Welcome to GOA.HU Psychedelic Trance Community Mark forums read | View Forum Leaders
GOA.HU Psychedelic Trance Community

Trip to ... Ez a tripstoryk helye és ideje

Válaszol

Régi 2007-05-10, 16:42
tintahalacska logója
tintahalacska tintahalacska nem elérhető
Halhatatlan

Összes hozzászólás: 11.696
tintahalacska a fórum leghíresebb emberetintahalacska a fórum leghíresebb emberetintahalacska a fórum leghíresebb emberetintahalacska a fórum leghíresebb emberetintahalacska a fórum leghíresebb emberetintahalacska a fórum leghíresebb emberetintahalacska a fórum leghíresebb emberetintahalacska a fórum leghíresebb emberetintahalacska a fórum leghíresebb emberetintahalacska a fórum leghíresebb emberetintahalacska a fórum leghíresebb embere
Üzenetküldés MSN-en keresztül tintahalacska részére Üzenetküldés Skype™-on keresztül tintahalacska részére
Alapbeállítás re: Kirándulás

Idézet:
érezd a zenét és táncolj eredeti hozzászólása
Csak a nyüzügék...
ja igen,boccs...én szégyenlem magam..
Régi 2007-05-10, 17:10
PeeKaBoo logója
PeeKaBoo PeeKaBoo nem elérhető
Adeptus

Hely: hULLáM-vÖlGyBeN AvAgY cSePeL
Összes hozzászólás: 17.487
PeeKaBoo a fórum leghíresebb emberePeeKaBoo a fórum leghíresebb emberePeeKaBoo a fórum leghíresebb emberePeeKaBoo a fórum leghíresebb emberePeeKaBoo a fórum leghíresebb emberePeeKaBoo a fórum leghíresebb emberePeeKaBoo a fórum leghíresebb emberePeeKaBoo a fórum leghíresebb emberePeeKaBoo a fórum leghíresebb emberePeeKaBoo a fórum leghíresebb emberePeeKaBoo a fórum leghíresebb embere
Üzenetküldés MSN-en keresztül PeeKaBoo részére
Post re: Kirándulás

Idézet:
Dhamma eredeti hozzászólása
huhh engem érdekel minden ki/be rándulás,viszont a kullancsok engem mindig betalálnak,pont mult hétvégén pont gombaszedésnél szettem ki egyet magamból.ajánlom a shitake gombát,naon izletes és egészséges!
jahh és mi lehet szombaton balcsin leszünk a telkünkönda meg minden kedves ismerőst várunk szeretettem ha jó idő lesz.ott lehet ien összeröffenéseket csin.
Nóri! Oltasd be magad... bár mondjuk az se 100%os... vag vannak ilyen spréék... azok elég jók... érdemes befújni magad ha kirándulni mész

Egy német ismerősömnek minden vágya volt, h erdő mellé költözzön... lételeme volt a sport, kirándulás, a 2 kutyája stb... megvalósította az erdő mellé költözést, és 2 hónapon belül lebénult... egy rohadt kullancs miatt... az már lassan 10 éve történt. Rettenesetes küzd, már csak az egyik oldala van lebénulva ( a jobb)... minden nap elmegy 2 órát kirándulni (tolószékkel, meg járóbottal)... Szal télleg óvatosan

...lepkefing...
Válaszol idézettel
Régi 2007-05-10, 17:13
PeeKaBoo logója
PeeKaBoo PeeKaBoo nem elérhető
Adeptus

Hely: hULLáM-vÖlGyBeN AvAgY cSePeL
Összes hozzászólás: 17.487
PeeKaBoo a fórum leghíresebb emberePeeKaBoo a fórum leghíresebb emberePeeKaBoo a fórum leghíresebb emberePeeKaBoo a fórum leghíresebb emberePeeKaBoo a fórum leghíresebb emberePeeKaBoo a fórum leghíresebb emberePeeKaBoo a fórum leghíresebb emberePeeKaBoo a fórum leghíresebb emberePeeKaBoo a fórum leghíresebb emberePeeKaBoo a fórum leghíresebb emberePeeKaBoo a fórum leghíresebb embere
Üzenetküldés MSN-en keresztül PeeKaBoo részére
Cool re: Kirándulás

