Welcome to GOA.HU Psychedelic Trance Community Mark forums read | View Forum Leaders
GOA.HU Psychedelic Trance Community

Közérdekű információk Talált, elveszett tárgyak, stb...

Válaszol
Téma eszközök Megjelenítési módok
Minden ami bringa! Aktivizmus, életmód, szerelés.

Régi 2005-05-19, 12:39
Ádám logója
Ádám Ádám nem elérhető
almaszedő

Hely: nyugiban
Összes hozzászólás: 1.791
Ádám jó irányba halad
Alapbeállítás Kerékpáros topik

Na. Ez semmiképpen sem maradhat ki.
Több helyen is találkoztam mostanában azzal,hogy felkerült netre, több videó és használati útmutató is,arról,hogy hopgyan lehet kb. 10 másodperc alatt kinyitni a dugókulcsos lakatokat. Több cég is leállította a forgalmazásukat ill. a gyártást. Akinek ilyen lakatja van,és félti a bringáját, feltétlenül cserélje le minnél hamarabb, valami más megoldással müködő zárszerkezetre!!!

A feltöréssel kapcsolatos oldalakat inkább nem linkelem be, ellenben itt van egy felmérés/lista a biztonságos lakatokról: http://www.soldsecure.com/Leisure.htm
Régi 2005-05-19, 13:26
Ádám logója
Ádám Ádám nem elérhető
almaszedő

Ádám jó irányba halad
Alapbeállítás http://www.szilvasvaradmaraton.hu/

Jut eszembe május 27-28-án jön valaki Szilvásvárad maratonra?! Outdoor fesztivál, miegymás.
Régi 2005-07-11, 09:01
Ádám logója
Ádám Ádám nem elérhető
almaszedő

Ádám jó irányba halad
Alapbeállítás utak...

http://index.hu/kultur/eletmod/bicoduna/

http://index.hu/gal/?dir=0507/kult/bicout/

Na igen... ezek a klasszikus sírjak vagy röhögjek.
Régi 2005-07-11, 11:23
Péter logója
Péter Péter nem elérhető
lolka-bolka

Hely: Tyganewt
Összes hozzászólás: 1.873
Péter has a brilliant futurePéter has a brilliant futurePéter has a brilliant futurePéter has a brilliant futurePéter has a brilliant futurePéter has a brilliant futurePéter has a brilliant futurePéter has a brilliant futurePéter has a brilliant futurePéter has a brilliant futurePéter has a brilliant future
Alapbeállítás

ma is elgázoltam néhány gyalogost a rakparton rodeózva... darwin is megmondta, aki nem ugrik időben...
Válaszol idézettel
Régi 2005-07-11, 11:50
Ádám logója
Ádám Ádám nem elérhető
almaszedő

Ádám jó irányba halad
Alapbeállítás

http://bikemag.hu/portal/z/index.php...ockywinner.wmv

Ez nagyon súlyos!!!!
Régi 2005-08-15, 09:37
Ádám logója
Ádám Ádám nem elérhető
almaszedő

Ádám jó irányba halad
Alapbeállítás fanatikusoknak

http://bikemag.hu/apro/detail.php?siteid=43387

Ha valakit érdekel még az ilyesmi.
Régi 2005-08-18, 12:49
Ádám logója
Ádám Ádám nem elérhető
almaszedő

Ádám jó irányba halad
Alapbeállítás Harc az életért

Pár gondolat, interjú Lance Armstrong -al, stb. a Livestrong alapítvány kapcsán.

http://www.nike.com/wearyellow/main.html
Régi 2009-01-25, 12:02
Khazza logója
Khazza Khazza nem elérhető
Van véleményem

Összes hozzászólás: 221
Khazza elismerésnek örvendKhazza elismerésnek örvend
Alapbeállítás re: Minden ami bringa! Aktivizmus, életmód, szerelés.

Meg válnék Hőn szeretett Altrix bringámtól..
Altrix Whirlwind 1.0 ...
iwiw-en találtok róla képet..
az ár alku képes....75.000Ft...
Régi 2009-01-25, 13:15
psyti logója
psyti psyti nem elérhető
Öreg róka

Összes hozzászólás: 5.296
psyti a fórum leghíresebb emberepsyti a fórum leghíresebb emberepsyti a fórum leghíresebb emberepsyti a fórum leghíresebb emberepsyti a fórum leghíresebb emberepsyti a fórum leghíresebb emberepsyti a fórum leghíresebb emberepsyti a fórum leghíresebb emberepsyti a fórum leghíresebb emberepsyti a fórum leghíresebb emberepsyti a fórum leghíresebb embere

Idézet:
Khazza eredeti hozzászólása
Meg válnék Hőn szeretett Altrix bringámtól..
Altrix Whirlwind 1.0 ...
iwiw-en találtok róla képet..
az ár alku képes....75.000Ft...

nem sok egy kicsit az ár érte?????
Válaszol idézettel
Régi 2009-01-29, 08:00
Khazza logója
Khazza Khazza nem elérhető
Van véleményem

