Welcome to GOA.HU Psychedelic Trance Community Mark forums read | View Forum Leaders
GOA.HU Psychedelic Trance Community

Üzenet az adminoknak Itt tudtok üzenni az adminoknak, moderátoroknak, ha valami óhaj vagy sóhaj van :)

Válaszol
Téma eszközök Megjelenítési módok
Moderációval kapcsolatos észrevételek

Régi 2009-07-23, 14:05
Panadero logója
Panadero Panadero nem elérhető
Halhatatlan

Összes hozzászólás: 12.580
Blog Entries: 5
Panadero a fórum leghíresebb emberePanadero a fórum leghíresebb emberePanadero a fórum leghíresebb emberePanadero a fórum leghíresebb emberePanadero a fórum leghíresebb emberePanadero a fórum leghíresebb emberePanadero a fórum leghíresebb emberePanadero a fórum leghíresebb emberePanadero a fórum leghíresebb emberePanadero a fórum leghíresebb emberePanadero a fórum leghíresebb embere
Alapbeállítás re: Moderációval kapcsolatos észrevételek

6 fekete pontom van.... na ki a király?
pff... gááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá ááááááááááááááááááááááz
"valaki" nagyon rám szállt, és csak az én hozzászólásaimon feszül...
nem para. 2010 januárjában elévülnek

Utoljára módosítva: Panadero által : 2009-07-23 14:08
Válaszol idézettel
Régi 2009-07-23, 14:23
Danee logója
Danee Danee nem elérhető
愛しています

Hely: Budapest/Hungary
Összes hozzászólás: 1.508
Blog Entries: 2
Danee egy kincsDanee egy kincsDanee egy kincs
Üzenetküldés MSN-en keresztül Danee részére

Idézet:
robi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
6 fekete pontom van.... na ki a király?
pff... gááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá ááááááááááááááááááááááz
"valaki" nagyon rám szállt, és csak az én hozzászólásaimon feszül...
nem para. 2010 januárjában elévülnek
talan ha figyelnel is, hogy miert kaptad a pontot, es valtoztatnal rajta akkor nem lenne problema...

pl a profilkepeden szereplo fiatalembert kicsereli valami kevesbe provokalo illetve nem nyiltan a hatalyos magyar torvenyek ertelmeben buncselekmenyt abrazolo kepre.

ja meg azt hozzatennem: marha menő gyerek vagy...

Utoljára módosítva: Danee által : 2009-07-23 14:25
Válaszol idézettel
Régi 2009-07-23, 14:33
Panadero logója
Halhatatlan

Panadero a fórum leghíresebb emberePanadero a fórum leghíresebb emberePanadero a fórum leghíresebb emberePanadero a fórum leghíresebb emberePanadero a fórum leghíresebb emberePanadero a fórum leghíresebb emberePanadero a fórum leghíresebb emberePanadero a fórum leghíresebb emberePanadero a fórum leghíresebb emberePanadero a fórum leghíresebb emberePanadero a fórum leghíresebb embere

Idézet:
Danee eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
talan ha figyelnel is, hogy miert kaptad a pontot, es valtoztatnal rajta akkor nem lenne problema...

pl a profilkepeden szereplo fiatalembert kicsereli valami kevesbe provokalo illetve nem nyiltan a hatalyos magyar torvenyek ertelmeben buncselekmenyt abrazolo kepre.

ja meg azt hozzatennem: marha menő gyerek vagy...
hogy már a profilképem is para? nagyon provokáló... de legyen. te legalább kéred és nem egyből 3 pontot adsz.
Régi 2009-07-23, 15:36
Maris logója
Maris Maris nem elérhető
Feeling good

Hely: Mopszfarm
Összes hozzászólás: 22.353
Blog Entries: 14
Maris a fórum leghíresebb embereMaris a fórum leghíresebb embereMaris a fórum leghíresebb embereMaris a fórum leghíresebb embereMaris a fórum leghíresebb embereMaris a fórum leghíresebb embereMaris a fórum leghíresebb embereMaris a fórum leghíresebb embereMaris a fórum leghíresebb embereMaris a fórum leghíresebb embereMaris a fórum leghíresebb embere
Üzenetküldés MSN-en keresztül Maris részére

párszor kértelek...

