Welcome to GOA.HU Psychedelic Trance Community Mark forums read | View Forum Leaders
GOA.HU Psychedelic Trance Community

A fórum használata Segítség a fórum használatához, felhasználói szabályzat (avagy mit szabad és mit nem, MINDENKÉPP olvasd el!)

Válaszol
Téma eszközök Megjelenítési módok
Kérdések a használatról

Régi 2007-12-26, 23:35
zsbácsi logója
zsbácsi zsbácsi nem elérhető
aránylag

Hely: Butapest
Összes hozzászólás: 961
zsbácsi egy kincszsbácsi egy kincszsbácsi egy kincs
Alapbeállítás re: Kérdések a használatról

lesz egy + jel a barátaid neve elött, hogy könnyen beazonosíthasd őket
Válaszol idézettel
Régi 2008-01-04, 16:05
tintahalacska logója
tintahalacska tintahalacska nem elérhető
Halhatatlan

Összes hozzászólás: 11.696
tintahalacska a fórum leghíresebb emberetintahalacska a fórum leghíresebb emberetintahalacska a fórum leghíresebb emberetintahalacska a fórum leghíresebb emberetintahalacska a fórum leghíresebb emberetintahalacska a fórum leghíresebb emberetintahalacska a fórum leghíresebb emberetintahalacska a fórum leghíresebb emberetintahalacska a fórum leghíresebb emberetintahalacska a fórum leghíresebb emberetintahalacska a fórum leghíresebb embere
Üzenetküldés MSN-en keresztül tintahalacska részére Üzenetküldés Skype™-on keresztül tintahalacska részére

Idézet:
zsbácsi eredeti hozzászólása
lesz egy + jel a barátaid neve elött, hogy könnyen beazonosíthasd őket
nekem ennyi nem elég
Régi 2008-01-20, 22:59
tintahalacska logója
tintahalacska tintahalacska nem elérhető
Halhatatlan

Összes hozzászólás: 11.696
tintahalacska a fórum leghíresebb emberetintahalacska a fórum leghíresebb emberetintahalacska a fórum leghíresebb emberetintahalacska a fórum leghíresebb emberetintahalacska a fórum leghíresebb emberetintahalacska a fórum leghíresebb emberetintahalacska a fórum leghíresebb emberetintahalacska a fórum leghíresebb emberetintahalacska a fórum leghíresebb emberetintahalacska a fórum leghíresebb emberetintahalacska a fórum leghíresebb embere
Üzenetküldés MSN-en keresztül tintahalacska részére Üzenetküldés Skype™-on keresztül tintahalacska részére

..a fórum leghíresebbje mit kap???
Régi 2008-01-22, 18:09
Ryaren logója
Ryaren Ryaren nem elérhető
Félisten

Hely: Land of Freedom
Összes hozzászólás: 10.293
Ryaren a fórum leghíresebb embereRyaren a fórum leghíresebb embereRyaren a fórum leghíresebb embereRyaren a fórum leghíresebb embereRyaren a fórum leghíresebb embereRyaren a fórum leghíresebb embereRyaren a fórum leghíresebb embereRyaren a fórum leghíresebb embereRyaren a fórum leghíresebb embereRyaren a fórum leghíresebb embereRyaren a fórum leghíresebb embere
Üzenetküldés MSN-en keresztül Ryaren részére

sziasztok!

Valmiért nem nagyon működik az RSS 2.0..

http://www.youtube.com/watch?v=chXsLtHqfdM
Válaszol idézettel
Régi 2008-01-23, 08:25
Ryaren logója
Ryaren Ryaren nem elérhető
Félisten

Hely: Land of Freedom
Összes hozzászólás: 10.293
Ryaren a fórum leghíresebb embereRyaren a fórum leghíresebb embereRyaren a fórum leghíresebb embereRyaren a fórum leghíresebb embereRyaren a fórum leghíresebb embereRyaren a fórum leghíresebb embereRyaren a fórum leghíresebb embereRyaren a fórum leghíresebb embereRyaren a fórum leghíresebb embereRyaren a fórum leghíresebb embereRyaren a fórum leghíresebb embere
Üzenetküldés MSN-en keresztül Ryaren részére

na most beindult megint... nem értem..

http://www.youtube.com/watch?v=chXsLtHqfdM
Válaszol idézettel
Régi 2008-02-09, 16:55
zwana logója
zwana zwana nem elérhető
Megrögzött fórumozó

