Welcome to GOA.HU Psychedelic Trance Community Mark forums read | View Forum Leaders
GOA.HU Psychedelic Trance Community

Trip to ... Ez a tripstoryk helye és ideje

Válaszol

Régi 2008-05-06, 14:32
umba logója
umba umba nem elérhető
Félisten

Összes hozzászólás: 8.533
umba a fórum leghíresebb embereumba a fórum leghíresebb embereumba a fórum leghíresebb embereumba a fórum leghíresebb embereumba a fórum leghíresebb embereumba a fórum leghíresebb embereumba a fórum leghíresebb embereumba a fórum leghíresebb embereumba a fórum leghíresebb embereumba a fórum leghíresebb embereumba a fórum leghíresebb embere
Alapbeállítás re: Álmodás

Idézet:
Orsika eredeti hozzászólása

Fujjjjjj
Tudod milyen az...vagyis lehet, hogy nem tudod, de amikor én sebet látok akkor a végtagjaimban szúrást érzek....és akmomban is ilyne volt.ha olyat látok ami fájhat...de másnak akkor mindig ez az érzés van
Válaszol idézettel
Régi 2008-05-06, 14:35
PeeKaBoo logója
PeeKaBoo PeeKaBoo nem elérhető
Adeptus

Hely: hULLáM-vÖlGyBeN AvAgY cSePeL
Összes hozzászólás: 17.487
PeeKaBoo a fórum leghíresebb emberePeeKaBoo a fórum leghíresebb emberePeeKaBoo a fórum leghíresebb emberePeeKaBoo a fórum leghíresebb emberePeeKaBoo a fórum leghíresebb emberePeeKaBoo a fórum leghíresebb emberePeeKaBoo a fórum leghíresebb emberePeeKaBoo a fórum leghíresebb emberePeeKaBoo a fórum leghíresebb emberePeeKaBoo a fórum leghíresebb emberePeeKaBoo a fórum leghíresebb embere
Üzenetküldés MSN-en keresztül PeeKaBoo részére
Cool re: Álmodás

az előbb elájultam 2 órára és megint jöttek a beteg álmaim...
most spec az h vmihelyen voltunk és vmilyen krumpli levest csináltunk, és vki rendelt tőlünk és merőkanalaztuk be a radiátorba, mert úgy ért hozzá el a megrendelés... de a hangulata az álmonak vmiért félelmetes volt... vmi történt... de nemtudom h mi... mikor felébredtem remegtem... :S

...lepkefing...
Válaszol idézettel
Régi 2008-05-06, 15:26
...3v3... logója
...3v3... ...3v3... nem elérhető
Nem viccelek

Hely: outer shpongolia. london föld, hackney gangsta
Összes hozzászólás: 1.555
...3v3... has a brilliant future...3v3... has a brilliant future...3v3... has a brilliant future...3v3... has a brilliant future...3v3... has a brilliant future...3v3... has a brilliant future...3v3... has a brilliant future...3v3... has a brilliant future...3v3... has a brilliant future...3v3... has a brilliant future...3v3... has a brilliant future
Üzenetküldés MSN-en keresztül ...3v3... részére

Idézet:
PeeKaBoo eredeti hozzászólása
az előbb elájultam 2 órára...

dettó. nekem ilyen álom az álomban volt, nem tudom hogy hívják, de 4 rétegződésben. elég para volt felkelni, aztán megint felkelni, és mégegyszer felkelni, majd mégegyszer. na és az volt a ríálöti. beeeh.
Régi 2008-05-06, 15:40
Borix logója
Borix Borix nem elérhető
Öreg róka

Hely: Börzsönyliget
Összes hozzászólás: 4.961
Borix a fórum leghíresebb embereBorix a fórum leghíresebb embereBorix a fórum leghíresebb embereBorix a fórum leghíresebb embereBorix a fórum leghíresebb embereBorix a fórum leghíresebb embereBorix a fórum leghíresebb embereBorix a fórum leghíresebb embereBorix a fórum leghíresebb embereBorix a fórum leghíresebb embereBorix a fórum leghíresebb embere

Idézet:
...3v3... eredeti hozzászólása

dettó. nekem ilyen álom az álomban volt, nem tudom hogy hívják, de 4 rétegződésben. elég para volt felkelni, aztán megint felkelni, és mégegyszer felkelni, majd mégegyszer. na és az volt a ríálöti. beeeh.
azdegáz
Régi 2008-05-07, 11:37
umba logója
umba umba nem elérhető
Félisten

