Welcome to GOA.HU Psychedelic Trance Community Mark forums read | View Forum Leaders
GOA.HU Psychedelic Trance Community

Trip to ... Ez a tripstoryk helye és ideje

Válaszol

Régi 2008-04-14, 07:09
Dhamma logója
Dhamma Dhamma nem elérhető
Banned

Összes hozzászólás: 8.506
Dhamma has a brilliant futureDhamma has a brilliant futureDhamma has a brilliant futureDhamma has a brilliant futureDhamma has a brilliant futureDhamma has a brilliant futureDhamma has a brilliant futureDhamma has a brilliant futureDhamma has a brilliant futureDhamma has a brilliant futureDhamma has a brilliant future
Alapbeállítás re: Álmodás

Hu ennyi hüleséget rég álmodtam össze.Te is benne voltáááál Dawe jejeje de jó volt.
Válaszol idézettel
Régi 2008-04-14, 07:52
Dawe logója
Dawe Dawe nem elérhető
Nem viccelek

Hely: Partiscum
Összes hozzászólás: 1.588
Dawe a fórum leghíresebb embereDawe a fórum leghíresebb embereDawe a fórum leghíresebb embereDawe a fórum leghíresebb embereDawe a fórum leghíresebb embereDawe a fórum leghíresebb embereDawe a fórum leghíresebb embereDawe a fórum leghíresebb embereDawe a fórum leghíresebb embereDawe a fórum leghíresebb embereDawe a fórum leghíresebb embere
Üzenetküldés MSN-en keresztül Dawe részére

Idézet:
Dhamma eredeti hozzászólása
Hu ennyi hüleséget rég álmodtam össze.Te is benne voltáááál Dawe jejeje de jó volt.
igen, szoktak panaszkodni hogy sokat mászkálok mások álmaiban
Régi 2008-04-14, 07:56
Dhamma logója
Banned

Dhamma has a brilliant futureDhamma has a brilliant futureDhamma has a brilliant futureDhamma has a brilliant futureDhamma has a brilliant futureDhamma has a brilliant futureDhamma has a brilliant futureDhamma has a brilliant futureDhamma has a brilliant futureDhamma has a brilliant futureDhamma has a brilliant future

Idézet:
Dawe eredeti hozzászólása
igen, szoktak panaszkodni hogy sokat mászkálok mások álmaiban
én nem panaszkodom hihi
Válaszol idézettel
Régi 2008-04-14, 08:02
Moon logója
Moon Moon nem elérhető
Öreg róka

Összes hozzászólás: 4.668
Moon a fórum leghíresebb embereMoon a fórum leghíresebb embereMoon a fórum leghíresebb embereMoon a fórum leghíresebb embereMoon a fórum leghíresebb embereMoon a fórum leghíresebb embereMoon a fórum leghíresebb embereMoon a fórum leghíresebb embereMoon a fórum leghíresebb embereMoon a fórum leghíresebb embereMoon a fórum leghíresebb embere

Idézet:
én nem panaszkodom hihi
Mit álmodtál? részleteket.
Válaszol idézettel
Régi 2008-04-16, 13:59
pompeia logója
pompeia pompeia nem elérhető
Komoly arc

Hely: Bp
Összes hozzászólás: 677
pompeia még híres is lehet
Üzenetküldés MSN-en keresztül pompeia részére

korcsolyaztam almomban.
mit jelenthet?
Válaszol idézettel
Régi 2008-04-16, 14:10
Dhamma logója
Banned

Idézet:
pompeia eredeti hozzászólása
korcsolyaztam almomban.
mit jelenthet?
közeledik a jó idő?
szabadságszerelem
Válaszol idézettel
Régi 2008-04-17, 08:31
uszidzsinga logója
uszidzsinga uszidzsinga nem elérhető
Megrögzött fórumozó

Hely: Az Óperencian innen, az uveghegyeken túl
Összes hozzászólás: 2.454
uszidzsinga has much to be proud ofuszidzsinga has much to be proud ofuszidzsinga has much to be proud ofuszidzsinga has much to be proud ofuszidzsinga has much to be proud ofuszidzsinga has much to be proud ofuszidzsinga has much to be proud ofuszidzsinga has much to be proud ofuszidzsinga has much to be proud of

