Welcome to GOA.HU Psychedelic Trance Community Mark forums read | View Forum Leaders
GOA.HU Psychedelic Trance Community

Trip to ... Ez a tripstoryk helye és ideje

Válaszol

Régi 2008-07-20, 09:00
AlterEgo logója
AlterEgo AlterEgo nem elérhető
Adeptus

Hely: hegyen-völgyben
Összes hozzászólás: 19.097
AlterEgo a fórum leghíresebb embereAlterEgo a fórum leghíresebb embereAlterEgo a fórum leghíresebb embereAlterEgo a fórum leghíresebb embereAlterEgo a fórum leghíresebb embereAlterEgo a fórum leghíresebb embereAlterEgo a fórum leghíresebb embereAlterEgo a fórum leghíresebb embereAlterEgo a fórum leghíresebb embereAlterEgo a fórum leghíresebb embereAlterEgo a fórum leghíresebb embere
Alapbeállítás re: Álmodás

Megint csomót álmodtam:

Valami tenger mellett voltam és kurva nagy vihar volt, annyira szerettem volna fürödni, hogy belementem, de csak bent vettem észre, hogy a törölközőt is bevittem. Utána ki akartam feküdni háttal a vízre de nem tudtam csak csecsemő pózban...(mikor felébredtem pont abban voltam)A partról meg röhögést hallottam, Rózi meg a tesója , rajtam.

Trambulinnal meg Opival(másik aszódi barátunk) együtt szívtunk valami régi helyen. Aztán jöttek valami törökök és elvitték a kabátomat...

Széles világba, fut a szél magába.
Nyakában a lába, sosem érsz a nyomába!
Válaszol idézettel
Régi 2008-07-20, 10:42
Dhamma logója
Dhamma Dhamma nem elérhető
Banned

Összes hozzászólás: 8.506
Dhamma has a brilliant futureDhamma has a brilliant futureDhamma has a brilliant futureDhamma has a brilliant futureDhamma has a brilliant futureDhamma has a brilliant futureDhamma has a brilliant futureDhamma has a brilliant futureDhamma has a brilliant futureDhamma has a brilliant futureDhamma has a brilliant future

imádok álmodni!
Válaszol idézettel
Régi 2008-07-20, 11:16
Hey(Jude) logója
Hey(Jude) Hey(Jude) nem elérhető
Megrögzött fórumozó

Hely: az üveghegyen túl..
Összes hozzászólás: 2.290
Hey(Jude) a fórum leghíresebb embereHey(Jude) a fórum leghíresebb embereHey(Jude) a fórum leghíresebb embereHey(Jude) a fórum leghíresebb embereHey(Jude) a fórum leghíresebb embereHey(Jude) a fórum leghíresebb embereHey(Jude) a fórum leghíresebb embereHey(Jude) a fórum leghíresebb embereHey(Jude) a fórum leghíresebb embereHey(Jude) a fórum leghíresebb embereHey(Jude) a fórum leghíresebb embere
Üzenetküldés MSN-en keresztül Hey(Jude) részére

az esti álmomra még emlékszem is..részletekben...az biztos h összevisszaság volt..sok esemény..és reggel úgy keltem fel h valami nemjó..valami rossz

..more is never enough..
Válaszol idézettel
Régi 2008-07-21, 08:08
AlterEgo logója
Adeptus

AlterEgo a fórum leghíresebb embereAlterEgo a fórum leghíresebb embereAlterEgo a fórum leghíresebb embereAlterEgo a fórum leghíresebb embereAlterEgo a fórum leghíresebb embereAlterEgo a fórum leghíresebb embereAlterEgo a fórum leghíresebb embereAlterEgo a fórum leghíresebb embereAlterEgo a fórum leghíresebb embereAlterEgo a fórum leghíresebb embereAlterEgo a fórum leghíresebb embere

jót tett a betegség az álmaimra(vagy lehet, hogy csak simán csal, mert aludtam rendesen miatta)

-Tintahallal és egy azonosítatlan csajjal egy házibuliban voltunk és miközben verekedtünk benyitottam a fürdőszobába. A padló térdig állt vízzel és egy hatalmas szennyes kupac mellett egy eldőlt mosógép hevert. Mikor pont el kezdtünk fetrengeni a nevetéstől felébredtem.

