Welcome to GOA.HU Psychedelic Trance Community Mark forums read | View Forum Leaders
GOA.HU Psychedelic Trance Community

Közérdekű információk Talált, elveszett tárgyak, stb...

Válaszol

Régi 2005-06-04, 15:55
LOBOT logója
LOBOT LOBOT nem elérhető
Öreg róka

Hely: Felcsútdoboz :D
Összes hozzászólás: 5.523
LOBOT egy kincsLOBOT egy kincsLOBOT egy kincs
Talking

Idézet:
xyz eredeti hozzászólása
Igen Ltűnt,nem tudom ki volt az illetékes de nekiláttam szedni és aztán páran segítettek
Köszönet Nekik érte,a természet nevében.Örültem,h 1 ilyen bulit támogathattunk evvel az aprósággal .

És igen legyen mérvadó a goa helyszín tisztasága a 3as6ár1en!

TISZTA sor, TISZTA TISZTÁST!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

HÁNY NYÁJ EGY BÁRÁNY ????????????
Válaszol idézettel
Régi 2005-06-06, 19:40
xyz logója
xyz xyz nem elérhető
Megrögzött fórumozó

Hely: Budapest
Összes hozzászólás: 2.876
xyz has much to be proud ofxyz has much to be proud ofxyz has much to be proud ofxyz has much to be proud ofxyz has much to be proud ofxyz has much to be proud ofxyz has much to be proud ofxyz has much to be proud of
Alapbeállítás

Sajnos a 36ár1en nem lett végülis goa helyszín.....

Alsónémediben a Xeroxon viszont nem voltak szemetesek kitéve ennek +felelően sok volt a hulladék.A szervezők részéről annyi történt,h mikor kikapcsolták a zenét 12:10-kor Hruscsov felment a djpultra és félíg viccesen félíg komolyan beszólt,h ha összeszeditek akkor még szólhat a zene.
Szabadjon +fogalmaznom a kritikámat:talán nem így kellene!
Sztem fogni kellet volna 2 csomag kukászsákot /senkinél nem láttam/ és letépni belőle 1et lehajolni 2 müapohárért bele tenni a többit + szétosztani.Biztos vagyok benne,h 10 percen belül tiszta lett volna a terep.Az arcok +voltak hozzá ahogy Lnéztem.
Nagyon rosszul sült el Huscsov "vicce" senki nem hajolt le,h a tenyerébe gyűjtsön pzs-ket és sörösdobozokat
Úgy gondolom tanúlság lehet ez Neki és talán más szervezőknek is.
Nem kell más mint némi előrelátás /zsákok/ és a dolog vmint a vendégek tisztelete,a probléma magától +oldódik
Régi 2005-06-09, 12:17
magarsky logója
magarsky magarsky nem elérhető
Megrögzött fórumozó

Összes hozzászólás: 3.025
magarsky has much to be proud ofmagarsky has much to be proud ofmagarsky has much to be proud ofmagarsky has much to be proud ofmagarsky has much to be proud ofmagarsky has much to be proud ofmagarsky has much to be proud ofmagarsky has much to be proud ofmagarsky has much to be proud of
Üzenetküldés MSN-en keresztül magarsky részére Üzenetküldés Skype™-on keresztül magarsky részére
Exclamation

a szemétnek is alá kellll ÍgyEeNiiiiiiiii!!!!!!!!

"A mosoly a legerőteljesebb az arc összes gesztusai közül."
A szeretet attól igazán szép,ha +oszt6juk
másokkal....
A SZERETET.................
kiválaszt,megtart

és elenged,de sohasem sajátít ki
csak önként elfogad,
ha neki ajándékozod magad!

Válaszol idézettel
Régi 2005-06-09, 12:28
robci logója
robci robci nem elérhető
Öreg róka

Hely: on the 7th floor :)
Összes hozzászólás: 4.043
robci is a splendid one to beholdrobci is a splendid one to beholdrobci is a splendid one to beholdrobci is a splendid one to beholdrobci is a splendid one to beholdrobci is a splendid one to beholdrobci is a splendid one to behold
Angry szomojú....

elég durva, hogy áll a zember egy kuka mellett, bontja ki a cigit és ahelyett, hogy félig kinyújtaná a kacsóját, inkább a földre dobja a szemetet... és mindezt úgy, mintha a világ legtermészetesebb dóga vóna...
joh, persze, ezé vannak a takarítók, blah, blah...
de akkor a zilyen formák a természetben kinn is így viselkednek... ez pedig elég szomorú....
"We don’t need no education. We don’t need no thought control. No dark sarcasm in the classroom. Teachers, leave those kids alone. Hey, teacher, leave those kids alone! All in all you’re just another brick in the wall. All in all you’re just another brick in the wall."

