Welcome to GOA.HU Psychedelic Trance Community Mark forums read | View Forum Leaders
GOA.HU Psychedelic Trance Community

A fórum használata Segítség a fórum használatához, felhasználói szabályzat (avagy mit szabad és mit nem, MINDENKÉPP olvasd el!)

Válaszol
Téma eszközök Megjelenítési módok
Kérdések a használatról

Régi 2009-08-01, 20:18
so nic(k) logója
so nic(k) so nic(k) nem elérhető
Banned

Hely: Newl földe
Összes hozzászólás: 4.800
so nic(k) a fórum leghíresebb embereso nic(k) a fórum leghíresebb embereso nic(k) a fórum leghíresebb embereso nic(k) a fórum leghíresebb embereso nic(k) a fórum leghíresebb embereso nic(k) a fórum leghíresebb embereso nic(k) a fórum leghíresebb embereso nic(k) a fórum leghíresebb embereso nic(k) a fórum leghíresebb embereso nic(k) a fórum leghíresebb embereso nic(k) a fórum leghíresebb embere
Üzenetküldés MSN-en keresztül so nic(k) részére
Alapbeállítás re: Kérdések a használatról

Idézet:
NasCa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
ezt egyenlőre én sem értem, mindenesetre ha fontos akkor klikk a "Kérsz olvasási elismervényt erre az üzenetre?" melletti pipára az üzenet alatt
lehet pont ezért nincs, mindenesetre dankesün
Válaszol idézettel
Régi 2009-08-06, 08:02
kisördög logója
kisördög kisördög nem elérhető
Félisten

Hely: Angyalok kertje
Összes hozzászólás: 9.613
kisördög a fórum leghíresebb emberekisördög a fórum leghíresebb emberekisördög a fórum leghíresebb emberekisördög a fórum leghíresebb emberekisördög a fórum leghíresebb emberekisördög a fórum leghíresebb emberekisördög a fórum leghíresebb emberekisördög a fórum leghíresebb emberekisördög a fórum leghíresebb emberekisördög a fórum leghíresebb emberekisördög a fórum leghíresebb embere

hiába nyomom be a caps lock-ot, akkor is kisbetűvel jeleníti meg a beírásomat, pedig néha jóljönne...
nem lehet ezen valahogy változtatni?
Válaszol idézettel
Régi 2009-08-06, 09:58
Ryaren logója
Ryaren Ryaren nem elérhető
Félisten

Hely: Land of Freedom
Összes hozzászólás: 10.293
Ryaren a fórum leghíresebb embereRyaren a fórum leghíresebb embereRyaren a fórum leghíresebb embereRyaren a fórum leghíresebb embereRyaren a fórum leghíresebb embereRyaren a fórum leghíresebb embereRyaren a fórum leghíresebb embereRyaren a fórum leghíresebb embereRyaren a fórum leghíresebb embereRyaren a fórum leghíresebb embereRyaren a fórum leghíresebb embere
Üzenetküldés MSN-en keresztül Ryaren részére

Idézet:
kisördög eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
hiába nyomom be a caps lock-ot, akkor is kisbetűvel jeleníti meg a beírásomat, pedig néha jóljönne...
nem lehet ezen valahogy változtatni?
(TESZT) HA JÓL TUDOM, SOK EGYMÁSUTÁNI NAGYBETŰ ESETÉN AUTOMATIKUSAN KICSINYÍT A FÓRUM MOTOR... NEM LEHET HOGY EZ A BAJ?
ÉS KÜLÖNBEN SE ORDIBÁLJ.

http://www.youtube.com/watch?v=chXsLtHqfdM
Válaszol idézettel
Régi 2009-08-07, 10:08
kisördög logója
Félisten

kisördög a fórum leghíresebb emberekisördög a fórum leghíresebb emberekisördög a fórum leghíresebb emberekisördög a fórum leghíresebb emberekisördög a fórum leghíresebb emberekisördög a fórum leghíresebb emberekisördög a fórum leghíresebb emberekisördög a fórum leghíresebb emberekisördög a fórum leghíresebb emberekisördög a fórum leghíresebb emberekisördög a fórum leghíresebb embere

Idézet:
Ryaren eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
(TESZT) HA JÓL TUDOM, SOK EGYMÁSUTÁNI NAGYBETŰ ESETÉN AUTOMATIKUSAN KICSINYÍT A FÓRUM MOTOR... NEM LEHET HOGY EZ A BAJ?
ÉS KÜLÖNBEN SE ORDIBÁLJ.
(TESZT)
most meg megy...ez hogy?
de az Ozora feliratot akkor sem tudom nagybetűvel írni...lehet azért mert más betűtípus meg nagyobb betűméret? Rya te spieler vagy mondjad meg! léccilécci!

