainapig nemtudom ébren álmodtam e,mert arrol szolt hogy ugyanig y egyik pillanatrol a másikra elaludtam kb. észre se vettem és azt hittem még ébren vagyok,aztán igy fülembe hallottam ilyen hangot,mint amikor szélvihar van,ezután meg már azt vettem észre hogy felvagyok ülve az ágyon és az ablakot lestem ahonnan fényeket láttam és halványan egy alakot az ablak elött állni. Aztán hirtelen akartam kiabálni mert éreztem nem oké valami. De akkor semmi hang nemjött ki a számon akkoris ez volt mintha lelenne ragasztva a szám. Olyanra hasonlit mint ha teknokollal ragasztották volna be a szám,tehát érzem hogy tudnám mozgatni de kb. a legtöbb erőm sem elég arra hogy kinyissam. Ezekután hirtelen sikerült felkellnem és az volt a durva amint felkeltem hirtelen amit kiakartam ejteni szavat hogy segítség,a szó felét már eltudtam mondani,tehát álmomba tudatomnál voltam de a szemem sem tudtam kinyitni,mintha lebénultam volna. Mostis ugyanez volt. Nemtom éreztél e már olyat hogy felakarsz kellni tudatodnál vagy már de a tested még alszik,és hiába akarod mozgatni akár a lábad is nemtdod,aztán hirtelen megmozdulsz és felébredsz. Amikor ez történt még 17.kerbe laktam egy kis faházba. Igy igencsak a mező mellett laktunk. Bevallom hiszek abba hogy vannak földönkivüliek. Már sokszor voltak hasonló esetek. Legszarabb az hogy nagyon álmosvagyok és ilyenekért nemmerek aludni,mert ez ha megismétlődik,akkor iszony nehéz felébredni belőle. Olyan hogy lebénulsz és nemtudod a tested irányítani. Létezik tudom testkilépés is. Igazábol nemtudom miez nálam. Majd elmegyek orvoshoz. De lehet parapszichologus megmondaná miez.

Utoljára módosítva: Psycohol által : 2006-01-23 04:33
Válaszol idézettel
Régi 2006-01-23, 07:30
mry logója
mry mry nem elérhető
Megrögzött fórumozó

Összes hozzászólás: 2.635
mry jó irányba halad

Psycohol: nincs veled semmi 'baj'

lehet, h nagy falat, de olvasd el az alábbi topikot a kezdetektől, mert ebben nagyjából minden benne van, amiket mostanában átélsz:
http://forum.index.hu/Article/showAr...21&la=51066647
a magyar tudatosálmodással foglalkozó oldal:
http://tudatos-almodas.host.sk/

egy kis gyors magyarázat:
A "sima álom" az, amikor nem jössz rá, hogy most álmodsz.
A "téves ébredés" az, amikor azt álmodod, hogy felébredtél.
A "tudatos álom" az, amikor rájössz, hogy most álmodsz.
Az "alvási bénulás" az, amikor részben felébredsz, de az izmaid - a szemizmok és a légzöizmok kivételével - kikapcsolva maradnak.
A "testenkívüli élmény" az, amikor a fizikai testedtöl különálló testképet is észlelsz ugyanabban a térben.
Az "asztrális projekció" az, amikor a (gyakran) tudatos álomból indított testenkívüli élményt egy másik térben, az asztrálsíkon történönek tekinted.

Persze vannak átfedések és átmenetek ezek között.

alvási bénulásról bővebben, angolul:
http://en.wikipedia.org/wiki/Sleep_paralysis
ill.
http://www.google.co.hu/search?hl=hu...aralysis&meta=

azon kívül h nagyon kellemetlen ill. félelmetes lehet az élmény (a bénulás) semmi bajod nem származhat belőle.
ha elfogadsz egy jótanácsot: próbáld megtanulni a tudatos álmodást, ha tényleg ennyire intenzív álmaid vannak, majd használd tapasztalásra, önmagad (jobb)megismerésére. tuti, hogy a hasznodra fog válni.
az indexes fórumon találsz ehhez könyv- és linkajánlót is.

legjobbakat

u.i.: az esti italozás bizony megnöveli az esélyét a szokásosnál sokkal bizarabb, 'horrorabb' álomélmény előfordulásának.

"Van egy elmélet, miszerint, ha egyszer kiderülne, hogy mi is valójában az Univerzum, és mit keres itt egyáltalán,
akkor azon nyomban megszűnne létezni, és valami más, még bizarrabb, még megmagyarázhatatlanabb dolog foglalná el a helyét.