Összes hozzászólás: 8.533
umba a fórum leghíresebb embereumba a fórum leghíresebb embereumba a fórum leghíresebb embereumba a fórum leghíresebb embereumba a fórum leghíresebb embereumba a fórum leghíresebb embereumba a fórum leghíresebb embereumba a fórum leghíresebb embereumba a fórum leghíresebb embereumba a fórum leghíresebb embereumba a fórum leghíresebb embere

AAaaaaa!!!egész éjjel csak egy történetet álmodtam, és nagyon hosszú volt!mindig mondtam magamnak, hogy jajjnee csak most ne keljek fel, mert tovább akarom álmodni....és ha felkeltem azután is folytatódott.
szóval ez ilyen megmentős akcióhősös volt!és voltam a megmentő.egy angyon érdekes világban!kb 40-50 évvel ezelőtt játszódott voltak benne nők akiket meg kellett menteni meg votl veluk 2 kisgyerek.kicsit úgy érteztem, mintha a testvéreim lennénekúúúú basszus az a baj, hogy a sztori nem maradta meg, hogy mi mi után történt...hanem képek.egy parányi kis lyukacska az ajton az egy kulcslyuk volt és hirtelen benne volt a ykezemben a picike kulcs, azzal bezártam a nőt, hogy ne keressék...mmm, egész végig eszemben tartottam mindnkinek a helyzetét, hogy kihez kell menjek, kivel mi történik épp....júúúj és milyen kocsik voltaak!! wááá, minden kis részletét tisztán világosasn láttam.nem írom le...meee így is sokat írok és totál nem lehet izgalmas, mer ezt mopst nem tudom úgy leírni namindegy!és a végére meghalt a 2 kisgyerek... nem tudtam megmenteni őket...de már nem tudom, hpogyan haltak meg...végülis úgy jött a tudtomra, hogy papírrepülőket hajigáltak felém, meg volt egy olyan ami úgy tünt, mintha 2 repcsi lenne egyben...innen tudtam, hogy meghaltak felkeltem és sírtam.és már álmomvban elkezdtem bőgni, tudtam, hogy álom, de én sírtam
Válaszol idézettel
Régi 2008-05-14, 09:41
csuccser logója
csuccser csuccser nem elérhető
Banned

Hely: ..::wHerE dArk anD Light don'T DifFer::.. /XI. ker/
Összes hozzászólás: 5.301
csuccser has a brilliant futurecsuccser has a brilliant futurecsuccser has a brilliant futurecsuccser has a brilliant futurecsuccser has a brilliant futurecsuccser has a brilliant futurecsuccser has a brilliant futurecsuccser has a brilliant futurecsuccser has a brilliant futurecsuccser has a brilliant futurecsuccser has a brilliant future
Üzenetküldés MSN-en keresztül csuccser részére

aaa de nagy marhaságot álmodtam az volt h goa partin voltunk és tábortüzet akartunk csinálni, ezért ilyen nagy boszorkányégető máglyátkat raktunk le, amiknek a közepén bitófák voltak.

majd meggyújtottuk és néztük ahogy elégnek
Válaszol idézettel
Régi 2008-05-14, 09:57
Syl logója
Syl Syl nem elérhető
Teremtő

Hely: Isten állatkertje
Összes hozzászólás: 28.491
Syl a fórum leghíresebb embereSyl a fórum leghíresebb embereSyl a fórum leghíresebb embereSyl a fórum leghíresebb embereSyl a fórum leghíresebb embereSyl a fórum leghíresebb embereSyl a fórum leghíresebb embereSyl a fórum leghíresebb embereSyl a fórum leghíresebb embereSyl a fórum leghíresebb embereSyl a fórum leghíresebb embere
Üzenetküldés MSN-en keresztül Syl részére
Post re: Álmodás

Én Peekabooval álmodtam....de olan fura volt...
Régi 2008-05-14, 10:28
kisördög logója
kisördög kisördög nem elérhető
Félisten

Hely: Angyalok kertje
Összes hozzászólás: 9.613
kisördög a fórum leghíresebb emberekisördög a fórum leghíresebb emberekisördög a fórum leghíresebb emberekisördög a fórum leghíresebb emberekisördög a fórum leghíresebb emberekisördög a fórum leghíresebb emberekisördög a fórum leghíresebb emberekisördög a fórum leghíresebb emberekisördög a fórum leghíresebb emberekisördög a fórum leghíresebb emberekisördög a fórum leghíresebb embere

Idézet:
Syl eredeti hozzászólása
a Pika vagy az álmod?
Válaszol idézettel
Régi 2008-05-14, 10:30
Syl logója
Syl Syl nem elérhető
Teremtő

