Welcome to GOA.HU Psychedelic Trance Community Mark forums read | View Forum Leaders
GOA.HU Psychedelic Trance Community

Üzenet az adminoknak Itt tudtok üzenni az adminoknak, moderátoroknak, ha valami óhaj vagy sóhaj van :)

Válaszol
Téma eszközök Megjelenítési módok
Moderációval kapcsolatos észrevételek

Régi 2012-04-04, 20:50
monga logója
monga monga nem elérhető
homo alcoholicus

Hely: Röfi Klub
Összes hozzászólás: 5.093
monga a fórum leghíresebb emberemonga a fórum leghíresebb emberemonga a fórum leghíresebb emberemonga a fórum leghíresebb emberemonga a fórum leghíresebb emberemonga a fórum leghíresebb emberemonga a fórum leghíresebb emberemonga a fórum leghíresebb emberemonga a fórum leghíresebb emberemonga a fórum leghíresebb emberemonga a fórum leghíresebb embere
Alapbeállítás re: Moderációval kapcsolatos észrevételek

Idézet:
Panadero eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
nem tudlak letiltani, ezt mar megbeszeltuk. csak gondolom nem forumoztal akkor se.

DE TORTENJEN MAR VALAMI, MERT FELROBBANOK!

EZ A GERINCTELEN PICSA MOST MEG FACEBOOKON AZ UJ BARATNOMET KORNYEKEZGETI
Probaljuk meg mellozni a monika show fenykorat maga moge utasito parbeszedeket...

Robi,amugy miert nem tudod letiltani?

11:15, restate my assumptions: 1. Mathematics is the language of nature. 2. Everything around us can be represented and understood through numbers. 3. If you graph these numbers, patterns emerge. Therefore: There are patterns everywhere in nature.

(PI)

A Pókmalac,a Pókmalac,ha akar hát a plafonon halad....

Vigyáááz,ha jön a Pókmalac
Válaszol idézettel
Régi 2012-04-04, 22:32
Panadero logója
Panadero Panadero nem elérhető
Halhatatlan

Összes hozzászólás: 12.580
Blog Entries: 5
Panadero a fórum leghíresebb emberePanadero a fórum leghíresebb emberePanadero a fórum leghíresebb emberePanadero a fórum leghíresebb emberePanadero a fórum leghíresebb emberePanadero a fórum leghíresebb emberePanadero a fórum leghíresebb emberePanadero a fórum leghíresebb emberePanadero a fórum leghíresebb emberePanadero a fórum leghíresebb emberePanadero a fórum leghíresebb embere

privat levelekben is baszogat. olegnek mondtam mar, hogy megadom a jelszavamat lepjen be es meglatja hogy ilyeneket irogat:

"majd akkor keresztanyadat meglatogatom"

ugyanis mikor elhagyott orsi keresztanyam pesten korhazban volt en nem mondtam neki hogy hogy jartam ezzel a retekkel,, erre orsi hivogatta meg fenyegette.

ENGEM SEM ERDEKEL A MONIKA SHOW!!!!! forumozni jovok, nem az ex csajom szanalmas megjegyzeseit olvasgatni amik felbasznak.
Régi 2012-04-04, 22:41
Hányattatott Sors logója
Hányattatott Sors Hányattatott Sors nem elérhető
Félisten

Hely: ahol a mocsok és a szenny kifakad a földből
Összes hozzászólás: 8.583
Hányattatott Sors a fórum leghíresebb embereHányattatott Sors a fórum leghíresebb embereHányattatott Sors a fórum leghíresebb embereHányattatott Sors a fórum leghíresebb embereHányattatott Sors a fórum leghíresebb embereHányattatott Sors a fórum leghíresebb embereHányattatott Sors a fórum leghíresebb embereHányattatott Sors a fórum leghíresebb embereHányattatott Sors a fórum leghíresebb embereHányattatott Sors a fórum leghíresebb embereHányattatott Sors a fórum leghíresebb embere

argahahahrgahahh...
mit kaptam..