Tervezgetünk mi is kirándulást... mi mondjuk sátrasat... ilyen egyik reggel indulás, másik este érkezés este sütögetés... stb.
Infók hamarosan az érintetteknek msgben

...lepkefing...
Válaszol idézettel
Régi 2007-05-10, 17:25
AlterEgo logója
AlterEgo AlterEgo nem elérhető
Adeptus

Hely: hegyen-völgyben
Összes hozzászólás: 19.097
AlterEgo a fórum leghíresebb embereAlterEgo a fórum leghíresebb embereAlterEgo a fórum leghíresebb embereAlterEgo a fórum leghíresebb embereAlterEgo a fórum leghíresebb embereAlterEgo a fórum leghíresebb embereAlterEgo a fórum leghíresebb embereAlterEgo a fórum leghíresebb embereAlterEgo a fórum leghíresebb embereAlterEgo a fórum leghíresebb embereAlterEgo a fórum leghíresebb embere

Na alakul egy vasárnapi, már egy páran vagyunk ha érdekel valakit. info később.

Széles világba, fut a szél magába.
Nyakában a lába, sosem érsz a nyomába!
Válaszol idézettel
Régi 2007-05-10, 18:38
xyz logója
xyz xyz nem elérhető
Megrögzött fórumozó

Hely: Budapest
Összes hozzászólás: 2.876
xyz has much to be proud ofxyz has much to be proud ofxyz has much to be proud ofxyz has much to be proud ofxyz has much to be proud ofxyz has much to be proud ofxyz has much to be proud ofxyz has much to be proud of

vasárnap nálunk meg családi csalamádé
Régi 2007-05-10, 18:54
mouss logója
mouss mouss nem elérhető
Öreg róka

Összes hozzászólás: 4.865
Blog Entries: 5
mouss a fórum leghíresebb emberemouss a fórum leghíresebb emberemouss a fórum leghíresebb emberemouss a fórum leghíresebb emberemouss a fórum leghíresebb emberemouss a fórum leghíresebb emberemouss a fórum leghíresebb emberemouss a fórum leghíresebb emberemouss a fórum leghíresebb emberemouss a fórum leghíresebb emberemouss a fórum leghíresebb embere

én most szervezem a kirándulásunkat. sikeres 3 napos bükki túrázásunk eredményeként nagyobb fába fágtam kis fejszémet, és Évivel úgy döntöttünk, elutazunk Marokkóba.
Most szervezem

Kis Tangier, ahol fürcsi, kaja és vásárlás, kis Fez ahol pont lesz szufitáncos fesztivál, amúgypedig az egyik legrégebbi élő város, kis Marrakes, ami egy külön világ. Kis Ouzouz vízesés, tevék, kuszkusz és tajine. végtelen gyümölcs, étel és teaáradat. Pipázás és naplemente háztetőről. Piac, alkudozás és olcsóság. Földközi tenger, delfinek és Atlanti-óceán szétázásig. Costa del Sol és a végén újra megnézzük a felhők tetejét.
+ami még belefér 10 napba
Régi 2007-05-10, 19:02
AlterEgo logója
Adeptus

AlterEgo a fórum leghíresebb embereAlterEgo a fórum leghíresebb embereAlterEgo a fórum leghíresebb embereAlterEgo a fórum leghíresebb embereAlterEgo a fórum leghíresebb embereAlterEgo a fórum leghíresebb embereAlterEgo a fórum leghíresebb embereAlterEgo a fórum leghíresebb embereAlterEgo a fórum leghíresebb embereAlterEgo a fórum leghíresebb embereAlterEgo a fórum leghíresebb embere

Idézet:
mouss eredeti hozzászólása
én most szervezem a kirándulásunkat. sikeres 3 napos bükki túrázásunk eredményeként nagyobb fába fágtam kis fejszémet, és Évivel úgy döntöttünk, elutazunk Marokkóba.
Most szervezem

