Welcome to GOA.HU Psychedelic Trance Community Mark forums read | View Forum Leaders
GOA.HU Psychedelic Trance Community

Trip to ... Ez a tripstoryk helye és ideje

Válaszol

Régi 2008-06-13, 20:25
uszidzsinga logója
uszidzsinga uszidzsinga nem elérhető
Megrögzött fórumozó

Hely: Az Óperencian innen, az uveghegyeken túl
Összes hozzászólás: 2.454
uszidzsinga has much to be proud ofuszidzsinga has much to be proud ofuszidzsinga has much to be proud ofuszidzsinga has much to be proud ofuszidzsinga has much to be proud ofuszidzsinga has much to be proud ofuszidzsinga has much to be proud ofuszidzsinga has much to be proud ofuszidzsinga has much to be proud of
Alapbeállítás re: Álmodás

Idézet:
madam butterfly eredeti hozzászólása
örüjjé neki. szerintem jó dolog emlékezni az álmokra.olyan más dimenzió....tökjó
azt álmodtam hogy megtanulok rúdon táncolni....éreztem minden mozdulatát.pláne mikor fejjel lefelé forogtam.....jelentés?
Jelentes: igazan megtanulhatnal rudon tancolni Ha mar egyszer megerezted a mozdulatokat, az felsiker...
Régi 2008-06-13, 20:29
madam butterfly madam butterfly nem elérhető
Van véleményem

Összes hozzászólás: 306
madam butterfly elismerésnek örvendmadam butterfly elismerésnek örvendmadam butterfly elismerésnek örvend

köcci...és pusszi...holnap tal és megadom)))
Válaszol idézettel
Régi 2008-06-16, 09:41
Gery Garcya Gery Garcya nem elérhető
Megrögzött fórumozó

Hely: csillagokalatt...
Összes hozzászólás: 2.958
Gery Garcya is a splendid one to beholdGery Garcya is a splendid one to beholdGery Garcya is a splendid one to beholdGery Garcya is a splendid one to beholdGery Garcya is a splendid one to beholdGery Garcya is a splendid one to beholdGery Garcya is a splendid one to behold
Üzenetküldés MSN-en keresztül Gery Garcya részére

hehe érdekes nejon emléxemmaira...
eb magyarországon rendezve akármien stadionba? ok.
én ott vaok me öcsémnek kell vinnem vmit nemtommit őmeg focibuher ezért megy ki meccsre s monnya h van 4 j1e me vkitől kapta mondom akko beülök meg még voltott vki akit nememléxem kivolt. beülünk, asszem orosz izrael?? meccs volt s azon gondokoztam h baaz miért ien gágy meccsre ülünk be ugysem fog semmi történni, s itt szétszakadt az idő, mintha visszanéztem volna h semmi sem történt s mintha átaluttam volna az egészet v mi...
amugy még 1 meccset sem láttam idei eb ből, tulságosan nem pörgök rajta szal érdekes lehet elkéne mennem vmi nagyfanokkal kocsmatúrára?
Régi 2008-06-16, 10:57
Ryaren logója
Ryaren Ryaren nem elérhető
Félisten

Hely: Land of Freedom
Összes hozzászólás: 10.293
Ryaren a fórum leghíresebb embereRyaren a fórum leghíresebb embereRyaren a fórum leghíresebb embereRyaren a fórum leghíresebb embereRyaren a fórum leghíresebb embereRyaren a fórum leghíresebb embereRyaren a fórum leghíresebb embereRyaren a fórum leghíresebb embereRyaren a fórum leghíresebb embereRyaren a fórum leghíresebb embereRyaren a fórum leghíresebb embere
Üzenetküldés MSN-en keresztül Ryaren részére