Idézet:
pompeia eredeti hozzászólása
korcsolyaztam almomban.
mit jelenthet?
Korcsolya?
Ez csak azt jelentheti, hogy valaki kíván
Régi 2008-04-17, 16:43
pompeia logója
pompeia pompeia nem elérhető
Komoly arc

Hely: Bp
Összes hozzászólás: 677
pompeia még híres is lehet
Üzenetküldés MSN-en keresztül pompeia részére

Idézet:
uszidzsinga eredeti hozzászólása
Korcsolya?
Ez csak azt jelentheti, hogy valaki kíván
ugy latszik, tobb jel is osszecseng.
Válaszol idézettel
Régi 2008-04-19, 23:19
umba logója
umba umba nem elérhető
Félisten

Összes hozzászólás: 8.533
umba a fórum leghíresebb embereumba a fórum leghíresebb embereumba a fórum leghíresebb embereumba a fórum leghíresebb embereumba a fórum leghíresebb embereumba a fórum leghíresebb embereumba a fórum leghíresebb embereumba a fórum leghíresebb embereumba a fórum leghíresebb embereumba a fórum leghíresebb embereumba a fórum leghíresebb embere

ma eegész nap váratlan helyzetekben bevágásszerűen jönek a régebbnél régebbi álmaim asszem,ez tök jó fura érzés
Válaszol idézettel
Régi 2008-04-21, 08:27
zwana logója
zwana zwana nem elérhető
Megrögzött fórumozó

Összes hozzászólás: 3.515
zwana is a splendid one to beholdzwana is a splendid one to beholdzwana is a splendid one to beholdzwana is a splendid one to beholdzwana is a splendid one to beholdzwana is a splendid one to beholdzwana is a splendid one to behold

7kor kidobott az ágy csak azért nem 5kor, mert azért annyira nem hagyom magam.
miért van az, hogy néha csak 10-15 perceket alszom éjszaka és olyankor is annyira éberen, hogy nem tudom eldönteni, álmodom vagy gondolkodom?
Válaszol idézettel
Régi 2008-04-21, 22:28
Dr. Opout logója
Dr. Opout Dr. Opout nem elérhető
Megrögzött fórumozó

Hely: Terra Incognita
Összes hozzászólás: 3.047
Dr. Opout a fórum leghíresebb embereDr. Opout a fórum leghíresebb embereDr. Opout a fórum leghíresebb embereDr. Opout a fórum leghíresebb embereDr. Opout a fórum leghíresebb embereDr. Opout a fórum leghíresebb embereDr. Opout a fórum leghíresebb embereDr. Opout a fórum leghíresebb embereDr. Opout a fórum leghíresebb embereDr. Opout a fórum leghíresebb embereDr. Opout a fórum leghíresebb embere
Üzenetküldés MSN-en keresztül Dr. Opout részére