Kis Tangier, ahol fürcsi, kaja és vásárlás, kis Fez ahol pont lesz szufitáncos fesztivál, amúgypedig az egyik legrégebbi élő város, kis Marrakes, ami egy külön világ. Kis Ouzouz vízesés, tevék, kuszkusz és tajine. végtelen gyümölcs, étel és teaáradat. Pipázás és naplemente háztetőről. Piac, alkudozás és olcsóság. Földközi tenger, delfinek és Atlanti-óceán szétázásig. Costa del Sol és a végén újra megnézzük a felhők tetejét.
Jól hangzik!
Aztán nem eladni az asszonyt 5 tevéért!

Válaszol idézettel
Régi 2007-05-10, 19:12
mouss logója
mouss mouss nem elérhető
Öreg róka

mouss a fórum leghíresebb emberemouss a fórum leghíresebb emberemouss a fórum leghíresebb emberemouss a fórum leghíresebb emberemouss a fórum leghíresebb emberemouss a fórum leghíresebb emberemouss a fórum leghíresebb emberemouss a fórum leghíresebb emberemouss a fórum leghíresebb emberemouss a fórum leghíresebb emberemouss a fórum leghíresebb embere

Idézet:
Jól hangzik!
Aztán nem eladni az asszonyt 5 tevéért!
meggondolandó ár egy teve cirka 600.000 Ft

amúgy az egészben a legjobb, h nagyon olcsó!!
csak 10 nap kb semmi... főleg a hatalmas távolságok miatt. Ezért nem fér bele nagyon több minden.. pedigpedig
Régi 2007-05-10, 19:34
ezotera logója
ezotera ezotera nem elérhető
Ősfórumos

Hely: Csodafalva
Összes hozzászólás: 7.006
ezotera még híres is lehet
Üzenetküldés MSN-en keresztül ezotera részére

Idézet:
Most szervezem

dejó..
ez nagyon jol hangzik....
jaj most belémhoztad a mehetnéet valahova....
Régi 2007-05-10, 19:42
Dhamma logója
Dhamma Dhamma nem elérhető
Banned

Összes hozzászólás: 8.506
Dhamma has a brilliant futureDhamma has a brilliant futureDhamma has a brilliant futureDhamma has a brilliant futureDhamma has a brilliant futureDhamma has a brilliant futureDhamma has a brilliant futureDhamma has a brilliant futureDhamma has a brilliant futureDhamma has a brilliant futureDhamma has a brilliant future

Idézet:
PeeKaBoo eredeti hozzászólása
Nóri! Oltasd be magad... bár mondjuk az se 100%os... vag vannak ilyen spréék... azok elég jók... érdemes befújni magad ha kirándulni mész

Egy német ismerősömnek minden vágya volt, h erdő mellé költözzön... lételeme volt a sport, kirándulás, a 2 kutyája stb... megvalósította az erdő mellé költözést, és 2 hónapon belül lebénult... egy rohadt kullancs miatt... az már lassan 10 éve történt. Rettenesetes küzd, már csak az egyik oldala van lebénulva ( a jobb)... minden nap elmegy 2 órát kirándulni (tolószékkel, meg járóbottal)... Szal télleg óvatosan

jujj szegény,mi is erdő mellett lakunk ....most az van hoggy ki operaltak belolem egy masfel eves kullancscsipes csomojat.varjuk a vervetel eredményét ,de valszeg negatív de megyek jövő héten és azonnal beoltatom magam.
Válaszol idézettel
Régi 2007-05-10, 20:17
yi_H logója
yi_H yi_H nem elérhető
Félisten

Összes hozzászólás: 8.912
yi_H a fórum leghíresebb embereyi_H a fórum leghíresebb embereyi_H a fórum leghíresebb embereyi_H a fórum leghíresebb embereyi_H a fórum leghíresebb embereyi_H a fórum leghíresebb embereyi_H a fórum leghíresebb embereyi_H a fórum leghíresebb embereyi_H a fórum leghíresebb embereyi_H a fórum leghíresebb embereyi_H a fórum leghíresebb embere