Idézet:
Gery Garcya eredeti hozzászólása
hehe érdekes nejon emléxemmaira...
eb magyarországon rendezve akármien stadionba? ok.
én ott vaok me öcsémnek kell vinnem vmit nemtommit őmeg focibuher ezért megy ki meccsre s monnya h van 4 j1e me vkitől kapta mondom akko beülök meg még voltott vki akit nememléxem kivolt. beülünk, asszem orosz izrael?? meccs volt s azon gondokoztam h baaz miért ien gágy meccsre ülünk be ugysem fog semmi történni, s itt szétszakadt az idő, mintha visszanéztem volna h semmi sem történt s mintha átaluttam volna az egészet v mi...
amugy még 1 meccset sem láttam idei eb ből, tulságosan nem pörgök rajta szal érdekes lehet elkéne mennem vmi nagyfanokkal kocsmatúrára?
Ez igen... Micsoda álomfejtés! Mi a konklúzió? Elkéne menni bebaszni! háhááh pacsi!

http://www.youtube.com/watch?v=chXsLtHqfdM
Válaszol idézettel
Régi 2008-06-18, 07:55
PeeKaBoo logója
PeeKaBoo PeeKaBoo nem elérhető
Adeptus

Hely: hULLáM-vÖlGyBeN AvAgY cSePeL
Összes hozzászólás: 17.487
PeeKaBoo a fórum leghíresebb emberePeeKaBoo a fórum leghíresebb emberePeeKaBoo a fórum leghíresebb emberePeeKaBoo a fórum leghíresebb emberePeeKaBoo a fórum leghíresebb emberePeeKaBoo a fórum leghíresebb emberePeeKaBoo a fórum leghíresebb emberePeeKaBoo a fórum leghíresebb emberePeeKaBoo a fórum leghíresebb emberePeeKaBoo a fórum leghíresebb emberePeeKaBoo a fórum leghíresebb embere
Üzenetküldés MSN-en keresztül PeeKaBoo részére
Cool re: Álmodás

no, én meg azt álmodtam ma, h az osztrákoknál egy boltba elég ordenáré módon viselkedtem ( )... piát akartam venni és nemvolt, és zárt a bolt....
aztán felébredtem

...lepkefing...
Válaszol idézettel
Régi 2008-06-18, 09:00
Borix logója
Borix Borix nem elérhető
Öreg róka

Hely: Börzsönyliget
Összes hozzászólás: 4.961
Borix a fórum leghíresebb embereBorix a fórum leghíresebb embereBorix a fórum leghíresebb embereBorix a fórum leghíresebb embereBorix a fórum leghíresebb embereBorix a fórum leghíresebb embereBorix a fórum leghíresebb embereBorix a fórum leghíresebb embereBorix a fórum leghíresebb embereBorix a fórum leghíresebb embereBorix a fórum leghíresebb embere

Idézet:
PeeKaBoo eredeti hozzászólása
no, én meg azt álmodtam ma, h az osztrákoknál egy boltba elég ordenáré módon viselkedtem ( )... piát akartam venni és nemvolt, és zárt a bolt....
aztán felébredtem
az azt jelenti hogy már az osztákok is tudják mekkora szivacs vagy!
Régi 2008-06-19, 09:26
happy_harry logója
happy_harry happy_harry nem elérhető
Megrögzött fórumozó

Összes hozzászólás: 2.034
happy_harry has a brilliant futurehappy_harry has a brilliant futurehappy_harry has a brilliant futurehappy_harry has a brilliant futurehappy_harry has a brilliant futurehappy_harry has a brilliant futurehappy_harry has a brilliant futurehappy_harry has a brilliant futurehappy_harry has a brilliant futurehappy_harry has a brilliant futurehappy_harry has a brilliant future

Egy különleges lánnyal álmodtam. Különös érzés kerített hatalmába.
Válaszol idézettel
Régi 2008-06-30, 10:20
névtelen logója
névtelen névtelen nem elérhető
Megrögzött fórumozó

