Welcome to GOA.HU Psychedelic Trance Community Mark forums read | View Forum Leaders
GOA.HU Psychedelic Trance Community

Eszmecsere Filozófiai mélységektől az érzelmi magaslatokig

Válaszol
Téma eszközök Megjelenítési módok
Filozozofia nekunk magunkrol....

Régi 2011-04-05, 16:21
yi_H logója
yi_H yi_H nem elérhető
Félisten

Összes hozzászólás: 8.912
yi_H a fórum leghíresebb embereyi_H a fórum leghíresebb embereyi_H a fórum leghíresebb embereyi_H a fórum leghíresebb embereyi_H a fórum leghíresebb embereyi_H a fórum leghíresebb embereyi_H a fórum leghíresebb embereyi_H a fórum leghíresebb embereyi_H a fórum leghíresebb embereyi_H a fórum leghíresebb embereyi_H a fórum leghíresebb embere
Alapbeállítás re: Filozozofia nekunk magunkrol....

rakjuk a targylemezt a mikroszokba.. fokusz.. nohat.. ugy latom gloria alakuak

a kovetkezo kiserlet a Muad'Dib nevvel lesz
Régi 2011-04-05, 16:42
FoX logója
FoX FoX nem elérhető
Adeptus

Hely: behind the beyond
Összes hozzászólás: 17.321
FoX a fórum leghíresebb embereFoX a fórum leghíresebb embereFoX a fórum leghíresebb embereFoX a fórum leghíresebb embereFoX a fórum leghíresebb embereFoX a fórum leghíresebb embereFoX a fórum leghíresebb embereFoX a fórum leghíresebb embereFoX a fórum leghíresebb embereFoX a fórum leghíresebb embereFoX a fórum leghíresebb embere
Üzenetküldés MSN-en keresztül FoX részére

van már eredmény? isten nevére mit dob, azt is meg kéne nézni

Unatkozik? Vásároljon mosómedvét!
Válaszol idézettel
Régi 2011-04-05, 18:06
yi_H logója
yi_H yi_H nem elérhető
Félisten

Összes hozzászólás: 8.912
yi_H a fórum leghíresebb embereyi_H a fórum leghíresebb embereyi_H a fórum leghíresebb embereyi_H a fórum leghíresebb embereyi_H a fórum leghíresebb embereyi_H a fórum leghíresebb embereyi_H a fórum leghíresebb embereyi_H a fórum leghíresebb embereyi_H a fórum leghíresebb embereyi_H a fórum leghíresebb embereyi_H a fórum leghíresebb embere

Idézet:
FoX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
van már eredmény?
igen, kristalyosodik... mdma-nak nez ki

Idézet:
isten nevére mit dob, azt is meg kéne nézni
nem akarom az osszes babert learatni, valamit hagytam a nagyerdemu publikumnak is.
Régi 2011-06-28, 00:53
fufala logója
fufala fufala nem elérhető
Halhatatlan

Hely: london
Összes hozzászólás: 13.455
fufala a fórum leghíresebb emberefufala a fórum leghíresebb emberefufala a fórum leghíresebb emberefufala a fórum leghíresebb emberefufala a fórum leghíresebb emberefufala a fórum leghíresebb emberefufala a fórum leghíresebb emberefufala a fórum leghíresebb emberefufala a fórum leghíresebb emberefufala a fórum leghíresebb emberefufala a fórum leghíresebb embere

nem vagyok egy zsarnok alkat és sajnos ezért sokan akik a hisztihez meg a zsaroláshoz vannak hozzászokva egyáltalán nem vesznek komolyan engem
Régi 2011-08-18, 00:48
fufala logója
Halhatatlan

fufala a fórum leghíresebb emberefufala a fórum leghíresebb emberefufala a fórum leghíresebb emberefufala a fórum leghíresebb emberefufala a fórum leghíresebb emberefufala a fórum leghíresebb emberefufala a fórum leghíresebb emberefufala a fórum leghíresebb emberefufala a fórum leghíresebb emberefufala a fórum leghíresebb emberefufala a fórum leghíresebb embere

Asszem van velem egy olyan gond, hogy néha szeretek flörtölni, viszont abszolút nem gondolom komolyan, és jobban belegondolva még kevésbé gondolom komolyan...Mea culpa..
Régi 2011-08-18, 08:11
nut logója
nut nut nem elérhető
Ősfórumos

Összes hozzászólás: 6.518
nut a fórum leghíresebb emberenut a fórum leghíresebb emberenut a fórum leghíresebb emberenut a fórum leghíresebb emberenut a fórum leghíresebb emberenut a fórum leghíresebb emberenut a fórum leghíresebb emberenut a fórum leghíresebb emberenut a fórum leghíresebb emberenut a fórum leghíresebb emberenut a fórum leghíresebb embere

Idézet:
fufala eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Asszem van velem egy olyan gond, hogy néha szeretek flörtölni, viszont abszolút nem gondolom komolyan, és jobban belegondolva még kevésbé gondolom komolyan...Mea culpa..
Ezzel nem vagy egyedül Nőből vagyunk
Régi 2011-08-18, 08:35
fufala logója
Halhatatlan