Idézet:
Dhamma eredeti hozzászólása
jujj szegény,mi is erdő mellett lakunk ....most az van hoggy ki operaltak belolem egy masfel eves kullancscsipes csomojat.varjuk a vervetel eredményét ,de valszeg negatív de megyek jövő héten és azonnal beoltatom magam.
oltas se ved meg mindentol... amugy meg szerintem foleg szerencse kerdese.. en mar biztos hogy 100 kullancs folott jarok es meg soha nem volt semmi gond..
Régi 2007-05-10, 22:27
Gery Garcya Gery Garcya nem elérhető
Megrögzött fórumozó

Hely: csillagokalatt...
Összes hozzászólás: 2.958
Gery Garcya is a splendid one to beholdGery Garcya is a splendid one to beholdGery Garcya is a splendid one to beholdGery Garcya is a splendid one to beholdGery Garcya is a splendid one to beholdGery Garcya is a splendid one to beholdGery Garcya is a splendid one to behold
Üzenetküldés MSN-en keresztül Gery Garcya részére

http://koponyeg.hu/
kiráándulládododo..dodás -os idő heee
sátor 1íccakás kinnalvós kircsire? vigyetek 1 ponyvát ha esik kik5itek aszt csá, nemköll esse túlspirázni..én a holnapon gondóxom, de maj+lássuk mileszz
Régi 2007-05-10, 22:44
tintahalacska logója
tintahalacska tintahalacska nem elérhető
Halhatatlan

Összes hozzászólás: 11.696
tintahalacska a fórum leghíresebb emberetintahalacska a fórum leghíresebb emberetintahalacska a fórum leghíresebb emberetintahalacska a fórum leghíresebb emberetintahalacska a fórum leghíresebb emberetintahalacska a fórum leghíresebb emberetintahalacska a fórum leghíresebb emberetintahalacska a fórum leghíresebb emberetintahalacska a fórum leghíresebb emberetintahalacska a fórum leghíresebb emberetintahalacska a fórum leghíresebb embere
Üzenetküldés MSN-en keresztül tintahalacska részére Üzenetküldés Skype™-on keresztül tintahalacska részére

Idézet:
yi_H eredeti hozzászólása
oltas se ved meg mindentol... amugy meg szerintem foleg szerencse kerdese.. en mar biztos hogy 100 kullancs folott jarok es meg soha nem volt semmi gond..
én általánosban nagoyn sokat jártam kirándulni,meg mindig turatáborokba mentem,emg ilyenek..soha nem volt egy kullancsom sem
Régi 2007-05-10, 23:03
AlterEgo logója
Adeptus

Én imádom a kullancsot. Kedven mesém volt pár éve.

Válaszol idézettel
Régi 2007-05-11, 08:03
Psyzsu logója
Psyzsu Psyzsu nem elérhető
Komoly arc

Hely: ég és föld között :)
Összes hozzászólás: 567
Psyzsu jó irányba halad
Üzenetküldés MSN-en keresztül Psyzsu részére Üzenetküldés Yahoo-n keresztül Psyzsu részére

Idézet:
Most szervezem

Juj de jó lesz nektek!
Én is voltam egyszer Tangerben 2 évvel ezelőtt, de az csak 1 nap volt, mert a spanyol kötutazás része volt. Huh, nekem nagyon tetszett! Annyira más világ az egész és teljesen magával ragadó. Meg is akartak venni 8 tevéért. (Na de ezt már csak azért csinálják, mert a turisták élvezik.) Ha bírjátok a kultúrák közötti különbséget, akkor imádni fogjátok, de a szüleim pl. azt mondták utána, hogy ők soha többet arab területre nem. Én viszont vizsgaidőszak helyett szívesen mennék. :irigykedik, irigykedik:

Vagy DE vagy VISZONT! Nincs olyan, hogy "de viszont"!