Összes hozzászólás: 3.735
névtelen a fórum leghíresebb emberenévtelen a fórum leghíresebb emberenévtelen a fórum leghíresebb emberenévtelen a fórum leghíresebb emberenévtelen a fórum leghíresebb emberenévtelen a fórum leghíresebb emberenévtelen a fórum leghíresebb emberenévtelen a fórum leghíresebb emberenévtelen a fórum leghíresebb emberenévtelen a fórum leghíresebb emberenévtelen a fórum leghíresebb embere

úsztam álmomban.nagyon jó volt.vagyis nem úsztam hanem inkább háton feküdtem a vizen,és csak lazultam

Válaszol idézettel
Régi 2008-07-02, 15:18
PeeKaBoo logója
Adeptus

PeeKaBoo a fórum leghíresebb emberePeeKaBoo a fórum leghíresebb emberePeeKaBoo a fórum leghíresebb emberePeeKaBoo a fórum leghíresebb emberePeeKaBoo a fórum leghíresebb emberePeeKaBoo a fórum leghíresebb emberePeeKaBoo a fórum leghíresebb emberePeeKaBoo a fórum leghíresebb emberePeeKaBoo a fórum leghíresebb emberePeeKaBoo a fórum leghíresebb emberePeeKaBoo a fórum leghíresebb embere

már megint a cicámmal álmodtam... vagyis nem teljesen...
azt álmodtam h rámtalált egy majdnem ugyanolyan feketefehér cica mint amilyenem volt... még viselkedésre is
ááá... hiányzik nagyon a féliXem

...lepkefing...
Válaszol idézettel
Régi 2008-07-04, 17:25
uszidzsinga logója
Megrögzött fórumozó

uszidzsinga has much to be proud ofuszidzsinga has much to be proud ofuszidzsinga has much to be proud ofuszidzsinga has much to be proud ofuszidzsinga has much to be proud ofuszidzsinga has much to be proud ofuszidzsinga has much to be proud ofuszidzsinga has much to be proud ofuszidzsinga has much to be proud of

Megvalosult egy kollektiv almunk a hetvegen
Régi 2008-07-04, 17:29
Orsika logója
Orsika Orsika nem elérhető
Ősfórumos

Hely: LennASivárFöldön
Összes hozzászólás: 7.403
Orsika a fórum leghíresebb embereOrsika a fórum leghíresebb embereOrsika a fórum leghíresebb embereOrsika a fórum leghíresebb embereOrsika a fórum leghíresebb embereOrsika a fórum leghíresebb embereOrsika a fórum leghíresebb embereOrsika a fórum leghíresebb embereOrsika a fórum leghíresebb embereOrsika a fórum leghíresebb embereOrsika a fórum leghíresebb embere
Üzenetküldés MSN-en keresztül Orsika részére

Idézet:
uszidzsinga eredeti hozzászólása
Megvalosult egy kollektiv almunk a hetvegen

Régi 2008-07-05, 09:27
uszidzsinga logója
Megrögzött fórumozó

Kulonos, tobb nap torteneset atolelo almom volt. Valahova vandoroltunk, 15-20 ember,gyalog, falvakban az utcakon es termeszetben aludtunk. Kiengedtunk ket oroszlant egy allakertben, azok is jottek velunk de kulonosebben senki nemmert baratkozni veluk, igy jottek kulon az oroszlanok es mi ugyanazon az uton Eloszor orultunk nekik,majd elkezdtunk felni toluk,mert mar napok ota nem ettek. Tudtuk hogy osztonok dolgoznak bennuk, az ehseg es a termeszet torvenyei, amik szerint mindannyian konnyu predanak szamitunk. Elkezdtuk halohelyeinket magas,oroszlanbiztos helyekre epiteni,egyre inkabb ugy tekinteni az allatokra mint akik barmikor kioszthatjak az elso halalt tarsaink kozott. De ok csak gyonyoruek voltak, nyugodtak, es jottek velunk..
Régi 2008-07-06, 21:37
madam butterfly madam butterfly nem elérhető
Van véleményem