üdvözlettel,valaki

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban. - Tolsztoj
Válaszol idézettel
Régi 2009-07-23, 15:39
Calli logója
Calli Calli nem elérhető
Ősfórumos

Hely: Budapest
Összes hozzászólás: 6.611
Calli a fórum leghíresebb embereCalli a fórum leghíresebb embereCalli a fórum leghíresebb embereCalli a fórum leghíresebb embereCalli a fórum leghíresebb embereCalli a fórum leghíresebb embereCalli a fórum leghíresebb embereCalli a fórum leghíresebb embereCalli a fórum leghíresebb embereCalli a fórum leghíresebb embereCalli a fórum leghíresebb embere

robi, mi volt a profilképeden? (ugye, nem para h megkérdezem )
Régi 2009-07-23, 16:08
Panadero logója
Halhatatlan

Idézet:
Calli eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
robi, mi volt a profilképeden? (ugye, nem para h megkérdezem )
én meg a macskám. (meg egy spangli)

Maris kérlek ne bánts többet! még olyan mopszos képet is kaptál tőlem békülés jeléül...
Régi 2009-07-23, 16:21
Maris logója
Maris Maris nem elérhető
Feeling good

Hely: Mopszfarm
Összes hozzászólás: 22.353
Blog Entries: 14
Maris a fórum leghíresebb embereMaris a fórum leghíresebb embereMaris a fórum leghíresebb embereMaris a fórum leghíresebb embereMaris a fórum leghíresebb embereMaris a fórum leghíresebb embereMaris a fórum leghíresebb embereMaris a fórum leghíresebb embereMaris a fórum leghíresebb embereMaris a fórum leghíresebb embereMaris a fórum leghíresebb embere
Üzenetküldés MSN-en keresztül Maris részére

én nem bántalak ha ezentúl nem lesz punciba gyömöszölök vmit+3hetes tetem kép...és társai.
a mopszlit meg köszönöm

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban. - Tolsztoj
Válaszol idézettel
Régi 2009-07-23, 16:27
Panadero logója
Halhatatlan

Idézet:
Maris eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
én nem bántalak ha ezentúl nem lesz punciba gyömöszölök vmit+3hetes tetem kép...és társai.
a mopszlit meg köszönöm
megbeszéltük a négerfaszrólkólátszívósat kihagytad
Régi 2009-07-24, 11:52
Hányattatott Sors logója
Hányattatott Sors Hányattatott Sors nem elérhető
Félisten

Hely: ahol a mocsok és a szenny kifakad a földből
Összes hozzászólás: 8.583
Hányattatott Sors a fórum leghíresebb embereHányattatott Sors a fórum leghíresebb embereHányattatott Sors a fórum leghíresebb embereHányattatott Sors a fórum leghíresebb embereHányattatott Sors a fórum leghíresebb embereHányattatott Sors a fórum leghíresebb embereHányattatott Sors a fórum leghíresebb embereHányattatott Sors a fórum leghíresebb embereHányattatott Sors a fórum leghíresebb embereHányattatott Sors a fórum leghíresebb embereHányattatott Sors a fórum leghíresebb embere

Idézet:
Tibrog eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
engem keresel?
lehet nagy falat lennék Neked,de csapjad béjbeee

Ultimate Killargh
RHHHÁÁSZHEERVEZHÉÉÉÉÉS!!!!!!!
Válaszol idézettel
Régi 2009-07-24, 12:40
Hányattatott Sors logója
Hányattatott Sors Hányattatott Sors nem elérhető
Félisten

