Welcome to GOA.HU Psychedelic Trance Community Mark forums read | View Forum Leaders
GOA.HU Psychedelic Trance Community

Party Minden, ami psy...

Szavazás eredménye: Na mikor tartsuk?
Febr_2;3;4 4 3,85%
Febr_9;10;11 15 14,42%
Febr_16;17;18 20 19,23%
Febr_23;24;25 34 32,69%
Két ünnep között 20 19,23%
Jan_26;27;28 11 10,58%
Szavazók: 104. Ezen a szavazáson nem szavazhatsz

Válaszol

Régi 2006-11-23, 17:38
Dhamma logója
Dhamma Dhamma nem elérhető
Banned

Összes hozzászólás: 8.506
Dhamma has a brilliant futureDhamma has a brilliant futureDhamma has a brilliant futureDhamma has a brilliant futureDhamma has a brilliant futureDhamma has a brilliant futureDhamma has a brilliant futureDhamma has a brilliant futureDhamma has a brilliant futureDhamma has a brilliant futureDhamma has a brilliant future
Alapbeállítás hopenair

A tél is egy gyönyörü szép évszak akárcsak a nyár,télleg csak én vagyok annyira bolond h kimennék ienkor a természetbe mulatozni a barátaimmal?mert sztm nem!!!sztm simán összehozható egy szabadtéri parti télen is.és sztm rengetegen lennének eme ötlet megvalósitásáért,akik kevésbé kedvelik a klubbokban megrendezett füstös izzadságszagos lökdösös punk koncertre emlékeztetös helyszíneket. hm?
Válaszol idézettel
Régi 2006-11-23, 17:45
kócos logója
kócos kócos nem elérhető
Öreg róka

Összes hozzászólás: 4.001
kócos mindenki által ismertkócos mindenki által ismertkócos mindenki által ismertkócos mindenki által ismertkócos mindenki által ismertkócos mindenki által ismert
Alapbeállítás re: hopenair

Mielött kitörölnék a topicot én is hozzászólok. És IGEN én is simán benne lennék egy ilyen partiban, csupán egy nagy jurta szerü sátor kéne amiben lehet tüzelni is. Viszont tanultam tulélést és figyelmbe kell venni hogy a tudatmódosult emberek néha nem érzik a hideget mely halálhoz is vezethet és az nem lenne jó mi?
Régi 2006-11-23, 17:47
Dhamma logója
Banned

Dhamma has a brilliant futureDhamma has a brilliant futureDhamma has a brilliant futureDhamma has a brilliant futureDhamma has a brilliant futureDhamma has a brilliant futureDhamma has a brilliant futureDhamma has a brilliant futureDhamma has a brilliant futureDhamma has a brilliant futureDhamma has a brilliant future

hát az már mindenkinek a saját felelössége h mit csinál magával.
megmelegitjük a tüzbe
Válaszol idézettel
Régi 2006-11-23, 17:48
kócos logója
kócos kócos nem elérhető
Öreg róka

Összes hozzászólás: 4.001
kócos mindenki által ismertkócos mindenki által ismertkócos mindenki által ismertkócos mindenki által ismertkócos mindenki által ismertkócos mindenki által ismert

Idézet:
Dhamma eredeti hozzászólása
hát az már mindenkinek a saját felelössége h mit csinál magával.
megmelegitjük a tüzbe
Rádobjuk inkább, de amugy ez tényleg egy komoly veszély a lehülés eléggé allatomos és gyors dolog.
Régi 2006-11-23, 17:48
Faun logója
Faun Faun nem elérhető
Megrögzött fórumozó

Hely: lásd fent
Összes hozzászólás: 3.763
Faun is a splendid one to beholdFaun is a splendid one to beholdFaun is a splendid one to beholdFaun is a splendid one to beholdFaun is a splendid one to beholdFaun is a splendid one to beholdFaun is a splendid one to behold

nah ebből tényleg lehetne vmi!! melyik partyszervező vállalja be?
"Surrender means standing naked before God, oozing and dripping out of every bodily orifice knowing full well that you are disgusting, pitiful, pathetic- and laughing with the sheer joy of being alive."
Válaszol idézettel
Régi 2006-11-23, 17:51
manócska logója
manócska manócska nem elérhető
Komoly arc