-egy luxus óceánjáró lakóhajón voltam egy szobában. Egy nő csinált valamit és hirtelen 3 robotkar megölte. Én meg reflexből valamiért meglöktem, hogy essen a tengerbe. Menekülnöm kellett hiszen nem én öltem meg. Az összes lakás között egy ajtó sem volt csak ezer+ezer ugyan olyan lépcső. A lakások között rohangáltam, valahol ebédeltek, tv-ztek...A végén egy medencében sírtam és néztem a szemben lévő parton a strandot ahol gyerek koromban ugráltam, most tele volt cigányokkal és mind engem nézett...(na ebből tuti kihámozna valamit egy pszichodoki)

-volt valami várkastélyos is, de arra nem emlékszem

Válaszol idézettel
Régi 2008-07-21, 08:24
Nashua logója
Nashua Nashua nem elérhető
Ősfórumos

Hely: Budapest
Összes hozzászólás: 7.206
Nashua has much to be proud ofNashua has much to be proud ofNashua has much to be proud ofNashua has much to be proud ofNashua has much to be proud ofNashua has much to be proud ofNashua has much to be proud ofNashua has much to be proud ofNashua has much to be proud ofNashua has much to be proud of

Hú már rég nem aludtam ilyen tréül mint múlt éjjel... azt álmodtam, hogy szörföztem a Balatonban (nem is tudok szörfözni) és jöttek a cápák én meg menekültem...

aztán meg hogy a régi telkünkön voltam ami már meg sincs, és a régi macskánk előjött majd hirtelen átváltozott az unokahúgommá és úgy boldogított tovább a jelenlétével aztán valahogyan előkerült egy másik gyerek, és az egyik a másikat be akarta lökni valami kútba, de én elkaptam a kezét...

ilyen hülyeségeket...
Régi 2008-07-21, 08:25
Borix logója
Borix Borix nem elérhető
Öreg róka

Hely: Börzsönyliget
Összes hozzászólás: 4.961
Borix a fórum leghíresebb embereBorix a fórum leghíresebb embereBorix a fórum leghíresebb embereBorix a fórum leghíresebb embereBorix a fórum leghíresebb embereBorix a fórum leghíresebb embereBorix a fórum leghíresebb embereBorix a fórum leghíresebb embereBorix a fórum leghíresebb embereBorix a fórum leghíresebb embereBorix a fórum leghíresebb embere

Idézet:
AlterEgo eredeti hozzászólása
jót tett a betegség az álmaimra(vagy lehet, hogy csak simán csal, mert aludtam rendesen miatta)

-Tintahallal és egy azonosítatlan csajjal egy házibuliban voltunk és miközben verekedtünk benyitottam a fürdőszobába. A padló térdig állt vízzel és egy hatalmas szennyes kupac mellett egy eldőlt mosógép hevert. Mikor pont el kezdtünk fetrengeni a nevetéstől felébredtem.

-egy luxus óceánjáró lakóhajón voltam egy szobában. Egy nő csinált valamit és hirtelen 3 robotkar megölte. Én meg reflexből valamiért meglöktem, hogy essen a tengerbe. Menekülnöm kellett hiszen nem én öltem meg. Az összes lakás között egy ajtó sem volt csak ezer+ezer ugyan olyan lépcső. A lakások között rohangáltam, valahol ebédeltek, tv-ztek...A végén egy medencében sírtam és néztem a szemben lévő parton a strandot ahol gyerek koromban ugráltam, most tele volt cigányokkal és mind engem nézett...(na ebből tuti kihámozna valamit egy pszichodoki)

-volt valami várkastélyos is, de arra nem emlékszem
nekem üldözős volt de én üldöztem valakit falakat áttörve... és ilyen visszatérő álom volt... aztán egyszer utolértem és majdnem agyoncsaptam egy nagy kővel, de megláttam hogy egyik barátom az úgyhogy felsegítettem a földröl
amugymeg 3 napja egy vörös haju sztárral álmodok
Régi 2008-07-21, 13:14
PeeKaBoo logója
PeeKaBoo PeeKaBoo nem elérhető
Adeptus

Hely: hULLáM-vÖlGyBeN AvAgY cSePeL
Összes hozzászólás: 17.487
PeeKaBoo a fórum leghíresebb emberePeeKaBoo a fórum leghíresebb emberePeeKaBoo a fórum leghíresebb emberePeeKaBoo a fórum leghíresebb emberePeeKaBoo a fórum leghíresebb emberePeeKaBoo a fórum leghíresebb emberePeeKaBoo a fórum leghíresebb emberePeeKaBoo a fórum leghíresebb emberePeeKaBoo a fórum leghíresebb emberePeeKaBoo a fórum leghíresebb emberePeeKaBoo a fórum leghíresebb embere
Üzenetküldés MSN-en keresztül PeeKaBoo részére
Cool re: Álmodás

nos, én azt álmodtam, h meghalt a szomszéd néni velünk szembe, aki kiskoromban "barátnőm" volt (és ez halálkomoly... minden nap fél órát tuti voltam nála)... valójában már kn 7 éve meghalt...
De azt álmodtam h most halt meg... és én kaptam meg a dolgokat, amik az övé voltak... vagyis választhattam belőle....
illetve temetést álmodtam.......