Hely: ahol a mocsok és a szenny kifakad a földből
Összes hozzászólás: 8.583
Hányattatott Sors a fórum leghíresebb embereHányattatott Sors a fórum leghíresebb embereHányattatott Sors a fórum leghíresebb embereHányattatott Sors a fórum leghíresebb embereHányattatott Sors a fórum leghíresebb embereHányattatott Sors a fórum leghíresebb embereHányattatott Sors a fórum leghíresebb embereHányattatott Sors a fórum leghíresebb embereHányattatott Sors a fórum leghíresebb embereHányattatott Sors a fórum leghíresebb embereHányattatott Sors a fórum leghíresebb embere

Idézet:
Maris eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
a mopszlit meg köszönöm
amikor ezt láttam,csak átfutottam rajta,és azt olvastam először hogy punciba gyömöszölök valami 3 hetes tetemet:

Ultimate Killargh
RHHHÁÁSZHEERVEZHÉÉÉÉÉS!!!!!!!
Válaszol idézettel
Régi 2009-07-29, 17:46
yeezs logója
yeezs yeezs nem elérhető
Megrögzött fórumozó

Hely: dizsnyóolban
Összes hozzászólás: 2.655
yeezs has much to be proud ofyeezs has much to be proud ofyeezs has much to be proud ofyeezs has much to be proud ofyeezs has much to be proud ofyeezs has much to be proud ofyeezs has much to be proud ofyeezs has much to be proud of

Hova lett a torrent topic? Megette a szú?
Válaszol idézettel
Régi 2009-07-29, 17:55
NasCa logója
NasCa NasCa nem elérhető
4.49 crew

Hely: buddhapest
Összes hozzászólás: 4.811
Blog Entries: 26
NasCa a fórum leghíresebb embereNasCa a fórum leghíresebb embereNasCa a fórum leghíresebb embereNasCa a fórum leghíresebb embereNasCa a fórum leghíresebb embereNasCa a fórum leghíresebb embereNasCa a fórum leghíresebb embereNasCa a fórum leghíresebb embereNasCa a fórum leghíresebb embereNasCa a fórum leghíresebb embereNasCa a fórum leghíresebb embere
Üzenetküldés MSN-en keresztül NasCa részére Üzenetküldés Skype™-on keresztül NasCa részére

Idézet:
yeezs eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Hova lett a torrent topic? Megette a szú?
warez topic volt, így járt...

és én kérek elnézést, viszont tényleg ne ezen a fórumon akarjatok warezolni és warezt keresni, olyan tágas az internet valamint szemesnek áll a világ a többi meg rátok van bízva.

playblog
Válaszol idézettel
Régi 2009-07-29, 18:06
yeezs logója
yeezs yeezs nem elérhető
Megrögzött fórumozó

yeezs has much to be proud ofyeezs has much to be proud ofyeezs has much to be proud ofyeezs has much to be proud ofyeezs has much to be proud ofyeezs has much to be proud ofyeezs has much to be proud ofyeezs has much to be proud of

Érdekes, hogy eddig senkit sem zavart. Meg direkt linkek se voltak illegális tartalomra, csak beszélgettünk és segítettünk egymásnak ha vki szarba került. Se linkek nem voltak, se warez. Tudtommal...

ui: vmilyen formában csak működhetne egy ilyen topic, az pedig, hogy menjünk máshova, nem hiszem, hogy a megoldás volna, mivel itt legalább páran ismerjük egymást így könnyebben mer az ember segítséget kérni és valószínűbb hogy oda is figyelnek rá mint ismeretlen oldalakon.