Hely: Tápiószele
Összes hozzászólás: 761
manócska jelentéktelen személyiség jelenleg
Üzenetküldés MSN-en keresztül manócska részére

Az 5let tetszik!!!! benne lennék egy ilyen buliban SIMÁN

kócos: kell vinni jó sok meleg ruhát+csizmáát+kesztyűt+sapkát+25626zoknit a lábra és vigyázni egymásra,h nehogy levetkőzzön meg kivetkőzzön magából vki ..amúgymeg miért fontos tudatmódosítószereket használni????? ilyenkor télen....PÁLINKA alkohol ami fűűűűt tutira!
Válaszol idézettel
Régi 2006-11-23, 17:52
Dhamma logója
Banned

Idézet:
manócska eredeti hozzászólása
Az 5let tetszik!!!! benne lennék egy ilyen buliban SIMÁN

kócos: kell vinni jó sok meleg ruhát+csizmáát+kesztyűt+sapkát+25626zoknit a lábra és vigyázni egymásra,h nehogy levetkőzzön meg kivetkőzzön magából vki ..amúgymeg miért fontos tudatmódosítószereket használni????? ilyenkor télen....PÁLINKA alkohol ami fűűűűt tutira! :

tetszik az aláirásod

Utoljára módosítva: Dhamma által : 2006-11-23 17:54
Válaszol idézettel
Régi 2006-11-23, 18:18
Orsika logója
Orsika Orsika nem elérhető
Ősfórumos

Hely: LennASivárFöldön
Összes hozzászólás: 7.403
Orsika a fórum leghíresebb embereOrsika a fórum leghíresebb embereOrsika a fórum leghíresebb embereOrsika a fórum leghíresebb embereOrsika a fórum leghíresebb embereOrsika a fórum leghíresebb embereOrsika a fórum leghíresebb embereOrsika a fórum leghíresebb embereOrsika a fórum leghíresebb embereOrsika a fórum leghíresebb embereOrsika a fórum leghíresebb embere
Üzenetküldés MSN-en keresztül Orsika részére

Húúú, ez nekemis tetszik......na, lehet jelentkezni, hogy ki valósítja meg
Szervezőőőők hééééhóóóóó!
Régi 2006-11-23, 18:49
toge logója
toge toge nem elérhető
Félisten

Összes hozzászólás: 8.637
toge is a splendid one to beholdtoge is a splendid one to beholdtoge is a splendid one to beholdtoge is a splendid one to beholdtoge is a splendid one to beholdtoge is a splendid one to beholdtoge is a splendid one to beholdtoge is a splendid one to behold

jaja.. tavaly szépen elmaradt a hópenair!!
lehet h megint kéne 1et csinálni??!!

2010-05-15 @ Kalózhajó!
2010-05-22 @ Halásztelek
2010-06-05 @ Szurdok-völgy www.szurdokvolgy.com
2010-06-19 @ Bugyi, Szavanna-tó
Válaszol idézettel
Régi 2006-11-23, 18:52
napraforgo logója
napraforgo napraforgo nem elérhető
Komoly arc

Hely: ceglédi manófalva
Összes hozzászólás: 995
napraforgo fényesen világító üstökösnapraforgo fényesen világító üstökösnapraforgo fényesen világító üstökösnapraforgo fényesen világító üstökösnapraforgo fényesen világító üstökösnapraforgo fényesen világító üstökös

Nem lenne rossz, főleg még ha egy kis havat is kapnánk hozzá. De mindenesetre az ötlet nagyon jó, a pálinkázás meg természetes! Szép havas táj, szürcsögeted a mézesed.....
Régi 2006-11-23, 18:54
psynus logója
psynus psynus nem elérhető
Van véleményem

Hely: Hírös Város
Összes hozzászólás: 296
psynus jó irányba halad
Üzenetküldés ICQ-n keresztül psynus részére