Összes hozzászólás: 3.515
zwana is a splendid one to beholdzwana is a splendid one to beholdzwana is a splendid one to beholdzwana is a splendid one to beholdzwana is a splendid one to beholdzwana is a splendid one to beholdzwana is a splendid one to behold

Idézet:
AlterEgo eredeti hozzászólása
A barát listának mi a gyakorlati haszna?
A mellőzöttben jó, hogy nem látom annak a hozzászólásait akit felvettem rá, de a barátosnak nem találtam még semmi hasznát.
a mellőzöttnek sincs sok értelme. én anélkül sem látom azokat a postokat, amik nem érdekelnek
Válaszol idézettel
Régi 2008-02-17, 18:48
szivarv logója
szivarv szivarv nem elérhető
Öreg róka

Hely: In my personal story....
Összes hozzászólás: 5.145
szivarv a fórum leghíresebb embereszivarv a fórum leghíresebb embereszivarv a fórum leghíresebb embereszivarv a fórum leghíresebb embereszivarv a fórum leghíresebb embereszivarv a fórum leghíresebb embereszivarv a fórum leghíresebb embereszivarv a fórum leghíresebb embereszivarv a fórum leghíresebb embereszivarv a fórum leghíresebb embereszivarv a fórum leghíresebb embere
Üzenetküldés MSN-en keresztül szivarv részére

Miért van az,hogy nem tudom használni a színeket és az összes többi hasonló opciót sem,pl hírnév pontot sem tudok adni és a logó helyére is csak az van írva hogy"szivarvanyocska logója"(psylightnak sem látom a logóját---"psylight logója")holott a beállításaimban minden stimmel....????
Válaszol idézettel
Régi 2008-02-18, 14:44
Danee logója
Danee Danee nem elérhető
愛しています

Hely: Budapest/Hungary
Összes hozzászólás: 1.508
Blog Entries: 2
Danee egy kincsDanee egy kincsDanee egy kincs
Üzenetküldés MSN-en keresztül Danee részére

Idézet:
szivarvanyocska eredeti hozzászólása
Miért van az,hogy nem tudom használni a színeket és az összes többi hasonló opciót sem,pl hírnév pontot sem tudok adni és a logó helyére is csak az van írva hogy"szivarvanyocska logója"(psylightnak sem látom a logóját---"psylight logója")holott a beállításaimban minden stimmel....????
hat en megneztem a profilod beallitasaid, es semmi olyat nem talaltam amitol ez lehet, minden teljesen normalis, szoval szerintem nalad van a hiba, talan a bongeszo beallitasaival...

Válaszol idézettel
Régi 2008-02-19, 14:41
szivarv logója
szivarv szivarv nem elérhető
Öreg róka

Hely: In my personal story....
Összes hozzászólás: 5.145
szivarv a fórum leghíresebb embereszivarv a fórum leghíresebb embereszivarv a fórum leghíresebb embereszivarv a fórum leghíresebb embereszivarv a fórum leghíresebb embereszivarv a fórum leghíresebb embereszivarv a fórum leghíresebb embereszivarv a fórum leghíresebb embereszivarv a fórum leghíresebb embereszivarv a fórum leghíresebb embereszivarv a fórum leghíresebb embere
Üzenetküldés MSN-en keresztül szivarv részére

Idézet:
Danee eredeti hozzászólása
hat en megneztem a profilod beallitasaid, es semmi olyat nem talaltam amitol ez lehet, minden teljesen normalis, szoval szerintem nalad van a hiba, talan a bongeszo beallitasaival...
Ok,akkor utána nézekMindenesetre köszönöm!
Válaszol idézettel
Régi 2008-03-12, 20:09
la materia prima logója
la materia prima la materia prima nem elérhető
Komoly arc

Hely: Bp
Összes hozzászólás: 602
la materia prima egy kincsla materia prima egy kincsla materia prima egy kincs
Üzenetküldés MSN-en keresztül la materia prima részére

Para van gyerekek, valami advert-et csúnyán elkúrt itt valaki, mert kb minden harmadik oldalbehívásra egy sz**os reklámsite jön be.
An every turkey has a Mum.

Computer games don't affect kids - I mean, if Pacman affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

Válaszol idézettel
Régi 2008-03-12, 20:55
Orsika logója
Orsika Orsika nem elérhető
Ősfórumos

Hely: LennASivárFöldön
Összes hozzászólás: 7.403
Orsika a fórum leghíresebb embereOrsika a fórum leghíresebb embereOrsika a fórum leghíresebb embereOrsika a fórum leghíresebb embereOrsika a fórum leghíresebb embereOrsika a fórum leghíresebb embereOrsika a fórum leghíresebb embereOrsika a fórum leghíresebb embereOrsika a fórum leghíresebb embereOrsika a fórum leghíresebb embereOrsika a fórum leghíresebb embere
Üzenetküldés MSN-en keresztül Orsika részére

Idézet:
la materia prima eredeti hozzászólása
Para van gyerekek, valami advert-et csúnyán elkúrt itt valaki, mert kb minden harmadik oldalbehívásra egy sz**os reklámsite jön be.