Utoljára módosítva: yeezs által : 2009-07-29 18:09
Válaszol idézettel
Régi 2009-07-29, 21:03
Danee logója
Danee Danee nem elérhető
愛しています

Hely: Budapest/Hungary
Összes hozzászólás: 1.508
Blog Entries: 2
Danee egy kincsDanee egy kincsDanee egy kincs
Üzenetküldés MSN-en keresztül Danee részére

Idézet:
Érdekes, hogy eddig senkit sem zavart. Meg direkt linkek se voltak illegális tartalomra, csak beszélgettünk és segítettünk egymásnak ha vki szarba került. Se linkek nem voltak, se warez. Tudtommal...

ui: vmilyen formában csak működhetne egy ilyen topic, az pedig, hogy menjünk máshova, nem hiszem, hogy a megoldás volna, mivel itt legalább páran ismerjük egymást így könnyebben mer az ember segítséget kérni és valószínűbb hogy oda is figyelnek rá mint ismeretlen oldalakon.
átgondoljuk ezt a torrent kérdést...nemsoka jelentkezunk

Válaszol idézettel
Régi 2009-07-29, 23:55
Tibrog logója
Tibrog Tibrog nem elérhető
Clit Commander

Hely: szennyes
Összes hozzászólás: 1.195
Tibrog a fórum leghíresebb embereTibrog a fórum leghíresebb embereTibrog a fórum leghíresebb embereTibrog a fórum leghíresebb embereTibrog a fórum leghíresebb embereTibrog a fórum leghíresebb embereTibrog a fórum leghíresebb embereTibrog a fórum leghíresebb embereTibrog a fórum leghíresebb embereTibrog a fórum leghíresebb embereTibrog a fórum leghíresebb embere

Idézet:
nem akartunk rola beszélni,de csak ki kell kotyognom

a bsa rarugta tegnap a goahura az ajtot,es elhurcolta a java crewt
dangert gesagolyokkal kinozzák,de nem jött be nekik,mert a harmadik raklappal pakolták bele az ánuszába,de ö még akkor is csak kejesen mosolygott...(kitartás tough guy)
sütit az én fényképemmel riogatják,h soha többet nem lát,ha nem adja ki a warezolo forumosok ip cimet.
szokesem elott mongat kikotoztek,es 2 dekas,bontatlan vegyest tortek ossze az orra elott,es epp keserves zokogasba kezdett,amikor kiugrottam a harmadikrol
en ugy usztam meg,h egy noi ugynok hallgatott ki,es sikerult megbolonditanom az olaszos tekintetemmel egy pillanatra
ez mind miattatok van,szal mondjatok el a tobbiekert egy imat,es ne ertetlenkedjetek!
Régi 2009-07-30, 04:48
Panadero logója
Halhatatlan

kitartás!

és ha valahol csinálna valaki egy no name fórumot, semmi extrával, és oda mutatnának a linkek...
ott lenne majd full on ajánló, killer, dvd, prog, stb... jelzés se lenne, h a goa.hu-hoz tartozik, de akik itt fórumoznak tudnák hol kell keresni / kérni / mutatni / lineklgetni...
Régi 2009-07-30, 07:01
yeezs logója
yeezs yeezs nem elérhető
Megrögzött fórumozó

Idézet:
Danee eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
átgondoljuk ezt a torrent kérdést...nemsoka jelentkezunk
Örülök, hogy nem mindenki lesz két méternél magasabb és nem kezd el fujtatni attól mert moderátori rangot kap, úgyhogy én köszi.
Kis átgondolással sztem lehetne normálisan fenntartani egy ilyen topicot, a lényeg, hogy konkrétan linkek ne kerüljenek a topicba amik miatt keresőn esetleg fenn akadhatna az oldal. Azt meg lehet oldani privátban ha nagyon muszáj.
Meg ez a menjünk máshova hozzáállás, hát ezt így nem is értem igazából. Szal hadd ne kelljen már millió egy oldalra regelnem magam ha bármiben segítséget szeretnék kérni. Sztem mindenkinek vann jobb dolga annál, minthogy ismeretlen helyen ismeretlen emberektől próbáljon szívességet kérni.
Egyébként halkan megjegyezném. A jelenlegi regjeimet torent oldalakra, egytől egyig itt fórumozó arcoktól kaptam és nagyon hálás is vagyok érte, cserébe segítek másoknak e téren ha tudok, meg persze kiverettem a fogaim hogy zökkenőmentes legyen a hand to mouth.
Válaszol idézettel
Régi 2009-07-30, 07:04
yeezs logója
yeezs yeezs nem elérhető
Megrögzött fórumozó