Van egy másik elmélet, amely szerint ez már be is következett."
42

Utoljára módosítva: mry által : 2006-01-23 09:02
Válaszol idézettel
Régi 2006-01-23, 10:58
zwana logója
zwana zwana nem elérhető
Megrögzött fórumozó

zwana is a splendid one to beholdzwana is a splendid one to beholdzwana is a splendid one to beholdzwana is a splendid one to beholdzwana is a splendid one to beholdzwana is a splendid one to beholdzwana is a splendid one to behold

hű, ez aztán kimerítő válasz

csak annyit tennék hozzá, hogy az álom és az ébrenlét közötti átmeneti állapotok nem csak az álomból az ébrenlét felé, de álomba zuhanás közben is bekövetkezhetnek.
pl, még gondolkodsz, de már nem érzed a fizikai tested
vagy a godnolataid már álomszerűek, irreálisak, de a tested még reagál
stb.

tényleg nem kell megijedni ettől, mert ez normális. az álom és az ébrenlét határa nagyon különös élményeket produkálhat.
viszont ha ez túl gyakran előfordul, vagy hosszú időre leragadsz ebben az állapotban, akkor érdemes elgondolkodni az okán.
lehet hogy valami miatt éberen alszol, azaz részben bekapcsolva maradsz mindig, ami azért nagyon kellemetlen, mert nem tudod kipihenni magad.
ez lehet kibillent bioritmus miatt(na, erről tudnék mesélni), vagy egyszerűen valami feszültség dolgozik benned(akár a legkisebb is elég, ha érzékeny vagy rá).
keresd meg magadban, hogy mi az, ami zavarhat. lehet egy megoldatlan probléma vagy megválaszolatlan kérdés. bármi.

ilyen időszakban ne igyál kávét se más serkentőt.
helyette a matét ajánlom, ami nappal élénkít, de nem zavarja meg az álmod. bármelyik teaházban kapható(megyek és csinálok is egyet)
lefekvés előtt igyál alvást segítő, nyugtató hatású teákat, vegyél gyógynövényes fürdőt gyógyteákkal vagy illóólajokkal, gyújts gyertyát, gondolj valami szépre és lazíts.
jó hatással vannak az alvásra pl a macskagyökér, levendula, citromfű teák és olajok.
állítólag egy pohár langyos tej is megteszi a hatását, de ezt én sajnos nem tudtam leellenőrizni, mert érzékeny vagyok a tejre.
ha huzamos ideig gyötör az alvászavar, érdemes szakemberhez fordulni.

ezek is hasznosak lehetnek:
http://www.alvascentrum.hu/?page=mai...&str=F%F5oldal
http://www.centralnet.hu/ezoterika/alvaszavar.htm
Válaszol idézettel
Régi 2006-01-23, 11:05
zwana logója
zwana zwana nem elérhető
Megrögzött fórumozó

nekem is szoktak egész fura elalvásos-ébredéses dolgaim lenni.
egyszer pl egy ronda macskával álmodtam, aki a takarómon ült és meg akart marni. felébredtem, azt hittem teljesen, mert mindent hallottam és láttam, de a macska még mindig ott ült és fújt. el akartam zavarni.
aztán ahogy a barátom elkezdett röhögni mellettem, lassan magamhoz tértem, a macsek köddé foszlott.
kívülről annyi látszott, hogy ülök az ágyban és vadul siccegek a semmibe elég szar volt, de mostmár viccesnek találom.

a másik, hogy amikor álomba zuhanok, rendszeresen "megbotlom egy lépcsőn lefelé". máskor meg azt érzem, hogy az ágyam felugrik függőleges helyzetbe, én lecsúszom róla és zuhanok.
Válaszol idézettel
Régi 2006-01-23, 11:45
Psycohol logója
Van véleményem

Köszi a válaszotokat,elolvasom a cikkeket. Igazábol kerestem énis cikkeket de nem találétam,szoval thanks. Amugy benn melóhelyen van még nagy stressz meg rohanás,mindenki b***ogat benn. Meg ettöl is lehet gondolom,a stresszes életmódtol. Minden esetre elég szörnyű volt ez a dolog,és talán azért még szörnyübb ilyet átélnem mert általába mindig a horror filmeket nézem és ezis elősegíti azt hogy ilyet álmodok. Képzelőerőm is nagyon jó és még ezis rátesz.

