Welcome to GOA.HU Psychedelic Trance Community Mark forums read | View Forum Leaders
GOA.HU Psychedelic Trance Community

Zenekészítés minden, amivel hang, zene, zaj, zörej csinálható

Válaszol

Régi 2006-08-14, 23:12
mark logója
mark mark nem elérhető
Komoly arc

Hely: Buddhaquest
Összes hozzászólás: 513
mark még híres is lehet
Alapbeállítás re: zeneírás

Idézet:
homen eredeti hozzászólása
audionews.ru mar nem open..... regisztralni elore meghirdetett napokon lehet reggel 8tol este 8ig kb...legutobb aug.2. volt.
de erdemes kovetni......
minden hónap 2. án ha jó az infóm, viszont figyelni kell a ratiora ..ami kicsit vészes ha nin jó uploadod, egy másik ilyen oldal volt/van az audiotracker.com.
Régi 2006-08-15, 08:26
NasCa logója
NasCa NasCa nem elérhető
4.49 crew

Hely: buddhapest
Összes hozzászólás: 4.811
Blog Entries: 26
NasCa a fórum leghíresebb embereNasCa a fórum leghíresebb embereNasCa a fórum leghíresebb embereNasCa a fórum leghíresebb embereNasCa a fórum leghíresebb embereNasCa a fórum leghíresebb embereNasCa a fórum leghíresebb embereNasCa a fórum leghíresebb embereNasCa a fórum leghíresebb embereNasCa a fórum leghíresebb embereNasCa a fórum leghíresebb embere
Üzenetküldés MSN-en keresztül NasCa részére Üzenetküldés Skype™-on keresztül NasCa részére

Itt is fel lehet lelni ezt-azt: http://www.dontcrack.com/freeware/

(a linket pyroman Bazsi mutatta )

playblog
Válaszol idézettel
Régi 2006-08-16, 15:50
Gabro logója
Gabro Gabro nem elérhető

Összes hozzászólás: 3.621
Gabro a fórum leghíresebb embereGabro a fórum leghíresebb embereGabro a fórum leghíresebb embereGabro a fórum leghíresebb embereGabro a fórum leghíresebb embereGabro a fórum leghíresebb embereGabro a fórum leghíresebb embereGabro a fórum leghíresebb embereGabro a fórum leghíresebb embereGabro a fórum leghíresebb embereGabro a fórum leghíresebb embere

uj Digital Performer az universal, es allitoilag nagyon kiraly! en a helyedben feltennem, ugyanis elviekben semmi akadalya, nincs hw kulcs, es a belso plugok is zsirak!
Válaszol idézettel
Régi 2006-08-16, 17:07
D@vid logója
D@vid D@vid nem elérhető
Komoly arc

Hely: bp
Összes hozzászólás: 752
D@vid jó irányba halad
Üzenetküldés MSN-en keresztül D@vid részére

próbáltam már a dp-t, de valahogy nem esik kézre. a logicról semmi áron nem mondanék le ;]
azért köszi!
Régi 2006-08-22, 09:18
Ynghoma logója
Ynghoma Ynghoma nem elérhető
Nem viccelek

Hely: Bp.
Összes hozzászólás: 1.111
Ynghoma jó irányba halad
Üzenetküldés MSN-en keresztül Ynghoma részére

Reason és Ableton full verzióban ????
Régi 2006-08-22, 12:22
D@vid logója
D@vid D@vid nem elérhető
Komoly arc

D@vid jó irányba halad

ableton elég jó, főleg audiosávokra. nekem az automatizáció valahogy nem tiszta benne.
Régi 2006-08-22, 12:36
NasCa logója
NasCa NasCa nem elérhető
4.49 crew

NasCa a fórum leghíresebb embereNasCa a fórum leghíresebb embereNasCa a fórum leghíresebb embereNasCa a fórum leghíresebb embereNasCa a fórum leghíresebb embereNasCa a fórum leghíresebb embereNasCa a fórum leghíresebb embereNasCa a fórum leghíresebb embereNasCa a fórum leghíresebb embereNasCa a fórum leghíresebb embereNasCa a fórum leghíresebb embere
Üzenetküldés MSN-en keresztül NasCa részére Üzenetküldés Skype™-on keresztül NasCa részére

Tudtad-e hogy Derangoék Fruityben tolják?