Ultimate Killargh
RHHHÁÁSZHEERVEZHÉÉÉÉÉS!!!!!!!
Válaszol idézettel
Régi 2012-04-04, 22:44
monga logója
monga monga nem elérhető
homo alcoholicus

Hely: Röfi Klub
Összes hozzászólás: 5.093
monga a fórum leghíresebb emberemonga a fórum leghíresebb emberemonga a fórum leghíresebb emberemonga a fórum leghíresebb emberemonga a fórum leghíresebb emberemonga a fórum leghíresebb emberemonga a fórum leghíresebb emberemonga a fórum leghíresebb emberemonga a fórum leghíresebb emberemonga a fórum leghíresebb emberemonga a fórum leghíresebb embere

Idézet:
privat levelekben is baszogat. olegnek mondtam mar, hogy megadom a jelszavamat lepjen be es meglatja hogy ilyeneket irogat:

"majd akkor keresztanyadat meglatogatom"

ugyanis mikor elhagyott orsi keresztanyam pesten korhazban volt en nem mondtam neki hogy hogy jartam ezzel a retekkel,, erre orsi hivogatta meg fenyegette.

ENGEM SEM ERDEKEL A MONIKA SHOW!!!!! forumozni jovok, nem az ex csajom szanalmas megjegyzeseit olvasgatni amik felbasznak.
Azt kene latni,hogy sajat magatokat alazzatok meg ezzel a musorral...felnott emberek vagytok,nyilvan mindkettotokben van eleg sertetseg a tortentekkel kapcsolatban,de probaljatok meg felnottkent kezelni(legalabb az egyikotok)...

11:15, restate my assumptions: 1. Mathematics is the language of nature. 2. Everything around us can be represented and understood through numbers. 3. If you graph these numbers, patterns emerge. Therefore: There are patterns everywhere in nature.

(PI)

A Pókmalac,a Pókmalac,ha akar hát a plafonon halad....

Vigyáááz,ha jön a Pókmalac
Válaszol idézettel
Régi 2012-04-04, 23:03
Panadero logója
Halhatatlan

Panadero a fórum leghíresebb emberePanadero a fórum leghíresebb emberePanadero a fórum leghíresebb emberePanadero a fórum leghíresebb emberePanadero a fórum leghíresebb emberePanadero a fórum leghíresebb emberePanadero a fórum leghíresebb emberePanadero a fórum leghíresebb emberePanadero a fórum leghíresebb emberePanadero a fórum leghíresebb emberePanadero a fórum leghíresebb embere

en eddig is alaztam magamat, ez nem ujdondosag
Régi 2012-04-05, 17:56
senseOFwonder logója
senseOFwonder senseOFwonder nem elérhető
nikaragua

Hely: bp belvaros belseje
Összes hozzászólás: 738
senseOFwonder is a splendid one to beholdsenseOFwonder is a splendid one to beholdsenseOFwonder is a splendid one to beholdsenseOFwonder is a splendid one to beholdsenseOFwonder is a splendid one to beholdsenseOFwonder is a splendid one to beholdsenseOFwonder is a splendid one to behold
Exclamation re: Moderációval kapcsolatos észrevételek

ezt a szerencsetlen bagazst, klassz lehet az eletetek, ha egy ilyet sem tudtok megoldani, a szpirit, meg a lofasz, na lol
de ez a ti ugyetek, minket nem erdekel, es merhetetlenul unalmas is, uh barhol mashol szapuljatok plz magatokat es egymast is, ez a topik planekurvara nem ezert lett kitalalva, koszi
Régi 2012-04-09, 16:12
Dusi logója
Dusi Dusi nem elérhető
Duskál

Összes hozzászólás: 713
Blog Entries: 1
Dusi has much to be proud ofDusi has much to be proud ofDusi has much to be proud ofDusi has much to be proud ofDusi has much to be proud ofDusi has much to be proud ofDusi has much to be proud ofDusi has much to be proud of

micsoda storyk, lehet ujra rakapok a forumra?
Válaszol idézettel
Régi 2012-04-09, 19:52
advivda advivda nem elérhető
Nem viccelek