Válaszol idézettel
Régi 2006-01-23, 12:47
Eric logója
Eric Eric nem elérhető
Öreg róka

Hely: Pest city
Összes hozzászólás: 5.707
Eric has a brilliant futureEric has a brilliant futureEric has a brilliant futureEric has a brilliant futureEric has a brilliant futureEric has a brilliant futureEric has a brilliant futureEric has a brilliant futureEric has a brilliant futureEric has a brilliant futureEric has a brilliant future
Üzenetküldés MSN-en keresztül Eric részére

én a multkor azt álmodtam, hogy a barinő, nézi a tvt...vagyis már nem nézi csak belealudt..felébredtem a sötét szobában és kérdeztem, hogy kikapcsoljam e vicces volt
Régi 2006-01-23, 13:04
Maris logója
Maris Maris nem elérhető
Feeling good

Hely: Mopszfarm
Összes hozzászólás: 22.353
Blog Entries: 14
Maris a fórum leghíresebb embereMaris a fórum leghíresebb embereMaris a fórum leghíresebb embereMaris a fórum leghíresebb embereMaris a fórum leghíresebb embereMaris a fórum leghíresebb embereMaris a fórum leghíresebb embereMaris a fórum leghíresebb embereMaris a fórum leghíresebb embereMaris a fórum leghíresebb embereMaris a fórum leghíresebb embere
Üzenetküldés MSN-en keresztül Maris részére

olyan is volt,h azt mondogattad...menjünk közelebb a tűzhöz

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban. - Tolsztoj
Válaszol idézettel
Régi 2006-01-30, 14:41
DeeN DeeN nem elérhető
Komoly arc

Összes hozzászólás: 522
DeeN jó irányba halad
Üzenetküldés MSN-en keresztül DeeN részére

azt álmodtam h lekések a rutinvizsgárol ma és basszus fél10kor ébresztett fel az oktato h 9re kellett volna mennem....necces volt :S
Régi 2006-02-12, 13:55
Eric logója
Eric Eric nem elérhető
Öreg róka

Hely: Pest city
Összes hozzászólás: 5.707
Eric has a brilliant futureEric has a brilliant futureEric has a brilliant futureEric has a brilliant futureEric has a brilliant futureEric has a brilliant futureEric has a brilliant futureEric has a brilliant futureEric has a brilliant futureEric has a brilliant futureEric has a brilliant future
Üzenetküldés MSN-en keresztül Eric részére

én hajnal 2kor arra keltem, hogy szomjas vagyok...de lusta voltam kimenni vizért...aztán kimentem és szóltam a barátnőnek, hogy már van viz ihat ő is...aztán kiderült , hogy sehol nem voltam sehol csak álmodtam
Régi 2006-02-12, 14:45
zwana logója
zwana zwana nem elérhető
Megrögzött fórumozó

álmomban megmentettem egy aranyhalat.
kétségbeesve küzdött az életéért, mert ráragadt egy darab kétoldalú ragasztószalagra....
akkor most kívánhatok hármat?
Válaszol idézettel
Régi 2006-02-16, 09:39
zwana logója
zwana zwana nem elérhető
Megrögzött fórumozó

álmatlanoknak ajánlom, próbálják megtanulni a jóga légzést.

ez egy hosszan elnyújtott, mély légzés. a lényege, hogy kilégzéskor a tüdő teljes tartalmát ki kell préselni, majd rövid légzésszünet után teljesen teleszívni, utána ismét légzésszünetet tartva, mindezt nagyon lassan.
a légzésszámot le lehet vinni percenkénti 2re sőt, akár 1re is.
valószínűleg a légzésszám összefüggésben van az emberi test élettartamával. a gyors, felületes légzés hamarabb elöregíti a szervezetet.

eleinte nehezebben megy, de nem kell erőltetni, kis gyakorlással megtanulható. fokozatosan kell lassítani a légzést, nem szabad erőltetni, ha nehezen megy.
a kilégzés valamivel hosszabb a belégzésnél, a légzésszünet pedig annyi, amennyit anélkül bírni lehet, hogy nehezedre esne.
15-20 levegővétel után akár 1 percre ki lehet kapcsolni a légzést, mindenféle kellemetlen érzés vagy légszomj nélkül.
ez azért lehetséges, mert ettől a légzéstechnikától telítődik a szervezet oxigénnel.
reggel frissít, este megnyugtat és elősegíti az alvást.
ha a végtagok kellemesen bizseregnek belégzéskor, közel az álom

tegnap kifejezetten ideges és éber voltam lefekvéskor. kb 10 percig csináltam, aztán már aludtam is mint a bunda.
Válaszol idézettel
Régi 2006-02-16, 10:21
psychic logója
psychic psychic nem elérhető
Megrögzött fórumozó

Hely: planet b-612
Összes hozzászólás: 2.515
psychic elismerésnek örvendpsychic elismerésnek örvendpsychic elismerésnek örvend
Üzenetküldés MSN-en keresztül psychic részére