Összes hozzászólás: 306
madam butterfly elismerésnek örvendmadam butterfly elismerésnek örvendmadam butterfly elismerésnek örvend

kitartás uszi........az mindíg meghozta idáig a gyümölcsét
Válaszol idézettel
Régi 2008-07-07, 01:33
mish logója
mish mish nem elérhető
Komoly arc

Hely: Bp; Portland, OR
Összes hozzászólás: 501
mish még híres is lehet
Üzenetküldés MSN-en keresztül mish részére Üzenetküldés Skype™-on keresztül mish részére

összetett eset: valamikor valahol tök becsokizva ha kimarad az estéből olyan fél óra (kb... mert amugy fogalmam sincs mennyi) de úgy kimarad hogy pár honapja volt és most jutott eszembe, hogy így egyáltalán nem emlékszem rá arra sem hogy nagyvonalakban mit csináltunk. még az is lehet, hogy aludtam és álmodtam valami naon jótszépet. na. tehát vajon van rá mód, hogy vissza tudjak erre emlékezni. igazabol bármilyen álomra vagy flessre vonatkozik a dolog. regresszios hipnozis/papir+hipno. vajon megoldható?
Válaszol idézettel
Régi 2008-07-07, 11:28
uszidzsinga logója
Megrögzött fórumozó

Az eleted minden pillanata lenyomatot hagy benned, emlekek kepzodnek. Megfelelo technikaval minden elohivhato. A kerdes az, erdemes-e erre energiat forditanod. A valasz valoszinu nem, ha tortent volna valami legyeges vagy fontos, arra valoszinu emlekeznel.

Az emlekek egy sok dimenzios halot alkotnak, egymas kozott logikai kapcsolatokkal. Minden csomopontbol eljuthatsz egy "szomszedosba". Az az emlek, ami nem lenyeges, keves informaciohoz kapcsolodik, keves a szomszedja, igy nehezen elohivhato. Ettol a strukturatol tud az agy megfelelo sebeseggel mukodni, ami fontos azt beindexeli, ami nem, azt melyen elassa. (vagy amit el akar nyomni kulonbozo okokbol, azt is elassa) Minden napodban vannak olyan fel orak, amire "nem emlekszel" csak fel sem tunik, annyira lenyegtelen. Az agynak ezt a mechanizmusat csak akkor erdemes felulbiralni,ha alapos okod van ra. Egyebkent eleg jol mukodik magatol
Régi 2008-07-07, 15:21
mish logója
mish mish nem elérhető
Komoly arc

Hely: Bp; Portland, OR
Összes hozzászólás: 501
mish még híres is lehet
Üzenetküldés MSN-en keresztül mish részére Üzenetküldés Skype™-on keresztül mish részére

így nézve igazad van. valójában csak azért jutott eszembe, mert éjjel utcán ülünk haverral és beugrott ez a sztori és piszkosul röhögtünk hogy vajon mi lehetett. tehát pusztán a kiváncsiság hajt igazábol nem fogok vele megprobálkozni.
de tényleg. azér az tök érdekes, hogy akármennyire nem emlékszek valamire az mégis megtörtént és valahol ott van a tudatomban. amikor pl olyan nyelveken beszélsz álmodban amikről amugy fogalmad sincs vagy lehet, vagy inkább valoszinu hogy nem is létezo nyelvek olyankor is nyilávn hiába probálnánk visszaemlékezni rá. bár lehet h az emberbe minden tudás bele van építve csak elő kell vhogy kaparn... najo ez már tul utopisztikus. amugy mostanság boldog vagyok mert már egy hete olyan élethű és látványos álmaim vannak, h csuhaj
Válaszol idézettel
Régi 2008-07-19, 10:13
AlterEgo logója
AlterEgo AlterEgo nem elérhető
Adeptus

Hely: hegyen-völgyben
Összes hozzászólás: 19.097
AlterEgo a fórum leghíresebb embereAlterEgo a fórum leghíresebb embereAlterEgo a fórum leghíresebb embereAlterEgo a fórum leghíresebb embereAlterEgo a fórum leghíresebb embereAlterEgo a fórum leghíresebb embereAlterEgo a fórum leghíresebb embereAlterEgo a fórum leghíresebb embereAlterEgo a fórum leghíresebb embereAlterEgo a fórum leghíresebb embereAlterEgo a fórum leghíresebb embere

Érdekes, hogy lázasan aludtam és mégis nagyon sok történetet álmodtam.