Csak nem nekedis a SaikoSounds oldala?
Kicsit idegesítő
Régi 2008-03-12, 21:45
Voyi logója
Voyi Voyi nem elérhető
Megrögzött fórumozó

Hely: Föld nevű bolygó
Összes hozzászólás: 3.866
Voyi a fórum leghíresebb embereVoyi a fórum leghíresebb embereVoyi a fórum leghíresebb embereVoyi a fórum leghíresebb embereVoyi a fórum leghíresebb embereVoyi a fórum leghíresebb embereVoyi a fórum leghíresebb embereVoyi a fórum leghíresebb embereVoyi a fórum leghíresebb embereVoyi a fórum leghíresebb embereVoyi a fórum leghíresebb embere
Üzenetküldés Skype™-on keresztül Voyi részére

Idézet:
Orsika eredeti hozzászólása
Kicsit idegesítő
nofene,már kezdtem megijedni,hogy csak engem tisztel meg a saikosounds először tök örültem neki,aztán így 10edszerre már kicsit mintha zavarna
de most world changing van odafenn ,ami nyugis hálistennek
Régi 2008-03-12, 21:47
la materia prima logója
la materia prima la materia prima nem elérhető
Komoly arc

Hely: Bp
Összes hozzászólás: 602
la materia prima egy kincsla materia prima egy kincsla materia prima egy kincs
Üzenetküldés MSN-en keresztül la materia prima részére

Idézet:
Orsika eredeti hozzászólása
Kicsit idegesítő
"Kicsit". Amúgy persze, mindenkinek. Szerintem egy reklámot rosszul húztak be és most pop up helyett, vagy webmaster banner tool helyett magát a forrásoldalt rántja be a rendszer. Aszem én márra feladom, amúgy is túl sok időt töltök itt el egy ideje, ezt figyelmeztetésnek veszem.
An every turkey has a Mum.

Computer games don't affect kids - I mean, if Pacman affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

Válaszol idézettel
Régi 2008-03-12, 21:51
Voyi logója
Voyi Voyi nem elérhető
Megrögzött fórumozó

Voyi a fórum leghíresebb embereVoyi a fórum leghíresebb embereVoyi a fórum leghíresebb embereVoyi a fórum leghíresebb embereVoyi a fórum leghíresebb embereVoyi a fórum leghíresebb embereVoyi a fórum leghíresebb embereVoyi a fórum leghíresebb embereVoyi a fórum leghíresebb embereVoyi a fórum leghíresebb embereVoyi a fórum leghíresebb embere

Idézet:
Aszem én márra feladom, amúgy is túl sok időt töltök itt el egy ideje, ezt figyelmeztetésnek veszem.
lehet arra szánták az adminok,hogy végre kicsit lájtosabban fórumozzunk
Régi 2008-03-12, 21:52
Lufka logója
Lufka Lufka nem elérhető
Nem viccelek

Hely: Xigetxentmiklós
Összes hozzászólás: 1.482
Lufka még híres is lehetLufka még híres is lehet
Üzenetküldés MSN-en keresztül Lufka részére

Idézet:
"Kicsit". Amúgy persze, mindenkinek. Szerintem egy reklámot rosszul húztak be és most pop up helyett, vagy webmaster banner tool helyett magát a forrásoldalt rántja be a rendszer. Aszem én márra feladom, amúgy is túl sok időt töltök itt el egy ideje, ezt figyelmeztetésnek veszem.
nekem azt súgták h javascriptek blokkolása és akkor nem jön fel.. bevált
Az isteni zene állandóan ott xól bennünk, de az érzékek élete annyira zajos, hogy elfojta ezt a csodálatos dallamot, mely különbözik mindattól amit hallgatás utján érzékelhetünk és jóval felsőbbrendűbb minden érzékxervünknek felfogható valóságnál

PRRRRRRRRRRRR ~*~PRRRRRRRRRRRRRR~*~

Ó ha rózsabimbóóó lehetnék, rámxállnának xépen a lepkék
Válaszol idézettel
Régi 2008-03-12, 21:57
Voyi logója
Voyi Voyi nem elérhető
Megrögzött fórumozó