A másik álmomba meg itt nálam voltunk sokan... valamiért... névtelen zsolti is ittvolt... de nemtudom hogy miért gyűltünk össze. Annyira emlkékszem h még a régi átjárós szobám volt... (pedig 2 éve építettük át)
Szóval leragadt az elmém... vagy nemtudom

...lepkefing...
Válaszol idézettel
Régi 2008-07-23, 08:36
AlterEgo logója
Adeptus

Azzal álmodtam ma aki mellett aludtam.
Egy asztalnál ültünk vele és a hugával, vártuk az apját és ő egy roncs rendőr autóval érkezett meg.

Válaszol idézettel
Régi 2008-07-26, 03:29
PeeKaBoo logója
Adeptus

PeeKaBoo a fórum leghíresebb emberePeeKaBoo a fórum leghíresebb emberePeeKaBoo a fórum leghíresebb emberePeeKaBoo a fórum leghíresebb emberePeeKaBoo a fórum leghíresebb emberePeeKaBoo a fórum leghíresebb emberePeeKaBoo a fórum leghíresebb emberePeeKaBoo a fórum leghíresebb emberePeeKaBoo a fórum leghíresebb emberePeeKaBoo a fórum leghíresebb emberePeeKaBoo a fórum leghíresebb embere

nagyon rosszat álmodtam
úgyh mostmár vissza sem alszom, inkább olvasok...

...lepkefing...
Válaszol idézettel
Régi 2008-07-28, 07:55
Szandra logója
Szandra Szandra nem elérhető
Megrögzött fórumozó

Hely: Dabas
Összes hozzászólás: 3.452
Szandra még híres is lehet
Üzenetküldés MSN-en keresztül Szandra részére

én azt álmodtam, hogy beleharapott a musi a hasamba aztán meg rám akart ugrani és szét tépni....agresszív malac volt

Élek és haldoklom,
ahogy eddig is.
Válaszol idézettel
Régi 2008-07-28, 10:20
Zsolo logója
Zsolo Zsolo nem elérhető
Nem viccelek

Hely: Wien
Összes hozzászólás: 1.258
Zsolo fényesen világító üstökösZsolo fényesen világító üstökösZsolo fényesen világító üstökösZsolo fényesen világító üstökösZsolo fényesen világító üstökösZsolo fényesen világító üstökös
Üzenetküldés MSN-en keresztül Zsolo részére

Én vmi idióta 100 lábu óriáskígyóval álmodtam és egész éjjel kergetett.
Régi 2008-07-28, 12:34
Susu logója
Susu Susu nem elérhető
Félisten

Összes hozzászólás: 8.458
Susu a fórum leghíresebb embereSusu a fórum leghíresebb embereSusu a fórum leghíresebb embereSusu a fórum leghíresebb embereSusu a fórum leghíresebb embereSusu a fórum leghíresebb embereSusu a fórum leghíresebb embereSusu a fórum leghíresebb embereSusu a fórum leghíresebb embereSusu a fórum leghíresebb embereSusu a fórum leghíresebb embere

....valami gyilkosságosssssat

(x men 3-at néztem haljalban......... )
Régi 2008-07-28, 13:04
uszidzsinga logója
uszidzsinga uszidzsinga nem elérhető
Megrögzött fórumozó

Hely: Az Óperencian innen, az uveghegyeken túl
Összes hozzászólás: 2.454
uszidzsinga has much to be proud ofuszidzsinga has much to be proud ofuszidzsinga has much to be proud ofuszidzsinga has much to be proud ofuszidzsinga has much to be proud ofuszidzsinga has much to be proud ofuszidzsinga has much to be proud ofuszidzsinga has much to be proud ofuszidzsinga has much to be proud of

Idézet:
Zsolo eredeti hozzászólása
Én vmi idióta 100 lábu óriáskígyóval álmodtam és egész éjjel kergetett.
En meg aligatorokkal valamelyik nap

Egy hidat epitettunk, dzsungeles kornyezetben fabol, es a krokók mint valami repulo halak vagy pisztrangok ugraltak ki a folyobol Nehany a hidra felreppen krokodil zavart a munkaban, azokat vissza kellett rugdosnunk a folyoba...
Régi 2008-07-28, 16:46
PeeKaBoo logója
Adeptus