Összes hozzászólás: 221
Khazza elismerésnek örvendKhazza elismerésnek örvend

Idézet:
psyti eredeti hozzászólása
Ahhoz képest hogy 99.000 volt és azóta mentem vele 300 kilométert!!De lehet hogy már nem ér annyit!Alkudozni lehet persze.
Régi 2009-02-22, 21:18
FoX logója
FoX FoX nem elérhető
Adeptus

Hely: behind the beyond
Összes hozzászólás: 17.321
FoX a fórum leghíresebb embereFoX a fórum leghíresebb embereFoX a fórum leghíresebb embereFoX a fórum leghíresebb embereFoX a fórum leghíresebb embereFoX a fórum leghíresebb embereFoX a fórum leghíresebb embereFoX a fórum leghíresebb embereFoX a fórum leghíresebb embereFoX a fórum leghíresebb embereFoX a fórum leghíresebb embere
Üzenetküldés MSN-en keresztül FoX részére

nah. a bicajomon régi bowdenes fék van. ez ez ilyen baszott régi:

Szándékomban áll lecserélni v-fékre. a kérdés az, hogy a v-féket simán fel lehet szerelni a régi bowdenes helyére, vagy komolyabban alakítani kell valamit?

Unatkozik? Vásároljon mosómedvét!
Válaszol idézettel
Régi 2009-02-22, 21:24
FoX logója
FoX FoX nem elérhető
Adeptus

FoX a fórum leghíresebb embereFoX a fórum leghíresebb embereFoX a fórum leghíresebb embereFoX a fórum leghíresebb embereFoX a fórum leghíresebb embereFoX a fórum leghíresebb embereFoX a fórum leghíresebb embereFoX a fórum leghíresebb embereFoX a fórum leghíresebb embereFoX a fórum leghíresebb embereFoX a fórum leghíresebb embere

közben kezdek rájönni, hogy nem lesz olyan sima ügy

Válaszol idézettel
Régi 2009-02-22, 22:28
psyti logója
psyti psyti nem elérhető
Öreg róka

psyti a fórum leghíresebb emberepsyti a fórum leghíresebb emberepsyti a fórum leghíresebb emberepsyti a fórum leghíresebb emberepsyti a fórum leghíresebb emberepsyti a fórum leghíresebb emberepsyti a fórum leghíresebb emberepsyti a fórum leghíresebb emberepsyti a fórum leghíresebb emberepsyti a fórum leghíresebb emberepsyti a fórum leghíresebb embere

Idézet:
FoX eredeti hozzászólása
közben kezdek rájönni, hogy nem lesz olyan sima ügy

miért akarod lecserélni?
Válaszol idézettel
Régi 2009-02-23, 06:15
zozoSpirit zozoSpirit nem elérhető
Nem viccelek

Összes hozzászólás: 1.280
zozoSpirit fényesen világító üstököszozoSpirit fényesen világító üstököszozoSpirit fényesen világító üstököszozoSpirit fényesen világító üstököszozoSpirit fényesen világító üstököszozoSpirit fényesen világító üstökös

Idézet:
FoX eredeti hozzászólása

Szándékomban áll lecserélni v-fékre. a kérdés az, hogy a v-féket simán fel lehet szerelni a régi bowdenes helyére, vagy komolyabban alakítani kell valamit?
a fékkart is kell cserélni, mert különben nehéz lesz finoman adagolni a féket... rövidebb az útja a fékeknek...

Válaszol idézettel
Régi 2009-02-23, 06:21
FoX logója
FoX FoX nem elérhető
Adeptus

Idézet:
zozoSpirit eredeti hozzászólása
a fékkart is kell cserélni, mert különben nehéz lesz finoman adagolni a féket... rövidebb az útja a fékeknek...
jah, és fékváltókar kell ha jól gondolom, mer most is olyan van. de asszem ez most nem lesz cserélve, egyelőre elleszek a régi bowdenessel

Válaszol idézettel
Régi 2009-02-23, 09:39
káposztáscvekedli logója
káposztáscvekedli káposztáscvekedli nem elérhető
Nem viccelek

Hely: haj: csuhaj
Összes hozzászólás: 1.070
káposztáscvekedli fényesen világító üstököskáposztáscvekedli fényesen világító üstököskáposztáscvekedli fényesen világító üstököskáposztáscvekedli fényesen világító üstököskáposztáscvekedli fényesen világító üstökös

Idézet:
FoX eredeti hozzászólása

ez még mindíg az egyik legjobb féktípus nem azért mert nekem hasonló van, hanem mertkivállóan állítható és bitang a fékerő.
és itt egy képes bikecheck is:
Régi 2009-02-25, 09:58
káposztáscvekedli logója
káposztáscvekedli káposztáscvekedli nem elérhető
Nem viccelek

Hely: haj: csuhaj
Összes hozzászólás: 1.070
káposztáscvekedli fényesen világító üstököskáposztáscvekedli fényesen világító üstököskáposztáscvekedli fényesen világító üstököskáposztáscvekedli fényesen világító üstököskáposztáscvekedli fényesen világító üstökös