"Bármely tömeg átlagos intelligenciája mélyen alatta marad legostobább tagja intelligenciájának."

Napszövetség
Válaszol idézettel
Régi 2005-06-09, 12:54
toxin logója
toxin toxin nem elérhető
Admin

Összes hozzászólás: 1.790
toxin egyszerűen csodálatostoxin egyszerűen csodálatostoxin egyszerűen csodálatostoxin egyszerűen csodálatos
Alapbeállítás

Idézet:
dH eredeti hozzászólása
Kedves Dorci,

szeretném felhívni a figyelmedet arra az érdekes nézőpontra, miszerint a természettől való 'elfordulás' tulajdonképpen egyidős magával az emberiséggel, illetve kicsit távolabbról nézve, a szerves élettel, mint olyannal; amióta ember az ember, arra törekszik, hogy télen ne fagyjon meg, nyáron ne dögöljön meg a melegtől, h ne falják fel az állatok, meg a többi ember, h ne pusztítsák el vírusok, betegségek, környezeti katasztrófák, stb, ígyhát szüntelen alakítja-változtatja környezetét, úgy tapasztja össze a panelházsorokat időnként, mint ahogy a hangyák termeszt, vagy a méhek kaptárt formálnak; egy idő után érdemes belátni, h az ember nem az univerzum végső etalon központja, látásmódja csupán egy a végtelenből, és a világ teljesen másról szól, mint hogy ki kinek a teteméből épít kunyhót, varr ruhát vagy égeti el csak azért, hogy helyet változtasson; a kis emberi elméddel háboroghatsz ezen, és rengeteg emberi virtualitásba csúszhatsz bele útközben, a drogos partikultúrán át a pénzvilágon át a politikáig, de bármit is érsz el emberi entitásként, 100 év múlva a kutya sem fog emlékezni rá. 2 millió év múlva pedig már senkire, senki. De ha csak körbenézel, ebből az 5 milliárd emberi entitásból sem lesz EGYETLEN élő sem egész biztosan cca 150 év múlva. További Sok sikert a világ megértéséhez, és a nézőpontod tágításához! ...na meg a szemétszedéshez!

Kedves DH!

Klassz a hozzaallasod...
Komolyan gondolod, hogy minden felesleges, mert ugysem emelekeznek majd rank es akkor nosza hagyjuk a fenebe az egeszet???
Nem azert kellene a termeszetre figyelni, hogy vegul utcakat nevezzenek el rolunnk.
Azert, hogy a TE, az En es a MI leszarmazottaink is elhessenek meg ezen a bolygon!!!
Régi 2005-06-09, 12:58
robci logója
robci robci nem elérhető
Öreg róka

robci is a splendid one to beholdrobci is a splendid one to beholdrobci is a splendid one to beholdrobci is a splendid one to beholdrobci is a splendid one to beholdrobci is a splendid one to beholdrobci is a splendid one to behold
Alapbeállítás

sztem Ő nem aztat akarta mondani, hogy szarjuk rá... hanem, hogy azé ne dramatizáljuk túl a dolgot... azt a zenergiát inkább fordítsuk arra, hogy teszünk ezek a dolgok ellen...
nameg az, hogy ebben élünk, szal ez a velejárója a "komfortnak"...
na meg a tömegek hozzáállását kicsit nehezebb megváltoztatni, mint a zegyénekét...

sztem aztat kéne, mint Japánban aki eldob akár csak egy csikket is, azt ott helyben megbírságolni...
"We don’t need no education. We don’t need no thought control. No dark sarcasm in the classroom. Teachers, leave those kids alone. Hey, teacher, leave those kids alone! All in all you’re just another brick in the wall. All in all you’re just another brick in the wall."

"Bármely tömeg átlagos intelligenciája mélyen alatta marad legostobább tagja intelligenciájának."

Napszövetség
Válaszol idézettel
Régi 2005-06-09, 13:04
toxin logója
toxin toxin nem elérhető
Admin

toxin egyszerűen csodálatostoxin egyszerűen csodálatostoxin egyszerűen csodálatostoxin egyszerűen csodálatos
Alapbeállítás

Lehet, hogy felre ertettem, de azert burkoltan ez is benne volt. Szerintem.