Utoljára módosítva: kisördög által : 2009-08-07 10:11
Válaszol idézettel
Régi 2009-08-07, 11:26
Maris logója
Maris Maris nem elérhető
Feeling good

Hely: Mopszfarm
Összes hozzászólás: 22.353
Blog Entries: 14
Maris a fórum leghíresebb embereMaris a fórum leghíresebb embereMaris a fórum leghíresebb embereMaris a fórum leghíresebb embereMaris a fórum leghíresebb embereMaris a fórum leghíresebb embereMaris a fórum leghíresebb embereMaris a fórum leghíresebb embereMaris a fórum leghíresebb embereMaris a fórum leghíresebb embereMaris a fórum leghíresebb embere
Üzenetküldés MSN-en keresztül Maris részére

ez
is
egy
teszt

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban. - Tolsztoj
Válaszol idézettel
Régi 2009-08-07, 11:27
Maris logója
Maris Maris nem elérhető
Feeling good

Maris a fórum leghíresebb embereMaris a fórum leghíresebb embereMaris a fórum leghíresebb embereMaris a fórum leghíresebb embereMaris a fórum leghíresebb embereMaris a fórum leghíresebb embereMaris a fórum leghíresebb embereMaris a fórum leghíresebb embereMaris a fórum leghíresebb embereMaris a fórum leghíresebb embereMaris a fórum leghíresebb embere

más betűtípust nem enged nagybetűvel

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban. - Tolsztoj
Válaszol idézettel
Régi 2009-08-07, 12:51
kisördög logója
Félisten

Idézet:
Maris eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
más betűtípust nem enged nagybetűvel
tudod mi a fura? hogy 2 napja még engedett...
na mind1 akkor itt van a kutya elásva köszike
Válaszol idézettel
Régi 2009-08-07, 14:38
NasCa logója
NasCa NasCa nem elérhető
4.49 crew

Hely: buddhapest
Összes hozzászólás: 4.812
Blog Entries: 26
NasCa a fórum leghíresebb embereNasCa a fórum leghíresebb embereNasCa a fórum leghíresebb embereNasCa a fórum leghíresebb embereNasCa a fórum leghíresebb embereNasCa a fórum leghíresebb embereNasCa a fórum leghíresebb embereNasCa a fórum leghíresebb embereNasCa a fórum leghíresebb embereNasCa a fórum leghíresebb embereNasCa a fórum leghíresebb embere
Üzenetküldés MSN-en keresztül NasCa részére Üzenetküldés Skype™-on keresztül NasCa részére

Idézet:
kisördög eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
tudod mi a fura? hogy 2 napja még engedett...
na mind1 akkor itt van a kutya elásva köszike

O.Z.O.R.A.

e

playblog
Válaszol idézettel
Régi 2009-08-07, 14:44
Maris logója
Maris Maris nem elérhető
Feeling good

de ez a default betútípus,azzal működik

Válaszol idézettel
Régi 2009-09-04, 11:27
Voyi logója
Voyi Voyi nem elérhető
Megrögzött fórumozó

Hely: Föld nevű bolygó
Összes hozzászólás: 3.866
Voyi a fórum leghíresebb embereVoyi a fórum leghíresebb embereVoyi a fórum leghíresebb embereVoyi a fórum leghíresebb embereVoyi a fórum leghíresebb embereVoyi a fórum leghíresebb embereVoyi a fórum leghíresebb embereVoyi a fórum leghíresebb embereVoyi a fórum leghíresebb embereVoyi a fórum leghíresebb embereVoyi a fórum leghíresebb embere
Üzenetküldés Skype™-on keresztül Voyi részére

Nekem egy olyan gondom van, hogy online vagyok skype-n és itt goa.hu-n a profilomban az elérhetőségeknél a skype felhasználónevemet offilne-ba jeleníti meg a fórum.

hogy tudom elérni, hogy online ikon legyen ott? (már ha egyáltalán meglehet ezt csinálni?)
Régi 2009-09-08, 10:24
umba logója
umba umba nem elérhető
Félisten

Összes hozzászólás: 8.533
umba a fórum leghíresebb embereumba a fórum leghíresebb embereumba a fórum leghíresebb embereumba a fórum leghíresebb embereumba a fórum leghíresebb embereumba a fórum leghíresebb embereumba a fórum leghíresebb embereumba a fórum leghíresebb embereumba a fórum leghíresebb embereumba a fórum leghíresebb embereumba a fórum leghíresebb embere

azt szeretnem megkerdezni, hogy hol?mivel tudom beallitani azt, hogy pl allandoan vastag betuvel irjak...hogy ne kelljen minden beirasomnal, kijelolni es allitgatni?
bena vagyok, nem jottem ra.
koszi.
Válaszol idézettel
Régi 2009-09-10, 07:42
kisnyuul::. logója
kisnyuul::. kisnyuul::. nem elérhető
Nem viccelek

Összes hozzászólás: 1.635
kisnyuul::. egy kincskisnyuul::. egy kincskisnyuul::. egy kincskisnyuul::. egy kincs

sziasztok!