Ismét olyan álmom volt, ami egész nap "viszhangzott" a fejemben. A képek már nem olyan intenzívek, gyorsan leírom, mielőtt elfelejteném. Mintha egy horror-animébe cseppentem volna, egy szakadékos-mocsaras- földöntúli tájon, de egyérterlműen a föld nevű bolygón, erős kontúrokkal megrajzolt ház, falai deszkából, enyészet, penész. Egy szőke lány a házban, meztelenül, hegyes, szetereotíp "ördögfarokkal", a sárban fekszik, magzati pózban, miközben valami hang, mely egyértelműen az ő valamiféle ura volt, parancsot ad neki az én minél kegyetlenebb elpusztításomra. Ezt én is hallom, testetlen megfigyelőként, majd materializálódom egyszercsak. A lány észrevesz, kígyózó mozgással, közelebb jön, de látszik, hogy vívódik, nem tud bántani. Ezt közli is, majd egy zajra elrejtőzik. A házban zűrzavar lesz úrrá, minden mozogni kezd, a szegletek hajladoznak, minden életre kel, különféle lények, illetve élőnek látszó, lélegző, de értelemmel nem rendelkező dolgok jelennek meg, vakon mozognak, mintha egymásnak ütköző gázrészecskék mozgását látnám, az értelemmel rendelkezők közül néhány észrevesz, és megtámad. Egyre negyobbakat fedezek fel, humanoidok is vannak, rothadó húsuk bűze miatt visszatartom a lélegzetem, menekülnöm nincs hová. Egy ajtó kinyílik, a betörő fényben nem látom a belépő alakokat, csak sötét sziluetteket. Fel vannak fegyvekrezve, a rosszindulatú entitások agyveleje fröcsögve tölti meg a levegőt golyóik és pengéik nyomán. Mintha bullet-time lassítást látnék, mikor egy zombi-szerű dolog feje szilánkokra robbanva válik ártalmatlanná. Segíteni jöttek, mondják, veszélyben vagyok, velük kell tartanom. Ezután a történet nehezen követhető, mindenütt veszély leselkedik, ennek ellenére nyílt terepen haladunk, sem nappalnak, sem éjszakának nem nevezhető napszakban, mintha az eget borító összefüggő felhőréteg mögött soha nem akarna lenyugodni a lemenő nap. Sziklás hegyoldalakkal ölelt lagúna mocskos vízében egy koboldszerű lény, nem önszántából, de valami fontosat ad át nekem.
Egy szülőfalumhoz közeli csatorna partján nem haladunk tovább, a víz ismeretlen veszélyeket hordoz, segítőim sem mernek belemenni, én nekifutásból valahogy átugrom, ám kiderül, hogy a névtelen iszonyat nem a vízben, hanem a túlparton, egy kőbánya oldalához hasonló meredély tetejéről leselkedik, meglátni azonban nincs alakalmam, mert felébredek. Érdekes módon, a rengeteg vér és erőszeak ellenére végig valami biztonságérzet járt át, az egészet nem rémálomként, hanem valamiféle keveseknek megadatott kalandként éltem meg, mintha az elején a lány, aki megkímélt, determinált volna a további túlélésre.
Kíváncsian várom a folytatást...
Edit: Érdekes módon, ébredéskor semmire sem emlékeztem, csak arra, hogy álmodtam valamit, a képek később jöttek elő, már munka közben.
In heaven I am a wild ox. On earth I am a lion. A jester from hell, and the shadows allmighty. The scientist of darkness, older than the constellations. The mysterious jinx and the error in heavens masterplan.

Utoljára módosítva: Dr. Opout által : 2008-04-21 22:31
Válaszol idézettel
Régi 2008-05-05, 16:50
madam butterfly madam butterfly nem elérhető
Van véleményem

Összes hozzászólás: 306
madam butterfly elismerésnek örvendmadam butterfly elismerésnek örvendmadam butterfly elismerésnek örvend

azt álmodtam hogy egyszemélyes hullávasuton száguldok és kiesek belőle de pont a mélyzuhanás előtt...aztán sikerül visszamásznom.és igaz félelmetes volt, de valamiért élveztem nagyon
Válaszol idézettel
Régi 2008-05-05, 17:47
Gery Garcya Gery Garcya nem elérhető
Megrögzött fórumozó

Hely: csillagokalatt...
Összes hozzászólás: 2.958
Gery Garcya is a splendid one to beholdGery Garcya is a splendid one to beholdGery Garcya is a splendid one to beholdGery Garcya is a splendid one to beholdGery Garcya is a splendid one to beholdGery Garcya is a splendid one to beholdGery Garcya is a splendid one to behold
Üzenetküldés MSN-en keresztül Gery Garcya részére

Idézet:
madam butterfly eredeti hozzászólása
azt álmodtam hogy egyszemélyes hullávasuton száguldok és kiesek belőle de pont a mélyzuhanás előtt...aztán sikerül visszamásznom.és igaz félelmetes volt, de valamiért élveztem nagyon
mert tuti viháncoltál
Régi 2008-05-06, 11:58
Dhamma logója
Banned

Azt álmodtam,hogy Hannibal Lecterrel készültem nyaralni,de aztán utolsó pillanatba meggondoltam magam
Válaszol idézettel
Régi 2008-05-06, 12:10
Orsika logója
Orsika Orsika nem elérhető
Ősfórumos