Összes hozzászólás: 1.037
advivda a fórum leghíresebb embereadvivda a fórum leghíresebb embereadvivda a fórum leghíresebb embereadvivda a fórum leghíresebb embereadvivda a fórum leghíresebb embereadvivda a fórum leghíresebb embereadvivda a fórum leghíresebb embereadvivda a fórum leghíresebb embereadvivda a fórum leghíresebb embereadvivda a fórum leghíresebb embereadvivda a fórum leghíresebb embere

én sajnálom, hogy kilőttétek Álmost nem tudom mi volt az ami miatt ezt "érdemelte". lehet h lemaradtam valami durva beírásról, de ha mint jelenséget lőttétek ki akkor az elég béna lépés volt, nem tudtam h ez a Professzorok Batthányi Köre, vagy az MTA levelző tagozata.
Válaszol idézettel
Régi 2012-04-09, 19:58
Popszi logója
Popszi Popszi nem elérhető
Megrögzött fórumozó

Hely: pezsegőbár
Összes hozzászólás: 3.450
Popszi a fórum leghíresebb emberePopszi a fórum leghíresebb emberePopszi a fórum leghíresebb emberePopszi a fórum leghíresebb emberePopszi a fórum leghíresebb emberePopszi a fórum leghíresebb emberePopszi a fórum leghíresebb emberePopszi a fórum leghíresebb emberePopszi a fórum leghíresebb emberePopszi a fórum leghíresebb emberePopszi a fórum leghíresebb embere
Üzenetküldés MSN-en keresztül Popszi részére

nem tudom miröl beszélsz, már több mint egy hete visszajött...
Régi 2012-04-09, 20:04
psy69 logója
psy69 psy69 nem elérhető
Ősfórumos

Hely: Márklár
Összes hozzászólás: 6.022
psy69 a fórum leghíresebb emberepsy69 a fórum leghíresebb emberepsy69 a fórum leghíresebb emberepsy69 a fórum leghíresebb emberepsy69 a fórum leghíresebb emberepsy69 a fórum leghíresebb emberepsy69 a fórum leghíresebb emberepsy69 a fórum leghíresebb emberepsy69 a fórum leghíresebb emberepsy69 a fórum leghíresebb emberepsy69 a fórum leghíresebb embere
Üzenetküldés Skype™-on keresztül psy69 részére

főleg hogy az egyik illetékes hivogatta a barátait ide hogy szavazzanak arra hogy kibasszák...
nevetséges és felesleges hatalmaskodás... akinek inge -ne sértődjön meg- de veheti magára
akkor is felesleges show volt ha visszaengedték
Régi 2012-04-09, 20:07
Panadero logója
Halhatatlan

en sajnos lemaradtam a szavazasrol, de monga minden hozzaszolasaval egyetertettem.
....viszont most atmeneti javulast latok mangagenya hozzaszolasaiban, remelem marad ez a szint (na jo meg egy kis okorseg beleférhet )
Régi 2012-04-09, 20:18
Nem viccelek

advivda a fórum leghíresebb embereadvivda a fórum leghíresebb embereadvivda a fórum leghíresebb embereadvivda a fórum leghíresebb embereadvivda a fórum leghíresebb embereadvivda a fórum leghíresebb embereadvivda a fórum leghíresebb embereadvivda a fórum leghíresebb embereadvivda a fórum leghíresebb embereadvivda a fórum leghíresebb embereadvivda a fórum leghíresebb embere

Idézet:
Popszi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
nem tudom miröl beszélsz, már több mint egy hete visszajött...
ettől függetlenül béna lépés volt, mert nem egy admin feladata valakinek a nevelése. amikor szervezők usereket fenyegettek e-mailben a nekik nem tetsző hozzászólások miatt mit tettek az adminok?
egy mezei useren bezzeg egyből csattan az ostor.

elvégre Álmos nem magánéleti szennyest teregette mint scarol. nekem sem tetszettek a beírásai sokszor, de remélem nem fogja vissza magát. Álmos, add önmagad
kár h nem vagyok hekkerXD
Válaszol idézettel
Régi 2012-04-09, 20:22
Popszi logója
Megrögzött fórumozó