Volt már ilyen HopenAOR party pár éve, nem is egyszer. A 100-t kérdezzétek meg, ő nagyon vágja ezt. Amcsi olajoshordókba tűzrakás meg ilyenek. Nagyon getto feelingje van. Hajrá

Válaszol idézettel
Régi 2006-11-23, 19:14
naba logója
naba naba nem elérhető
Megrögzött fórumozó

Összes hozzászólás: 3.382
naba fényesen világító üstökösnaba fényesen világító üstökösnaba fényesen világító üstökösnaba fényesen világító üstökösnaba fényesen világító üstökösnaba fényesen világító üstökös
Thumbs up re: hopenair

szerintem nem kell tul nagy dologban gondolkodni, es felesleges ustdobra verni, veletlenul sem kell sok ember (nem fernek el vegtelen sokan a tuz korul )
onkoltseges, onszervezos kisebb, baratsagos bulaj is tok jo lenne, nem kell ezt a partiszervezokre tukmalni, igy underebb

helyszin mindenkepp a hegyekbe, hogy inkabb ho legyen, mint netan 0 fokban eso

szerintem valami eldugottabb camping/tabor/turistahaz kene, ahol esetleg fahaz is van, még ha fűtés nincs is, lefoglaljuk 30-40-50-60 fore, zs elore befizet mindenki/kopf

csak nem lenne fagyhalál, tűzbe is igen kevesen esnek, és azok is általában túlélik

hat hangszerko valami jol szolo kene, legfejjebb ne legyen kibaszott hangos

ja es legyen 1 par oras idoszak, amikor nincs klasszik, senem vérelektro, hanem mondjuk progpsy vagy killer megy, hogy engem is erdekeljen

fa kell, agregator, hangcucc, meg forraltbor, virsli, kenyer, deko nekem nem must, szal otlet k. jo, helyszint, idopontot kene bedobni, ha kell valami segitek, de szerintem ebbol a topikbol el is huzhatnank a trip to-ba, mert ott nem ennyire public es lehet idopont stb. 1eztetni

idopontott javaslok is:

-2 unnep kozott 7kozben
-januar7

Utoljára módosítva: naba által : 2006-11-23 19:43
Válaszol idézettel
Régi 2006-11-23, 21:04
NasCa logója
NasCa NasCa nem elérhető
4.49 crew

Hely: buddhapest
Összes hozzászólás: 4.812
Blog Entries: 26
NasCa a fórum leghíresebb embereNasCa a fórum leghíresebb embereNasCa a fórum leghíresebb embereNasCa a fórum leghíresebb embereNasCa a fórum leghíresebb embereNasCa a fórum leghíresebb embereNasCa a fórum leghíresebb embereNasCa a fórum leghíresebb embereNasCa a fórum leghíresebb embereNasCa a fórum leghíresebb embereNasCa a fórum leghíresebb embere
Üzenetküldés MSN-en keresztül NasCa részére Üzenetküldés Skype™-on keresztül NasCa részére

http://goa.hu/galleria/hopenair05/

ilyet?

playblog
Válaszol idézettel
Régi 2006-11-23, 21:22
horgasz horgasz nem elérhető
Komoly arc

Összes hozzászólás: 656
horgasz elismerésnek örvendhorgasz elismerésnek örvendhorgasz elismerésnek örvend

Ha tudtok helyszint a többit elintézzük.
Válaszol idézettel
Régi 2006-11-23, 21:41
Ryaren logója
Ryaren Ryaren nem elérhető
Félisten

Hely: Land of Freedom
Összes hozzászólás: 10.293
Ryaren a fórum leghíresebb embereRyaren a fórum leghíresebb embereRyaren a fórum leghíresebb embereRyaren a fórum leghíresebb embereRyaren a fórum leghíresebb embereRyaren a fórum leghíresebb embereRyaren a fórum leghíresebb embereRyaren a fórum leghíresebb embereRyaren a fórum leghíresebb embereRyaren a fórum leghíresebb embereRyaren a fórum leghíresebb embere
Üzenetküldés MSN-en keresztül Ryaren részére

Hát ebbe én is beszállnék! Nagyon faja ötlet! Én Dobogókőre gondoltam így első körben.. Ott már hó van eső helyett... Ki kéne menni és keresni megfelelő terepet, nagyjából ismerem csak a környéket (még jó hogy a közelben lakom ), de abban biztos vagyok, hogy van alkalmas terület.. Még kisebb barlangot is lehet ott találni.. hmm... ennek utánanézek pontosabban!