Idézet:
psyti eredeti hozzászólása
sztem ha elmegy 55-ért már szerncsésnek érezheti magát.
Régi 2009-02-25, 10:55
psyti logója
psyti psyti nem elérhető
Öreg róka

Idézet:
káposztáscvekedli eredeti hozzászólása
sztem ha elmegy 55-ért már szerncsésnek érezheti magát.

csak azért mondom, mert nekem ugyanolyanom volt, és én 35 ért vettem, kizárt hogy 75-ért tovább lehet adni, ráadásul a váz egy kalap szar, mert az enyém szinterezéskor pl. megrepedt.
Válaszol idézettel
Régi 2009-02-25, 12:30
Gabro logója
Gabro Gabro nem elérhető

Összes hozzászólás: 3.621
Gabro a fórum leghíresebb embereGabro a fórum leghíresebb embereGabro a fórum leghíresebb embereGabro a fórum leghíresebb embereGabro a fórum leghíresebb embereGabro a fórum leghíresebb embereGabro a fórum leghíresebb embereGabro a fórum leghíresebb embereGabro a fórum leghíresebb embereGabro a fórum leghíresebb embereGabro a fórum leghíresebb embere

Hello,

ezer eve nem foglalkoztam bringazassal, de tavasszal ossze szeretnek rakni egyet. az lenne a kerdes, h hasznalt cuccokat mennyire szabad megvenni, vagy mi az a minoseg ami elnyuhetetlen. nagyon nem vagyok kepben, szal ha valakinek van kedve segithet
Válaszol idézettel
Régi 2009-02-25, 12:58
Xaile logója
Xaile Xaile nem elérhető
Megrögzött fórumozó

Összes hozzászólás: 2.103
Blog Entries: 4
Xaile is a splendid one to beholdXaile is a splendid one to beholdXaile is a splendid one to beholdXaile is a splendid one to beholdXaile is a splendid one to beholdXaile is a splendid one to beholdXaile is a splendid one to behold
Üzenetküldés Skype™-on keresztül Xaile részére

Msnen segítek szívesen ha gondolod és tudok.

Bikeos dolgokból én nem szívesen vennék használtat. Elnyűhetetlen anyag meg alkatrész vagy bármi ebben az iparban nincs! Olyan van ami többet bír, de annak ára is van. Szerintem egy olyan bicikli amire ráülsz jólérzed magad és 1-2 év múlva is a szokásos alapdolgokon kívűl (belső foltozás csere, gumiköpeny etc) cserementes nem hajlik ki alólad az 80 felett kezdődik. (persze használattól is függ... ha évente csak 500 kilómétert mész vele és az előre haladáson kívűl másra nem használod (pl sportolás terepezés etc) még lehet 10 év múlva se lesz semmi baja és akkor nem kell egy drága darab) Ha használtan veszel komplett gépet akkor meg rendesen nézd meg. Kotyognak e a dolgok mennyire vannak leütve rohad e valami stb. Elég habizti szerintem. (mivel az alkatrészek felét ellenőrizni se tudod egy hirtelen beállt monoblokk vásárlás után meg elég kellemetlen, ugyan csak egy kormány csapágy vagy bármi)

Káposztás: Köszönöm, de újat szeretnék. Főleg olyat amit dirtre használtak olyat nem szívesen. Én most pont azért költök relatíve többet a biciklire és új alkatrészekre, hogy aztán egy jó darabig nekeljen. Amúgy ez az FSA csapágy a Hammer. Remélem bírja sokáig.

Zozo: Ez sima matts váz egy kalahari összeállításban volt annó (8sx). Akkoriba 60-ért vettem, de hát még full ratyi volt a váz viszont maga teljesen rendben van (mászásnál jó, hogy van egy enyhe kis dirtös geometriája). Akkor is sokmindent cseréltem rajta, de őszintén rohadtul untam, hogy 2hetente kell szervízelni meg venni ezt azt így felbuzdúlva darabokra kapjuk és amit most lehet azt mind cserélem. Ráadásul a koncepció része hogy minden egybe kerül fel így egyszerre kophatnak és most télen kimardnak ebből az időből ami plusz élettartam.

Idézet:
Gabro eredeti hozzászólása
Hello,

ezer eve nem foglalkoztam bringazassal, de tavasszal ossze szeretnek rakni egyet. az lenne a kerdes, h hasznalt cuccokat mennyire szabad megvenni, vagy mi az a minoseg ami elnyuhetetlen. nagyon nem vagyok kepben, szal ha valakinek van kedve segithet
Válaszol idézettel
Válaszol

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1 (0 tag és 1 látogató)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
Új témákat nem hozhatsz létre
Válaszokat nem küldhetsz
Fájlokat nem csatolhatsz
A hozzászólásaidat nem módosíthatod

BB code : bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva

Fórum ugrás

A pontos idő 15:46 , a GMT +2 időzóna szerint.