én meg megláttam önmagam az álmomban, éés nemtom, féltem magamtól
ilyen horrorisztikus volt

...lepkefing...
Válaszol idézettel
Régi 2008-07-28, 17:19
uszidzsinga logója
uszidzsinga uszidzsinga nem elérhető
Megrögzött fórumozó

Hely: Az Óperencian innen, az uveghegyeken túl
Összes hozzászólás: 2.454
uszidzsinga has much to be proud ofuszidzsinga has much to be proud ofuszidzsinga has much to be proud ofuszidzsinga has much to be proud ofuszidzsinga has much to be proud ofuszidzsinga has much to be proud ofuszidzsinga has much to be proud ofuszidzsinga has much to be proud ofuszidzsinga has much to be proud of

Idézet:
PeeKaBoo eredeti hozzászólása
én meg megláttam önmagam az álmomban, éés nemtom, féltem magamtól
ilyen horrorisztikus volt
Nem vagy semmi, hogy lehet egy ilyen aranyos lanytol felni
Régi 2008-07-28, 17:31
a_Saci logója
a_Saci a_Saci nem elérhető
Nem viccelek

Hely: a Holdon
Összes hozzászólás: 1.507
a_Saci has a brilliant futurea_Saci has a brilliant futurea_Saci has a brilliant futurea_Saci has a brilliant futurea_Saci has a brilliant futurea_Saci has a brilliant futurea_Saci has a brilliant futurea_Saci has a brilliant futurea_Saci has a brilliant futurea_Saci has a brilliant futurea_Saci has a brilliant future

tudattágultan meglátta a...
Régi 2008-07-28, 23:29
PeeKaBoo logója
Adeptus

Idézet:
a_Saci eredeti hozzászólása
tudattágultan meglátta a...
a...?

...lepkefing...
Válaszol idézettel
Régi 2008-07-29, 12:52
PeeKaBoo logója
Adeptus

ma meg álmomban egy cigányasszonyt láttam aki vért hányt...
kicsit hardcorhorror álmaim vannak...

a másik álmom előtt anyu hazajött és szokás szerint felébreszt a rettenetesen fontos mondanijavalója miatt 5 percre... (ma az, h azért engedték haza mert bombariadó volt és 2000 kg robbanóanyagot találtak... és h ne aggódjak nem rúgták ki. Most őszintén... miközbe alszol holérdekel ez engem? Szal mielőtt visszaaludtam már az idegtől görcsbe állt a gyomrom... és egyre jobban átérzem h a háziállatainkat ne basztassuk miközbe alszanak...)

a másik álmomba természetesen vmi iskolába voltam, bombariadó volt... aztán káosz... elmentem zuhanyozni, majd hazaindultunk anyuval kocsival, de én minden cuccom a zuhanyzóban felejtettem, ő meg nem volt hajlandó visszafordulni....

...lepkefing...
Válaszol idézettel
Régi 2008-07-30, 13:47
harald logója
harald harald nem elérhető
Komoly arc

Hely: Budapest / Veresegyház
Összes hozzászólás: 761
harald egy kincsharald egy kincsharald egy kincsharald egy kincs

Azt álmodtam, hogy hugyoznom kell.
Felébredtem, és tényleg. =D
Válaszol idézettel
Régi 2008-07-31, 13:14
XtROpA logója
XtROpA XtROpA nem elérhető
Adeptus

Hely: Mocsár...:D:D
Összes hozzászólás: 17.368
XtROpA a fórum leghíresebb embereXtROpA a fórum leghíresebb embereXtROpA a fórum leghíresebb embereXtROpA a fórum leghíresebb embereXtROpA a fórum leghíresebb embereXtROpA a fórum leghíresebb embereXtROpA a fórum leghíresebb embereXtROpA a fórum leghíresebb embereXtROpA a fórum leghíresebb embereXtROpA a fórum leghíresebb embereXtROpA a fórum leghíresebb embere
Üzenetküldés ICQ-n keresztül XtROpA részére Üzenetküldés MSN-en keresztül XtROpA részére

..álmomban vixkettek a piercingjeim és amikor hozzájuk értem kiestek és elolvadtak, a helyük benőtt...lenéztem magamra és öltönyben voltam...

....rémálom..
Válaszol

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1 (0 tag és 1 látogató)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
Új témákat nem hozhatsz létre
Válaszokat nem küldhetsz
Fájlokat nem csatolhatsz
A hozzászólásaidat nem módosíthatod

BB code : bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva

Fórum ugrás

A pontos idő 03:15 , a GMT +2 időzóna szerint.