Idézet:
nut eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Ezzel nem vagy egyedül Nőből vagyunk
azér ismerek párat, aki nem csinálja ezt
Régi 2011-08-18, 08:45
nut logója
nut nut nem elérhető
Ősfórumos

nut a fórum leghíresebb emberenut a fórum leghíresebb emberenut a fórum leghíresebb emberenut a fórum leghíresebb emberenut a fórum leghíresebb emberenut a fórum leghíresebb emberenut a fórum leghíresebb emberenut a fórum leghíresebb emberenut a fórum leghíresebb emberenut a fórum leghíresebb emberenut a fórum leghíresebb embere

Idézet:
azér ismerek párat, aki nem csinálja ezt
Azért a nőnek alapvetően kell, vagyis igényli a folyamatos pozitív visszajelzést magáról, mert ettől lesz az önbizalma nagyobb, ettől lesz továbbra is NŐ!
Nálam ez abszolút igy van, szeretem és simogatja lelkemet, ha dicséretet kapok pl hogy jól nézek ki stb
Régi 2011-08-18, 08:57
fufala logója
Halhatatlan

Idézet:
Azért a nőnek alapvetően kell, vagyis igényli a folyamatos pozitív visszajelzést magáról, mert ettől lesz az önbizalma nagyobb, ettől lesz továbbra is NŐ!
Nálam ez abszolút igy van, szeretem és simogatja lelkemet, ha dicséretet kapok pl hogy jól nézek ki stb
Ja, csak nagyon rossz leépíteni azt, aki túl komolyan vette, engem frusztrál annyira, hogy nincs pozitívban ettől a mérleg nyelve.
Régi 2011-08-18, 09:11
nut logója
nut nut nem elérhető
Ősfórumos

Idézet:
Ja, csak nagyon rossz leépíteni azt, aki túl komolyan vette, engem frusztrál annyira, hogy nincs pozitívban ettől a mérleg nyelve.
Ez igaz, adott esetben a határok elmosódhatnak és ha a nőnek van lelkiismerete, szarul érzi magát.
Régi 2011-08-19, 17:46
Josephine logója
Josephine Josephine nem elérhető
Van véleményem

Összes hozzászólás: 248
Josephine has much to be proud ofJosephine has much to be proud ofJosephine has much to be proud ofJosephine has much to be proud ofJosephine has much to be proud ofJosephine has much to be proud ofJosephine has much to be proud ofJosephine has much to be proud ofJosephine has much to be proud ofJosephine has much to be proud of

Idézet:
szívemből szóltál.
Válaszol idézettel
Régi 2011-08-29, 01:20
fufala logója
Halhatatlan

es akikből az ősbizalom hiányzik vala, szenvedének mint a kutya és szenvedtetének másokat es, kik hozzájuk közel állanak
Régi 2011-09-09, 18:30
MANGEKYU logója
MANGEKYU MANGEKYU nem elérhető
Halhatatlan

Hely: Denevérország
Összes hozzászólás: 13.370
MANGEKYU a fórum leghíresebb embereMANGEKYU a fórum leghíresebb embereMANGEKYU a fórum leghíresebb embereMANGEKYU a fórum leghíresebb embereMANGEKYU a fórum leghíresebb embereMANGEKYU a fórum leghíresebb embereMANGEKYU a fórum leghíresebb embereMANGEKYU a fórum leghíresebb embereMANGEKYU a fórum leghíresebb embereMANGEKYU a fórum leghíresebb embereMANGEKYU a fórum leghíresebb embere
Üzenetküldés MSN-en keresztül MANGEKYU részére Üzenetküldés Skype™-on keresztül MANGEKYU részére

na erre válaszoljon nekem egy bölcs:
hogy akard kifigurázni a világot úgy h közben nem ítélsz?
tegnap fogalmaztam meg
Régi 2011-09-09, 19:05
prézli prézli nem elérhető
Nem viccelek

Hely: SUN Festival
Összes hozzászólás: 1.345
prézli a fórum leghíresebb embereprézli a fórum leghíresebb embereprézli a fórum leghíresebb embereprézli a fórum leghíresebb embereprézli a fórum leghíresebb embereprézli a fórum leghíresebb embereprézli a fórum leghíresebb embereprézli a fórum leghíresebb embereprézli a fórum leghíresebb embereprézli a fórum leghíresebb embereprézli a fórum leghíresebb embere

Idézet:
MANGEKYU eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
tegnap fogalmaztam meg
Legkevésbé sem vagyok bölcs.. de szerintem ezt nem lehet, mert a kifigurázás szóban eleve benne rejlik egy negatív felhang, eleve pejoratív tevékenység, ami így alapból értékítéletet hordoz magában. Szerintem. Aztán lehet hogy nem így van
Válaszol idézettel
Régi 2011-09-09, 19:19
FoX logója
FoX FoX nem elérhető
Adeptus

Hely: behind the beyond
Összes hozzászólás: 17.321
FoX a fórum leghíresebb embereFoX a fórum leghíresebb embereFoX a fórum leghíresebb embereFoX a fórum leghíresebb embereFoX a fórum leghíresebb embereFoX a fórum leghíresebb embereFoX a fórum leghíresebb embereFoX a fórum leghíresebb embereFoX a fórum leghíresebb embereFoX a fórum leghíresebb embereFoX a fórum leghíresebb embere
Üzenetküldés MSN-en keresztül FoX részére

Idézet:
MANGEKYU eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
tegnap fogalmaztam meg
egy karikaturista se ítéli meg az alany jellemző vonásait attól, hogy látja és kiemeli őket. tádá.