Válaszol idézettel
Régi 2007-05-11, 14:41
Gery Garcya Gery Garcya nem elérhető
Megrögzött fórumozó

Hely: csillagokalatt...
Összes hozzászólás: 2.958
Gery Garcya is a splendid one to beholdGery Garcya is a splendid one to beholdGery Garcya is a splendid one to beholdGery Garcya is a splendid one to beholdGery Garcya is a splendid one to beholdGery Garcya is a splendid one to beholdGery Garcya is a splendid one to behold
Üzenetküldés MSN-en keresztül Gery Garcya részére

Idézet:
Psyzsu eredeti hozzászólása
Juj de jó lesz nektek!
Én is voltam egyszer Tangerben 2 évvel ezelőtt, de az csak 1 nap volt, mert a spanyol kötutazás része volt. Huh, nekem nagyon tetszett! Annyira más világ az egész és teljesen magával ragadó. Meg is akartak venni 8 tevéért. (Na de ezt már csak azért csinálják, mert a turisták élvezik.) Ha bírjátok a kultúrák közötti különbséget, akkor imádni fogjátok, de a szüleim pl. azt mondták utána, hogy ők soha többet arab területre nem. Én viszont vizsgaidőszak helyett szívesen mennék. :irigykedik, irigykedik:
hehe OFF
de tuti belementem volna az üzletbe aztán meg lelépek
Régi 2007-05-12, 22:53
Maracuja logója
Maracuja Maracuja nem elérhető
Ősfórumos

Hely: Intimszféra
Összes hozzászólás: 6.781
Maracuja a fórum leghíresebb embereMaracuja a fórum leghíresebb embereMaracuja a fórum leghíresebb embereMaracuja a fórum leghíresebb embereMaracuja a fórum leghíresebb embereMaracuja a fórum leghíresebb embereMaracuja a fórum leghíresebb embereMaracuja a fórum leghíresebb embereMaracuja a fórum leghíresebb embereMaracuja a fórum leghíresebb embereMaracuja a fórum leghíresebb embere
Üzenetküldés MSN-en keresztül Maracuja részére

Hát bizony nagyon jó lesz!!
Már csak 3 hét, és repülünk! (Most előszőr!!!)
Ha mouss nem fogadja el az ajánlatot, akkor nagyon rossz üzletember.. a teve haszosabb állat mint én vagyok!

Vadista Szandál
Válaszol idézettel
Régi 2007-05-13, 00:15
mouss logója
mouss mouss nem elérhető
Öreg róka

állatabb haszon a Te, Édesem
Régi 2007-05-14, 10:06
kócos logója
kócos kócos nem elérhető
Öreg róka

Összes hozzászólás: 4.001
kócos mindenki által ismertkócos mindenki által ismertkócos mindenki által ismertkócos mindenki által ismertkócos mindenki által ismertkócos mindenki által ismert

Hát nem találtunk semmit.. de tényleg semmit, viszont olyan helyen voltunk Ezt nézzétek. Amugy a pilisben van, pilisszentkerszttöl kb egy óra, és még egy óra kemény caplatás fellllll. A második képen a szikla nem ugy néz ki mint egy elefánt? Nekem még józanul is elefántra hasonlit
Csatolt képek
Fájl típus: jpg cambo 033.jpg (232,1 KB, 53 letöltés)
Fájl típus: jpg cambo 039.jpg (208,8 KB, 49 letöltés)
Régi 2007-05-14, 17:46
Thomato logója
Thomato Thomato nem elérhető
Komoly arc

Hely: Budipest/Alfélfeelföld
Összes hozzászólás: 614
Thomato elismerésnek örvendThomato elismerésnek örvend
Üzenetküldés MSN-en keresztül Thomato részére

Idézet:
Na alakul egy vasárnapi, már egy páran vagyunk ha érdekel valakit. info később.
Ehhez képest senki nem vót a drégelyvári vazsútállomáson vasárnap délelőtt...
De mi azért nem unatkoztunk se szombaton, se vasárnap, hajajj, de még mennyire, hogy nem...

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1 (0 tag és 1 látogató)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
Új témákat nem hozhatsz létre
Válaszokat nem küldhetsz
Fájlokat nem csatolhatsz
A hozzászólásaidat nem módosíthatod

BB code : bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva

Fórum ugrás

A pontos idő 16:51 , a GMT +2 időzóna szerint.