playblog
Válaszol idézettel
Régi 2006-08-22, 21:33
MadMushroom logója
MadMushroom MadMushroom nem elérhető
Megrögzött fórumozó

Hely: Dabas
Összes hozzászólás: 2.081
MadMushroom egyszerűen csodálatosMadMushroom egyszerűen csodálatosMadMushroom egyszerűen csodálatosMadMushroom egyszerűen csodálatos

Idézet:
NasCa eredeti hozzászólása
Tudtad-e hogy Derangoék Fruityben tolják?
Én nem tudtam,de meg sem lepődöm rajta!
Fruityval mindent nagyon ügyesen meglehet oldani...
szerintem a legjobb program!
Kinőni sem lehet...
Nekem tökéletes!
"Kérlek, törd össze ezt a poharat - és szabadíts meg bennünket az átkozott előítéleteinktől, és a hülye mániától, hogy mindent meg kell magyarázni, és hogy csak azt merjük megtenni, amit a többiek helyeselnek."
Válaszol idézettel
Régi 2006-08-22, 23:36
D@vid logója
D@vid D@vid nem elérhető
Komoly arc

D@vid jó irányba halad

nana azért túlzásokba ne essünk. inkább különbözőek az igények.
fasttrackerben is lehet nagyon jó zenéket csinálni, de minek ha már lehet cubaseben vagy logicban is ? szóval a legjobb program díját egyelöre a logic viszi nálam. fruityval kezdtem, aztán reason, cubase majd logic.
ilyen legojáték feelingje van a fruitynek, rohadtúl utálnám, ha azzal kéne kínoznom magam.
Régi 2006-08-23, 00:06
mark logója
mark mark nem elérhető
Komoly arc

Hely: Buddhaquest
Összes hozzászólás: 513
mark még híres is lehet

Idézet:
D@vid eredeti hozzászólása
nana azért túlzásokba ne essünk. inkább különbözőek az igények.
fasttrackerben is lehet nagyon jó zenéket csinálni, de minek ha már lehet cubaseben vagy logicban is ? szóval a legjobb program díját egyelöre a logic viszi nálam. fruityval kezdtem, aztán reason, cubase majd logic.
ilyen legojáték feelingje van a fruitynek, rohadtúl utálnám, ha azzal kéne kínoznom magam.
Szeretem a legot. Nem olyan durván szar a Fruity, sőt Logicék után dobogós ám.
Régi 2006-08-23, 14:00
pyroman logója
pyroman pyroman nem elérhető
Komoly arc

Összes hozzászólás: 697
pyroman fényesen világító üstököspyroman fényesen világító üstököspyroman fényesen világító üstököspyroman fényesen világító üstököspyroman fényesen világító üstököspyroman fényesen világító üstökös

Szerintem k... mindegy, hogy mit használunk csak "eszköz", akinek üres a feje az a 3 millás studió technkiával is szenved, akiben meg van fantasy annak jó az alaplapi hang + free cuccok is, ha nincs más. Amúgy ha már itt tartunk minden multitrack programnak más sajátossága van, tehát a legjobb ha használunk mindent és mint csak eszköz tekintünk a dolgokra, mert ha valamit istenitünk az korlát is egyben....
Régi 2006-08-23, 15:37
csuccser logója
csuccser csuccser nem elérhető
Banned

Hely: ..::wHerE dArk anD Light don'T DifFer::.. /XI. ker/
Összes hozzászólás: 5.301
csuccser has a brilliant futurecsuccser has a brilliant futurecsuccser has a brilliant futurecsuccser has a brilliant futurecsuccser has a brilliant futurecsuccser has a brilliant futurecsuccser has a brilliant futurecsuccser has a brilliant futurecsuccser has a brilliant futurecsuccser has a brilliant futurecsuccser has a brilliant future
Üzenetküldés MSN-en keresztül csuccser részére

Idézet:
pyroman eredeti hozzászólása
Szerintem k... mindegy, hogy mit használunk csak "eszköz", akinek üres a feje az a 3 millás studió technkiával is szenved, akiben meg van fantasy annak jó az alaplapi hang + free cuccok is, ha nincs más. Amúgy ha már itt tartunk minden multitrack programnak más sajátossága van, tehát a legjobb ha használunk mindent és mint csak eszköz tekintünk a dolgokra, mert ha valamit istenitünk az korlát is egyben....
egyetértek. Nálam Resaon, fruity, Cubase hármas a nyerő. Mellette SoundForge, Cool edit pro stb.
Válaszol idézettel
Régi 2006-08-23, 16:38
pyroman logója
pyroman pyroman nem elérhető
Komoly arc