Az időpont meg szerintem két ünnep között vagy február!! Mert ugye a legtöbben vizsgáznak kő keményen januárban! Áj tink.. (én biztosan)

Amúgy Dobogókő spirituális vonatkozásban is az ország egyik legfontosabb helyszíne!

http://www.youtube.com/watch?v=chXsLtHqfdM
Válaszol idézettel
Régi 2006-11-23, 22:28
sue logója
sue sue nem elérhető
Megrögzött fórumozó

Hely: www.psylife.net
Összes hozzászólás: 2.323
sue has much to be proud ofsue has much to be proud ofsue has much to be proud ofsue has much to be proud ofsue has much to be proud ofsue has much to be proud ofsue has much to be proud ofsue has much to be proud ofsue has much to be proud ofsue has much to be proud of

Idézet:
NasCa eredeti hozzászólása
ez a bonzaiban volt
Régi 2006-11-23, 22:32
Teetay logója
Teetay Teetay nem elérhető
Lelkes kezdő

Hely: Butapest
Összes hozzászólás: 81
Teetay jó irányba halad
Üzenetküldés MSN-en keresztül Teetay részére

Idézet:
horgasz eredeti hozzászólása
Ha tudtok helyszint a többit elintézzük.
Nekem is tetszik az ötlet és segítek szivesen
Válaszol idézettel
Régi 2006-11-23, 22:49
xyz logója
xyz xyz nem elérhető
Megrögzött fórumozó

Hely: Budapest
Összes hozzászólás: 2.876
xyz has much to be proud ofxyz has much to be proud ofxyz has much to be proud ofxyz has much to be proud ofxyz has much to be proud ofxyz has much to be proud ofxyz has much to be proud ofxyz has much to be proud of
Alapbeállítás Re: hopenair

ebben a szezonban +fogjuk csinálni
sajnos a friss havat elég nehéz 1 előre kitűzött időponthoz igazítani....
ahogy horgasz írta,csak 1 jó hely kell és a többi már m1 magától
Régi 2006-11-23, 23:00
Ryaren logója
Ryaren Ryaren nem elérhető
Félisten

Hely: Land of Freedom
Összes hozzászólás: 10.293
Ryaren a fórum leghíresebb embereRyaren a fórum leghíresebb embereRyaren a fórum leghíresebb embereRyaren a fórum leghíresebb embereRyaren a fórum leghíresebb embereRyaren a fórum leghíresebb embereRyaren a fórum leghíresebb embereRyaren a fórum leghíresebb embereRyaren a fórum leghíresebb embereRyaren a fórum leghíresebb embereRyaren a fórum leghíresebb embere
Üzenetküldés MSN-en keresztül Ryaren részére

Én már írtam jó helyet, héj!

http://www.youtube.com/watch?v=chXsLtHqfdM
Válaszol idézettel
Régi 2006-11-23, 23:03
Enrico logója
Enrico Enrico nem elérhető
Félisten

Hely: Őserdőben
Összes hozzászólás: 9.387
Enrico has a brilliant futureEnrico has a brilliant futureEnrico has a brilliant futureEnrico has a brilliant futureEnrico has a brilliant futureEnrico has a brilliant futureEnrico has a brilliant futureEnrico has a brilliant futureEnrico has a brilliant futureEnrico has a brilliant futureEnrico has a brilliant future
Üzenetküldés MSN-en keresztül Enrico részére

Hmmm erre én is befigyelnék!
Forralt bort a népnek nah meg meleg teját!
Válaszol

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1 (0 tag és 1 látogató)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
Új témákat nem hozhatsz létre
Válaszokat nem küldhetsz
Fájlokat nem csatolhatsz
A hozzászólásaidat nem módosíthatod

BB code : bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva

Fórum ugrás

A pontos idő 09:09 , a GMT +2 időzóna szerint.