Léci segítsetek abban, hogy hogyan tudom a topikom címét átírni a következő aktuális bulira.. próbáltam keresni de egyelőre nincs meg..
előre is köszi.
Válaszol idézettel
Régi 2009-09-10, 10:09
umba logója
umba umba nem elérhető
Félisten

umba a fórum leghíresebb embereumba a fórum leghíresebb embereumba a fórum leghíresebb embereumba a fórum leghíresebb embereumba a fórum leghíresebb embereumba a fórum leghíresebb embereumba a fórum leghíresebb embereumba a fórum leghíresebb embereumba a fórum leghíresebb embereumba a fórum leghíresebb embereumba a fórum leghíresebb embere

az tokre nem jo, hogy valakinek meg 6 nap utan sem valaszoltok..
Válaszol idézettel
Régi 2009-09-10, 13:41
droki logója
droki droki nem elérhető
Van véleményem

Hely: The Twilight Zone
Összes hozzászólás: 489
droki még híres is lehet

hogy tudok animált jpgt berakni aláírásba? mindíg azt írja, hogy nem megfelelő gif formátum...vagy ilyesmit

köszi
Válaszol idézettel
Régi 2009-09-10, 14:03
Ryaren logója
Félisten

Ryaren a fórum leghíresebb embereRyaren a fórum leghíresebb embereRyaren a fórum leghíresebb embereRyaren a fórum leghíresebb embereRyaren a fórum leghíresebb embereRyaren a fórum leghíresebb embereRyaren a fórum leghíresebb embereRyaren a fórum leghíresebb embereRyaren a fórum leghíresebb embereRyaren a fórum leghíresebb embereRyaren a fórum leghíresebb embere

Idézet:
umba eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
azt szeretnem megkerdezni, hogy hol?mivel tudom beallitani azt, hogy pl allandoan vastag betuvel irjak...hogy ne kelljen minden beirasomnal, kijelolni es allitgatni?
bena vagyok, nem jottem ra.
koszi.
én nézegettem hogy hol lehet ilyet, de nem tudom. Kezelőpulton vannak ilyen stílus beállítások, de az csak a kinézet szerintem. De azért próbáld meg.

Válaszol idézettel
Régi 2009-09-10, 14:03
Ryaren logója
Félisten

Idézet:
droki eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
hogy tudok animált jpgt berakni aláírásba? mindíg azt írja, hogy nem megfelelő gif formátum...vagy ilyesmit

köszi
próbáld meg átkonvertálni gif-be azt a képet és akkor talán menni fog.

Válaszol idézettel
Régi 2009-09-10, 14:21
AlterEgo logója
AlterEgo AlterEgo nem elérhető
Adeptus

Hely: hegyen-völgyben
Összes hozzászólás: 19.097
AlterEgo a fórum leghíresebb embereAlterEgo a fórum leghíresebb embereAlterEgo a fórum leghíresebb embereAlterEgo a fórum leghíresebb embereAlterEgo a fórum leghíresebb embereAlterEgo a fórum leghíresebb embereAlterEgo a fórum leghíresebb embereAlterEgo a fórum leghíresebb embereAlterEgo a fórum leghíresebb embereAlterEgo a fórum leghíresebb embereAlterEgo a fórum leghíresebb embere

Idézet:
kisnyuul::. eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
sziasztok!

Léci segítsetek abban, hogy hogyan tudom a topikom címét átírni a következő aktuális bulira.. próbáltam keresni de egyelőre nincs meg..
előre is köszi.
Szerintem csinálj nyugodtan új topikot a bulinak.

Széles világba, fut a szél magába.
Nyakában a lába, sosem érsz a nyomába!
Válaszol idézettel
Régi 2009-09-10, 15:23
umba logója
umba umba nem elérhető
Félisten

Idézet:
Ryaren eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
én nézegettem hogy hol lehet ilyet, de nem tudom. Kezelőpulton vannak ilyen stílus beállítások, de az csak a kinézet szerintem. De azért próbáld meg.
koszi
Válaszol idézettel
Régi 2009-09-11, 10:07
Maris logója
Maris Maris nem elérhető
Feeling good

Idézet:
kisnyuul::. eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
sziasztok!

előre is köszi.
én úgy tudom,h te nem tudod,de ha elküldöd az új nevet,akkor átírom

Válaszol idézettel
Régi 2009-09-14, 05:56
Panadero logója
Panadero Panadero nem elérhető
Halhatatlan

Összes hozzászólás: 12.580
Blog Entries: 5
Panadero a fórum leghíresebb emberePanadero a fórum leghíresebb emberePanadero a fórum leghíresebb emberePanadero a fórum leghíresebb emberePanadero a fórum leghíresebb emberePanadero a fórum leghíresebb emberePanadero a fórum leghíresebb emberePanadero a fórum leghíresebb emberePanadero a fórum leghíresebb emberePanadero a fórum leghíresebb emberePanadero a fórum leghíresebb embere

biztos vagyok benne, h lerágot csont, de 77 oldalt nem fogok böngészni... youtube videót hogyan is kell berakni... valami ilyesmi: [youtube] watch?v=BLiWohZ1dwE [ / youtube]
köszi

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1 (0 tag és 1 látogató)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
Új témákat nem hozhatsz létre
Válaszokat nem küldhetsz
Fájlokat nem csatolhatsz
A hozzászólásaidat nem módosíthatod

BB code : bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva

Fórum ugrás

A pontos idő 00:22 , a GMT +2 időzóna szerint.