Es persze, de ha mindenki azt gondolna, hogy az egyennek nem erdemes semmit csinalni, mert csak tomeges esetekben van haszna, akkor tenyleg soha semmi nem tortenne.
Sok-sok egyenbol lesz a tomeg.
Es igenis van ertelme, mert kezd felnoni egy olyan generacio akik mar ebben a szellemben nevelkednek.

Kulonben a birsagolassal en is nagyon egyet ertenek.

Sok a munkanelkuli es keves a penz.
Fel kell venni egy rakas kozetuletfenntartot (nem kuksaembert,hanem igaz felugyelot), akinek hatalmaban all majd ilyenekert birsagolni.

Ez a minimum.
Régi 2005-06-09, 13:07
robci logója
robci robci nem elérhető
Öreg róka

Thumbs up

nah, végülis egyrül beszélünk
szal a zegyének megmozdulnak és tömeggé sűrüsödnek... vagymi
végülis csak nevelés kérdése e za zegész...............

Napszövetség
Válaszol idézettel
Régi 2005-06-12, 16:05
el loco logója
el loco el loco nem elérhető
Komoly arc

Hely: a hegyen
Összes hozzászólás: 761
el loco jó irányba halad
Alapbeállítás

na mikor m1ünk szemétszedős,kutyázós,grill partyra a normafához????
Régi 2005-06-12, 16:28
LOBOT logója
LOBOT LOBOT nem elérhető
Öreg róka

Hely: Felcsútdoboz :D
Összes hozzászólás: 5.523
LOBOT egy kincsLOBOT egy kincsLOBOT egy kincs
Exclamation

Idézet:
el loco eredeti hozzászólása
na mikor m1ünk szemétszedős,kutyázós,grill partyra a normafához????
ez NGM is éldekel, azaz minket!!!!!!!

Toxin???szervezés????????????

HÁNY NYÁJ EGY BÁRÁNY ????????????
Válaszol idézettel
Régi 2005-06-13, 15:09
el loco logója
el loco el loco nem elérhető
Komoly arc

Hely: a hegyen
Összes hozzászólás: 761
el loco jó irányba halad
Alapbeállítás

hééééééééééééj Toxin hahhhóóóh
Régi 2005-06-13, 16:16
toxin logója
toxin toxin nem elérhető
Admin

Alapbeállítás

Sracok!
Azé dógozom is néha...

Hát én nem tudom. Elegge csalodott vagyok.
Itt volt ez a Tabanos tema, amiben igyekeztem reszt venni szervezesugyileg, aztan mi lett a vege?
Alig jottek el emberek.

Ezek utan nem merem ezt bevallalni.
Erdekes feeling lenne ha mondjuk harman nekiallnank megtisztitani a Normafat a szemettol...

Mindenki lelkesedik mindig, aztan meg nem jon el.
Akinek nem inge ne vegye. (Era pl.)

Szal nem tudom mi legyen.
Sokszor estem mar pofara a lelkesedesemmel.
Es kicsit meguntam, hogy ugy nezzenek ram mnt egy hulyere.
Erdekesen festenek gumikesztyuben, gereblyevel es hatalmas szemeteszsakkal tok egyedul a Normafan.
Most rengeteg a dolgom ám...
Régi 2005-06-13, 17:16
xyz logója
xyz xyz nem elérhető
Megrögzött fórumozó

Hely: Budapest
Összes hozzászólás: 2.876
xyz has much to be proud ofxyz has much to be proud ofxyz has much to be proud ofxyz has much to be proud ofxyz has much to be proud ofxyz has much to be proud ofxyz has much to be proud ofxyz has much to be proud of
Alapbeállítás

Szóval a Psyweekend III.
Mindenhol voltak szemetesek.Ami mégis a földre került az reggel összegyűjtöttük.A tűzbe 1általán nem dobtak bele nem oda való holmit,ezen voltam a legjobban +lepve mert senki nem szólt előre v. ilyesmi.
Az erdőben a party környézetében sem maradt szemét.Tehát így is lehet
Régi 2005-06-13, 19:56
Dorci logója
Dorci Dorci nem elérhető
Lelkes kezdő