Hely: LennASivárFöldön
Összes hozzászólás: 7.403
Orsika a fórum leghíresebb embereOrsika a fórum leghíresebb embereOrsika a fórum leghíresebb embereOrsika a fórum leghíresebb embereOrsika a fórum leghíresebb embereOrsika a fórum leghíresebb embereOrsika a fórum leghíresebb embereOrsika a fórum leghíresebb embereOrsika a fórum leghíresebb embereOrsika a fórum leghíresebb embereOrsika a fórum leghíresebb embere
Üzenetküldés MSN-en keresztül Orsika részére

Idézet:
Azt álmodtam,hogy Hannibal Lecterrel készültem nyaralni,de aztán utolsó pillanatba meggondoltam magam

Nemistudommmért

Amúgy énmeg hetek óta olyan zavarosakat álmodok........hehh......
Régi 2008-05-06, 12:26
Dhamma logója
Banned

Idézet:
Orsika eredeti hozzászólása
Nemistudommmért

Amúgy énmeg hetek óta olyan zavarosakat álmodok........hehh......
biztos az esti altatódal volt rám ilyen nagy hatással
A Te zavaros álmaid meg összefügghetnek a sok kv-val és az álmatlansággoddal.........
Válaszol idézettel
Régi 2008-05-06, 12:32
Orsika logója
Ősfórumos

Orsika a fórum leghíresebb embereOrsika a fórum leghíresebb embereOrsika a fórum leghíresebb embereOrsika a fórum leghíresebb embereOrsika a fórum leghíresebb embereOrsika a fórum leghíresebb embereOrsika a fórum leghíresebb embereOrsika a fórum leghíresebb embereOrsika a fórum leghíresebb embereOrsika a fórum leghíresebb embereOrsika a fórum leghíresebb embere

Idézet:
biztos az esti altatódal volt rám ilyen nagy hatással
A Te zavaros álmaid meg összefügghetnek a sok kv-val és az álmatlansággoddal.........

sok kávé----->álmatlanság-------->ha sikerül, zavaros álmok

Következtetés:
Ne igyunk sok kávét
Régi 2008-05-06, 12:38
Dhamma logója
Banned

Idézet:
Orsika eredeti hozzászólása
sok kávé----->álmatlanság-------->ha sikerül, zavaros álmok

Következtetés:
Ne igyunk sok kávét
gyere velem pálinka fesztiválra csüt vagy péntek garantálom hogy nem lesznek gondjaid az alvással
Válaszol idézettel
Régi 2008-05-06, 14:22
umba logója
umba umba nem elérhető
Félisten

Összes hozzászólás: 8.533
umba a fórum leghíresebb embereumba a fórum leghíresebb embereumba a fórum leghíresebb embereumba a fórum leghíresebb embereumba a fórum leghíresebb embereumba a fórum leghíresebb embereumba a fórum leghíresebb embereumba a fórum leghíresebb embereumba a fórum leghíresebb embereumba a fórum leghíresebb embereumba a fórum leghíresebb embere

Nemrég álmdtam egy olyat, hogy néztem magam egy tükörben és éreztem, hoyg a fölsö szemhéjam alatt van valami....kifordítottam a bőrom és alatta egy pók volt. kullancsszerűen a börbeágyazódva.jajj de éreztem
Válaszol idézettel
Régi 2008-05-06, 14:29
Orsika logója
Ősfórumos

Idézet:
umba eredeti hozzászólása
Nemrég álmdtam egy olyat, hogy néztem magam egy tükörben és éreztem, hoyg a fölsö szemhéjam alatt van valami....kifordítottam a bőrom és alatta egy pók volt. kullancsszerűen a börbeágyazódva.jajj de éreztem

Fujjjjjj
Válaszol

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 2 (0 tag és 2 látogató)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
Új témákat nem hozhatsz létre
Válaszokat nem küldhetsz
Fájlokat nem csatolhatsz
A hozzászólásaidat nem módosíthatod

BB code : bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva

Fórum ugrás

A pontos idő 15:40 , a GMT +2 időzóna szerint.