-egy lovon ültem nyereg nélkül és teljesen egy hullámhosszon voltunk. Valami erdöben mentünk és tele volt emberekkel. A többire nem emlékszem csak, hogy a lóval beszélgettünk tudat alatt.

-Japánban voltam és egy vonatra száltunk fel 2 lánnyal akikkel kirándultam. Egy autópálya mellett haladt a csúcs szuper vonat. Az egyik oldalon ment az egyik a másikon az ellentétes irányú.
Rengeteg alagúton mentünk át és mindegyik nagyon komoly fényekkel volt megvilágítva. A színek még mindig itt vannak előttem. Nagyon jó volt.

Széles világba, fut a szél magába.
Nyakában a lába, sosem érsz a nyomába!

Utoljára módosítva: AlterEgo által : 2008-07-19 14:21
Válaszol idézettel
Régi 2008-07-19, 12:19
PeeKaBoo logója
Adeptus

nekem undorító álmom volt...
...egy csöves mellé kellett befeküdnöm.... egy kocsi alá a szőnyegre... nemtudom miért, meg h mivolt utána merthálistennek felébredtem

...lepkefing...
Válaszol idézettel
Régi 2008-07-19, 14:04
Süti logója
Süti Süti nem elérhető
Nihilista hippina

Hely: Minél távolabb Pesttől
Összes hozzászólás: 10.626
Süti a fórum leghíresebb embereSüti a fórum leghíresebb embereSüti a fórum leghíresebb embereSüti a fórum leghíresebb embereSüti a fórum leghíresebb embereSüti a fórum leghíresebb embereSüti a fórum leghíresebb embereSüti a fórum leghíresebb embereSüti a fórum leghíresebb embereSüti a fórum leghíresebb embereSüti a fórum leghíresebb embere

Idézet:
PeeKaBoo eredeti hozzászólása
nekem undorító álmom volt...
...egy csöves mellé kellett befeküdnöm.... egy kocsi alá a szőnyegre... nemtudom miért, meg h mivolt utána merthálistennek felébredtem
merthálistennek helyett azt olvastam, hogy mentálistennek...
mentálhigiéne volt amire következtettem ezekszerint.

Egészségem jól szolgál, csakráim nyitottak, aurám fényes.
Válaszol idézettel
Régi 2008-07-19, 15:15
KtoucH logója
KtoucH KtoucH nem elérhető
Öreg róka

Hely: behind blue eyes
Összes hozzászólás: 4.162
KtoucH a fórum leghíresebb embereKtoucH a fórum leghíresebb embereKtoucH a fórum leghíresebb embereKtoucH a fórum leghíresebb embereKtoucH a fórum leghíresebb embereKtoucH a fórum leghíresebb embereKtoucH a fórum leghíresebb embereKtoucH a fórum leghíresebb embereKtoucH a fórum leghíresebb embereKtoucH a fórum leghíresebb embereKtoucH a fórum leghíresebb embere
Üzenetküldés Yahoo-n keresztül KtoucH részére Üzenetküldés Skype™-on keresztül KtoucH részére

álmomban ozorán voltam
(White Crystal Dog)
Válaszol idézettel
Válaszol

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1 (0 tag és 1 látogató)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
Új témákat nem hozhatsz létre
Válaszokat nem küldhetsz
Fájlokat nem csatolhatsz
A hozzászólásaidat nem módosíthatod

BB code : bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva

Fórum ugrás

A pontos idő 17:52 , a GMT +2 időzóna szerint.