Popszi a fórum leghíresebb emberePopszi a fórum leghíresebb emberePopszi a fórum leghíresebb emberePopszi a fórum leghíresebb emberePopszi a fórum leghíresebb emberePopszi a fórum leghíresebb emberePopszi a fórum leghíresebb emberePopszi a fórum leghíresebb emberePopszi a fórum leghíresebb emberePopszi a fórum leghíresebb emberePopszi a fórum leghíresebb embere

miért nem akkor irtál erröl mikor aktuális volt? most már felesleges itt kampányolnod.
Régi 2012-04-09, 20:31
psy69 logója
psy69 psy69 nem elérhető
Ősfórumos

psy69 a fórum leghíresebb emberepsy69 a fórum leghíresebb emberepsy69 a fórum leghíresebb emberepsy69 a fórum leghíresebb emberepsy69 a fórum leghíresebb emberepsy69 a fórum leghíresebb emberepsy69 a fórum leghíresebb emberepsy69 a fórum leghíresebb emberepsy69 a fórum leghíresebb emberepsy69 a fórum leghíresebb emberepsy69 a fórum leghíresebb embere

Idézet:
en sajnos lemaradtam a szavazasrol, de monga minden hozzaszolasaval egyetertettem.
....viszont most atmeneti javulast latok mangagenya hozzaszolasaiban, remelem marad ez a szint (na jo meg egy kis okorseg beleférhet )
álmos teljesen ártalmatlan arc,sok ember nyomott itt valódi kifejezetten gáz szövegeket, - hogy egy példával jöjjek, kifejezetten antiszemita faszságokat- és még sincs kibaszva mert a minimum amit elvárhatunk ettől a fórumtol hogy szólásszabadság legyen... ha valakinek vmi baja van az álmossal, menjen oda hozzá bulin és mondja meg neki, nem csinál titkot a személyazonosságából...
Régi 2012-04-09, 20:40
Popszi logója
Megrögzött fórumozó

ezeket a név nélküli tippeket nyugodtan lehet mellőzni, hogy kiket kéne bannolni, meg álmossal kapcsolatban ezt a műsort is be lehet fejezni mert már bőven túl lett tárgyalva. köszi.
Régi 2012-04-09, 20:43
Nem viccelek

Idézet:
monga eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
akkor megpróbálom egyszerűen elmagyarázni:

nem sikerült neki a közösséggel együtt élni és/vagy a közösség elvárásainak megfelelően viselkedni,ezért megváltunk tőle...
meglep, hogy ez pont egy viszonylag régi partyarc mentalitása.
Válaszol idézettel
Régi 2012-04-09, 20:47
Popszi logója
Megrögzött fórumozó

engem az lep meg, hogy nem sikerül felfognod egy rég aktualitását vesztett ügy miatt értetlenkedsz...
Régi 2012-04-09, 20:51
psy69 logója
psy69 psy69 nem elérhető
Ősfórumos

Idézet:
ezeket a név nélküli tippeket nyugodtan lehet mellőzni, hogy kiket kéne bannolni, meg álmossal kapcsolatban ezt a műsort is be lehet fejezni mert már bőven túl lett tárgyalva. köszi.
na azt ne mond hogy te meg panadero is adminok lettetek!?
ha meg nem akkor ne mond meg hogy mit írunk, pont erről beszélek; szólásszbadság

ui: most látom hogy supermoderátor vagy

Utoljára módosítva: psy69 által : 2012-04-09 21:02
Válaszol idézettel
Régi 2012-04-09, 20:54
psy69 logója
psy69 psy69 nem elérhető
Ősfórumos

Idézet:
advivda eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
meglep, hogy ez pont egy viszonylag régi partyarc mentalitása.
sztem csak simán el(be)nézte ezt most... van ilyen...
Régi 2012-04-09, 20:55
Nem viccelek

Idézet:
engem az lep meg, hogy nem sikerül felfognod egy rég aktualitását vesztett ügy miatt értetlenkedsz...
a korábbi hozzáállásotok is legalább ennyire legyen kevésbé aktuális.
Válaszol idézettel
Válaszol

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1 (0 tag és 1 látogató)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
Új témákat nem hozhatsz létre
Válaszokat nem küldhetsz
Fájlokat nem csatolhatsz
A hozzászólásaidat nem módosíthatod

BB code : bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva

Fórum ugrás

A pontos idő 00:47 , a GMT +2 időzóna szerint.