Idézet:
Lufka eredeti hozzászólása
nekem azt súgták h javascriptek blokkolása és akkor nem jön fel.. bevált
hmm... ez a rklám amúgy nemis java script hanem flash alapú banner. biztos mindjárt rendberakják
Régi 2008-03-12, 22:04
Voyi logója
Voyi Voyi nem elérhető
Megrögzött fórumozó

Idézet:
psylight eredeti hozzászólása
hmm... ez a rklám amúgy nemis java script hanem flash alapú banner. biztos mindjárt rendberakják
bár mondjuk ha javascript nyelven van megírva,h. nyissa meg automatikusan azt a reklám böngészőlapot,akkor télleg valóban műxik,ha blokkolva van a java
erre nemis gondoltam,ahjjj

Utoljára módosítva: psylight által : 2008-03-12 22:08
Válaszol idézettel
Régi 2008-03-12, 22:52
daylight logója
daylight daylight nem elérhető
Nem viccelek

Hely: danCeFlooR
Összes hozzászólás: 1.710
daylight has much to be proud ofdaylight has much to be proud ofdaylight has much to be proud ofdaylight has much to be proud ofdaylight has much to be proud ofdaylight has much to be proud ofdaylight has much to be proud ofdaylight has much to be proud ofdaylight has much to be proud of

OOOhh kedves Adminokkk!

valaki megbabráálta a fórumot...

..szeretném felhívni a figyelmeteket arra, amint a Duma (témákat) olvasgattam, egy bizonyos SAIKO SOUND CATALOG nevűűű oldalra iráányít tovább!!

tehát már csak bele sem tudok olvasni...mert mindig tovább dob erre a SAIKO SOUND CATALOG nevűű oldalra...

...nem tudom hogy ez direkt-e van-e ...
de iigy nem lehet olvasgatni , fórumozni...

(van összefüggés a között hogy tegnap estefele nem ment a goa.hu és most ez van a fórummal?)

DE LÁTOM NEM CSAK ENGEM ZAVAR :d
Régi 2008-03-13, 07:44
AlterEgo logója
AlterEgo AlterEgo nem elérhető
Adeptus

Hely: hegyen-völgyben
Összes hozzászólás: 19.097
AlterEgo a fórum leghíresebb embereAlterEgo a fórum leghíresebb embereAlterEgo a fórum leghíresebb embereAlterEgo a fórum leghíresebb embereAlterEgo a fórum leghíresebb embereAlterEgo a fórum leghíresebb embereAlterEgo a fórum leghíresebb embereAlterEgo a fórum leghíresebb embereAlterEgo a fórum leghíresebb embereAlterEgo a fórum leghíresebb embereAlterEgo a fórum leghíresebb embere

Renben, hogy kilövöm a javat, de így meg nem tudok üzenetet küldeni és állandóan kiléptet, pofit se lehet rakni...ez most így marad vagy mi a fasz?

Széles világba, fut a szél magába.
Nyakában a lába, sosem érsz a nyomába!
Válaszol idézettel
Régi 2008-03-13, 10:30
Popszi logója
Popszi Popszi nem elérhető
Megrögzött fórumozó

Hely: pezsegőbár
Összes hozzászólás: 3.450
Popszi a fórum leghíresebb emberePopszi a fórum leghíresebb emberePopszi a fórum leghíresebb emberePopszi a fórum leghíresebb emberePopszi a fórum leghíresebb emberePopszi a fórum leghíresebb emberePopszi a fórum leghíresebb emberePopszi a fórum leghíresebb emberePopszi a fórum leghíresebb emberePopszi a fórum leghíresebb emberePopszi a fórum leghíresebb embere
Üzenetküldés MSN-en keresztül Popszi részére

Nekem egyfolytában bejön a Saiko Sounds oldala akár hova kattintok az oldalon, nagyon idegesitö, nem lehet ezt vhogy orvosolni?
a javat pl most nemtudom kikapcsolni mert sulibol netezek és itt csak fos explorer van plusz semmit nem állithatok be rajt, szoval ezen a javas megoldáson kivül semmi más lehetöség nincs?

Utoljára módosítva: Popszi által : 2008-03-13 10:42
Válaszol idézettel
Válaszol

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1 (0 tag és 1 látogató)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
Új témákat nem hozhatsz létre
Válaszokat nem küldhetsz
Fájlokat nem csatolhatsz
A hozzászólásaidat nem módosíthatod

BB code : bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva

Fórum ugrás

A pontos idő 11:06 , a GMT +2 időzóna szerint.