Hely: Csömör
Összes hozzászólás: 97
Dorci jó irányba halad
Alapbeállítás

Idézet:
dH eredeti hozzászólása
Kedves Dorci,

szeretném felhívni a figyelmedet arra az érdekes nézo˝pontra, miszerint a természetto˝l való 'elfordulás' tulajdonképpen egyido˝s magával az emberiséggel, illetve kicsit távolabbról nézve, a szerves élettel, mint olyannal; amióta ember az ember, arra törekszik, hogy télen ne fagyjon meg, nyáron ne dögöljön meg a melegto˝l, h ne falják fel az állatok, meg a többi ember, h ne pusztítsák el vírusok, betegségek, környezeti katasztrófák, stb, ígyhát szüntelen alakítja-változtatja környezetét, úgy tapasztja össze a panelházsorokat ido˝nként, mint ahogy a hangyák termeszt, vagy a méhek kaptárt formálnak; egy ido˝ után érdemes belátni, h az ember nem az univerzum végso˝ etalon központja, látásmódja csupán egy a végtelenbo˝l, és a világ teljesen másról szól, mint hogy ki kinek a tetemébo˝l épít kunyhót, varr ruhát vagy égeti el csak azért, hogy helyet változtasson; a kis emberi elméddel háboroghatsz ezen, és rengeteg emberi virtualitásba csúszhatsz bele útközben, a drogos partikultúrán át a pénzvilágon át a politikáig, de bármit is érsz el emberi entitásként, 100 év múlva a kutya sem fog emlékezni rá. 2 millió év múlva pedig már senkire, senki. De ha csak körbenézel, ebbo˝l az 5 milliárd emberi entitásból sem lesz EGYETLEN élo˝ sem egész biztosan cca 150 év múlva. További Sok sikert a világ megértéséhez, és a nézo˝pontod tágításához! ...na meg a szemétszedéshez!
Köszönöm a reakciódat, bár egy kicsit meglep... nem teljesen érzem úgy, hogy nekem szólna, de azért megpróbálok reagálni rá. Elôször is, attól, hogy az ember használja a természet adta lehetôségeket (hisz ô is része), nem feltétlenül zsákmányolja ki! Alakítja - változtatja a környezezét. Természetesen! De ez koránt sem jelent diszharmoniát! Kicsit megütköztem azon a kijelentéseden, hogy az emberiséggel egyidôs, a termésszettôl való elfordulás... hát, nem hinném!!! Elég hosszú ideig élt (és néhol még él) az emberekben a természet iránti tisztelet és szeretet, a természettel való "együtt légzés", ami erôteljesen megnyilvánult az ôsi hitekben, tradiciókban is...
Másrészt, eszem ágában sincs az ebert bármi és bárki fölé helyezni, csúcspontnak vélni... ááááááááá!!!! Dehogyis!!! Te így vetted ki a soraimból?...
Nem áll szándékomban az általam teremtett "virtuális-világomban" elhitetni magammal, hogy maradandót alkotok - nem érzem szükségét, nem is érzek efféle motivációt! Úgy érzem a lelkem, testem, szellemem harmóniára vágyik (mint valahol mindenkié), és emellett vannak érzelmeim, indulataim is, amik dolgoznak bennem, és van, hogy felszínre törnek... léteznek... csak úgy...
A világ szól valamirôl? Kell, hogy szóljon valamirôl? ... A dolgoknak feltétlenül kell "értelmet adni"? A létezés nem elég értelem?
Télleg köszi a reakciót, és remélem tudod, hogy nemcsak nekem kell tágítanom a nézeteimet...
Régi 2005-06-14, 06:37
Slowhand logója
Slowhand Slowhand nem elérhető
Van véleményem

Hely: Paradisco
Összes hozzászólás: 119
Slowhand jó irányba halad
Üzenetküldés ICQ-n keresztül Slowhand részére Üzenetküldés MSN-en keresztül Slowhand részére
Alapbeállítás

Bakker Dorci! A vesébe látsz!
Régi 2005-06-14, 10:46
zozoSpirit zozoSpirit nem elérhető
Nem viccelek

Összes hozzászólás: 1.280
zozoSpirit fényesen világító üstököszozoSpirit fényesen világító üstököszozoSpirit fényesen világító üstököszozoSpirit fényesen világító üstököszozoSpirit fényesen világító üstököszozoSpirit fényesen világító üstökös
Alapbeállítás

Idézet:
Dorci eredeti hozzászólása
...
A világ szól valamirôl? Kell, hogy szóljon valamirôl? ... A dolgoknak feltétlenül kell "értelmet adni"? A létezés nem elég értelem?
...

42

E földi élet értelme. Most már tudod.....

Válaszol idézettel
Régi 2005-06-14, 10:51
Nem viccelek

zozoSpirit fényesen világító üstököszozoSpirit fényesen világító üstököszozoSpirit fényesen világító üstököszozoSpirit fényesen világító üstököszozoSpirit fényesen világító üstököszozoSpirit fényesen világító üstökös
Alapbeállítás

Idézet:
toxin eredeti hozzászólása
Sracok!
Azé dógozom is néha...