Összes hozzászólás: 697
pyroman fényesen világító üstököspyroman fényesen világító üstököspyroman fényesen világító üstököspyroman fényesen világító üstököspyroman fényesen világító üstököspyroman fényesen világító üstökös

Amúgy én Nuendo/cubase + ACID + Synapse Orion + Trillionbillionmillion VST és Reaktor, ez a base, de van hogy hosszú estéket egy "romboló rakéta" mellett csak új cuccok nézegetéssel töltök
Régi 2006-08-23, 18:39
MadMushroom logója
MadMushroom MadMushroom nem elérhető
Megrögzött fórumozó

Hely: Dabas
Összes hozzászólás: 2.081
MadMushroom egyszerűen csodálatosMadMushroom egyszerűen csodálatosMadMushroom egyszerűen csodálatosMadMushroom egyszerűen csodálatos

Idézet:
pyroman eredeti hozzászólása
ezzel egyetértek...
bár a reasonon kívül más programról nem tudok véleményt alkotni mivel nem próbáltam őket...
Nekem FL nagyon kézreesik!
valószinűleg mert sokat legóztam kiskoromban
"Kérlek, törd össze ezt a poharat - és szabadíts meg bennünket az átkozott előítéleteinktől, és a hülye mániától, hogy mindent meg kell magyarázni, és hogy csak azt merjük megtenni, amit a többiek helyeselnek."
Válaszol idézettel
Régi 2006-08-24, 03:32
homen logója
homen homen nem elérhető
Komoly arc

Hely: www.psylife.net
Összes hozzászólás: 930
homen elismerésnek örvendhomen elismerésnek örvend

a fruityloops mint ahogy neve is sugallja, loopokra kivalo...masra nem igazan...meg egyszerubb szovegek generalasara (fruity speech).
a reason komolyabb zenelesre felejtos, a hangja egy "igazi" szoftverhez kepest olyan mintha vmi yamaha jatekszintivel probalnank classic moog hangzast eloallitani... viszont jopar dolgot meg lehet tanulni vele es osszefuggeseket megerteni, a panelt megforditva es erdekes kapcsolasokat letrehozva.
a logic azert jobb mint a cubase/nuendo, mert a logicba integralt cuccok mar evekkel ezelott utottek azt a minosegi mercet, amit mas programok meg evek mulva sem fognak. nem csak hangminosegre es dinamikara gondolok, hanem a valasztek sokoldalusagara es a lehetosegek tarhazara...
ami meg figyelemre melto szoft manapsag, az az egyre fejlodo ableton live.... a kovetkezo felallas pl. eleg kecsegteto szamomra: macbook + logic + ableton (rewire, lehetoleg legalis verziokkal) .. nem mintha ilyen konfiggal tolnam... jelenleg pentium laptop+logic+ableton (no rewire)...loopokra neha fruityloops (leginkabb dobok).
Régi 2006-08-24, 17:14
NasCa logója
NasCa NasCa nem elérhető
4.49 crew

fruityt nagyon sokmindenre lehet használni, és tényleg olyan pont mint a lego mivel fantázia kell hozzá. csak fruityt sztem nem érdemes egymagában műsoroztatni hacsak nincs valami izmos masina alatta, mi ezért is szoktuk segítségül hívni az acid-et.

playblog
Válaszol idézettel
Régi 2006-08-24, 20:30
pétör logója
pétör pétör nem elérhető
Megrögzött fórumozó

Összes hozzászólás: 3.606
pétör a fórum leghíresebb emberepétör a fórum leghíresebb emberepétör a fórum leghíresebb emberepétör a fórum leghíresebb emberepétör a fórum leghíresebb emberepétör a fórum leghíresebb emberepétör a fórum leghíresebb emberepétör a fórum leghíresebb emberepétör a fórum leghíresebb emberepétör a fórum leghíresebb emberepétör a fórum leghíresebb embere
Üzenetküldés MSN-en keresztül pétör részére

ha mindenigaz a napokban szerzek be egy Apple Macbookot

namost az a kérdésem hogy van e vkinek iyesmije , mik a lehetőségek ?