Az álomról elmondhatjuk, hogy az a tégla, amelyet a kőművesek eldobtak, és e módszer révén sarokkővé lett. Az álom, lelkünknek ez az illékony és szerény terméke csak a legújabb időkben lett megvetés tárgya. Régebben nagyra becsült jövendőmondó, intő és vigasztalást hozó hírnök volt, az istenek küldöttje. Ma mint a tudattalan küldöttjét használjuk fel; neki kell elárulnia azokat a titkokat, amelyek a tudat számára rejtve vannak. És ezt meg is teszi az álom, egészen meglepő pontossággal. A "manifeszt" álom, vagyis az az álomkép, amelyre visszaemlékezünk, Freud felfogása szerint homlokzat, amely a ház belsejéről első látásra semmit sem árul el, hanem ezt az ún. "álomcenzúra" révén igen gondosan elrejti. Ha mármost, bizonyos technikai szabályok figyelemben tartásával, az álmodót álma egyes részleteiről beszélni hagyjuk, rövidesen kiderül, hogy képzettársításai egy bizonyos irányban és bizonyos témák körül csoportosulnak, amelyeknek egyéni jelentőségük van, és olyan értelmezésre vezetnek, amelyet az álom mögött eleinte nem is mertünk volna sejteni; ez azonban - s ezt gondos összehasonlítással könnyen ki lehet mutatni - igen finom és legkisebb részletekre kiterjedő pontos kapcsolatban áll az álomhomlokzattal. Ez a különös gondolat*komplexus, amelyben az álom minden szála egyesül, a keresett konfliktus, egy bizonyos, a körülményektől függő variációban. A konfliktus kínos és inkompatibilis része Freud szerint annyira fedett vagy feloldott az álom fogalmazásában, hogy vágyteljesülésről beszélhetünk. Ezek természetesen csak igen ritkán nyilvánvaló vágyak beteljesülései, mint pl. az ún. testi inger okozta álmokban, amilyen az alvás közben érzett éhség, amelyet egy kiadós ebéd álma elégít ki. Éppígy az a szorongató gondolat, hogy most pedig már fel kellene kelni, s amely ellentétben áll a továbbalvás vágyával, ahhoz a vágyteljesítő álomképhez vezet, hogy már felkeltünk stb. De az álmoknak csak igen kis része ilyen egyszerű.

Just me, no simile, never flow simpily, cause it was meant to be, the truth, the truth, and nothing but the truth, I tell it to the youth, propelling with the proof, in the puddin', wouldn't you like to know? Oh, no you didn't, my flows never quittin', and that's the truth, the mothephfuckin' truth my man.
Válaszol idézettel
Régi 2006-02-16, 10:35
zwana logója
zwana zwana nem elérhető
Megrögzött fórumozó

hogyan lehetne véget vetni a rémálmaimnak?
ki tud abban segíteni?
Válaszol idézettel
Régi 2006-02-16, 10:39
psychic logója
psychic psychic nem elérhető
Megrögzött fórumozó

Hely: planet b-612
Összes hozzászólás: 2.515
psychic elismerésnek örvendpsychic elismerésnek örvendpsychic elismerésnek örvend
Üzenetküldés MSN-en keresztül psychic részére

Idézet:
hogyan lehetne véget vetni a rémálmaimnak?
ki tud abban segíteni?
nekem mig otthon laktam, rendszeresen volt egy visszatero almom. menekulni akartam, de nem tudtam futni, vagy ha sikerult megmozdulnom, akkor is inkabb hasonlitott a mozgasom ahhoz, mikor vki a viz alatt probal futni. szornyu volt, mert egy arcnelkuli mindig el akarta kapni, volt h autoval jott utanam, volt oan h az udvarunkra ugrott hirtelen le a padlasrol. aztan elkoltoztem otthonrol,es ezek az almok maguktol megszuntek.

Just me, no simile, never flow simpily, cause it was meant to be, the truth, the truth, and nothing but the truth, I tell it to the youth, propelling with the proof, in the puddin', wouldn't you like to know? Oh, no you didn't, my flows never quittin', and that's the truth, the mothephfuckin' truth my man.
Válaszol idézettel
Válaszol

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1 (0 tag és 1 látogató)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
Új témákat nem hozhatsz létre
Válaszokat nem küldhetsz
Fájlokat nem csatolhatsz
A hozzászólásaidat nem módosíthatod

BB code : bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva

Fórum ugrás

A pontos idő 23:57 , a GMT +2 időzóna szerint.