Hát én nem tudom. Elegge csalodott vagyok.
Itt volt ez a Tabanos tema, amiben igyekeztem reszt venni szervezesugyileg, aztan mi lett a vege?
Alig jottek el emberek.

Ezek utan nem merem ezt bevallalni.
Erdekes feeling lenne ha mondjuk harman nekiallnank megtisztitani a Normafat a szemettol...

Mindenki lelkesedik mindig, aztan meg nem jon el.
Akinek nem inge ne vegye. (Era pl.)

Szal nem tudom mi legyen.
Sokszor estem mar pofara a lelkesedesemmel.
Es kicsit meguntam, hogy ugy nezzenek ram mnt egy hulyere.
Erdekesen festenek gumikesztyuben, gereblyevel es hatalmas szemeteszsakkal tok egyedul a Normafan.
Most rengeteg a dolgom ám...
MIt parázol? Kit érdekel, hogy hogy nézek ki, ha utána látom a saját munkámat???
meg:
" Nem törődöm azzal, hogy az emberek nem ismernek. Azzal törődöm, hogy nem ismerem az embereket." /Kung-fu-ce/
Szedd össze magad, és ne rinyálj!!!! Tünés a normafához bammeg!

Válaszol idézettel
Régi 2005-06-14, 10:57
Nem viccelek

Alapbeállítás

Idézet:
xyz eredeti hozzászólása
Sajnos a 36ár1en nem lett végülis goa helyszín.....

Alsónémediben a Xeroxon viszont nem voltak szemetesek kitéve ennek +felelően sok volt a hulladék.A szervezők részéről annyi történt,h mikor kikapcsolták a zenét 12:10-kor Hruscsov felment a djpultra és félíg viccesen félíg komolyan beszólt,h ha összeszeditek akkor még szólhat a zene.
Szabadjon +fogalmaznom a kritikámat:talán nem így kellene!
Sztem fogni kellet volna 2 csomag kukászsákot /senkinél nem láttam/ és letépni belőle 1et lehajolni 2 müapohárért bele tenni a többit + szétosztani.Biztos vagyok benne,h 10 percen belül tiszta lett volna a terep.Az arcok +voltak hozzá ahogy Lnéztem.
Nagyon rosszul sült el Huscsov "vicce" senki nem hajolt le,h a tenyerébe gyűjtsön pzs-ket és sörösdobozokat
Úgy gondolom tanúlság lehet ez Neki és talán más szervezőknek is.
Nem kell más mint némi előrelátás /zsákok/ és a dolog vmint a vendégek tisztelete,a probléma magától +oldódik
Gyorsan még egy harmadikat reggeli előtt:

Ugye a tv2-s kis riportban ezekről a dolgokról nincs szó! Kereskedelmi tv, az ilyet nem érdekli a szemét!

Válaszol idézettel
Régi 2005-06-14, 11:14
toxin logója
toxin toxin nem elérhető
Admin

Alapbeállítás

Idézet:
zozoSpirit eredeti hozzászólása
MIt parázol? Kit érdekel, hogy hogy nézek ki, ha utána látom a saját munkámat???
meg:
" Nem törődöm azzal, hogy az emberek nem ismernek. Azzal törődöm, hogy nem ismerem az embereket." /Kung-fu-ce/
Szedd össze magad, és ne rinyálj!!!! Tünés a normafához bammeg!

Hmmmm....

Vicc volt, de mindegy....
Régi 2005-06-14, 12:59
robci logója
robci robci nem elérhető
Öreg róka

Cool

Idézet:
zozoSpirit eredeti hozzászólása
42

E földi élet értelme. Most már tudod.....
hehe, látom már Te is ráígyelted Magad a filmre

Napszövetség
Válaszol idézettel
Válaszol

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1 (0 tag és 1 látogató)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
Új témákat nem hozhatsz létre
Válaszokat nem küldhetsz
Fájlokat nem csatolhatsz
A hozzászólásaidat nem módosíthatod

BB code : bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva

Fórum ugrás

Hasonló témák
Téma Téma szerzője Fórum Válaszok Utolsó hozzászólás
Vicc továbbra is :) 100 Duma 8617 2014-04-01 14:48
Szeksz topic goásoknak... 18+ !!! psylody Duma 17706 2013-11-22 20:25
Zöld Pardon. fuge3 Egyéb rendezvények 259 2008-09-11 14:44
Hold Pont - 2007.06.30 RElaX Party 81 2007-07-16 14:58

A pontos idő 14:00 , a GMT +2 időzóna szerint.