Unatkozik? Vásároljon mosómedvét!
Válaszol idézettel
Régi 2011-09-09, 19:27
prézli prézli nem elérhető
Nem viccelek

Hely: SUN Festival
Összes hozzászólás: 1.345
prézli a fórum leghíresebb embereprézli a fórum leghíresebb embereprézli a fórum leghíresebb embereprézli a fórum leghíresebb embereprézli a fórum leghíresebb embereprézli a fórum leghíresebb embereprézli a fórum leghíresebb embereprézli a fórum leghíresebb embereprézli a fórum leghíresebb embereprézli a fórum leghíresebb embereprézli a fórum leghíresebb embere

Idézet:
FoX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
egy karikaturista se ítéli meg az alany jellemző vonásait attól, hogy látja és kiemeli őket. tádá.
Nem rossz.. Bár a karikatúra más néven gúnyrajz. És mint ilyen, kritika is egyben, és egy kritika mindig ítélet is.

Utoljára módosítva: prézli által : 2011-09-10 11:48
Válaszol idézettel
Régi 2011-09-10, 15:23
MANGEKYU logója
Halhatatlan

MANGEKYU a fórum leghíresebb embereMANGEKYU a fórum leghíresebb embereMANGEKYU a fórum leghíresebb embereMANGEKYU a fórum leghíresebb embereMANGEKYU a fórum leghíresebb embereMANGEKYU a fórum leghíresebb embereMANGEKYU a fórum leghíresebb embereMANGEKYU a fórum leghíresebb embereMANGEKYU a fórum leghíresebb embereMANGEKYU a fórum leghíresebb embereMANGEKYU a fórum leghíresebb embere
Üzenetküldés MSN-en keresztül MANGEKYU részére Üzenetküldés Skype™-on keresztül MANGEKYU részére

Idézet:
prézli eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Legkevésbé sem vagyok bölcs.. de szerintem ezt nem lehet, mert a kifigurázás szóban eleve benne rejlik egy negatív felhang, eleve pejoratív tevékenység, ami így alapból értékítéletet hordoz magában. Szerintem. Aztán lehet hogy nem így van
ezzel kurvára nem segítettél, csak kifejtetted bővebben amit én egy rövidke mondatban
Régi 2011-09-10, 15:26
bágolyszkij bágolyszkij nem elérhető
Seggemen a tojáshéj

Hely: wonderland
Összes hozzászólás: 7
bágolyszkij elismerésnek örvendbágolyszkij elismerésnek örvend

http://www.gonzopress.hu/2011/09/10/...-es-a-zenerol/

Simon Posford a pszichedelikumokról és a zenéről
Válaszol idézettel
Régi 2011-09-10, 23:47
Maris logója
Maris Maris nem elérhető
Feeling good

Hely: Mopszfarm
Összes hozzászólás: 22.353
Blog Entries: 14
Maris a fórum leghíresebb embereMaris a fórum leghíresebb embereMaris a fórum leghíresebb embereMaris a fórum leghíresebb embereMaris a fórum leghíresebb embereMaris a fórum leghíresebb embereMaris a fórum leghíresebb embereMaris a fórum leghíresebb embereMaris a fórum leghíresebb embereMaris a fórum leghíresebb embereMaris a fórum leghíresebb embere
Üzenetküldés MSN-en keresztül Maris részére

Idézet:
attól lesz önbizalmad, hogy szépen becsomagolva tudtodra adják, hogy becserkésznék a vaddisznód?

a legtöbb férfi az odvas fát is megdugná...sztem nem az üres bókok építenek.

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban. - Tolsztoj
Válaszol idézettel
Régi 2011-09-11, 00:12
MANGEKYU logója
Halhatatlan

Idézet:
Maris eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
attól lesz önbizalmad, hogy szépen becsomagolva tudtodra adják, hogy becserkésznék a vaddisznód?

a legtöbb férfi az odvas fát is megdugná...sztem nem az üres bókok építenek.
de nekem pl ez tökjó szűrő módszer. akinek bejön, azzal el lehet tölteni egy jó estét
akinek nem, az el kezd vonzani, és megpróbálom megismerni
de szerintem az üres bókolás nagyon jó móka, és maximum valaki jól érzi magát tőle. maximum közvetve én is
Válaszol

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1 (0 tag és 1 látogató)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
Új témákat nem hozhatsz létre
Válaszokat nem küldhetsz
Fájlokat nem csatolhatsz
A hozzászólásaidat nem módosíthatod

BB code : bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva

Fórum ugrás

A pontos idő 15:54 , a GMT +2 időzóna szerint.