Idézet:
Tibrog eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
nem akartunk rola beszélni,de csak ki kell kotyognom

a bsa rarugta tegnap a goahura az ajtot,es elhurcolta a java crewt
dangert gesagolyokkal kinozzák,de nem jött be nekik,mert a harmadik raklappal pakolták bele az ánuszába,de ö még akkor is csak kejesen mosolygott...(kitartás tough guy)
sütit az én fényképemmel riogatják,h soha többet nem lát,ha nem adja ki a warezolo forumosok ip cimet.
szokesem elott mongat kikotoztek,es 2 dekas,bontatlan vegyest tortek ossze az orra elott,es epp keserves zokogasba kezdett,amikor kiugrottam a harmadikrol
en ugy usztam meg,h egy noi ugynok hallgatott ki,es sikerult megbolonditanom az olaszos tekintetemmel egy pillanatra
ez mind miattatok van,szal mondjatok el a tobbiekert egy imat,es ne ertetlenkedjetek!
Hát ezért már megérte.
Válaszol idézettel
Régi 2009-07-30, 09:18
Panadero logója
Halhatatlan

én sose torrenteztem még, meg nem is nagyon akarok. netmaffia.hu... kb minden rapidshare link, és kiemelt topikokban van Premium Rapidshare jelszógenerátor, meg töltő.... nincs is egyszerűbb. annyival töltessz, amennyivel bírsz, annyi szálon, amennyit nem szégyenlsz, és nem kell torrentek után könyörögni, meghívóért, stb. ha kedved szottyan bármit feltöltessz, és kész is a saját kis linkecskéd ráadásul én nem is mindig otthonról netezek, a rapidshare meg minden honnan elérhető, nem kell torrent programot telepíteni öreganyámék gépére

Utoljára módosítva: Panadero által : 2009-07-30 09:21
Válaszol idézettel
Régi 2009-07-30, 09:38
yeezs logója
yeezs yeezs nem elérhető
Megrögzött fórumozó

Idézet:
robi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
én sose torrenteztem még, meg nem is nagyon akarok. netmaffia.hu... kb minden rapidshare link, és kiemelt topikokban van Premium Rapidshare jelszógenerátor, meg töltő.... nincs is egyszerűbb. annyival töltessz, amennyivel bírsz, annyi szálon, amennyit nem szégyenlsz, és nem kell torrentek után könyörögni, meghívóért, stb. ha kedved szottyan bármit feltöltessz, és kész is a saját kis linkecskéd ráadásul én nem is mindig otthonról netezek, a rapidshare meg minden honnan elérhető, nem kell torrent programot telepíteni öreganyámék gépére
Jó, akkor próbálj meg leszedni rapidshare-el 40 gigás külföldi megjelenésű Blu-ray filmet amibe házilag belebarkácsolták a magyar 5.1-es dts hangzást még a magyarországi megjelenés előtt. Meg még millió egy érv szól amellett, hogy miért is jók a szóban forgó oldalak.
... és ez most nem spúrkodás, hiszen Nasca is tudja jól, hogy amit érdemesnek tartok arra, hogy pénzt költsek rá (és ez ne csak villanyszámlában nyilvánuljon meg), azt megveszem, pl elsők közt rendeltem meg annó a Wooden Monster lemezüket is, ezzel támogatva a magyar tehetségeket meg a füleimet...

No offense, csak mindenkinek mások az igényei és azért mert te nem élsz vele attól még hasznos dolog sztem.
Válaszol idézettel
Válaszol

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1 (0 tag és 1 látogató)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
Új témákat nem hozhatsz létre
Válaszokat nem küldhetsz
Fájlokat nem csatolhatsz
A hozzászólásaidat nem módosíthatod

BB code : bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva

Fórum ugrás

A pontos idő 23:53 , a GMT +2 időzóna szerint.