Syl a fórum leghíresebb embereSyl a fórum leghíresebb embereSyl a fórum leghíresebb embereSyl a fórum leghíresebb embereSyl a fórum leghíresebb embereSyl a fórum leghíresebb embereSyl a fórum leghíresebb embereSyl a fórum leghíresebb embereSyl a fórum leghíresebb embereSyl a fórum leghíresebb embereSyl a fórum leghíresebb embere
Smile re: Álmodás

Idézet:
kisördög eredeti hozzászólása
a Pika vagy az álmod?
mind2, de leginkább az álmom.....
Régi 2008-05-14, 10:53
szivarv logója
szivarv szivarv nem elérhető
Öreg róka

Hely: In my personal story....
Összes hozzászólás: 5.145
szivarv a fórum leghíresebb embereszivarv a fórum leghíresebb embereszivarv a fórum leghíresebb embereszivarv a fórum leghíresebb embereszivarv a fórum leghíresebb embereszivarv a fórum leghíresebb embereszivarv a fórum leghíresebb embereszivarv a fórum leghíresebb embereszivarv a fórum leghíresebb embereszivarv a fórum leghíresebb embereszivarv a fórum leghíresebb embere
Üzenetküldés MSN-en keresztül szivarv részére

Idézet:
Syl eredeti hozzászólása
mind2, de leginkább az álmom.....
Ne aggódj Syl,én virágos hálóingben sétálgattam az utcán ma éjjel álmomban
Válaszol idézettel
Régi 2008-05-14, 11:24
Syl logója
Syl Syl nem elérhető
Teremtő

Smile re: Álmodás

Idézet:
szivarvanyocska eredeti hozzászólása
hujjajjjj
mesélj....
Régi 2008-05-15, 12:28
Borix logója
Borix Borix nem elérhető
Öreg róka

Hely: Börzsönyliget
Összes hozzászólás: 4.961
Borix a fórum leghíresebb embereBorix a fórum leghíresebb embereBorix a fórum leghíresebb embereBorix a fórum leghíresebb embereBorix a fórum leghíresebb embereBorix a fórum leghíresebb embereBorix a fórum leghíresebb embereBorix a fórum leghíresebb embereBorix a fórum leghíresebb embereBorix a fórum leghíresebb embereBorix a fórum leghíresebb embere

Idézet:
szivarvanyocska eredeti hozzászólása
én régen azt álmodtam, hogy mezítelenül mentem haza az utcán, és furcsálltam h mér néznek rám ilyen furán az emberek... na akkor vettem észre hogy para van
Régi 2008-05-15, 22:52
oxtox logója
oxtox oxtox nem elérhető
Banned

Hely: everywhere & nowhere
Összes hozzászólás: 1.574
oxtox még híres is lehetoxtox még híres is lehet

azt álmodtam hogy beszívtam egy háztetején, de vhogy deszkán voltam és utána nem tudtam visszamásszni, mer bekészültem...
Válaszol idézettel
Régi 2008-05-15, 23:22
szivarv logója
Öreg róka

szivarv a fórum leghíresebb embereszivarv a fórum leghíresebb embereszivarv a fórum leghíresebb embereszivarv a fórum leghíresebb embereszivarv a fórum leghíresebb embereszivarv a fórum leghíresebb embereszivarv a fórum leghíresebb embereszivarv a fórum leghíresebb embereszivarv a fórum leghíresebb embereszivarv a fórum leghíresebb embereszivarv a fórum leghíresebb embere

Idézet:
oxtox eredeti hozzászólása
azt álmodtam hogy beszívtam egy háztetején, de vhogy deszkán voltam és utána nem tudtam visszamásszni, mer bekészültem...
Lehet nem is álmodtad
Válaszol idézettel
Régi 2008-05-15, 23:25
szivarv logója
Öreg róka

Idézet:
Borix eredeti hozzászólása
én régen azt álmodtam, hogy mezítelenül mentem haza az utcán, és furcsálltam h mér néznek rám ilyen furán az emberek... na akkor vettem észre hogy para van
Ilyet már én is álmodtam,de nekem teljesen természetes volt,hogy meztelenül sétálgatok,mint ahogy ez a hálóinges is!Mintha mi sem lenne megszokottabb De egyébként sehol nem találom az álmom "megfejtését".....
Válaszol idézettel
Régi 2008-05-17, 14:07
uszidzsinga logója
uszidzsinga uszidzsinga nem elérhető
Megrögzött fórumozó