én fruity6ot használok , talán winxp és ez a legojáték kombo müködöképes ?

logicot be lehet törten szerezni ?

alapjáraton vmi gagyi Garage vagy mi az isten szoftvert adnak hozzá ... az számomra lényegtelen
Régi 2006-08-24, 20:32
pétör logója
pétör pétör nem elérhető
Megrögzött fórumozó

Összes hozzászólás: 3.606
pétör a fórum leghíresebb emberepétör a fórum leghíresebb emberepétör a fórum leghíresebb emberepétör a fórum leghíresebb emberepétör a fórum leghíresebb emberepétör a fórum leghíresebb emberepétör a fórum leghíresebb emberepétör a fórum leghíresebb emberepétör a fórum leghíresebb emberepétör a fórum leghíresebb emberepétör a fórum leghíresebb embere
Üzenetküldés MSN-en keresztül pétör részére

Idézet:
a kovetkezo felallas pl. eleg kecsegteto szamomra: macbook + logic + ableton (leginkabb dobok).
Homen nekem is szimpatikus ez a móka de én szeretném megtanulni még a REAKTOR-t használni

meg talán Traktor 3-at de az nem ez a topik
Régi 2006-08-24, 21:39
Holland Child logója
Holland Child Holland Child nem elérhető
Van véleményem

Hely: Dancing Galaxy
Összes hozzászólás: 166
Holland Child még híres is lehetHolland Child még híres is lehet

Idézet:
pétör eredeti hozzászólása

alapjáraton vmi gagyi Garage vagy mi az isten szoftvert adnak hozzá ... az számomra lényegtelen
Szerintem nem lehet gond. Felteszel az OSX mellé vagy helyette egy Windowst és használhatod a fruityt.

A Logic-ot windowsra már nem fejlesztik (v5.5.3 a legutolsó aszem), osx-es van csak (v7.2). A Pro-hoz nincs, az Express-hez van törés, de inkább vásárold meg. Támogassuk a munkájukat! A törések nem tökéletesek, csak bosszankodni fogsz emiatt.

A GarageBand nem is annyira gagyi, mint ahogy kinéz. Az elv hasonló, mint a PC-s Ejay sorozat. Kezdőknek tökéletes.
Ha jól emlékszem, a NIN GB formátumban adta ki a zenéjét egy remixkompóra.
Válaszol idézettel
Régi 2006-08-25, 14:24
D@vid logója
D@vid D@vid nem elérhető
Komoly arc

D@vid jó irányba halad

Idézet:
ami meg figyelemre melto szoft manapsag, az az egyre fejlodo ableton live.... a kovetkezo felallas pl. eleg kecsegteto szamomra: macbook + logic + ableton (rewire, lehetoleg legalis verziokkal) .. nem mintha ilyen konfiggal tolnam... jelenleg pentium laptop+logic+ableton (no rewire)...loopokra neha fruityloops (leginkabb dobok).
ableton nagyon jó audio sávokat kezelgetni, tetszik az elgondolás..
furcsa amióta fentvan mind2 még nem próbáltam rewireozgatni...lehet hogy kihalt a lelkesedés ?

Idézet:

lehetőségek vannak, írj privit ha megvan a gép.

Idézet:
Idézet:
Holland Child eredeti hozzászólása
Szerintem nem lehet gond. Felteszel az OSX mellé vagy helyette egy Windowst és használhatod a fruityt.
működik winxp gond nélkül, mondjuk ha a fruity esik kézre...de minek szántanád a mezőt egy audi a8-assal ? ha xp akkor inkább sx3 sztem. régebben néztük miket renderel a fruity, és siralmasan nézett ki, nemtudom ez azóta változott-e...

Idézet:
elvileg van pro is, de nekem az expressz is bőven elég.

Idézet:
ha mindenképp legális szoftvert szeretnél használni....nem rossz az

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1 (0 tag és 1 látogató)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
Új témákat nem hozhatsz létre
Válaszokat nem küldhetsz
Fájlokat nem csatolhatsz
A hozzászólásaidat nem módosíthatod

BB code : bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva

Fórum ugrás

A pontos idő 09:35 , a GMT +2 időzóna szerint.