Hely: Az Óperencian innen, az uveghegyeken túl
Összes hozzászólás: 2.454
uszidzsinga has much to be proud ofuszidzsinga has much to be proud ofuszidzsinga has much to be proud ofuszidzsinga has much to be proud ofuszidzsinga has much to be proud ofuszidzsinga has much to be proud ofuszidzsinga has much to be proud ofuszidzsinga has much to be proud ofuszidzsinga has much to be proud of

Idézet:
az előbb elájultam 2 órára és megint jöttek a beteg álmaim...
most spec az h vmihelyen voltunk és vmilyen krumpli levest csináltunk, és vki rendelt tőlünk és merőkanalaztuk be a radiátorba, mert úgy ért hozzá el a megrendelés... de a hangulata az álmonak vmiért félelmetes volt... vmi történt... de nemtudom h mi... mikor felébredtem remegtem... :S
Pedig olyan aranyos alomnak tunik a radiatoros reszbol... Egyebkent jo otlet, rengeteg lakasban van kozponti futes, szezonon kivul miert ne lehetne levest keringtetni a rendszerben? Meg lehet a kajahazhozszallitas megforradalmasitasahoz fog ez vezetni
Régi 2008-05-17, 14:13
NasCa logója
NasCa NasCa nem elérhető
4.49 crew

Hely: buddhapest
Összes hozzászólás: 4.811
Blog Entries: 26
NasCa a fórum leghíresebb embereNasCa a fórum leghíresebb embereNasCa a fórum leghíresebb embereNasCa a fórum leghíresebb embereNasCa a fórum leghíresebb embereNasCa a fórum leghíresebb embereNasCa a fórum leghíresebb embereNasCa a fórum leghíresebb embereNasCa a fórum leghíresebb embereNasCa a fórum leghíresebb embereNasCa a fórum leghíresebb embere
Üzenetküldés MSN-en keresztül NasCa részére Üzenetküldés Skype™-on keresztül NasCa részére

én horrort álmodtam, nem fogom idekopizni, a naaon beúúttam tenna' topikban van.

playblog
Válaszol idézettel
Régi 2008-05-17, 16:53
PeeKaBoo logója
Adeptus

PeeKaBoo a fórum leghíresebb emberePeeKaBoo a fórum leghíresebb emberePeeKaBoo a fórum leghíresebb emberePeeKaBoo a fórum leghíresebb emberePeeKaBoo a fórum leghíresebb emberePeeKaBoo a fórum leghíresebb emberePeeKaBoo a fórum leghíresebb emberePeeKaBoo a fórum leghíresebb emberePeeKaBoo a fórum leghíresebb emberePeeKaBoo a fórum leghíresebb emberePeeKaBoo a fórum leghíresebb embere

Idézet:
Syl eredeti hozzászólása
ujjajjj micsináltunk?

...lepkefing...
Válaszol idézettel
Régi 2008-05-17, 16:55
PeeKaBoo logója
Adeptus

Idézet:
uszidzsinga eredeti hozzászólása
Pedig olyan aranyos alomnak tunik a radiatoros reszbol... Egyebkent jo otlet, rengeteg lakasban van kozponti futes, szezonon kivul miert ne lehetne levest keringtetni a rendszerben? Meg lehet a kajahazhozszallitas megforradalmasitasahoz fog ez vezetni
le is védetem az ötletet

...lepkefing...
Válaszol idézettel
Régi 2008-05-17, 18:09
uszidzsinga logója
uszidzsinga uszidzsinga nem elérhető
Megrögzött fórumozó

Hely: Az Óperencian innen, az uveghegyeken túl
Összes hozzászólás: 2.454
uszidzsinga has much to be proud ofuszidzsinga has much to be proud ofuszidzsinga has much to be proud ofuszidzsinga has much to be proud ofuszidzsinga has much to be proud ofuszidzsinga has much to be proud ofuszidzsinga has much to be proud ofuszidzsinga has much to be proud ofuszidzsinga has much to be proud of

Idézet:
le is védetem az ötletet
A fenebe, mar a milliokat szamoltam amit kaphatok erte

De milyen hulyeseg mar,hogy viz kering a csovekben, amikor meleg leves is lehetne,merovel felszerelt berendezesen keresztul lehetne csapolni. Nyaron pedig hideg sort...

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1 (0 tag és 1 látogató)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
Új témákat nem hozhatsz létre
Válaszokat nem küldhetsz
Fájlokat nem csatolhatsz
A hozzászólásaidat nem módosíthatod

BB code : bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva

Fórum ugrás

A pontos idő 21:39 , a GMT +2 időzóna szerint.